Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-10-18 Pokaż dziś

06:00

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe: Niemcy

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

06:50

Mistrzowie remontu: Na belgijskiej wsi

Projektanci wnętrz, Nate Berkus i jego mąż Jeremiah Brent, spieszą na ratunek ludziom, którzy zdecydowali się na remont domów i mieszkań, ale nagle stanęli w martwym punkcie.

Godziny emisji Mistrzowie remontu

07:40

Salon sukien ślubnych - druhny: Futrzane mufki i kapryśne przyjaciółki

Panna młoda chce mieć suknię z futrzaną mufką, ale ten pomysł nie podoba się druhnie. Przyjaciółka innej panny młodej nie zostanie druhną, jeśli nie dostanie upatrzonej kreacji.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych - druhny

08:05

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Suknia z dekoltem

Dwie panny młode pakują się w poważne tarapaty, kiedy chcą się pochwalić wynikami operacji plastycznych. Jessica też chce popisać się swymi walorami, ale jej ojciec ma inne zdanie.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

08:30

Puszyste panny młode: Wszystko ujdzie

Zapraszamy do salonu sukien ślubnych Curvaceous Couture, który prowadzą siostry Yukia i Yuneisia. To miejsce, gdzie panie o krągłych kształtach znajdą dla siebie ślubne kreacje.

Godziny emisji Puszyste panny młode

09:00

Wyswatani przez rodziców: Mam zostać, czy wyjść?

To dzień ślubu Devina. Matka Tahnee rozpoczyna poszukiwania męża dla córki. Rodzice Bethany nie mogą zdecydować się, komu się oświadczyć. Ojciec Marissy nagle zostawia rodzinę.

Godziny emisji Wyswatani przez rodziców

10:00

Historie wielkiej wagi: Kirsten

Kirsten waży 272 kilogramy i już ma ograniczoną zdolność poruszania się. Jeśli ma dalej opiekować się swoim synem, musi jak najszybciej zadbać o zdrowie i stracić na wadze.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

12:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Dziewica w sukni z rękawami

Wnuczka ma zupełnie inne wyobrażenie o sukni niż jej babcia, ale nie kąsa się ręki, która karmi. Babcia Haley uważa, że prawdziwa panna młoda musi mieć kreację z rękawami.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

12:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania, odc. 23

Projektant królewskich sukni ślubnych David Emanuel i Christine Dando, właścicielka butiku Confetti & Lace w Essex pomagają przyszłym pannom młodym wybrać wymarzone kreacje.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

13:00

Salon Sukien Ślubnych: Męski punkt widzenia

Gwiazda muzyki country, Kristian Bush, bierze udział w poszukiwaniach idealnej sukni na ślub Evyn. Pulchna Melanie denerwuje się, że nie mieści się w sukni.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

13:30

Salon sukien ślubnych: Kanada: W zdrowiu i w chorobie

Tiffany chce stanąć przed ołtarzem w koronkowej sukni. Ally jest przykro, że jej matka, która zmarła na raka, nie może jej doradzić w wyborze ślubnej kreacji.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

14:00

Premiera Wiza na miłość: Witaj w rodzinie

Loren denerwuje się, kiedy Aleksiej ma poznać jej rodziców. Mark nie może się doczekać przyjazdu Nikki. Devar po raz pierwszy spotyka syna Melanie.

Godziny emisji Wiza na miłość

15:00

Sześć razy córka: Pierwsze urodziny pięcioraczków

Pierwsze urodziny pięcioraczków! Dla rodziny Busby to bardzo ważny i szczególny dzień, w którym snują wspomnienia i dzielą się doświadczeniami z pierwszego roku życia córek.

Godziny emisji Sześć razy córka

16:00

Historie wielkiej wagi: Christina

Christina, z powodu swojej wagi, już od dwóch lat nie opuszcza domu. Jeśli nie zmieni przyzwyczajeń, umrze. Czy wykaże gotowość na drastyczne zmiany w swoim życiu?

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

17:00

Historie wielkiej wagi: Paula

Paula zawsze miała ciężkie życie. Waga (272 kg) sprawiła, że całkowicie odsunęła się od ludzi i zerwała kontakty towarzyskie. Czy wreszcie zdecyduje się na walkę z otyłością?

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

18:00

Ślub na bogato: Kelly

Panna młoda Kelly, ulubiona asystentka z salonu Kleinfeld, wybrała już ślubną kreację i teraz spokojnie planuje swój wielki dzień.

Godziny emisji Ślub na bogato

19:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Ślub w stylu country

Lori i Monte jadą do Nashville, gdzie artysta country Jimmy Stanley ma zamiar sprawić niespodziankę i oświadczyć się koleżance po fachu, piosenkarce country Kristen Kelly.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

19:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Wszystko przez matkę

Szczera do bólu matka Shanny nawet nie ma zamiaru uprzyjemnić swojej córce wizyty w salonie. Tymczasem Suzanne i jej ślubny konsultant mają zupełnie inną wizję wielkiego dnia.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Przeminęło z wiatrem - wersja współczesna

Niezwykle hałaśliwa panna młoda Stacy pojawia się po raz drugi w salonie w poszukiwaniu sukni odzwierciedlającej jej motocyklową pasję. Jessica szuka kreacji na ślub na plaży.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:30

Historie wielkiej wagi: Amber

Amber ma 23 lata i waży 272 kilogramy. Nawet naturalne potrzeby załatwia z pomocą rodziny. Strach przed śmiercią sprawił, że zdecydowała się poddać operacji zmniejszenia żołądka.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

21:30

Historie wielkiej wagi: Susan

Susan waży 270 kilogramów. Jej otyłość sprawia, że nie może się samodzielnie poruszać. Jeśli nie zacznie walczyć z nadwagą, jej życiu może grozić śmiertelne niebezpieczeństwo.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

22:30

Premiera Bardzo ostry dyżur, odc. 6

Wizyty na czterech izbach przyjęć szpitali w Wielkiej Brytanii, gdzie będziemy towarzyszyć ofiarom niecodziennych wypadków i pacjentom chorym na rzadkie schorzenia.

Godziny emisji Bardzo ostry dyżur

23:30

Babski blues, odc. 3

Potoczni to małżeństwo i instytucja małżeńska w jednym. Razem przez życie i razem do pracy. Ich solidność przyciąga klientów. Nadszedł czas na realizację marzenia! Co to takiego?

Godziny emisji Babski blues

00:30

Nie do uwierzenia!: Wioska karłów

Historie o ludziach z całego świata, którzy cierpią na niezwykle rzadkie i tajemnicze schorzenia. Niektórzy mimo skomplikowanych operacji, mają minimalne szanse na przeżycie.

Godziny emisji Nie do uwierzenia!

01:30

Widok za milion, odc. 14

Bogaci klienci szukają doskonałych domów z widokiem. Oglądają luksusowe nieruchomości nad jeziorami, rezydencje nad brzegiem morza i apartamenty z widokiem na miejskie dachy.

Godziny emisji Widok za milion

02:00

Zyskowny remont, odc. 7

Małżeństwo Kortney i Dave Wilson to para energicznych deweloperów, którzy wyszukują zaniedbane nieruchomości, remontują je i na koniec sprzedają, oczywiście z zyskiem!

Godziny emisji Zyskowny remont

02:48

Tatuaż do poprawki: wakacje, odc. 7

Mistrzowie tatuażu Jay, Sketch i Alice otwierają na czas wakacji salon nad słonecznym Morzem Śródziemnym. Teraz można pozbyć się niechcianych tatuaży w wakacyjnej scenerii.

Godziny emisji Tatuaż do poprawki

03:36

Seks-wypadki: Łowcy zombie

Apokaliptyczna fantazja zamienia się w koszmar, kiedy kibice przygniatają parę podczas biegu. Odmładzająca terapia sieje spustoszenie w intymnych miejscach kobiety.

Godziny emisji Seks-wypadki

04:24

Mała piękność: Konkurs Rock Star Divas and Dolls

Na scenie konkursu Rock Star Divas and Dolls atmosfera robi się coraz bardziej gorąca. Za kulisami Olivia swoimi wygłupami zachwyca publiczność.

Godziny emisji Mała piękność

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Marzenia o sławie

Romska nastolatka zrywa z tradycjami swojej rodziny i społeczności. Postanawia urzeczywistnić swoje marzenia o sławie. Jak zareagują jej rodzice i przyjaciele?

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info