Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-05-24 Pokaź dziś

06:35

Rodzinka.pl - odc. 57 "Nudzi mi się" Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2012 ) Czas: 24min.

Kacper ciągle walczy z nudą i ze strachem przed następną klasą, do której pójdzie za rok. Kuba dobija interes z harcerzem. Natalia i Ludwik nie pozwalają wyjechać Kubie do Londynu. Natalia próbuje nauczyć Kubę prawidłowego korzystania z łazienki.

Reżyseria: Patryk Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

07:05

M jak miłość - odcinek 40 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2002 ) Czas: 42min.

Marek rezygnuje z rozwodu, chociaż nie jest do końca przekonany, że to on jest ojcem dziecka Hanki. Postanawia porozmawiać z Martą na temat swojego małżeństwa. Sędzia Mostowiak radzi bratu, żeby nie rezygnował z Hanki i dziecka.

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz

Obsada: Witold Pyrkosz , Teresa Lipowska , Dominika Ostałowska , Małgorzata Pieńkowska , Cezary Morawski , Joanna Koroniewska , Kacper Kuszewski , Marcin Mroczek , Rafał Mroczek , Franciszek Przybylski

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie Godziny emisji

( Polska 2016 ) Czas: 40min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

10:45
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 9min.

11:00

Barwy szczęścia - odc. 1666 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Władek próbuje dogonić samochód Szczepana, w którym jest Zuzia. Przerażona Róża chce o zajściu jak najszybciej powiadomić policję. W tym czasie w domu Zbrowskich rozgrywa się dramat. Oliwka dzwoni do Kajtka i wyznaje, że ojciec zrobił coś strasznego.

Reżyseria: Krzysztof Rogala

Obsada: Jakub Dmochowski , Przemysław Stippa , Arkadiusz Janiczek , Anna Gornostaj , Wiktoria Gąsiewska , Lesław Żurek , Anna Adamus , Anna Grycewicz , Mateusz Rzeźniczak , Natalia Zambrzycka

11:40

Na dobre i na złe - odc. 379 Dar od losu Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2009 ) Czas: 50min.

Dorota nie żyje, a Krzyś zniknął. Zrozpaczony Sambor uważa, że do śmierci Doroty doprowadziły jego powiązania z gangsterami. Podejrzewa też, że Krzyś został porwany. Sekcja zwłok wykazuje, że był to nieszczęśliwy wypadek. A Krzyś znajduje się u opiekunki.

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski

Obsada: Małgorzata Foremniak , Artur Żmijewski , Katarzyna Bujakiewicz , Anita Sokołowska , Edyta Jungowska , Radosław Krzyżowski , Joanna Liszowska , Beata Ścibakówna , Marian Opania , Bartosz Obuchowicz

12:45

Tysiąc i jedna noc - odc. 64 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Turcja 2006 ) Czas: 42min.

Fusun zamierza pójść do pracy. Służąca Ajsze odkrywa kłamstwa Ganiego. Peride odwiedza niedoszłą synową w jej firmie. Burak sprzeciwia się sprzedaży udziałów Kerema. Umowa połączenia holdingów jest prawie gotowa.

Reżyseria: Kudret Sabanci

Obsada: Halit Ergenc , Tardu Flordun , Ceyda Duvenci , Berguzar Korel , Ergun Demir , Metin Cekmez

13:35

Rodzinka.pl - odc. 168 "Będzie się działo" sezon 7 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Ludwik próbuje przy pomocy Tomka przekonać Natalię do kupienia skutera. Ludwik nie ma pomysłu na urodzinowy prezent dla Natalii, prosi Kubę o pomoc. Kacper biega po domu, by zdążyć wypełnić wszystkie swoje obowiązki domowe i zarobić na kieszonkowe.

Reżyseria: Patric Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Halina Skoczyńska , Jacek Braciak , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Michał Grudziński , Tomasz Karolak

14:15

Stuletni kierowcy Godziny emisji

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 46min.

191 zarejestrowanych stuletnich kierowców jeździ drogami Anglii. Czy mimo wieku nadal są zdolni do prowadzenia samochodu? Jak sobie radzą na zatłoczonych drogach? Jak ograniczenia związane z wiekiem wpływają na sprawność i szybkość ich reakcji?

Reżyseria: Maia Liddell

15:10

Ojciec Brown - odc. 13 Duma Pryde’ów Godziny emisji

serial kryminalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 44min.

Sir St. John Pryde to arystokrata, który planuje wyprzedaż ziemi, żeby podreperować swoją sytuację finansową. W dniu otwarcia posiadłości dla zwiedzających, ktoś zabija Audrey Diggle, autorkę historii rodu i przewodniczkę po zamku i posiadłości.

Reżyseria: Paul Gibson

Obsada: Hugo Speer , Kasia Koleczek , Mark Williams , Nancy Carroll , Sorcha Cusack

16:05

Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1304 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 46min.

Asia czuwa przy Tomku w szpitalu. Dowiaduje się od lekarza, że ranny miał tamponadę serca, jego mózg był niedotleniony. Jakub i Maryla odkrywają, że ktoś zniszczył nagrania z kamery w autobusie, który stał na przystanku, gdy Chodakowski został zaatakowany.

Reżyseria: Kinga Lewińska

Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna , Feliks Matecki - Wojtuś , Rafał Mroczek - Paweł , Mikołaj Roznerski - Marcin , Andrzej Młynarczyk - Tomek , Magdalena Walach - Agnieszka , Małgorzata Pieńkowska - Marysia , Izabela Kapiasova - Marylka , Olga Frycz - Ala , Teresa Lipowska - Barbara

17:05

Cena miłości - odc. 46 Godziny emisji

serial ( Turcja 2011 ) Czas: 44min.

Orhan zawiadamia Szahnur, że udało się przemycić tira z narkotykami. Sewgi udaje się podpisać umowę z pośrednictwa Bory. Cziczek jedzie do biura Sawasza. Nie zastaje go, ale spotyka Mehmeta. Ten dowiaduje się, że Cziczek jest żoną Sawasza.

Reżyseria: Kudret Sabanci

Obsada: Nurgül Yeilay , Murat Yldrm , Caner Kurtaran , Belit Özükan , Feride Çetin

18:00
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 26min.

Codzienny serwis informacyjny.

18:30
Na żywo

Sport Telegram Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

18:40

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

18:50

Jeden z dziesięciu - 17/99 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2016 ) Czas: 26min.

Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie.

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

19:25

Barwy szczęścia - odc. 1666 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Władek próbuje dogonić samochód Szczepana, w którym jest Zuzia. Przerażona Róża chce o zajściu jak najszybciej powiadomić policję. W tym czasie w domu Zbrowskich rozgrywa się dramat. Oliwka dzwoni do Kajtka i wyznaje, że ojciec zrobił coś strasznego.

Reżyseria: Krzysztof Rogala

Obsada: Jakub Dmochowski , Przemysław Stippa , Arkadiusz Janiczek , Anna Gornostaj , Wiktoria Gąsiewska , Lesław Żurek , Anna Adamus , Anna Grycewicz , Mateusz Rzeźniczak , Natalia Zambrzycka

19:55

O mnie się nie martw sezon 6 - wizytówka do odc. 12 Godziny emisji

felieton ( Polska 2017 )

Reżyseria: Maciej Bochniak

Obsada: Paweł Domagała , Katarzyna Ankudowicz , Stefan Pawłowski , Marcin Korcz , Oliwia Dąbrowska , Maja Kwaśny

20:05

Barwy szczęścia - odc. 1667 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Podejrzany o pedofilię Szczepan przebywa w areszcie. Zuzia rozmawia z policyjnym psychologiem, a Róża i Zdzisio nie potrafią wybaczyć sobie, że zawiedli jako opiekunowie. Kolejny dramat rozgrywa się w domu Zbrowskich, gdzie Oliwka i Kajtek znajdują

Reżyseria: Krzysztof Rogala

Obsada: Katarzyna Glinka , Dorota Kolak , Wiktoria Gąsiewska , Helena Englert , Anna Grycewicz , Anna Adamus , Anna Gornostaj , Zbigniew Buczkowski , Arkadiusz Janiczek , Przemysław Stippa

20:40

Na dobre i na złe - odc. 674 - O dzielnym medyku... Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 48min.

Lena szykuje się do ślubu ze Staszkiem, ale swój wieczór panieński spędza z Witkiem, bawiąc się w jednym z klubów. A jej narzeczony robi się w końcu o rywala zazdrosny. Ola spotyka się ze Stanisławskim, który chce przekazać dziewczynie pamiątki po Janku.

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz

Obsada: Marcin Zacharzewski - Borys , Bartosz Opania - Latoszek , Piotr Głowacki - prof. Bart , Anna Karczmarczyk - Ola , Anita Sokołowska - Lena , Redbad Klijnstra - Van Graaf , Marcin Rogacewicz - Przemek , Marcin Sianko - Paweł , Aleksandra Hamkało - Julka Burska , Marek Ślosarski - Stanisławski

21:40

O mnie się nie martw sezon 6 - wizytówka do odc. 12 Godziny emisji

felieton ( Polska 2017 )

Reżyseria: Maciej Bochniak

Obsada: Paweł Domagała , Katarzyna Ankudowicz , Stefan Pawłowski , Marcin Korcz , Oliwia Dąbrowska , Maja Kwaśny

21:45

Na sygnale - odc. 142 "Kurs kolizyjny" Godziny emisji

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

Ratownicy odpowiadają na wezwania: do bójki w szkole i do kobiety, która panicznie boi się zarazków. Związek Anny i Wiktora przechodzi kryzys. W szpitalu zjawia się pacjent, któremu dr Reiter ocaliła życie, i który teraz chce zaprosić lekarkę na randkę.

Reżyseria: Grzegorz Waller

Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki , Tomasz Piątkowski - Góra , Lea Oleksiak - Anna , Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam , Monika Mazur - Martyna , Anna Haba , Anna Wysocka - Jaworska - Basia , Iga Górecka - Ruda

22:25

Kino relaks - American Pie Godziny emisji

komedia ( USA 1999 ) Czas: 95min.

Pierwszy film z kasowego cyklu "American Pie" o szalonych przygodach miłosnych czterech przyjaciół z liceum: Jima, Chrisa, Kevina i Paula, którzy zawierają pakt, że jeszcze przed maturą muszą stać się mężczyznami.

Reżyseria: Chris Weitz , Paul Weitz

Obsada: Jason Biggs , Chris Klein , Thomas Ian Nicholas , Shannon Elizabeth

00:15

O mnie się nie martw - s. VI odc. 10/13 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 43min.

Aśka i Paweł zbliżają się do siebie. Aśka przychodzi do kancelarii porozmawiać z Markiem. Prosi go o radę w sprawie rozwodu. Marek zadaje jej pytanie, czy związek z Pawłem jest na tyle poważny, że chce już podjąć tak ważną życiową decyzję?

Reżyseria: Filip Zylber , Maciej Bochniak

Obsada: Katarzyna Ankudowicz , Katarzyna Maciąg , Krzysztof Stelmaszyk , Marcin Korcz , Hanna Śleszyńska , Maja Kwaśny , Oliwia Dąbrowska , Jan Wieczorkowski , Joanna Kulig , Stefan Pawłowski

01:10

Świat bez tajemnic - DNA - Fakty i marzenia Godziny emisji

( Chiny, Holandia 2013 ) Czas: 53min.

Najbardziej zaawansowane na świecie prace nad sekwencjonowaniem łańcuchów DNA prowadzone są aktualnie w Chinach. Chińska firma bioinżynieryjna BGI dysponuje już sekwencjami DNA tysięcy gatunków roślin i zwierząt oraz 250 ludzkich rodzin.

Reżyseria: Bregtie Van Der Haak

02:20

Świat bez tajemnic - Hiszpański rachunek Godziny emisji

film dokumentalny ( Finlandia 2012 ) Czas: 56min.

Film opowiada o korupcji w Hiszpanii i powiązaniach między politykami a instytucjami finansowymi. Obnaża beztroskę, niemoralność i chciwość przedstawicieli lokalnych władz, którzy, trwoniąc pieniądze podatników, doprowadzili Hiszpanię na skraj katastrofy.

Reżyseria: Pertti Pesonen

03:25

Licencja na wychowanie - odc. 22/101 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2010 ) Czas: 28min.

Weronika przeżywa wahania nastrojów. Martwi się czy nie jest za stara na kolejne dziecko. Paweł pomaga żonie w trudnych chwilach. Przygotowuje zdrowe dietetyczne jedzenie. Ale Weronika miewa ciążowe zachcianki i przedkłada hamburgery nad kiełki.

Reżyseria: Jakub Miszczak

Obsada: Jolanta Fraszyńska , Cezary Kosiński , Joanna Orleańska , Dariusz Wiktorowicz

04:00

Ja to mam szczęście! - odc. 1 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2012 ) Czas: 23min.

Na rodzinę Polaków spadają same plagi: mnóstwo niespodziewanych, a nie zawsze mile widzianych gości, wielki bałagan i... ogromna dostawa ze sklepu internetowego. Odpowiedzialnym za bałagan według Joanny jest najstarszy syn, czego on zupełnie nie rozumie.

Reżyseria: Sylwerster Jakimow , Karol Klementewicz

Obsada: Kinga Preis , Jacek Braciak , Anna Seniuk , Tomek Karolak , Przemysław Sadowski , Zdzisław Wajdern , Antoni Królikowski , Natalia Idzikiewicz , Weronika Kosobudzka

04:30

Ja to mam szczęście! - odc. 2 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2012 ) Czas: 25min.

W rodzinie Polaków ciśnienie skacze tak samo często jak cholesterol. Marcin stara się o posadę wakacyjnego animatora, męcząc ćwiczeniami całą rodzinę. Jerzy martwi się swoimi wynikami badań, a triumfująca Joanna wprowadza mu ostrą dietę.

Reżyseria: Sylwerster Jakimow , Karol Klementewicz

Obsada: Kinga Preis , Jacek Braciak , Tomek Karolak , Dominika Kluźniak , Antoni Królikowski , Natalia Idzikiewicz , Weronika Kosobudzka

05:10

Zabójcze umysły - odc. 66 Godziny emisji

serial ( USA 2008 ) Czas: 40min.

Sezon IV serialu kryminalnego o jednostce FBI, która tworzy profile groźnych przestępców, głównie seryjnych morderców. Ekipa podejmuje działania na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Podróżują luksusowym odrzutowcem Gulfstream G550.

Reżyseria: Edward Allen Bernero

Obsada: Shemar Moore , Thomas Gibson , Matthew Gray Gubler , Kirsten Vangsness , A.J. Cook

05:50

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info