Reklama

Logo TVP2 HD TVP2 HD program TV na 2018-07-14 - ramówka, emisje

2018-07-14 Pokaż dziś

05:30

Koło fortuny - odc. 47 ed. 3

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Reżyseria: Tomasz Motyl

Godziny emisji Koło fortuny

06:05

Na dobre i na złe - odc. 666 - Kiepska prognoza

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 47min.

Wanda proponuje Falkowiczowi, by pojechał na trzy miesiące na staż do USA. Profesor nie myśli jednak o karierze, tylko o córce. Odkrywa w końcu, że Matylda od kilku tygodni go okłamuje. Po zawale Tretter wraca na rekonwalescencję do Leśnej Góry.

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski

Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam , Redbad Klijnstra - Van Graaf , Emilia Komarnicka - Agata , Michał Żebrowski - Falkowicz , Amelia Czaja - Matylda , Marcin Sianko , Aleksandra Hamkało - Julka Burska , Marek Ślosarski - Stanisławski , Piotr Garlicki - Tretter , Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria

Godziny emisji Na dobre i na złe

07:00

M jak miłość - odc. 1364

serial TVP ( Polska 2018 ) Czas: 44min.

Sąd wydaje wyrok w sprawie Justyny, a dziewczynę w tak trudnym dniu wspierają tylko Mateusz, Marek i Kisielowa. Bo pozostali mieszkańcy Grabiny a zwłaszcza Krzysztof Banach, właściciel lokalnej cukierni - okazują Górskiej jedynie niechęć.

Reżyseria: Kinga Lewińska

Obsada: Ewa Kasprzyk - Weronika Sobańska , matka Janka , Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa , Kacper Kuszewski - Marek , Krystian Domagała - Mateusz , Teresa Lipowska - Barbara , Jacek Kopczyński - Werner , Tomas Kollarik - Jan Morawski , policjant , Tamara Arciuch - Ania , Joanna Sydor - Teresa , Olga Szomańska - Marzenka

Godziny emisji M jak miłość

07:55
Na żywo

Pytanie na śniadanie

( Polska 2018 ) Czas: 45min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

Godziny emisji Pytanie na śniadanie

11:00

Rodzinka.pl s.VIII - odc. 179 "Gdyby kózka nie skakała..." sezon 8

serial komediowy TVP ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Kontuzjowany Tomek negocjuje z Natalią w sprawie leczenia bolącej kostki. Nie chce zgodzić się na wizytę w szpitalu, ale chętnie skorzystałby z szybkiej i płatnej konsultacji prywatnej. Kacprowi śni się, że studiuje razem z Kubą, co motywuje Kubę do nauki.

Reżyseria: Patric Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Jacek Braciak , Julia Wieniawa - Narkiewicz , Maciej Musiał , Magdalena Stużyńska , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Olga Kalicka , Tomasz Karolak

Godziny emisji Rodzinka.pl

Reklama
11:35

Barwy szczęścia - odc. 1871

serial obyczajowy TVP ( Polska 2018 ) Czas: 24min.

Ks. Tadeusz stara się przekonać Carinę, by nie wyjeżdżała z Polski. Dziewczyna mówi o ciąży Górkom, którzy dobrze to przyjmują. Waleria nie wierzy jednak w wersję Cariny o francuskim ojcu dziecka, uważa, że może nim być ktoś, kogo poznała w Polsce.

Reżyseria: Jacek Gąsiorowski

Obsada: Ewa Ziętek , Krzysztof Kiersznowski , Jakub Mróz , Divine Kitenge - Martyńska , Maria Dejmek , Adam Szczyszczaj , Dorota Kolak , Bronisław Wrocławski , Hanna Klepacka , Sebastian Stankiewicz

Godziny emisji Barwy szczęścia

12:15

Gwiazdy w południe - Tygrysy murawy

komedia ( USA 2005 ) Czas: 88min.

Komedia familijna w doborowej obsadzie, opowiadająca o miłośnikach futbolu i zaciekłej rywalizacji na boisku. Phil Weston dorastał w duchu sportowych zmagań i ambicji swego ojca, Bucka. On sam również interesuje się piłką, podobnie jak jego nieletni syn.

Reżyseria: Jesse Dylan

Obsada: Will Ferrell , Robert Duvall , Steven Anthony Lawrence , Scott Adsit , Josh Hutcherson

Godziny emisji Tygrysy murawy

14:00

Familiada - odc. 2407

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł.

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Godziny emisji Familiada

14:35

Koło fortuny - odc. 48 ed. 3

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Reżyseria: Tomasz Motyl

Godziny emisji Koło fortuny

15:15

Kabaretowe Przeboje Lata 2015

program rozrywkowy ( Polska 2016 ) Czas: 50min.

Program przypominający najzabawniejsze skecze i piosenki z letnich kabaretonów 2015. Wystapią m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Smile, Kabaret Młodych Panów, Artur Andrus, Grupa MoCarta, Formacja Chatelet, Ewa Błachnio, Jurki.

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Godziny emisji Kabaretowe Przeboje Lata 2015

16:15

Rodzinka.pl s.VIII - odc. 180 "Boskie życie" sezon 8

serial komediowy TVP ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Do Kacpra przychodzi korepetytorka, która wzbudza zainteresowanie Ludwika i Marka, dlatego Natalia zmienia korepetytorkę na korepetytora. Nim zainteresowane są Natalia i Maria. Tomek zakłada się z Ludwikiem, że potrafiłby wytrzymać z małym dzieckiem.

Reżyseria: Patric Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Aleksandra Szwed , Halina Skoczyńska , Jacek Braciak , Julia Wieniawa - Narkiewicz , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Olga Kalicka , Tomasz Karolak

Godziny emisji Rodzinka.pl

16:45

Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - Bogactwo

( Polska 2018 ) Czas: 4min.

Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego.

Reżyseria: Mateusz Pleskacz

Godziny emisji Słowo na niedzielę

17:10

Na dobre i na złe - odc. 696 Strach ma wielkie oczy

serial TVP ( Polska 2018 ) Czas: 48min.

Oliwia i Adam chcą ochrzcić syna, ale ksiądz żąda zaświadczenia o ślubie. W pracy kolejnym pacjentem dra Krajewskiego zostaje Tomasz. Jest wycieńczony, bo od kilku lat choruje na raka, ale nie bierze leków i próbuje nowotwór pokonać głodówką.

Reżyseria: Kordian Piwowarski

Obsada: Mateusz Damięcki - Krzysztof , Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria , Grażyna Zielińska - pani Maria , Marek Bukowski - dr Gawryło , Ilona Ostrowska - Kasia Smuda , Maryla Morydz - pielęgniarka , Grzegorz Daukszewicz - Adam , Pola Gonciarz - Blanka , Michał Żebrowski - Falkowicz , Marcin Sianko - Paweł

Godziny emisji Na dobre i na złe

18:00
Na żywo

Panorama

( Polska 2018 ) Czas: 19min.

Codzienny serwis informacyjny.

Godziny emisji Panorama

18:25

Pogoda

( Polska 2018 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

Godziny emisji Pogoda 18.25

Reklama
18:30
Na żywo

Sport Telegram

( Polska 2018 ) Czas: 4min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

Godziny emisji Sport Telegram

18:40

Rodzinka.pl s.VI - odc. 143 "Wyprowadzka" sezon 6

serial komediowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 23min.

Tomek z Ludwikiem oglądają zdjęcie koleżanki Tomka na telefonie i dyskutują na temat kobiecych walorów. Janina i Zenon pomagają Kacperkowi tworzyć drzewo genealogiczne rodziny Boskich. Nowy dom dziadków jest gotowy do odbioru.

Reżyseria: Karol Klementewicz

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Halina Skoczyńska , Jacek Braciak , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Michał Grudziński , Tomasz Karolak

Godziny emisji Rodzinka.pl

19:05

Rodzinka.pl s.VI - odc. 144 "Rodzicem być!" sezon 6

serial komediowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 22min.

Kacper umieszcza w internecie zdjęcie brata, co wywołuje dyskusję o publikowaniu wizerunku w sieci. Rodzinka analizuje raport przeciwpożarowy i zastanawia się nad zasadami ppoż. we własnym domu.

Reżyseria: Karol Klementewicz

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Maciej Musiał , Magdalena Stużyńska , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Michał Grudziński , Tomasz Karolak

Godziny emisji Rodzinka.pl

19:35

Lajk!

( Polska 2018 ) Czas: 16min.

Godziny emisji Lajk!

20:05
Na żywo

XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów Ciechocinek 2018 - (1)

widowisko ( Polska 2018 ) Czas: 50min.

XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów, który odbywa się 14 lipca 2018 r. Pomysłodawcą i jednocześnie organizatorem festiwalu jest Don Vasyl Szmidt, jeden z najpopularniejszych Romów w Polsce. Gospodarze festiwalu Anna Popek i Dziani.

Godziny emisji XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów Ciechocinek 2018

21:05
Na żywo

XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów Ciechocinek 2018 - (2)

widowisko ( Polska 2018 ) Czas: 50min.

XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów, który odbywa się 14 lipca 2018 r. Pomysłodawcą i jednocześnie organizatorem festiwalu jest Don Vasyl Szmidt, jeden z najpopularniejszych Romów w Polsce. Gospodarze festiwalu Anna Popek i Dziani.

Godziny emisji XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów Ciechocinek 2018

22:10
Na żywo

XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów Ciechocinek 2018 - (3)

widowisko ( Polska 2018 ) Czas: 50min.

XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów, który odbywa się 14 lipca 2018 r. Pomysłodawcą i jednocześnie organizatorem festiwalu jest Don Vasyl Szmidt, jeden z najpopularniejszych Romów w Polsce. Gospodarze Anna Popek i Dziani.

Godziny emisji XXII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów Ciechocinek 2018

23:10

Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014. - (1) Wakacje Jasia Kowalskiego

program rozrywkowy ( Polska 2014 ) Czas: 50min.

Wakacje Polaków w przekroju wiekowym. Powołamy do życia statystycznego Jana Kowalskiego i przeprowadzimy widzów przez kolejne wakacje jego życia...

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Godziny emisji Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014.

00:15

Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014. - (2) Wakacje Janka Kowalskiego

program rozrywkowy ( Polska 2014 ) Czas: 48min.

Wakacje Polaków w przekroju wiekowym. Powołamy do życia statystycznego Jana Kowalskiego i przeprowadzimy widzów przez kolejne wakacje jego życia...

Reżyseria: Beata Harasimowicz

Godziny emisji Wakacje z Kabaretem - Szczecin 2014.

01:15

Agent XXL 2

komedia ( USA 2006 ) Czas: 92min.

W jednej z firm komputerowych stworzony zostaje wirus, mogący ułatwić niepożądanym osobom dostęp do wszelkich akt rządowych. FBI planuje wysłać do domu programisty, Toma Fullera, swojego człowieka, który miałby za zadanie wkraść się do komputera.

Reżyseria: John Whitesell

Obsada: Martin Lawrence , Nia Long , Emily Procter , Mark Moses

Godziny emisji Agent XXL 2

Reklama
03:00

Lwie serce

film akcji ( USA 1990 ) Czas: 100min.

Film z udziałem mistrza karate i gwiazdora kina akcji, Jeana - Claude'a Van Damme'a. Otwiera scena porachunków handlarzy narkotyków na ulicach Los Angeles. Wiadomość o tragedii dociera do brata jednej z ofiar, Gaultiera, żołnierza Legii Cudzoziemskiej.

Reżyseria: Sheldon Lettich

Obsada: Jean-Claude Van Damme , Harrison Page , Deborah Rennard , Ashley Johnson

Godziny emisji Lwie serce

04:55

Kryminalne zagadki Las Vegas s.XV - s. XV, odc. 4/18

serial sensacyjny ( Kanada, USA 2014 ) Czas: 41min.

W liceum zostaje zamordowany nauczyciel chemii, a nazajutrz najlepszy futbolista szkolnej drużyny. Gdy okazuje się, że nauczyciel produkował sterydy anaboliczne, natychmiast wszystkim przypomina się serial Breaking Bed. Złudzenie.

Reżyseria: Frank Waldeck

Obsada: Eric Szmanda , Gary Dourdan , George Eads , Jorja Fox , Marg Helgenberger , Paul Guilfoyle , Robert Hall , William Petersen

Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

05:40

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

O programie TV stacji TVP2 HD

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-14. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-14 dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w TVP2 HD

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info