Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-09-30 Pokaź dziś

05:25

Pielęgnacja włosów - niezły biznes Godziny emisji

( Wielka Brytania 2017 ) Czas: 51min.

Światowy rynek produktów do pielęgnacji włosów to wielomiliardowy biznes. Firmy kosmetyczne w pogoni za zyskiem, zapewniają klientów, że ich produkty czynią cuda. Dr Zoe Williams z grupą naukowców przedstawia co tak naprawdę zawierają te mikstury.

Reżyseria: Milla Harrison , Alicky Sussman

06:30

M jak miłość - odc. 1315 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Janek zdradza Uli, że ostatnio widział Olę w jednym z klubów. Mostowiakówna od razu mówi o tym Ewie, która w końcu zdaje sobie sprawę, że nastolatka od kilku tygodni ją okłamuje. Kisielowa szykuje się na randkę w ciemno - z tajemniczym Robertem.

Reżyseria: Mariusz Malec

Obsada: Olga Szomańska - Marzenka , Tomasz Oświeciński - Andrzejek , Jowita Budnik - Mama Franka Zarzyckiego , Grażyna Strachota - Katarzyna Maj , Dominika Kluźniak - Ewa , Dagmara Bryzek - Ola , Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa , Kacper Kuszewski - Marek , Iga Krefft - Ula , Sławomir Holland - Staszek

07:30
Na żywo

Pytanie na śniadanie Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 58min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

11:15

Lajk! Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Magazyn kulturalno - rozrywkowy.

11:45

O mnie się nie martw - s. VII odc. 4/13 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Iga pozostaje w szpitalu pod fachową opieką swojego dawnego znajomego, a właściwie byłego chłopaka. Marcin i przyjaciele odwiedzają Igę w szpitalu. Iga ciągle dochodzi do siebie po niespodziewanym upadku. Cieszy się, że trafiła w dobre ręce.

Reżyseria: Radosław Dunaszewski , Łukasz Ostalski

Obsada: Katarzyna Ankudowicz , Lesław Żurek , Jakub Wesołowski , Marcin Korcz , Hanna Śleszyńska , Maja Kwaśny , Aleksandra Domańska , Piotr Jankowski , Joanna Kulig , Stefan Pawłowski

12:45

Pod wspólnym niebem - odc. 3 Silvergold Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 28min.

Bożydar próbuje w środku nocy wezwać ducha dziadka Kapulheima. Duch przenika przez ścianę do graciarni i ujawnia się Dżesice i Andrzejowi, doprowadzając Dżesikę do szaleństwa. Kiedy zjawa się pojawia, z jej gestów mężczyzna odczytuje kolejne tropy.

Reżyseria: Marek Śledziewski

Obsada: Ewa Szykulska - Wiktoria , Marek Bukowski - Andrzej Montecki , Anna Samusionek - Bożena Kapulecka , Piotr Szwedes - Bożydar Kapulecki , Sebastian Konrad - Wrona , Michał Filipiak - Mirosław , Maciej Bożek - Bogusław , Mateusz Bożek - Leopold , Bruno Tomczyk - Iwo , Przemysław Furdak - Roman Montecki

13:20

Podróże z historią - odc. 47 Skarb polskich pól Godziny emisji

cykl dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Nie tak wcale dawno temu, aby zrobić sobie ubranie nie wystarczyło wykonanie odpowiedniego kroju, ale trzeba było utkać od podstaw sam materiał. Dlatego przez całe stulecia nasze babcie zajmowały się uprawą i obróbką lnu.

Reżyseria: Radosław Kotarski

14:00

Familiada - odc. 2393 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł.

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

14:40

BYŁO... NIE MINĘŁO - EXTRA - (4) Godziny emisji

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 26min.

Magazyn historyczny.

15:15

Rodzinka.pl - odc. 213 "Jak myśmy się postarzeli" sezon 11 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek.

Reżyseria: Karol Klementewicz

Obsada: Adam Zdrójkowski , Adam Zdrójkowski - Jakub , Agata Kulesza , Agata Kulesza - Maria , Daniel Dziorek , Jacek Braciak - Marek , Maciej Musiał , Maciej Musiał - Tomasz , Magdalena Stużyńska - Viola , Mateusz Pawłowski , Mateusz Pawłowski - Kacper , Małgorzata Kożuchowska , Małgorzata Kożuchowska - Natalia , Tomasz Karolak , Tomasz Karolak - Ludwik , Wiktoria Gąsiewska - Agata

15:50

The Voice of Poland - Przesłuchania w ciemno (7) Łódzkie i Świętokrzyskie Godziny emisji

widowisko ( Polska 2017 ) Czas: 43min.

The Voice of Poland VIII, seria Przesłuchania w ciemno (7).

Reżyseria: Rinke Roojiens

16:45

The Voice of Poland - Przesłuchania w ciemno (8) Małopolska i Podkarpacie Godziny emisji

widowisko ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

The Voice of Poland VIII, seria Przesłuchania w ciemno.

Reżyseria: Rinke Roojiens

17:40

Na dobre i na złe - 18 lat! - odc. 4 Godziny emisji

felieton ( Polska 2017 ) Czas: 3min.

Kulisy dotyczące jubileuszu serialu "Na dobre i na złe".

Reżyseria: Magdalena Krzciuk

Obsada: Grzegorz Daukszewicz , Katarzyna Dąbrowska , Michał Żebrowski , Aleksnadra Hamkało , Marcin Zacharzewski , Piotr Głowacki

17:45

Słowo na niedzielę Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego.

18:00
Na żywo

Panorama Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Codzienny serwis informacyjny.

18:30
Na żywo

Sport Telegram Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

18:40

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

Prognoza pogody.

18:50

Kulisy - Postaw na milion - odc. 162 Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 4min.

Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu.

19:05

Postaw na milion - odc. 162 Godziny emisji

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 46min.

Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion?

Reżyseria: Konrad Smuga

20:05

The Voice of Poland - Przesłuchania w ciemno (9) Godziny emisji

widowisko ( Polska 2017 ) Czas: 52min.

The Voice of Poland VIII seria Przesłuchania w ciemno.

Reżyseria: Rinke Roojiens

21:10

The Voice of Poland - Przesłuchania w ciemno (10) Godziny emisji

widowisko ( Polska 2017 ) Czas: 52min.

The Voice of Poland VIII seria Przesłuchania w ciemno.

Reżyseria: Rinke Roojiens

22:20

Miasto skarbów - odc. 3 Godziny emisji

serial kryminalny TVP ( Polska 2017 ) Czas: 42min.

Alicja, którą Szatner zaprosił na strzelnicę, nie zdradza, że jest świetnym strzelcem. Selena dostaje informację od Kamińskiego, swojej wtyczki w środowisku krakowskich złodziei, że na rynku pojawił się skradziony w Koszycach złoty dukat Zygmunta Wazy.

Reżyseria: Marcin Ziębiński

Obsada: Helena Ganjalyan , Feliks Szajnert , Edward Linde Lubaszenko , Marcin Bosak , Norbert Kwiatkowski , Iza Kuna , Aleksandra Popławska , Magdalena Różczka , Piotr Głowacki , Adam Ferency

23:15

Nocny recepcjonista - Odc 6/8 Godziny emisji

serial ( Wielka Brytania 2016 ) Czas: 44min.

W Stambule Roper w towarzystwie Jonathana odbiera transport broni przewiezionej statkiem firmy Tradepass, której nowym dyrektorem jest Jonathan Pine. Broń, która przypłynęła statkiem do Stambułu, ma być przewieziona do wojskowego obozu Ropera w Turcji.

Reżyseria: Susanne Bier

Obsada: Tom Hiddleston , Hugh Laurie , Olivia Colman , Tom Hollander

00:15

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Cz. I Godziny emisji

film akcji ( USA 2014 ) Czas: 117min.

Trzecia część "Igrzysk śmierci", jednego z największych kinowych hitów ostatnich lat i nowej, wielkiej popkulturowej sagi. W imponującej obsadzie znaleźli się nagrodzeni Oscarami Jennifer Lawrence i Phillip Seymour, a także Donald Sutherland.

Reżyseria: Francis Lawrence

Obsada: Jennifer Lawrence , Josh Hutcherson , Liam Hemsworth , Woody Harrelson , Philip Seymour Hoffman , Donald Sutherland

02:25

Uśpieni Godziny emisji

dramat ( USA 1996 ) Czas: 141min.

Epicka opowieść o wielkiej przyjaźni, zbrodni i karze. Bohaterami są bardzo młodzi ludzie, którzy wchodzą w kolizję z prawem. Pobyt w poprawczaku miał służyć ich resocjalizacji, tymczasem jeszcze bardziej skrzywił charaktery młodocianych przestępców.

Reżyseria: Barry Levinson

Obsada: Kevin Bacon , Robert De Niro , Dustin Hoffman , Brad Pitt

05:00

Rodzinka.pl - odc. 213 "Jak myśmy się postarzeli" sezon 11 Godziny emisji

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek.

Reżyseria: Karol Klementewicz

Obsada: Adam Zdrójkowski , Adam Zdrójkowski - Jakub , Agata Kulesza , Agata Kulesza - Maria , Daniel Dziorek , Jacek Braciak - Marek , Maciej Musiał , Maciej Musiał - Tomasz , Magdalena Stużyńska - Viola , Mateusz Pawłowski , Mateusz Pawłowski - Kacper , Małgorzata Kożuchowska , Małgorzata Kożuchowska - Natalia , Tomasz Karolak , Tomasz Karolak - Ludwik , Wiktoria Gąsiewska - Agata

05:25

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info