Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-10-27 Pokaż dziś

06:05

Rodzinka.pl - odc. 167 "Urlop Boskich"sezon 7

serial komediowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Ludwik wbrew woli Natalii zaprasza Marka na wyjazd do Kołobrzegu. Ona w odwecie zaprasza na wyjazd Janinę. Po podróży z przygodami docierają do Kołobrzegu. Tymczasem w domu Boskich Zenon chce odebrać poród Marii.

Reżyseria: Patric Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Halina Skoczyńska , Jacek Braciak , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Michał Grudziński , Olga Kalicka , Tomasz Karolak

Godziny emisji Rodzinka.pl

06:40

Sztuka codzienności - Świat wina

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 20min.

Program o winiarskim zagłębiu Kalifornii. Właściciele winnicy Artesa uważają produkcję wina za sztukę, więc dbają, by było ono smaczne, ale też o to, by powstawało w pięknym otoczeniu. Cindy jest szefową kuchni. Szuka inspiracji w najbliższym otoczeniu.

Reżyseria: Janie Oliver

Godziny emisji Sztuka codzienności

07:00

M jak miłość - odc. 152

( Polska 2003 ) Czas: 44min.

Sytuacja wytwórni "Dar Grabiny" jest bardzo ciężka. Marysia obawia się, że Aquapol może zamknąć ujęcie wody. Hania całą winę bierze na siebie. Marek grozi Stefanowi, że zerwie z nim spółkę, jeżeli nie da spokoju Małgosi.

Reżyseria: Roland Rowiński , Waldemar Szarek

Obsada: Witold Pyrkosz , Teresa Lipowska , Dominika Ostałowska , Małgorzata Pieńkowska , Cezary Morawski , Joanna Koroniewska , Kacper Kuszewski , Marcin Mroczek , Rafał Mroczek , Franciszek Przybylski

Godziny emisji M jak miłość

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

( Polska 2017 ) Czas: 40min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

Godziny emisji Pytanie na śniadanie

11:00
Na żywo

Panorama

( Polska 2017 ) Czas: 12min.

Godziny emisji Panorama

11:20

Barwy szczęścia - odc. 1728

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

Władek zostaje wypisany ze szpitala i razem z Darkiem muszą zdecydować, gdzie zamieszkać: u Cieślaków czy u Józka. Górkowie szykują się do wyprowadzki, ale Stefanowi trudno jest się pogodzić ze sprzedażą domu i przenosinami do bloku.

Reżyseria: Natalia Korycka - Gruz

Obsada: Katarzyna Glinka , Przemysław Stippa , Andrzej Niemyt , Zbigniew Buczkowski , Jakub Dmochowski , Patryk Pniewski , Ewa Ziętek , Krzysztof Kiersznowski , Michał Rolnicki , Marcin Perchuć

Godziny emisji Barwy szczęścia

11:50

Postaw na milion - odc. 165

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 46min.

Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion?

Reżyseria: Konrad Smuga

Godziny emisji Postaw na milion

12:55

Tylko z Tobą - odc 13

serial obyczajowy ( Turcja 2015 ) Czas: 45min.

Cahit poleca Nazan zakończyć sprawę z nieszczęsnym adoratorem Nur. Elmas wie o intrydze i zaczyna szantażować Cahita, że to wyjawi. Sinan zaprzyjaźnia się z Nur. Tayyar potajemnie spotyka się z Cemalem i oferuje mu pieniądze zamiast Nur.

Reżyseria: Nihat Durak , Aysun Akyüz

Obsada: Tolgahan Sayman , Amine Güle , Şafak Pekdemir , Ümit Yesin

Godziny emisji Tylko z Tobą

13:50

Na sygnale - odc. 66 "Za późno"

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2015 ) Czas: 23min.

Po wybuchu Martyna jest ciężko ranna i od razu trafia do szpitala. Okazuje się, że jeden z odłamków miny utkwił w jej szyi i lekarze nie wiedzą, czy dziewczyna będzie mogła w przyszłości mówić. Mężczyzna, który zaminował pole, ma nagle problemy z sercem.

Reżyseria: Krzysztof Kasior , Grzegorz Waller , Leszek Korusiewicz

Obsada: Wojciech Kuliński , Dariusz Wieteska , Konrad Darocha , Monika Mazur , Lea Oleksiak , Tomasz Piątkowski , Agata Załęcka , Radosław Krzyżowski , Maria Góralczyk , Grzegorz Gadziomski

Godziny emisji Na sygnale

14:25

Początki Reformacji w Polsce

film dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Film pokazuje początki ruchu reformacyjnego w XVI - wiecznej Polsce. Ten ruch religijny miał ogromny wpływ na rozwój języków europejsckich, piśmiennictwa i drukarstwa. W programie o tym, które z nurtów reformacyjnych odegrały ważną rolę w naszej historii.

Godziny emisji Początki Reformacji w Polsce

14:55

BYŁO... NIE MINĘŁO - EXTRA - (7)

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Godziny emisji BYŁO... NIE MINĘŁO - EXTRA

15:30

Janosik - odc. 4/13 - Porwanie

serial TVP ( Polska 1973 ) Czas: 43min.

Hrabiemu podoba się piękna góralka Maryna. Każe porwać dziewczynę Janosika i siłą sprowadzić na zamek. Zbójnicy przebrani za pasterzy owiec przedostają się do siedziby rozpustnego dziedzica, żeby uwolnić ukochaną Janosika.

Reżyseria: Jerzy Passendorfer

Obsada: Marek Perepeczko , Ewa Lemańska , Czesław Jaroszyński , Marian Kociniak , Mieczysław Czechowicz , Bogusz Bilewski , Witold Pyrkosz , Jerzy Cnota , Janusz Kłosiński , Janusz Bukowski

Godziny emisji Janosik

16:30

Koło fortuny - odc. 42 ed. 3

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 29min.

Reżyseria: Tomasz Motyl

Godziny emisji Koło fortuny

17:05

Nadzieja i miłość - odc. 41

serial obyczajowy ( Turcja 2013 ) Czas: 44min.

Umut i Ozan biorą ślub. Zafer regularnie bierze od Ozana pieniądze za milczenie. Hakana odwiedza aktorka Demet, którą zwolnił za alkoholizm. Leina z Metem szykują się do ślubu. Leina wybiera drogą biżuterię. Umut namawia Zelihę, by zrezygnowała z pracy.

Reżyseria: Nisan Akman

Obsada: Gizem Karaca , Berk Oktay , Şükrü Özyldz , Buse Arslan , Lain Ceylan

Godziny emisji Nadzieja i miłość

18:00
Na żywo

Panorama

( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Codzienny serwis informacyjny.

Godziny emisji Panorama

18:30
Na żywo

Sport Telegram

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

Godziny emisji Sport Telegram

18:40

Pogoda

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Pogoda 18.25

18:50

Jeden z dziesięciu - 3/102

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie.

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Godziny emisji Jeden z dziesięciu

19:30

Barwy szczęścia - odc. 1728

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

Władek zostaje wypisany ze szpitala i razem z Darkiem muszą zdecydować, gdzie zamieszkać: u Cieślaków czy u Józka. Górkowie szykują się do wyprowadzki, ale Stefanowi trudno jest się pogodzić ze sprzedażą domu i przenosinami do bloku.

Reżyseria: Natalia Korycka - Gruz

Obsada: Katarzyna Glinka , Przemysław Stippa , Andrzej Niemyt , Zbigniew Buczkowski , Jakub Dmochowski , Patryk Pniewski , Ewa Ziętek , Krzysztof Kiersznowski , Michał Rolnicki , Marcin Perchuć

Godziny emisji Barwy szczęścia

20:05

Barwy szczęścia - odc. 1729

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Władka drażni nadopiekuńczość Róży, a Darek nie czuje się komfortowo w domu Cieślaków. Partnerzy ku niezadowoleniu rodziców wyprowadzają się do Józka pod wymówką przypilnowania młodego piłkarza. Angela chce naprawić relacje z przyjaciółmi.

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil

Obsada: Helena Englert , Anna Gronostaj , Przemysław Stippa , Zbigniew Buczkowski , Andrzej Niemyt , Wiktoria Gąsiewska , Jakub Dmochowski , Józef Grzymała , Patryk Cebulski , Adrianna Biedrzyńska

Godziny emisji Barwy szczęścia

20:40

O mnie się nie martw - s. VII odc. 8/13

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Iga szykuje się do wyjścia ze szpitala sama, ale nadal o kulach. Kuba namawia ją na natychmiastowe podjęcie rehabilitacji. Ku zaskoczeniu ortopedy, Marcin z pomocą Pawła znajduje inny ośrodek rehabilitacyjny i stawia lekarza przed faktem dokonanym.

Reżyseria: Radosław Dunaszewski , Łukasz Ostalski

Obsada: Katarzyna Ankudowicz , Lesław Żurek , Jakub Wesołowski , Marcin Korcz , Hanna Śleszyńska , Maja Kwaśny , Aleksandra Domańska , Piotr Jankowski , Joanna Kulig , Stefan Pawłowski

Godziny emisji O mnie się nie martw

21:40

Rodzinka.pl - odc. 217 "Emocjonalne zombie" sezon 11

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Tomek kryje brata przed Paulą, chłopcy wymyślają wiarygodne alibi. Zosia wytyka Markowi jego wiek. Po wspólnej kolacji Viola sugeruje Natalii, że Ludwik ją zdradza. Boska martwi się, że po wyprowadzce chłopców nie będzie miała o czym rozmawiać z mężem.

Reżyseria: Patrick Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Jacek Braciak , Julia Wieniawa - Narkiewicz , Maciej Musiał , Magdalena Stużyńska , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak , Wiktoria Gąsiewska

Godziny emisji Rodzinka.pl

22:10

Pod wspólnym niebem - odc. 7 Uchodźca

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 28min.

Bartek zniechęca Romana do Julii, ciągnąc swoją intrygę. A Roman próbuje przekonać do siebie rodziców dziewczyny. Julia zwierza się matce z tajemniczego snu, w którym łoś na rykowisku ma twarz mężczyzny.

Reżyseria: Marek Śledziewski

Obsada: Ewa Szykulska - Wiktoria , Marek Bukowski - Andrzej Montecki , Anna Samusionek - Bożena Kapulecka , Piotr Szwedes - Bożydar Kapulecki , Sebastian Konrad - Wrona , Michał Filipiak - Mirosław , Maciej Bożek - Bogusław , Mateusz Bożek - Leopold , Bruno Tomczyk - Iwo , Przemysław Furdak - Roman Montecki

Godziny emisji Pod wspólnym niebem

22:50

Jeniec: Tak daleko jak nogi poniosą

dramat ( Niemcy 2001 ) Czas: 120min.

Niemiecki żołnierz Klemens Forell po II wojnie światowej trafia do sowieckiej niewoli. Jako jeniec wojenny zostaje zesłany na 25 lat do obozu pracy na Syberii. Nadzorowany przez bezwzględnego podpułkownika Kamieniewa nie daje się jednak złamać.

Reżyseria: Hardy Martins

Obsada: Bernhard Bettermann , Anatoli Kotenyov , Michael Mendi

Godziny emisji Jeniec: Tak daleko jak nogi poniosą

01:05

Adrenalina

film akcji ( USA 2006 ) Czas: 84min.

Współczesne Los Angeles. Chev Chelios jest płatnym zabójcą, pracuje na zlecenie mafii na zachodnim wybrzeżu. Pewnego ranka budzi go telefon od bandziora nazwiskiem Ricky Verona, który informuje go, że podczas snu został otruty.

Reżyseria: Mark Neveldine , Brian Taylor

Obsada: Jason Statham , Efren Ramirez , Amy Smart

Godziny emisji Adrenalina

02:40

Grupa specjalna "Kryzys" - Odc. 2/10

serial ( Japonia 2017 ) Czas: 43min.

Widowiskowe przygodowe kino akcji. Kulisy pracy jednostki specjalnej japońskiej policji specjalizującej się w rozwiązywaniu kryzysowych sytuacji związanych z działaniami o charakterze terrorystycznym.

Reżyseria: Kosuke Suzuki , Keiichiro Shiraki

Obsada: Shun Oguri , Hidetoshi Nishijima , Tetsushi Tanaka , Toru Nomaguchi , Yuko Araki

Godziny emisji Grupa specjalna Kryzys

03:30

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info