Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-09-27 Pokaź dziś

06:05

Rodzinka.pl - odc. 145 "Tradycyjnie nowoczesne święta" sezon 6 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Tomek i Kuba omawiają strategię podbojów miłosnych. Ludwik ubiera choinkę. Rodzice proponują Tomkowi, żeby zaprosił swoją dziewczynę na święta. Natalia z Ludwikiem spędzają świąteczny wieczór sami w domu i wspominają święta, kiedy się zaręczyli.

Reżyseria: Patryk Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Halina Skoczyńska , Jacek Braciak , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Michał Grudziński , Tomasz Karolak

06:40

Pożyteczni.pl Godziny emisji

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 21min.

Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów.

07:05

M jak miłość - odc. 130 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2003 ) Czas: 42min.

Jasio skarży się Jackowi, że nie czuje się dobrze w domu, od kiedy wprowadził się do nich Roman. Jaś i jego brat są wiecznie strofowani i musztrowani. Jacek musi stawić się w sądzie. Nie ma z kim zostawić Jasia.

Reżyseria: Piotr Wereśniak , Waldemar Szarek

Obsada: Witold Pyrkosz , Teresa Lipowska , Dominika Ostałowska , Małgorzata Pieńkowska , Cezary Morawski , Joanna Koroniewska , Kacper Kuszewski , Marcin Mroczek , Rafał Mroczek , Franciszek Przybylski

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 40min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

11:00
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 10min.

Panorama kraj

11:15

Barwy szczęścia - odc. 1706 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Marta i Ewa nadal nie dają znaku życia. Kasia podejrzewa, że jadąca do Warszawy na rozprawę rozwodową Walawska mogła sięgnąć po alkohol. Piotr oskarża Artura, że to wszystko jego wina. Na policję zgłasza się pasażer z pociągu, Krzepiński.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Katarzyna Glinka , Honorata Witańska , Jacek Rozenek , Gabriela Ziembicka , Piotr Jankowski , Olga Jankowska , Marek Molak , Anna Karwan , Marianna Kowalewska , Adrianna Biedrzyńska

11:50

Na dobre i na złe - odc. 459 - Powrót doktor Zosi Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2011 ) Czas: 48min.

Zosia i Lena widzą, jak pociąg uderza w auto. Za kierownicą zasłabła młoda dziewczyna. Ruszają do akcji ratunkowej. W szpitalu wszyscy przyjmują Zosię z otwartymi ramionami.

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski

Obsada: Kamila Baar , Anita Sokołowska , Redbad Klijnstra , Małgorzata Foremniak , Edyta Jungowska , Radosław Krzyżowski , Ewa Kasprzyk , Piotr Garlicki , Marcin Rogacewicz , Emilia Komarnicka

12:50

Tysiąc i jedna noc - odc. 150 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Turcja 2006 ) Czas: 44min.

Policja trafia na trop Edy. Szeherezada przyjmuje oświadczyny Engina i poznaje jego córkę Duru. Wierzy, że w tym związku odnajdzie spokój i bezpieczeństwo. Nadide w asyście całej rodziny idzie na operację. Onur szuka pocieszenia w ramionach różnych kobiet.

Reżyseria: Kudret Sabanci

Obsada: Ergun Demir , Metin Cekmez , Halit Ergenc , Tardu Flordun , Ceyda Duvenci , Berguzar Korel

13:50

Na sygnale - odc. 44 "Sytuacja podbramkowa" Godziny emisji

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2014 ) Czas: 23min.

W jednym z pubów dochodzi do wypadku. Piotr niepokoi się, gdyż tego dnia w lokalu miał oglądać mecz jego brat Romek. Kolejne wezwanie napływa z pobliskiej willi. Tym razem chodzi o wypadek podczas seksu. Wiktor usiłuje pomóc parze kochanków.

Reżyseria: Krzysztof Kasior , Leszek Korusiewicz

Obsada: Wojciech Kuliński , Dariusz Wieteska , Konrad Darocha , Monika Mazur

14:25

Nasz dziwaczny świat odc. 4 Godziny emisji

esej dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 50min.

Natura nie przestaje zaskakiwać - odkrywamy kolejne dziwne zjawiska przyrodnicze czy niezwykłe zachowania zwierząt. Jaki jest wpływ słońca na muzykę klasyczną? Co łączy kozy i pająki? Czy z pajęczego jedwabiu da się zbudować kuloodporną skórę?

15:30

Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1316 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Górecki wyznaje Piotrkowi, że sprawdził przeszłość Radka i stracił do niego zaufanie. Chłopak ma nieślubną córkę, na którą nie płaci alimentów. A biznesmen kontaktuje się z matką dziewczynki Kasią. Próbuje przekonać Olgę, że powinna zerwać z Radkiem.

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz

Obsada: Maciej Wilewski - Głowacki , Barbara Kurdej - Szatan - Joanna , Feliks Matecki - Wojtuś , Marcin Mroczek - Piotrek , Mikołaj Roznerski - Marcin , Magdalena Walach - Agnieszka , Jan Wieczorkowski - Jacek , Katarzyna Grabowska - Olga , Julia Wróblewska - Zosia , Wojciech Wysocki - Górecki

16:30

Koło fortuny - odc. 16 ed. 3 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 26min.

Teleturniej.

Reżyseria: Tomasz Motyl

17:05

Nadzieja i miłość - odc. 19 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Turcja 2013 ) Czas: 45min.

W kawiarni zjawia się Umut. Hakan nie zdradza się, że to właśnie ona jest obiektem jego westchnień. Ozan ma pretensje do Umut, że nie powiedziała mu, że chodzi do szkoły filmowej. Mete szuka środków na zwiększenie potencji. Umut ma do Ozana żal.

Reżyseria: Nisan Akman

Obsada: Gizem Karaca , Berk Oktay , Şükrü Özyldz , Buse Arslan , Lain Ceylan

18:00
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Codzienny serwis informacyjny.

18:30
Na żywo

Sport Telegram Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 4min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

18:40

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

18:50

Jeden z dziesięciu - 2/101 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 26min.

Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie.

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

19:30

Barwy szczęścia - odc. 1706 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Marta i Ewa nadal nie dają znaku życia. Kasia podejrzewa, że jadąca do Warszawy na rozprawę rozwodową Walawska mogła sięgnąć po alkohol. Piotr oskarża Artura, że to wszystko jego wina. Na policję zgłasza się pasażer z pociągu, Krzepiński.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Katarzyna Glinka , Honorata Witańska , Jacek Rozenek , Gabriela Ziembicka , Piotr Jankowski , Olga Jankowska , Marek Molak , Anna Karwan , Marianna Kowalewska , Adrianna Biedrzyńska

20:05

Barwy szczęścia - odc. 1707 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Hubert jest wzburzony po przeczytaniu książki, w której jego zdaniem Klara pierze rodzinne brudy. Czuje się jeszcze bardziej zraniony przez żonę niż po jej zniknięciu. Między małżonkami dochodzi do kłótni. Pyrka żąda wstrzymania druku.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Katarzyna Glinka , Natalia Zambrzycka , Marek Molak , Olga Jankowska , Ada Fijał , Piotr Jankowski , Jacek Rozenek , Marzena Trybała , Katarzyna Zielińska , Gabriela Ziembicka

20:45

Na dobre i na złe - odc. 679 Dobry interes Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 48min.

Bart zmuszony przez Van Graafa idzie na trening interpersonalny, podczas którego doznaje urazu kręgosłupa. Adam zajmuje się przypadkiem Karola biznesmena z rozsianym nowotworem, który ma przed sobą zaledwie kilka miesięcy życia.

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz

Obsada: Elżbieta Jaroszek - instrumentariuszka , Grzegorz Daukszewicz - Adam , Marcin Zacharzewski - Borys , Piotr Głowacki - prof. Bart , Redbad Klijnstra - Van Graaf , Marcin Sianko - Paweł , Aleksandra Hamkało - Julka Burska , Piotr Garlicki - Tretter , Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria , Iwona Bielska - Lilka

21:50

Na sygnale - odc. 156 "Słaba płeć" Godziny emisji

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Śledczy, który bada działanie SOR - u, odwiedza doktora Górę i prosi szefa ratowników, by donosił mu o wszystkich "podejrzanych zachowaniach" personelu. Okazuje się, że na oddziale zbyt często dochodzi do nagłych zatrzymań krążenia.

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz

Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki , Tomasz Piątkowski - Góra , Lea Oleksiak - Anna , Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam , Monika Mazur - Martyna , Anna Haba - Lidka , Edyta Bełza - Zosia , Anna Winiarska - Marzena

22:25

Kino relaks - Miłość na wybiegu Godziny emisji

komedia ( Polska 2008 ) Czas: 94min.

Niedoświadczona dziewczyna z prowincji trafia do pełnego blichtru świata mody i kolorowych magazynów. Mimo wielu pokus i nie zawsze uczciwych zagrywek zmanierowanych ludzi z branży, ona ciągle pozostaje sobą. Znajduje też swojego księcia i prawdziwą miłość

Reżyseria: Krzysztof Lang

Obsada: Karolina Gorczyca , Marcin Dorociński , Urszula Grabowska , Izabela Kuna , Tomasz Karolak , Sonia Bohosiewicz , Barbara Brylska , Marta Dąbrowska , Anna Guzik , Zbigniew Lesień

00:15

O mnie się nie martw - s. VII odc. 3/13 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Iga przechodzi długą i skomplikowaną operację. Marta szaleje miotana wyrzutami sumienia. Krzysiek próbuje ją uspokoić, ale Marta nie potrafi się opanować. Awaryjną sytuację próbuje ogarnąć Irenka. A Marcin ma sprawę w sądzie, której nie może przełożyć.

Reżyseria: Łukasz Ostalski , Radosław Dunaszewski

Obsada: Katarzyna Ankudowicz , Przemysław Cypryański , Krzysztof Stelmaszyk , Joanna Kurowska , Hanna Śleszyńska , Maja Kwaśny , Oliwia Dąbrowska , Jakub Wesołowski , Joanna Kulig , Stefan Pawłowski

01:10

Świat bez tajemnic - Wielka ucieczka Snowdena Godziny emisji

film dokumentalny ( Dania 2014 ) Czas: 58min.

W czerwcu 2013 r. Biały Dom rozpoczął zakrojoną na szeroką skalę międzynarodową operację w poszukiwaniu Edwarda Snowdena - człowieka, który ujawnił informacje na temat amerykańskiego, masowego programu inwigilacji obywateli.

Reżyseria: John Goetz , Poul - Erik Heilbuth

02:25

Prokurator - odc. 5/10 Godziny emisji

serial kryminalny TVP ( Polska 2015 ) Czas: 43min.

W Muzeum Powstania Warszawskiego szkolna wycieczka odkrywa zwłoki mężczyzny przebranego w mundur SS. W kieszeni munduru jest zdjęcie zaginionego obrazu. Denat to marszand, dzięki któremu Polska odzyskała wiele zagrabionych w czasie wojny dzieł sztuki.

Reżyseria: Jacek Filipiak

Obsada: Jacek Koman , Wojciech Zieliński , Magdalena Cielecka , Dorota Kolak , Magdalena Turczeniewicz , Eryk Pratsko , Magdalena Różniatowska , Jacek Reda , Marta Ścisłowicz , Jakub Jóźwik

03:20

Wypadek - Odc. 5 Godziny emisji

serial ( Francja 2016 ) Czas: 55min.

Gabriel Cauvy decyduje się wyjawić Solene wszystko, co wie na temat nielegalnej działalności żony i jej przyjaciółek. Odkrywa też, kto strzelał w okna jego domu. Ratuje Solene od śmierci, gdy tajemniczy mężczyzna z pistoletem zjawia się w domu Iris.

Reżyseria: Edwin Baily

Obsada: Bruno Solo , Charlotte Talpaert , Marc Citti , Romane Portail , Emma Colberti

04:25

Licencja na wychowanie - odc. 49 - Co musi dobry chrześcijanin Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2010 ) Czas: 25min.

Wiktoria umawia się z ojcem, który od zimy nie dawał znaku życia. Były mąż Weroniki nie przyjeżdża jednak na umówione miejsce. Przekłada spotkanie na inny dzień, ale ponownie nie pojawia się. Paweł i Weronika są wściekli na ojca Wiktorii.

Reżyseria: Jakub Miszczak

Obsada: Jolanta Fraszyńska , Cezary Kosiński , Joanna Orleańska , Dariusz Wiktorowicz , Marta Bitner , Mikołaj Ściobłowski , Bruno Jasieński , Yvett Bednarska , Agata Szafrańska , Miłosz Olewicz

04:55

Licencja na wychowanie - odc. 50/101 - Zbrodnia i kara Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2010 ) Czas: 25min.

Roma i Ryszard idą wieczorem do restauracji na kolację. Ryszard zostawia samochód na parkingu strzeżonym, który jest dość daleko. Roma się złości, że musi iść spory kawałek. Ryszard boi się jednak o samochód. Po kolacji Roma chce sama uregulować rachunek.

Reżyseria: Jakub Miszczak

Obsada: Jolanta Fraszyńska , Cezary Kosiński , Joanna Orleańska , Dariusz Wiktorowicz , Marta Bitner , Mikołaj Ściobłowski , Bruno Jasieński , Yvett Bednarska , Agata Szafrańska , Miłosz Olewicz

05:25

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info