Logo TVP1 HD Program TV TVP1 HD - ramówka, emisje

2017-05-20 Pokaź dziś

04:50

Galeria - odc. 43 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2011 ) Czas: 22min.

Adam spotyka się z adwokatem Sandrowskim, starym przyjacielem matki Adama. Sandrowski sugeruje, że Woydattowi mogło zależeć na tym, żeby Adam znalazł testament. Targany wyrzutami sumienia Kacper postanawia powiedzieć Adamowi prawdę Woydatcie.

Reżyseria: Ryszard Zatorski , Jakub Miszczak

Obsada: Tomasz Dedek , Magdalena Turczeniewicz , Julia Pietrucha , Bartosz Porczyk , Grażyna Wolszczak , Marek Kalita , Ewa Bukowska , Błażej Michalski , Paulina Chapko , Andrzej Deskur

05:20

Klan - odc. 3127 Godziny emisji

telenowela TVP ( Polska 2017 ) Czas: 21min.

Rafał nawet po rozmowie z Olą nie dowierza, że Natalia nim manipuluje. Postanawia sam się z nią rozmówić. Na konto firmy Jerzego wpływają pieniądze za wykończenie biurowca, które zamierza przeznaczyć na spłatę pożyczki od Michała.

Reżyseria: Paweł Karpiński , Paweł Chmielewski , Jarosław Marszewski , Andrzej Molak

Obsada: Marcin Kwaśny , Kaja Paschalska , Anna Powierza , Dariusz Lewandowski , Andrzej Grabarczyk , Mirosław Jękot , Renata Pękul , Teresa Stępień , Magdalena Stam , Marcin Błaszak

05:40

Klan - odc. 3128 Godziny emisji

telenowela TVP ( Polska 2017 ) Czas: 21min.

Pawełek, od ojca Julity, którym jest zafascynowany, otrzymuje propozycję wyjazdu na koncert do Berlina. Paweł w przeciwieństwie do syna nie potrafi ukryć niechęci do ojca Julki. Musi też przemyśleć strategie, które podsunął mu adwokat.

Reżyseria: Paweł Karpiński , Paweł Chmielewski , Jarosław Marszewski , Andrzej Molak

Obsada: Tomasz Stockinger , Dorota Kamińska , Daniel Zawadzki , Magdalena Stam , Marcin Kwaśny , Kaja Paschalska , Andrzej Grabarczyk , Mirosław Jękot , Renata Pękul , Krzysztof Janczar

06:05

Klan - odc. 3129 Godziny emisji

telenowela TVP ( Polska 2017 ) Czas: 21min.

Paweł poszukuje atrakcji dla syna, które byłyby konkurencyjne dla berlińskiego koncertu, ale Pawełek nie daje się skusić i wybiega na spotkanie Julity i Korbasa. Rafała zarzuca Natalii nieszczerość i oświadcza zakończenie współpracy w fundacji.

Reżyseria: Paweł Karpiński , Paweł Chmielewski , Jarosław Marszewski , Andrzej Molak

Obsada: Tomasz Stockinger , Dorota Kamińska , Julian Peciak , Monika Mrozowska , Marcin Kwaśny , Dariusz Lewandowski , Anna Powierza , Andrzej Strzelecki , Maciej Makowski , Monika Chrzanowska

06:40

Sprawa dla reportera Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 47min.

Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska.

07:30

Rok w ogrodzie Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 19min.

Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji.

08:00

Naszaarmia.pl - odc. 265 Godziny emisji

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 20min.

Zagadnienia obronności, bezpieczeństwa i rodzimej myśli technicznej, historia i tradycja polskiego oręża. Nowoczesna formuła pozwala widzowi zgłębić problem. Przedstawienie ciekawych projektów, prototypów oraz sprzętu, którym dysponuje Wojsko Polskie.

Reżyseria: Włodzimierz Rybiński

08:25

Pełnosprawni - odc. 203 Godziny emisji

magazyn dla niepełnosprawnych ( Polska 2017 ) Czas: 20min.

Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie.

08:55

Po prostu zdrowie Godziny emisji

magazyn medyczny ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Magazyn medyczny poradnikowy i edukacyjny dokumentujący w przystępny sposób całą drogę pacjenta od wywiadu lekarskiego po nowoczesną diagnostykę i leczenie.

09:30

Mapa ginącego świata - odc. 3 Wietnam. Tradycyjna Medycyna Wschodu Godziny emisji

cykl dokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 25min.

Wietnam. Tradycyjna Medycyna Wschodu. Temat jest niejako kontynuacją filmu realizowanego w Kenii, w którym poruszyliśmy problem kłusowania na nosorożce w Afryce. Wierzenia, że sproszkowany róg nosorożca uleczy nowotwór, to tylko jedna z wielu przyczyn.

Reżyseria: Marta Kądziela

10:10

Pamiętaj o niedzieli Godziny emisji

dramat ( USA 2013 ) Czas: 92min.

To historia skomplikowanej znajomości kelnerki z przystojnym pracownikiem sklepu jubilerskiego. Kiedy ich drogi się krzyżują, od razu nawiązuje się między nimi nić sympatii, zaczynają umawiać się na randki. Samotna Molly ma nadzieję na trwały związek.

Reżyseria: Jeff Bleckner

Obsada: Zachary Levi , Alexis Bledel , Merritt Wever , Barry Shabaka Henley , Valerie Azlynn , David Hoffman , Jerry Adler , Richard Topol

11:55

Wielkie Nieba Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 11min.

Kobieta jest harmonią, poezją, pięknem - mówił Papież Franciszek. A my w ósmym już odcinku programu Wielkie Nieba pochylimy się nad tą refleksją, by odkryć rolę kobiety w Kościele.

12:15

Jak to działa - odc. 137 Kogeneracja Godziny emisji

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

Dzięki rosnącej świadomości ekologicznej coraz częściej pojawia się hasło smog i nawoływanie do walki o czyste powietrze. Przyczynami złej jakości powietrza w Polsce są głównie: niska emisja, samochody i rozproszone źródła ciepła, prymitywne paleniska.

12:45

Fascynujący świat - Ziemia. Podwodny świat cz. 1. Prolog Godziny emisji

cykl dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 44min.

Serial dokumentalny przedstawiający podwodny świat naszej planety. Dokument powstawał przez cztery lata i wprowadza widza w głębiny Indo - Pacyfiku, Morza Karaibskiego, Morza Czerwonego oraz w zatopiony podziemny świat jaskiń półwyspu Jukatan.

Reżyseria: Andrzej Misiuk

13:45

Okrasa łamie przepisy - W kaszubskim garnku Godziny emisji

magazyn kulinarny ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne.

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

14:15

Przyjaciel do zadań specjalnych - /7/ Godziny emisji

reality show ( Polska 2017 ) Czas: 34min.

W odc. Charlie i Aleksandra - oboje kochają świat mody i w tym kierunku chcą się realizować. Czy te same zainteresowania pozwolą im zaprzyjaźnić się? Paweł Majerczyk ma 22 lata, choruje na artrogrypozę. Projektuje ubrania i wykonuje makijaże.

15:00

Zagadka Hotelu Grand - odc. 43 (seria III, odc. 1) Godziny emisji

serial obyczajowy ( Niemcy, Hiszpania 2013 ) Czas: 44min.

Po wybuchu bomby w noc sylwestrową personel i goście Hotelu Grand z trudem dochodzą do siebie. Jest wielu zabitych i rannych. Służba hotelowa ofiarnie pomaga lekarzom i pielęgniarkom. Nigdzie nie ma śladu Alicii. Julio szaleje z niepokoju.

Reżyseria: Carlos Sedes

Obsada: Yon Gonzalez , Adriana Ozores , Eloy Azorin , Fele Martinez , Amaia Salamanca

16:00

Ojciec Mateusz - odc. 223 - Przypadkowa druhna (Ojciec Mateusz XVII odc. 11) Godziny emisji

serial kryminalny TVP ( Polska 2015 ) Czas: 45min.

Amelia Rozbrat przygotowuje się do ślubu. Odbiera z dworca PKS druhnę Elizę Kanię i odwozi ją do hotelu. W hotelowym barze przysiada się do niej Kajetan Szubski. Ta zwierza się, że narzeczony zwiał do Londynu. Spacerowiczka znajduje w lesie ciało kobiety.

Reżyseria: Maciej Dutkiewicz

Obsada: Artur Żmijewski , Kinga Preis , Aleksandra Górska , Edyta Olszówka , Piotr Polk , Michał Piela , Rafał Cieszyński , Bartłomiej Firlet , Artur Pontek , Jakub Wesołowski

17:00
Na żywo

Teleexpress Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 15min.

Codzienny magazyn informacyjny.

17:20

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

17:30

O! Polskie Przeboje Godziny emisji

program muzyczny ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Reżyseria: Radek Kobiałko

18:40

Wojenne dziewczyny - odc. 11 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2016 ) Czas: 41min.

Malina zabiera Marysię do getta, aby spotkała się z ojcem i siostrą. Na miejscu Marysia z przerażeniem obserwuje straszne warunki, w jakich żyją. Kiedy oboje wychodzą z getta, trafiają na szmalcowników. Marysi udaje się uciec dzięki pomocy Franka.

Reżyseria: Michał Rogalski

Obsada: Vanessa Aleksander , Marta Mazurek , Aleksandra Pisula , Michał Czernecki , Danuta Stenka , Łukasz Lewandowski , Marek Gierszał , This Maag , Katrin Buhring , Marek Ślosarski

19:30
Na żywo

Wiadomości Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 30min.

Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.

20:05
Na żywo

Sport Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 4min.

Codzienny serwis sportowy.

20:10
Na żywo

GOL Godziny emisji

felieton ( Polska 2017 ) Czas: 3min.

Relacje z rozgrywek meczów piłki nożnej.

20:15

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 1min.

Prognoza pogody.

20:25

Komisarz Alex - odc. 115 (seria IX odc. 11) - Krzywda dzieci Godziny emisji

serial kryminalny TVP ( Polska 2017 ) Czas: 42min.

Bandyci wprowadzają na rynek fałszywe banknoty. Do tego celu wykorzystują kilkunastoletnich chłopców. Kiedy jeden z nich zostaje pobity, sprawą zaczyna się interesować policja. Po nieudanej akcji, jednemu z chłopców udaje się uciec. Poznaje Tosię.

Reżyseria: Krzysztof Lang

Obsada: Krystian Wieczorek , Ireneusz Czop , Karolina Nolbrzak , Beata Fido , Janusz Chabior , Patryk Piras , Gabrysia Raczyńska , Wojciech Czerwiński , Alan Andersz , Nuri Keshk

21:20

Hit na sobotę - Air Force One Godziny emisji

film fabularny ( USA 1997 ) Czas: 119min.

Prezydent USA, James Marshall, wraca z Moskwy do Waszyngtonu samolotem Air Force One. Na pokładzie jest także 6 rosyjskich dziennikarzy, którzy przeprowadzają z nim wywiad. Okazują się oni groźnymi terrorystami, którzy przejmują kontrolę nad samolotem.

Reżyseria: Wolfgang Petersen

Obsada: Harrison Ford , Gary Oldman , Glenn Close , Wendy Crewson , Liesel Matthews

23:35

Całujesz jak szatan Godziny emisji

komedia ( Czechy 2012 ) Czas: 108min.

Ciąg dalszy opowieści o sercowych perypetiach bohaterów komedii "Całujesz jak bóg". Helena i Frantisek po licznych przejściach są wreszcie razem i wydaje się, że nic nie jest w stanie zmącić ich szczęścia.

Reżyseria: Marie Polednakova

Obsada: Kamila Magalova , Oldrich Kaiser , Jiri Bartoska , Eva Holubova

01:35

Zagadka Hotelu Grand - odc. 43 (seria III, odc. 1) Godziny emisji

serial obyczajowy ( Niemcy, Hiszpania 2013 ) Czas: 44min.

Po wybuchu bomby w noc sylwestrową personel i goście Hotelu Grand z trudem dochodzą do siebie. Jest wielu zabitych i rannych. Służba hotelowa ofiarnie pomaga lekarzom i pielęgniarkom. Nigdzie nie ma śladu Alicii. Julio szaleje z niepokoju.

Reżyseria: Carlos Sedes

Obsada: Yon Gonzalez , Adriana Ozores , Eloy Azorin , Fele Martinez , Amaia Salamanca

02:35

Krąg podejrzanych - odc. 8, Catherine Godziny emisji

serial ( Hiszpania 2016 ) Czas: 69min.

Wypadek komisarza Casasa utrudnia pracę, ale Victor, Alain i Vidal nie mają czasu do stracenia. Catherine Le Monnier żyje i trzeba ją jak najszybciej odnaleźć. Napięcie w klinice ciągle rośnie. Lidia jest gotowa na wszystko, by bronić swojego syna.

Reżyseria: Jorge Torregrossa , Miguel Conde

Obsada: Yon Gonzalez , Vincente Romero , Luisa Martin , Gonzalo de Castro

03:55

Opowieści weekendowe: Damski interes Godziny emisji

film TVP ( Polska 1996 ) Czas: 55min.

Żyjąca samotnie i skromnie czterdziestoletnia Zofia wybiera się na weekend do swojej koleżanki Doroty wynajmującej willę za miastem. Ma tam zjawić się także Anna, lekarka. W czasach studenckich te trzy kobiety działały w "Solidarności".

Reżyseria: Krzysztof Zanussi

Obsada: Joanna Szczepkowska , Marta Lipińska , Anna Nehrebecka , Magdalena Zawadzka , Andrzej Pieczyński

04:55

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP1 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP1 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP1 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP1 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP1 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info