Reklama

Logo TV Puls TV Puls program TV na 2018-07-15 - ramówka, emisje

2018-07-15 Pokaż dziś

06:00

Skorpion, sez. 1, odc. 6: True Colors

fabularny ( USA 2014 )

Zespół Skorpiona musi przejść narzucone z góry testy psychologiczne, w innym razie będą pociągnięci do odpowiedzialności za zniszczenie drogocennego dzieła sztuki. Zdarzenie miało miejsce w czasie akcji, gdzie ich zadaniem było ochronienie wystawy bezcennych arcydzieł. Choć załoga nie przyznaje się do błędu, oskarżenia zostały rzucone…

Obsada: Ari Stidham , Eddie Thomas , Elyes Gabel , Jadyn Wong , Katharine McPhee , Robert Patrick

Godziny emisji Skorpion

06:50

Przygody Merlina, sez. 3, odc. 11: The Sorcerer's Shadow

fabularny ( Wielka Brytania 2010 )

Młody Merlin przybywa do Camelotu. Jego matka postanowiła oddać syna pod opiekę nadwornego medyka w nadziei, że ten nakieruje magiczny talent chłopca na odpowiednie tory. Problemem jednak jest król Uther, który zakazał używania magii pod groźbą kary śmierci, przez co Merlin szybko narobi sobie wrogów. Jego przeciwnikiem stanie się najpoważniejszy kandydat do korony, pyszałkowaty książę Artur. Ciekawym zbiegiem okoliczności chłopiec zostaje jego sługą. Czy uda im się dojść do porozumienia?

Reżyseria: Ashley Way

Obsada: Angel Coulby , Anthony Head , Bradley James , Colin Morgan , Katie McGrath , Richard Wilson

Godziny emisji Przygody Merlina

07:50

Przygody Merlina, sez. 3, odc. 12: The Coming of Arthur pt1

fabularny ( Wielka Brytania 2010 )

Młody Merlin przybywa do Camelotu. Jego matka postanowiła oddać syna pod opiekę nadwornego medyka w nadziei, że ten nakieruje magiczny talent chłopca na odpowiednie tory. Problemem jednak jest król Uther, który zakazał używania magii pod groźbą kary śmierci, przez co Merlin szybko narobi sobie wrogów. Jego przeciwnikiem stanie się najpoważniejszy kandydat do korony, pyszałkowaty książę Artur. Ciekawym zbiegiem okoliczności chłopiec zostaje jego sługą. Czy uda im się dojść do porozumienia?

Reżyseria: Jeremy Webb

Obsada: Angel Coulby , Anthony Head , Bradley James , Colin Morgan , Katie McGrath , Richard Wilson

Godziny emisji Przygody Merlina

08:45

Hotel Zacisze, sez. 1, odc. 6: Germans, The

fabularny ( Wielka Brytania 1975 )

Doskonały serial komediowy dla całej rodziny. Basil Fawlty, niecierpliwy i nerwowy mężczyzna oraz jego spokojna żona - Sybil prowadzą hotel na prowincji. Każdy odcinek pokazuje nowe, przezabane sytuacje z którymi musi się zmierzyć obsługa hotelu, by zadowolić wymagających gości.

Reżyseria: Bob Spiers

Obsada: Andrew Sachs , Connie Booth , John Cleese , Prunella Scales

Godziny emisji Hotel Zacisze

09:30

Wojciech Cejrowski. Boso - Tajlandia, sez. 1, odc. 1: Buddyzm

factual ( Polska 2009 )

Wojciech Cejrowski tym razem zabierze nas ze sobą do Tajlandii. Tym razem podróżnik opowie nam o buddyzmie i zaprezentuje jego różne strony.

Obsada: Wojciech Cejrowski

Godziny emisji Wojciech Cejrowski. Boso

Reklama
10:00

Wojciech Cejrowski. Boso - Etiopia, sez. 1, odc. 6: Warownia

factual ( Polska 2011 )

Wojciech Cejrowski przekracza mury miasta-twierdzy. Miejsca strzegą zbrojni w dzidy wartownicy, a wysoki mur oddziela miasto od reszty świata.

Obsada: Wojciech Cejrowski

Godziny emisji Wojciech Cejrowski. Boso

10:40

Duży, gruby kłamczuch

komedia ( USA 2002 )

Jason Shepherd jest nastolatkiem, który napisał scenariusz do filmu. Niestety, znalazł się chciwy i podstępny reżyser, który wykradł Jasonowi oryginalny scenariusz. Chłopak postanawia wyruszyć do Hollywood, aby odzyskać swoje dzieło. Wraz z nim jedzie jego koleżanka Kaylee.

Reżyseria: Shawn Levy

Obsada: Amanda Bynes , Amanda Detmer , Donald Faison , Frankie Muniz , Paul Giamatti

Godziny emisji Duży, gruby kłamczuch

12:30

Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Złodziej nad złodziejami

familijny ( Niemcy 2010 )

Robert uciekł z domu jeszcze jako mały chłopiec. Teraz postanowił powrócić w rodzinne strony, by zdradzić, że został „Złodziejem nad złodziejami”. Rodzina Roberta boi się o jego życie, gdyż grozi mu szubienica i chce odesłać chłopaka z powrotem. W tym samym czasie ojciec chrzestny Roberta, bogaty Hrabia proponuje chłopakowi układ. Robert musi spełnić trzy zadania, ma m.in. ukraść ze stajni Hrabiego konia, ukraść pierścionek Hrabiny i wykraść księdza. Jeśli chłopakowi uda się spełnić trzy...

Reżyseria: Christian Theede

Obsada: Max von Thun , Armin Rhode , Ann-Kathrin Kramer , Anna Hausburg , Hans Peter Korff , Gitta Schweighöfer , Dietmar Mues

Godziny emisji Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Złodziej nad złodziejami

13:40

Księga mistrzów

familijny ( Rosja 2009 )

Dawno temu córka Baby Jagi, która była bardzo dobra, znalazła magiczny kamień Ałatyr. Rzucił on na nią czar tak, że stała się jeszcze gorsza od swojej matki. Zmieniła się w Kamienną Księżną uwięzioną w Kamiennej Wieży i władającą kamieniami, z których może tworzyć kamiennych rycerzy. Mają oni za zadanie pustoszyć i rabować okolicę. Wolność odzyska, a także otrzyma władzę nad światem, dopiero gdy Mistrz sztuki obrabiania kamieni sprawi, że rzeźby nie będzie można odróżnić od żywego oryginału,...

Reżyseria: Vadim Sokolovsky

Obsada: Irina Apeksimova , Liya Akhedzhakova , Maksim Loktionov , Mariya Andreeva

Godziny emisji Księga mistrzów

15:45

Miłość, szmaragd i krokodyl

przygodowy ( Meksyk, USA 1984 )

Bohaterka filmu „Miłość, szmaragd i krokodyl”, autorka powieści przygodowych Joan Wilder (Kathleen Turner) wyrusza do Ameryki Południowej na poszukiwania swojej zaginionej siostry. Jest w posiadaniu tajemniczej mapy, prowadzącej do skarbu, która może jej pomóc uratować siostrę. Natychmiast jednak wpada w tarapaty. Jej wybawcą zostaje zwariowany, brawurowy myśliwy Jack Colton (Michael Douglas). Oboje wyruszają na poszukiwanie skarbu, w międzyczasie muszą stawić czoła dziewiczej dżungli i jej...

Reżyseria: Robert Zemeckis

Obsada: Michael Douglas , Kathleen Turner , Danny DeVito , Zack Norman

Godziny emisji Miłość, szmaragd i krokodyl

17:50

Goście, goście

komedia ( Francja 1993 )

Rok 1122. Roztargniony czarodziej przypadkiem przenosi dzielnego wojownika - Godfryda de Maplhete, zwanego Śmiałym oraz jego wiernego giermka - Jacquouille la Fripouille - do XX wieku! Teraz, obaj muszą nauczyć się jak porozumiewać się z ludźmi „z przyszłości”, ale przede wszystkim znaleźć sposób, by wrócić jak najszybciej do domu.

Reżyseria: Jean-Marie Poiré

Obsada: Jean Reno , Christian Clavier , Valérie Lemercier , Marie-Anne Chazel

Godziny emisji Goście, goście

20:00

Piąty element

akcja ( Francja 1997 )

Wielokrotnie nagradzany megahit w gwiazdorskiej obsadzie i najlepsze efekty specjalne. Nowy Jork, daleka przyszłość. Ziemia ma zostać zniszczona przez ogromną kulę ognia, zmierzającą w kierunku planety. Jedynie stary mnich Cornelius (Ian Holm) wie jak zapobiec katastrofie. Przy pomocy byłego agenta (Bruce Willis) oraz zjawiskowej Leelo, przybyszki z innej planety (Milla Jovovich), Cornelius zamierza uratować ludzkość. Czy szalone trio podoła zadaniu?

Reżyseria: Luc Besson

Obsada: Bruce Willis , Chris Tucker , Gary Oldman , Ian Holm , Milla Jovovich

Godziny emisji Piąty element

22:25

Sędzia Dredd

akcja ( USA 1995 )

Odległa przyszłość. Ziemia po licznych wojnach i klęskach żywiołowych pogrążona jest w chaosie. Sprawiedliwości w zniszczonym i przepełnionym przemocą, anarchicznym świecie, porządku bronią Sędziowie. Mają oni najwyższą władzę. Działają jednocześnie jak policja i sąd. Gdy złapią przestępcę, mają prawo od razu wydać wyrok. Najlepszym i najbardziej bezwzględnym egzekutorem prawa jest Sędzia Dredd (Sylvester Stallone). Nie wszystkim to się jednak podoba. Dredd zostaje wrobiony w morderstwo i...

Reżyseria: Danny Cannon

Obsada: Sylvester Stallone , Max von Sydow , Jürgen Prochnow , Diane Lane , Armand Assante

Godziny emisji Sędzia Dredd

00:25

Uwikłana, sez. 2, odc. 6: Fracture

akcja ( USA 2016 )

Atrakcyjna pani detektyw i jednocześnie samotna matka – Harlee Santos (Jennifer Lopez) codziennie stawia czoło przestępczemu światu. Jej najbliższe otoczenie jest przepełnione łapówkami i nielegalnymi biznesami. Przyłapana na gorącym uczynku zostaje informatorem FBI, co oznacza donoszenie na swoich współpracowników i przyjaciół. Jak sobie z tym poradzi? Czy ekipa odkryje zdradę?

Obsada: Gino Pesi , Hampton Fluker , Jennifer Lopez , Matteo de , Ray Liotta , Sarah Jeffery , Warren Kole

Godziny emisji Uwikłana

01:20

Z archiwum policji, sez. 1, odc. 2

fabularny ( Polska 2010 )

W tym odcinku dalszy ciąg jednej z największych operacji polskiej policji w historii- rozbicia grupy mokotowskiej.

Godziny emisji Z archiwum policji

Reklama
02:00

Dyżur, sez. 3, odc. 33

factual ( Polska 2010 )

Program ukazuje kulisy pracy oddziałów ratunkowych Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz Szpitala Powiatowego w Wyszkowie. Pomocy medycznej będzie wymagała pacjentka z wielonarządowym urazem, ofiara wypadku samochodowego. Czy potwierdzą się obawy lekarzy, że ma ona w głowie krwiak? Zobaczymy również jak wygląda badanie tomografem oraz jak tragiczny w skutkach może być dla starszej osoby zwykły upadek.

Godziny emisji Dyżur

02:35

Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 4: Kulinarny zachwyt

factual ( Polska 2015 )

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full.

Godziny emisji Na jedwabnym szlaku

03:00

Taki jest świat, sez. 3, odc. 67: 67

factual ( Polska 2017 )

Fascynujący świat w pigułce! Przez jego ciekawe i tajemnicze zakątki poprowadzi widzów Katarzyna Niedźwiedź-Szałajko. Każdy materiał filmowy informuje, inspiruje, uczy i bawi, a prowadząca opowiada o wszystkim poza polityką. Drugi sezon programu „Taki jest świat” wraca w nowoczesnej i oryginalnej odsłonie.

Godziny emisji Taki jest świat

03:55

Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 5: Chiński smok

factual ( Polska 2015 )

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full.

Godziny emisji Na jedwabnym szlaku

04:25

Na jedwabnym szlaku, sez. 1, odc. 6: Lekcja religii

factual ( Polska 2015 )

Zespół Bayer Full wyrusza w fascynującą podróż po Chinach, podczas której przybliży widzom najciekawsze zakątki tego kraju oraz chińską kulturę i obyczaje. Wyprawie będą towarzyszyć największe przeboje zespołu Bayer Full.

Godziny emisji Na jedwabnym szlaku

05:05

Niesamowite!, sez. 1, odc. 22: Szczęśliwa wdowa

factual ( Polska 2014 )

Katarzyna Kowalska 10 lat po śmierci męża, Jerzego, dowiaduje się od komornika, że jej mąż prócz ich wspólnej córki Zosi miał jeszcze na boku trójkę dzieci i żądają one udziału w spadku, którym jest skromne mieszkanie bohaterki. Przez 10 lat narosły odsetki, dlatego Katarzyna i Zosia mogą stracić również swoją część spadku. Kobiety próbują walczyć o ocalenie swojego dobytku, jednak pomoc adwokata okazuje się mało skuteczna…

Godziny emisji Niesamowite!

05:25

Niesamowite!, sez. 1, odc. 23: Czy ja to wszystko zrobiłem?

factual ( Polska 2014 )

Andrzej Pietkiewicz (22) mieszka z narzeczoną Adelą (21) w Katowicach. Pewnego dnia, Adela znajduje zdjęcie ukochanego z inną dziewczyną i zaczyna podejrzewać go o zdradę. Chłopak wszystkiemu zaprzecza. Tymczasem koleżanka Adeli znajduje na portalu randkowym profil ze zdjęciami Andrzeja. Dziewczyna czuje się oszukana i wyprowadza się do matki. Mężczyzna jest zdezorientowany, bo nie pamięta, by robił takie zdjęcia. By wszystko wyjaśnić prosi o pomoc kolegę informatyka. Gdy mężczyzna uznaję, że...

Godziny emisji Niesamowite!

O programie TV stacji TV Puls

Na stronie stacji telewizyjnej TV Puls umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-07-15. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TV Puls. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-07-15 dla kanału TV Puls można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Puls umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Puls. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info