Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-10-25 Pokaż dziś

06:00

Rodzinka.pl - odc. 165 "Trudna miłość" sezon 7

serial komediowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Natalia próbuje nauczyć Kubę manewrowania samochodem, lecz brakuje jej cierpliwości. Wizyta księdza w domu wywołuje panikę. Kuba sposobem na naukę parkowania wyciąga kasę od rodziców. Dziadek prosi Kubę o pomoc w sprzedaży roweru sąsiada.

Reżyseria: Patric Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Daniel Dziorek , Halina Skoczyńska , Jacek Braciak , Maciej Musiał , Mariusz Słupiński , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

Godziny emisji Rodzinka.pl

06:35

Pożyteczni.pl

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów.

Godziny emisji Pożyteczni.pl

07:05

M jak miłość - odc. 150

( Polska 2003 ) Czas: 44min.

Maria wie, że w domu Filarskich nie układa się najlepiej. Proponuje Piotrowi, by zamieszkał razem z Kingą w domu Teresy. Chłopak boi się, że to pogorszy jego stosunki z teściami.

Reżyseria: Roland Rowiński , Waldemar Szarek

Obsada: Witold Pyrkosz , Teresa Lipowska , Dominika Ostałowska , Małgorzata Pieńkowska , Cezary Morawski , Joanna Koroniewska , Kacper Kuszewski , Marcin Mroczek , Rafał Mroczek , Franciszek Przybylski

Godziny emisji M jak miłość

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

( Polska 2017 ) Czas: 40min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

Godziny emisji Pytanie na śniadanie

10:55
Na żywo

Panorama

( Polska 2017 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Panorama

11:10

Barwy szczęścia - odc. 1726

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Wzburzony postawą Angeli i Roberta Sebastian zamierza dopilnować, by nauczyciel na zawsze zniknął z życia jego córki. Magda próbuje załagodzić aferę i znaleźć wyjście z sytuacji. Lekarz informuje Władka, że po wypadku ma zakaz pracy w laboratorium.

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz

Obsada: Józef Grzymała , Honorata Witańska , Kacper Krupski , Helena Englert , Andrzej Niemyt , Przemysław Stippa , Bronisław Wrocławski , Dorota Kolak , Mirosław Baka , Grzegorz Wons

Godziny emisji Barwy szczęścia

11:45

Na dobre i na złe - odc. 475 - Narodziny

serial TVP ( Polska 2012 ) Czas: 48min.

Lena w poważnym stanie trafia po wypadku do szpitala. Hana i Konica robią wszystko, żeby nie straciła dziecka. Przyjaciele starają się pocieszyć zrozpaczonego Latoszka. Kiedy wydaje się, że sytuacja jest opanowana, Lena dostaje krwotoku.

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski

Obsada: Kamila Baar , Anita Sokołowska , Redbad Klijnstra , Małgorzata Foremniak , Edyta Jungowska , Radosław Krzyżowski , Ewa Kasprzyk , Piotr Garlicki , Marcin Rogacewicz , Emilia Komarnicka

Godziny emisji Na dobre i na złe

12:45

Tylko z Tobą - odc 11

serial obyczajowy ( Turcja 2015 ) Czas: 45min.

Nur oświadcza Yigitowi, ze zostanie w majątku, tak jak obiecała Mertowi Stawia jednak warunek, żąda rozwodu. Yigit nie chce się na to zgodzić. W posiadłości pojawia się Cemal, dawny prześladowca Nur. Mówi, że Nur jest jego żoną i przyjechał ją zabrać.

Reżyseria: Nihat Durak

Obsada: Tolgahan Sayman , Amine Güle , Şafak Pekdemir , Ümit Yesin

Godziny emisji Tylko z Tobą

13:45

Na sygnale - odc. 64 "Pole rażenia"

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2015 ) Czas: 23min.

Ratownicy odpowiadają na wezwanie do chłopaka, który w lesie zranił się o drut kolczasty. Odkrywają, że pacjent wpadł w pułapkę, którą zastawił mieszkający w okolicy starszy mężczyzna. Senior ma problemy psychiczne, a do tego posiada nielegalnie broń.

Reżyseria: Leszek Korusiewicz

Obsada: Wojciech Kuliński , Dariusz Wieteska , Konrad Darocha , Monika Mazur , Tomasz Piątkowski , Agata Załęcka

Godziny emisji Na sygnale

14:20

Nasz dziwaczny świat odc. 8

esej dokumentalny ( Wielka Brytania 2015 ) Czas: 49min.

Natura nie przestaje nas zaskakiwać, odkrywamy kolejne dziwne zjawiska przyrodnicze czy niezwykłe zachowania zwierząt. Jaki jest wpływ słońca na muzykę klasyczną? Co łączy kozy i pająki? Czy z pajęczego jedwabiu da się zbudować kuloodporną skórę?

Godziny emisji Weird Wonders of the World

15:20

Kulisy serialu Barwy szczęścia - odc. 11

felieton ( Polska 2017 ) Czas: 3min.

Kulisy serialu "Barwy szczęścia".

Obsada: Elżbieta Romanowska , Jakub Wieczorek , Agnieszka Mrozińska

Godziny emisji Kulisy serialu Barwy szczęścia

15:30

Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 1324

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Artur kolejny raz ściera się z Marcinem. W końcu okłamuje rywala, że Iza zaszła z nim w ciążę, ale poroniła i po utracie dziecka wyjechała do USA. Marzenka szykuje się do wesela i dostrzega, że Andrzejek na każdą wzmiankę o ślubie jest bliski paniki.

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz

Obsada: Julita Fabiszewska - Paulina , Maciej Damięcki - Proboszcz , Katarzyna Cichopek - Kinga , Marcin Mroczek - Piotrek , Krystian Wieczorek - Andrzej , Olga Szomańska - Marzenka , Adrianna Kalska - Iza Lewińska , Andrzej Precigs - Ojciec Kingi , Tomasz Oświeciński - Andrzejek , Tomasz Ciachorowski - Artur , Chłopak Izy

Godziny emisji M jak miłość

16:30

Koło fortuny - odc. 40 ed. 3

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Reżyseria: Tomasz Motyl

Godziny emisji Koło fortuny

17:05

Nadzieja i miłość - odc. 39

serial obyczajowy ( Turcja 2013 ) Czas: 45min.

Ozan i Melis spędzają razem noc. Z samego rana Umut odwiedza Ozana. Melis ukrywa się w sypialni, a Ozan i Umut szybko wychodzą z mieszkania. W kawiarni Umut godzi się z Ozanem i proponuje mu szybkie zawarcie małżeństwa. Młodzi idą ustalić datę ślubu.

Reżyseria: Nisan Akman

Obsada: Gizem Karaca , Berk Oktay , Şükrü Özyldz , Buse Arslan , Lain Ceylan

Godziny emisji Nadzieja i miłość

18:00
Na żywo

Panorama

( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Codzienny serwis informacyjny.

Godziny emisji Panorama

18:30
Na żywo

Sport Telegram

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

Godziny emisji Sport Telegram

18:40

Pogoda

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Pogoda 18.25

18:50

Jeden z dziesięciu - 1/102

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie.

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Godziny emisji Jeden z dziesięciu

19:30

Barwy szczęścia - odc. 1726

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Wzburzony postawą Angeli i Roberta Sebastian zamierza dopilnować, by nauczyciel na zawsze zniknął z życia jego córki. Magda próbuje załagodzić aferę i znaleźć wyjście z sytuacji. Lekarz informuje Władka, że po wypadku ma zakaz pracy w laboratorium.

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz

Obsada: Józef Grzymała , Honorata Witańska , Kacper Krupski , Helena Englert , Andrzej Niemyt , Przemysław Stippa , Bronisław Wrocławski , Dorota Kolak , Mirosław Baka , Grzegorz Wons

Godziny emisji Barwy szczęścia

20:05

Barwy szczęścia - odc. 1727

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Sebastian chce ujawnić romans córki z nauczycielem, ale odpuszcza, gdy Angela oznajmia, że poradziła sobie z uczuciem do Milewicza i rozstała się z nim. Kowalski wierzy, że dziewczyna wykazała się dojrzałością, za to Magda czuje pismo nosem.

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz

Obsada: Patryk Pniewski , Honorata Witańska , Kacper Krupski , Helena Englert , Andrzej Niemyt , Barbara Kurzaj , Bartłomiej Nowosielski , Małgorzata Potocka , Józef Grzymała , Maciej Czachowski

Godziny emisji Barwy szczęścia

20:45

Na dobre i na złe - odc. 683 Wszystko pod kontrolą

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 48min.

Falkowicz jedzie z Matyldą do szkoły i na miejscu odkrywa, że jeden z nauczycieli ma poważny atak duszności. Wkrótce okazuje się, że chory prowadzi podwójne życie z żoną i kochanką. A do objawów dochodzi paraliż nóg. Pod opiekę Adama trafia Anna.

Reżyseria: Adam Guziński

Obsada: Marcin Perchuć , Grzegorz Daukszewicz - Adam , Pola Gonciarz - Blanka , Redbad Klijnstra - Van Graaf , Michał Żebrowski - Falkowicz , Amelia Czaja - Matylda , Marcin Sianko - Paweł , Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria , Marta Bryła - Oliwia , Andrzej Konopka - Darek

Godziny emisji Na dobre i na złe

21:50

Na sygnale - odc. 160 "Za wszelką cenę"

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

Adam świętuje, bo jego żona zostaje w końcu zwolniona z aresztu. Podczas kolejnego wezwania - wspólnie z Anną i Martyną - Wszołek ratuje dziewczynkę zamkniętą w aucie przez matkę. Dr Reiter szybko odkrywa, że rodzice małej są ze sobą skłóceni.

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz

Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki , Tomasz Piątkowski - Góra , Anna Haba - Lidka , Lea Oleksiak - Anna , Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam , Monika Mazur - Martyna , Martyna Bazychowska - Natalia , Marek Braun - Kamil

Godziny emisji Na sygnale

22:25

Kino relaks - Odrobina nieba

film obyczajowy ( USA 2011 ) Czas: 102min.

Jedna z najbardziej pożądanych aktorek Hollywood Kate Hudson wciela się w singielkę Marley, która po serii przelotnych romansów poznaje mężczyznę swoich marzeń, przystojnego doktora Juliana, granego przez amanta wszech czasów Gael Garcia Bernala.

Reżyseria: Nicole Kassell

Obsada: Kate Hudson , Gael Garcia Bernal , Kathy Bates , Whoopi Goldberg , Treat Williams

Godziny emisji Odrobina nieba

00:25

O mnie się nie martw - s. VII odc. 7/13

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Porozwodowy podział majątku wyzwala emocje zarówno obu stron, jak i Marcina, który nie chce już dłużej chować głowy w piasek. To kompletne zaskoczenie dla Igi, która zupełnie nie zdaje sobie sprawy, że doprowadziła męża do niewygodnej sytuacji.

Reżyseria: Radosław Dunaszewski , Łukasz Ostalski

Obsada: Katarzyna Ankudowicz , Lesław Żurek , Jakub Wesołowski , Marcin Korcz , Hanna Śleszyńska , Maja Kwaśny , Aleksandra Domańska , Piotr Jankowski , Joanna Kulig , Stefan Pawłowski

Godziny emisji O mnie się nie martw

01:20

Świat bez tajemnic - Jestem Kuba

film dokumentalny ( Polska, Norwegia 2014 ) Czas: 53min.

Historia Kuby (13 lat) i Mikołaja (8 lat), których rodzice musieli wyjechać do pracy za granicę po upadku rodzinnej firmy. Podczas ich nieobecności, chłopcami opiekują się dziadkowie i sąsiedzi, ale Kuba woli samotnie opiekować się swoim młodszym bratem...

Reżyseria: Ase Svenheim Drivenes

Godziny emisji Świat bez tajemnic - Jestem Kuba

02:30

Prokurator - odc. 9/10

serial kryminalny TVP ( Polska 2015 ) Czas: 46min.

Wyjątkowo upalny dzień na warszawskim osiedlu zwanym popularnie Pekinem. W ciągu szeroko pootwieranych okien uwagę zwraca jedno z mieszkań, które okna ma szczelnie zamknięte. Po jednej z szyb, od wewnętrznej strony chodzi wielki pająk.

Reżyseria: Maciej Pieprzyca

Obsada: Jacek Koman , Wojciech Zieliński , Magdalena Cielecka , Dorota Kolak , Cezary Kosiński , Filip Pławiak , Wojciech Brzeziński , Małgorzata Różniatowska , Andrzej Deskur , Paulina Komeda

Godziny emisji Prokurator

03:25

Licencja na wychowanie - odc. 57 - Kto ty jesteś?

serial obyczajowy TVP ( Polska 2010 ) Czas: 25min.

Niania Leszczyńskich oznajmia, że wybiera się z mężem w romantyczną podróż do Izraela. A w domu giną wartościowe rzeczy: biżuteria i obiektyw. Weronika podejrzewa Czesię o kradzież. Leszczyńscy montują w domu ukrytą kamerę, by zdemaskować złodzieja.

Reżyseria: Jakub Miszczak

Obsada: Jolanta Fraszyńska , Cezary Kosiński , Joanna Orleańska , Dariusz Wiktorowicz , Marta Bitner , Mikołaj Ściobłowski , Bruno Jasieński , Yvett Bednarska , Agata Szafrańska , Miłosz Olewicz

Godziny emisji Licencja na wychowanie

03:55

Licencja na wychowanie - odc. 58 - Nie ma dymu bez kaczki

serial obyczajowy TVP ( Polska 2010 ) Czas: 24min.

Paweł Leszczyński idzie na spotkanie do agencji fotograficznej. Być może właśnie tego dnia spełni swoje marzenia o karierze fotografa. Istotnie dostaje intratne zlecenie. Ku jego rozczarowaniu nie będzie fotografował pięknej dziewczyny a sprzęt kuchenny.

Reżyseria: Jakub Miszczak

Obsada: Jolanta Fraszyńska , Cezary Kosiński , Joanna Orleańska , Dariusz Wiktorowicz , Marta Bitner , Mikołaj Ściobłowski , Bruno Jasieński , Yvett Bednarska , Agata Szafrańska , Miłosz Olewicz

Godziny emisji Licencja na wychowanie

04:25

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

  • 23.11, 18:00 Panorama Godziny emisji
  • 23.11, 18:30 Sport Telegram Godziny emisji
  • 24.11, 08:00 Pytanie na śniadanie Godziny emisji
  • 24.11, 10:55 Panorama Godziny emisji
  • 24.11, 12:15 Biegi narciarskie - Puchar Świata: Kuusamo - sprint techniką klasyczną ( studio ) Godziny emisji
  • 24.11, 12:25 Biegi narciarskie - Puchar Świata: Kuusamo - sprint techniką klasyczną ( ćwierćfinały ) Godziny emisji
  • 24.11, 12:55 Biegi narciarskie - Puchar Świata: Kuusamo - sprint techniką klasyczną ( studio ) Godziny emisji
  • 24.11, 13:20 Biegi narciarskie - Puchar Świata: Kuusamo - sprint techniką klasyczną ( półfinały ) Godziny emisji
  • 24.11, 13:35 Biegi narciarskie - Puchar Świata: Kuusamo - sprint techniką klasyczną ( studio ) Godziny emisji
  • 24.11, 13:45 Biegi narciarskie - Puchar Świata: Kuusamo - sprint techniką klasyczną ( Finał ) Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info