Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-10-02 Pokaź dziś

06:00

Mieszkanie na pniu: Męska jaskinia Godziny emisji

Pete buduje w Teksasie na drzewie prawdziwą męską oazę. Będzie ona wyposażona w okazałą grillo-wędzarnię oraz wieżyczki z armatkami wodnymi do odpędzania dziewcząt.

06:50

Zyskowny remont, odc. 3 Godziny emisji

Małżeństwo Kortney i Dave Wilson to para energicznych deweloperów, którzy wyszukują zaniedbane nieruchomości, remontują je i na koniec sprzedają, oczywiście z zyskiem!

07:40

Salon Sukien Ślubnych: O czym myśli Martha? Godziny emisji

Kleinfield odwiedza ślubne guru we własnej osobie - Martha Stewart. Pomaga pannie młodej Bailey w wyborze tej idealnej, jedynej w swoim rodzaju ślubnej sukni.

08:05

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Oślepieni nauką Godziny emisji

Piękna panna młoda Shaina z południa USA myślała, że wybór sukni będzie łatwym zadaniem. Niestety jej matka i brat tyran zaciekle kłócą się o styl sukni.

08:30

Salon sukien ślubnych: Benelux, odc. 6 Godziny emisji

Przyszłe panny młode z Holandii, Belgii i Luksemburga szukają swoich wymarzonych kreacji ślubnych. W poszukiwaniach pomaga im amerykański guru od ślubów Randy Fenoli.

09:00

Wyswatani przez rodziców: Spotkanie z rodzicami Godziny emisji

Mężczyźni i kobiety, którzy nie znaleźli szczęścia w miłości, decydują się powierzyć swoje intymne życie i przyszłość dobrze znanym sobie ludziom - rodzicom.

10:00

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Joe W. i Pauline Godziny emisji

Pauline straciła ponad 135 kilogramów i ma nadzieję, że już wkrótce odzyska niezależność w codziennym życiu. Teraz musi zakwalifikować się na operację usunięcia zbędnej skóry.

12:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Z pomocą celebrytki Godziny emisji

Pannę młodą Nikki czeka wielka niespodzianka, kiedy w salonie pojawia się jej ulubiona celebrytka, aby pomóc w wyborze wymarzonej ślubnej kreacji.

12:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania, odc. 11 Godziny emisji

Wizyta w butiku Confetti & Lace i spotkanie z projektantem sukni ślubnych Davidem Emanuelem, który z Christine Dando i jej zespołem pomaga pannom młodym wybrać wymarzone kreacje.

13:00

Salon Sukien Ślubnych: Suknia tęczowego jednorożca Godziny emisji

Sharde marzy sie bajecznie kolorowa suknia i ślub w stylu baśniowych jednorożców. Ale jej matka ma inne zdanie na ten temat. Pannie Spencer zależy jednak na widowiskowej kreacji.

13:30

Salon sukien ślubnych: Kanada: Najlepsze dopiero przed nami Godziny emisji

Panna młoda Heather, która straciła matkę, przychodzi do salonu z najbliższymi sobie osobami. Ashley pojawia się z ojcem, którego zdanie jest dla niej najważniejsze.

14:00

Wiza na miłość: Nowe pary, nowe podróże Godziny emisji

Szóstka obcokrajowców przyjeżdża do USA korzystając z tzw. wizy narzeczeńskiej, aby po raz pierwszy zamieszkać ze swoimi partnerami. Pary mają 90 dni na decyzję o ślubie.

15:00

Sześć razy córka: Miejsce dla pięcioraczków Godziny emisji

Adam i Danielle po wielu staraniach zostają rodzicami pierwszych w USA dziewczynek pięcioraczek. Po spędzeniu 4 miesięcy na oddziale intensywnej terapii wracają do domu.

16:00

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Lupe i Ashley D. Godziny emisji

Lupe, choć waży już o połowę mniej, wciąż nie może osiągnąć wagi kwalifikującej ją do operacji usunięcia zbędnej skóry. Stan emocjonalny Ashley utrudnia jej walkę z nadwagą.

18:00

Salon Sukien Ślubnych, odc. 8 Godziny emisji

Zapraszamy do jednego z najsłynniejszych na świecie salonów sukien ślubnych Kleinfeld's Bridal. Randy i jego ekipa przedstawią nam nowych konsultantów i kolekcje kreacji ślubnych.

19:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Krągłe kształty Godziny emisji

Zelda zaręczyła się przez telefon i od 12 lat nie widziała się ze swoim narzeczonym. Teraz musi przekonać rodzinę, że podejmuje słuszną decyzję. Emma szuka mniejszej sukni.

19:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Podwójny kłopot Godziny emisji

Najlepsze przyjaciółki Jenaya i Terinni zakochują się w tej samej sukni. Panny młode Lex i Amy starają się utrzymać swoje wybory w tajemnicy.

20:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Trudny wybór Godziny emisji

Stacy ma ponad 180 cm wzrostu i ma trudności ze znalezieniem sukni. Taylor przymierzyła już ponad 80 ślubnych kreacji i nie potrafić dokonać wyboru.

20:30

Dr Christian i wstydliwe choroby, odc. 5 Godziny emisji

W swojej nowej, supernowoczesnej klinice dr Christian wraz z zespołem doświadczonych medyków udziela porad i pomocy medycznej całej gamie najprzeróżniejszych pacjentów.

21:30

Historie wielkiej wagi: Lupe Godziny emisji

Lupe waży 272 kilogramy i ostatnie 10 lat spędziła we własnym łóżku. Lekarz z Teksasu jest dla niej ostatnią deską ratunku. Czy jednak nie jest już za późno na drastyczne zmiany?

23:30

Bardzo ostry dyżur, odc. 3 Godziny emisji

Wizyty na czterech izbach przyjęć szpitali w Wielkiej Brytanii, gdzie będziemy towarzyszyć ofiarom niecodziennych wypadków i pacjentom chorym na rzadkie choroby i schorzenia.

00:30

Nie do uwierzenia!: Przeszczep całej twarzy Godziny emisji

Polka z ogromnym guzem na twarzy zostaje poddana operacji przeszczepu twarzy. W Chinach mieszka chłopiec z wyjątkowo długą szyją.

01:30

Dom w Górach Skalistych: Górski pałac Godziny emisji

Dan i Suzanne zbili kokosy na handlu bizonim mięsem. Teraz marzą o posiadłości w górach wartej milion dolarów.

02:00

Zyskowny remont, odc. 3 Godziny emisji

Kortney i Dave Wilsonowie to dynamicznie działające małżeństwo w handlu nieruchomościami. Wyszukują i wystawiają na sprzedaż zaniedbane domy i mieszkania.

02:48

Tatuaż do poprawki, odc. 6 Godziny emisji

Ekipa doświadczonych tatuażystów pomaga osobom, które kiedyś zdecydowały się na tatuaż, a dziś tego żałują i chcą się go pozbyć lub zakryć innym atramentowym dziełem.

03:36

Seks-wypadki: Superzabawa Godziny emisji

Pierwszy raz młodych ludzi kończy się kompletnym fiaskiem i chłopak musi ujawnić swój pikantny sekret. Strażak tak dobrze się bawi, że emocje odbierają mu mowę.

04:24

Mała piękność: Uśmiechnij się! Godziny emisji

W konkursie Show Me Smiles Fantasy Pageant w Missouri Haley zachwyca publiczność, ale Lexie nie daje tak łatwo za wygraną. Obydwie muszą uważać na czteroletnią Olivię.

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów, odc. 2 Godziny emisji

Poznaj niezwykły świat amerykańskich Romów, pełen barwnych kreacji i będący źródłem niezwykłych inspiracji. Oto wesela bogate w wizualne doznania, o jakich nikomu się nie śniło.

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info