Reklama

Logo TVP1 HD TVP1 HD program TV na 2018-03-24 - ramówka, emisje

2018-03-24 Pokaż dziś

05:10

Klan - odc. 3280

telenowela TVP ( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Norbert przychodzi do warsztatu Michała, by zwrócić pieniędze, które płacił na Marysię, ale Michał reaguje nerwowo i nieomal wyrzuca go z biura. Udaje się więc do biura Zyty, która z zadowoleniem przyjmuje gotówkę. Bogna prosi Tomka o przysługę.

Reżyseria: Paweł Karpiński , Paweł Chmielewski , Jarosław Marszewski , Jerzy Sztwiertnia

Obsada: Agnieszka Kaczorowska , Michał Siudek , Konrad Darocha , Daniel Zawadzki , Jakub Świderski , Tomasz Stockinger , Dorota Kamińska , Gabriela Całun , Natalia Kasprzykowska , Jacek Zawada

Godziny emisji Klan

05:35

Klan - odc. 3281

telenowela TVP ( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Elżbieta podobnie jak Michał uważa, że zwracanie pieniędzy, które Michał ofiarował Marysi to bardzo zły pomysł i postanawia odwiedzić dziecko. Bożenka opowiada mamie o problemach swojej sąsiadki. Niepokoi ją też fakt częstych wyjazdów Miłosza do Wrocławia.

Reżyseria: Paweł Karpiński , Paweł Chmielewski , Jarosław Marszewski

Obsada: Daniel Zawadzki , Andrzej Grabarczyk , Barbara Bursztynowicz , Artur Dziurman , Justyna Sieńczyłło , Izabela Trojanowska , Jan Piechociński , Agnieszka Kaczorowska , Małgorzata Ostrowska , Mirosław Jękot

Godziny emisji Klan

06:05

Sprawa dla reportera

( Polska 2018 ) Czas: 47min.

Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska.

Godziny emisji Sprawa dla reportera

07:05

Weterynarze z sercem - /34/

( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Cykl prezentujący przypadki pacjentów pojawiających się w klinikach weterynaryjnych, pracę i opiekę medyczną nad zwierzętami w ogrodach zoologicznych i innych placówkach działających na rzecz zwierząt.

Reżyseria: Beata Szymańska

Godziny emisji Weterynarze z sercem

07:25

Pełnosprawni - odc. 243

magazyn dla niepełnosprawnych ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie.

Godziny emisji Pełnosprawni

Reklama
07:50

Rok w ogrodzie

( Polska 2018 ) Czas: 19min.

Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji.

Godziny emisji Rok w ogrodzie

08:15

Rok w ogrodzie extra

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

W programie zajmujemy się rozwiązywaniem problemów w ogrodach widzów. W każdym odcinku odwiedzimy wybrany ogród. Ale nawet w najpiękniejszym są różne problemy związane z pielęgnacją, glebą, szkodnikami, które należy rozwiązać.

Godziny emisji Rok w ogrodzie Extra

08:40

Studio Raban

( Polska 2017 ) Czas: 20min.

Dlaczego warto studiować w Polsce opowiedzą studenci z Lublina. W tym odcinku dowiemy się jak zrobić przerwę od smartfona i poznamy Macieja, który porzucił pracę w banku dla posługi osobom niepełnosprawnym. Opowiemy też o superprodukcji: Biblii Audio.

Godziny emisji Studio Raban

09:05

Rodzinny ekspres

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 22min.

Wielu ludzi wstydzi się krótkiego upokorzenia i czuje niechęć do spowiedzi. A czy nie lepiej przez pięć minut doświadczyć wstydu niż narazić się na hańbę wieczną? - to słowa św. Jana Marii Vianney. W programie pomożemy, jak radzić sobie ze wstydem.

Godziny emisji Rodzinny ekspres

09:30
Na żywo

Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - konkurs drużynowy ( studio )

( Szwajcaria 2018 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Skoki Narciarskie

10:00
Na żywo

Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Planica - konkurs drużynowy

( Szwajcaria 2018 ) Czas: 60min.

Godziny emisji Skoki Narciarskie

12:40

Pensjonat nad Rozlewiskiem - - odc. 4

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Małgosia i Konrad na własną rękę zaczynają poszukiwać Romanika. Po pewnym czasie udaję się im z nim spotkać. Informuje on małżonków, że sprzedał weksel firmie windykacyjnej. Z Paryża przyjeżdża mama Pauli. Atmosfera między córką a mamą jest napięta.

Reżyseria: Adek Drabiński

Obsada: Joanna Brodzik , Olga Frycz , Joanna Fertacz , Sylwia Juszczak , Anna Czartoryska-Niemczycka , Irena Telesz-Burczyk , Ewa Bukowska , Julia Pogrebińska , Agnieszka Castellanos-Pawlak , Jerzy Schejbal

Godziny emisji Pensjonat nad Rozlewiskiem

13:30

Okrasa łamie przepisy - Zielona kuchnia

magazyn kulinarny ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne.

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

Obsada: Karol Okrasa

Godziny emisji Okrasa łamie przepisy

14:05

Blondynka - s.VI - odc. 78 (seria VI, odc. 13) Zanim zabiją dzwony

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Sylwia budzi się w szpitalu. Jest przy niej Dawid, który na wieść o wypadku przerwał tournee. Obrażenia pani doktor nie są poważne. Nieco dłużej potrwa leczenie magistra Żyro. Tymczasem w Majakach trwają przygotowania do obchodów 300 - lecia parafii.

Reżyseria: Mirosław Gronowski

Obsada: Katarzyna Ankudowicz , Magdalena Biegańska , Tomasz Borkowski , Izabela Dąbrowska , Piotr Dąbrowski , Andrzej Deskur , Witold Dębicki , Marian Dziędziel , Katarzyna Galica , Krzysztof Gosztyła

Godziny emisji Blondynka

15:05

Ojciec Mateusz s.XIX - odc. 242 - Filmowcy (Ojciec Mateusz XIX odc. 4)

serial kryminalny TVP ( Polska 2017 ) Czas: 43min.

Zakochani Ewa i Wojtek wpadają jeszcze na kawę przed pracą. Wojtek namawia Ewę na wspólny wyjazd za miasto. weekendowy za miasto. Ekipa filmowa jest przed drzwiami domu Seweryna Kulika. Kiedy wchodzą widzą w pokoju w kałuży krwi ciało artysty.

Reżyseria: Jakub Miszczak

Obsada: Aleksandra Górska , Piotr Polk , Edyta Olszówka , Michał Piela , Bartłomiej Firlet , Rafał Cieszyński , Jedrzej Taranek , Artur Pontek , And4ej Musiał , Tamara Arciuch

Godziny emisji Ojciec Mateusz

Reklama
15:55

Korona królów - odc 44

telenowela historyczna TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Na dwór przybywa córka Spytka, Jagna, nowa dwórka królowej. Ma kłopoty z odnalezieniem się w zamkowych realiach. Jej brat - Jasiek - nie chce opuścić bandy rozbójniczki Baśki Dunin. Niemierzy udaje się dotrzeć do Czech.

Reżyseria: Wojciech Pacyna , Jacek Sołtysiak , Jerzy Krysiak

Obsada: Mateusz Król , Marta Bryła , Paulina Lasota , Piotr Gawron - Jedlikowski , Robert Gonera , Sławomir Orzechowski , Marcin Rogacewicz , Karolina Piechota , Bartłomiej Nowosielski , Aleksandra Grzelak

Godziny emisji Korona królów

16:25

Korona królów - odc 45

telenowela historyczna TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Kazimierz chce wydać Elżbietkę za margrabię brandenburskiego, co martwi Annę. Znowu dochodzi między nimi do konfliktu. Niemierzę dręczą wyrzuty sumienia, przez co odsuwa się od Cudki. Córka Pełki jest osamotniona. Karczmarz przyjmuje pod dach Bogdana.

Reżyseria: Wojciech Pacyna , Jacek Sołtysiak , Jerzy Krysiak

Obsada: Mateusz Król , Marta Bryła , Paulina Lasota , Piotr Gawron - Jedlikowski , Sławomir Orzechowski , Wenanty Nosul , Marcin Rogacewicz , Waldemar Kotas , Jacek Milczarski , Daniel Mosior

Godziny emisji Korona królów

17:00
Na żywo

Teleexpress

( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Codzienny magazyn informacyjny.

Godziny emisji Teleexpress

17:20

Pogoda

( Polska 2018 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Pogoda 17.15

17:25

Jaka to melodia? - odc. 3783

teleturniej muzyczny ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach i polegająca na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Utwory wykonuje zespół p/k Tomasza Filipczaka.

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska

Godziny emisji Jaka to melodia

18:00

Antena

Czas: 9min.

Godziny emisji Antena

18:20

Panny Sprawiedliwe wśród Narodów Świata

koncert ( Polska 2018 ) Czas: 60min.

W czasie II wojny św. około 3 mln zamordowanych polskich obywateli stanowiły osoby pochodzenia żydowskiego. Skazanych przez Niemców na zagładę Żydów próbowali ratować Polacy. Niestety, ich liczby zapewne nigdy nie uda się ustalić.

Godziny emisji Panny Sprawiedliwe wśród Narodów Świata

19:30
Na żywo

Wiadomości

( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.

Godziny emisji Wiadomości

20:00

Pogoda

( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

20:10
Na żywo

Sport

( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Codzienny serwis sportowy.

Godziny emisji Sport

Reklama
20:20

Komisarz Alex s.XI - odc. 134 (seria XI. odc. 4) - Źli chłopcy

serial kryminalny TVP ( Polska 2018 ) Czas: 45min.

20 - latek ginie podczas swojej imprez urodzinowej. Jak to możliwe, że stojąc w ogrodzie willi swoich rodziców, w otoczeniu kilkudziesięciu osób nikt nie zauważył zabójcy zadającego śmiertelny cios solenizantowi? A może goście udają, może boją się.

Reżyseria: Mariusz Palej

Obsada: Krystian Wieczorek , Magdalenia Walach , Beata Fido , Piotr Bondyra , Janusz Chabior , Mirosław Zbrojewicz , Monika Szalaty , Filip Gurłacz , Natalia Łagiewczyk , Jakub Jankiewicz

Godziny emisji Komisarz Alex

21:20

Hit na sobotę - 72 Godziny

film sensacyjny ( USA, Francja 2014 ) Czas: 111min.

Agenci CIA tropią niejakiego Wolfa, który w hotelu w Belgradzie zamierza sprzedać bombę terrorystom. Ścigany domyśla się jednak, że zastawiono na niego pułapkę. Spec od zwalczania terroryzmu, agent CIA Renner dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory.

Reżyseria: . McG

Obsada: Kevin Costner , Connie Nielsen , Amber Heard , Hailee Steinfeld

Godziny emisji 72 Godziny

23:25

Łowcy głów

thriller ( Niemcy, Norwegia 2012 ) Czas: 96min.

Adaptacja bestsellerowej powieści norweskiego pisarza Jo Nesbo. Roger Brown prowadzi podwójne życie. Oficjalnie występuje jako łowca głów, rekrutujący fachowców na najwyższe stanowiska. Ale emocje i duże pieniądze naprawdę czerpie z kradzieży dzieł sztuki.

Reżyseria: Morten Tyldum

Obsada: Aksel Hennie , Synnove Macody Lund , Nikolaj Coster-Waldau

Godziny emisji Łowcy głów

01:10

Młyn i krzyż

film kostiumowy ( Polska, Szwecja 2011 ) Czas: 151min.

Rok 1564. Władana przez arcykatolickich Habsburgów Flandria skłania się ku kalwinizmowi. Filip II Hiszpański wprowadza politykę terroru dla innowierców. Szaleje inkwizycja. Pieter Bruegel na zamówienie antwerpskiego bankiera maluje "Drogę na Kalwarię".

Reżyseria: Lech Majewski

Obsada: Rutger Hauer , Michael York , Charlotte Rampling , Joanna Litwin , Dorota Lis

Godziny emisji Młyn i krzyż

03:50

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji TVP1 HD

Na stronie stacji telewizyjnej TVP1 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-03-24. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVP1 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-03-24 dla kanału TVP1 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP1 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP1 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w TVP1 HD

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info