Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-10-20 Pokaż dziś

06:00

Mieszkanie na pniu: Wydanie międzynarodowe

Wizjoner i zaklinacz drzew Pete Nelson wraz z zespołem budują najpiękniejsze, najdziwniejsze, najbardziej oszałamiające, spektakularne i niezwykłe domy na drzewach.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

06:50

Mistrzowie remontu: Happy Hour

Alex i Tom odziedziczyli dom nieświadomi, że stanie się on aż takim ciężarem. Alex schowała pierścionek zaręczynowy do czasu zakończenia remontu. Nate i Jeremiah spieszą z pomocą.

Godziny emisji Mistrzowie remontu

07:40

Salon sukien ślubnych - druhny: Opowieść o dwóch sukniach

Panna młoda Julie toczy zaciętą walkę z towarzyszącym jej orszakiem, ponieważ chce dwie różne suknie - jedną dla druhny, drugą, zupełnie inną, dla druhny honorowej.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych - druhny

08:05

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Brak decyzji

Sonya i jej narzeczony mają zupełne inne zdanie na temat ślubnej kreacji. Tymczasem Shelby w poszukiwaniu sukni odwiedziła już ponad dwadzieścia salonów.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

08:30

Puszyste panny młode: Diwa operowa w salonie

Kiedy w salonie pojawia się diwa operowa i wokalistka gospel, Yukia, która uwielbia śpiewać, nie może się opanować i prezentuje swoje zdolności.

Godziny emisji Puszyste panny młode

09:00

Wyswatani przez rodziców: Dodatkowy bagaż

W dniu ślubu Bethany panikuje z powodu sukni. Podczas miesiąca miodowego Devin i Ursula ujawniają swoją przeszłość. Matka i macocha Tahnee nie potrafią dojść do porozumienia.

Godziny emisji Wyswatani przez rodziców

10:00

Historie wielkiej wagi: Tanisha

Tanisha miała trudne dzieciństwo. Była molestowana przez mężczyzn. Tak jak jej chorobliwie otyła matka szukała pocieszenia w jedzeniu. Teraz jej życiu grozi niebezpieczeństwo.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

12:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Z pomocą przyjaciół

Przyjaciele uleczonej z raka Joyi oferują finansową pomoc, kiedy okazuje się, że suknia wykracza poza budżet. Ria wie jakiej sukni szuka, ale jej przyjaciółki mają inne zdanie.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

12:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania, odc. 25

Projektant królewskich sukni ślubnych David Emanuel i Christine Dando, właścicielka butiku Confetti & Lace w Essex pomagają przyszłym pannom młodym wybrać wymarzone kreacje.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

13:00

Salon Sukien Ślubnych, odc. 2

Zapraszamy do jednego z najsłynniejszych na świecie salonów sukien ślubnych Kleinfeld's Bridal. Randy i jego ekipa przedstawią nam nowych konsultantów i kolekcje kreacji ślubnych.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

14:00

Premiera Wiza na miłość: Niespodzianki

Wykorzystując tzw. wizę narzeczeńską, sześć par rusza w 90-dniową podróż. W każdej z par jest jeden obcokrajowiec, który — jeśli nie dojdzie do ślubu — będzie musiał opuścić USA.

Godziny emisji Wiza na miłość

15:00

Sześć razy córka: Pięcioraczki na Manhattanie - cz. 1

Rodzina Busbych wyrusza do Nowego Jorku gdy pewien talk show zaprasza ich do udziału w programie na żywo.

Godziny emisji Sześć razy córka

16:00

Sześć razy córka: Pięcioraczki na Manhattanie - cz. 2

Rodzina Busbych wyrusza do Nowego Jorku gdy pewien talk show zaprasza ich do udziału w programie na żywo.

Godziny emisji Sześć razy córka

17:00

Historie wielkiej wagi: Pauline

Pauline waży 320 kilogramów i jest uzależniona od jedzenia. Nałóg powoli zabija nie tylko ją, ale także jej syna. Czy kobieta zdecyduje się na drastyczny krok i uratuje dwa życia?

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

18:00

Ślub na bogato: Tiffany

Biznesmenka z Atlanty Tiffany Young znalazła suknię godną księżniczki. Teraz planuje swój królewski ślub ze swoim narzeczonym Jermaine Cooper.

Godziny emisji Ślub na bogato

19:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Oślepieni nauką

Piękna panna młoda Shaina z południa USA myślała, że wybór sukni będzie łatwym zadaniem. Niestety jej matka i brat tyran zaciekle kłócą się o styl sukni.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

19:30

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Milla i Charity

Charity udało się stracić już 180 kg, ale teraz jej córka staje się chorobliwie otyła. Czy Charity pomoże jej uniknąć tego samego losu? Czy dziewczyna pójdzie w ślady matki?

Godziny emisji Historie wielkiej wagi - dalsze losy

21:30

Tatuaż do poprawki: wakacje, odc. 1

Mistrzowie tatuażu Jay, Sketch i Alice otwierają na czas wakacji salon nad słonecznym Morzem Śródziemnym. Teraz można pozbyć się niechcianych tatuaży w wakacyjnej scenerii.

Godziny emisji Tatuaż do poprawki

22:30

Dr Christian i wstydliwe choroby, odc. 6

W swojej nowej, supernowoczesnej klinice dr Christian wraz z zespołem doświadczonych medyków udziela porad i pomocy medycznej całej gamie najprzeróżniejszych pacjentów.

Godziny emisji Dr Christian i wstydliwe choroby

23:30

Premiera Włoska randka w łóżku, odc. 35

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Włoska randka w łóżku

00:00

Premiera Włoska randka w łóżku, odc. 36

Włoska edycja programu. Dwoje nieznajomych spotyka się po raz pierwszy, aby wziąć udział w miłosnym eksperymencie. Czy 30 minut wystarczy, aby się zakochać?

Godziny emisji Włoska randka w łóżku

00:30

Nie do uwierzenia!: Mój groźny guz na twarzy

Historie o ludziach z całego świata, którzy cierpią na niezwykle rzadkie i tajemnicze schorzenia. Niektórzy mimo skomplikowanych operacji, mają minimalne szanse na przeżycie.

Godziny emisji Nie do uwierzenia!

01:30

Widok za milion: Luksusowy dom w Miami

Sara kocha Miami, ale jej cała rodzina mieszka w Pensylwanii. Teraz chce wydać 4,8 miliona dolarów na duży dom, który pomieści wszystkich jej bliskich.

Godziny emisji Widok za milion

02:00

Zyskowny remont, odc. 9

Małżeństwo Kortney i Dave Wilson to para energicznych deweloperów, którzy wyszukują zaniedbane nieruchomości, remontują je i na koniec sprzedają, oczywiście z zyskiem!

Godziny emisji Zyskowny remont

02:48

Tatuaż do poprawki, odc. 3

Modelka Bex chce się pozbyć tatuażu upamiętniającego duet Jedward. Komandos Andy opowie nam inspirującą historię. Czy James będzie zadowolony z zatuszowania tatuażu z lalką?

Godziny emisji Tatuaż do poprawki

03:36

Seks-wypadki: Wielkie sekrety

Kobieta w ciąży chce za wszelką cenę zacząć rodzić, ale w izbie przyjęć czeka ją wielka niespodzianka. Superbohater nie jest w stanie sam stać po nocy spędzonej na straży.

Godziny emisji Seks-wypadki

04:24

Mała piękność: Halloweenowa zabawa

Konkurs Halloween Bash w Oklahoma City to dla zielonoświątkowców, mamy Ca'Triny i córki Saryniti, dość przerażające przeżycie.

Godziny emisji Mała piękność

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Zwaśnione rodziny i złamane serca

Dwie romskie rodziny Boswellów i Smallów toczą wojnę już od wielu długich lat. Czy atmosfera wesela nastroi ich pokojowo?

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info