Reklama

Logo TLC Program TV TLC - ramówka, emisje

2018-02-16 Pokaż dziś

06:00

Zyskowny remont, odc. 10

Kortney i Dave Wilsonowie to małżeństwo dynamicznie działające w handlu nieruchomościami. Wyszukują i wystawiają na sprzedaż zaniedbane domy i mieszkania.

Godziny emisji Zyskowny remont

06:50

Widok za milion, odc. 5

Bogaci klienci szukają doskonałych domów z widokiem. Oglądają luksusowe nieruchomości nad jeziorami, rezydencje nad brzegiem morza i apartamenty z widokiem na miejskie dachy.

Godziny emisji Widok za milion

07:15

Widok za milion, odc. 6

Bogaci klienci szukają doskonałych domów z widokiem. Oglądają luksusowe nieruchomości nad jeziorami, rezydencje nad brzegiem morza i apartamenty z widokiem na miejskie dachy.

Godziny emisji Widok za milion

07:40

Salon sukien ślubnych: Kanada: Suknia do wymiany?

Królowa piękności Aurajoy szuka kreacji opinającej ciało. Tymczasem Cheryl staje przed trudnym wyborem. Nie wie, czy zdecydować się na już wybraną suknię, czy kupić zupełnie nową.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

08:05

Salon sukien ślubnych: Atlanta: Rockabilly i motocykle

Jeanette szuka czarnej kreacji, ale jej rodzice mają nadzieję, że córka dokona klasycznego wyboru. Tradycyjne przekazanie 100-letniej sukni nie przebiega zgodnie z planem.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

Reklama
08:30

Suknie ślubne dla puszystych: Karen R.

Panna młoda Karen wpada w panikę, kiedy okazuje się, że zamówiona w Australii suknia nie dociera na czas. Jak Jo i Al rozwiążą ten kryzys cztery tygodnie przed ślubem?

Godziny emisji Suknie ślubne dla puszystych

09:00

On Cię ubierze!: Jo i Allen

Allen ubiera się tradycyjnie. Z kolei Jo nosi ciuchy jak dla nastolatek jeżdżących na deskorolce. Czy Allen zmieni styl Jo i roznieci ogień w ich 10-letnim małżeństwie?

Godziny emisji On Cię ubierze!

10:00

Historie wielkiej wagi - dalsze losy: Laura i Maria

Laura zrzuciła 136 kg i już nie jest tak uzależniona od męża. Marla, najbardziej obiecująca z powracających do zdrowia pacjentek dra Now, przygotowuje się na wielką konfrontację.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi - dalsze losy

11:00

Nie do uwierzenia!, odc. 10

Historie o ludziach z całego świata, którzy cierpią na niezwykle rzadkie i tajemnicze schorzenia. Niektórzy poddani skomplikowanym operacjom, mają minimalne szanse na przeżycie.

Godziny emisji Nie do uwierzenia!

12:00

Najpierw chirurg, potem ślub, odc. 2

Przyszła panna młoda Ali poddaje się przed ślubem serii zabiegów kosmetycznych. Czy rzeczywiście będzie wyglądać lepiej?

Godziny emisji Najpierw chirurg, potem ślub

12:30

Stylistka na ratunek: Od dżinsowej chłopczycy do gwiazdy jazzu

Besanya to młoda, piękna kobieta, która ubiera się jak chłopczyca w stroje pamiętające czasy liceum. Czy June pomoże aspirującej piosenkarce jazzowej przygotować się do występu?

Godziny emisji Stylistka na ratunek

13:00

Mała piękność: Konkurs Hollywood Stars

W New Jersey żądna sławy Mia, śliczna Kelsey i pewna siebie Casey walczą o hollywoodzki kontrakt. Stawka jest wyjątkowo wysoka, a przecież wszystkie małe gwiazdy marzą o sławie.

Godziny emisji Mała piękność

14:00

Zmiana pełną parą, odc. 7

Krzysztof wiele lat zabiegał o względy Kasi. Kiedy w końcu się pobrali - ich małżeństwo, po 10 latach, dalekie jest od idealnego. Czy rozmowa z Agatą pozwoli im się otworzyć?

Godziny emisji Zmiana pełną parą

15:00

Ciąża w tajemnicy: Carmen i Jerline

Jerline i jej bezrobotny mąż mieszkają z matką Jerline, która pomaga im finansowo. Jak babcia zareaguje na wiadomość, że para spodziewa się drugiego dziecka?

Godziny emisji Ciąża w tajemnicy

16:00

Historie wielkiej wagi: Joe

Joe ma tylko 30 i jest uwięziony w ciele o wadze 360 kilogramów. Stracił pracę i prawie nie opuszcza domu. Czy znajdzie siłę, aby ratować swoje życie?

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

Reklama
17:00

Historie wielkiej wagi: Angel

42-letnia Angel patrzy śmierci prosto w oczy. Chciałaby aktywnie uczestniczyć w życiu swojego partnera i syna, ale nie potrafi podjąć stanowczej decyzji.

Godziny emisji Historie wielkiej wagi

18:00

Wielkie wesela amerykańskich Romów: Witamy w piekle Hillbilly

Amerykańscy Romowie po raz pierwszy wpuszaczają nas do swojego tajemniczego świata, często kojarzącego się z walkami na gołe pięści, dziwnymi samochodami i nietypowymi weselami.

Godziny emisji Wielkie wesela amerykańskich Romów

19:00

Salon sukien ślubnych: Kanada: Perfekcyjna panna młoda

Corrianne szuka sukni o kroju syreny, która musi mieć odpowiedni kolor i blask. Dla Shannon doskonała suknia to taka, w której świetnie się poczuje.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

19:30

Salon sukien ślubnych: Kanada: Z małą pomocą przyjaciół

Adela pojawia się w salonie w towarzystwie przyjaciółek, które mają jej pomóc wybrać suknię. Z kolei koleżanki Neelu sprawiają jej niespodziankę, która ma pomóc jej w wyborze.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:00

Salon sukien ślubnych: Kanada: Koronkowa suknia

Melissa jest przekonana, że szyfon będzie najlepszym materiałem na suknię na jej ślub na plaży. Lindsay szuka bardzo specyficznego rodzaju koronki.

Godziny emisji Salon sukien ślubnych

20:30

Uzdrowiciel: Teoria sprawdzona w praktyce

Charlie udziela pomocy futboliście NFL, któremu ból w kolanie przeszkadza w grze. Dwóch lekarzy obserwuje uzdrowiciela w trakcie spotkania z mężczyzną chorym na artretyzm.

Godziny emisji Uzdrowiciel

21:30

Premiera Jak zostaje się szpiegiem?, odc. 1

Trzech byłych agentów wywiadu wybiera piętnastkę kobiet i mężczyzn, którzy przejdą specjalne szkolenie. Czy ci zwyczajni ludzie mogą zostać szpiegami?

Godziny emisji Jak zostaje się szpiegiem

22:30

Przywrócić piękno, odc. 3

Ekipa specjalistów, od chirurgów plastycznych po psychologów, udziela pomocy kobietom, które twierdzą, że estetyczne defekty niszczą im życie. Czy zmiany odmienią ich egzystencję?

Godziny emisji Przywrócić piękno

23:30

Bardzo ostry dyżur, odc. 7

Wizyty na czterech izbach przyjęć szpitali w Wielkiej Brytanii, gdzie będziemy towarzyszyć ofiarom niecodziennych wypadków i pacjentom chorym na rzadkie schorzenia.

Godziny emisji Bardzo ostry dyżur

00:30

Izba przyjęć, odc. 11

Lekarze ze szpitala St George udzielają pomocy ofiarom najprzeróżniejszych wypadków. Pracownik kolei Alan został potrącony przez szybki pociąg i mężczyzna może stracić prawą rękę.

Godziny emisji Izba przyjęć

Reklama
01:30

Co mi dolega?, odc. 7

Polscy lekarze staną przed wyzwaniem postawienia trafnej medycznej diagnozy. Odpowiedzi na tytułowe pytanie szukają pacjenci cierpiący na nietypowe dolegliwości oraz schorzenia.

Godziny emisji Co mi dolega

02:00

Tatuaż do poprawki: wakacje, odc. 1

Ekipa doświadczonych tatuażystów przenosi się na słoneczne wybrzeże Morza Śródziemnego. W swoim tymczasowym salonie pomogą turystom pozbyć się niechcianych lub sknoconych tatuaży.

Godziny emisji Tatuaż do poprawki

02:48

Obcy wewnątrz nas: Rabusie

Zbadamy, jak wielkie spustoszenie w organizmie sieje pasożytnicze zapalenie opon mózgowych. Dowiemy się też, czy pewien chłopiec straci wzrok przez swojego pieska.

Godziny emisji Obcy wewnątrz nas

03:36

Nie do uwierzenia!: Mężczyzna z guzem w kształcie brody i nastoletnia babcia

Mężczyzna ma dużego guza na twarzy, który wygląda jak ogromna broda. Nastolatka cierpi na schorzenie przyspieszające proces starzenia. W Indiach rodzi się dziecko z dwoma głowami.

Godziny emisji Nie do uwierzenia!

04:24

Mała piękność: Konkurs Southern Celebrity Mini Nationals

Siedmioletnia Brock ma już na swoim koncie niejeden tytuł. Podczas Southern Celebrity Mini Nationals zaskoczy publiczność swoim tańcem i gimnastyką.

Godziny emisji Mała piękność

05:12

Masterchef: Gordon Ramsay, odc. 13

Pozostali zawodnicy muszą perfekcyjnie ugotować jajko w koszulce. Następnie przyrządzić ravioli z żółtkiem oraz przygotować i zaprezentować suflet serowy.

Godziny emisji Masterchef

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TLC umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TLC. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TLC można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TLC umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TLC. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info