Logo Travel Channel Program TV Travel Channel - ramówka, emisje

2017-10-23 Pokaż dziś

06:00

Bitwa o jadło, odc. 16/22: Włoskie hot dogi z New Jersey

serial ( USA )

Sprawdźcie razem z nami, kto w New Jersey serwuje najlepsze hot dogi we włoskim wydaniu. Camille Ford podróżuje po Stanach Zjednoczonych, wyszukując dania, które są typowym dla danego miasta specjałem i organizuje tam kulinarną rywalizację pomiędzy lokalnymi restauratorami.

Godziny emisji Bitwa o jadło

06:30

Bitwa o jadło, odc. 17/22: Cheeseburgery z Milwaukee

serial ( USA )

Camille Ford rozstrzygnie, kto przyrządza najlepsze cheeseburgery w Milwaukee. Camille Ford podróżuje po Stanach Zjednoczonych, wyszukując dania, które są typowym dla danego miasta specjałem i organizuje tam kulinarną rywalizację pomiędzy lokalnymi restauratorami.

Godziny emisji Bitwa o jadło

07:00

Dom na końcu świata, odc. 1/5: Do zobaczenia w Finca Bellavista, kotku

serial ( USA )

Para prowadząca biznes internetowy uczy się mieszkać w odosobnieniu - w położonej w dżungli Finca Bellavista na Kostaryce. Czas na poszukiwanie domów w wersji ekstremalnej - tym razem będziemy rozglądać się za najciekawszymi nieruchomościami położonymi na odludziu. Dowiecie się, jak potencjalni nabywcy poszukują wymarzonego, ekscentrycznego domu w bardzo odosobnionych miejscach.

Godziny emisji Dom na końcu świata

07:30

Dom na końcu świata, odc. 2/5: Norwegia: dla chcącego nic trudnego

serial ( USA )

Australijczyk Ollie przeprowadza się do Svalbard, aby zamieszkać ze swoją dziewczyną na arktycznym pustkowiu. Czas na poszukiwanie domów w wersji ekstremalnej - tym razem będziemy rozglądać się za najciekawszymi nieruchomościami położonymi na odludziu. Dowiecie się, jak potencjalni nabywcy poszukują wymarzonego, ekscentrycznego domu w bardzo odosobnionych miejscach.

Godziny emisji Dom na końcu świata

08:00

Życie to plaża, odc. 3/17: Prawdziwi McGyverowie

serial ( USA )

Mieszkaniec San Francisco przeprowadza się do Nikaragui, by cieszyć się torem motocrossowym we własnym ogrodzie. Ocean dalej, pewna para patrzy w przeszłość na Fidżi, a kapitan na wynajem buduje własny statek imprezowy na Wyspach Dziewiczych. Czy marzyliście kiedyś o tym, by rzucić wszystko i przeprowadzić się na jakąś miłą plażę? "Życie to plaża" przedstawia historie osób, które podjęły taką decyzję. Poznajcie ludzi, którzy wyjechali z rodzinnych krajów, czy mieszkańców plaż,...

Godziny emisji Życie to plaża

08:30

Życie to plaża, odc. 4/17: Brady z paczką na plaży

serial ( USA )

Dwie rodziny po połączeniu w jedną przeprowadzają się na Bahamy, by posmakować raju. Na wyspie St John najlepsi kumple zabierają piwo na plażę w wyspiarskim stylu, a pewien architekt wznosi 6-piętrową willę w kształcie jachtu na Kostaryce. Czy marzyliście kiedyś o tym, by rzucić wszystko i przeprowadzić się na jakąś miłą plażę? "Życie to plaża" przedstawia historie osób, które podjęły taką decyzję. Poznajcie ludzi, którzy wyjechali z rodzinnych krajów, czy mieszkańców plaż, którzy...

Godziny emisji Życie to plaża

09:00

Ratownicy z Durban Beach, odc. 7/10: Afrykańska gwiazdka

serial ( RPA )

Radość z pierwszego dnia świąt na plaży Battery zakłóca masowy atak plujek. Zespół ratowników udziela pomocy kobiecie z atakiem epilepsji, łapie złodzieja na gorącym uczynku i pomaga trzylatkowi odnaleźć rodziców. Radość z pierwszego dnia świąt na plaży Battery zakłóca masowy atak plujek. Zespół ratowników udziela pomocy kobiecie z atakiem epilepsji, łapie złodzieja na gorącym uczynku i pomaga trzylatkowi odnaleźć rodziców.

Godziny emisji Ratownicy z Durban Beach

09:30

Ratownicy z Durban Beach, odc. 8/10: Masowa akcja ratunkowa

serial ( RPA )

Na plaży Wedge wybucha panika, gdy gwałtowny prąd porywa na głęboką wodę 150 plażowiczów, z których większość nie potrafi pływać. Spełnia się największy koszmar ratowników, a los im dziś nie sprzyja. Na plaży Wedge wybucha panika, gdy gwałtowny prąd porywa na głęboką wodę 150 plażowiczów, z których większość nie potrafi pływać. Spełnia się największy koszmar ratowników, a los im dziś nie sprzyja.

Godziny emisji Ratownicy z Durban Beach

10:00

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 18/20: Houston

serial ( USA )

W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew odwiedza Houston. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

10:30

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 19/20: Portugalia

serial ( USA )

W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew jest w Portugalii. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

11:00

Dziwaczne potrawy Ameryki, odc. 1/16: Nowy Orlean

serial ( USA )

Andrew Zimmern odwiedzi Nowy Orlean, gdzie jedzenie i kultura stanowią niepowtarzalną południową mieszankę tradycji i nowoczesności. Gumbo z żołądkami, kanapki z mózgiem i mus z wątroby żabnicy mogą jedynie oznaczać, że Andrew Zimmern powraca, by po raz kolejny przekraczać kulinarne granice. Andrew nieustannie wynajduje coraz dziwniejsze i bardziej szalone potrawy, by przetestować swoje kubki smakowe, a jego wycieczki w poszukiwaniu ekstremalnych doznań kulinarnych też do zwyczajnych nie...

Godziny emisji Dziwaczne potrawy Ameryki

12:00

Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 12/13: Odkrywanie nowych lądów w Ghanie

serial ( USA )

Pewna rodzina porzuca wygodne życie w Australii, aby zamieszkać w Afryce, blisko taty-geologa, który dostał nową pracę w Ghanie. Pewna rodzina porzuca wygodne życie w Australii, aby zamieszkać w Afryce, blisko taty-geologa, który dostał nową pracę w Ghanie.

Godziny emisji Międzynarodowi poszukiwacze domów

12:30

Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 13: Grenoble: czas na zmiany

serial ( USA )

Naichi musi przeprowadzić się do Grenoble we Francji, gdy jej mąż Perry zmieni pracę. W porównianiu do spokojnego miasteczka w stanie Massachusetts, francuskie miasto okaże się sporym wyzwaniem. Naichi musi przeprowadzić się do Grenoble we Francji, gdy jej mąż Perry zmieni pracę. W porównianiu do spokojnego miasteczka w stanie Massachusetts, francuskie miasto okaże się sporym wyzwaniem.

Godziny emisji Międzynarodowi poszukiwacze domów

13:00

Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 2/13: Koniec rozłąki w Montevideo

serial ( USA )

Michelle i Tom, para, którą dzielił Atlantyk, opuszcza rodzinne kraje, by zamieszkać razem w urugwajskim Montevideo. Od Danii do Republiki Dominikańskiej – podążamy śladem poszukiwaczy domów na całym świecie i obserwujemy jak borykają się z kupnem nieruchomości zagranicą. Od rzymskich kolumn do hiszpańskich łuków – sprawdzą różne style architektoniczne i stawią czoła biurokracji, żeby znaleźć dla siebie nowy dom w innym kraju. Zobaczcie, na co się na koniec zdecydują – emocje gwarantowane!

Godziny emisji Międzynarodowi poszukiwacze domów

13:30

Międzynarodowi poszukiwacze domów, odc. 4/13: Mąż namawia żonę do opuszczenia Londynu

serial ( USA )

Z tęsknoty za przeszłością mąż namawia żonę na wyprowadzkę z Londynu i zamieszkanie w Roseau na Dominice. Czy uda im się pogodzić zamiłowanie do miejskiego i wiejskiego życia? Od Danii do Republiki Dominikańskiej – podążamy śladem poszukiwaczy domów na całym świecie i obserwujemy jak borykają się z kupnem nieruchomości zagranicą. Od rzymskich kolumn do hiszpańskich łuków – sprawdzą różne style architektoniczne i stawią czoła biurokracji, żeby znaleźć dla siebie nowy dom w innym kraju....

Godziny emisji Międzynarodowi poszukiwacze domów

14:00

Hotelowe rewolucje, odc. 1/12

serial ( USA )

Godziny emisji Hotelowe rewolucje

15:00

Alaska w budowie, odc. 13: W buszu Alaski

serial ( USA )

Dla budowniczych nadszedł czas wytężonej pracy, bo zbliża się zmiana pogody i pływów. Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na...

Godziny emisji Alaska w budowie

16:00

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20: Sycylia

serial ( USA )

W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew przebywa na Sycylii. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

16:30

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/13: Ateny

serial ( USA )

Greckie Ateny to kolebka wielu tradycji kulinarnych, a Andrew poszukuje klasyków, takich jak nadziewane liście winogron, spanakopita, musaka i prawdziwy grecki jogurt, wytwarzany metodą znaną od wieków. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

17:00

Dziwaczne potrawy Ameryki, odc. 5/10: Rhode Island: potwory na pożarcie

serial ( USA )

Andrew Zimmern pojawia się na Rhode Island, by spróbować lokalnych potraw, stanowiących połączenie dawnych tradycji i najnowszych pomysłów kulinarnych. Gumbo z żołądkami, kanapki z mózgiem i mus z wątroby żabnicy mogą jedynie oznaczać, że Andrew Zimmern powraca, by po raz kolejny przekraczać kulinarne granice. Andrew nieustannie wynajduje coraz dziwniejsze i bardziej szalone potrawy, by przetestować swoje kubki smakowe, a jego wycieczki w poszukiwaniu ekstremalnych doznań kulinarnych też do...

Godziny emisji Dziwaczne potrawy Ameryki

18:00

Kobieta na krańcu świata, odc. 7/9

program ( Polska )

Godziny emisji Kobieta na krańcu świata

18:30

Tanie podróżowanie, odc. 3/6

program ( Polska )

„Tanie podróżowanie” to program dla wszystkich, którzy marzą o zwiedzaniu świata bez inwestowania dużych środków pieniężnych.

Godziny emisji Tanie podróżowanie

19:00

Poszukiwacze kamieni szlachetnych, odc. 7/14: Tanzanit z Tanzanii

serial ( USA )

Ron Le Blanc wraz ze swoją ekipą wybrał się do Tanzanii, by poszukać niebieskich tanzanitów na Kilimandżaro. Ron Le Blanc wraz ze swoją ekipą wybrał się do Tanzanii, by poszukać niebieskich tanzanitów na Kilimandżaro.

Godziny emisji Poszukiwacze kamieni szlachetnych

20:00

Poszukiwacze kamieni szlachetnych, odc. 8/14: Opale z Etiopii

serial ( USA )

Etiopia to kraj, w którym obowiązują najbardziej restrykcyjne przepisy dotyczące kamieni szlachetnych, Ron będzie więc musiał zmierzyć się z urzędnikami i biurokracją, zanim uda mu się zdobyć opale z Welo. Etiopia to kraj, w którym obowiązują najbardziej restrykcyjne przepisy dotyczące kamieni szlachetnych, Ron będzie więc musiał zmierzyć się z urzędnikami i biurokracją, zanim uda mu się zdobyć opale z Welo.

Godziny emisji Poszukiwacze kamieni szlachetnych

21:00

WKW - wakacyjna kronika wypadków, odc. 4/24

program rozrywkowy ( Wielka Brytania )

Kilka historii w jednym odcinku. Program pokazuje relacje z wakacyjnych wypadków zarejestrowane amatorską kamerą, do tego relacje świadków i uczestników wydarzeń. Na antenie zobaczymy: awaryjne lądowanie samolotu, tresera i atak aligatora, wędkarza, który wpada do łowiska pełnego rekinów, nieudany skok na bungee, wypadki podczas offroadów.

Godziny emisji WKW - wakacyjna kronika wypadków

21:55

Kossakowski. Nieoczywiste, odc. 4/12

program ( Polska )

Czy można się rozczarować na niebiańskiej plaży? Przeżyć koszmar z uśmiechem i chcieć więcej? Czy Berlin można przenieść do Londynu? W tych nieoczywistych sytuacjach będzie się musiał odnaleźć Przemek Kossakowski. Prowadzący jest facetem od zadań specjalnych. Szybko ochłonął po doświadczeniach minionego sezonu, podczas którego ekstremalnym próbom poddawał nie tylko swoje ciało, ale i psychikę. Żądny nowych wyzwań znów rusza w świat. Kolejne wyzwania? To byłoby zbyt oczywiste… Przemek...

Godziny emisji Kossakowski. Nieoczywiste

22:25

Hotele marzeń, odc. 4

program podróżniczo-rozrywkowy ( Polska )

Hotelarze prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej oryginalnych atrakcji dla turystów. Nocleg na pokładzie okrętu w środku miasta. Luksusowy hotel osiemnaście metrów pod ziemią. Relaks w miejscu zbudowanym tylko z soli. To wszystko możliwe! Nie pozostaje nic innego, jak wyruszyć w świat i odnaleźć wszystkie te nietypowe miejsca. Anna Dereszowska kocha podróżować. Tym razem wraz z kamerą TVN Style odwiedziła niesamowite, luksusowe punkty na mapie całego świata, w których można wypocząć i...

Godziny emisji Hotele marzeń

22:55

Dziwaczne potrawy Ameryki, odc. 1/10: Houston: czas na polowanie

serial ( USA )

Andrew Zimmern odwiedza Houston, miasto, w którym kultury świata łączą się z teksańskimi tradycjami. Gumbo z żołądkami, kanapki z mózgiem i mus z wątroby żabnicy mogą jedynie oznaczać, że Andrew Zimmern powraca, by po raz kolejny przekraczać kulinarne granice. Andrew nieustannie wynajduje coraz dziwniejsze i bardziej szalone potrawy, by przetestować swoje kubki smakowe, a jego wycieczki w poszukiwaniu ekstremalnych doznań kulinarnych też do zwyczajnych nie należą. Przygotujcie serwetki i...

Godziny emisji Dziwaczne potrawy Ameryki

23:55

Kampery gwiazd, odc. 5/7

program

Godziny emisji Kampery gwiazd

00:25

Kampery gwiazd, odc. 6/7

program

Godziny emisji Kampery gwiazd

00:55

Lotnisko w Miami 24 h na dobę, odc. 5/6: Air Force One

serial ( USA )

Służby działające na Międzynarodowym Lotnisku w Miami przygotowują się na przybycie Air Force One. Nikt nie wie kiedy wyląduje prezydent, ale gdy to się stanie, całe lotnisko zostanie postawione w stan gotowości. Służby działające na Międzynarodowym Lotnisku w Miami przygotowują się na przybycie Air Force One. Nikt nie wie kiedy wyląduje prezydent, ale gdy to się stanie, całe lotnisko zostanie postawione w stan gotowości.

Godziny emisji Lotnisko w Miami 24 h na dobę

01:25

Lotnisko w Miami 24 h na dobę, odc. 6: Pożar paliwa

serial ( USA )

Wielki wyciek paliwa w hangarze spowodował pożar. Wszystkie służby lotniskowe zostały postawione w stan alarmu. Nie moga dopuścić, aby paliwo spłynęło do podziemnych korytarzy. Wielki wyciek paliwa w hangarze spowodował pożar. Wszystkie służby lotniskowe zostały postawione w stan alarmu. Nie moga dopuścić, aby paliwo spłynęło do podziemnych korytarzy.

Godziny emisji Lotnisko w Miami 24 h na dobę

01:55

WKW - wakacyjna kronika wypadków, odc. 4/24

program rozrywkowy ( Wielka Brytania )

Kilka historii w jednym odcinku. Program pokazuje relacje z wakacyjnych wypadków zarejestrowane amatorską kamerą, do tego relacje świadków i uczestników wydarzeń. Na antenie zobaczymy: awaryjne lądowanie samolotu, tresera i atak aligatora, wędkarza, który wpada do łowiska pełnego rekinów, nieudany skok na bungee, wypadki podczas offroadów.

Godziny emisji WKW - wakacyjna kronika wypadków

02:45

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 20: Sycylia

serial ( USA )

W programie prowadzonym przez znanego mistrza kucharskiego i kulinarnego odkrywcę, Andrew Zimmerna, prezentujemy potrawy, których nie można przegapić, odwiedzając rozmaite miasta. W tym odcinku Andrew przebywa na Sycylii. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

03:10

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 1/13: Ateny

serial ( USA )

Greckie Ateny to kolebka wielu tradycji kulinarnych, a Andrew poszukuje klasyków, takich jak nadziewane liście winogron, spanakopita, musaka i prawdziwy grecki jogurt, wytwarzany metodą znaną od wieków. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

03:35

Dziwaczne potrawy Ameryki, odc. 1/10: Houston: czas na polowanie

serial ( USA )

Andrew Zimmern odwiedza Houston, miasto, w którym kultury świata łączą się z teksańskimi tradycjami. Gumbo z żołądkami, kanapki z mózgiem i mus z wątroby żabnicy mogą jedynie oznaczać, że Andrew Zimmern powraca, by po raz kolejny przekraczać kulinarne granice. Andrew nieustannie wynajduje coraz dziwniejsze i bardziej szalone potrawy, by przetestować swoje kubki smakowe, a jego wycieczki w poszukiwaniu ekstremalnych doznań kulinarnych też do zwyczajnych nie należą. Przygotujcie serwetki i...

Godziny emisji Dziwaczne potrawy Ameryki

04:20

Muzealne tajemnice, odc. 1/13: Najlepsza ekipa pod biustonoszem; Walka o życie; Straszliwe Connecticut

serial ( USA )

Host Don Wildman przygląda się biustonoszowi, który stał się niespodziewanym sukcesem nieobyczajnych intrygantów, a także samolotowi, który uczestniczył w akcji ratowniczej, a na końcu – religijnej ikonie, za której podpaleniem stoją rzekomo siły zła. Prowadzący Don Wildman przetrząsa najważniejsze instytucje świata, żeby dotrzeć do niesamowitych przedmiotów, które ujawniają tajemnice z przeszłości. Ekscytujące wywiady, unikatowe materiały archiwalne, frapujące rekonstrukcje zdarzeń - tak...

Godziny emisji Muzealne tajemnice

05:05

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 10/20: Marsylia

serial ( USA )

Andrew degustuje potrawy, z których słynie Marsylia. Portowe miasto skrywa wiele specjałów, takich jak potrawka rybaka prosto z Morza Śródziemnego, desery owocowe godne rodziny królewskiej czy francuska odpowiedź na pizzę. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

05:30

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 11/20: Tel Awiw

serial ( USA )

Andrew odkrywa tradycyjne smaki Tel Awiwu. Kuchnia izraelskiego miasta stanowiąca współczesne odzwierciedlenie starożytnej kultury, zawiera wszystko, począwszy od chrupiącego falafelu i smakowitych sznycli, po znany na całym świecie humus i słodki deser malabi. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

05:55

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej Travel Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV Travel Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału Travel Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Travel Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Travel Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info