Logo Travel Channel Program TV Travel Channel - ramówka, emisje

2017-09-30 Pokaż dziś

06:00

Pikantne podróże Shane'a Delii: Turcja, odc. 3/10: Ruchome piaski Morza Egejskiego

serial ( Australia )

Shane Delia podóżuje wzdłuż wybrzeży Morza Egejskiego i odwiedza budzące podziw grecko-rzymskie ruiny w Efezie. Shane Delia podóżuje wzdłuż wybrzeży Morza Egejskiego i odwiedza budzące podziw grecko-rzymskie ruiny w Efezie.

Godziny emisji Pikantne podróże Shane'a Delii: Turcja

06:30

Pikantne podróże Shane'a Delii: Turcja, odc. 4/10: Półwysep Bodrum – tureckie przysmaki z głębin

serial ( Australia )

Shane Delia wskakuje na pokład luksusowej łodzi i manewruje pomiędzy jachtami miliarderów i łodziami motorowymi, które przybijają do portu w Bodrum. Shane Delia wskakuje na pokład luksusowej łodzi i manewruje pomiędzy jachtami miliarderów i łodziami motorowymi, które przybijają do portu w Bodrum.

Godziny emisji Pikantne podróże Shane'a Delii: Turcja

07:00

Katastrofa Sp. z o.o., odc. 4/13: Koszmar w wymarzonym domu

serial ( USA )

Hamiltonowie kupili dom, aby zamieszkać bliżej szpitala, w którym ich córka leczona jest na białaczkę, jednak nieruchomość pokrywa pleśń. Ekipa Katastrofy przybywa z pomocą, by zmienić ten koszmar w dom marzeń. Hamiltonowie kupili dom, aby zamieszkać bliżej szpitala, w którym ich córka leczona jest na białaczkę, jednak nieruchomość pokrywa pleśń. Ekipa Katastrofy przybywa z pomocą, by zmienić ten koszmar w dom marzeń.

Godziny emisji Katastrofa Sp. z o.o.

07:30

Katastrofa Sp. z o.o., odc. 5/13: Potrójna katastrofa: powódź w pokoju dziennym

serial ( USA )

Ekipa Katastrofy pomaga przyszłej mamie ze wschodniej Pensylwanii po tym, jak po trzech burzach i związanych z nimi powodziach zaczęły się zapadać podłogi w jej domu. Ekipa Katastrofy pomaga przyszłej mamie ze wschodniej Pensylwanii po tym, jak po trzech burzach i związanych z nimi powodziach zaczęły się zapadać podłogi w jej domu.

Godziny emisji Katastrofa Sp. z o.o.

08:00

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13: Tokio

serial ( USA )

Japońskie Tokio jest liderem w każdej dziedzinie, począwszy od finansów, poprzez technologie, aż po jedzenie! Fantastyczne miasto słynie z takich potraw, jak sushi czy tempura, a Andrew Zimmern sprawdzi, które z serwowanych tam potraw są najpyszniejsze. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

08:30

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/13: Los Angeles

serial ( USA )

W kalifornijskim Los Angeles spotkać można różne znakomitości - również te kulinarne. Miasto słynie z takich kultowych przekąsek jak koreańskie tacos czy hot dogi z bekonem. Andrew Zimmern próbuje zgłębić sekret tego smakowitego zakątka USA. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

09:00

Ekstremalne kampery, odc. 2/3: Pierwszy Wielki Objazd Winnebago

serial ( USA )

Legendarny producent kamperów - Winnebago Industries konstruuje najbardziej luksusowy w swoim dorobku pojazd. Z nami możecie poczuć klimat wędrówki w przestrzeni kosmicznej dzięki zabytkowym Astrovans NASA. Legendarny producent kamperów - Winnebago Industries konstruuje najbardziej luksusowy w swoim dorobku pojazd. Z nami możecie poczuć klimat wędrówki w przestrzeni kosmicznej dzięki zabytkowym Astrovans NASA.

Godziny emisji Ekstremalne kampery

10:00

Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem, odc. 7/15: Bombowy kamper

serial

Bret Michaels i jego ekipa całkowicie wyczyszczą klasyczny, lecz sfatygowany autokar Buffalo z 1966 roku, by przerobić go w gotowy do drogi, niewidoczny dla radarów "bombowiec" na miarę XXI wieku. Bret Michaels i jego ekipa całkowicie wyczyszczą klasyczny, lecz sfatygowany autokar Buffalo z 1966 roku, by przerobić go w gotowy do drogi, niewidoczny dla radarów "bombowiec" na miarę XXI wieku.

Godziny emisji Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem

10:30

Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem, odc. 8/15: Pogromca zombi

serial

Bret ze swoim zespołem podejmą wyzwanie odrestaurowania Roxora z lat 70. - niezwykle rzadkiego auta z napędem na cztery koła - by zmienić pojazd wojenny służący generałom do operacji wojskowych w luksusowy rydwan. Bret ze swoim zespołem podejmą wyzwanie odrestaurowania Roxora z lat 70. - niezwykle rzadkiego auta z napędem na cztery koła - by zmienić pojazd wojenny służący generałom do operacji wojskowych w luksusowy rydwan.

Godziny emisji Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem

11:00

Kobieta na krańcu świata, odc. 4/9

program ( Polska )

Godziny emisji Kobieta na krańcu świata

11:30

Wakacje z niespodzianką, odc. 7/13

program

Godziny emisji Wakacje z niespodzianką

12:00

Wakacje z niespodzianką, odc. 8/13

program

Godziny emisji Wakacje z niespodzianką

12:30

Wakacje z niespodzianką, odc. 11/12: Puerto Rico

serial

Bert Kreischer zaplanował wakacje marzeń w pięknym Puerto Rico. Whitney i Chris muszą jedynie powiedzieć "tak". Bert Kreischer zaplanował wakacje marzeń w pięknym Puerto Rico. Whitney i Chris muszą jedynie powiedzieć "tak".

Godziny emisji Wakacje z niespodzianką

13:00

Ekstremalne parki wodne, odc. 3/4: Niemcy

serial ( USA )

Zobaczymy największa zjeżdżalnię wodną w Brazylii, straszliwą wodną rurę w Teksasie oraz zabójczo szybki zjazd wodny w Niemczech. Zobaczymy największa zjeżdżalnię wodną w Brazylii, straszliwą wodną rurę w Teksasie oraz zabójczo szybki zjazd wodny w Niemczech.

Godziny emisji Ekstremalne parki wodne

13:30

Ekstremalne parki wodne, odc. 6: Jersey

serial ( USA )

Najdłuższy na świecie spływ tratwami w Aquatica w Teksasie, oraz wodne akrobacje w Mountain Creek Waterpark w New Jersey. A na koniec podwójnie zapętlona zjeżdżalnia w austriackim Wave Water World. Najdłuższy na świecie spływ tratwami w Aquatica w Teksasie, oraz wodne akrobacje w Mountain Creek Waterpark w New Jersey. A na koniec podwójnie zapętlona zjeżdżalnia w austriackim Wave Water World.

Godziny emisji Ekstremalne parki wodne

14:00

Wielki turniej wędkarski Robsona Greena, odc. 8/10

program

Aktor, Robson Green podejmuje wyzwanie jak żaden inny i stara przyłączyć się do elity wędkarskiej i umieścić swoje nazwisko w księdze rekordów. Zdobycie Wielkiego Szlema jest wyczynem nie byle jakim i nie wielu wędkarzom udało się zdobyć ten tytuł. W tym tygodniu Robson zmierza do jednego z najlepszych miejsc na świecie dla wędkarzy, na Florydę. Spróbuje tam swoich sił i postara się zdobyć Wielkiego Szlema na pięknych wodach Florydy.

Godziny emisji Wielki turniej wędkarski Robsona Greena

15:00

Faceci z domku na drzewie, odc. 11/12

serial ( USA )

Godziny emisji Faceci z domku na drzewie

16:00

Alaska w budowie, odc. 5/8

program

Godziny emisji Alaska w budowie

17:00

Zaklinaczki aligatorów, odc. 5/6

program

Godziny emisji Zaklinaczki aligatorów

17:30

Zaklinaczki aligatorów, odc. 6

program

Godziny emisji Zaklinaczki aligatorów

18:00

Kolejkowy zawrót głowy, odc. 1/7: Lęk przed spadaniem

serial ( USA )

Wyruszamy do Teksasu, gdzie znajduje się najwyższa stalowo-drewniana kolejka górska na świecie, doświadczymy szalonego spadku o 90 stopni na Tajwanie, zobaczymy mechanicznego wielbłąda w Missouri, a w Hiszpanii człowieka ze stali. Wyruszamy do Teksasu, gdzie znajduje się najwyższa stalowo-drewniana kolejka górska na świecie, doświadczymy szalonego spadku o 90 stopni na Tajwanie, zobaczymy mechanicznego wielbłąda w Missouri, a w Hiszpanii człowieka ze stali.

Godziny emisji Kolejkowy zawrót głowy

18:30

Kolejkowy zawrót głowy, odc. 2/7: Odwrócony drewniak

serial ( USA )

Nasz konkurs dociera do Missouri, gdzie znajduje się niespotykana drewniana kolejka obrotowa. Obejrzymy również przyprawiającą o zawroty głowy ośmio-obrotową kolejkę w Gwatemali, przeżyjemy spadek z 70 metrów w Pittsburghu oraz odbędziemy szaloną przejażdżkę kolejką bez końca na Tajwanie. Nasz konkurs dociera do Missouri, gdzie znajduje się niespotykana drewniana kolejka obrotowa. Obejrzymy również przyprawiającą o zawroty głowy ośmio-obrotową kolejkę w Gwatemali, przeżyjemy spadek z 70...

Godziny emisji Kolejkowy zawrót głowy

19:00

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/26

program

W tym odcinku Andrew Zimmern odkryje smaki inspirowane francuskojęzycznymi przodkami: kiełbasę z papryką, przyprawione raki, i smażone, chrupiące żabie udka.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

19:30

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/26

program

W tym odcinku Andrew Zimmern odkryje klasyczne potrawy Nashville, od gorącego kurczaka po lokalne ciasto.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

20:00

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/13: Warszawa

serial ( USA )

Stolica Polski to słowiańska kultura na bogato i zimą nie można tu narzekać na brak posilnego jedzenia. Andrew Zimmern próbuje pączków, pierogów oraz zapiekanek, a więc tego, z czym kojarzy się polska tradycja kulinarna. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

20:30

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/13: Dublin

serial ( USA )

Dublin to oczywiście nasze ulubione napoje alkoholowe, ale irlandzkie jedzenie też jest niczego sobie. Andrew Zimmern próbuje irlandzkich specjałów, takich jak wędzony łosoś, chleb sodowy, duszone z jarzynami mięso, placki ziemniaczane, kaszanka oraz Guinness. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

21:00

Zwarty i gotowy, odc. 1/6

program

Godziny emisji Zwarty i gotowy

21:30

Zwarty i gotowy, odc. 2/6

program

Godziny emisji Zwarty i gotowy

21:55

Kobieta na krańcu świata, odc. 5/8

program podróżniczo-rozrywkowy ( Polska )

„Mama leniwców” Bohaterką odcinka jest Judy Avey-Arroyo, Amerykanka z Alaski, która z miłości do ukochanego męża Luisa przeprowadziła się do Kostaryki. Dziś jest właścicielką jedynego na świecie ośrodka, który ratuje ranne i osierocone leniwce. Te zwierzęta, zamieszkujące Amerykę Południową i Środkową, zagrożone są wyginięciem. Judy zajęła się ich ratowaniem przez zupełny przypadek, gdy dwie dziewczynki przyniosły jej rannego, małego leniwca. Nie miała wtedy pojęcia jak mu pomóc. Leniwiec...

Godziny emisji Kobieta na krańcu świata

22:25

Kobieta na krańcu świata, odc. 4/8

program podróżniczo-rozrywkowy ( Polska )

„Pogrzebana za życia” Bohaterką odcinka jest Savitrivi Kanal, wdowa, która po śmierci męża została odrzucona przez rodzinę. Teść odebrał jej jedyne dziecko i wyrzucił na ulicę. Jej porzuconych przez rodziny wdów jest w Indiach około 30 milionów. Pozbawione środków do życia, dożywają późnej starości jako uliczne żebraczki. Te, które mają więcej szczęścia trafiają do przytułków prowadzonych przez braminów, hinduską kastę kapłańską, zwanych Ashramami. Wiele wdów przybywa do świętego dla Hindusów...

Godziny emisji Kobieta na krańcu świata

22:55

Na ratunek kurortom, odc. 12/13: Porzuceni na pustyni

serial ( USA )

Shane Green instaluje ukryte kamery w Ticaboo Resort, rozległym ośrodku przygodowym na pustyni Utah. Gdy goście zgubią się na kursie jazdy quadami, czy Shane będzie w stanie poprawić im humor? Shane Green instaluje ukryte kamery w Ticaboo Resort, rozległym ośrodku przygodowym na pustyni Utah. Gdy goście zgubią się na kursie jazdy quadami, czy Shane będzie w stanie poprawić im humor?

Godziny emisji Na ratunek kurortom

23:55

Z archiwum zmarłych, odc. 1/13

program

Amy Allan widzi duchy i rozmawia z nimi. Steve DiSchiavi wierzy, że każdy dom ma swoją historię i stara się je odkryć. A Ty? Co naprawdę wiesz o swoim domu? Czy wiesz, kto w nim mieszkał przed Tobą? Kto w nim umarł? Jakie zbrodnie popełniono w pobliżu? Amy i Steve tworzą świetny zespól zajmujący się zjawiskami paranormalnymi. Postarają się rozwiązać niewyjaśnione zjawiska w nawiedzonych miejscach w całej Ameryce. Steve and Amy jadą do St. Clair Shores gdzie postarają się pomóc przerażonej...

Godziny emisji Z archiwum zmarłych

00:55

Niebezpieczne miejsca, odc. 1/6

program

Godziny emisji Niebezpieczne miejsca

01:25

Niebezpieczne miejsca, odc. 2/6

program

Godziny emisji Niebezpieczne miejsca

01:55

Podróżnik na gazie - najlepsze bary, odc. 9/12

program

Jack Maxwell wyrusza w podróż aby znaleźć najlepsze bary w kraju. Odwiedzi różne miejsca i spróbuje drinków na każdą okazję. Jack Maxwell uderza do najlepszych nawiedzonych barów w kraju, rozkoszując się upiornymi koktajlami.

Godziny emisji Podróżnik na gazie - najlepsze bary

02:20

Podróżnik na gazie - najlepsze bary, odc. 10/12

program

Jack Maxwell wyrusza w podróż aby znaleźć najlepsze bary w kraju. Odwiedzi różne miejsca i spróbuje drinków na każdą okazję. W tym odcinku Jack Maxwell wyrusza na poszukiwanie najlepszych drinków. Od Miami po San Diego, od trady-cyjnych drinków paloma po margeritę z ciekłym azotem Jack odkryje, gdzie można skosztować najciekawsze drinki.

Godziny emisji Podróżnik na gazie - najlepsze bary

02:45

Na ratunek kurortom, odc. 12/13: Porzuceni na pustyni

serial ( USA )

Shane Green instaluje ukryte kamery w Ticaboo Resort, rozległym ośrodku przygodowym na pustyni Utah. Gdy goście zgubią się na kursie jazdy quadami, czy Shane będzie w stanie poprawić im humor? Shane Green instaluje ukryte kamery w Ticaboo Resort, rozległym ośrodku przygodowym na pustyni Utah. Gdy goście zgubią się na kursie jazdy quadami, czy Shane będzie w stanie poprawić im humor?

Godziny emisji Na ratunek kurortom

03:35

Tajemnice zamków, odc. 4/13: Bracia Grimm, wybawca Fortu Jefferson i zaginiona głowa państwa

serial ( USA )

Źródło bajek braci Grimm odnajdzie się w niemieckim pałacu; lekarz uwięziony w forcie na Florydzie zwalczy śmiertelny wirus, a głowa mumii zaprowadzi handlarza antykami do króla, który urodził się we francuskim zamku. Kto wie, jakie sekrety kryją się za murami najbardziej imponujących zamków, pałaców i dworów świata? Program Tajemnice zamków zabiera widzów do wnętrz tych niezwykłych budowli, by poznali niezwykłe, a czasem niewiarygodne historie ludzi, którzy niegdyś w nich mieszkali.

Godziny emisji Tajemnice zamków

04:20

Tajemnice zamków, odc. 5/13: Zdrada Williama Wallace'a, największa miłość Casanowy i astronomiczny kryminał

serial ( USA )

Odkryjcie sekrety upadku Williama Wallace'a, złamanego serca legendarnego Casanowy i niefortunny koniec słynnego astronoma. Kto wie, jakie sekrety kryją się za murami najbardziej imponujących zamków, pałaców i dworów świata? Program Tajemnice zamków zabiera widzów do wnętrz tych niezwykłych budowli, by poznali niezwykłe, a czasem niewiarygodne historie ludzi, którzy niegdyś w nich mieszkali.

Godziny emisji Tajemnice zamków

05:05

Muzealne tajemnice. Titanic, odc. 1

miniserial ( USA )

Dlaczego tak naprawdę zatonął Titanic i czy można było uniknąć tragedii? Czy od tamtego momentu coś się zmieniło i podobna katastrofa się nie powtórzy? Żeby lepiej zrozumieć tajemnicę, która od długiego czasu fascynuje ludzkość, Don Wildman wybiera się na jedną z największych przygód swojego życia. Żeby uzyskać lepszy punkt widzenia, Don na początek nurkuje u wybrzeży Nowej Fundlandii w pobliżu góry lodowej. Zabierze nas na podwodną wyprawę, której większość nas nigdy nie doświadczy i zbada,...

Godziny emisji Muzealne tajemnice. Titanic

05:50

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Travel Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Travel Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Travel Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Travel Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Travel Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info