Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-09-19 Pokaź dziś

06:05

Rodzinka.pl - odc. 139 "Tu są dzieci!!!" sezon 6 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2014 ) Czas: 24min.

Tomek zmienia pracę. Ćwiczy noszenie tacy na starej rodzinnej zastawie. Kuba i Kacper nie lubią jeść z rodzicami ostryg, bo oni zawsze przy tej okazji pikantnie żartują.

Reżyseria: Karol Klementewicz

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Halina Skoczyńska , Jacek Braciak , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Michał Grudziński , Tomasz Karolak

06:40

Nasi przyjaciele Godziny emisji

reportaż ( Polska 2017 ) Czas: 19min.

Program zeprezentuje dorobek Kościołów starokatolickich, ze szczególnym uwzględnieniem współpracy między Kościołami Polskokatolickim i Chrześcijańskokatolickim.

07:05

M jak miłość - odc. 124 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2003 ) Czas: 44min.

Łukasz wraca ze szkoły z dwójką z matematyki. Prosi matkę, aby porozmawiała z Jackiem w sprawie pomocy w lekcjach. Marcie nie podoba się ten pomysł - ona i Jacek wciąż nie wyjaśnili sobie pewnych spraw i wątpliwości.

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz , Waldemar Szarek

Obsada: Witold Pyrkosz , Teresa Lipowska , Dominika Ostałowska , Małgorzata Pieńkowska , Cezary Morawski , Joanna Koroniewska , Kacper Kuszewski , Marcin Mroczek , Rafał Mroczek , Franciszek Przybylski

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 39min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

11:00
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 10min.

Panorama.

11:20

Barwy szczęścia - odc. 1700 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Kasia czuje się zmęczona i przytłoczona obowiązkami i kryzysem w związku z Łukaszem, a Marek, który rozpoczyna właśnie zajęcia indywidualne w Fitness Klubie, próbuje zaradzić złemu samopoczuciu Górki. Sadowski mówi ukochanej, że musi zostać w Białymstoku.

Reżyseria: Sylwester Jakimow

Obsada: Katarzyna Glinka , Marcin Perchuć , Michał Rolnicki , Monika Dryl , Witold Sosulski , Hubert Wiatrowski , Maria Dejmek , Mikołaj Krawczyk , Stanisława Celińska , Kazimierz Mazur

11:50

Na dobre i na złe - odc. 454 - Wyścig o wszystko Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2011 ) Czas: 48min.

Do szpitala trafia Sonia dżokejka, która spadła z konia. Jej stan się pogarsza. Agata zastanawia się czy dziewczyny ktoś nie podtruwa. Podejrzenia padają na zazdrosną żonę Jurego - opiekuna sportowego Sonii.

Reżyseria: Radosław Piwowarski

Obsada: Kamila Baar , Anita Sokołowska , Redbad Klijnstra , Małgorzata Foremniak , Edyta Jungowska , Radosław Krzyżowski , Ewa Kasprzyk , Piotr Garlicki , Marcin Rogacewicz , Emilia Komarnicka

12:55

Tysiąc i jedna noc - odc. 144 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Turcja 2006 ) Czas: 43min.

Onur nie może wybaczyć Keremowi. Na zebraniu rady nadzorczej holdingu żąda, aby jeden z nich sprzedał swoje udziały i odszedł. Szeherezada występuje o rozwód. Na skutek ostatnich wydarzeń stan zdrowia Nadide bardzo się pogorsza.

Reżyseria: Kudret Sabanci

Obsada: Ergun Demir , Metin Cekmez , Halit Ergenc , Tardu Flordun , Ceyda Duvenci , Berguzar Korel

13:50

Na sygnale - odc. 38 "Anatol szuka wolności" Godziny emisji

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2014 ) Czas: 23min.

Ratownicy odpowiadają na wezwanie do zakładu karnego. Jeden z więźniów, szef gangu złodziei samochodów, skarży się na ostry ból brzucha. Wiktor po badaniu uznaje jednak, że mężczyzna symuluje. Karetka odjeżdża sprzed więzienia, nagle drogę blokuje auto.

Reżyseria: Krzysztof Kasior , Leszek Korusiewicz

Obsada: Wojciech Kuliński , Dariusz Wieteska , Konrad Darocha , Monika Mazur

14:30

Cuda z odzysku - urządź mieszkanie za darmo - odc. 3 Godziny emisji

film dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 45min.

Kirstie Allsopp - znana brytyjska specjalistka od nieruchomości z zespołem projektantów udowadnia, że piękne wnętrza można urządzić za grosze, a rzeczy które powszechnie uważa się za śmieci, dzięki wyobraźni i pomysłowości, mogą się zmienić w cuda.

Reżyseria: nie dotyczy

15:30

Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1313 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Bliscy Tomka spotykają się na jego pogrzebie i zapewniają Asię, że zawsze może liczyć na ich pomoc. Marcin w porozumieniu z ojcem postanawia oddać udziały w rodzinnej firmie dzieciom stryja: Zosi, Wojtkowi oraz Helence.

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz

Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga , Barbara Kurdej - Szatan - Joanna , Feliks Matecki - Wojtuś , Marcin Mroczek - Piotrek , Krystian Wieczorek - Andrzej , Rafał Mroczek - Paweł , Wojciech Majchrzak - Grzegorz , Mikołaj Roznerski - Marcin , Maurycy Popiel - Olek , Magdalena Walach - Agnieszka

16:30

Koło fortuny - odc. 9 ed. 3 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 28min.

Teleturniej.

Reżyseria: Tomasz Motyl

17:05

Nadzieja i miłość - odc. 13 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Turcja 2013 ) Czas: 44min.

Ozan oświadcza się Umut. Ale ona odrzuca jego oświadczyny oznajmiając, że nie będzie mogła mieć dzieci. Hale próbuje przekonać ją do Ozana. Ozan wie, że nie odpuści i zawiadamia Umut. Duygu chce zbliżyć się do Hakana i naprawić jego relacje z bratem.

Reżyseria: Nisan Akman

Obsada: Gizem Karaca , Berk Oktay , Şükrü Özyldz , Buse Arslan , Lain Ceylan

18:00
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Codzienny serwis informacyjny.

18:30
Na żywo

Sport Telegram Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 4min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

18:35

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

18:50

Jeden z dziesięciu - 17/100 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 28min.

Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie.

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

19:30

Barwy szczęścia - odc. 1700 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Kasia czuje się zmęczona i przytłoczona obowiązkami i kryzysem w związku z Łukaszem, a Marek, który rozpoczyna właśnie zajęcia indywidualne w Fitness Klubie, próbuje zaradzić złemu samopoczuciu Górki. Sadowski mówi ukochanej, że musi zostać w Białymstoku.

Reżyseria: Sylwester Jakimow

Obsada: Katarzyna Glinka , Marcin Perchuć , Michał Rolnicki , Monika Dryl , Witold Sosulski , Hubert Wiatrowski , Maria Dejmek , Mikołaj Krawczyk , Stanisława Celińska , Kazimierz Mazur

20:05

Barwy szczęścia - odc. 1701 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Natalia pokazuje Maciejowi nagranie, na którym jego była żona wyznaje, że zamienił on jej życie w piekło. Wilk jest wściekły, domyśla się, że Zwoleńska dostała film od Oliwiera. Biznesmen zapewnia ukochaną, że to kłamstwa i że padł ofiarą zemsty Jakubiaka.

Reżyseria: Sylwester Jakimow

Obsada: Katarzyna Glinka , Maria Dejmek , Adam Szczyszczaj , Mikołaj Krawczyk , Michał Rolnicki , Karolina Porcari , Krzysztof Kiersznowski , Olga Jankowska , Marek Molak , Marianna Kowalewska

20:50

M jak miłość - odc. 1314 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Marszałek martwi się o Magdę, bo nie wie, czy jego córka poradzi sobie jako samotna matka. Chodakowska dostaje w końcu rozwód i gdy wraca z sądu, postanawia umówić się na randkę z Budzyńskim. Marta przyjeżdża do Polski i przywozi wiadomości o Małgosi.

Reżyseria: Jarosław Banaszek

Obsada: Katarzyna Cichopek - Kinga , Marcin Mroczek - Piotrek , Krystian Wieczorek - Andrzej , Dominika Ostałowska - Marta , Maria Raczyńska - Wanda , Emilian Kamiński - Ojciec Madzi , Maurycy Popiel - Olek , Małgorzata Pieńkowska - Marysia , Julia Wróblewska - Zosia , Teresa Lipowska - Barbara

21:40

Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1047 Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 4min.

Relacja z planu serialu, ciekawostki o postaciach i aktorach. Zapowiedź następnego odcinka serialu.

Reżyseria: Magdalena Klecel

Obsada: Teresa Lipowska , Kacper Kuszewski , Dominika Kluźniak , Dagmara Bryzek

21:55
Na żywo

Magazyn Ekspresu Reporterów Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 50min.

Cykliczny program społeczno - publicystyczny.

23:00

Świat bez fikcji - Ucieczki przez druty - Podziemny schron Godziny emisji

dokument fabularyzowany ( Polska 2017 ) Czas: 38min.

Historia prób ucieczek z obozu koncentracyjnego w Auschwitz - Birkenau podjętej przez desperatów z obozowego komanda z wykorzystaniem podziemnej skrytki na terenie jednego z podobozów. Dramatyczna opowieść o zmaganiu ze strachem, własną słabością.

Reżyseria: Andrzej Celiński

23:50

Miasto skarbów - odc. 1 Godziny emisji

serial kryminalny TVP ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Alicja Wakar, młoda historyk sztuki z Ministerstwa Kultury, opiniuje projekt zakupu przez Polskę obrazu Paula Cezanne’a - "Gracze". Jest przekonana, że to oryginał. Wie, że sprzedaje go jej siostra Ewa. Marszand Rajski przekonuje jednak, że to falsyfikat.

Reżyseria: Marcin Ziębiński

Obsada: Aleksandra Popławska , Magdalena Różczka , Feliks Szajnert , Marcin Bosak , Norbert Rakowski , Iza Kuna , Edward Lubaszenko , Paulina Chapko , Adam Ferency , Leszek Zdybał

00:45

Pierwsza randka - (3) Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 46min.

Program opowiadający o ludziach poszukujących drugiej połówki.

Reżyseria: Rinke Rooyens

01:45

Artyści - odc. 3 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2015 ) Czas: 45min.

Na miejsce portiera Sterczyński zatrudnia firmę zewnętrzną. Już pierwszego dnia nowy pracownik sprawia wiele kłopotu, wszystkich legitymuje, w trakcie próby wzywa straż pożarną, myśląc, że dym z dymiarki to prawdziwy pożar. A to dopiero początek.

Reżyseria: Monika Strzępka

Obsada: Dorota Segda , Maria Maj , Agnieszka Glińska , Marek Frąckowiak , Ewa Skibińska , Adam Cywka , Krzysztof Dracz , Paulina Puślednik , Klara Bielawka , Marcin Czarnik

02:45

Magazyn Ekspresu Reporterów Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 50min.

Cykliczny program społeczno - publicystyczny.

03:45

Ucieczki przez druty - Podziemny schron Godziny emisji

dokument fabularyzowany ( Polska 2017 ) Czas: 38min.

Historia prób ucieczek z obozu koncentracyjnego w Auschwitz - Birkenau podjętej przez desperatów z obozowego komanda z wykorzystaniem podziemnej skrytki na terenie jednego z podobozów. Dramatyczna opowieść o zmaganiu ze strachem, własną słabością.

Reżyseria: Andrzej Celiński

04:35

Zakończenie programu Godziny emisji

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info