Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-08-13 Pokaź dziś

06:30

Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 4min.

Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego.

06:35

Podróże z historią - odc. 21 Tarcza ukryta w górach Godziny emisji

cykl dokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 26min.

Radosław Kotarski tym razem wciela się w rolę obrońcy Twierdzy Srebrna Góra w Górach Sowich. Sprawdza jakie obowiązki należały do żołnierzy stacjonujących w twierdzy i jak wyglądało ich codzienne życie. Co jedli? Gdzie spali? Na jakie zapadali choroby?

Reżyseria: Radosław Kotarski

07:15

M jak miłość - odc. 1302 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Magda, załamana po rozstaniu z mężem, mieszka z Maćkiem na Deszczowej. Olek robi wszystko, by ukochana wybaczyła mu zdradę i prosi o pomoc matkę i brata. Tomek nadal zajmuje się w pracy sprawą braci Głowackich, zauważa, że ktoś go śledzi.

Reżyseria: Marcin Krzyształowicz

Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna , Feliks Matecki - Wojtuś , Krystian Wieczorek - Andrzej , Mikołaj Roznerski - Marcin , Maurycy Popiel - Olek , Andrzej Młynarczyk - Tomek , Magdalena Walach - Agnieszka , Jan Wieczorkowski - Jacek , Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina , Izabela Kapiasova - Marylka

08:10

Pół żartem, pół serio Godziny emisji

komedia ( USA 1959 ) Czas: 116min.

Komedia zaliczana do najlepszych filmów wszech czasów, niektóre jej sceny przeszły już do legendy. Zwraca też uwagę doskonała gra odtwórców pierwszoplanowych ról, dużo wyśmienitego humoru, wiele urokliwych scen z udziałem słodkiej Marilyn Monroe.

Reżyseria: Billy Wilder

Obsada: Tony Curtis , Jack Lemmon , Marylin Monroe , Edward G. Robinson , Billy Gray

10:15

Ostoja - odc. 141 Godziny emisji

magazyn przyrodniczy ( Polska 2014 ) Czas: 24min.

Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze.

10:50

Rodzinne oglądanie - Pies - mój przyjaciel Godziny emisji

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 44min.

Świeże i zaskakujące spojrzenie na życie naszych ulubionych kompanów, o których, jak się zdaje, wiemy już wszystko. Film bada ugruntowane powszechnie przekonania dotyczące psów, jak pochodzenie od wilka czy orientacja w przestrzeni.

Reżyseria: Daniel Zukerbrot , Donna Zukerbrot

11:45

Makłowicz w podróży - Madera (102) "Goście archipelagu" Godziny emisji

magazyn kulinarny ( Polska 2012 ) Czas: 24min.

Archipelag Madery. Odkrywcami byli Portugalczycy: Zarco, Teixeira i Perestrello. Wylądowali tu w 1418 roku, najpierw na Porto Santo, a rok później na Maderze. Makłowicz degustuje typowe dla wyspy danie: wołowinę w placku chlebowym z masłem czosnkowym.

Reżyseria: Paweł Lesisz

12:20

Gwiazdy w południe - Taggart Godziny emisji

western ( USA 1964 ) Czas: 81min.

Nowo przybyli osadnicy na Zachodzie zostali zaatakowani przez miejscowego właściciela rancza, Bena Blazera i jego ludzi. Syn Blazera zabija rodziców Kena Taggarta na jego oczach. Ken podąża jego śladem i ostatecznie zabija chłopaka na oczach Blazera.

Reżyseria: R.G. Springsteen

Obsada: David Carradine , Dick Foran , Dan Duryea , Elsa Cárdenas , Jean Hale

14:00

Familiada - odc. 2353 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2016 ) Czas: 25min.

Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł.

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

14:35

Sonda 2 Godziny emisji

program popularnonaukowy ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Temat odcinka: Tunele i mosty. Spróbujemy odpowiedzieć na wiele pytań: dlaczego mosty nie zawalają się? Co wspólnego z mostami ma zwykły makaron? Omówimy najciekawsze mosty, również historycznie. Pokażemy mosty i tunele w Polsce i na świecie.

Reżyseria: Konrad Smuga

15:15

Na dobre i na złe - odc. 672 - Moment krytyczny Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 48min.

Tretter wraca do pracy i wspólnie z doktor Orłowską walczy o życie kilkuletniego chłopca, który wpadł do studzienki i przez kilka minut nie oddychał. Pacjentką Adama zostaje Anna, sportsmenka, której po upadku z konia grozi amputacja nogi.

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski

Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam , Kamil Kula - Szczepan , Redbad Klijnstra - Van Graaf , Emilia Komarnicka - Agata , Marcin Sianko , Piotr Garlicki - Tretter , Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria , Jan Zmit - Góral , Marianna Bortkiewicz - Klaudia , Magdalena Czerwińska - Kaśka

16:15

Na sygnale - odc. 140 "Dla ciebie, mamo" Godziny emisji

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Piotr jest zdecydowany na odejście z pogotowia i spędza z kolegami ostatni dyżur. Szef stacji robi jednak wszystko, by zatrzymać chłopaka w zespole. Poza tym doktor Góra jedzie z ekipą do starszej kobiety, która ma problem z krzepliwością krwi.

Reżyseria: Grzegorz Waller

Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki , Tomasz Piątkowski - Góra , Lea Oleksiak - Anna , Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam , Monika Mazur - Martyna , Anna Haba - Lidka , Jakub Strach - Grześ , Katarzyna Gorczyca - Marta

16:40

Ja to mam szczęście! - ulubione skecze - odc. 24 Godziny emisji

( Polska 2012 ) Czas: 9min.

Ulubione skecze z serialu "Ja to mam szczęście!"

Reżyseria: Sylwester Jakimow

Obsada: Antoni Królikowski , Natalia Idzikiewicz , Weronika Kosobudzka , Kinga Preis , Jacek Braciak , Anna Seniuk , Ewa Kasprzyk

16:55

Pierwsza randka - (8) Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 50min.

Reżyseria: Rinke Rooyens

18:00
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Codzienny serwis informacyjny.

18:30
Na żywo

Sport Telegram Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

18:40

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

Prognoza pogody.

18:55

Rodzinka.pl - odc. 201 "Upiorne urodziny" sezon 10 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek.

Reżyseria: Patric Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Emilia Dankwa , Jacek Braciak , Julia Wieniawa - Narkiewicz , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak , Wiktoria Gąsiewska

19:30

Rodzinka.pl - odc. 202 "Suknia teściowej?" sezon 10 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek.

Reżyseria: Patric Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Jacek Braciak , Julia Wieniawa , Maciej Musiał , Magdalena Stużyńska , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Olga Kalicka , Tomasz Karolak

20:05

Dirty Dancing 2 Godziny emisji

film muzyczny ( USA 2004 ) Czas: 82min.

Po koniec lat 80. królował na światowych ekranach kultowy już dziś film muzyczny "Dirty Dancing" znany w Polsce jako "Wirujący seks". "Dirty Dancing2" był próbą przedstawienia tego samego tematu w nowej scenerii i aranżacji.

Reżyseria: Guy Ferland

Obsada: Romola Garai , Diego Luna , Sela Ward

21:45

Nagła śmierć Godziny emisji

film akcji ( USA 1995 ) Czas: 105min.

W Pittsburghu odbywa się siódmy, najważniejszy mecz finałowy Pucharu Stanleya. Na tafli walczą ze sobą hokeiści Jastrzębi z Chicago i miejscowa drużyna Pingwinów. Na widowni szaleje z emocji 17 tys. kibiców, a wśród nich wiceprezydent USA.

Reżyseria: Peter Hyams

Obsada: Jean Claude Van Damme , Powers Boothe , Raymond J. Barry , Whittni Wright , Ross Malinger

23:45

To ja, złodziej Godziny emisji

komedia sensacyjna ( Polska 2000 ) Czas: 96min.

16 - letni Piotrek i jego o 5 lat młodszy kolega nigdy nie zaznali spokoju. Pochodzą z pijackich, rozbitych rodzin. Wychowuje ich ulica. Skazani na własne siły dokonują kradzieży i rozbojów, by utrzymać siebie i rodziców, którym brakuje na kolejną butelkę.

Reżyseria: Jacek Bromski

Obsada: Zbigniew Dunin-Kozicki , Janusz Gajos , Daniel Olbrychski , Anna Romantowska , Jan Frycz , Krzysztof Globisz , Krystyna Feldman , Bożena Dykiel , Kinga Preis , Maciej Kozłowski

01:25

Lajk! Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 15min.

Magazyn kulturalno - rozrywkowy. Najciekawsze wydarzenia kultury i show - biznesu. Gwiazdy, moda, design, premiery kinowe i teatralne - w ekspresowym tempie i z uśmiechem.

01:50

Cudowne lato Godziny emisji

film obyczajowy ( Polska 2010 ) Czas: 90min.

Dobrze przyjęty przez krytykę i festiwalowe jury film obyczajowy z elementami czarnej komedii. Akcja opowieści rozgrywa się w prowincjonalnym miasteczku, gdzie wszyscy się znają. Ta historia została przedstawiona z punktu widzenia głównej bohaterki, Kitki.

Reżyseria: Ryszard Brylski

Obsada: Helena Sujecka , Antoni Pawlicki , Cezary Łukaszewicz , Katarzyna Figura , Jerzy Trela , Marek Kasprzyk , Marcin Łuczak , Jadwiga Basińska , Dariusz Basiński

03:30

Taggart Godziny emisji

western ( USA 1964 ) Czas: 81min.

Nowo przybyli osadnicy na Zachodzie zostali zaatakowani przez miejscowego właściciela rancza, Bena Blazera i jego ludzi. Syn Blazera zabija rodziców Kena Taggarta na jego oczach. Ken podąża jego śladem i ostatecznie zabija chłopaka na oczach Blazera.

Reżyseria: R.G. Springsteen

Obsada: David Carradine , Dick Foran , Dan Duryea , Elsa Cárdenas , Jean Hale

04:55

Kryminalne zagadki Las Vegas - s. XIII, odc. 19/22 Godziny emisji

serial sensacyjny ( USA, Kanada 2012 ) Czas: 41min.

W domu na przedmieściu dokonano napadu rabunkowego, w którym zginął gospodarz i dwaj jego przyjaciele. Przeżyła 6 - letnia dziewczynka, a jej matka zaginęła. Niebawem okazało się, że ona też nie żyje. Eksperci od początku uważali, że napad upozorowano.

Reżyseria: Frank Waldeck

Obsada: Eric Szmanda , Gary Dourdan , George Eads , Jorja Fox , Marg Helgenberger , Paul Guilfoyle , Robert Hall , William Petersen

05:40

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info