Reklama

Logo TVP2 HD TVP2 HD program TV na niedzielę - ramówka, emisje

2018-07-22 Pokaż dziś

05:15

Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - Kontroler sprawiedliwości

( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego.

Reżyseria: Mateusz Pleskacz

  Godziny emisji Słowo na niedzielę

05:30

Koło fortuny - odc. 67 ed. 3

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Reżyseria: Tomasz Motyl

  Godziny emisji Koło fortuny

06:05

Na dobre i na złe - odc. 674 - O dzielnym medyku...

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 48min.

Lena szykuje się do ślubu ze Staszkiem, ale swój wieczór panieński spędza z Witkiem, bawiąc się w jednym z klubów. A jej narzeczony robi się w końcu o rywala zazdrosny. Ola spotyka się ze Stanisławskim, który chce przekazać dziewczynie pamiątki po Janku.

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz

Obsada: Marcin Zacharzewski - Borys , Bartosz Opania - Latoszek , Piotr Głowacki - prof. Bart , Anna Karczmarczyk - Ola , Anita Sokołowska - Lena , Redbad Klijnstra - Van Graaf , Marcin Rogacewicz - Przemek , Marcin Sianko - Paweł , Aleksandra Hamkało - Julka Burska , Marek Ślosarski - Stanisławski

  Godziny emisji Na dobre i na złe

07:00

M jak miłość - odc. 1367

serial TVP ( Polska 2018 ) Czas: 44min.

Agnieszka zajmuje się w prokuraturze kolejną niebezpieczną sprawą, a jej współpracownica Sylwia Zalewska nagle znika. Asia zauważa, że jej nowy sąsiad Michał ma wyjątkowo podejrzanych znajomych.

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz

Obsada: Magdalena Walach - Agnieszka , Jan Wieczorkowski - Jacek , Paweł Deląg , Izabela Kapiasova - Marylka , Teresa Lipowska - Barbara , Anna Mucha - Madzia , Iga Górecka - Karolina , Katarzyna Cichopek - Kinga , Barbara Kurdej - Szatan - Joanna , Feliks Matecki - Wojtuś

  Godziny emisji M jak miłość

07:55
Na żywo

Pytanie na śniadanie

( Polska 2018 ) Czas: 45min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

  Godziny emisji Pytanie na śniadanie

Reklama
10:50

Rodzinne oglądanie - 300 milionów lat - Ziemia człowieka - odc. 2

serial dokumentalny ( Niemcy 2016 ) Czas: 51min.

300 milionów lat obejmuje okres kształtowania się europejskiego kontynentu: od karbonu do dziś. Podczas tego długiego okresu, Europa podróżowała pomiędzy różnymi strefami klimatycznymi, była przemieniana przez różne żywioły i kolizje z kontynentami.

  Godziny emisji 300 milionów lat

11:55

Gwiazdy w południe - Rio Lobo

western ( USA 1970 ) Czas: 109min.

Schyłek wojny secesyjnej. Pułkownik Uni Cord McNally doprowadza do odbicia złota złupionego przez Konfederatów. Wzięci do niewoli oficerowie Południa ujawniają po zakończeniu wojny szczegóły przejęcia złota. Okazuje się, że pomógł im pewien zdrajca.

Reżyseria: Howard Hawks

Obsada: John Wayne , Jorge Rivero , Jennifer O'Neill , Jack Elam , Christopher Mitchum , Victor French , Susana Dosamantes , Sherry Lansing

  Godziny emisji Rio Lobo

14:00

Familiada - odc. 2414

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna, która może wygrać 15 tys. zł.

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

  Godziny emisji Familiada

14:30

Koło fortuny - odc. 68 ed. 3

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Reżyseria: Tomasz Motyl

  Godziny emisji Koło fortuny

15:15

Kocham Cię, Polsko! - odc. (1) ed 11

zabawa quizowa ( Polska 2018 ) Czas: 80min.

Rozrywkowy show, w którym dwie drużyny gwiazd (zmieniających się w każdym odcinku), rywalizują ze sobą, biorąc udział w grach towarzyskich i quizach, odgadując zagadki muzyczne oraz odpowiadając na pytania z wiedzy o Polsce.

Reżyseria: Rinke Rooijens

  Godziny emisji Kocham Cię, Polsko!

16:50

Bake off - Ale przepis s.IV - (8)

( Polska 2018 ) Czas: 8min.

Jurorzy programu Bake off - Ale ciacho zdradzą tajniki najlepszych tradycyjnych przepisów kuchni polskiej i wypieków autorskich. Wcześniej z podobnymi wypiekami zmagali się uczestnicy konkursu i nie wszyscy poradzili sobie z zadaniami.

  Godziny emisji Bake off - Ale przepis

17:10

Na dobre i na złe - odc. 699 Najgorszy dzień w roku

serial TVP ( Polska 2018 ) Czas: 48min.

W szpitalu zjawia się nowy kandydat do szkoły Falkowicza: Rafał Malicki, lekarz wojskowy i specjalista medycyny ratunkowej. A doktor Wilczewski i Kasia Smuda okazują się dawnymi znajomymi - których przed laty łączyła nie tylko przyjaźń.

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski

Obsada: Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria , Ilona Ostrowska - Kasia Smuda , Grzegorz Daukszewicz - Adam , Marcin Zacharzewski - Borys , Piotr Głowacki - prof. Bart , Redbad Klynstra - Komarnicki - Van Graaf , Michał Żebrowski - Falkowicz , Marcin Sianko - Paweł , Mateusz Janicki - Michał , Konrad Eleryk - Rafał

  Godziny emisji Na dobre i na złe

18:00
Na żywo

Panorama

( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Codzienny serwis informacyjny.

  Godziny emisji Panorama

18:20

Pogoda

( Polska 2018 ) Czas: 2min.

Prognoza pogody.

  Godziny emisji Pogoda 18.25

18:25
Na żywo

Sport Telegram

( Polska 2018 ) Czas: 2min.

Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych.

  Godziny emisji Sport Telegram

Reklama
18:35

Postaw na milion - odc. 158

teleturniej ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion?

Reżyseria: Konrad Smuga

  Godziny emisji Postaw na milion

19:30

Rodzinka.pl s.IX - odc. 188 "Na dwa fronty" sezon 9

serial komediowy TVP ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Chłopcy testują nowy sprzęt audio Ludwika. Testy są tak skuteczne, że pękają szyby w oknach. Ludwik w ukryciu wyjada czekoladki, skutkiem czego jest bolący ząb. Po wielu namowach w końcu dociera do dentysty; okazuje się, że jest to atrakcyjna sąsiadka.

Reżyseria: Patric Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Julia Wieniawa - Narkiewicz , Maciej Musiał , Magdalena Stużyńska , Maria Dejmek , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak , Wiktoria Gąsiewska

  Godziny emisji Rodzinka.pl

20:05
Na żywo

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - Toruń cz. 1

koncert ( Polska 2018 ) Czas: 50min.

22 lipca zaczynamy trasę koncertową w Polsce organizowaną przez telewizyjną Dwójkę. Tego lata znów zawitamy do kilku miast, w których zrealizujemy koncerty z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej przy gościnnym udziale gwiazd z zagranicy.

Reżyseria: Konrad Smuga

  Godziny emisji Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki

21:05
Na żywo

Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki - Toruń cz. 2

koncert ( Polska 2018 ) Czas: 50min.

22 lipca zaczynamy trasę koncertową w Polsce organizowaną przez telewizyjną Dwójkę. Tego lata znów zawitamy do kilku miast, w których zrealizujemy koncerty z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej przy gościnnym udziale gwiazd z zagranicy.

Reżyseria: Konrad Smuga

  Godziny emisji Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna Trasa Dwójki

22:05

The Good Doctor - odc. 3

serial obyczajowy ( USA 2017 ) Czas: 40min.

W San Francisco znajduje się dawca wątroby dla Św Bonawentury w San Jose. Doktorzy Murphy i Drowne zostają wysłani śmigłowcem po organ do przeszczepu. Nie mogą jednak wrócić drogą powietrzną z uwagi na mgłę. Ruszają radiowozem policyjnym.

Reżyseria: John Dahl

Obsada: Freddie Highmore , Nicholas Gonzalez , Antonia Thomas , Richard Schiff , Hill Harper

  Godziny emisji The Good Doctor

22:55

The Good Doctor - odc. 4

serial obyczajowy ( USA 2017 ) Czas: 41min.

Kapiący kran nie daje Shaunowi zasnąć. Kiedy przystępuje on do naprawy, nie może znaleźć śrubokrętu, wpada w panikę i przewraca całe mieszkanie do góry nogami. Z opresji ratuje go dopiero doktor Glassman. W szpitalu, Shaun znowu podpada Melendezowi.

Reżyseria: Stephen DePaul

Obsada: Freddie Highmore , Nicholas Gonzalez , Antonia Thomas , Richard Schiff , Hill Harper

  Godziny emisji The Good Doctor

23:50

Kino bez granic - Trishna. Pragnienie miłości

dramat ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 108min.

Adaptacja powieści Thomasa Hardy'ego "Tessa d'Urberville". Piękna Triszna z hinduskiej wsi podczas wieczoru tradycyjnych narodowych tańców poznaje Jaya Singha. Przystojny i bogaty Hindus, wykształcony w Wielkiej Brytanii, spędza ostatni dzień wakacji.

Reżyseria: Michael Winterbottom

Obsada: Freida Pinto , Riz Ahmed , Roshan Seth , Kalki Koechlin , Mita Vasisht

  Godziny emisji Trishna. Pragnienie miłości

01:50

Indianin w Paryżu

komedia ( Francja 1994 ) Czas: 86min.

W dzikich regionach południowoamerykańskiej dżungli mieszka od lat "zwariowana" antropolożka ze swym 13 letnim synem, którego wychowuje zgodnie z prawami natury. Chłopiec nie zetknął się do tej pory ze współczesną cywilizacją.

Reżyseria: Herve Palud

Obsada: Miou Miou , Patrick Timsit , Thiery L'Hermite

  Godziny emisji Indianin w Paryżu

03:30

Kryminalne zagadki Las Vegas s.XV - s. XV, odc. 7/18

serial sensacyjny ( Kanada, USA 2014 ) Czas: 40min.

Na basenie opuszczonego domu po sporej imprezie znaleziono zwłoki młodej kobiety. Początkowo podejrzewano wypadek, utonięcie. Okazało się, że kobieta przebywała w ośrodku leczenia uzależnień i zrobiła sobie wagary. Została zamordowana w klinice uzależnień.

Reżyseria: Frank Waldeck

Obsada: Eric Szmanda , Gary Dourdan , George Eads , Jorja Fox , Marg Helgenberger , Paul Guilfoyle , Robert Hall , William Petersen

  Godziny emisji CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas

04:15

Zakończenie dnia

Czas: 1min.

 

Reklama

O programie TV stacji TVP2 HD

Na stronie stacji telewizyjnej TVP2 HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na niedzielę. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVP2 HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na niedzielę dla kanału TVP2 HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP2 HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP2 HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo w TVP2 HD

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info