Logo Travel Channel Program TV Travel Channel - ramówka, emisje

2017-10-20 Pokaż dziś

06:00

Bitwa o jadło, odc. 14/22: Filadelfia - steki serowe

serial ( USA )

Camille Ford wyrusza do Filadelfii, by przekonać się o tym, kto serwuje najlepsze steki serowe. Camille Ford podróżuje po Stanach Zjednoczonych, wyszukując dania, które są typowym dla danego miasta specjałem i organizuje tam kulinarną rywalizację pomiędzy lokalnymi restauratorami.

Godziny emisji Bitwa o jadło

06:30

Bitwa o jadło, odc. 15/22: Pizza z Chicago

serial ( USA )

Camille Ford przyjechała do Chicago w stanie Illinois, by zakończyć spór o najlepsze wypieki z nadzieniem. Camille Ford podróżuje po Stanach Zjednoczonych, wyszukując dania, które są typowym dla danego miasta specjałem i organizuje tam kulinarną rywalizację pomiędzy lokalnymi restauratorami.

Godziny emisji Bitwa o jadło

07:00

Wielkie atrakcje, odc. 1/6: Najszybsza kolejka górska świata w Abu Dhabi

serial ( USA )

Ekspert od parków rozrywki Chris Perry wsiada do najszybszej kolejki górskiej świata - pędzącej 240 km/h Formula Rossa; zmaga się z natrętnymi gadami w parku Gatorland, zagląda za kulisy nowej zjeżdżalni wodnej Tower of Poseidon oraz pożywia się w Breakfast in the Sky. Ekspert od parków rozrywki Chris Perry wsiada do najszybszej kolejki górskiej świata - pędzącej 240 km/h Formula Rossa; zmaga się z natrętnymi gadami w parku Gatorland, zagląda za kulisy nowej zjeżdżalni wodnej Tower of...

Godziny emisji Wielkie atrakcje

07:30

Wielkie atrakcje, odc. 2/6: Wspinaczka na kolejkowe wzgórze w Cedar Point

serial ( USA )

Chris Perry wspina się na wysokość 95 metrów, by odbyć przejażdżkę potężną Millennium Force w Cedar Point, wrzeszczy na austriackiej Area 47, nurkuje w Atlantis w The Palms' Ambassador Lagoon i zostaje ekspertem od gier w Morey's Piers. Chris Perry wspina się na wysokość 95 metrów, by odbyć przejażdżkę potężną Millennium Force w Cedar Point, wrzeszczy na austriackiej Area 47, nurkuje w Atlantis w The Palms' Ambassador Lagoon i zostaje ekspertem od gier w Morey's Piers.

Godziny emisji Wielkie atrakcje

08:00

Sekrety wysp, odc. 5/8: Wyspy Flegrejskie

serial ( USA )

Sekrety Wysp przedstawiają tajemniczą przeszłość i starodawny urok włoskich Wysp Flegrejskich. Sekrety Wysp przedstawiają tajemniczą przeszłość i starodawny urok włoskich Wysp Flegrejskich.

Godziny emisji Sekrety wysp

08:30

Sekrety wysp, odc. 6/8: Lantau i Macau

serial ( USA )

Sekrety wysp zagłębiają się w pradawne tajemnice i tradycje chińskich wysp Lantau i Macau. Sekrety wysp zagłębiają się w pradawne tajemnice i tradycje chińskich wysp Lantau i Macau.

Godziny emisji Sekrety wysp

09:00

Lotnisko w Miami 24 h na dobę, odc. 5/6: Air Force One

serial ( USA )

Służby działające na Międzynarodowym Lotnisku w Miami przygotowują się na przybycie Air Force One. Nikt nie wie kiedy wyląduje prezydent, ale gdy to się stanie, całe lotnisko zostanie postawione w stan gotowości. Służby działające na Międzynarodowym Lotnisku w Miami przygotowują się na przybycie Air Force One. Nikt nie wie kiedy wyląduje prezydent, ale gdy to się stanie, całe lotnisko zostanie postawione w stan gotowości.

Godziny emisji Lotnisko w Miami 24 h na dobę

09:30

Lotnisko w Miami 24 h na dobę, odc. 6: Pożar paliwa

serial ( USA )

Wielki wyciek paliwa w hangarze spowodował pożar. Wszystkie służby lotniskowe zostały postawione w stan alarmu. Nie moga dopuścić, aby paliwo spłynęło do podziemnych korytarzy. Wielki wyciek paliwa w hangarze spowodował pożar. Wszystkie służby lotniskowe zostały postawione w stan alarmu. Nie moga dopuścić, aby paliwo spłynęło do podziemnych korytarzy.

Godziny emisji Lotnisko w Miami 24 h na dobę

10:00

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 16/20: Louisville, Kentucky

serial ( USA )

W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew podróżuje do Louisville w Kentucky. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

10:30

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 17/20: Puerto Rico

serial ( USA )

W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew jest w Puerto Rico. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

11:00

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/20: Singapur

serial ( USA )

Andrew kosztuje najbardziej znanych potraw w Singapurze, którego kuchnia łączy wpływy różnych kultur. Dziś w menu: słodko-słony krab z chili, ekstrawaganckie curry z rybich głów i smakowite marynowane mięso z rożna, znane pod nazwą satay. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

12:00

Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 3/13: Trudne początki w San Juan

serial ( USA )

Andy poszukuje drugiego domu w San Juan, w Portoryko, chcąc odpocząć od intensywnego stylu życia w Los Angeles - nie jest jednak łatwo znaleźć coś odpowiedniego, a jednocześnie przystępnego cenowo. Andy poszukuje drugiego domu w San Juan, w Portoryko, chcąc odpocząć od intensywnego stylu życia w Los Angeles - nie jest jednak łatwo znaleźć coś odpowiedniego, a jednocześnie przystępnego cenowo.

Godziny emisji Międzynarodowi poszukiwacze domów

12:30

Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 7/13: Argentyna: w Buenos Aires do tanga trzeba dwojga

serial ( USA )

Pewna kobieta samodzielnie poszukuje miejskiej oazy odpowiedniej dla szkoły jogi, jej męża i małego synka w argentyńskim Buenos Aires. Pewna kobieta samodzielnie poszukuje miejskiej oazy odpowiedniej dla szkoły jogi, jej męża i małego synka w argentyńskim Buenos Aires.

Godziny emisji Międzynarodowi poszukiwacze domów

13:00

Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 10/13: Hong Kong: w poszukiwaniu korzeni

serial ( USA )

Michelle zawsze chciała odnaleźć swoje korzenie, przeprowadza się więc do Hong Kongu razem z Chrisem, który zaczął się nawet uczyć chińskiego. Michelle zawsze chciała odnaleźć swoje korzenie, przeprowadza się więc do Hong Kongu razem z Chrisem, który zaczął się nawet uczyć chińskiego.

Godziny emisji Międzynarodowi poszukiwacze domów

13:30

Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 11/13: Tajlandia: lekcje geografii w Bangkoku

serial ( USA )

Marzenie nauczyciela o zamieszkaniu w pobliżu nowego miejsca pracy - podmiejskiej szkoły języka angielskiego - kłóci się z planem żony, która chciałaby zamieszkać w samym Bangkoku. Marzenie nauczyciela o zamieszkaniu w pobliżu nowego miejsca pracy - podmiejskiej szkoły języka angielskiego - kłóci się z planem żony, która chciałaby zamieszkać w samym Bangkoku.

Godziny emisji Międzynarodowi poszukiwacze domów

14:00

Hotelowe rewolucje, odc. 13: Eks-kłopoty

serial ( USA )

Anthony jest w Maine, by pomóc zabytkowemu Charles Inn, który posiada 33 pokoje. Gdy były chłopak właściciela wprowadza wybuchową atmosferę w miejscu pracy, Anthony musi znaleźć sposób na rozładowanie sytuacji, zanim hotel spotka ten sam los, co ich niestabilny związek. W kolejnym sezonie Anthony Melchiorri stawia na nogi walczące o przetrwanie i zadłużone hotele, posiadające upartych menedżerów, trudnych pracowników i nędzny wystrój.

Godziny emisji Hotelowe rewolucje

15:00

Alaska w budowie, odc. 12/13: Zagubieni wśród bali

serial ( USA )

Dwie ekipy budowlane ustawiają belki kalenicowe, zajmują się ostatnimi zmianami w projekcie i ponoszą klęskę, gdy znikają najważniejsze bale. Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując...

Godziny emisji Alaska w budowie

16:00

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/20: Houston

serial ( USA )

W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew odwiedza Houston. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

16:30

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/20: Portugalia

serial ( USA )

W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew jest w Portugalii. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

17:00

Dziwaczne potrawy Ameryki, odc. 4/10: Louisville: bourbon i burgoo

serial ( USA )

Andrew Zimmern przyjeżdża do Louisville, miasta, w którym połączenie uświęconych tradycją zwyczajów kulinarnych oraz współczesnych smaków daje zaskakujące rezultaty. Gumbo z żołądkami, kanapki z mózgiem i mus z wątroby żabnicy mogą jedynie oznaczać, że Andrew Zimmern powraca, by po raz kolejny przekraczać kulinarne granice. Andrew nieustannie wynajduje coraz dziwniejsze i bardziej szalone potrawy, by przetestować swoje kubki smakowe, a jego wycieczki w poszukiwaniu ekstremalnych doznań...

Godziny emisji Dziwaczne potrawy Ameryki

18:00

Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 7/13

serial ( USA )

Kiedy Malaika straciła posadę inżyniera w Kansas, jej mąż Greg też rzucił pracę, żeby wreszcie mogli przeprowadzić się do Australii i tam znaleźć lepszą równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Greg pochodzi z Jamajki, więc chciałby mieszkać blisko plaży, ale Malaika uważa, że powinni mieszkać możliwie najbliżej Melbourne. Trzymanie się budżetu ma nadrzędne znaczenie, ponieważ żadne z nich nie ma pracy. Zatem znalezienie przestronnego domu w dobrej cenie będzie nie lada wyzwaniem. Od...

Godziny emisji Międzynarodowi poszukiwacze domów

18:30

Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 7/13: Wycieczka do Puerto Penasco

serial ( USA )

Para z Arizony przenosi się do Puerto Penasco w Meksyku, by otworzyć chiropraktykę za granicą. On szuka przestronnego domu, dorównującemu apartamentowi, który zostawia w Phoenix, podczas gdy ona namawia go na wynajem mieszkania. Od Danii do Republiki Dominikańskiej – podążamy śladem poszukiwaczy domów na całym świecie i obserwujemy jak borykają się z kupnem nieruchomości zagranicą. Od rzymskich kolumn do hiszpańskich łuków – sprawdzą różne style architektoniczne i stawią czoła biurokracji,...

Godziny emisji Międzynarodowi poszukiwacze domów

19:00

Odjazdowe baseny, odc. 3/4

program

Czy wiesz, gdzie możesz popływać w prywatnym akwarium? Kto powiedział, że musisz jechać nad Amazonkę aby znaleźć się w dżungli? W odjazdowych basenach zobaczycie niesamowite podwórka z basenami, stworzone z pasą i kreatywnością. Właściciele domów i projektanci wprowadzą was w niesamowity świat odjazdowych basenów.

Godziny emisji Odjazdowe baseny

19:30

Ekskluzywne kampery, odc. 6/13: Zniknięcie przedniej szyby

serial ( USA )

Pewna para musi wymienić zbitą przednią szybę w pojeździe klasy A, handlarze antyków z wynoszącym pół miliona dolarów budżetem kupują luksusowy kamper, a podróżujący magicy zabierają swoje show w trasę w nowej przyczepie. Pewna para musi wymienić zbitą przednią szybę w pojeździe klasy A, handlarze antyków z wynoszącym pół miliona dolarów budżetem kupują luksusowy kamper, a podróżujący magicy zabierają swoje show w trasę w nowej przyczepie.

Godziny emisji Ekskluzywne kampery

20:00

Ekskluzywne kampery, odc. 7/13: Kamper postawiony na głowie

serial ( USA )

Żądna przygód para nowożeńców porzuca namiot na rzecz samochodu z częścią mieszkalną, byli dyrektorzy udają się na największy pokaz kamperów na świecie w poszukiwaniu domu na kółkach, a pewni przedsiębiorcy sprzedają wszystko, by prowadzić kamperowy styl życia. Żądna przygód para nowożeńców porzuca namiot na rzecz samochodu z częścią mieszkalną, byli dyrektorzy udają się na największy pokaz kamperów na świecie w poszukiwaniu domu na kółkach, a pewni przedsiębiorcy sprzedają wszystko, by...

Godziny emisji Ekskluzywne kampery

20:30

Ekskluzywne kampery, odc. 8/13: Zbyt duże rozmiary

serial ( USA )

Pewna rodzina poszukuje dużego kampera, co kłóci się z poczuciem komfortu ich mamy za kierownicą; drużyna rugby marzy o ogromnej łazience i przestrzeni do przyjmowania gości na świeżym powietrzu, a pewna pszczelarka potrzebuje wygodnej przyczepy, by zabierać swoje pszczoły w drogę. Pewna rodzina poszukuje dużego kampera, co kłóci się z poczuciem komfortu ich mamy za kierownicą; drużyna rugby marzy o ogromnej łazience i przestrzeni do przyjmowania gości na świeżym powietrzu, a pewna...

Godziny emisji Ekskluzywne kampery

21:00

Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem, odc. 13/15: Kamper z koszmarów

serial

Rock My RV to seroia z legendarnym rockmanem Bretem Michaelsem prowadzącym utalentowaną grupę projektantów, konstruktorów, przekształcając zwykłe RV w niezwyczajne i spektakularne mobilne domy. Podróże po Ameryce w kamperach rekreacyjnych jest bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Właściciele RV (recreational vehicle) marzą o idealnych wakacach, często ich "dom na kołach" nie jest w stanie zrealizować najskrytrzych marzeń. Właśnie tam Bret i nasz zespół projektowy -...

Godziny emisji Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem

21:30

Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem, odc. 14/15: Bufetowy kamper

serial

Rock My RV to seroia z legendarnym rockmanem Bretem Michaelsem prowadzącym utalentowaną grupę projektantów, konstruktorów, przekształcając zwykłe RV w niezwyczajne i spektakularne mobilne domy. Podróże po Ameryce w kamperach rekreacyjnych jest bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Właściciele RV (recreational vehicle) marzą o idealnych wakacach, często ich "dom na kołach" nie jest w stanie zrealizować najskrytrzych marzeń. Właśnie tam Bret i nasz zespół projektowy -...

Godziny emisji Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem

21:55

Kampery gwiazd, odc. 5/7

program

Godziny emisji Kampery gwiazd

22:30

Kampery gwiazd, odc. 6/7

program

Godziny emisji Kampery gwiazd

22:55

Dziwaczne potrawy Ameryki, odc. 9/10: Północna Kalifornia

serial ( USA )

Andrew Zimmern odwiedza Kalifornię Północną, której mieszkańcy potrafią postrzegać jedzenie w nietypowy sposób. Gumbo z żołądkami, kanapki z mózgiem i mus z wątroby żabnicy mogą jedynie oznaczać, że Andrew Zimmern powraca, by po raz kolejny przekraczać kulinarne granice. Andrew nieustannie wynajduje coraz dziwniejsze i bardziej szalone potrawy, by przetestować swoje kubki smakowe, a jego wycieczki w poszukiwaniu ekstremalnych doznań kulinarnych też do zwyczajnych nie należą. Przygotujcie...

Godziny emisji Dziwaczne potrawy Ameryki

23:55

Zarobić na ruderach w Teksasie, odc. 11/13

program

Randy odkrywa, że jego nowo nabyty dom pochodzi z lat 70-tych. Apartament przypomina jednak pokój hotelowy z oddzielną toaletą. Postanawia całkowicie go odnowić i stworzyć ogromną łazienkę ze stylową garderobą.

Godziny emisji Zarobić na ruderach w Teksasie

00:55

Kolej dla smakosza z Jonathanem Phangiem, odc. 6: Hiram Bingham: z Cusco do Machu Picchu

serial ( Wielka Brytania )

Jonathan Phang spełnia marzenie swojego życia, odwiedzając położone w Peru Machu Picchu. Najpierw jednak zwiedza stolicę kraju - Limę i kosztuje wielu tradycyjnych potraw i lokalnych specjałów. Jonathan Phang spełnia marzenie swojego życia, odwiedzając położone w Peru Machu Picchu. Najpierw jednak zwiedza stolicę kraju - Limę i kosztuje wielu tradycyjnych potraw i lokalnych specjałów.

Godziny emisji Kolej dla smakosza z Jonathanem Phangiem

01:55

Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem, odc. 13/15: Kamper z koszmarów

serial

Rock My RV to seroia z legendarnym rockmanem Bretem Michaelsem prowadzącym utalentowaną grupę projektantów, konstruktorów, przekształcając zwykłe RV w niezwyczajne i spektakularne mobilne domy. Podróże po Ameryce w kamperach rekreacyjnych jest bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Właściciele RV (recreational vehicle) marzą o idealnych wakacach, często ich "dom na kołach" nie jest w stanie zrealizować najskrytrzych marzeń. Właśnie tam Bret i nasz zespół projektowy -...

Godziny emisji Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem

02:20

Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem, odc. 14/15: Bufetowy kamper

serial

Rock My RV to seroia z legendarnym rockmanem Bretem Michaelsem prowadzącym utalentowaną grupę projektantów, konstruktorów, przekształcając zwykłe RV w niezwyczajne i spektakularne mobilne domy. Podróże po Ameryce w kamperach rekreacyjnych jest bardziej popularne niż kiedykolwiek wcześniej. Właściciele RV (recreational vehicle) marzą o idealnych wakacach, często ich "dom na kołach" nie jest w stanie zrealizować najskrytrzych marzeń. Właśnie tam Bret i nasz zespół projektowy -...

Godziny emisji Nowe życie kampera z Bretem Michaelsem

02:45

Kampery gwiazd, odc. 5/7

program

Godziny emisji Kampery gwiazd

03:10

Kampery gwiazd, odc. 6/7

program

Godziny emisji Kampery gwiazd

03:35

Dziwaczne potrawy Ameryki, odc. 9/10: Północna Kalifornia

serial ( USA )

Andrew Zimmern odwiedza Kalifornię Północną, której mieszkańcy potrafią postrzegać jedzenie w nietypowy sposób. Gumbo z żołądkami, kanapki z mózgiem i mus z wątroby żabnicy mogą jedynie oznaczać, że Andrew Zimmern powraca, by po raz kolejny przekraczać kulinarne granice. Andrew nieustannie wynajduje coraz dziwniejsze i bardziej szalone potrawy, by przetestować swoje kubki smakowe, a jego wycieczki w poszukiwaniu ekstremalnych doznań kulinarnych też do zwyczajnych nie należą. Przygotujcie...

Godziny emisji Dziwaczne potrawy Ameryki

04:20

Muzealne tajemnice, odc. 13: Skurczybyk i pomoc dla wieloryba

serial ( USA )

Old Courthouse Museum w Vicksburg w stanie Mississippi posiada w swojej kolekcji pocisk, związany z szokującą opowieścią o rzekomym Niepokalanym Poczęciu. Prowadzący Don Wildman przetrząsa najważniejsze instytucje świata, żeby dotrzeć do niesamowitych przedmiotów, które ujawniają tajemnice z przeszłości. Ekscytujące wywiady, unikatowe materiały archiwalne, frapujące rekonstrukcje zdarzeń - tak „Muzealne tajemnice” odkrywają ukryte skarby historii, które były świadkami największych zwycięstw,...

Godziny emisji Muzealne tajemnice

05:05

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 13: Buenos Aires

serial ( USA )

W Buenos Aires kultura kulinarna ma długą tradycję i została ukształtowana przez wiele różnych społeczności. Andrew stara się pokazać tę różnorodność, na którą składają się między innymi - grilowana wołowina, sos chimichurri i deser dulce de leche. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

05:30

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 7/20: Lima

serial ( USA )

Ocean i góry w Limie oferują ludziom wiele darów. Andrew Zimmern poznaje najsłynniejsze potrawy peruwiańskiego nadmorskiego miasta: od ceviche, sałatki przyrządzanej z najświeższych ryb po lody z egzotycznych owoców. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

05:55

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Travel Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Travel Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Travel Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Travel Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Travel Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info