Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-11-12 Pokaż dziś

05:35

Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę

( Polska 2017 ) Czas: 4min.

Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego.

Godziny emisji Słowo na niedzielę

05:50

Podróże z historią - odc. 32 Dwie twarze Galicji

cykl dokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 27min.

Dlaczego ludzie w Małopolsce wciąż odczuwają sentyment do czasów zaboru austriackiego? Skąd w ich domach pojawiały się portrety cesarza Franciszka Józefa? Galicja to sztucznie wymyślona kraina, w której odnajdziemy mnóstwo sprzeczności.

Reżyseria: Radosław Kotarski

Godziny emisji Podróże z historią

06:30

M jak miłość - odc. 1328

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 44min.

Ala wyznaje w końcu mężowi, że zaszła w ciążę, ale nie z nim, tylko z kochankiem. Paweł jest w szoku i od razu sięga po alkohol. Jakub zdradza za to Marcinowi, że Agnieszka wciąż nie doszła do siebie po śmierci Tomka i ma w pracy kłopoty.

Reżyseria: Mariusz Malec

Obsada: Julita Fabiszewska - Paulina , Katarzyna Cichopek - Kinga , Marcin Mroczek - Piotrek , Robert Moskwa - Artur , Tomasz Oświeciński - Andrzejek , Rafał Mroczek - Paweł , Mikołaj Roznerski - Marcin , Magdalena Walach - Agnieszka , Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina , Małgorzata Pieńkowska - Marysia

Godziny emisji M jak miłość

07:25

Barwy szczęścia - odc. 1734

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Jerzy bagatelizuje wyznanie Anny i nie traktuje jej uczucia do Nasielskiego poważnie. Nie mogąc znieść lekceważącego podejścia męża, Marczakowa postanawia pójść za głosem serca. Sebastian robi nalot Angeli. Córka zostaje przyłapana z Milewiczem.

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil

Obsada: Helena Englert , Dorota Kolak , Mirosław Baka , Kacper Krupski , Józef Grzymała , Hubert Wiatrowski , Witold Sosulski , Elżbieta Romanowska , Bronisław Wrocławski , Jakub Wieczorek

Godziny emisji Barwy szczęścia

07:55

Barwy szczęścia - odc. 1735

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Iwona przeżywa śmierć Jareckiego - pacjenta, którego nie przyjęła w przychodni. W kryzysie wspiera ją Alek. Dręczona wyrzutami sumienia lekarka idzie do mieszkania zmarłego mężczyzny. Magda, wezwana przez Angelę, wraca wcześniej z Zakrzewia.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Izabela Zwierzyńska , Honorata Witańska , Kacper Krupski , Helena Englert , Józef Grzymała , Bronisław Wrocławski , Joanna Gleń , Dorota Kolak , Mirosław Baka , Krzysztof Wach

Godziny emisji Barwy szczęścia

08:30

Barwy szczęścia - odc. 1736

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Robert boi się, że znajomi Angeli doniosą o nich dyrekcji. Dziewczyna wyznaje Oliwce i Kajtkowi, że znów mieszka z nauczycielem. Prosi, by pomogli jej ukrywać związek z Milewiczem. Afera z podsłuchiwaniem córki odbija się na małżeństwie Sebastiana i Magdy.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Wiktoria Gąsiewska , Honorata Witańska , Kacper Krupski , Helena Englert , Jakub Dmochowski , Adrianna Biedrzyńska , Natalia Zambrzycka , Maria Dejmek , Mikołaj Krawczyk , Adam Szczyszczaj

Godziny emisji Barwy szczęścia

09:05

Barwy szczęścia - odc. 1737

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Darek stawia sobie za cel znalezienie Józkowi porządnej dziewczyny, tymczasem Julita nadal interesuje się byłym narzeczonym. Pojawia się też szansa na atrakcyjną ofertę sportową dla Sałatki - jego mecz obserwuje selekcjoner z ważnego niemieckiego klubu.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Przemysław Stippa , Andrzej Niemyt , Patryk Pniewski , Katarzyna Sawczuk , Maria Dejmek , Marek Karpowicz , Mikołaj Krawczyk , Sebastian Stankiewicz , Hanna Klepacka , Adam Szczyszczaj

Godziny emisji Barwy szczęścia

09:35

Barwy szczęścia - odc. 1738

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Zatroskana Julita dopytuje Władka o stan zdrowia Józka po wypadku na boisku, który widziała w telewizji. Darek czeka w poznańskim szpitalu na wyniki badań Sałatki. Nie wierzy w szczerą troskę Julity i czuje, że dziewczyna coś kombinuje.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Przemysław Stippa , Andrzej Niemyt , Patryk Pniewski , Katarzyna Sawczuk , Sebastian Stankiewicz , Jacek Kałucki , Marcin Perchuć , Witold Sosulski , Hubert Wiatrowski , Hanna Bieluszko

Godziny emisji Barwy szczęścia

10:10

Ostoja - odc. 144

magazyn przyrodniczy ( Polska 2015 ) Czas: 25min.

Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze.

Godziny emisji Ostoja

10:45

Rodzinne oglądanie - Przeprowadzki zwierząt - odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2013 ) Czas: 58min.

Każdego dnia, tysiące zwierząt na świecie są przewożone drogą lądową i powietrzną. W odc. śledzimy przenosiny prawie dwumetrowego rekina z północy na południe Anglii, pary wilków z Węgier do Szkocji i 3 groźnych krokodyli z Francji do Wielkiej Brytanii.

Reżyseria: Jamie Simpson

Godziny emisji Przeprowadzki zwierząt

11:55

Makłowicz w podróży - Kanada - Quebeck (165) Z pól i sadów

magazyn kulinarny ( Polska 2014 ) Czas: 24min.

March Jean Talon to największy targ miejski w Montrealu. Można tu zobaczyć wszystko, co uprawia się na polach i w sadach Quebecu. Tropem dorodnych owoców i warzyw krakowski smakosz rusza na quebecką wieś. W Hemmingford podziwia sady jabłkowe.

Reżyseria: Paweł Lesisz

Godziny emisji Makłowicz w podróży

12:35

Bake off - Ale ciacho! - (9)

widowisko ( Polska 2017 ) Czas: 56min.

Reżyseria: Marek Lamprecht , Leszek Molski

Godziny emisji Bake off - Ale ciacho!

13:35

Bake off - Ale przepis - (9)

( Polska 2017 ) Czas: 9min.

Godziny emisji Bake off - Ale przepis

14:00

Familiada - odc. 2407

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł.

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Godziny emisji Familiada

14:40

Koło fortuny - odc. 54 ed. 3

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 28min.

Reżyseria: Tomasz Motyl

Godziny emisji Koło fortuny

15:20

Na dobre i na złe - odc. 684 Wstydliwe tajemnice

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 48min.

Badania genetyczne Józia potwierdzają, że jest synem Adama. Dr Krajewski, gdy odkrywa, że badań zażądał od Oliwii jego brat wybucha wściekłością. Blanka nie dostała się na Akademię Medyczną w Warszawie i chce studiować w Bydgoszczy.

Reżyseria: Kordian Piwowarski

Obsada: Elżbieta Jaroszek - instrumentariuszka , Grzegorz Daukszewicz - Adam , Marcin Zacharzewski - Borys , Piotr Głowacki - prof. Bart , Pola Gonciarz - Blanka , Michał Żebrowski - Falkowicz , Marcin Sianko - Paweł , Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria , Iwona Bielska - Lilka , Maryla Morydz - pielęgniarka

Godziny emisji Na dobre i na złe

16:20

The Voice of Poland - Live (16)

widowisko ( Polska 2017 ) Czas: 80min.

Reżyseria: Rinke Roojiens

Godziny emisji The Voice of Poland VIII seria

18:00
Na żywo

Panorama

( Polska 2017 ) Czas: 28min.

Codzienny serwis informacyjny.

Godziny emisji Panorama

18:30
Na żywo

Sport Telegram

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

Godziny emisji Sport Telegram

18:40

Pogoda

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Pogoda 18.25

18:55

Na sygnale - odc. 161 "Królowa śniegu"

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Doktor Góra opatruje nastolatka, który miał wypadek na rolkach. Nagle do karetki podchodzi kilkuletnia dziewczynka. Mała jest przestraszona i wyznaje, że nie może obudzić mamy. Wie jednak, jak trafić do domu. Ratownicy robią wszystko, by jej pomóc.

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz

Obsada: Małgorzata Kurmin - Matka , Kevin Grzegorczyk - Syn , Damian Urbańczyk - Policjant , Jan Dostatni - Policjant , Maryla Morydz - Pielęgniarka , Iga Górecka - Ruda , Marcin Grzymowicz - Potocki , Tomasz Piątkowski - Góra , Anna Haba - Lidka , Lea Oleksiak - Anna

Godziny emisji Na sygnale

19:25

Lajk!

( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Godziny emisji Lajk!

20:05

22 Jump Street

komedia kryminalna ( USA 2014 ) Czas: 107min.

Oficerowie Schmidt i Jenko, bohaterowie komedii kryminalnej "21 Jump Street", przebrnęli już przez szkołę średnią i czekają ich duże zmiany. Tym razem będą działać pod przykrywką w miejscowym college'u. Ich przyjaźń staje jednak pod znakiem zapytania.

Reżyseria: Phil Lord , Christopher Miller

Obsada: Jonah Hill , Channing Tatum , Peter Stormare , Amber Stevens

Godziny emisji 22 Jump Street

22:10

Kino bez granic - Wilczy totem

film fabularny ( Francja, Chiny 2015 ) Czas: 113min.

Adaptacja powieści chińskiego dysydenta Jianga Ronga z 2004 r. Bohater, chiński student Chen Zhen, wraz z kolegą Yang Ke zostaje wysłany w 1967 r. , w okresie tzw. rewolucji kulturalnej, w głąb Mongolii, by badać życie koczowniczych plemion pasterskich.

Reżyseria: Jean-Jacques Annaud

Obsada: Feng Shaofeng , Shawn Dou , Ankhnyam Ragchaa , Yin Zhusheng

Godziny emisji Wilczy totem

00:20

Wciąż ją kocham

film obyczajowy ( USA 2010 ) Czas: 103min.

Młody komandos na przepustce zakochuje się z wzajemnością w pełnej ideałów dziewczynie. Kiedy po romantycznych wakacjach John i Savannah muszą się na krótko rozstać, piszą do siebie. Splot okoliczności sprawia, że okres ich rozłąki znacznie się wydłuża.

Reżyseria: Lasse Hallstroem

Obsada: Amanda Seyfried , Channing Tatum , Scott Porter

Godziny emisji Wciąż ją kocham

02:15

Żywie Biełaruś

dramat ( Polska 2012 ) Czas: 101min.

Historia białoruskiego opozycjonisty w realiach kraju zmagającego się z dyktaturą Łukaszenki. Głównym bohaterem jest muzyk rockowy Miron. W odwecie za kontestowanie systemu prześladującego jego rodaków, artysta i jego grupa trafiają na czarną listę.

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz

Obsada: Dźmitry Vinsent Papko , Karolina Gruszka , Aliaksandr Malczanau , Denis Tarasenko

Godziny emisji Żywie Biełaruś

04:10

Cudze szczęście

film obyczajowy ( Polska 1997 ) Czas: 88min.

8 - letni Tomek, syn Anny i Pawła, ulega wypadkowi. Dziecku potrzebna jest krew. Gdy ojciec chce mu ją oddać okazuje się, że niezgodność grup wyklucza jego ojcostwo. Paweł podejrzewa żonę o zdradę. Z badań wynika, że i ona nie jest matką Tomka.

Reżyseria: Mirosław Bork

Obsada: Danuta Stenka , Susanne Luning , Maciej Robakiewicz , Oliver Stritzel , Jan Machulski

Godziny emisji Cudze szczęście

05:45

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info