Reklama

Logo TVP1 HD TVP1 HD program TV na sobotę - ramówka, emisje

2018-07-21 Pokaż dziś

04:50

Klan - odc. 3308

telenowela TVP ( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Ola musi pojechać do salonu sukien ślubnych. Wybrała kreację z katalogu, ale nie przysłano właściwego modelu. Agnieszka i Zosia chcą jej towarzyszyć. Paweł narzeka na złe samopoczucie po weekendowym spotkaniu u Bogdana.

Reżyseria: Paweł Karpiński , Paweł Chmielewski , Jarosław Marszewski , Adam Molak , Jerzy Sztwiertnia

Obsada: Kaja Paschalska , Paulina Holtz , Amelia Malesa , Dariusz Lewandowski , Anna Powierza , Marta Rostkowska , Tomasz Stockinger , Dorota Kamińska , Marcin Błaszak , Krzysztof Janczar

  Godziny emisji Klan

05:15

Jak to działa - odc. 143 Sztuczna inteligencja czy jest się czego bać?

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Jedni z najbardziej wpływowych przedsiębiorców (Bill Gates) i naukowców (Stephen Hawking) przestrzegają przed rozwojem sztucznej inteligencji, która może oznaczać zagładę ludzkości. W tym odcinku Radek Brzózka stawia pytanie: czy to faktycznie możliwe?

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

  Godziny emisji Jak to działa

05:45

Weterynarze z sercem - /26/

( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Reżyseria: Beata Szymańska

  Godziny emisji Weterynarze z sercem

06:25

Sprawa dla reportera

( Polska 2018 ) Czas: 47min.

Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska.

  Godziny emisji Sprawa dla reportera

07:15

Pełnosprawni - odc. 259

magazyn dla niepełnosprawnych ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie.

  Godziny emisji Pełnosprawni

Reklama
07:45

Rok w ogrodzie

( Polska 2018 ) Czas: 19min.

Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji.

  Godziny emisji Rok w ogrodzie

08:05

Rok w ogrodzie Extra

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

W Roku w ogrodzie Extra zajmujemy się rozwiązywaniem problemów w ogrodach widzów. W każdym odcinku odwiedzamy dany ogród, bo nawet w najpiękniejszym są różne problemy związane z pielęgnacją, glebą, szkodnikami.

  Godziny emisji Rok w ogrodzie Extra

08:25

Sekundy, które zmieniły życie - /6/

( Polska 2018 ) Czas: 18min.

Reżyseria: Tymoteusz Dróżdż

  Godziny emisji Sekundy, które zmieniły życie

08:45

Zakochaj się w Polsce - odc. 75 Lipnica Murowana

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 23min.

Reportaż z różnych miejscowości Polski

Reżyseria: Rafał Samborski

  Godziny emisji Zakochaj się w Polsce

09:15

Studio Raban

( Polska 2018 ) Czas: 23min.

Raban łączy się z Elettrą - Włoszką zaangażowaną w życie Kościoła, która pracuje i mieszka w Mediolanie, stolicy światowej mody. Studiowała w Nowym Jorku, kręci filmy, zdobywa nagrody. Będzie też Boży Weekend w Opolu - to forma ewangelizacji ulicznej.

  Godziny emisji Studio Raban

09:45

Rodzinny ekspres

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

Od ponad 40 lat Droga Neokatechumenalna pomaga ożywić i umocnić wtajemniczenie chrześcijańskie w diecezjach i parafiach, promując stopniowe i radykalne odkrycie bogactw chrztu, pomagając zakosztować życie Boże, życie niebiańskie.

  Godziny emisji Rodzinny ekspres

10:15

Słodkie życie - Tłusty czwartek /1/

sitcom ( Polska 2013 ) Czas: 25min.

W mieście średniej wielkości znajduje się cukiernia "Słodkie życie". Jej właścicielami i pracownikami są członkowie Kabaretu Moralnego Niepokoju, wspomagani przez gwiazdy filmu i teatru. Obserwacja życia rodziny i przyjaciół skupionych wokół tej cukierni.

Reżyseria: Mirosław Bork , Teresa Violetta Buhl

Obsada: Jerzy Łapiński , Ewa Gorzelak , Rober Górski , Mikołaj Cieślak , Dorota Zięciowska , Elżbieta Romanowska

  Godziny emisji Słodkie życie

10:45

Spis treści - rozmowy z Andrzejem Doboszem - /15/

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Fascynująca historia losów polskiej rodziny Rodowiczów, którą możemy poznać na kartach książki Niezatapialny i Łódź Podwodna: Stanisław, Kazimierz i Władysław Rodowiczowie przyciągnęła uwagę Andrzeja Dobosza, dlatego poleca ją widzom.

  Godziny emisji Spis treści - rozmowy z Andrzejem Doboszem

10:55

Janosik - odc. 1/13 - Pierwsze nauki

serial TVP ( Polska 1973 ) Czas: 47min.

Młody góral, który stanął w obronie chłopa katowanego przez hrabiowskich hajduków, zostaje przez nich wtrącony do lochów. W ucieczce pomaga mu córka hrabiego, ale gdy zbiegów dopędza pogoń, z pomocą przychodzą zbójnicy pod wodzą Harnasia - Jakubka.

Reżyseria: Jerzy Passendorfer

Obsada: Marek Perepeczko , Ewa Lemańska , Czesław Jaroszyński , Marian Kociniak , Mieczysław Czechowicz , Bogusz Bilewski , Witold Pyrkosz , Jerzy Cnota , Janusz Kłosiński , Janusz Bukowski

  Godziny emisji Janosik

11:45

Opole 2018 na bis /31/

koncert ( Polska 2018 ) Czas: 9min.

Przypomnimy największe przeboje z festiwalu piosenki w Opolu z koncertu przebojów stulecia.

  Godziny emisji Opole na bis

Reklama
12:05

Leśniczówka - odc. 1

( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Rodzina Majewskich: Katarzyna, Krzysztof z córkami Zuzią i Polą, idą na urodziny ojca Katarzyny, Antoniego Ruszczyca do Leśniczówki. Podczas przygotowań następca Antoniego, Paweł, żali się na kłopoty z rodziną Karczów, lokalnych potentatów branży drzewnej.

Reżyseria: Maciej Żak

Obsada: Marian Dziędziel , Beata Schimscheiner , Jolanta Fraszyńska , Marek Bukowski , Agata Turkot , Julia Kostow , Dawid Ściupidro , Michał Czernecki , Iwona Cichosz , Przemysław Bluszcz

  Godziny emisji Leśniczówka

12:30

Leśniczówka - odc. 2

( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Antoni Ruszczyc trafia do szpitala z raną postrzałową. Szczerze rozmawia z Katarzyną i Maryną oraz z dawnym przyjacielem, ks. Wiktorem. Katarzyna musi utrzymać razem najbliższych. Po powrocie do Leśniczówki Zuza i Pola znajdują osieroconą łanię.

Reżyseria: Maciej Żak

Obsada: Marian Dziędziel , Beata Schimscheiner , Jolanta Fraszyńska , Marek Bukowski , Agata Turkot , Julia Kostow , Dawid Ściupidro , Michał Czernecki , Iwona Cichosz , Przemysław Bluszcz

  Godziny emisji Leśniczówka

12:55

Leśniczówka - odc. 3

( Polska 2018 ) Czas: 21min.

Na pogrzebie Antoniego spotykają się poruszeni mieszkańcy Leśniczówki, Maryna i rodzina Majewskich. Zuza czyta list pożegnalny do dziadka, w którym wspomina nie tylko jego osobowość, ale i tajemnicze pamiętniki rodu Ruszczyców.

Reżyseria: Maciej Żak

Obsada: Jolanta Fraszyńska , Marek Bukowski , Michał Czernecki , Krzysztof Globisz , Przemysław Bluszcz , Sebastian Jasnoch , Henryk Talar , Agata Turkot , Julia Kostow , Marta Chyczewska

  Godziny emisji Leśniczówka

13:20

Leśniczówka - odc. 4

( Polska 2018 ) Czas: 21min.

W warszawskim biurze współwłaściciel firmy, Robert, przedstawia Krzysztofowi nową pracownicę, atrakcyjną Lidię. Zuzia próbuje na własną rękę leczyć kaszel syropem przeciwhistaminowym. Ukrywa, że jest chora. Wyrusza na poszukiwania zagubionej łani.

Reżyseria: Maciej Żak

Obsada: Marek Bukowski , Jolanta Fraszyńska , Agata Turkot , Julia Kostow , Przemysław Stippa , Weronika Książkiewicz , Maria Pawłowska , Iwona Cichosz , Przemysław Bluszcz , Arkadiusz Janiczek

  Godziny emisji Leśniczówka

13:50

Teo - ria smaku Teo Vafidisa - odc. 11

magazyn ( Polska 2012 ) Czas: 22min.

Program znanego eksperta kulinarnego, Theofilosa Vafidisa.

  Godziny emisji Teo - ria smaku Teo Vafidisa

14:20

Fundusze Europejskie - jak to działa? - odc. 4

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 12min.

Projekt pokazujący możliwości pozyskiwania Funduszy Europejskich. W każdym odcinku cyklu prezentujemy człowieka oraz instytucję, którzy są beneficjentami funduszy unijnych. Celem programu jest pokazanie, że fundusze zmieniają rzeczywistość wokół nas.

Reżyseria: Małgorzata Kosturkiewicz

  Godziny emisji Fundusze Europejskie - jak to działa?

14:40

Komisariat - odc. 20 Budowa

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 21min.

Barbara Kraft późnym wieczorem odbiera telefon od męża, ale rozmowę przerywa huk wystrzału. Przerażona kobieta zgłasza zaginięcie męża, bo podejrzewa, że stało się coś strasznego. Policjanci sprawdzają miejsce, z którego dzwonił poszukiwany mężczyzna.

Reżyseria: Michał Węgrzyn

Obsada: Anna Dzierża , Aleks Mackiewicz , Sebastian Wątroba , Konrad Marszałek , Kamila Boruta , Konrad Makowski , Zbigniew Kozłowski , Magdalena Woźniak , Aleksander Mackiewicz , Anna Dzierża

  Godziny emisji Komisariat

15:15

Wojenne dziewczyny s.I - odc. 7

serial TVP ( Polska 2016 ) Czas: 43min.

Jurek śledzi Marysię, która idzie do domu Dietricha, gdzie zaczyna służbę. Podejrzewa dziewczynę o kolaborację lub romans z Niemcem. Marysia przeszukuje gabinet Dietricha. Odkrywa sejf ukryty za obrazem. Irka spotyka się z matką Kamila, Henryką Brodzką.

Reżyseria: Michał Rogalski

Obsada: Vanessa Aleksander , Marta Mazurek , Aleksandra Pisula , Michał Czernecki , Danuta Stenka , Paweł Ławrynowicz , Krzysztof Franieczek , Kamil Szeptycki

  Godziny emisji Wojenne dziewczyny

16:05

Dziewczyny ze Lwowa s.I - odc. 4 "Sztuka czyszczenia kryształów"

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 43min.

Polina przystaje na propozycję szefa, będzie kierować pracą pozostałych koleżanek. Nie dość, że to rodzaj awansu, to jeszcze dostanie więcej pieniędzy. Olyia idzie do pracy do Nowakowej. I bardzo się boi. Nie bez podstaw.

Reżyseria: Wojciech Adamczyk

Obsada: Anna Maria Buczek , Anna Gorajska , Magda Wróbel , Katarzyna Ucherska , Marian Dziędziel , Marta Lipińska , Krzysztof Slemaszyk , Józef Pawłowski , Dorota Segda , Krzysztof Czeczot

  Godziny emisji Dziewczyny ze Lwowa

17:00
Na żywo

Teleexpress

( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Codzienny magazyn informacyjny.

  Godziny emisji Teleexpress

Reklama
17:15

Pogoda

( Polska 2018 ) Czas: 1min.

Prognoza pogody.

  Godziny emisji Pogoda 17.15

17:25
Na żywo

Skoki Narciarskie - Letnia Grand Prix - Wisła - konkurs drużynowy ( studio )

( Polska 2018 )

  Godziny emisji Skoki Narciarskie

17:30
Na żywo

Skoki Narciarskie - Letnia Grand Prix - Wisła - konkurs drużynowy

( Polska 2018 ) Czas: 50min.

  Godziny emisji Skoki Narciarskie

19:30
Na żywo

Wiadomości

( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.

  Godziny emisji Wiadomości

20:00

Pogoda

( Polska 2018 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

  Godziny emisji Prognoza pogody (pogoda w TV)

20:05
Na żywo

Sport

( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Codzienny serwis sportowy.

  Godziny emisji Sport

20:10

Komisarz Alex s.XI - odc. 139 (seria XI. odc. 9) - Kocie oczy

serial kryminalny TVP ( Polska 2018 ) Czas: 44min.

Z okna łódzkiej kamienicy wypada zamożna biznesmenka, Barbara Szramer. Ekipa Górskiego podejrzewa zabójstwo, a głównym podejrzanym zostaje dużo młodszy kochanek Szramerowej, któremu zapisała majątek. Ten ma jednak niepodważalne alibi.

Reżyseria: Mariusz Palej

Obsada: Krystian Wieczorek , Karolina Nolbrzak , Beata Fido , Janusz Chabior , Piotr Bondyra , Zbigniew Lesień , Maria Ciunelis , Aleksy Komorowski , Ewa Decówna , Grażyna Sobocińska

  Godziny emisji Komisarz Alex

21:05

Hit na sobotę - Pan i pani Kiler

komedia sensacyjna ( USA 2010 ) Czas: 96min.

Romantyczna historia z elementami kina sensacyjnego. Bohaterka filmu to młoda dziewczyna, która przeżywa zawód miłosny. Nie wierzy, że kiedykolwiek znowu się zakocha. Ale kiedy poznaje nowego chłopaka, w jednej chwili wszystko się zmienia.

Reżyseria: Robert Luketic

Obsada: Katherine Heigl , Ashton Kutcher , Tom Selleck

  Godziny emisji Pan i pani Kiler

23:00

Fargo

dramat ( USA, Wielka Brytania 1996 ) Czas: 94min.

Kolejny autorski film braci Coen ponownie przyniósł twórcom prestiżowe wyróżnienia i nagrody, w tym Oscary. To opowieść o chciwości, zbrodni i ludzkich losach. Jeden z najciekawszych filmów sezonu, łączący elementy dramatu policyjnego, kryminału, groteski.

Reżyseria: Joel Coen

Obsada: Frances McDormand , William H. Macy , Steve Buscemi

  Godziny emisji Fargo

00:45

Bling Ring

film obyczajowy ( USA 2013 ) Czas: 86min.

Oparta na prawdziwych wydarzeniach historia grupy nastolatków z bogatych rodzin, którzy okradali wille hollywoodzkich gwiazd: Lindsay Lohan, Paris Hilton, Orlando Blooma, Megan Fox, Rachel Bilson. Przez kilka miesięcy ich łupem padło około 3 mln dolarów.

Reżyseria: Sofia Coppola

Obsada: Emma Watson , Claire Julien , Taissa Farmiga , Georgia Rock , Israel Broussard

  Godziny emisji Bling Ring

02:20

Spis treści - rozmowy z Andrzejem Doboszem - /15/

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Fascynująca historia losów polskiej rodziny Rodowiczów, którą możemy poznać na kartach książki Niezatapialny i Łódź Podwodna: Stanisław, Kazimierz i Władysław Rodowiczowie przyciągnęła uwagę Andrzeja Dobosza, dlatego poleca ją widzom.

  Godziny emisji Spis treści - rozmowy z Andrzejem Doboszem

02:30

Miasto prywatne

film sensacyjny ( Polska 1994 ) Czas: 72min.

Dwaj chłopcy - Ali i Pawik wychowali się na jednym podwórku, w małym, podwarszawskim miasteczku. Razem też kochali się w jednej dziewczynie - Małgośce. Mijały lata... Podwórkowa paczka stała się młodzieżowym gangiem. Ali i Pawik zostali jego przywódcami...

Reżyseria: Jacek Skalski

Obsada: Bogusław Linda , Dariusz Gnatowski , Maciej Kozłowski , Maria Gładkowska , Mirosław Baka , Mirosław Zbrojewicz

  Godziny emisji Miasto prywatne

03:50

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

 

O programie TV stacji TVP1 HD

Na stronie stacji telewizyjnej TVP1 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na sobotę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVP1 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na sobotę dla kanału TVP1 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP1 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP1 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w TVP1 HD

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info