Reklama

Logo Travel Channel Travel Channel program TV na 2018-03-24 - ramówka, emisje

2018-03-24 Pokaż dziś

05:50

Na ratunek kurortom, odc. 7/13: Traktor Johna Beera

serial ( USA )

Shane Green przeżył szok na widok ogrodnika prowadzącemu po pijanemu kosiarkę, kelnera proszącego klientów o narkotyki i szefa kuchni, który przyrządzał hamburgery w kuchence mikrofalowej w Bear Inn w stanie Tennessee. Shane Green przeżył szok na widok ogrodnika prowadzącemu po pijanemu kosiarkę, kelnera proszącego klientów o narkotyki i szefa kuchni, który przyrządzał hamburgery w kuchence mikrofalowej w Bear Inn w stanie Tennessee.

Godziny emisji Na ratunek kurortom

06:50

Dziwaczne potrawy Ameryki, odc. 15/16: Las Vegas

serial ( USA )

W Las Vegas Andrew Zimmern zagląda za efektowną fasadę miasta, by sprawdzić, ile wyśmienitego nadmiaru można kreować każdego dnia. Gumbo z żołądkami, kanapki z mózgiem i mus z wątroby żabnicy mogą jedynie oznaczać, że Andrew Zimmern powraca, by po raz kolejny przekraczać kulinarne granice. Andrew nieustannie wynajduje coraz dziwniejsze i bardziej szalone potrawy, by przetestować swoje kubki smakowe, a jego wycieczki w poszukiwaniu ekstremalnych doznań kulinarnych też do zwyczajnych nie...

Godziny emisji Dziwaczne potrawy Ameryki

07:50

W 80 dań dookoła świata, odc. 3/6

program ( USA )

Zobacz, gdzie można zjeść najsmaczniejsze steki na świecie! Proponujemy polędwicę zalewaną masłem w Barcelonie i słodko-pikantny filet w Afryce Południowej. Zobacz, gdzie można zjeść najsmaczniejsze steki na świecie! Proponujemy polędwicę zalewaną masłem w Barcelonie i słodko-pikantny filet w Afryce Południowej.

Godziny emisji W 80 dań dookoła świata

08:50

Kampery gwiazd, odc. 1/10

program ( USA )

Kevin Bacon to jesen z najpopularniejszych i najczęściej rozpoznawalnych aktorów w Hollywood, kiedy nie widzimy go na srebrnym ekranie możemy spotkać go w podróży wraz ze swoim bratem ich wyjątkowym kamperem. W dalszej części programu wybierzemy się na poszukiwania unikalnych kamperów wprost do panamy oraz na Florydę. Kevin Bacon to jesen z najpopularniejszych i najczęściej rozpoznawalnych aktorów w Hollywood, kiedy nie widzimy go na srebrnym ekranie możemy spotkać go w podróży wraz ze swoim...

Godziny emisji Kampery gwiazd

09:20

Kampery gwiazd, odc. 2/10

program ( USA )

W tym odcinku pierwszy przystanek na mapie to Houston Texas, tam zobaczycie wyjątkowy dom na kółkach należący do słynnego piosenkarza- Jasona Mraz. Następnie dowiecie się jak to jest podróżować z klasą wedłóg Chariego Danielsa. W tym odcinku pierwszy przystanek na mapie to Houston Texas, tam zobaczycie wyjątkowy dom na kółkach należący do słynnego piosenkarza- Jasona Mraz. Następnie dowiecie się jak to jest podróżować z klasą wedłóg Chariego Danielsa.

Godziny emisji Kampery gwiazd

Reklama
09:50

Zarobić na kamperach, odc. 12

program ( USA )

Tym razem Justin i Anna muszą zająć się Spartanem z 1949 roku, co zamieni się w polowanie na niezwykle rzadkie części. Tym razem Justin i Anna muszą zająć się Spartanem z 1949 roku, co zamieni się w polowanie na niezwykle rzadkie części.

Godziny emisji Zarobić na kamperach

10:50

Kobieta na krańcu świata, odc. 2/6

program ( Polska )

Jak wyjść za mąż w trzy miesiące? Jak zrobić z męża milionera? Przez ile sekund należy patrzeć w lewe oko mężczyzny, żeby trafić do jego serca? Tego wszystkiego można się nauczyć w Akademii Życia Prywatnego. Larisa Renar, z którą Martyna spotkała się w Sankt Petersburgu, zna odpowiedź na wszystkie pytana dotyczące spraw damsko-męskich, jest założycielką treningowego centrum dla kobiet. Jej kursy ukończyło ponad 150 tysięcy studentek, nie tylko w Rosji, ale też w Chinach, Anglii, Emiratach...

Godziny emisji Kobieta na krańcu świata

11:20

Kobieta na krańcu świata, odc. 1/6

program ( Polska )

Wraca nowa, ósma seria ekscytujących podróży niestrudzonej Martyny Wojciechowskiej! Jak zawsze nie zabraknie historii, które wzruszą, zszokują, ale też rozbawią do łez. Boliwia, Peru, Rosja – to tam odkryjemy nowe krańce świata. W Boliwii, Martyna odwiedzi społeczność, która w XXI wieku żyje na przekór cywilizacji. Na Florydzie dziennikarka pozna charyzmatyczną Maję Kazazić, bośniacką muzułmankę, która cudem przeżyła wojnę w byłej Jugosławii. Jak dobrze wyjść za mąż w 3 miesiące? Jak zrobić z...

Godziny emisji Kobieta na krańcu świata

11:50

Świat szeroko otwarty, odc. 8/15

program

Godziny emisji Świat szeroko otwarty

12:20

Tanie podróżowanie, odc. 5/6

program ( Polska )

„Tanie podróżowanie” to program dla wszystkich, którzy chcą zwiedzać i nie zbankrutować. Jakub Porada podpowie jak sprytnie podróżować po Europie. Tanie loty, bilety autokarowe w promocji, bezpłatne atrakcje turystyczne a może przywieziona z domu kanapka, to tylko niektóre sposoby na tanie podróżowanie.

Godziny emisji Tanie podróżowanie

12:50

Od wyspy do wyspy, odc. 1/2

program ( USA )

Siostry udają się w podróż ze swojego domu na Jamajce prosto do Curacao, aby odkryć jak mieszkańcy tego obszaru nie tylko potrafią przeżyć ale i rozwijać się w bardzo szybkim tempie. Niewątpliwie spotkanie z tymi niesamowitymi ludźmi odmieni ich światopogląd na zawsze.

Godziny emisji Od wyspy do wyspy

13:20

Pałac na wakacje, odc. 7/8: Maliba, Jamajka, Barbados i Hong Kong

serial ( USA )

Od urządzonego z przepychem zamku na Karaibach, który przyciąga śmietankę gwiazd rocka, po elegancki luksusowy apartament w Hong Kongu z wartym milion dolarów widokiem z okna - odkrywamy najbardziej niezwykłe domy wakacyjne na świecie. Od urządzonego z przepychem zamku na Karaibach, który przyciąga śmietankę gwiazd rocka, po elegancki luksusowy apartament w Hong Kongu z wartym milion dolarów widokiem z okna - odkrywamy najbardziej niezwykłe domy wakacyjne na świecie.

Godziny emisji Pałac na wakacje

13:50

Azja Express, odc. 7/13

program ( Polska )

Odcinek siódmy rozpoczął się zaskakującym powrotem do gry nowej pary. Czy gwiazdy w nowym duecie poradzą sobie lepiej niż z zaproszonymi przez siebie przyjaciółmi? Pierwsza misja zaskoczyła uczestników w drodze. Musieli natychmiast ubrać tradycyjne hinduskie stroje, kobiety sari, mężczyźni dhoti i podróżować tak dalej do punktu kontrolnego gry. Tylko dwie pierwsze, poprawnie ubrane pary, które dotrą do Agnieszki, będą miały szansę zagrać o amulet wart pięć tysięcy złotych w malowniczym...

Godziny emisji Azja Express

15:20

Misja Martyna, odc. 4/12

program podróżniczy ( Polska )

"Wydobyć tęczę spod ziemi" Coober Pedy to nietypowe, górnicze miasteczko w Południowej Australii. Niemal cała osada znajduje się pod ziemią, w wydrążonych w skałach jaskiniach. Podziemne domy, sklepy, restauracje, kościoły, gabinety lekarskie… A dookoła księżycowe, surrealistyczne otoczenie i ponad pół miliona dziur wydrążonych w ziemi. Wszystko zaczęło się w 1915 roku, kiedy znaleziono w tym rejonie pierwszy opal. Dziś Coober Pedy jest głównym centrum wydobycia opali, pokrywającym...

Godziny emisji Misja Martyna

15:50

Alaska w budowie, odc. 5/8

program ( USA )

Alaska to jeden z najbardziej bezlitosnych dla człowieka rejonów świata, a odważni bohaterowie naszego programu ryzykują wszystko, by budować hotele i górskie chaty w samym sercu dzikiej przyrody Alaski. Bez dróg czy centrów budowlanych w promieniu wielu kilometrów od placu budowy, Tom, Rich i Creig muszą działać z dala od utartych szlaków, wykazując się nie lada kreatywnością w konstrukcji położonej na odludziu chaty myśliwskiej, niedźwiedziego pensjonatu i hotelu na wyspie. Ubierzcie się...

Godziny emisji Alaska w budowie

Reklama
16:50

Najwspanialsze trasy motocyklowe świata, odc. 1/5: Walia

serial ( Wielka Brytania )

Henry wyrusza na swoim zaufanym Mavisie w stronę walijskich dolin. Norton z lat 40. XX wieku nie jest może najszybszym motocyklem, jednak gdy podróżuje się w tak malowniczej scenerii, szkoda byłoby przemierzać ją zbyt szybko.

Godziny emisji Najwspanialsze trasy motocyklowe świata

17:50

Wojny poszukiwaczy skarbów, odc. 1/6

program ( Wielka Brytania )

Drużyny przekopują plantację cukru w Luizjanie w miejscu kluczowej bitwy Wojny Domowej. Kopacze walczą z serią nieszczęść, zanim odkrywają tajemniczy trop, który może całkowicie zmienić losy gry! Drużyny przekopują plantację cukru w Luizjanie w miejscu kluczowej bitwy Wojny Domowej. Kopacze walczą z serią nieszczęść, zanim odkrywają tajemniczy trop, który może całkowicie zmienić losy gry!

Godziny emisji Wojny poszukiwaczy skarbów

18:20

Wojny poszukiwaczy skarbów, odc. 2/6

program ( Wielka Brytania )

Kopacze natrafiają na kilka wybuchowych znalezisk podczas rywalizacji o odnalezienie relikwii Wojny Secesyjnej w Fort St Philip. Kopacze natrafiają na kilka wybuchowych znalezisk podczas rywalizacji o odnalezienie relikwii Wojny Secesyjnej w Fort St Philip.

Godziny emisji Wojny poszukiwaczy skarbów

18:50

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 3/26

program ( USA )

Andrew podkreśla, że kuchnia w San Diego zanurzona jest w słońcu. Miasto położone na plaży znane jest z meksykańskich rybnych tacos, ogromnego burrito a także uwielbianej przez wszystkich sałatki.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

19:20

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 4/26

program ( USA )

Andrew Zimmern pokaże nam słynne pustynie Tucson. Kulinarna oaza zasypie nas smakiem legendarnej suszonej na słońcu wołowiny, głęboko smażonych chimichanga, owianych w boczek hot-dogów i raspados.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

19:50

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 5/13: Miasto Meksyk

serial ( USA )

Meksyk jest najbardziej zaludnionym miastem na zachodniej półkuli, a jego mieszkańcy uwielbiają jeść. To tutaj znajdziemy najlepsze bary uliczne pod słońcem. Andrew Zimmern próbuje przepyszne tradycyjne barbacoa, chicharrone oraz huarache. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

20:20

Dziwaczne potrawy: smakowite miasta, odc. 6/13: Warszawa

serial ( USA )

Stolica Polski to słowiańska kultura na bogato i zimą nie można tu narzekać na brak posilnego jedzenia. Andrew Zimmern próbuje pączków, pierogów oraz zapiekanek, a więc tego, z czym kojarzy się polska tradycja kulinarna. Andrew Zimmern wybiera się w kolejną podróż kulinarną, by poznawać najdziwniejsze kuchnie świata. Włączcie nasz program, by podziwiać, jak Andrew odkrywa, zdobywa i rzecz jasna, zjada, najdziwniejsze potrawy świata.

Godziny emisji Dziwaczne potrawy: smakowite miasta

20:50

Ekstremalne parki wodne, odc. 3/9: Mokre zabawy na Wyspach Kanaryjskich

serial ( USA )

W tym odcinku odwiedzimy najbardziej ekstremalne parki wodne na Wyspach Kanaryjskich, w Williamsburgu, Charlotte i w Ameryce Środkowej. W tym odcinku odwiedzimy najbardziej ekstremalne parki wodne na Wyspach Kanaryjskich, w Williamsburgu, Charlotte i w Ameryce Środkowej.

Godziny emisji Ekstremalne parki wodne

21:20

Ekstremalne parki wodne, odc. 4/9: Mokre zabawy w San Diego

serial ( USA )

W tym odcinku Ekstremalnych parków wodnych zabierzemy was do Kanady, San Diego, Orlando i na Wyspy Kanaryjskie. W tym odcinku Ekstremalnych parków wodnych zabierzemy was do Kanady, San Diego, Orlando i na Wyspy Kanaryjskie.

Godziny emisji Ekstremalne parki wodne

21:50

Kobieta na krańcu świata, odc. 6/10

program podróżniczo-rozrywkowy ( Polska )

Doświadczenia pierwszej edycji programu zachęciły Martynę i ekipę TVN do kontynuowania podróży do najdalszych, często niedostępnych dla turystów, zakątków naszego globu. Na mapie podróżników znalazły się m.in. RPA, Indonezja, Indie, Japonia. Celem tych, czasem ryzykownych, wypraw było poznanie życia tamtejszych kobiet - ich codziennych zajęć, pasji, marzeń, radości i smutków. "Tanzania - kobieta pilot" W malowniczej Tanzanii Martyna wraz z ekipą TVN spotka się z Naiyomą Rae, jedną z...

Godziny emisji Kobieta na krańcu świata

Reklama
22:20

Kobieta na krańcu świata, odc. 5/10

program podróżniczo-rozrywkowy ( Polska )

Doświadczenia pierwszej edycji programu zachęciły Martynę i ekipę TVN do kontynuowania podróży do najdalszych, często niedostępnych dla turystów, zakątków naszego globu. Na mapie podróżników znalazły się m.in. RPA, Indonezja, Indie, Japonia. Celem tych, czasem ryzykownych, wypraw było poznanie życia tamtejszych kobiet - ich codziennych zajęć, pasji, marzeń, radości i smutków. "Borneo - opiekunki orangutanów" Na Borneo mieszka około sześćdziesiąt tysięcy orangutanów. Ich populacja...

Godziny emisji Kobieta na krańcu świata

22:50

Kossakowski. Nieoczywiste, odc. 1/12

program ( Polska )

Czy można się rozczarować na niebiańskiej plaży? Przeżyć koszmar z uśmiechem i chcieć więcej? Czy Berlin można przenieść do Londynu? W tych nieoczywistych sytuacjach będzie się musiał odnaleźć Przemek Kossakowski. Prowadzący jest facetem od zadań specjalnych. Szybko ochłonął po doświadczeniach minionego sezonu, podczas którego ekstremalnym próbom poddawał nie tylko swoje ciało, ale i psychikę. Żądny nowych wyzwań znów rusza w świat. Kolejne wyzwania? To byłoby zbyt oczywiste… Przemek...

Godziny emisji Kossakowski. Nieoczywiste

23:20

Top wings, odc. 7/13

program rozrywkowy ( Polska )

Człowiek od zawsze pragnął zdominować przestworza. Udało się to na początku XX wieku i od tamtego czasu lotnictwo rozwija się w niebywałym tempie. Coraz więcej osób hobbystycznie postanawia wzbić się w niebo. W programie TVN Turbo „Top wings” pokażemy, czym naprawdę jest miłość do latania. Mistrz i uczeń – układ znany od wieków w wydaniu „Top wings” dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Mistrz – Wojciech Dobrzeniecki – pilot zawodowy, który z niezwykłą dokładnością i poczuciem humoru potrafi...

Godziny emisji Top wings

23:50

Wstęp wzbroniony, odc. 8

program rozrywkowy ( Polska )

Kiedyś tętniło tu życie. Dziś panuje cisza, mrok i atmosfera, która przyprawia o gęsią skórę. Opuszczone fabryki, budynki w stanie rozkładu, opustoszałe hale. Skazane na powolne niszczenie pod wpływem upływającego czasu. Wnętrza, do których trudno dotrzeć i które z powodu upływu lat są niebezpieczne dla potencjalnych odwiedzających. Zamknięte dla turystów, otwierają swoje podwoje dla widzów TVN Turbo. Zapraszamy na niezwykłą wyprawę do miejsc, o których zapomniał świat. Przewodnikiem po nich...

Godziny emisji Wstęp wzbroniony

00:20

Historie o duchach, odc. 10/12

program ( USA )

Zak, Nick i Aaron tym razem zbadają tajemnice zamku Hunedoara, 600-letniej rumuńskiej fortecy, która kiedyś była więzieniem dla Włada Drakuli. Zak zostaje zamknięty w dawnej celi więziennej Drakuli, podczas gdy Nick symuluje satanistyczny rytuał. Zak, Nick i Aaron tym razem zbadają tajemnice zamku Hunedoara, 600-letniej rumuńskiej fortecy, która kiedyś była więzieniem dla Włada Drakuli. Zak zostaje zamknięty w dawnej celi więziennej Drakuli, podczas gdy Nick symuluje satanistyczny rytuał.

Godziny emisji Historie o duchach

01:20

WKW - wakacyjna kronika wypadków, odc. 1/12

program rozrywkowy ( USA )

Zapraszamy widzów TVN Turbo na wakacje z piekła rodem. Bohaterowie „Wakacyjnej kroniki wypadków” to zwykli turyści, którym przyszło znaleźć się w niezwykle niebezpiecznych okolicznościach. Długo planowane wakacje życia: wymarzona wyprawa do egzotycznego kraju na drugim końcu świata, zapierające dech w piersiach widoki i wrażenia… I nagle dzieje się coś, czego nikt nie mógłby się spodziewać i w ułamku sekundy wyprawa życia zamienia się w podróż rodem z najgorszych koszmarów. W każdym odcinku...

Godziny emisji WKW - wakacyjna kronika wypadków

02:20

Kolejkowy zawrót głowy – cały świat, odc. 5/7

program ( USA )

Która z kolejek zafunduje większy skok adrenaliny? Czy będzie to Włoska kolejka, która wjeżdża na pętlę wysokości ponad 44 stóp? Czy Kanadyjska, z 540-stopniową spiralą? A może będzie to pierwszy na świecie hiper-coaster w Stanach Zjednoczonych, który unosi śmiałków 60 metrów ponad parkiem? Przekonaj się, oglądając ten odcinek „Kolejkowego zawrotu głowy”. Która z kolejek zafunduje większy skok adrenaliny? Czy będzie to Włoska kolejka, która wjeżdża na pętlę wysokości ponad 44 stóp? Czy...

Godziny emisji Kolejkowy zawrót głowy – cały świat

02:50

Kolejkowy zawrót głowy – cały świat, odc. 6/7

program ( USA )

Wsiadamy na australijską kolejkę, która zjeżdża z wysokości 40 metrów, a następnie na włoski coaster, który wyrzuca ludzi w górę z prędkością ponad 110 km/h w 2,2 sekundy. Dotrzemy również do Stanów Zjednoczonych na pierwszą na świecie 4-wymiarową kolejkę. Przekonaj się, która z tych atrakcji przyprawia o większy zawrót głowy. Wsiadamy na australijską kolejkę, która zjeżdża z wysokości 40 metrów, a następnie na włoski coaster, który wyrzuca ludzi w górę z prędkością ponad 110 km/h w 2,2...

Godziny emisji Kolejkowy zawrót głowy – cały świat

03:20

Muzealne tajemnice, odc. 7/13

program ( USA )

Don Wildman bada nieznaną historię legendy literackiej Tomka Sawyera, oraz inspirującą opowieść stojącą za armią rzymskich duchów. Don Wildman bada nieznaną historię legendy literackiej Tomka Sawyera, oraz inspirującą opowieść stojącą za armią rzymskich duchów.

Godziny emisji Muzealne tajemnice

04:10

Muzealne tajemnice, odc. 8/13

program ( USA )

Don Wildman bada miasteczko zaatakowane przez nieumarłych, przedstawia mało znaną historię, związaną z mostem brooklińskim i przybliży opowieść „atomowego filmowca”, który miał rejestrować wyjątkową próbę. Don Wildman bada miasteczko zaatakowane przez nieumarłych, przedstawia mało znaną historię, związaną z mostem brooklińskim i przybliży opowieść „atomowego filmowca”, który miał rejestrować wyjątkową próbę.

Godziny emisji Muzealne tajemnice

05:00

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji Travel Channel

Na stronie stacji telewizyjnej Travel Channel umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-03-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla Travel Channel. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-03-24 dla kanału Travel Channel można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV Travel Channel umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji Travel Channel. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info