Logo TV Trwam Program TV TV Trwam - ramówka, emisje

2018-01-21 Pokaż dziś

06:00

Rękopis błogosławionych

film dokumentalny ( USA 2010 ) Czas: 99min.

Program ten dedykowany jest w szczególności do chorych na raka, którzy razem z narratorem pytają, czy błogosławieństwa są również i dla nich, czy szczęście i błogosławieństwo jest możliwe do odnalezienia w tej strasznej chorobie, a tym samym i we wszelkich dramatach życiowych.

Godziny emisji Rękopis błogosławionych

07:45

Ocalić od zapomnienia

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Felietony upamiętniają bohaterskich Polaków, którzy z narażeniem życia pomagali Żydom.

Godziny emisji Ocalić od zapomnienia

07:50

Kolory Świętości - Św. Agnieszka

film dokumentalny ( Włochy 2006 ) Czas: 2min.

Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku.

Reżyseria: Antonio Bumbica

Obsada: Myriam Castelli

Godziny emisji Kolory Świętości

07:55

Świat w obrazach

przegląd wydarzeń ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Świat w obrazach

08:00

Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 4min.

Godziny emisji Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

08:05

Premiera Święty na każdy dzień

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Święty na każdy dzień

08:10

Blisko nieba - papieże a Górna Adyga

film dokumentalny ( Włochy 2011 ) Czas: 49min.

"Blisko nieba - papieże a Górna Adyga" to dokument przybliżający nam tę malowniczą krainę geograficzną położoną na południe od od alpejskiej przełęczy Brennero. Cały region razem ze swoją duchową stolicą Bressanone/Brixen od dawna cieszył się zainteresowaniem papieży. Podziwiał go Jan Paweł II, a Benedykt XVI czuł do niego głębokie, osobiste przywiązanie.

Reżyseria: Michele Melani

Godziny emisji Blisko nieba - papieże a Górna Adyga

09:00

Myśląc Ojczyzna - prof. Mieczysław Ryba

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Myśląc Ojczyzna

09:10

Premiera Spotkanie z Magdą Buczek

program religijny dla dzieci ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Audycja o charakterze katechezy dla dzieci prowadzona przez założycielkę Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci Magdalenę Buczek. Prowadzący: Magdalena Buczek

Godziny emisji Spotkanie z Magdą Buczek

09:15

Katecheza ks. bp. Antoniego Długosza

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Reżyseria: o. Piotr Dettlaff CSsR

Godziny emisji Katecheza ks. bp. Antoniego Długosza

09:30
Na żywo

Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

transmisja ( Polska 2018 ) Czas: 60min.

Niedzielna Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze.

Godziny emisji Msza Święta z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

10:35

Przegląd Katolickiego Tygodnika "Niedziela"

( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Przegląd Katolickiego Tygodnika Niedziela

10:40

Śladami apostoła Pawła odc. 5

film dokumentalny ( Grecja 2016 ) Czas: 44min.

Serial przedstawia nam postać świętego Pawła, jednego z najbardziej wpływowych ludzi w dziejach chrześcijaństwa, którego działalność i spuścizna wpłynęły w sposób zasadniczy na losy świata. To jemu, Żydowi urodzonemu w Tarsie, centrum cywilizacji greckiej, synowi obywatela rzymskiego, Chrystus powierzył odpowiedzialne zadanie głoszenia Dobrej Nowiny poganom. Mistyczne doświadczenie spotkania z Panem na drodze do Damaszku odmieniło Pawła, groźnego prześladowcę chrześcijan. Od owego dnia aż do...

Reżyseria: Grigoris Karatinak

Godziny emisji Śladami apostoła Pawła

11:25

20 lat dla świata - Lekcja zaufania i wdzięczności - Lekcja zaufania i wdzięczności

film misyjny ( Polska 2017 ) Czas: 6min.

Rodzice wolontariuszki misyjnej Magdy, opowiadają o wyjezdzie córki z ich perspektywy.

Reżyseria: KS. Adam Parszywka SDB

Godziny emisji 20 lat dla świata - Lekcja zaufania i wdzięczności

11:40

Premiera Aktywna Zima odc. 3

Czas: 20min.

Reżyseria: Bonum Piotr Kania

Godziny emisji Aktywna Zima

12:00
Na żywo

Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem

transmisja ( Włochy 2018 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Anioł Pański z Ojcem Świętym Franciszkiem

12:20
Na żywo

Wieś - to też Polska

program rolniczy ( Polska 2018 ) Czas: 70min.

Prowadzący: Adam Ślusarski

Godziny emisji Wieś - to też Polska

13:30

Papież Polak do Rodaków - 16.06.1999 Wadowice

Czas: 53min.

Godziny emisji Papież Polak do Rodaków - 16.06.1999 Wadowice

14:25

Premiera Koncert życzeń

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 50min.

Telewizyjny koncert życzeń to wspaniała okazja, do złożenia życzeń w wyjątkowy sposób. Prowadzący: Monika Kordowska, Przemysław Szymczyk

Godziny emisji Koncert życzeń

15:15
Na żywo

PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA - Modlitwa brewiarzowa z zakonnicami życia kontemplacyjnego w sanktuarium Señor de los Milagros

transmisja ( Włochy 2018 )

Modlitwa brewiarzowa z zakonnicami życia kontemplacyjnego w sanktuarium Señor de los Milagros

Godziny emisji PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA

16:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Informacje dnia

16:10

Trwajmy przy sercu naszej Matki!

reportaż ( Polska 2014 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Trwajmy przy sercu naszej Matki!

16:30
Na żywo

PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA - Modlitwa przy relikwiach Świętych Peruwiańskich w katedrze w Limie

transmisja ( Włochy 2018 )

Modlitwa przy relikwiach Świętych Peruwiańskich w katedrze w Limie

Godziny emisji PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA

16:50
Na żywo

PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA - Spotkanie z biskupami w pałacu arcybiskupim

transmisja ( Włochy 2018 )

Spotkanie z biskupami w pałacu arcybiskupim

Godziny emisji PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA

17:30

Premiera Okiem kamery

reportaż ( Polska 2018 ) Czas: 25min.

Godziny emisji Okiem kamery

18:00
Na żywo

PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA - Modlitwa "Anioł Pański” na Plaza de Armas;rozważanie Ojca Świętego

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Modlitwa "Anioł Pański” na Plaza de Armas;rozważanie Ojca Świętego

Godziny emisji PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA

18:05
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Informacje dnia

18:15
Na żywo

Rozmowy niedokończone

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 70min.

Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów.

Godziny emisji Rozmowy niedokończone

19:25

Premiera Retrospekcja

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 4min.

Program publicystyczny realizowany w oparciu o wybrane wypowiedzi naukowców, ekspertów i polityków. Dokonana z szumu informacyjnego selekcja pozwala zauważyć rzeczy istotne i ocenić doniosłość prezentowanych wydarzeń.

Godziny emisji Retrospekcja

19:30

Brat Ogień - Święte posłuszeństwo Antoniego odc. 20

film animowany dla dzieci ( Włochy 2003 ) Czas: 25min.

Serial przedstawia życie św. Franciszka z Asyżu. Film ukazuje idee franciszkańskie, takie jak: pokora, ubóstwo, prostota. Każdy odcinek ma charakter dydaktyczny, zachęcający dzieci do czynienia dobrych uczynków. Film kreuje wzór osobowy cieszącego się z życia ascety, dostrzegającego Boga w każdym stworzeniu, żyjącym w zgodzie z Ewangelią.

Reżyseria: Orlando Corradi , Jon Song Chol

Godziny emisji Brat Ogień

20:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Informacje dnia

20:20
Na żywo

Różaniec

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi.

Godziny emisji Różaniec

20:50

Premiera Myśląc Ojczyzna - prof. Mirosław Piotrowski

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Myśląc Ojczyzna

21:00
Na żywo

Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

transmisja ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów.

Godziny emisji Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

21:20
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Informacje dnia

21:40

Peru-Piura

film dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 27min.

Film przedstawia nam pracę trzech salezjańskich wolontariuszek - Sylwii Grzędy, Małgorzaty Bożek i Magdaleny Strączek, które przebywały w 2013 r. na misji w Piura, w Peru.

Godziny emisji Peru-Piura

22:15
Na żywo

PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA - Msza św. w bazie lotniczej “Las Palmas

Msza św. w bazie lotniczej “Las Palmas

Godziny emisji PODRÓŻ APOSTOLSKA OJCA ŚWIĘTEGO FRANCISZKA -LIMA

00:00

Programy powtórkowe

( 2018 )

Godziny emisji Programy powtórkowe

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej TV Trwam umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV TV Trwam. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału TV Trwam można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Trwam umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Trwam. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery

Na żywo

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info