Logo TVP2 HD Program TV TVP2 HD - ramówka, emisje

2017-11-17 Pokaż dziś

05:55

Rodzinka.pl - odc. 181 "Sprzedane" sezon 8

serial komediowy TVP ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Kuba informuje rodziców, że chce iść na studia w Krakowie. Natalia martwi się, że wszyscy synowie zaraz się wyprowadzą. Boscy planują sprzedać dom. Z niespodziewaną wizytą wpadają rodzice Natalii i proponują im, żeby kupili dom na wsi obok nich.

Reżyseria: Patric Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Ewa Bułhak , Halina Skoczyńska , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Michał Grudziński , Tomasz Karolak , Waldemar Barwiński

Godziny emisji Rodzinka.pl

06:35

Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (87) Bieda

cykl reportaży ( Polska 2009 ) Czas: 24min.

Wojciech Cejrowski odwiedza palafites - południowoamerykańskie nadrzeczne dzielnice biedy. Reporter udowadnia, że słowo "bieda" posiada różne znaczenia, niekoniecznie takie, do jakich jesteśmy przyzwyczajeni w Europie.

Obsada: Wojciech Cejrowski

Godziny emisji Wojciech Cejrowski - boso przez świat

07:05

M jak miłość - odc. 167

serial TVP ( Polska 2003 ) Czas: 43min.

Hania oświadcza teściowej, że dla dobra dziecka jest w stanie znieść nienawiść Marka. Barbara ma żal do syna, że nie daje żonie szansy. A Marek wybiera się do adwokata. Nikt nie wie, jakie są jego plany, może chce się radzić mecenasa w sprawie rozwodu.

Reżyseria: Natalia Koryncka-Gruz , Waldemar Szarek

Obsada: Witold Pyrkosz , Teresa Lipowska , Dominika Ostałowska , Małgorzata Pieńkowska , Cezary Morawski , Joanna Koroniewska , Kacper Kuszewski , Marcin Mroczek , Rafał Mroczek , Franciszek Przybylski

Godziny emisji M jak miłość

08:00
Na żywo

Pytanie na śniadanie

( Polska 2017 ) Czas: 40min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

Godziny emisji Pytanie na śniadanie

11:00
Na żywo

Panorama

( Polska 2017 ) Czas: 11min.

Godziny emisji Panorama

11:20

Barwy szczęścia - odc. 1742

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Trwa wizja lokalna nad rzeką z udziałem Krzepińskiego. Porywacz twierdzi, że Marta sama wpadła do rzeki, a on próbował ją ratować. Na miejsce przyjeżdża Artur z Modestem. Jasnowidz rozbudza w Chowańskim nadzieję, że jego żona wcale nie utonęła.

Reżyseria: Krzysztof Rogala

Obsada: Jacek Rozenek , Andrzej Niemirski , Patryk Pniewski , Katarzyna Sawczuk , Andrzej Niemyt , Bronisław Wrocławski , Joanna Gleń , Honorata Witańska , Sebastian Skoczeń , Marek Kossakowski

Godziny emisji Barwy szczęścia

11:50

Postaw na milion - odc. 168

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 46min.

Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion?

Reżyseria: Konrad Smuga

Godziny emisji Postaw na milion

12:50

Tylko z Tobą - odc 26

serial obyczajowy ( Turcja 2015 ) Czas: 46min.

Nur odwiedza Yigita w firmie. W tym czasie pojawia się również Iclal, ale Yigit zdążył ją ukryć w pokoju obok. Iclal zaprasza Yigita na kolację na mieście. Nur, wiedząc o tym, jest zazdrosna.

Reżyseria: Aysun Akyüz

Obsada: Tolgahan Sayman , Amine Güle , Şafak Pekdemir , Ümit Yesin

Godziny emisji Tylko z Tobą

13:50

Na sygnale - odc. 81 "Być mężczyzną"

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2016 ) Czas: 23min.

Zespół Anny trafia na plac budowy, gdzie jeden z robotników zemdlał i spadł z rusztowania ziemię. Okazuje się, że pacjent ukrywał dotąd niebezpieczną tajemnicę, przez co może stracić życie. Ekipa Wiktora jedzie do wypadku podczas treningu koszykówki.

Reżyseria: Krzysztof Kasior

Obsada: Tomasz Piątkowski - Góra , Agata Załęcka - Renata , Lea Oleksiak - Anna , Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam , Monika Mazur - Martyna

Godziny emisji Na sygnale

14:25

Coś dla Ciebie

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 20min.

Bezrobocie? Brak mieszkania? Czy te problemy są bliskie także widzom? Pokazujemy, gdzie szukać pomocy, jak się o nią zwrócić i jak znaleźć miejsca w swojej okolicy, w których można ją uzyskać.

Godziny emisji Coś dla Ciebie

14:50

Ewangelicki Gdańsk

film dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Gdańsk w XVI wieku był miastem portowym, połączonym z innymi portami zachodniej Europy intensywną wymianą handlową i kulturową. Wieści o ruchach reformacyjnych wzywających do odnowy Kościoła i życia religijnego odbiły się tu szerokim echem.

Godziny emisji Ewangelicki Gdańsk

15:30

Janosik - odc. 7/13 - Beczka okowity

serial TVP ( Polska 1973 ) Czas: 44min.

Austriacy wysyłają przeciwko rozbójnikom regularne wojska. Zbójnicy z Janosikiem przechodzą na drugą stronę Tatr, do słowackiej wioski. Tutaj biorą w obronę bitego przez hajduków chłopa, a dowódcę oddziału za karę wrzucają do beczki z okowitą.

Reżyseria: Jerzy Passendorfer

Obsada: Marek Perepeczko , Ewa Lemańska , Czesław Jaroszyński , Marian Kociniak , Mieczysław Czechowicz , Bogusz Bilewski , Witold Pyrkosz , Jerzy Cnota , Janusz Kłosiński , Janusz Bukowski

Godziny emisji Janosik

16:30

Koło fortuny - odc. 59 ed. 3

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 28min.

Reżyseria: Tomasz Motyl

Godziny emisji Koło fortuny

17:05

Nadzieja i miłość - odc. 55

serial obyczajowy ( Turcja 2013 ) Czas: 45min.

Hakan proponuje Umut małżeństwo. Ona zgadza się. Ragip próbuje załagodzić kwestię biżuterii i wysyła Emel elegancki naszyjnik. Hale robi wyrzuty Umut o ślub z Hakanem. Serial, w którym gra Umut zostaje zdjęty z anteny. Yelda z Seldą powodują awarię.

Reżyseria: Nisan Akman

Obsada: Gizem Karaca , Berk Oktay , Şükrü Özyldz , Buse Arslan , Lain Ceylan

Godziny emisji Nadzieja i miłość

18:00
Na żywo

Panorama

( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Codzienny serwis informacyjny.

Godziny emisji Panorama

18:30
Na żywo

Sport Telegram

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

Godziny emisji Sport Telegram

18:40

Pogoda

( Polska 2017 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Pogoda 18.25

18:50

Jeden z dziesięciu - 18/102

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 26min.

Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie.

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Godziny emisji Jeden z dziesięciu

19:30

Barwy szczęścia - odc. 1742

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Trwa wizja lokalna nad rzeką z udziałem Krzepińskiego. Porywacz twierdzi, że Marta sama wpadła do rzeki, a on próbował ją ratować. Na miejsce przyjeżdża Artur z Modestem. Jasnowidz rozbudza w Chowańskim nadzieję, że jego żona wcale nie utonęła.

Reżyseria: Krzysztof Rogala

Obsada: Jacek Rozenek , Andrzej Niemirski , Patryk Pniewski , Katarzyna Sawczuk , Andrzej Niemyt , Bronisław Wrocławski , Joanna Gleń , Honorata Witańska , Sebastian Skoczeń , Marek Kossakowski

Godziny emisji Barwy szczęścia

20:05

Barwy szczęścia - odc. 1743

serial obyczajowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Komisarz Turowski przekazuje Chowańskiemu stanowisko policji: zeznania Krzepińskiego nie pozostawiają wątpliwości: Marta nie żyje, a jej ciało uniesione przez prąd może nigdy nie być odnalezione. Modest mówi w mediach, że Walawska żyje i on ją odnajdzie.

Reżyseria: Krzysztof Rogala

Obsada: Jacek Rozenek , Andrzej Niemyt , Piotr Jankowski , Gabriela Ziembicka , Patryk Pniewski , Katarzyna Sawczuk , Barbara Kurzaj , Małgorzata Potocka , Karolina Porcari , Emilia Warabida

Godziny emisji Barwy szczęścia

20:40

O mnie się nie martw - s. VII odc. 11/13

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Krzysiek, który odnalazł się ku radości przyjaciół, opowiada kolejne wersje swego zniknięcia. Nie pamięta dokładnie, co się z nim stało. Dopiero Grażyna wpada na trop prawdziwych faktów jego zaginięcia i próbuje skonfrontować Krzyśka z rzeczywistością.

Reżyseria: Anna Kazejak , Łukasz Ostalski

Obsada: Katarzyna Ankudowicz , Kamil Kula , Jakub Wesołowski , Marcin Korcz , Hanna Śleszyńska , Maja Kwaśny , Aleksandra Domańska , Dawid Zawadzki , Joanna Kulig , Stefan Pawłowski

Godziny emisji O mnie się nie martw

21:40

Rodzinka.pl - odc. 220 "Drobny lifting" sezon 11

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek.

Reżyseria: Patrick Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Artur Kurant , Julia Wieniawa - Narkiewicz , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Olga Kalicka , Tomasz Karolak , Wiktoria Gąsiewska

Godziny emisji Rodzinka.pl

22:10

Pod wspólnym niebem - odc. 9 Manewry miłosne

serial komediowy TVP ( Polska 2017 ) Czas: 28min.

Mur służebności przechodu stoi. Kapuleccy chcą wyswatać Julię z człowiekiem z odpowiednich kręgów. Kawaler z koneksjami ministerialnymi ma się pojawić w lofcie. Wkrótce nadchodzi rządowy kawaler do wzięcia. Mirosławowi Julia siępodoba, ale bez wzajemności.

Reżyseria: Marek Śledziewski

Obsada: Ewa Szykulska - Wiktoria , Marek Bukowski - Andrzej Montecki , Anna Samusionek - Bożena Kapulecka , Piotr Szwedes - Bożydar Kapulecki , Sebastian Konrad - Wrona , Michał Filipiak - Mirosław , Maciej Bożek - Bogusław , Mateusz Bożek - Leopold , Bruno Tomczyk - Iwo , Przemysław Furdak - Roman Montecki

Godziny emisji Pod wspólnym niebem

01:00

Milion dolarów

komediodramat ( Polska 2010 ) Czas: 103min.

Przewrotny komediodramat w reżyserii Janusza Kondratiuka o małym szczęściu, wielkich pieniądzach i absurdach dzisiejszego świata. Bożena, urzędniczka z wielkiego banku, wierzy, że naprawdę żyje tylko ten, kto kupuje. A pieniędzy ciągle brak.

Reżyseria: Janusz Kondratiuk

Obsada: Kinga Preis , Tomasz Karolak , Joanna Kulig , Jakub Gierszał , Hanna Konarowska , Rafał Mohr , Barbara Krafftówna , Andrzej Grabowski , Krzysztof Materna , Agnieszka Sienkiewicz

Godziny emisji Milion dolarów

02:55

Grupa specjalna "Kryzys" - Odc. 5/10

serial ( Japonia 2017 ) Czas: 45min.

Członek grupy specjalnej Kryzys - Akira - trafia do więzienia, gdzie poznaje człowieka, który mieszkał i uczył się w tym samym mieście. Poznany Sawada przedstawia Akirę swojemu szefowi i tak załatwia koledze pracę...

Reżyseria: Kosuke Suzuki , Keiichiro Shiraki

Obsada: Shun Oguri , Hidetoshi Nishijima , Tetsushi Tanaka , Toru Nomaguchi , Yuko Araki

Godziny emisji Grupa specjalna Kryzys

03:55

Koło fortuny - odc. 1 ed. 3

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 30min.

Prowadzi Rafał Brzozowski. Obok niego wystąpi Izabella Krzan - Miss Polonia 2016. W programie bierze udział 3 zawodników. Uczestnicy kręcą kołem, a następnie odgadują hasła typując spółgłoskę za określoną sumę pieniędzy znajdującą się na kole.

Reżyseria: Tomasz Motyl

Godziny emisji Koło fortuny

04:35

Koło fortuny - odc. 2 ed. 3

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 30min.

Teleturniej emitowany w TVP2 w latach 1993 - 1998 i 2007 - 2009. Kolejna edycja: wielkie emocje, cenne nagrody i dobra zabawa, współczesna scenografia. Prowadzi Rafał Brzozowski, a obok niego zobaczymy Izabellę Krzan - Miss Polonia 2016.

Reżyseria: Tomasz Motyl

Godziny emisji Koło fortuny

05:15

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info