Reklama

Logo TVP HD TVP HD program TV na dziś - ramówka, emisje

2018-07-16

06:00

Pasja ekstremalna - odc. 12

magazyn ( Polska 2013 ) Czas: 21min.

Cykliczny program przybliża pasjonatów i zawodników mało znanych dyscyplin w naszym kraju.

Godziny emisji Pasja ekstremalna

06:30

Makłowicz w podróży - Podróż 13 Austria - "Narty u Amadeusza" (51)

magazyn kulinarny ( Polska 2010 ) Czas: 24min.

Robert Makłowicz wybiera się na narty do Austrii. Region Ski Amade rozciąga się na południe od Salzburga aż po Taury w zachodniej Styrii. Można tam liczyć nie tylko na świetnie przygotowane stoki, ale i doskonałą, choć niezbyt dietetyczną, kuchnię.

Reżyseria: Piotr Mikucki

Godziny emisji Makłowicz w podróży

07:00

Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (72) - Maniok

cykl reportaży ( Polska 2009 ) Czas: 25min.

Maniok - roślina będąca podstawą wyżywienia w całej Amazonii. Poznamy specjalne sposoby jej przygotowywania, bowiem przyrządzona w sposób "niefachowy" jest śmiertelnie trująca.

Obsada: Wojciech Cejrowski

Godziny emisji Wojciech Cejrowski - boso przez świat

07:35

Klan - odc. 3125

telenowela TVP ( Polska 2017 ) Czas: 21min.

Dominika dociera do Warszawy z dużym opóźnieniem z powodu wypadku, do którego doszło w Kutnie. Jerzy jest zły, że sprawy się komplikują. W dodatku dziewczyna nie ma gdzie przenocować, nie ma też pieniędzy na hotel. Maciek wybiera lokalizację na preclownię.

Reżyseria: Paweł Karpiński , Paweł Chmielewski , Jarosław Marszewski , Andrzej Molak

Obsada: Tomasz Stockinger , Dorota Kamińska , Julian Peciak , Paulina Holtz , Kaja Paschalska , Andrzej Grabarczyk , Barbara Bursztynowicz , Małgorzata Ostrowska-Królikowska , Piotr Swend , Mirosław Jękot

Godziny emisji Klan

08:05

Rodzinka.pl s.II - odc. 51"Golono - strzyżono"

serial komediowy TVP ( Polska 2011 ) Czas: 25min.

Natalia pokazuje chłopcom zdjęcia z czasów, gdy była hipiską. Tomek zachwyca się strojem matki. Podziw mija, gdy dzieci odkrywają tajemnicę Boskiej. Natalia bierze kąpiel w masce do nurkowania. Okazuje się, że jest to jedyny sposób, aby się zrelaksować.

Reżyseria: Patryk Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

Godziny emisji Rodzinka.pl

08:35

Rodzinka.pl s.II - odc. 52 "Kociaki domowe"

serial komediowy TVP ( Polska 2011 ) Czas: 25min.

Podczas obiadu Boscy rozmawiają o seksie przed ślubem. Kuba pisze wypracowanie na temat oświadczyn i ślubu rodziców. Wyjdzie na jaw, że Ludwik nie oświadczył się Natalii. Podczas śniadania niespodziewanie pojawiają się koleżanki Tomka w piżamach.

Reżyseria: Patryk Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

Godziny emisji Rodzinka.pl

09:10

Ojciec Mateusz s.VI - odc. 81 (seria VI, odc. 12) - Przerwany weekend

serial kryminalny TVP ( Polska 2011 ) Czas: 41min.

Do Sandomierza przyjeżdżają dwaj biznesmani, Robert Król i Krzysztof Jasło. Przygotowują się do przetargu. Towarzyszą im Renata i Maria. Oni załatwiają interesy, a one zwiedzają miasto i robią zakupy. W nocy na parkingu zostaje znaleziony martwy Robert.

Reżyseria: Maciej Dutkiewicz

Obsada: Artur Żmijewski , Piotr Polk , Michał Piela , Artur Pontek , Kinga Preis , Łukasz Lewandowski , Sławomir Orzechowski , Piotr Kozłowski , Rafał Cieszyński , Daria Widawska

Godziny emisji Ojciec Mateusz

Pokaż wcześniejsze pozycje programu
10:05

Trwa...  Ojciec Mateusz s.VI - odc. 82 (seria VI, odc. 13) - Zaginiony

serial kryminalny TVP ( Polska 2011 ) Czas: 41min.

Zbliża się Boże Narodzenie. Mateusz spotyka Barbarę. Wie, że jej syn znowu uciekł z domu. Barbara wierzy, że Radek wróci na święta do domu. Po raz kolejny przychodzi do komisariatu z prośbą o poszukiwanie syna, ale policjanci lekceważą jej zgłoszenie.

Reżyseria: Andzrej Kostenko

Obsada: Artur Żmijewski , Piotr Polk , Michał Piela , Artur Pontek , Kinga Preis , Łukasz Lewandowski , Sławomir Orzechowski , Piotr Kozłowski , Rafał Cieszyński , Maria Gładkowska

Godziny emisji Ojciec Mateusz

10:55

Wspaniałe stulecie (s. 4) - odc. 297 (s. 4, odc. 78)

serial kostiumowy ( Turcja 2014 ) Czas: 51min.

Bajazyd rezygnuje z wymierzenia Defne kary śmierci. Sulejman nadzoruje budowę meczetu swojego imienia. Kobiety odwiedzają seraj, by złożyć Hurrem podziękowania za to, co dla nich zrobiła. Sułtanka prosi Sumbula, by po jej śmierci wybudowano hamam.

Reżyseria: Yagmur Taylan , Durul Taylan

Obsada: Nur Aysan , Halit Ergenc , Nebahat Cehre , Meryem Uzerli , Okan Yalabik , Selma Kecik

  Godziny emisji Wspaniałe stulecie

Reklama
11:55

Na sygnale - odc. 143 "Stłuczka"

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

Ekipa Wiktora jedzie na wezwanie do wypadku, w którym zderzyły się dwa auta. Pasażerem jednego z nich jest chłopiec chory na hemofilię, który ma uraz śledziony i dostaje krwotoku. Piotr podejrzewa, że kierowca drugiego samochodu celowo spowodował stłuczkę.

Reżyseria: Grzegorz Waller

Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki , Tomasz Piątkowski - Góra , Anna Wysocka - Jaworska - Basia , Lea Oleksiak - Anna , Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam , Monika Mazur - Martyna

  Godziny emisji Na sygnale

12:25

Na sygnale - odc. 144 "Na ostrzu noża"

serial fabularyzowany TVP ( Polska 2017 ) Czas: 22min.

Doktor Góra znów pracuje razem z Lidką i Adamem. Tym razem odpowiada na wezwanie do starszej kobiety, która miała już 3 zawały. Na miejscu okazuje się, że pacjentka nie żyjeod kilku godzin. Wnuk zmarłej wpada w szał, chwyta za siekierę.

Reżyseria: Marcin Bortkiewicz

Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki , Tomasz Piątkowski - Góra , Lea Oleksiak - Anna , Wojciech Kuliński - Wiktor , Dariusz Wieteska - Piotr , Konrad Darocha - Adam , Monika Mazur - Martyna , Anna Haba - Lidka , Sebastian Słomiński - Kacper , Halina Kiszczakowska - Babcia

  Godziny emisji Na sygnale

12:55

Na dobre i na złe - odc. 678 Serce i rozum

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 48min.

Tretter i Van Graaf robią wszystko, by ratować szpital i zakładają fundację Przyjaciele Leśnej Góry. Tymczasem Falkowicz postanawia walczyć z Holendrem o posadę dyrektora. Z kolei profesor Bart nadal nie umie porozumieć się z Borysem.

Reżyseria: Kordian Piwowarski

Obsada: Elżbieta Jaroszek - instrumentariuszka , Grzegorz Daukszewicz - Adam , Marcin Zacharzewski - Borys , Piotr Głowacki - prof. Bart , Anna Karczmarczyk - Ola , Redbad Klijnstra - Van Graaf , Marcin Rogacewicz - Przemek , Michał Żebrowski - Falkowicz , Marcin Sianko - Paweł , Aleksandra Hamkało - Julka Burska

  Godziny emisji Na dobre i na złe

14:00

Wojenne dziewczyny s.II - odc. 18 (seria II odc. 5)

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 42min.

Doktor Andrzej zabiera Konstantego do szpitala. Marysia bandażuje głowę i twarz ojcu, by nie zdradzała żydowskiego pochodzenia. W siedzibie Abwery Margarethe otrzymuje informację o śmierci Orszy. Ustala, że numer rozkazu wyjazdu należał do Strochowa.

Reżyseria: Michał Rogalski

Obsada: Aleksandra Pisula , Marta Mazurek , Vanessa Aleksander , Michał Czernecki , Józef Pawłowski , Katrin Buhring , This Maag , Sebastian Jasnoch

  Godziny emisji Wojenne dziewczyny

14:55

Ranczo s.III - odc. 37 (seria III, odc. 11) - Zrozumieć kobietę

serial obyczajowy TVP ( Polska 2008 ) Czas: 47min.

Pod wpływem wydarzeń i wpływu proboszcza wikary przechodzi wewnętrzną ewolucję. Uświadamia sobie, że grzeszył brakiem miłości do ludzi. Ponieważ jest naturą ideową, z zapałem przystępuje do naprawiania krzywd i w sojuszu z Lucy.

Reżyseria: Wojciech Adamczyk

Obsada: Arkadiusz Nader , Artur Barciś , Cezary Żak , Grzegorz Wons , Ilona Ostrowska , Jacek Kawalec , Paweł Królikowski

  Godziny emisji Ranczo

Reklama
15:55

Ranczo s.III - odc. 38 (seria III, odc. 12) - Złoty deszcz

serial obyczajowy TVP ( Polska 2008 ) Czas: 47min.

Hadziuk widzi w każdym mężczyźnie sprawcę swego nieszczęścia, a polonista przeprowadza rozmowy o kobiecej duszy, działając na każdą interlokutorkę podobnie jak na Hadziukową. Wójt ma wezwanie do województwa. Jest przekonany, że czeka go odwołanie.

Reżyseria: Wojciech Adamczyk

Obsada: Arkadiusz Nader , Artur Barciś , Cezary Żak , Grzegorz Wons , Ilona Ostrowska , Jacek Kawalec , Paweł Królikowski

  Godziny emisji Ranczo

16:55

Nature Wonder Land VIII - Cudowny świat przyrody. Nieustraszony drapieżca. Trzmielojad czubaty. Tajwan.

serial dokumentalny ( Japonia 2014 ) Czas: 23min.

Trzmielojad czubaty. Zaatakowane szerszenie odpowiadają kontruderzeniem. Trzmielojad potrafi sobie z nimi poradzić. To sześćdziesięciocentymetrowej długości drapieżca. Trzmielojady rzadko wdają się w bójki. Mają łagodne usposobienie i unikają konfliktów.

Reżyseria: Harutaka Yano

  Godziny emisji Nature Wonder Land VIII

17:30

Nature Wonder Land VIII - Cudowny świat przyrody. Kolebka morskiego życia. Shiretoko. Japonia.

serial dokumentalny ( Japonia 2014 ) Czas: 23min.

Półwysep Shiretoko znajduje się na japońskiej wyspie Hokkaido. Wzdłuż wybrzeża podwodny krajobraz wzbogacają glony listownice, wykorzystywane w kuchni japońskiej. Ten wodny las zapewnia idealne warunki rozwoju dla młodych ryb.

Reżyseria: Motohiro Amano

  Godziny emisji Nature Wonder Land VIII

18:05

Ojciec Mateusz s.XII - odc. 149 - Magiczne zwierciadło (Ojciec Mateusz XII odc. 2)

serial kryminalny TVP ( Polska 2013 ) Czas: 41min.

Młody chłopak Jurek Lisiecki jest uzależniony od gier komputerowych. Rodzice po powrocie z urlopu znajdują martwego syna przy komputerze. Pokój jest splądrowany. Bezsilna matka innego nastolatka, Kuby Guzowskiego, prosi Mateusza o pomoc i rozmowę z synem.

Reżyseria: Artur Żmijewski

Obsada: Artur Żmijewski , Piotr Polk , Michał Piela , Artur Pontek , Kinga Preis , Łukasz Lewandowski , Rafał Cieszyński , Aleksandra Górska , Jędrzej Taranek , Katarzyna Burakowska

  Godziny emisji Ojciec Mateusz

18:55

Ranczo s.VI - odc. 75 (seria VI, odc. 10) - Kontrrewolucja

serial obyczajowy TVP ( Polska 2012 ) Czas: 43min.

Nowy wikary przeżywa kryzys własnej przydatności kapłańskiej, bo z racji nadmiernej uczoności ani z ludźmi rozmawiać nie umie, ani ich nie rozumie. Niestety działa to też w drugą stronę, wierni nie rozumieją co mówi do nich wikary. Kryzys jest głęboki...

Reżyseria: Wojciech Adamczyk

Obsada: Arkadiusz Nader , Artur Barciś , Cezary Żak , Grzegorz Wons , Ilona Ostrowska , Jacek Kawalec , Paweł Królikowski

  Godziny emisji Ranczo

19:55

Rodzinka.pl s.III - odc. 53 "Praca, dom, kanapki"

serial komediowy TVP ( Polska 2012 ) Czas: 24min.

Tomek zobaczy, że związki to nie tylko miłe słówka, ale także namiętność. Kuba - nieustannie poszukujący wybranki - będzie wymyślał coraz bardziej szalone sposoby na podryw. Kacper pod pilnym okiem koleżanki Zosi przejdzie zaskakujący trening życia.

Reżyseria: Łukasz Kośmicki , Karol Klementewicz , Patryk Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Maciej Musiał , Maciek Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

  Godziny emisji Rodzinka.pl

20:25

Rodzinka.pl s.III - odc. 54 "Prawko"

serial komediowy TVP ( Polska 2012 ) Czas: 24min.

Tomek pod okiem Ludwika przygotowuje się do egzaminu na prawo i zdaje, ale na razie jeździ wszędzie w towarzystwie rodziców. Kuba usiłuje wytłumaczyć Natalii, do czego służy Facebook. Kacper znowu gubi bilet miesięczny.

Reżyseria: Łukasz Kośmicki , Karol Klementewicz , Patryk Yoka

Obsada: Adam Zdrójkowski , Agata Kulesza , Maciej Musiał , Mateusz Pawłowski , Małgorzata Kożuchowska , Tomasz Karolak

  Godziny emisji Rodzinka.pl

20:55

Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (57) - Tabu

cykl reportaży ( Polska 2008 ) Czas: 24min.

Termin tabu pochodzi z języka polinezyjskiego. Powstał wśród mieszkańców wysp Pacyfiku, którzy przez wieki żyli według kodeksu normującego wszelkie dziedziny ich życia. Tabu, czyli bardziej nakaz tradycji niż zakaz.

Obsada: Wojciech Cejrowski

  Godziny emisji Wojciech Cejrowski - boso przez świat

Reklama
21:35

Za marzenia - odc. 1

serial TVP ( Polska 2018 ) Czas: 43min.

Anka jest makijażystką na planie telenoweli. Odkrywa, że jej chłopak ją zdradził. Zosia jako psycholog doradza klientom, jaki powinni wybrać zawód. Sama ma ochotę rzucić pracę po każdej rozmowie z szefem. Bartek artystyczna dusza ukrywa, że rzucił studia.

Reżyseria: Olga Chajdas , Olga Chajdas

Obsada: Maja Bohosiewicz , Piotr Nerlewski , Anna Kaczmarczyk , Marcin Perchuć , Mikołaj Cieślak , Iza Kuna , Robert Krzyżowski , Piotr Ligenza , Kamil Kula , Paulina Chruściel

  Godziny emisji Za marzenia

22:35

The Wall. Wygraj marzenia - /32/

teleturniej ( Polska 2018 ) Czas: 44min.

Reżyseria: Szymon Łosiewicz

  Godziny emisji The Wall. Wygraj marzenia

23:35

Ranczo s.VI - odc. 73 (seria VI, odc. 8) - Świadek koronny

serial obyczajowy TVP ( Polska 2012 ) Czas: 43min.

Doktor Wezół niespodziewanie zostaje doceniony w pobliskim Lublinie i dostaje fantastyczną ofertę zatrudnienia w prestiżowej klinice. Niestety, ekstatyczną radość tłumi powoli nabrzmiewająca refleksja, co by na tej zamianie stracił.

Reżyseria: Wojciech Adamczyk

Obsada: Arkadiusz Nader , Artur Barciś , Cezary Żak , Grzegorz Wons , Ilona Ostrowska , Jacek Kawalec , Paweł Królikowski

  Godziny emisji Ranczo

00:35

Kolumbowie - odc. 1/5 - Śmierć po raz pierwszy

serial TVP ( Polska 1970 ) Czas: 54min.

Filmowa adaptacjaznanej powieści Romana Bratnego - "Kolumbowie - rocznik 20", a właściwie jej dwóch pierwszych tomów. Serial opowiada o polskim ruchu oporu przeciw hitlerowskim okupantom, o młodzieży lat wojny, jej codziennym życiu i walce.

Reżyseria: Janusz Morgenstern

Obsada: Antonina Gordon - Górecka , Bożena Kowalczyk , Karol Strasburger , Piotr Pawłowski , Renata Kossobudzka , Bolesław Idziak , Andrzej Zaorski , Lech Ordon

  Godziny emisji Kolumbowie

01:40

Fotograf

dramat ( Polska 2014 ) Czas: 107min.

Historia seryjnego mordercy działającego we współczesnej Moskwie. Nieuchwytny sprawca zostawia na miejscu zbrodni, wzorem techników policyjnych, kartoniki z numerami. Śledczy trafiają na trop prowadzący do byłego garnizonu Armii Radzieckiej w Legnicy.

Reżyseria: Waldemar Krzystek

Obsada: Tatiana Arntgolts , Aleksandr Baluev , Agata Buzek , Sonia Bohosiewicz , Tomasz Kot , Adam Woronowicz

  Godziny emisji Fotograf

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji TVP HD

Na stronie stacji telewizyjnej TVP HD umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na dziś. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TVP HD. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na dziś dla kanału TVP HD można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP HD umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP HD. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info