Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-11-08 Pokaż dziś

06:00

Mieszkanie na pniu: Klub w koronie drzewa

Pete projektuje bawialnię, która ma służyć całej rodzinie. Domek w koronie drzew będzie miał salon i taras z miejscem na grilla. Czy spełni oczekiwania wszystkich grup wiekowych?

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

06:50

Zyskowny remont, odc. 3

Kortney i Dave Wilsonowie to dynamicznie działające małżeństwo w handlu nieruchomościami. Wyszukują i wystawiają na sprzedaż zaniedbane domy i mieszkania.

Godziny emisji Zyskowny remont

07:40

Salon sukien ślubnych - druhny: Matki i druhny

Panna młoda Latisha chce, by jej druhny wystąpiły w krótkich, seksownych sukienkach, ale konserwatywna matka i siostra mają inne zdanie. Jordan musi podjąć decyzję wbrew matce.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych - druhny

08:05

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Marzenia księżniczki z prowincji

Lindsay pochodzi z małego miasta i marzy o sukni na miarę księżniczki. Panna młoda Bailey lubi proste rzeczy, ale jej matka uwielbia świecidełka i różnego rodzaju zdobienia.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

08:30

Coś nowego, coś pożyczonego: Latynoskie gusta

Dla krągłej Mariceli rodzina była zawsze najważniejsza. Czy wybierze tradycyjną suknię, czy zupełnie nową kreację, w której czuje się jak nowo narodzona?

Godziny emisji Coś nowego, coś pożyczonego

09:00

Kochaj mnie mimo wszystko, odc. 2

Dla wielu ludzi znalezienie miłości to trudne i przytłaczające wyzwanie. Dla samotnych z ukrytym schorzeniem medycznym poznanie potencjalnego partnera wydaje się wręcz niemożliwe.

Godziny emisji Kochaj mnie mimo wszystko

10:00

Historie wielkiej wagi: Ashley

Spotkania z dwunastką osób, które ważą ponad 270 kg. Aby ratować życie i zdrowie, ci chorobliwie otyli ludzie postanowili w ciągu roku stracić dziesiątki zbędnych kilogramów.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

12:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Lis w kurniku

Narzeczony E'teriki poddaje w wątpliwość gust swojej przyszłej żony i wystawia na ciężką próbę poczucie jej wartości. Matka Katy nie jest gotowa, aby wypuścić córkę z gniazda.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

12:30

Salon Sukien Ślubnych: Wielka Brytania: Więcej znaczy więcej!

Lisa marzy o pięknej balowej sukni z ogromną kokardą. Kate chce stanąć przed ołtarzem w koronkowej kreacji z trenem, welonem i mnóstwem świecidełek. Czy David spełni te marzenia?

Godziny emisji Salon Sukien Ślubnych

13:00

Mali ludzie, wielka rodzina: Odpoczynek od remontu

Rodzinka Johnstonów chce odsapnąć od remontu. W tym celu wybierają się na narty. Gdy okazuje się, że Trent ma zapalenie płuc, Amber bierze sprawy w swoje ręce.

Godziny emisji Mali ludzie, wielka rodzina

14:00

Premiera Wiza na miłość, odc. 5

Wykorzystując tzw. wizę narzeczeńską sześć par rusza w 90-dniową podróż. W każdej z par jest jeden obcokrajowiec, który — jeśli nie dojdzie do ślubu — będzie musiał opuścić USA.

Godziny emisji Wiza na miłość

15:00

Sześć razy córka: Pięcioraczki na Manhattanie - cz. 2

Rodzina Busbych wyrusza do Nowego Jorku gdy pewien talk show zaprasza ich do udziału w programie na żywo.

Godziny emisji Sześć razy córka

16:00

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Melissa i Ashley

Melissa nie potrafi sobie poradzić z nieplanowaną ciążą. Ashley przechodzi kryzys i szuka inspiracji, która pomoże jej kontynuować walkę ze zbędnymi kilogramami.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi - dalsze losy

17:00

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Joe

Joe ważył 320 kg, miał myśli samobójcze i nie był w stanie sam o siebie zadbać. Teraz jest gotowy na małżeństwo, ale czy uda mu się pozbyć zbędnych kilogramów?

Godziny emisji Historie wielkiej wagi - dalsze losy

18:00

Pogotowie ślubne Randy'ego: Oklahoma City

Kelsey szuka sukni, w której wystąpi na weselu z karnawałowym klimatem. Panna młoda Melea chce, aby jej wielki dzień był jak z hollywoodzkiego filmu.

Godziny emisji Pogotowie ślubne Randy'ego

19:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Rodzinna kłótnia

Cindy i Lamar po ślubie stworzą jedną wielką rodzinę. Teraz ich czwórka dzieci towarzyszy im podczas wizyty w salonie. Czy uda się im wspólnie znaleźć ślubną kreację?

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

19:30

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Narzeczony w salonie

Samantha zabiera na zakupy swojego narzeczonego wbrew życzeniom matki. Podczas ostatniej przymiarki Katie ma nadzieję, że utrata wagi nie spowoduje nowych zmian.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Superspecjalny dzień

Prezenterka telewizyjna Adrianna Costa szuka seksownej sukni, która uwypukli jej figurę podczas ślubu na pustyni. Jej mama ma nieco bardziej konserwatywne spojrzenie.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:30

Historie wielkiej wagi: Angel

42-letnia Angel patrzy śmierci prosto w oczy. Chciałaby aktywnie uczestniczyć w życiu swojego partnera i syna, ale nie potrafi podjąć stanowczej decyzji.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

21:30

Szokujące przypadki karmienia piersią

Spotkanie z fanatykami karmienia piersią. W programie matka i jej szczeniak, mamy karmiące piersią 5 i 6-letnie dzieci oraz mężczyzna, który mlekiem matki karmiącej wyleczył raka.

Godziny emisji Szokujące przypadki karmienia piersią

22:30

Premiera Bardzo ostry dyżur, odc. 9

Wizyty na czterech izbach przyjęć szpitali w Wielkiej Brytanii, gdzie będziemy towarzyszyć ofiarom niecodziennych wypadków i pacjentom chorym na rzadkie schorzenia.

Godziny emisji Bardzo ostry dyżur

23:30

Babski blues, odc. 6

Z życia wzięte historie dziewiątki osób, które wykonują często niedoceniany zawód sprzątacza. Podczas szczerych rozmów posłuchamy o ich codziennej pracy i doświadczeniach.

Godziny emisji Babski blues

00:30

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Za dużo soków owocowych

Podstarzały playboy pojawia się na izbie przyjęć z drobnym obrażeniem, które szybko okazuje się śmiertelnie groźne. Fanatyk zdrowego żywienia zapada w śpiączkę.

Godziny emisji Ostry dyżur: niezwykłe przypadki

01:30

Nasz pierwszy dom: Nie dać się oszukać

Para z zasobnym portfelem szuka domu w Dolinie Krzemowej. Ale każdy kolejny obiekt ma jakieś wady. Czy zdążą znaleźć coś odpowiedniego przed ślubem?

Godziny emisji Nasz pierwszy dom

02:00

Zyskowny remont, odc. 6

Kortney i Dave Wilsonowie to dynamicznie działające małżeństwo w handlu nieruchomościami. Wyszukują i wystawiają na sprzedaż zaniedbane domy i mieszkania.

Godziny emisji Zyskowny remont

02:48

Tatuaż do poprawki, odc. 12

Sketch zakrywa Sian tatuaż z wyjątkowo przerażającym klownem. Jay musi sobie poradzić z niezwykle intymnym portretem kota, który zdobi ciało Emmy.

Godziny emisji Tatuaż do poprawki

03:36

Seks terapia: Nie mam orgazmu

Amanda i Frank są sfrustrowani, ponieważ Amanda nie osiąga orgazmu. Jakiej rady udzielą parze seksuolog Alessandra Rampolla i neurolog dr Jack Lewis?

Godziny emisji Seks terapia

04:24

Mała piękność: Konkurs Beautiful Me Disco

Matka Destiny zaciąga długi na kartach kredytowych, aby płacić za hobby swojej córki. Trzyletnia Camari robi wszystko, aby swoim wyglądem przyćmić dwuletnią Sami-Jo.

Godziny emisji Mała piękność

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów, odc. 2

Poznaj niezwykły świat amerykańskich Romów, pełen barwnych kreacji i będący źródłem niezwykłych inspiracji. Oto wesela bogate w wizualne doznania, o jakich nikomu się nie śniło.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info