Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-11-06 Pokaż dziś

06:05

Rodzinka.pl - odc. 172 "Chłopaki kontra dziewczyny" sezon 8

serial komediowy TVP ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Kacper zastanawia się jak przekonać rodziców do kupna nowych okularów dla niego. Zosia zwierza się Kacprowi, że podoba jej się pewien chłopak, co bardzo smuci Kacpra. Marek podpowiada Kacprowi i Antkowi, co trzeba zabrać na protest przeciw systemowi.

Reżyseria: Patric Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Emilia Dankwa , Jacek Braciak , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Olga Kalicka , Tomasz Karolak , Witek Sosulski

Godziny emisji Rodzinka.pl

06:35

Coś dla Ciebie

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 20min.

Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać.

Godziny emisji Coś dla Ciebie

07:05

M jak miłość - odc. 158

serial TVP ( Polska 2003 ) Czas: 44min.

Lucjan nie rozumie, dlaczego Hania opuściła rodzinę. Mówi, że już jej nie zaufa. Jola jest pewna, że przyjaciółka jest z Marcinem. Chce przeszukać warszawskie hotele. Wierzy, że zakochana para musiała ukryć się w którymś z nich. Marta odwiedza Norberta.

Reżyseria: Maciej Dejczer , Roland Rowiński

Obsada: Witold Pyrkosz , Teresa Lipowska , Dominika Ostałowska , Małgorzata Pieńkowska , Cezary Morawski , Joanna Koroniewska , Kacper Kuszewski , Marcin Mroczek , Rafał Mroczek , Franciszek Przybylski

Godziny emisji M jak miłość

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

( Polska 2017 ) Czas: 40min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

Godziny emisji Pytanie na śniadanie

10:50
Na żywo

Panorama

( Polska 2017 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Panorama

11:10

Barwy szczęścia - odc. 1733

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Anna budzi się rano w pokoju hotelowym i nie wie co począć. Nie miała odwagi na zbliżenie z Jakubem, ale on zamierza cierpliwie czekać na ukochaną. Po pierwszym wybuchu namiętności przychodzi moment na refleksję, a Jerzy wyczuwa, że z żoną jest źle.

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil

Obsada: Katarzyna Glinka , Izabela Zwierzyńska , Krzysztof Wach , Dorota Kolak , Mirosław Baka , Sebastian Stankiewicz , Michał Rolnicki , Natalia Zambrzycka , Mateusz Rzeźniczak , Marta Kaczorowska

Godziny emisji Barwy szczęścia

11:45

Na dobre i na złe - odc. 480 - Trudne decyzje

serial TVP ( Polska 2012 ) Czas: 48min.

Lena nie chce się zgodzić na agresywną chemię. Boi się, że już nigdy nie zobaczy swojego syna. Latoszek zdaje sobie sprawę, że ukochana nie ma żadnych szans, jeśli nie podejmie leczenia. Piotrowi po raz kolejny ktoś przebija opony.

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia

Obsada: Kamila Baar , Anita Sokołowska , Redbad Klijnstra , Małgorzata Foremniak , Edyta Jungowska , Radosław Krzyżowski , Ewa Kasprzyk , Piotr Garlicki , Marcin Rogacewicz , Emilia Komarnicka

Godziny emisji Na dobre i na złe

12:50

Tylko z Tobą - odc 17

serial obyczajowy ( Turcja 2015 ) Czas: 45min.

Nur odmawia zamążpójścia, co powoduje irytację Hafize. Cahit postanawia odejść z pracy u Yigita. Iclal trafia na pamiętnik Nur. Prpróbuje go czytać, ale Sinan odwodzi ją od tego zamiaru. Iclal zaprasza wróżkę, aby ta powróżyła jej i Nur.

Reżyseria: Nihat Durak

Obsada: Tolgahan Sayman , Amine Güle , Şafak Pekdemir , Ümit Yesin

Godziny emisji Tylko z Tobą

13:50

Na sygnale - odc. 72 "Roszada"

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2015 ) Czas: 22min.

Piotr wciąż martwi się o Martynę, bo dziewczyna nie poszła jednak do psychologa. Tymczasem Anna, Renata i Adam jadą do chorego, który ma problemy z oddychaniem. Na miejscu odkrywają, że wezwanie było fałszywe, a ich "pacjent" ma cztery łapy i szczeka.

Reżyseria: Krzysztof Kasior , Leszek Korusiewicz

Obsada: Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam , Monika Mazur - Martyna , Lea Oleksiak - Anna , Tomasz Piątkowski - Góra , Agata Załęcka - Renata , Ewelina Ruckgaber - Dagmara , Magdalena Pieczyńska - Kasia , Adrian Woźny - Kamil

Godziny emisji Na sygnale

14:25

Czarne chmury - odc. 6/10 - Intryga

serial TVP ( Polska 1973 ) Czas: 51min.

Dowgird jest już w stolicy. Chce oddać czarną sakwę hetmanowi Sobieskiemu, lecz nie zastaje go w pałacu. Pułkownik realizuje misję: wzywa do udzielenia pomocy ludności Prus, agituje szlachtę na rzecz powrotu do Polski jej dawnego utraconego lenna.

Reżyseria: Andrzej Konic

Obsada: Leonard Pietraszak , Stanisław Niwiński , Ryszard Pietruski , Maciej Rayzacher , Janusz Zakrzeński , Edmund Fetting

Godziny emisji Czarne chmury

15:30

O mnie się nie martw - s. VII odc. 9/13

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Sądny dzień Krzyśka. Po awanturze o Tomka Marta porozumiewa się z nim przez karteczki. Nie porzuciła pomysłu adoptowania Marysi. I co gorsza, spotyka się z Tomkiem w tajemnicy przed Krzyśkiem. Paweł wkurza się, że Sylwia broni byłego męża.

Reżyseria: Radosław Dunaszewski , Łukasz Ostalski

Obsada: Katarzyna Ankudowicz , Kamil Kula , Jakub Wesołowski , Marcin Korcz , Hanna Śleszyńska , Dawid Zawadzki , Aleksandra Domańska , Piotr Jankowski , Joanna Kulig , Stefan Pawłowski

Godziny emisji O mnie się nie martw

16:30

Koło fortuny - odc. 49 ed. 3

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 28min.

Reżyseria: Tomasz Motyl

Godziny emisji Koło fortuny

17:05

Nadzieja i miłość - odc. 46

serial obyczajowy ( Turcja 2013 ) Czas: 45min.

Po Zafera przyjeżdża policja. okazuje się, że to Zeliha złożyła na niego doniesienie. Musa pojawia się na planie. Grozi Umut i Hakanowi bronią. W końcu rani przypadkową osobę, sam też zostaje ranny, po czym ucieka z planu zabierając samochód Asude.

Reżyseria: Nisan Akman

Obsada: Gizem Karaca , Berk Oktay , Şükrü Özyldz , Buse Arslan , Lain Ceylan

Godziny emisji Nadzieja i miłość

18:00
Na żywo

Panorama

( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Codzienny serwis informacyjny.

Godziny emisji Panorama

18:30
Na żywo

Sport Telegram

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

Godziny emisji Sport Telegram

18:40

Pogoda

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Pogoda 18.25

18:50

Jeden z dziesięciu - 9/102

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie.

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Godziny emisji Jeden z dziesięciu

19:30

Barwy szczęścia - odc. 1733

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Anna budzi się rano w pokoju hotelowym i nie wie co począć. Nie miała odwagi na zbliżenie z Jakubem, ale on zamierza cierpliwie czekać na ukochaną. Po pierwszym wybuchu namiętności przychodzi moment na refleksję, a Jerzy wyczuwa, że z żoną jest źle.

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil

Obsada: Katarzyna Glinka , Izabela Zwierzyńska , Krzysztof Wach , Dorota Kolak , Mirosław Baka , Sebastian Stankiewicz , Michał Rolnicki , Natalia Zambrzycka , Mateusz Rzeźniczak , Marta Kaczorowska

Godziny emisji Barwy szczęścia

20:05

Barwy szczęścia - odc. 1734

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Jerzy bagatelizuje wyznanie Anny i nie traktuje jej uczucia do Nasielskiego poważnie. Nie mogąc znieść lekceważącego podejścia męża, Marczakowa postanawia pójść za głosem serca. Sebastian robi nalot Angeli. Córka zostaje przyłapana z Milewiczem.

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil

Obsada: Helena Englert , Dorota Kolak , Mirosław Baka , Kacper Krupski , Józef Grzymała , Hubert Wiatrowski , Witold Sosulski , Elżbieta Romanowska , Bronisław Wrocławski , Jakub Wieczorek

Godziny emisji Barwy szczęścia

20:50

M jak miłość - odc. 1327

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Ala i Paweł znów się sprzeczają. Mark - kochanek Zduńskiej - przyjeżdża do Polski i postanawia wyznać rywalowi prawdę, nie tylko o łączącym ich romansie, ale też o dziecku, którego spodziewa się Ala. Z kolei Magda denerwuje się przed wizytą u kardiologa.

Reżyseria: Roland Rowiński

Obsada: Krystian Wieczorek - Andrzej , Rafał Mroczek - Paweł , Maurycy Popiel - Olek , Gabriela Raczyńska - Basia , Córka Ali , Olga Frycz - Ala , Zbigniew Waleryś - Stefan , Anna Mucha - Madzia , Jacek Kopczyński - Werner , Joanna Kuberska - Julia , Ilona Lewandowska - Aneta Kryńska

Godziny emisji M jak miłość

21:40

Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1060

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

Relacja z planu serialu, ciekawostki o postaciach i aktorach. Zapowiedź następnego odcinka serialu.

Reżyseria: Katarzyna Zaradkiewicz , Magdalena Klecel

Obsada: Małgorzata Rożniatowska , Teresa Lipowska , Sławomir Holland , Krzysztof Tyniec

Godziny emisji Kulisy serialu M jak miłość

21:50

Bake off - Ale ciacho! - (9)

widowisko ( Polska 2017 ) Czas: 57min.

Reżyseria: Marek Lamprecht , Leszek Molski

Godziny emisji Bake off - Ale ciacho!

23:00

Bake off - Ale przepis - (9)

( Polska 2017 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Bake off - Ale przepis

23:20

Czy świat oszalał? - Panamskie kwity: przekręt stulecia

film dokumentalny ( Francja 2016 ) Czas: 54min.

To był największy wyciek dokumentów w historii 11, 5 miliona plików, obnażających największe sekrety międzynarodowego systemu finansowego w dziedzinie inwestycji offshore. 378 dziennikarzy śledczych z całego świata pracowało nad sprawą przez prawie rok.

Reżyseria: Benoit Bringer , Edouard Perrin

Godziny emisji Panamskie kwity: przekręt stulecia

00:25

Pod wspólnym niebem - odc. 8 Służebność przechodu

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Andrzej Montecki wraca padnięty z nocnej zmiany w supermarkecie. Dżesika dopytuje partnera, czy wciąż mu się podoba. Ego dziewczyny ucierpiało od chwili, kiedy Julia pojawiła się na posesji. Bożena jest przerażona przyspieszonym dojrzewaniem Julii.

Reżyseria: Marek Śledziewski

Obsada: Ewa Szykulska - Wiktoria , Marek Bukowski - Andrzej Montecki , Anna Samusionek - Bożena Kapulecka , Piotr Szwedes - Bożydar Kapulecki , Sebastian Konrad - Wrona , Michał Filipiak - Mirosław , Maciej Bożek - Bogusław , Mateusz Bożek - Leopold , Bruno Tomczyk - Iwo , Przemysław Furdak - Roman Montecki

Godziny emisji Pod wspólnym niebem

01:00

Rodzinka.pl - odc. 218 "Anioł, nie kobieta" sezon 11

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

....

Reżyseria: Patrick Yoka

Obsada: Adam Sikora , Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Jacek Braciak , Julia Wieniawa - Narkiewicz , Maciej Musiał , Magdalena Stużyńska , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

Godziny emisji Rodzinka.pl

01:35

Blue Jasmine

komediodramat ( USA 2013 ) Czas: 94min.

Jasmine przywykła do wygodnej egzystencji w świecie wyższych sfer u boku męża - milionera, Hala. Kiedy jednak Hal zostaje zatrzymany pod zarzutem malwersacji, uporządkowane życie Jasmine zmienia się nie do poznania.

Reżyseria: Woody Allen

Obsada: Cate Blanchett , Alec Baldwin , Sally Hawkins , Bobby Cannavale , Peter Sarsgaard

Godziny emisji Blue Jasmine

03:20

Panamskie kwity: przekręt stulecia

film dokumentalny ( Francja 2016 ) Czas: 54min.

To był największy wyciek dokumentów w historii 11, 5 miliona plików, obnażających największe sekrety międzynarodowego systemu finansowego w dziedzinie inwestycji offshore. 378 dziennikarzy śledczych z całego świata pracowało nad sprawą przez prawie rok.

Reżyseria: Benoit Bringer , Edouard Perrin

Godziny emisji Panamskie kwity: przekręt stulecia

04:30

Autoportret z kochanką

film obyczajowy ( Polska 1996 ) Czas: 83min.

Historia 19 - letniego Kuby, półsieroty skłóconego z ojcem i ciotką. Przełomem w jego marnej egzystencji staje się spotkanie z Dianą, starszą, ale powabną kobietą "po przejściach". Diana, tak jak jej mityczna imienniczka, odczuwa niezwykłą więź z naturą.

Reżyseria: Radosław Piwowarski

Obsada: Katarzyna Figura , Waldemar Błaszczyk , Jerzy Trela , Marek Kondrat , Marcelina Zjawińska , Halina Wyrodek , Mirosław Baka , Tomasz Bednarek , Edward Krasiński , Konrad Imiela

Godziny emisji Autoportret z kochanką

05:55

Zakończenie programu

Czas: 1min.

Godziny emisji Zakończenie programu

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info