Reklama

Logo TV Trwam TV Trwam program TV na 2018-03-23 - ramówka, emisje

2018-03-23 Pokaż dziś

06:00

Niebieska jabłoń

film fabularny ( Wenezuela 2012 ) Czas: 92min.

Jedenastoletni Diego zostaje wysłany na trzymiesięczne wakacje do dziadka Franciszka, który żyje w wenezuelskich Andach. Pozbawiony dostępu do internetu, gier komputerowych i elektryczności chłopiec odkryje na nowo radość czytania książek, cieszenia się relacjami z bliskimi oraz przeżyje swoją pierwszą miłość. A wszystko to w cieniu tajemniczej niebieskiej jabłoni...

Reżyseria: Olegario Barrera

Obsada: Miguelangel Landa , Gabriel Mantilla , Rosario Prieto , Albi De Abreu , Marisa Roman , Marcos Moreno , Jose Rubens , Kristin Pardo.

Godziny emisji Niebieska jabłoń

07:35

Grunt to droga - Camino to Pokora odc. 3

( Polska 2017 ) Czas: 12min.

W Polsce pojawiła się właśnie kolejna produkcja poświęcona pielgrzymowaniu Camino de Santiago – cykl filmowy „Grunt to Droga”. Na kanwie wędrowania Kujawsko-Pomorską Drogą św. Jakuba będącą częścią Camino Polaco opowiedziana jest historia Camino jako drogi wartości. Bohaterami cyklu są osoby pochodzące z różnych środowisk, których pozornie nic nie łączy. Jednak wspólnym mianownikiem dla nich okazuje się właśnie Camino de Santiago – łączy nas jeden cel – to jest Droga – o czym mówi jeden z...

Reżyseria: Teresa Kudyba

Godziny emisji Grunt to droga

07:50

Kolory Świętości - Św. Turybiusz

film dokumentalny ( Włochy 2006 ) Czas: 2min.

Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku.

Reżyseria: Antonio Bumbica

Obsada: Myriam Castelli

Godziny emisji Kolory Świętości

07:55

Premiera Kartka z kalendarza

program edukacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej.

Godziny emisji Kartka z kalendarza

08:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

Reklama
08:15

Polski Punkt Widzenia

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata.

Godziny emisji Polski Punkt Widzenia

08:40

Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 4min.

Godziny emisji Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

08:45

Super Księga 2 - Próba wiary i posłuszeństwa odc. 3

serial animowany dla dzieci ( USA 1982 ) Czas: 23min.

Dwoje małych dzieci, Chris Peeper i jego sąsiad Joy, znajduje na poddaszu starą Biblię. Kiedy tajemnicza Księga przenosi ich do różnych wydarzeń sprzed wieków, odkrywają, że jest zaczarowana. Wspólnie z robotem Gizmo (a później też z pieskiem Chrisa Rufflesem i kuzynem Uriahem) podróżują przez Super Księgę, doświadczając historii biblijnych na własnej skórze.

Reżyseria: Masakazu Higuchi

Obsada: Billie Lou Watt , Sonia Owens , Hal Studer , Helena Van Koert

Godziny emisji Super Księga 2

09:10

Z wędką nad wodę w Polskę i Świat

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 25min.

Prowadzący: Piotr Mirecki

Godziny emisji Z wędką nad wodę w Polskę i Świat

09:35

Premiera Święty na każdy dzień

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Święty na każdy dzień

09:45

Premiera Duc in altum

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Rozważania o życiu duchowym prowadzi ks. prof. dr hab. Marek Chmielewski, wykładowca teologii duchowości na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim.

Godziny emisji Duc in altum

10:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

10:15
Na żywo

Rozmowy niedokończone

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 70min.

Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów

Godziny emisji Rozmowy niedokończone

11:25

Głos Polski - Antoni Macierewicz - Przewodniczący Podkomisji do Ponownego Zbadania Wypadku Lotniczego z10.04.2010r. w Smoleńsku

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Głos Polski

11:35

Wenezuela - San Félix

film dokumentalny ( Polska 2013 ) Czas: 19min.

Film opowiada o dwóch wolontariuszkach - Paulinie Marzec, która w 2013 r. pracowała na misji w San Feliks i o Agnieszce Kani, która w 2013 r. rozpoczęła swoją roczną pracę w tej placówce.

Godziny emisji Wenezuela - San Félix

Reklama
12:00
Na żywo

Anioł Pański

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym.

Godziny emisji Anioł Pański

12:03
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

12:20

Spektakl teatralny: Powrót posła

spektakl teatralny ( Polska 2012 ) Czas: 71min.

Przedstawienie na motywach dramatu "Powrót posła" Juliana Ursyna Niemcewicza w wykonaniu teatru studenckiego "Dobry wieczór" działającego przy Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Godziny emisji Spektakl teatralny: Powrót posła

13:35

W Solankowej Dolinie

serial dokumentalny ( Polska 2015 ) Czas: 21min.

Bajkowa opowieść o historii Uzdrowiska Ciechocinek opowiedziana przez Dziadka Solnego. Dzieci, którym przydarzyła się niezwykła przygoda, to oczywiście Jaś i Małgosia – postaci ze słynnej ciechocińskiej fontanny zdobiącej Park Zdrojowy.

Reżyseria: Teresa Kudyba

Godziny emisji W Solankowej Dolinie

13:55

Święty na każdy dzień

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Święty na każdy dzień

14:00

Tekla - życie dla Ewangelii

film fabularny ( Włochy 1995 ) Czas: 56min.

Film przybliża postać s. Tekli Merlo - kobiety, której serce i otwarty umysł otworzyły drogę dla nowej ewangelizacji poprzez media. 22 stycznia 1991 roku Jan Paweł II podpisał dekret ogłaszający s. Teklę Merlo Czcigodną Sługą Bożą.

Godziny emisji Tekla - życie dla Ewangelii

14:55

Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 4min.

Godziny emisji Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

15:00

Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia Koronką do Bożego Miłosierdzia

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

„Ile razy usłyszysz, jak zegar bije trzecią godzinę, zanurzaj się cała w miłosierdziu Moim, uwielbiając i wysławiając je; wzywaj jego wszechmocy dla świata całego, a szczególnie dla biednych grzeszników (Dz. 1572)”. Modlitwą w Godzinie Miłosierdzia i Koronką do Miłosierdzia Bożego wypraszamy łaski dla siebie i całego świata, zgodnie z obietnicą Jezusa daną św. Faustynie: „W godzinie tej uprosisz wszystko dla siebie i dla innych, jeżeli to będzie zgodne z wolą Bożą i jeżeli nasza modlitwa...

Godziny emisji Modlitwa w Godzinie Miłosierdzia Koronką do Bożego Miłosierdzia

15:20

Premiera Mocni w wierze

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Program pomaga rozwiać wątpliwości i daje odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące wiary. Prowadzący: ks. Jakub Nagi

Reżyseria: Karol Smulski

Obsada: ks. prof. Jan Perszon

Godziny emisji Mocni w wierze

15:50

Premiera Ma się rozumieć

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 8min.

Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą imoralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Godziny emisji Ma się rozumieć

Reklama
16:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Informacje dnia

16:10

Siódmy sakrament

program edukacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 25min.

Program edukacyjny dla małżeństw poruszający szeroki zakres tematów dotyczących życia małżeńskiego i rodzinnego. Prowadzący: Anna Zakrzewska

Godziny emisji Siódmy sakrament

16:35

Premiera Świat na wyciągnięcie ręki -

film dokumentalny ( Polska 2018 )

Godziny emisji Świat na wyciągnięcie ręki -

17:00

Odbudujmy Pałac Saski! - Odbudujmy Pałac Saski!

reportaż ( Polska 2016 ) Czas: 24min.

Tradycje Pałacu Saskiego w Warszawie sięgają XVIII w.. Budowla ta wpisała się w krajobraz Warszawy i była jednym z ważniejszych miejsc życia politycznego i społecznego stolicy. W dniach 27-29 grudnia 1944 r., okupujący Warszawę Niemcy wysadzili Pałac Saski, z którego ostała się tylko drobna część z Grobem Nieznanego Żołnierza. Reportaż ukazuje historię Pałacu Saskiego oraz dążenia do jego odbudowy.

Godziny emisji Odbudujmy Pałac Saski!

17:30

Premiera Okiem kamery

reportaż ( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Godziny emisji Okiem kamery

17:55

Premiera 40 dni z Duchem Świętym - Dzień 38

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Reżyseria: Karol Smulski

Godziny emisji 40 dni z Duchem Świętym

18:00
Na żywo

Anioł Pański

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym.

Godziny emisji Anioł Pański

18:05
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Informacje dnia

18:15
Na żywo

Westerplatte Młodych

program edukacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 40min.

Magazyn młodzieżowy, w którym dyskutujemy o tym, czym żyje współczesna młodzież.

Godziny emisji Westerplatte Młodych

18:55

Przegląd katolickiego tygodnika "Niedziela"

( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Przegląd katolickiego tygodnika Niedziela

19:00
Na żywo

Warto zauważyć… w mijającym tygodniu

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem redaktorów i publicystów „Naszego Dziennika” oceniających najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia z życia Kościoła, Polski i świata.

Godziny emisji Warto zauważyć… w mijającym tygodniu

19:30

Latający dom - Prawdziwy skarb

serial animowany dla dzieci ( USA 1983 ) Czas: 24min.

Godziny emisji Latający dom

20:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Informacje dnia

20:20
Na żywo

Różaniec

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi.

Godziny emisji Różaniec

20:50

Premiera Myśląc Ojczyzna - ks. prof. Paweł Bortkiewicz TChr

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Myśląc Ojczyzna

21:00
Na żywo

Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

transmisja ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów.

Godziny emisji Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

21:20
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Informacje dnia

21:40
Na żywo

Polski Punkt Widzenia

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata.

Godziny emisji Polski Punkt Widzenia

22:00

Głos serca - Zasady gry odc. 6

serial fabularny ( USA 2014 ) Czas: 84min.

W miasteczku górniczym zostaje wszczęte śledztwo w sprawie wybuchu w kopalni węgla, w którym zginęła połowa mężczyzn z miasta.

Reżyseria: Michael Landon Jr.

Obsada: Erin Krakow , Daniel Lissing , Chelah Horsdal , Martin Cummins , Adrian Hough , Steve Bacic , Loretta Walsh.

Godziny emisji Głos serca

23:25

Błogosławiona Juta. Kobieta średniowiecza

film dokumentalny ( Polska 2014 ) Czas: 35min.

Film przedstawia życie i działalnośc bł. Juty oraz jej wpływ na współczesność. Juta urodziła się około 1220 r. w Sangerhausen w Turyngii (Niemcy). Po śmierci męża rozdała majątek ubogim i rozpoczęła pielgrzymkę po świecie. Odwiedzała sanktuaria i klasztory. Opiekowała się chorymi, biednymi i opuszczonymi. Nie była akceptowana przez społeczność. Część ludzi uznawała ją za szaloną. Część jednak twierdziła, że jest święta. W 1256 r. Juta dotarła do Chełmży. Za zgodą bpa Heidenryka (pierwszego...

Reżyseria: Marcin Łaukajtys

Godziny emisji Błogosławiona Juta. Kobieta średniowiecza

00:00

O programie TV stacji TV Trwam

Na stronie stacji telewizyjnej TV Trwam umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-03-23. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TV Trwam. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-03-23 dla kanału TV Trwam można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Trwam umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Trwam. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w TV Trwam

Na żywo w TV Trwam

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info