Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2017-11-14 Pokaż dziś

06:00

Mieszkanie na pniu: Miłość w powietrzu

Para narzeczonych marzy o domu na drzewie, w którym może urządzić wesele i spędzić miesiąc miodowy. Pete buduje dla nich magiczny apartament, zawieszony 75 metrów nad ziemią.

Godziny emisji Mieszkanie na pniu

06:50

Zyskowny remont, odc. 7

Kortney i Dave Wilsonowie to dynamicznie działające małżeństwo w handlu nieruchomościami. Wyszukują i wystawiają na sprzedaż zaniedbane domy i mieszkania.

Godziny emisji Zyskowny remont

07:40

Salon sukien ślubnych - druhny: Koleżanki ze studiów i harde siostry

Panna młoda ma problemy z koleżankami ze studiów, które zmawiają się przeciwko jej przyjaciółce z dzieciństwa. Inna panna młoda i jej siostra kłócą się o tę samą sukienkę.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych - druhny

08:05

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Duch współpracy

Mallory chce w dniu ślubu pokazać się w odważnej kreacji, ale towarzyszące jej osoby mają inne zdanie. Lorie, po 25 latach małżeństwa, szuka sukni na odnowę przysięgi.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

08:30

Coś nowego, coś pożyczonego: Kulturowe starcie

Panny młode muszą wybrać suknię ślubną. Mogą zdecydować się na używaną kreację lub wybrać zupełnie nową suknię prosto z salonu. Program prowadzą Kelly Nishimoto i Sam Saboura.

Godziny emisji Coś nowego, coś pożyczonego

09:00

Kochaj mnie mimo wszystko, odc. 6

Dla wielu ludzi znalezienie miłości to trudne i przytłaczające wyzwanie. Dla samotnych z ukrytym schorzeniem medycznym poznanie potencjalnego partnera wydaje się wręcz niemożliwe.

Godziny emisji Kochaj mnie mimo wszystko

10:00

Historie wielkiej wagi: Diana

Program ukazuje codzienne życie dwunastu osób ważących około 300 kg. Zobacz ich starania by dla własnego zdrowia zrzucić zgędną wagę.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

12:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Twarde matki z Południa

Holly chce wyglądać w dniu ślubu jak księżniczka, ale jej babcia ma zupełnie inna wizję. Lauren już wkrótce przymierzy szytą na zamówienie suknię balową.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

12:30

Suknie ślubne dla puszystych: Lacey

Lacey i jej miłość z dzieciństwa będą brali ślub, jednak dziewczyna boi się ceremonii. Czy Jo i Al pomogą jej poradzić sobie z brakiem pewności siebie?

Godziny emisji Suknie ślubne dla puszystych

13:00

Mali ludzie, wielka rodzina: Dziewczyna z pazurem

Amber, po ostatnim rozjaśnaniu jej włosów przez Trenta, decyduje się na całkowitą zmianę fryzury. Tymczasem Alex cierpi z powodu potwornego bólu.

Godziny emisji Mali ludzie, wielka rodzina

14:00

Premiera Wiza na miłość: Jeszcze za mną zatęsknisz

Nicole i Azan podejmują ważną decyzję. Anfisa wyrzuca Jeorge'a. Rodzice Chantel stawiają pewne ultimatum. Ponadto, Lowo czeka w Wietnamie na swoje dokumenty.

Godziny emisji Wiza na miłość

15:00

Sześć razy córka: Chora mama

Danielle dopada grypa i Mimi próbuje sama przejąć opiekę nad piątką maluchów. Adam planuje niespodziankę dla Danielle z okazji 10. rocznicy ślubu.

Godziny emisji Sześć razy córka

16:00

Historie wielkiej wagi: Brandi i Kandi

Brandi i Kandi to 29-letnie bliźniaki, które miały trudne dzieciństwo i w jedzeniu szukały pociechy. Teraz po operacji bariatrycznej muszą stawić czoła kolejnym trudnym wyzwaniom.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

18:00

Pogotowie ślubne Randy'ego: Austin

Panna młoda Emma szuka jednej sukni na dwie różne uroczystości. Lauren upiera się przy kreacji, która odsłania jej tatuaż. Czy Randy znajdzie odpowiednie suknie dla tych dwóch pań?

Godziny emisji Pogotowie ślubne Randy'ego

19:00

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Księżniczka pastora

Shaundalyn chce wyglądać seksownie, choć jej konserwatywna przyjaciółka ma odmienne zdanie. Ashley szuka wytwornej sukni, ale jej babcia widziałaby wnuczkę w innej kreacji.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

19:30

Salon sukien ślubnych - To już 10 lat!

Z okazji dziesięciolecia programu, Randy zaprezentuje zestawienie najciekawszych chwil z minionych serii, wraz z komentarzami, nieznanymi dotąd faktami oraz wizytami gwiazd.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych - To już 10 lat!

21:30

Premiera Sposób na suknię, odc. 9

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe suknie z salonu.

Godziny emisji Sposób na suknię

22:00

Premiera Sposób na suknię, odc. 10

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe suknie z salonu.

Godziny emisji Sposób na suknię

22:30

Premiera Ekstremalne sprzątanie, odc. 1

Od miejsc zbrodni po domy zbieraczy, te ekipy sprzątające zajmą się wszelkiego rodzaju bałaganem! W programie, metamorfozy niegdyś zagraconych domów i inspirujące ludzkie historie.

Godziny emisji Ekstremalne sprzątanie

23:00

Premiera Ekstremalne sprzątanie, odc. 2

Od miejsc zbrodni po domy zbieraczy, te ekipy sprzątające zajmą się wszelkiego rodzaju bałaganem! W programie, metamorfozy niegdyś zagraconych domów i inspirujące ludzkie historie.

Godziny emisji Ekstremalne sprzątanie

23:30

Operacje plastyczne do poprawki, odc. 10

Dwóch znanych chirurgów z Kalifornii, Paul Nassif i Terry Dubrow, podejmuje odważne próby korekty nieudolnie przeprowadzonych lub sknoconych operacji plastycznych.

Godziny emisji Operacje plastyczne do poprawki

00:30

Ostry dyżur: niezwykłe przypadki: Wstawiony pacjent

Lekarze są bezradni, kiedy serce pacjenta po udarze samoczynnie przestaje, a potem znowu zaczyna pracować. Dwie nastolatki mają przedziwne objawy choroby.

Godziny emisji Ostry dyżur: niezwykłe przypadki

01:30

Nasz pierwszy dom: Znawcy Albuqerque

Matt, Diana i ich synek Mason ruszają na podbój rynku mieszkaniowego w Albuquerque. Czy ich pochopne decyzje nie skończą się utratą ich wymarzonego domu?

Godziny emisji Nasz pierwszy dom

02:00

Zyskowny remont, odc. 12

Kortney i Dave Wilsonowie to dynamicznie działające małżeństwo w handlu nieruchomościami. Wyszukują i wystawiają na sprzedaż zaniedbane domy i mieszkania.

Godziny emisji Zyskowny remont

02:48

Tatuaż do poprawki, odc. 5

Lou pomaga Lucy, która ma na nodze wytatuowane wulgarne wyrażenie. Skater Matt pokazuje Sketchowi szpecący tatuaż. Opiekun musi ukryć swój tatuaż z Nicki Minaj.

Godziny emisji Tatuaż do poprawki

03:36

Sex Box, odc. 3

Pary uprawiają seks w dźwiękoszczelnym pomieszczeniu bez kamer, usytuowanym w studio. Potem dyskutują o swoich problemach z ekspertami i publicznością.

Godziny emisji Sex Box

04:24

Mała piękność: Konkurs Me and My Pet Pageant

W konkursach piękności w całych Stanach Zjednoczonych rodzice stają na głowach, aby ich pociechy jak najlepiej zaprezentowały się na scenie.

Godziny emisji Mała piękność

05:12

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Tajemnicza wioska Murphy'ego

Po raz pierwszy kamery telewizyjne filmują najbardziej tajemniczą ze społeczności Ameryki. To spotkanie z Romami, których związki rodzinne wydają się być niezniszczalne i trwałe.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info