Logo TVP Polonia Program TV TVP Polonia - ramówka, emisje

2017-04-29

05:40

Barwy szczęścia - odc. 1584 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Groźnie wyglądające zdarzenie z udziałem Górki kończy się mandatem dla Jaworskiego. Stefan znowu wraca do hazardu i przegrywa na automatach coraz większe sumy. Darek prowadzi pierwszy trening drużyny młodzików, którą ma się zająć na stałe.

Reżyseria: Jose Iglesias Vigil

Obsada: Krzysztof Kiersznowski , Jacek Kałucki , Kazimierz Mazur , Marieta Żukowska , Lesław Żurek , Sambor Czarnota , Stanisława Celińska , Przemysław Stippa , Andrzej Niemyt , Jakub Dmochowski

06:05

Barwy szczęścia - odc. 1585 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 23min.

Amelia, widząc złe samopoczucie Bożeny, domyśla się, że dziewczyna spodziewa się dziecka, którego ojcem jest Świderski. Starsza pani próbuje przekonać córkę Tomasza, żeby nie przekreślała ukochanego z powodu jego uzależnienia i powiedziała mu o ciąży.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Katarzyna Zielińska , Stanisława Celinska , Kazimierz Mazur , Sambor Czarnota , Marieta Żukowska , Gabriela Ziembicka , Michał Rolnicki , Katarzyna Glinka , Przemysław Stippa , Natalia Klimas

06:30

Barwy szczęścia - odc. 1586 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Berg, podczas zwołanej przez siebie konferencji prasowej, winą za śmierć Liliany obarcza Madejskiego. Na wieść o przebywającym na wolności bandycie, Łukasz wpada w panikę i chce uciekać z rodziną za granicę. Wkrótce gangster odwiedza Sadowskiego.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Katarzyna Glinka , Michał Rolnicki , Cezary Żak , Izabela Zwierzyńska , Marek Molak , Olga Jankowska , Mateusz Rzeźniczak , Natalia Zambrzycka , Stanisława Celińska , Marieta Żukowska

07:00

Barwy szczęścia - odc. 1587 Godziny emisji

serial obyczajowy TVP ( Polska 2015 ) Czas: 24min.

Stefan nie umie zerwać z hazardem, a gdy kończą się pieniądze, zaczyna się zapożyczać. Iwona przyprowadza do domu chorą Agatę i zmusza siostrę, by tu została do czasu aż wyzdrowieje. Małgorzata znajduje kupca na dom zajmowany przez Pawła i Pyrkę.

Reżyseria: Jakub Skoczeń

Obsada: Krzysztof Kiersznowski , Marek Siudym , Sławomira Łozińska , Izabela Zwierzyńska , Natalia Zambrzycka , Marek Molak , Adrianna Biedrzyńska , Mateusz Rzeźniczak , Michał Rolnicki , Monika Dryl

07:30
Na żywo

Pytanie na śniadanie Godziny emisji

( Polska 2016 ) Czas: 58min.

Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody.

10:35

W taksówce - Justyna Sieńczyłło Godziny emisji

felieton ( Polska 2016 ) Czas: 6min.

Tak o naszej bohaterce pisze jeden z branżowych portali teatralnych: Aktorka obdarzona nie tylko urodą, lecz także talentem aktorskim i pięknym głosem. W 1992 r. została absolwentką warszawskiej PWST i aktorką Teatru Powszechnego w Warszawie.

10:45

Polonia 24 Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 20min.

Program informacyjno - publicystyczny koncentrujący się wokół problematyki polskiej i polonijnej. Prezentowane materiały utrzymane są w formule dynamicznego programu newsowego. Całość jest wzbogacona o stałe pozycje komentarzowe.

11:05

Rozmowa Polonii - (79) Godziny emisji

rozmowa ( Polska 2017 ) Czas: 10min.

Rozmowa z politykami na aktualne tematy polskiej polityki w kontekście spraw ważnych dla Polaków mieszkających za granicą i dla Polonii.

11:20

Halo Polonia Godziny emisji

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 40min.

Magazyn reporterski przedstawiający najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy.

12:10

Ojciec Mateusz - odc. 203 - Antyk (Ojciec Mateusz XVI odc. 4) Godziny emisji

serial kryminalny TVP ( Polska 2016 ) Czas: 41min.

Możejko i Nocul testują program do monitorowania postępu spraw wprowadzony przez naczelnika Morusa. Dziubak wpada na szachy do Mateusza. Natalia jedzie z Pluskwą na targ staroci. Beata Sawicka, pracownica poczty, ubiega Natalię w kupnie sekretarzyka.

Reżyseria: Artur Żmijewski

Obsada: Artur Żmijewski , Kinga Preis , Michał Piela , Piotr Polk , Artur Pontek , Rafał Cieszyński , Aleksandra Górska , Katarzyna Burakowska , Bartłomiej Firlet , Ewa Konstancja Bułhak

13:05

Na dobre i na złe - odc. 665 - Fałszywa nadzieja Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 48min.

Stanisławski nadal współpracuje z Lipskim i robi wszystko, by szpital w Leśnej Górze zlikwidowano przez długi. Nowy dyrektor spotyka się nawet w tej sprawie z rektorem Akademii Medycznej i przy okazji oskarża Trettera, że doprowadził placówkę do upadku.

Reżyseria: Kordian Piwowarski

Obsada: Grzegorz Daukszewicz - Adam , Marcin Zacharzewski - Borys , Kamil Kula - Szczepan , Redbad Klijnstra - Van Graaf , Marcin Rogacewicz - Przemek , Emilia Komarnicka - Agata , Aleksandra Hamkało - Julka Burska , Marek Ślosarski - Stanisławski , Piotr Garlicki - Tretter , Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria

14:05

O! Polskie Przeboje Godziny emisji

program muzyczny ( Polska 2017 ) Czas: 46min.

O!POLSKIE PRZEBOJE to program, który w swoich założeniach ma przywracać znaczenie i wyznaczać nową jakość w polskiej muzyce rozrywkowej. W ramach tego cyklu prezentowane będą najnowsze osiągnięcia rodzimej muzyki.

Reżyseria: Radek Kobiałko

15:00

Okrasa łamie przepisy - W czarnej kuchni Godziny emisji

magazyn kulinarny ( Polska 2017 ) Czas: 24min.

Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne.

Reżyseria: Tomasz Rostworowski

15:30

Domy przyszłości - 9 Godziny emisji

reportaż ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Prawdziwe perełki architektoniczne: domy nowatorskie, inteligentne, ekologiczne, zachwycające, z wieloma niespotykanymi rozwiązaniami. Przedstawimy ich mieszkańców oraz architektów wizjonerów, laureatów nagród, projektujących na światowym poziomie.

Reżyseria: Joanna Wiernik

16:00

Kulturalni PL - (349) Godziny emisji

magazyn ( Polska 2017 ) Czas: 56min.

17:00

Trwa...  Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (347) Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego.

Reżyseria: Witold Świętnicki

17:30

Teleexpress Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 15min.

Codzienny magazyn informacyjny.

17:55

M jak miłość - odc. 1287 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Ślub Tomka oraz Asi się zbliża, ale co chwila pojawiają się nowe problemy nie tylko w Warszawie, ale też w siedlisku - i w końcu młoda para postanawia przesunąć uroczystość o tydzień. Chodakowski pracuje z nowym kolegą: inspektorem Jakubem Karskim.

Reżyseria: Kinga Lewińska

Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna , Robert Moskwa - Artur , Olga Szomańska - Marzenka , Tomasz Oświeciński - Andrzejek , Andrzej Młynarczyk - Tomek , Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa , Kacper Kuszewski - Marek , Małgorzata Pieńkowska - Marysia , Iga Krefft - Ula , Zbigniew Stryj - Bilski

18:55

Przyjaciel do zadań specjalnych - /4/ Godziny emisji

reality show ( Polska 2017 ) Czas: 32min.

Program, pokazujący świat ludzi starszych i niepełnosprawnych z zupełnie nowej perspektywy: nie tylko jako tych, którzy są ofiarami pokrzywdzonymi przez los, ale jako tych, którzy mimo swej niedołężności mają coś do zaoferowania.

Reżyseria: Jacek Cichowski

19:40

Dobranocka - Miś Fantazy - Magiczny cylinder, odc. 5 Godziny emisji

serial animowany ( Polska 2007 ) Czas: 13min.

Żaba Kapa - Kapa, Zagadka, Julka i Miś Fantazy zaglądają do skrzyni wyrzuconej na brzeg morza. Otwarcie kufra staje się początkiem całej serii niezwykłych wydarzeń. Ze znalezionego cylindra wyskakuje Królik. Kuglarski rekwizyt wciąga Żuczka Wesołka.

Reżyseria: Robert Turło , Waldemar Mordarski , Marzena Nehrebecka

19:50

Dobranocka - Cała Polska Czyta dzieciom - Czy to odwaga Godziny emisji

widowisko kameralne ( Polska 2015 ) Czas: 3min.

Bajke czyta Kazimierz Kaczor.

Reżyseria: Tomasz Knittel

20:00

Wiadomości Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 30min.

Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.

20:30

Sport Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

Codzienny serwis sportowy.

20:35

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 1min.

Prognoza pogody.

20:45

Sprawiedliwi - odc. 5/7* - Mury Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2010 ) Czas: 44min.

Jesień 1942. Basia i Stefan jadą na wieś, na imieniny profesora Kaniewskiego. Przy stole siedzi także rodzina Kohnów. Pani Kohnowa jest już bardzo ciężko chora. Matka Zygmunta wyrzuca Inę z domu i okłamuje Zygmunta, że kobieta wróciła do męża.

Reżyseria: Waldemar Krzystek

Obsada: Zofia Tomaszewska - Charewicz , Wojciech Solarz , Krzysztof Stroiński , Anna Dereszowska , Borys Szyc , Jakub Mazurek , Marta Chodorowska

21:40

Obce ciało Godziny emisji

film obyczajowy ( Polska, Włochy, Rosja 2014 ) Czas: 112min.

Podczas pobytu we Włoszech Kasia poznaje Angelo i zakochuje się w nim z wzajemnością. Wkrótce jednak odkrywa w sobie powołanie zakonne i wstępuje do klasztoru w Polsce. Angelo przyjeżdża do Warszawy, by odzyskać serce dziewczyny. Czy mu się uda?

Reżyseria: Krzysztof Zanussi

Obsada: Riccardo Leonelli - Angelo , Agnieszka Grochowska - Kris Nilska , Agata Buzek - Katarzyna , Weronika Rosati - Mira Tkacz , Ewa Krasnodębska , Sławomir Orzechowski , Chulpan Khamatova , Stanisława Celińska , Bartłomiej Żmuda , Victoria Zinny

23:40

Robert Kasprzycki - Niebo do wynajęcia - koncert live Godziny emisji

koncert ( Polska 2013 ) Czas: 25min.

Cykl programów montażowych opartych na materiałach archiwalnych TVP Kraków. Każdy program składa się z utworów prezentowanych w koncertach nagranych przez Telewizją Kraków w latach 1995 - 2006.

Reżyseria: Joanna Haręża

00:15

Słownik polsko@polski - talk - show prof. Jana Miodka (347) Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Program o kulturze języka polskiego. Profesorowi towarzyszy Justyna Janus - Konarska, dr nauk humanistycznych, językoznawca i medioznawca. Uczy też obcokrajowców języka polskiego. Program nagrywany w bibliotece Uniwersytetu Wrocławskiego.

Reżyseria: Witold Świętnicki

00:50

M jak miłość - odc. 1287 Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2017 ) Czas: 45min.

Ślub Tomka oraz Asi się zbliża, ale co chwila pojawiają się nowe problemy nie tylko w Warszawie, ale też w siedlisku - i w końcu młoda para postanawia przesunąć uroczystość o tydzień. Chodakowski pracuje z nowym kolegą: inspektorem Jakubem Karskim.

Reżyseria: Kinga Lewińska

Obsada: Barbara Kurdej - Szatan - Joanna , Robert Moskwa - Artur , Olga Szomańska - Marzenka , Tomasz Oświeciński - Andrzejek , Andrzej Młynarczyk - Tomek , Małgorzata Rożniatowska - Kisielowa , Kacper Kuszewski - Marek , Małgorzata Pieńkowska - Marysia , Iga Krefft - Ula , Zbigniew Stryj - Bilski

01:45

Dobranocka za oceanem - Miś Fantazy - Magiczny cylinder, odc. 5 Godziny emisji

serial animowany ( Polska 2007 ) Czas: 13min.

Żaba Kapa - Kapa, Zagadka, Julka i Miś Fantazy zaglądają do skrzyni wyrzuconej na brzeg morza. Otwarcie kufra staje się początkiem całej serii niezwykłych wydarzeń. Ze znalezionego cylindra wyskakuje Królik. Kuglarski rekwizyt wciąga Żuczka Wesołka.

Reżyseria: Robert Turło , Waldemar Mordarski , Marzena Nehrebecka

02:00

Wiadomości Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 30min.

Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego.

02:30

Sport Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 3min.

Codzienny serwis sportowy.

02:33

Pogoda Godziny emisji

( Polska 2017 ) Czas: 1min.

Prognoza pogody.

02:40

Sprawiedliwi - odc. 5/7* - Mury Godziny emisji

serial TVP ( Polska 2010 ) Czas: 44min.

Jesień 1942. Basia i Stefan jadą na wieś, na imieniny profesora Kaniewskiego. Przy stole siedzi także rodzina Kohnów. Pani Kohnowa jest już bardzo ciężko chora. Matka Zygmunta wyrzuca Inę z domu i okłamuje Zygmunta, że kobieta wróciła do męża.

Reżyseria: Waldemar Krzystek

Obsada: Zofia Tomaszewska - Charewicz , Wojciech Solarz , Krzysztof Stroiński , Anna Dereszowska , Borys Szyc , Jakub Mazurek , Marta Chodorowska

03:30

W taksówce - Justyna Sieńczyłło Godziny emisji

felieton ( Polska 2016 ) Czas: 6min.

Tak o naszej bohaterce pisze jeden z branżowych portali teatralnych: Aktorka obdarzona nie tylko urodą, lecz także talentem aktorskim i pięknym głosem. W 1992 r. została absolwentką warszawskiej PWST i aktorką Teatru Powszechnego w Warszawie.

03:40

Kocham Cię, Polsko! - odc. (8) Godziny emisji

zabawa quizowa ( Polska 2017 ) Czas: 84min.

.

Reżyseria: Rinke Rooijens

05:15

Przyjaciel do zadań specjalnych - /4/ Godziny emisji

reality show ( Polska 2017 ) Czas: 32min.

Program, pokazujący świat ludzi starszych i niepełnosprawnych z zupełnie nowej perspektywy: nie tylko jako tych, którzy są ofiarami pokrzywdzonymi przez los, ale jako tych, którzy mimo swej niedołężności mają coś do zaoferowania.

Reżyseria: Jacek Cichowski

05:45

Salonowiec - Zaręczyny Godziny emisji

felieton ( Polska 2013 ) Czas: 6min.

Audycja propagująca wzorce kulturalnego zachowania w życiu codziennym. Bazę stanowią wybrane fragmenty tekstu przedwojennego poradnika savoire vivre'u, czytane przez aktora Mieczysława Franaszka. Ilustrują je krótkie sceny ze znanych filmów i seriali.

05:55

Zakończenie dnia

Grupy kanałów stacji

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TVP Polonia umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TVP Polonia. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TVP Polonia można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TVP Polonia umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TVP Polonia. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info