Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-10-23 Pokaż dziś

06:00

Mieszkanie na pniu: Superdomki na drzewach, część III

Zaklinacz drzew Pete Nelson buduje kryjówki w koronach drzew dla tych, którzy marzą o bliskim kontakcie z przyrodą i chcą urzeczywistnić marzenia z dzieciństwa.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

06:50

Mistrzowie remontu: Nowocześni tradycjonaliści

Podczas gdy ich córka walczyła z rakiem, powódź zniszczyła dom Azadeh i Moshena. Nate i Jeremiah pomagają im odbudować zarówno dom, jak i życie.

Godziny emisji Mistrzowie remontu

07:40

Salon sukien ślubnych - druhny: Panna młoda z piekła rodem

Lori zwykle nie wpuszcza mężczyzn do swojego salonu, ale te panny młode zlekceważyły jej zasady. Faceci od razu robią dużo zamieszania i ekipa Lori musi przejąć kontrolę.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych - druhny

08:05

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Ośmioletnia druhna

Ośmioletnia druhna Cynthii jest jej największym krytykiem. Tymczasem Kayla i jej nadopiekuńcza mama nie potrafią dojść do porozumienia w sprawie sukni ślubnej.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

08:30

Puszyste panny młode: Córeczka tatusia

Ojcowie i panny młode, które przychodzą do salonu, nieraz zwierzają się siostrom ze swoich problemów. Yukia i Yuneisia postanawiają poświęcić więcej czasu swojemu ojcu.

Godziny emisji Puszyste panny młode

09:00

Wyswatani przez rodziców: Emocjonalny bagaż

Bethany i Billy wyznają sobie miłość. Ekipa Tahnee ma złą wiadomość. Podczas imprezowej gry "Never Have I Ever" Devin i Ursula postanawiają wyrzucić emocjonalny bagaż.

Godziny emisji Wyswatani przez rodziców

10:00

Historie wielkiej wagi: Tracey

Tracey waży 275 kg, ale najcięższe są jej zniekształcone nadwagą nogi. Są tak ogromne, że kobieta wymaga pomocy podczas wstawania z łóżka. Czy dr Nowzaradan udzieli jej pomocy?

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

12:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Jeśli mama nie jest szczęśliwa...

Kari szuka tradycyjnej sukni, ale mama widziałaby córkę w kreacji odsłaniającej więcej ciała. Wyrafinowany gust Nity nie wpisuje się w dość ograniczony budżet jej mamy.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

12:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania, odc. 26

Projektant królewskich sukni ślubnych David Emanuel i Christine Dando, właścicielka butiku Confetti & Lace w Essex pomagają przyszłym pannom młodym wybrać wymarzone kreacje.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

13:00

Salon Sukien Ślubnych, odc. 3

Zapraszamy do jednego z najsłynniejszych na świecie salonów sukien ślubnych Kleinfeld's Bridal. Randy i jego ekipa przedstawią nam nowych konsultantów i kolekcje kreacji ślubnych.

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

14:00

Premiera Wiza na miłość: Tęsknota za domem

Telefon do rodziców Alexeia sprawia, że Loren tonie we łzach. Joshowi nie udaje się pocieszyć Aleksandry. Nikki zastanawia się, czy wyjazd do USA był dobrą decyzją.

Godziny emisji Wiza na miłość

15:00

Premiera Sześć razy córka, odc. 12

Czterdzieści butelek dziennie i karmienie co trzy godziny, 420 pieluch tygodniowo. To akcesoria, które pojawiły się w życiu Danielle i Adama po przyjściu na świat pięcioraczków.

Godziny emisji Sześć razy córka

16:00

Historie wielkiej wagi: Bettie Jo

Bettie Jo ma tylko 24 lata, ale waży aż 317 kilogramów. Nie wychodzi z domu i w najprostszych czynnościach jest uzależniona od swojego męża. Czy zdecyduje się na zmianę w życiu?

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

17:00

Historie wielkiej wagi: Joe

Joe ma tylko 30 i jest uwięziony w ciele o wadze 360 kilogramów. Stracił pracę i prawie nie opuszcza domu. Czy znajdzie siłę, aby ratować swoje życie?

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

18:00

Sposób na suknię, odc. 1

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe z salonu.

Godziny emisji Sposób na suknię

18:30

Sposób na suknię, odc. 2

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe z salonu.

Godziny emisji Sposób na suknię

19:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Hannah i jej siostra

Hannah szuka sukni ślubnej w stylu kreacji legendarnej Grace Kelly. Jednak jej siostra próbuje ją namówić na bardziej seksowny i nowoczesny krój.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

19:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Wiwaty dla panny młodej

Panna młoda Chato pojawia się w salonie z cheerleaderkami drużyny Atlanta Falcons. Niestety dziewczyny z zespołu nie potrafią łatwo dojść do porozumienia i pomóc w wyborze sukni.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Szaleństwa artystek country

Gwiazda muzyki country Angaleena przychodzi do salonu w towarzystwie przyjaciółek z zespołu, którzy nie dopuszczają jej do głosu. Megan nie potrafi określić swoich preferencji.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:30

Dr Christian i wstydliwe choroby, odc. 8

W swojej nowej, supernowoczesnej klinice dr Christian wraz z zespołem doświadczonych medyków udziela porad i pomocy medycznej całej gamie najprzeróżniejszych pacjentów.

Godziny emisji Dr Christian i wstydliwe choroby

21:30

Historie wielkiej wagi: Chad

Chad waży 317 kilogramów i zdecydował poddać się operacji zmniejszenia żołądka. Teraz szybko traci na wadze, ale kiedy nie przestrzega zaleceń lekarza, pojawiają się problemy.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

22:30

Premiera Co mi dolega?, odc. 1

Polscy lekarze staną przed wyzwaniem postawienia trafnej medycznej diagnozy. Odpowiedzi na tytułowe pytanie szukają pacjenci cierpiący na nietypowe dolegliwości oraz schorzenia.

Godziny emisji Co mi dolega

23:00

Premiera Nie do uwierzenia!, odc. 3

Historie o ludziach z całego świata, którzy cierpią na niezwykle rzadkie i tajemnicze schorzenia. Niektórzy poddani skomplikowanym operacjom, mają minimalne szanse na przeżycie.

Godziny emisji Nie do uwierzenia!

00:00

Bardzo ostry dyżur, odc. 6

Wizyty na czterech izbach przyjęć szpitali w Wielkiej Brytanii, gdzie będziemy towarzyszyć ofiarom niecodziennych wypadków i pacjentom chorym na rzadkie schorzenia.

Godziny emisji Bardzo ostry dyżur

01:00

Rosyjski ostry dyżur, odc. 3

Wizyta w Instytucie Sklifosowskiego w Moskwie. To jedna z największych w Europie medycznych placówek badawczych zajmujących się pomocą w nagłych wypadkach.

Godziny emisji Rosyjski ostry dyżur

01:30

Widok za milion: Z widokiem na rzekę Hudson

Marzenia Richarda o wymarzonym domu są bardzo konkretne. Nieruchomość musi być na określonej ulicy na Manhattanie oraz widok na rzekę Hudson.

Godziny emisji Widok za milion

02:00

Zyskowny remont, odc. 12

Małżeństwo Kortney i Dave Wilson to para energicznych deweloperów, którzy wyszukują zaniedbane nieruchomości, remontują je i na koniec sprzedają, oczywiście z zyskiem!

Godziny emisji Zyskowny remont

02:48

Tatuaż do poprawki, odc. 6

Gaz ma w intymnym miejscu inicjały najlepszego przyjaciela, ale swoim pomysłem na zakrycie tego dzieła szokuje całą ekipę. Jay uszczęśliwia fana Lady Gagi wymarzonym portretem.

Godziny emisji Tatuaż do poprawki

03:36

Seks-wypadki: Trójka to tłum

Na izbę przyjęć trafiają mąż i żona, którzy mieli wypadek z odkurzaczem. Szybki numerek na lodowisku kończy się dla łyżwiarza obrażeniami. Igraszki w trójkącie mają pechowy koniec.

Godziny emisji Seks-wypadki

04:24

Mała piękność: Konkurs Glamorous Beauties

Konkurs Glamorous Beauties w Teksasie to impreza, w której udział biorą najpiękniejsze młode księżniczki, takie jak Ally, Emerald i Baylen.

Godziny emisji Mała piękność

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Wielkie marzenia, większe problemy

W Stanach Zjednoczonych żyje około miliona Romów i travellersów. Program ukazuje, jak wygląda organizacja wielkich i ekstrawaganckich ślubów, z jakich słyną te społeczności.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info