Logo TV Trwam Program TV TV Trwam - ramówka, emisje

2018-01-03 Pokaż dziś

06:00

Święta za dolara

film fabularny ( USA 2013 ) Czas: 96min.

Amerykańska prowincja w pierwszej połowie XX w., czasy kryzysu. Po śmierci żony, ojciec wychowuje samotnie piątkę dzieci w bardzo skromnych warunkach. Zbliża się Boże Narodzenie i jeden dolar musi wystarczyć na prezenty dla wszystkich, ale członkowie rodziny swoją pomysłowością udawadniają, że to dawanie i troska o innych, a nie pieniądze są esencją świąt.

Reżyseria: John Lyde

Obsada: Brian Krause , Nancy Stanfford , Danielle Chuchran , James Gaisford , Heather Beers.

Godziny emisji Święta za dolara

07:40

Chingola

film dokumentalny ( Polska 2010 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Chingola

07:50

Kolory Świętości - Św. Genowefa

film dokumentalny ( Włochy 2006 ) Czas: 2min.

Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku.

Reżyseria: Antonio Bumbica

Obsada: Myriam Castelli

Godziny emisji Kolory Świętości

07:55

Świat w obrazach

przegląd wydarzeń ( Polska 2017 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Świat w obrazach

08:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

08:15

Polski Punkt Widzenia

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata.

Godziny emisji Polski Punkt Widzenia

08:40

Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 4min.

Godziny emisji Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

08:45

Każdy maluch to potrafi

program edukacyjny dla dzieci ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Program edukacyjny dla dzieci rozwijający sprawność manualną. Prowadzący: Anna Zakrzewska

Godziny emisji Każdy maluch to potrafi

09:00

Kalejdoskop Młodych

program edukacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Studenci Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu opowiadają o kulisach powstania etiudy filmowej

Reżyseria: Piotr Zarębski

Godziny emisji Kalejdoskop Młodych

09:20

Express Studencki

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Podsumowanie najważniejszych uczelnianych wydarzeń minionego tygodnia.

Godziny emisji Express Studencki

09:25

Opowieść o świętym Augustynie

film animowany dla dzieci ( USA 2012 ) Czas: 35min.

Film animowany przedstawia historię życia św. Augustyna Aureliusza z Hippony – filozofa, teologa, organizatora życia kościelnego, świętego Kościoła katolickiego, jednego z ojców i doktorów Kościoła, znanego jako doctor gratiae, pisarza i błogosławionego prawosławnego o berberyjskich korzeniach.

Godziny emisji Opowieść o świętym Augustynie

10:00
Na żywo

Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu

transmisja ( Włochy 2018 ) Czas: 60min.

Spotkanie Ojca Świętego z wiernymi całego świata, poświęcone wspólnej modlitwie, rozważaniu Ewangelii i papieskiej katechezie.

Godziny emisji Audiencja Generalna Ojca Świętego Franciszka z Watykanu

11:00

Świat na wyciągnięcie ręki - Tańce w wiosce Kaibola odc. 35

film dokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 734min.

Reżyseria: Krzysztof Kryza

Godziny emisji Świat na wyciągnięcie ręki

11:15

Premiera Święty na każdy dzień

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Święty na każdy dzień

11:25

Myśląc Ojczyzna - prof. Piotr Jaroszyński

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Myśląc Ojczyzna

11:40

Prosto o gospodarce

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Cykl audycji poświęcony gospodarce i finansom, przedstawiający w prosty sposób tematy takie jak: podatki, budżet państwa, prawo dla przedsiębiorców, rozwój gospodarczy.

Godziny emisji Prosto o gospodarce

12:00
Na żywo

Anioł Pański

audycja modlitewna ( Polska 2017 ) Czas: 3min.

Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym.

Godziny emisji Anioł Pański

12:03
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

12:20

Czwarty mędrzec

film fabularny ( USA 1969 ) Czas: 29min.

Legenda mówi, że był także Czwarty Mędrzec, który poszedł śladami cudownej gwiazdy. Artaban, mag z miasta Ekbatany, który sprzedał swój dom i włości, aby kupić trzy klejnoty: szafir, rubin i perłę - nigdy do Jeruzalem nie dotarł i darów Dzieciątku nie złożył. Ratował po drodze ludzką biedę. Upłynęły trzydzieści trzy lata, zanim spotkał swojego Króla i usłyszał od niego słynne zdanie: "Zaprawdę, powiadam ci, cokolwiek uczyniłeś jednemu z najmniejszych tych braci, Mnie uczyniłeś".

Reżyseria: Edward Dew

Godziny emisji Czwarty mędrzec

12:50

Perełki krakowskie

reportaż ( Polska 2011 ) Czas: 23min.

Godziny emisji Perełki krakowskie

13:15

Mały Pasterz

film animowany dla dzieci ( USA 2002 ) Czas: 22min.

Film animowany o przygodzie małego pasterza owiec, który wyjątkowo przeżył Boże Narodzenie.

Reżyseria: Walt Kubiak

Godziny emisji Mały Pasterz

13:40

Święto młodego wolontariatu

film dokumentalny ( Polska 2012 ) Czas: 16min.

Jest to materiał o zjeździe wolontariuszy różnych organizacji, którzy przekazują sobie swoje doświadczenia z pracy, bawią się i modlą. Uczestnikami są: Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Caritas, Polski Czerwony Krzyż, Stowarzyszenie Siemacha.

Godziny emisji Święto młodego wolontariatu

14:00

Święta za dolara

film fabularny ( USA 2013 ) Czas: 96min.

Amerykańska prowincja w pierwszej połowie XX w., czasy kryzysu. Po śmierci żony, ojciec wychowuje samotnie piątkę dzieci w bardzo skromnych warunkach. Zbliża się Boże Narodzenie i jeden dolar musi wystarczyć na prezenty dla wszystkich, ale członkowie rodziny swoją pomysłowością udawadniają, że to dawanie i troska o innych, a nie pieniądze są esencją świąt.

Reżyseria: John Lyde

Obsada: Brian Krause , Nancy Stanfford , Danielle Chuchran , James Gaisford , Heather Beers.

Godziny emisji Święta za dolara

15:35

Boże Narodzenie w Indiach

film dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 17min.

Boże Narodzenie w Indiach obchodzone jest przez chrześcian bardzo uroczyście. Hindusi z wielkim zainteresowaniem przyglądają się jak można tak uroczyście świętować.

Godziny emisji Boże Narodzenie w Indiach

15:50

Premiera Ma się rozumieć

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 8min.

Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą i moralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Godziny emisji Ma się rozumieć

16:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Informacje dnia

16:10

Premiera Na zdrowie

program poradnikowy ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Program poradnikowy o tematyce medycznej. Prowadzący: Alicja Stankiewicz

Godziny emisji Na zdrowie

16:30

Premiera Z nami bezpiecznie

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 12min.

Cykl audycji dotyczących bezpieczeństwa. Będą poruszane tematy dotyczące bezpieczeństwa w podróży, w szkole, w domu oraz w innych obszarach.

Godziny emisji Z nami bezpiecznie

16:50

Premiera 20 lat dla Świata - Pasja pomagania

film misyjny ( Polska 2017 ) Czas: 3min.

Mała przedsiębiorczość o wielkim sercu - to właśnie Pani Małgorzata przekazuje swoim uczniom w jednej ze szkół podstawowych w Rabce.

Reżyseria: KS. Adam Parszywka SDB

Godziny emisji 20 lat dla Świata - Pasja pomagania

16:55

Święty na każdy dzień

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Święty na każdy dzień

17:00
Na żywo

Po stronie prawdy

reportaż interwencyjny ( Polska 2018 ) Czas: 60min.

Program odsłania kulisy życia społecznego, które wymagają interwencji. Prowadzący: Adam Ślusarski, Gabriela Szreder

Godziny emisji Po stronie prawdy

18:00
Na żywo

Anioł Pański

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym.

Godziny emisji Anioł Pański

18:05
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Informacje dnia

18:15
Na żywo

Rozmowy niedokończone

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 70min.

Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów.

Godziny emisji Rozmowy niedokończone

19:25

Święty na każdy dzień

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Święty na każdy dzień

19:30

Przygody Mobilków - Generalne porządki

film animowany dla dzieci ( USA 2005 ) Czas: 10min.

Opowieści o kolorowych samochodzikach, które, tak jak ludzie, przeżywają różne historie.

Reżyseria: D. Dawid Morin

Godziny emisji Przygody Mobilków

19:45
Na żywo

Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Modlitwa z telefonicznym udziałem dzieci

20:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Informacje dnia

20:20
Na żywo

Różaniec

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi.

Godziny emisji Różaniec

20:50

Premiera Myśląc Ojczyzna - Stanisław Michalkiewicz

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Myśląc Ojczyzna

21:00
Na żywo

Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

transmisja ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów.

Godziny emisji Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

21:20
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Informacje dnia

21:40
Na żywo

Polski Punkt Widzenia

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata, nauki, politologii, dziennikarstwa, religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata.

Godziny emisji Polski Punkt Widzenia

22:00

Bałwany

film fabularny ( USA 2011 ) Czas: 81min.

Jest to zabawna opowieść o przyjaźni trzech chłopców, którzy po zaskakującym odkryciu w śniegu stają się centrum zainteresowania całego miasteczka. Chłopcy jednoczą społeczność całego miasteczka i uświadamiają wszystkim, że sława może być ulotna a prawdziwa przyjaźń przetrwa wiele przeciwności.

Reżyseria: Robert Kirbyson

Obsada: Baby Coleman , Bobb'e J. Thompson , Christian Martyn , Josh Flitter , Ray Liotta

Godziny emisji Bałwany

23:25

Święty na każdy dzień

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Święty na każdy dzień

23:30

Perełki krakowskie

reportaż ( Polska 2011 ) Czas: 23min.

Godziny emisji Perełki krakowskie

00:00

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TV Trwam umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TV Trwam. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TV Trwam można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Trwam umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Trwam. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Na żywo

  • 18.01, 15:30 PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA DO SANTIAGO DE CHILE – IQUIQUE – LIMA - Msza św. na Campus Lobito Godziny emisji
  • 18.01, 18:00 Anioł Pański Godziny emisji
  • 18.01, 18:05 Informacje dnia Godziny emisji
  • 18.01, 18:15 Rozmowy niedokończone Godziny emisji
  • 18.01, 20:00 Informacje dnia Godziny emisji
  • 18.01, 20:20 Różaniec Godziny emisji
  • 18.01, 20:45 PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA DO SANTIAGO DE CHILE – IQUIQUE – LIMA - Przyjazd na lotnisko w Iquique; uroczystość pożegnalna Godziny emisji
  • 18.01, 21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze Godziny emisji
  • 18.01, 21:20 Informacje dnia Godziny emisji
  • 18.01, 21:40 Polski Punkt Widzenia Godziny emisji
© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info