Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2018-02-02 Pokaż dziś

06:00

Mistrzowie remontu: Klasyczny amerykański styl

Allan i Janelle musieli przerwać wymarzony remont domu dla powiększającej się rodziny z powodu choroby Janelle. Nate i Jeremiah stają przed najtrudniejszym zadaniem w karierze.

Godziny emisji Mistrzowie remontu

06:50

Nasz pierwszy dom: Historia współczesna

Widzowie śledzą losy osób, które po raz pierwszy w życiu kupują dom, i ich drogę do upragnionego celu.

Godziny emisji Nasz pierwszy dom

07:15

Nasz pierwszy dom: Nowi w Napa

Widzowie śledzą losy osób, które po raz pierwszy w życiu kupują dom, i ich drogę do upragnionego celu.

Godziny emisji Nasz pierwszy dom

07:40

Salon sukien ślubnych: Kanada: W stylu country

Emily szuka sukni, która będzie pasować do jej kowbojskich butów. Michelle i towarzyszące jej osoby nie mogą dojść do porozumienia w sprawie sukni.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

08:05

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Kopciuszek księżniczką

Panna młoda Jennifer wygrała walkę z rakiem i teraz chce zaprezentować swoje kształty, ale jej matka widziałaby córkę w bardziej konserwatywnej kreacji.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

08:30

Sposób na suknię, odc. 15

Panny młode staną przed dylematem: stara czy nowa suknia ślubna? Eksperci poddadzą metamorfozie kreacje po mamie lub babci, ale również zaproponują zupełnie nowe suknie z salonu.

Godziny emisji Sposób na suknię

09:00

Piękna i bestia, odc. 1

Jedna osoba żyje z oszpeceniami twarzy, druga ma obsesję na punkcie swojego wyglądu. Czy tak różne osoby są w stanie dojść do porozumienia i znaleźć wspólną definicję piękna?

Godziny emisji Piękna i bestia

10:00

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Olivia i James

Olivia po raz pierwszy mieszka sama i ma problemy z utrzymaniem wyznaczonej wagi. James robi wszystko, aby poddać się operacji usunięcia skóry.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi - dalsze losy

11:00

Moja tajemnicza choroba, odc. 6

Lekarze nie zawsze mają gotowe odpowiedzi na pytania pacjentów. Oto historie ludzi, którzy poddali się kompleksowym i eksperymentalnym zabiegom, by poznać przyczynę swojej choroby.

Godziny emisji Moja tajemnicza choroba

12:00

Ekstremalne sprzątanie, odc. 1

Od miejsc zbrodni po domy zbieraczy, te ekipy sprzątające zajmą się wszelkiego rodzaju bałaganem! W programie, metamorfozy niegdyś zagraconych domów i inspirujące ludzkie historie.

Godziny emisji Ekstremalne sprzątanie

12:30

Mega-sknery: Nurkowanie w śmieciach

Kika dni przed ślubem Ann-Marie i Peter udają się na wysypisko śmieci w poszukiwaniu dekoracji. Barman Anthony szuka taniego mieszkania do wynajęcia.

Godziny emisji Mega-sknery

13:00

Mała piękność: Konkurs Circle City Wild West

Daisy Mae (8 lat), Bridget (5 lat) i Jacy (8 lat) rywalizują w konkursie, w którym główną nagrodą jest mały szczeniaczek. Wszystkie trzy mają tego samego menadżera.

Godziny emisji Mała piękność

14:00

Schudnę dla ciebie: Cheyanne

Cheyanne już od 12 lat darzy gorącym uczuciem Reagana, ale nie ma odwagi mu tego powiedzieć, ponieważ waży 96 kg. Teraz postanawia w ciągu 90 dni zrzucić 27 kilogramów.

Godziny emisji Schudnę dla ciebie

15:00

Nietypowe ciąże: Melissa i Lynn

Ciąża to trudny okres w życiu zdrowej kobiety. A co się dzieje, kiedy pojawią się komplikacje? Spotkanie z przyszłymi mamami, które są chore lub znalazły się w trudnej sytuacji.

Godziny emisji Nietypowe ciąże

16:00

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Penny i Tara

Penny wraca do Maryland z nadzieją, że dokona słusznych wyborów w sprawie swojej nadwagi. Czy rzeczywiście gotowa jest na zmianę? Tara po raz pierwszy w życiu umawia się na randkę.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi - dalsze losy

17:00

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Melissa i Ashley

Melissa nie potrafi sobie poradzić z nieplanowaną ciążą. Ashley przechodzi kryzys i szuka inspiracji, która pomoże jej kontynuować walkę ze zbędnymi kilogramami.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi - dalsze losy

18:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Z więzienia przed ołtarz

Konserwatywna i surowa romska matka aranżuje córce ślub z nadzieją, że to wydarzenie poskromi dziewczynę. Przyjście na świat dziecka staje się zarzewiem rodzinnej wojny.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

19:00

Salon sukien ślubnych: Chcę tę suknię z Instagrama!

Projektantka Hayley Paige wychodzi za mąż. Na tę okazję ma przygotowane aż trzy sukienki. Elisabeth stawia sobie jeden cel: kupić wymarzoną kreację projektu Hayley Paige.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

19:30

Salon sukien ślubnych: Panna młoda ze skromnym budżetem

Lauren ma tylko 2 tys. dolarów, ale w oko wpadła jej o wiele droższa kreacja. Początkująca aktorka Shoshana za wszelką cenę chce pokryć wszystkie koszty związane z kupnem sukni.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:00

Salon sukien ślubnych: Błyskotki, koronki i dekolt do pasa

Krystle uwielbia być w centrum uwagi, ale czy seksowna sukienka z głębokim dekoltem to nie za dużo dla jej przyjaciół? Załamanej swoją suknią Jaclyn przychodzi na ratunek Pnina.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:30

Uzdrowiciel: Ostatnia deska ratunku

Charlie Goldsmith pomaga rodzinie, której życie całkowicie się zmieniło, kiedy matka zachorowała na artretyzm i łuszczycę. Potem udziela porady byłemu wojskowemu.

Godziny emisji Uzdrowiciel

21:30

Najpierw chirurg, potem ślub, odc. 3

Matka Karla chce dwa miesiące przed ślubem poddać się operacji powiększenia piersi. Jej narzeczony Liam leczy sobie zęby, aby pięknie wyglądać na fotografiach.

Godziny emisji Najpierw chirurg, potem ślub

22:00

Najpierw chirurg, potem ślub, odc. 4

Panna młoda Rebecca nie jest zadowolona ze swoich implantów piersi i przed ślubem chce je wymienić. Chce również poddać operacji nos, ale czy jej narzeczony Bish będzie zadowolony?

Godziny emisji Najpierw chirurg, potem ślub

22:30

Przywrócić piękno, odc. 1

Ekipa specjalistów, od chirurgów plastycznych po psychologów, udziela pomocy kobietom, które twierdzą, że estetyczne defekty niszczą im życie. Czy zmiany odmienią ich egzystencję?

Godziny emisji Przywrócić piękno

23:30

Bardzo ostry dyżur, odc. 5

Wizyty na czterech izbach przyjęć szpitali w Wielkiej Brytanii, gdzie będziemy towarzyszyć ofiarom niecodziennych wypadków i pacjentom chorym na rzadkie schorzenia.

Godziny emisji Bardzo ostry dyżur

00:30

Izba przyjęć, odc. 1

Lekarze z St George's ratują życie 29-letniej Kerry -asystentce dentystycznej, którą przywieziono do szpitala helikopterem. Maszyna wylądowała na nowym szpitalnym lądowisku.

Godziny emisji Izba przyjęć

01:30

Undressed Polska: randka w łóżku, odc. 5

Rafał to wieczny optymista, który na wstępie przywita Edytę szczerym uśmiechem. Ona chce złapać wiatr w żagle po rozwodzie. Liczy, że nowa miłość pozwoli zagoić stare rany.

Godziny emisji Undressed Polska

02:00

Tatuaż do poprawki, odc. 10

Ekipa doświadczonych tatuażystów pomaga osobom, które kiedyś zdecydowały się na tatuaż, a dziś tego żałują i chcą się go pozbyć lub zakryć innym atramentowym dziełem.

Godziny emisji Tatuaż do poprawki

02:48

Urodzie na ratunek, odc. 2

Zapraszamy do kliniki piękności, w której zespół doświadczonych ekspertów pomaga ofiarom źle przeprowadzonych operacji i zabiegów plastycznych, i przywraca im normalne życie.

Godziny emisji Urodzie na ratunek

03:36

Nie do uwierzenia!: Piłkarz bez stóp, najstarsza matka świata i rodzinna zaraza

Małe dziecko z niezwykle rzadkim schorzeniem walczy o przeżycie. Młody chłopak, choć urodził się bez stóp, uwielbia grać w piłkę nożną.

Godziny emisji Nie do uwierzenia!

04:24

Mała piękność: Groovy Girls

Atmosfera podczas konkursu Groovy Girls w Teksasie jest niezwykle gorąca. O koronę walczą 6-letnia Taralyn, 5-letnia Brooklyn i 6-letnia Zara.

Godziny emisji Mała piękność

05:12

Cygańskie siostry: Kto jest twoim tatuśkiem?

Miesiąc miodowy Mellie szybko się kończy, kiedy dziewczyna trafia do szpitala z powodu komplikacji ciążowych. Rodzicom Danielle nie podoba się dużo starszy od córki chłopak.

Godziny emisji Cygańskie siostry

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info