Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-09-27 Pokaź dziś

06:00

Mieszkanie na pniu: Lewitująca latarnia Godziny emisji

Pewna para marzy o nadrzewnym domku położonym na nadmorskim wale ochronnym. Budowa obiektu na tak trudnym gruncie stanowi poważne ryzyko. Czy zespół podoła wyzwaniu?

06:50

Zyskowny remont, odc. 12 Godziny emisji

Kortney i Dave Wilsonowie to dynamicznie działające małżeństwo w handlu nieruchomościami. Wyszukują i wystawiają na sprzedaż zaniedbane domy i mieszkania.

07:40

Salon Sukien Ślubnych: Suknia tęczowego jednorożca Godziny emisji

Sharde marzy sie bajecznie kolorowa suknia i ślub w stylu baśniowych jednorożców. Ale jej matka ma inne zdanie na ten temat. Pannie Spencer zależy jednak na widowiskowej kreacji.

08:05

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Przejęcie restauracji Godziny emisji

Alternatywna panna młoda Maranda szuka bajkowej kreacji, w której wystąpi w dniu ślubu. W tym wielkim dniu zobaczy swojego męża po raz pierwszy w życiu.

08:30

Salon sukien ślubnych: Benelux, odc. 3 Godziny emisji

Przyszłe panny młode z Holandii, Belgii i Luksemburga szukają swoich wymarzonych kreacji ślubnych. W poszukiwaniach pomaga im amerykański guru od ślubów Randy Fenoli.

09:00

Wyswatani przez rodziców: Stara miłość Godziny emisji

Ekipa Tahnee w końcu decyduje się na oświadczyny. Devin spotyka się z dawną miłością. Marissa rozpoczyna przygotowania do ślubu, a Bethany robi wrażenie na rodzicach Billy'ego.

10:00

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Nikki Godziny emisji

Nikki zrzuciła już 115 kg i teraz czeka ją operacja usunięcia nadmiaru skóry. Kiedy po operacji zmniejszenia żołądka umiera jej bliski przyjaciel, kobieta ma poważne wątpliwości.

12:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Moje wielkie etiopskie wesele Godziny emisji

Panna młoda Saba szuka sukni, która odzwierciedli jej konserwatywne etiopskie korzenie. Wciąż jednak chce coś wesołego i seksownego na weselne przyjęcie.

12:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Zakupowy stres Godziny emisji

Wizyta w butiku Confetti & Lace i spotkanie z projektantem sukni ślubnych Davidem Emanuelem, który z Christine Dando i jej zespołem pomaga pannom młodym wybrać wymarzone kreacje.

13:00

Salon Sukien Ślubnych: Daj czadu, babciu! Godziny emisji

Amanda ma trudne zadanie: znaleźć suknię, która przypadnie do gustu zarówno jej, jak i babci. Hillary szuka dość nietypowej kreacji, która musi spodobać się starszej pani.

13:30

Salon sukien ślubnych: Kanada: Ślubne błyskotki Godziny emisji

Valerie i jej siostry nie potrafią ustalić, jak bardzo świecąca może być suknia ślubna Valerie. Która z sióstr podejmie ostateczną decyzję?

14:00

Obcy wewnątrz nas: Moja żona gnije Godziny emisji

Rodzinne wakacje na statku zamieniają się w koszmar, kiedy małe dziecko połyka groźnego potwora. Matka dwójki dzieci walczy z tajemniczą infekcją.

15:00

Kilogramy zbędnej skóry: Kylie i Anna Godziny emisji

Opowieści o osobach, które zrzuciły niewiarygodną liczbę zbędnych kilogramów i teraz poddadzą się operacji usunięcia zbędnej skóry.

16:00

Historie wielkiej wagi: Tracey Godziny emisji

Tracey waży 275 kg, ale najcięższe są jej zniekształcone nadwagą nogi. Są tak ogromne, że kobieta wymaga pomocy podczas wstawania z łóżka. Czy dr Nowzaradan udzieli jej pomocy?

18:00

Salon Sukien Ślubnych, odc. 5 Godziny emisji

Magaly Varela Nadurille szuka sukni, w której wystąpi podczas podwodnej ceremonii. Niezwykle ambitna biznesmenka Omarosa marzy o bardzo kolorowej kreacji ślubnej.

19:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Wysportowane panny młode Godziny emisji

Trenerka Merri uwielbia swoje sportowe stroje, ale towarzyszące jej koleżanki namawiają ją do zakupu wykwintnej kreacji. Kulturystka Sara chce, aby suknia uwypukliła jej mięśnie!

19:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Odliczanie do ślubu Godziny emisji

Salina wychodzi za mąż już dziś! Czas szybko mija, a Lori i jej konsultantki muszą pomóc pannie młodej znaleźć doskonałą suknię.

20:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Zerwać z tradycją Godziny emisji

Melody szuka czarnej, obcisłej sukienki, ale jej matka widziałaby córkę w tradycyjnej białej kreacji. Panna młoda Lesley straciła na wadze i teraz ma problemy ze swoją suknią.

20:30

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Milla i Charity Godziny emisji

Charity udało się stracić już 180 kg, ale teraz jej córka staje się chorobliwie otyła. Czy Charity pomoże jej uniknąć tego samego losu? Czy dziewczyna pójdzie w ślady matki?

22:30

Premiera Bardzo ostry dyżur, odc. 3 Godziny emisji

Wizyty na czterech izbach przyjęć szpitali w Wielkiej Brytanii, gdzie będziemy towarzyszyć ofiarom niecodziennych wypadków i pacjentom chorym na rzadkie choroby i schorzenia.

23:30

Na tropie zaginionych kobiet Godziny emisji

Stacey bada zniknięcia oraz prawdopodobne morderstwa setek młodych, rdzennych mieszkanek Kanady. Ze śledztwa wyłania się szokująca opowieść o rasiźmie, seksiźmie i uprzedzeniach.

00:30

Nie do uwierzenia!: Mężczyzna z guzem w kształcie brody i nastoletnia babcia Godziny emisji

Mężczyzna ma dużego guza na twarzy, który wygląda jak ogromna broda. Nastolatka cierpi na schorzenie przyspieszające proces starzenia. W Indiach rodzi się dziecko z dwoma głowami.

01:30

Dom w Górach Skalistych: Statki kosmiczne i domki na krawędzi Godziny emisji

Scott i Kim mają dosyć życia na przedmieściach. Wierzą, że w górskiej głuszy odnajdą spokój. Zamierzają obejrzeć trzy domy stojące u podnóży Gór Skalistych.

02:00

Zyskowny remont, odc. 12 Godziny emisji

Małżeństwo Kortney i Dave Wilson to para energicznych deweloperów, którzy wyszukują zaniedbane nieruchomości, remontują je i na koniec sprzedają, oczywiście z zyskiem!

02:48

Tatuaż do poprawki, odc. 1 Godziny emisji

Ekipa doświadczonych tatuażystów pomaga osobom, które kiedyś zdecydowały się na tatuaż, a dziś tego żałują i chcą się go pozbyć lub zakryć innym atramentowym dziełem.

03:36

Seks-wypadki: Pozycja startowa Godziny emisji

Czasami seksualne ekscesy kończą się przedziwnymi, niebezpiecznymi dla zdrowia, lecz niezwykle zabawnymi obrażeniami ciała. To historie, które trzeba zobaczyć, aby w nie uwierzyć!

04:24

Mała piękność: Konkurs Southern Glitz Open State Godziny emisji

Sadie zrobi wszystko, aby pokonać piękną Isabellę, której towarzyszy pełna determinacji matka. Obydwie będą rywalizować z Bellą, która może się pochwalić już ośmioma tytułami.

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Grecka bogini i wielka suknia Godziny emisji

Romska panna młoda z Grecji szuka szykownej i pełnej świecidełek sukni ślubnej. Apodyktyczna babcia psuje imprezę urodzinową 16-letniej wnuczce.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info