Logo TVP Polonia Program TV TVP Polonia - ramówka, emisje

2017-03-25

05:40

Barwy szczęścia - odc. 1564 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Marek domyśla się, że to Witek zniszczył auto Sylwii. O swoich podejrzeniach mówi Ninie i przy okazji wyznaje jej, że ma z prawniczką romans. Elsner, zamiast synowi, urządza awanturę Złotemu. Witek nie zamierza przepraszać Paszkowskiej.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Aleksandra Popławska , Marcin Perchuć , Witod Sosulski , Przemysław Stippa , Andrzej Niemyt , Bartłomiej Nowosielski , Ewa Ziętek , Krzysztof Kiersznowski , Włodzimierz Matuszak , Olga Bończyk

06:05

Barwy szczęścia - odc. 1565 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Małgorzata i Grażyna dowiadują się od Borysa, że Tolek jest bezdomny. Niezależnie od siebie uznają, że należy mu pomóc. Wkrótce Koszyk może wybierać między lokalowymi propozycjami. Grzelakowie szykują się na chrzest Kai, żałując, że zabraknie Adama.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Sławomira Łozińska , Adrianna Biedrzyńska , Ewa Konstancja Bułhak , Marek Siudym , Jakub WIeczorek , Jan Pęczek , Anna Dereszowska , Marek Molak , Natalia Zambrzycka , Mateusz Rzeźniczak

06:30

Barwy szczęścia - odc. 1566 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Łukasz kończy współpracę w programem "Pytanie na śniadanie" i jest mile zaskoczony opiniami na swój temat. Widzowie chcą, żeby Sadowski nadal prowadził program w duecie z Szatkowską. Basia jest świadkiem wizyty Madejskiego w Fitness Klubie.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Katarzyna Glinka , Michał Rolnicki , Marzena Rogalska , Jakub Dmochowski , Barbara Kurzaj , Andrzej Niemyt , Przemysław Stippa , Adrianna Biedrzyńska , Marek Siudym , Bronisław Wrocławski

07:00

Barwy szczęścia - odc. 1567 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2016 ) Czas: 25min.

Nina donosi Krystynie, że Marek spotyka się z koleżanką z pracy, a seniorka od razu pojawia się u syna z pretensjami, że romansuje na oczach dziecka i szuka szczęścia kosztem rodziny. Tymczasem Sylwia, licząc na stały związek ze Złotym.

Reżyseria: Krzysztof Rogala

Obsada: Maria Dejmek , Mikołaj Krawczyk , Katarzyna Glinka , Michał Rolnicki , Małgorzata Potocka , Aleksandra Popławska , Marcin Perchuć , Olga Bończyk , Witold Sosulski , Hanna Bieluszko

07:30
Na żywo

Pytanie na śniadanie Godziny emisji

( Polska 2016 ) Czas: 58min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

10:45

Polonia 24 Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 20min.

Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący się wokół problematyki polskiej i polonijnej. Prezentowane materiały utrzymane są w formule dynamicznego programu newsowego. Całość jest wzbogacona o stałe pozycje komentarzowe.

11:05

Rozmowa Polonii - (55) Godziny emisji

rozmowa ( Polska 2017 ) Czas: 10min.

Rozmowa z politykami na aktualne tematy polskiej polityki w kontekście spraw ważnych dla Polaków mieszkających za granicą i dla Polonii.

11:20

Halo Polonia Godziny emisji

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 40min.

Magazyn reporterski przedstawiający najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy.

12:10

Ojciec Mateusz - odc. 159 - Złoty interes (Ojciec Mateusz XII odc. 12) Godziny emisji

serial kryminalny TVP ( Polska 2014 ) Czas: 43min.

Na komendzie są Waleria i Bogumiła, właścicielki pensjonatu. Zostały okradzione przez jednego z gości. Zniknął z kasetką z pieniędzmi, zanim zdążyły wpisać go do księgi meldunkowej. Na komendzie zjawia się kobieta. Zgłasza zaginięcie męża.

Reżyseria: Wojciech Nowak

Obsada: Kinga Preis , Michał Piela , Rafał Cieszyński , Piotr Polk , Artur Żmijewski , Artur Pątek , Piotr Miazga , Ewa Konstancja Bułhak , Eryk Lubos , Tamara Arciuch

13:05

Na dobre i na złe - odc. 661 - Pokusa Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 48min.

Kleryk Maciek przygotowuje się do autoprzeszczepu, a badania Tomka wykazują, że kibic nie ma wznowy nowotworu, tylko chorobę zakaźną płuc. Stanisławski składa zeznania przed prokuratorem. Całą winą za oskarżenie byłego dyrektora obarcza Dębskiego.

Reżyseria: Grzegorz Lewandowski

Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam , Joanna Opozda - Sonia , Aleksander Mikołajczak - Ryszard , Zofia Schwinke - Ilona , Adam Wnuczko - prokurator , Adam Bobik - kleryk , Sławomir Wierzbicki - ratownik medyczny , Kamil Kula - Szczepan , Pola Gonciarz - Blanka , Joanna Gruszka - anestezjolog

14:05

O! Polskie Przeboje Godziny emisji

program muzyczny ( Polska 2017 ) Czas: 36min.

O!POLSKIE PRZEBOJE to program, który w swoich założeniach ma przywracać znaczenie i wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. W ramach tego cyklu prezentowane będą najnowsze osiągnięcia rodzimej muzyki.

Reżyseria: Radek Kobiałko

14:45

W taksówce - odc. 21 - Anna Gornostaj Godziny emisji

felieton ( Polska 2016 ) Czas: 7min.

W taksówce jadącej ulicami Warszawy, Marcin Szopa prowadzi rozmowę z Anną Gornostaj, aktorką teatralną i filmową, która opowiada o swoich dokonaniach i doświadczeniach zawodowych, przywołuje wspomnienia i zabawne anegdoty.

15:00

Okrasa łamie przepisy - W kaszubskim garnku Godziny emisji

magazyn kulinarny ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne.

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

15:30

Domy przyszłości - 4 Godziny emisji

reportaż ( Polska 2016 ) Czas: 23min.

Wśród polskich domów jednorodzinnych można znaleźć prawdziwe perełki architektoniczne: domy nowatorskie, inteligentne, ekologiczne, zachwycające, z szeregiem niespotykanych rozwiązań. Właśnie o tym opowie cykl.

Reżyseria: Joanna Wiernik

16:00

Kulturalni PL - (344) Godziny emisji

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 56min.

17:00

Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (342) Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego.

Reżyseria: Witold Świętnicki

17:30

Teleexpress Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 15min.

Codzienny magazyn informacyjny.

17:55

M jak miłość - odc. 1279 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Marta wyznaje w końcu Budzyńskiemu, że spotyka się z innym mężczyzną i pragnie rozwodu. Olek chce podpisać w Kuwejcie kolejny kontrakt, tym razem aż na dwa lata. Piotrek wpada przypadkiem na koleżankę ze studiów, Karolinę. Radek znów ma w problemy.

Reżyseria: Mariusz Gadomski , Krzysztof Łukaszewicz

Obsada: Iga Górecka - Karolina , Dariusz Błażejewski , Łukasz Matecki - kurator , Katarzyna Joda , Katarzyna Cichopek - Kinga , Marcin Mroczek - Piotrek , Krystian Wieczorek - Andrzej , Dominika Ostałowska - Marta , Anna Wendzikowska - Monika , Maurycy Popiel - Olek

18:50

Mrągowo 2005 - Dżem Godziny emisji

koncert ( Polska 2005 ) Czas: 38min.

Koncert zespołu Dżem nagrany 29 lipca 2005 roku podczas XXIV Międzynarodowego Pikniku Country w Mrągowie. W imprezie, która odbywała się w dniach 29 - 31 lipca 2005, wystąpili też m.in.: The Animals, Perfect, Grupa Furmana, Mitch and Mitch, Lonstar.

Reżyseria: Sławomir Pultyn

19:40

Dobranocka - Podróże na burzowej chmurze - Degipsator, odc. 13 Godziny emisji

serial animowany ( Polska 2009 ) Czas: 12min.

Nareszcie w domu! Krasnale i Babujaga dolatują do Polski akurat podczas bardzo ważnego meczu piłki nożnej. Trafiają do swojego parku, a tu wszystko po staremu zniszczony kiosk Babujagi, zmienione w gipsowe krasnale Skierka i Żagiewka.

Reżyseria: Agnieszka Sadurska

19:50

Dobranocka - Cała Polska Czyta dzieciom - Żółw Godziny emisji

widowisko kameralne ( Polska 2014 ) Czas: 4min.

Bajkę czyta Katarzyna Stoparczyk.

Reżyseria: Tomasz Knittel

20:00

Wiadomości Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 30min.

Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.

20:30

Trwa...  Gość Wiadomości - wywiad z Prezydentem Andrzejem Dudą Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 15min.

Rozmowa o najważniejszych wydarzeniach dnia z ich uczestnikami - politycy, sportowcy, naukowcy. Komentarz do materiałów przedstawionych tego dnia w Wiadomościach.

20:45

Sport Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Codzienny serwis sportowy.

20:55

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

Prognoza pogody.

21:00

Sprawiedliwi - odc. 1/7* - Plac Napoleona Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2010 ) Czas: 44min.

Serial osadzony w realiach II w. św. To opowieść o Polakach ratujących Żydów w czasie wojny, ale także o miłości, przyjaźni, o zasadach, których nigdy się nie łamie, nawet w sytuacji, gdy stawką jest życie. Główną bohaterką jest młoda pielęgniarka Basia.

Reżyseria: Waldemar Krzystek

Obsada: Zofia Tomaszewska - Charewicz , Wojciech Solarz , Krzysztof Stroiński , Anna Dereszowska , Borys Szyc , Jakub Mazurek , Marta Chodorowska , Cezary Morawski , Katarzyna Gniewkowska

21:55

Zbrodniarz, który ukradł zbrodnię Godziny emisji

film kryminalny ( Polska 1969 ) Czas: 93min.

Siwy, emerytowany kapitan milicji opowiada dziennikarzowi o swej ostatniej akcji: prowadzonym na własną rękę śledztwie w sprawie zagadkowej śmierci Ewy Salm, zwanej Księżniczką. Była ona świadkiem oskarżenia w sprawie napadu na kierownika sklepu.

Reżyseria: Janusz Majewski

Obsada: Zygmunt Hubner , Barbara Brylska , Krzysztof Żurek , Ryszard Filipski , Piotr Pawłowski , Ewa Krasnodębska , Maja Wodecka , Ryszard Pietruski , Arkadiusz Bazak , Elżbieta Burakowska

23:40

Opole 2006 na bis - "Świat w obłokach" - przeboje Marka Grechuty Godziny emisji

koncert ( Polska 2006 ) Czas: 30min.

Przypomnienie fragmentów jubileuszowego koncertu "Świat w obłokach" poświęconego twórczości zmarłego w 2006 r. Marka Grechuty. Koncert zarejestrowany w amfiteatrze opolskim podczas 43. KFPP Opole 2006.

Reżyseria: Jerzy Bielunas

00:15

Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (342) Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego.

Reżyseria: Witold Świętnicki

00:50

M jak miłość - odc. 1279 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Marta wyznaje w końcu Budzyńskiemu, że spotyka się z innym mężczyzną i pragnie rozwodu. Olek chce podpisać w Kuwejcie kolejny kontrakt, tym razem aż na dwa lata. Piotrek wpada przypadkiem na koleżankę ze studiów, Karolinę. Radek znów ma w problemy.

Reżyseria: Mariusz Gadomski , Krzysztof Łukaszewicz

Obsada: Iga Górecka - Karolina , Dariusz Błażejewski , Łukasz Matecki - kurator , Katarzyna Joda , Katarzyna Cichopek - Kinga , Marcin Mroczek - Piotrek , Krystian Wieczorek - Andrzej , Dominika Ostałowska - Marta , Anna Wendzikowska - Monika , Maurycy Popiel - Olek

01:45

Dobranocka za oceanem - Podróże na burzowej chmurze - Degipsator, odc. 13 Godziny emisji

serial animowany ( Polska 2009 ) Czas: 12min.

Nareszcie w domu! Krasnale i Babujaga dolatują do Polski akurat podczas bardzo ważnego meczu piłki nożnej. Trafiają do swojego parku, a tu wszystko po staremu zniszczony kiosk Babujagi, zmienione w gipsowe krasnale Skierka i Żagiewka.

Reżyseria: Agnieszka Sadurska

03:00

Wiadomości Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 30min.

Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.

03:30

Gość Wiadomości - wywiad z Prezydentem Andrzejem Dudą Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 15min.

Rozmowa o najważniejszych wydarzeniach dnia z ich uczestnikami - politycy, sportowcy, naukowcy. Komentarz do materiałów przedstawionych tego dnia w Wiadomościach.

03:45

Sport Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Codzienny serwis sportowy.

03:50

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

Prognoza pogody.

04:00
Na żywo

Sprawiedliwi - odc. 1/7* - Plac Napoleona Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2010 ) Czas: 44min.

Serial osadzony w realiach II w. św. To opowieść o Polakach ratujących Żydów w czasie wojny, ale także o miłości, przyjaźni, o zasadach, których nigdy się nie łamie, nawet w sytuacji, gdy stawką jest życie. Główną bohaterką jest młoda pielęgniarka Basia.

Reżyseria: Waldemar Krzystek

Obsada: Zofia Tomaszewska - Charewicz , Wojciech Solarz , Krzysztof Stroiński , Anna Dereszowska , Borys Szyc , Jakub Mazurek , Marta Chodorowska , Cezary Morawski , Katarzyna Gniewkowska

04:50

Kocham Cię, Polsko! - odc. (3) Godziny emisji

zabawa quizowa ( Polska 2017 ) Czas: 83min.

W tym wydaniu programu aktorki kontra sportowcy. W drużynie Tomasza Kammela występują: Anna Karczmarczyk, Iza Kuna, Katarzyna Andukowicz. W skład drużyny Antka Królikowskiego wchodzą: Mariusz Pudzianowski, Otylia Jędrzejczak, Andrzej Supron.

Reżyseria: Rinke Rooijens

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP Polonia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP Polonia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP Polonia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP Polonia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP Polonia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info