Logo Travel Channel Program TV Travel Channel - ramówka, emisje

2017-08-13 Pokaź dziś

06:00

Ekstremalne jachty, odc. 1/3: Sportowy jacht Lazzara, Sabre Yachts Salon Express Godziny emisji

serial ( USA )

W programie "Ekstremalne jachty" przemierzamy Amerykę, aby sprawdzić, w jaki sposób najlepsi projektanci i inżynierowie morscy tworzą najbardziej niezwykłe statki, jakie pływają na pełnym morzu. W programie "Ekstremalne jachty" przemierzamy Amerykę, aby sprawdzić, w jaki sposób najlepsi projektanci i inżynierowie morscy tworzą najbardziej niezwykłe statki, jakie pływają na pełnym morzu.

07:00

Kolej dla smakosza z Jonathanem Phangiem, odc. 2/6: Z Bukaresztu do Stambułu: Venice Simplon Orient Express Godziny emisji

serial ( Wielka Brytania )

Jonathan Phang podąża śladami królowej kryminałów - Agathy Christie, udając się w podróż, która stała się inspiracją dla najsłynniejszej powieści pisarki - 'Morderstwo w Orient Expressie'. Jonathan Phang podąża śladami królowej kryminałów - Agathy Christie, udając się w podróż, która stała się inspiracją dla najsłynniejszej powieści pisarki - 'Morderstwo w Orient Expressie'.

08:00

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/20: Albuquerque Godziny emisji

serial ( USA )

Andrew zgłębia bogactwo jadalnych symboli Albuquerque, miasta słynącego z pysznych deserów, bogatego w tradycje hiszpańskie oraz Indian północnoamerykańskich. Będą cheeseburgery z zielonymi chilli, przekładane echiladas, cienkie jak wafle plastry wołowiny i bułeczki z orzeszkami piniowymi. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze...

08:30

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/20: Austin Godziny emisji

serial ( USA )

W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew zawita w Austin. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

09:00

Ekstremalne kampery, odc. 2/6: Foretravel Quad Slide, American Coach, żaglowóz Heintz Designs z 1957 r. Godziny emisji

serial ( USA )

Ekstremalne kampery przedstawia warte miliony dolarów posiadłości na kółkach, których niezwykłe, tematyczne wzory i luksusowe wnętrza mogą zawstydzić niejednego właściela domu. Ekstremalne kampery przedstawia warte miliony dolarów posiadłości na kółkach, których niezwykłe, tematyczne wzory i luksusowe wnętrza mogą zawstydzić niejednego właściela domu.

10:00

Na ratunek kurortom, odc. 5/13: Brak zasięgu Godziny emisji

serial ( USA )

Shane Green przygląda się problemom, z którymi boryka się Woodbridge Inn w Jasper: brak zarządzania, niezbyt pomocna recepcja, a do tego gość taranujący drzwi wejściowe. Czy Shane będzie w stanie nad tym zapanować? Shane Green przygląda się problemom, z którymi boryka się Woodbridge Inn w Jasper: brak zarządzania, niezbyt pomocna recepcja, a do tego gość taranujący drzwi wejściowe. Czy Shane będzie w stanie nad tym zapanować?

11:00

Tanie podróżowanie - Polska, odc. 6 Godziny emisji

program

11:30

Podniebne pokazy, odc. 9/12: Same kłopoty Godziny emisji

serial ( Kanada )

Wykonująca akrobacje na skrzydłach samolotów Carol Pilon odkrywa u siebie kontuzję ramienia, która może dla niej oznaczać przedwczesny koniec sezonu. Musi więc zmienić niebezpieczne ćwiczenia tak, by używać tylko jednej ręki. Wykonująca akrobacje na skrzydłach samolotów Carol Pilon odkrywa u siebie kontuzję ramienia, która może dla niej oznaczać przedwczesny koniec sezonu. Musi więc zmienić niebezpieczne ćwiczenia tak, by używać tylko jednej ręki.

12:30

Lotnisko w Miami 24 h na dobę, odc. 11/13: Pełnia Księżyca Godziny emisji

serial ( USA )

Gdy nad międzynarodowym lotniskiem w Miami pojawia się pełnia Księżyca, obsługa lotniska szykuje się na szaloną pracę w dzień i w nocy. Gdy nad międzynarodowym lotniskiem w Miami pojawia się pełnia Księżyca, obsługa lotniska szykuje się na szaloną pracę w dzień i w nocy.

13:00

Lotnisko w Miami 24 h na dobę, odc. 12/13: Głęboko ukryte Godziny emisji

serial ( USA )

Służby odpowiadające za ochronę prezydenta Obamy zamkną przed jego przyjazdem całe lotnisko, a specjalnie wyszkolony pies K-9 wywęszy nielegalny towar ukryty w najmniej przyjemnym do przeszukiwań miejscu. Służby odpowiadające za ochronę prezydenta Obamy zamkną przed jego przyjazdem całe lotnisko, a specjalnie wyszkolony pies K-9 wywęszy nielegalny towar ukryty w najmniej przyjemnym do przeszukiwań miejscu.

13:30

50/50, odc. 3/8: Jackson Hole Godziny emisji

serial ( USA )

Dwoje nieznajomych spotyka się po raz pierwszy, by wybrać się na wycieczkę z Sam i Grundym. Rozkoszują się 4-daniowym posiłkiem w Tetons i mogą wybierać pomiędzy rezydencją w chacie z bali a otwartym rachunkiem w Million Dollar Cowboy Bar. Dwoje nieznajomych spotyka się po raz pierwszy, by wybrać się na wycieczkę z Sam i Grundym. Rozkoszują się 4-daniowym posiłkiem w Tetons i mogą wybierać pomiędzy rezydencją w chacie z bali a otwartym rachunkiem w Million Dollar Cowboy Bar.

14:00

50/50, odc. 4/8: Australia Godziny emisji

serial ( USA )

Sam i Grundy przekonują Petera i jego nową dziewczynę Tiffany, by zostawili wszystko i przeżyli ekstrawagancką przygodę w Australii. Czy zjedzą kolację na prywatnej wydmie, przenocują w kopule, czy poszybują niczym akrobaci nad Ayers Rock? Sam i Grundy przekonują Petera i jego nową dziewczynę Tiffany, by zostawili wszystko i przeżyli ekstrawagancką przygodę w Australii. Czy zjedzą kolację na prywatnej wydmie, przenocują w kopule, czy poszybują niczym akrobaci nad Ayers Rock?

14:30

Wielkie atrakcje, odc. 3/6: Wpadamy na Florydę: Breakaway Falls Godziny emisji

serial ( USA )

Chris Perry mknie w dół każdą z trzech zjeżdżalni w Ihu's Breakaway Falls, odbywa przejażdżkę szybką jak błyskawica niemiecką kolejką górską Blue Fire, szusuje na snowboardzie w Ski Dubai, pławi się w luksusach siedmiogwiazdkowego hotelu i funduje sobie ssanie stóp w Fisho. Chris Perry mknie w dół każdą z trzech zjeżdżalni w Ihu's Breakaway Falls, odbywa przejażdżkę szybką jak błyskawica niemiecką kolejką górską Blue Fire, szusuje na snowboardzie w Ski Dubai, pławi się w luksusach...

15:00

Wielkie atrakcje, odc. 4/6: Apokaliptyczna kolejka górska w Anglii Godziny emisji

serial ( USA )

Chris Perry wsiada do kolejki górskiej The Swarm w Thorpe Park, lata na desce 9 metrów nad wodą, mknie z podwójną prędkością po zjeżdżalni Wild Wadi, stołuje się w restauracji Food Loop w Europa Park i pływa z kolonią pingwinów w Ski Dubai. Chris Perry wsiada do kolejki górskiej The Swarm w Thorpe Park, lata na desce 9 metrów nad wodą, mknie z podwójną prędkością po zjeżdżalni Wild Wadi, stołuje się w restauracji Food Loop w Europa Park i pływa z kolonią pingwinów w Ski Dubai.

15:30

Sekrety wysp, odc. 5/8: Wyspy Flegrejskie Godziny emisji

serial ( USA )

Sekrety Wysp przedstawiają tajemniczą przeszłość i starodawny urok włoskich Wysp Flegrejskich. Sekrety Wysp przedstawiają tajemniczą przeszłość i starodawny urok włoskich Wysp Flegrejskich.

16:00

Sekrety wysp, odc. 6/8: Lantau i Macau Godziny emisji

serial ( USA )

Sekrety wysp zagłębiają się w pradawne tajemnice i tradycje chińskich wysp Lantau i Macau. Sekrety wysp zagłębiają się w pradawne tajemnice i tradycje chińskich wysp Lantau i Macau.

16:30

Kobieta na krańcu świata, odc. 5/8 Godziny emisji

program podróżniczo-rozrywkowy ( Polska )

"Ghana - Czarownica " Martyna dociera na pustkowie oddalone dziesiątki kilometrów od najbliższej osady. Żyją tu kobiety oskarżone o stosowanie czarów i przez to wygnane ze swoich wiosek. W Ghanie czarownicą zostaje się niebywale łatwo, wystarczy, że winę wiedźmy potwierdzi rytuał. Kobiety mieszkające w obozie nigdy nie zrobiły niczego złego, zostały skazane na banicję, bo ktoś nieżyczliwy posądził je o czary, a bardzo rzadko zdarza się, że „wiedźma" otrzyma pozwolenie na powrót...

17:00

Kobieta na krańcu świata, odc. 6/8 Godziny emisji

program podróżniczo-rozrywkowy ( Polska )

"Australia - Kangurza mama " "Kangurza mama" zajmuje się małymi kangurami, których matki zginęły pod kołami samochodów. Osierocone kangurzątka trafiają do niej z całego kontynentu. Shirley opiekuje się nimi dopóki nie osiągną dwunastu miesięcy: karmi, trzyma w specjalnych płóciennych torbach imitujących kieszeń w brzuchu kangurzycy. Park założony dziesięć lat temu przez Shirley i jej męża Russella, jest największą tego typu prywatną placówką na Wyspie Kangura.

17:30

Zarobić na ruderach w Teksasie, odc. 2/13 Godziny emisji

program

Siostry Snow odkrywają, że ich nowy zakup został częściowo zniszczony i wymaga trochę pracy, aby ponownie zaplanować wygląd wnętrza. Dodatkowym problemem jest dostęp do jednej z sypialni. Kiedy znajdują w domu stare pianino, postanawiają stworzyć muzyczne elementy we wnętrzu domu.

18:30

Tanie podróżowanie - Polska, odc. 6 Godziny emisji

program

19:00

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 12/20: Albuquerque Godziny emisji

serial ( USA )

Andrew zgłębia bogactwo jadalnych symboli Albuquerque, miasta słynącego z pysznych deserów, bogatego w tradycje hiszpańskie oraz Indian północnoamerykańskich. Będą cheeseburgery z zielonymi chilli, przekładane echiladas, cienkie jak wafle plastry wołowiny i bułeczki z orzeszkami piniowymi. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze...

19:30

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13/20: Austin Godziny emisji

serial ( USA )

W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew zawita w Austin. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

20:00

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/26 Godziny emisji

program

Edynburg to miasto pełne tradycyjnych smaków. W tym odcinku Andrew Zimmern pokaże nam jak wygląda szkockie śniadanie, ostre haggis, spróbuje niebieskiego homara i tradycyjną szkocką whisky.

20:30

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20/26 Godziny emisji

program

Andrew Zimmern bada klasyczne duńskie potrawy w Ko-penhadze. Od owoców morza przygotowywanych w stylu nordyckim po klasyczne dania, prowadzący odkryje nie-powtarzalne smaki tego miasta.

21:00

Podróżnik na gazie - najlepsze bary, odc. 9/12 Godziny emisji

program

Jack Maxwell wyrusza w podróż aby znaleźć najlepsze bary w kraju. Odwiedzi różne miejsca i spróbuje drinków na każdą okazję. Jack Maxwell uderza do najlepszych nawiedzonych barów w kraju, rozkoszując się upiornymi koktajlami.

21:30

Podróżnik na gazie - najlepsze bary, odc. 10/12 Godziny emisji

program

Jack Maxwell wyrusza w podróż aby znaleźć najlepsze bary w kraju. Odwiedzi różne miejsca i spróbuje drinków na każdą okazję. W tym odcinku Jack Maxwell wyrusza na poszukiwanie najlepszych drinków. Od Miami po San Diego, od trady-cyjnych drinków paloma po margeritę z ciekłym azotem Jack odkryje, gdzie można skosztować najciekawsze drinki.

21:55

36 godzin, odc. 3/6 Godziny emisji

program

Poznaj miasta jak lokalny mieszkaniec z nowym oryginalnym cyklem „36 godzin” inspirowanym popularną kolumną podróżniczą w New York Times. Co tydzień gospodarze Kristen Kish, uznany szef kuchni i Kyle Martino, były piłkarz z USA, mają 36 godzin na odkrycie nowego miasta. Spotkają się z miejscowymi, którzy pokażą im najlepsze restauracje, ciekawe miejsca i atrakcje, jakie miasto ma do zaoferowania. Kristen Kish i Kyle Martino odwiedzają Stambuł- magiczne miasto, uważane za bramę otwierającą na...

22:55

Pikantne podróże Shane'a Delii: Turcja, odc. 3/10: Ruchome piaski Morza Egejskiego Godziny emisji

serial ( Australia )

Shane Delia podóżuje wzdłuż wybrzeży Morza Egejskiego i odwiedza budzące podziw grecko-rzymskie ruiny w Efezie. Shane Delia podóżuje wzdłuż wybrzeży Morza Egejskiego i odwiedza budzące podziw grecko-rzymskie ruiny w Efezie.

23:25

Pikantne podróże Shane'a Delii: Turcja, odc. 4/10: Półwysep Bodrum – tureckie przysmaki z głębin Godziny emisji

serial ( Australia )

Shane Delia wskakuje na pokład luksusowej łodzi i manewruje pomiędzy jachtami miliarderów i łodziami motorowymi, które przybijają do portu w Bodrum. Shane Delia wskakuje na pokład luksusowej łodzi i manewruje pomiędzy jachtami miliarderów i łodziami motorowymi, które przybijają do portu w Bodrum.

23:55

Ekskluzywne kampery, odc. 12/13 Godziny emisji

program

Ratownicy zwierząt potrzebują kamper dla swoich podopiecznych, dwóch poszukiwaczy przygód chce zaznać odrobinę luksusu oraz ojciec, który chciałby spędzać więcej czasu na powietrzu ze swoją rodziną.

00:25

Ekskluzywne kampery, odc. 13 Godziny emisji

program

Dwie blogerki potrzebują więcej miejsca na swój biznes natomiast pięcioosobowa rodzina chciałaby znaleźć wymarzony kamper, który pomieści ich wszystkich.

00:55

Na ratunek kurortom, odc. 5/13: Brak zasięgu Godziny emisji

serial ( USA )

Shane Green przygląda się problemom, z którymi boryka się Woodbridge Inn w Jasper: brak zarządzania, niezbyt pomocna recepcja, a do tego gość taranujący drzwi wejściowe. Czy Shane będzie w stanie nad tym zapanować? Shane Green przygląda się problemom, z którymi boryka się Woodbridge Inn w Jasper: brak zarządzania, niezbyt pomocna recepcja, a do tego gość taranujący drzwi wejściowe. Czy Shane będzie w stanie nad tym zapanować?

01:55

Olbrzymie łodzie, odc. 3/6 Godziny emisji

serial ( Wielka Brytania )

W tym programie prowadzący Ian Wright rusza z północnego wybrzeża Norwegii i jedzie w najdalsze regiony Arktyki. Na początek Ian płynie na pokładzie trawlera służącego do połowu dorszy, a następnie przesiada się na statek bardziej odporny na lód. Płynie obok Spitsbergen, jednej z najbardziej wysuniętych na północ wysp zamieszkałych przez człowieka – będzie tam szukał niedźwiedzi polarnych. Program opowiada o najciekawszych, najbardziej fascynujących podróżach łodzią. Prowadzący sprawdzą, w...

02:45

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/26 Godziny emisji

program

Edynburg to miasto pełne tradycyjnych smaków. W tym odcinku Andrew Zimmern pokaże nam jak wygląda szkockie śniadanie, ostre haggis, spróbuje niebieskiego homara i tradycyjną szkocką whisky.

03:10

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20/26 Godziny emisji

program

Andrew Zimmern bada klasyczne duńskie potrawy w Ko-penhadze. Od owoców morza przygotowywanych w stylu nordyckim po klasyczne dania, prowadzący odkryje nie-powtarzalne smaki tego miasta.

03:35

Muzealne tajemnice, odc. 4/13: Doyle i Houdini, trujący oddział, wielki impostor Godziny emisji

serial ( USA )

Don Wildman analizuje przyciągający uwagę portret, medal przyznany mężczyźnie, którego kontrowersyjne eksperymenty odmieniły stoły w amerykańskich jadalniach oraz klucz, którego używał pewien szemrany impostor. Prowadzący Don Wildman przetrząsa najważniejsze instytucje świata, żeby dotrzeć do niesamowitych przedmiotów, które ujawniają tajemnice z przeszłości. Ekscytujące wywiady, unikatowe materiały archiwalne, frapujące rekonstrukcje zdarzeń - tak „Muzealne tajemnice” odkrywają ukryte skarby...

04:20

Muzealne tajemnice, odc. 5/13: Cukierki Tootsie Roll, śpiewający skazaniec, operacja spinacz Godziny emisji

serial ( USA )

Gospodarz programu Don Wildman bada cukierki Tootsie Roll, które niegdyś uratowały życie grupie odważnych żołnierzy, gitarę, która należała do legendarnego więźnia oraz rower, który pomógł wysłać człowieka w przestrzeń kosmiczną. Prowadzący Don Wildman przetrząsa najważniejsze instytucje świata, żeby dotrzeć do niesamowitych przedmiotów, które ujawniają tajemnice z przeszłości. Ekscytujące wywiady, unikatowe materiały archiwalne, frapujące rekonstrukcje zdarzeń - tak „Muzealne tajemnice”...

05:05

Tajemnice zabytków, odc. 2/13: Balon wolności, start pierwszego filmu i terapeutyczny pies Freuda Godziny emisji

serial ( USA )

Gospodarz programu Don Wildman ogląda słynny mur, który dał początek odważnym ucieczkom, wpatruje się w gwiazdę, która symbolizuje pewien hollywoodzki skandal i oddaje honory posągowi pionierskiego naukowca. Don Wildman zaprasza na kolejny sezon "Tajemnic zabytków", w którym odkrywa historie i sekrety najciekawszych zabytków w miastach Europy, takich jak Londyn, Berlin czy Paryż, oraz w USA. Podróż rozpoczyna od Opactwa Westminsterskiego, w którym dokonano niegdyś zuchwałego skoku,...

05:50

Koniec programu Godziny emisji

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Travel Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Travel Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Travel Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Travel Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Travel Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info