Reklama

Logo TV Trwam TV Trwam program TV na 2018-05-21 - ramówka, emisje

2018-05-21 Pokaż dziś

06:00

Świętość w codzienności - św. Joanna Beretta Molla

film dokumentalny ( Włochy 2008 ) Czas: 30min.

Gdy czwarte dziecko pod sercem Joanny miało 2 miesiące, lekarz odkrył w jej łonie złośliwy guz - włókniak. By ratować jej życie lekarze musieliby usunąć macicę i rozwijające się w niej życie. Joanna, która miała wtedy 39 lat, stanowczo oświadczyła, że leczeniem siebie zajmie się po urodzeniu dziecka. Była chirurgiem i pediatrą, zatem zdawała sobie sprawę, że tylko jedno życie jest możliwe do uratowania. Do ostatnich swoich dni towarzyszyła trójce małych dzieci i mężowi z wielką pogodą ducha....

Reżyseria: Erridano Torri

Godziny emisji Świętość w codzienności - św. Joanna Beretta Molla

06:30

Promień z Fatimy - Promień z Fatimy

reportaż ( Polska 2017 ) Czas: 27min.

Słowa zachęty, aby względem Boga wskrzeszać w sobie wiarę dziecka, w sposób szczególny znajdują potwierdzenie wśród mieszkańców wsi Stecówka, którzy w latach 60. odczytali niezwykłą prośbę Matki Bożej. W czasach głębokiej komuny, zbudowali sami drewniany kościółek, który został poświęcony Matce Bożej Fatimskiej.

Reżyseria: Piotr Grabowski

Godziny emisji Promień z Fatimy

07:00

Cuda Jezusa - Weź swoje nosze i chodź odc. 8

serial fabularny ( Brazylia 2016 ) Czas: 47min.

Eloi, pasterz owiec, w wyniku potyczki z Rzymianami doznaje paraliżu i przestaje chodzić. Nie tracąc nadziei na uzdrowienie z kalectwa, podejmuje trud ciężkiej wędrówki do sadzawki Betesda w Jerozolimie . Wybawienie następuje po 38 latach, kiedy na swojej drodze spotyka Jezusa.

Godziny emisji Cuda Jezusa

07:50

Kolory Świętości - Św. Julia

film dokumentalny ( Włochy 2006 ) Czas: 2min.

Kolory Świętości to krótkie filmy przedstawiające w bardzo artystyczny sposób życiorysy świętych katolickich i prawosławnych czyli patronów każdego dnia w roku.

Reżyseria: Antonio Bumbica

Obsada: Myriam Castelli

Godziny emisji Kolory Świętości

07:55

Premiera Kartka z kalendarza

program edukacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej.

Godziny emisji Kartka z kalendarza

Reklama
08:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

08:15

Wieś - to też Polska

program rolniczy ( Polska 2018 ) Czas: 70min.

Wieś to też Polska - program poruszający istotne problemy polskiego rolnictwa i gospodarki żywnościowej z udziałem rolników, związkowców, przedstawicieli instytucji rolniczych działających na rzecz polskiego rolnictwa i obszarów wiejskich, polityków mających wpływ na kształtowanie bezpieczeństwa żywnościowego kraju. Prowadzący: Adam Ślusarski

Godziny emisji Wieś - to też Polska

09:25

Premiera Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 4min.

Godziny emisji Słowo Życia - rozważanie Ewangelii dnia

09:40

Tydzień z Ziemi Świętej

przegląd wydarzeń ( Izrael 2018 ) Czas: 20min.

Reżyseria: Cristiano Assuncao

Godziny emisji Tydzień z Ziemi Świętej

10:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

10:15

Rozmowy niedokończone

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 70min.

Rozmowy z zaproszonymi gośćmi z otwartą anteną dla telewidzów.

Godziny emisji Rozmowy niedokończone

11:25

Myśląc Ojczyzna - prof. Mirosław Piotrowski

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Myśląc Ojczyzna

11:35

Młodzi Światu - Kasia K

film dokumentalny ( Polska 2017 ) Czas: 11min.

Reżyseria: Ks. Adam Parszywka SDB

Godziny emisji Młodzi Światu - Kasia K

11:50

Retrospekcja

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 4min.

Program publicystyczny realizowany w oparciu o wybrane wypowiedzi naukowców, ekspertów i polityków. Dokonana z szumu informacyjnego selekcja pozwala zauważyć rzeczy istotne i ocenić doniosłość prezentowanych wydarzeń.

Godziny emisji Retrospekcja

11:55

Premiera Święty na każdy dzień

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Święty na każdy dzień

Reklama
12:00
Na żywo

Anioł Pański

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 3min.

Modlitwa poświęcona Maryi, podczas której wierni rozważają zwiastowanie Maryi przez Archanioła Gabriela wcielenie Jezusa Chrystusa, odprawiana codziennie, oprócz okresu wielkanocnego, w duchowej łączności z Ojcem Świętym.

Godziny emisji Anioł Pański

12:03
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 15min.

Godziny emisji Informacje dnia

12:20

Konzentrationslager Flossenburg

film dokumentalny ( Polska 2016 ) Czas: 43min.

Autorom "Flossenburga" udało się opowiedzieć dzieje obozu poprzez pryzmat opowieści trzech byłych więźniów, którzy jako kilkunastoletni chłopcy znaleźli się tam po upadku Powstania Warszawskiego. Utrzymane w szarobrunatnej konwencji zdjęcia doskonale oddają klimat tragedii, która w latach 1938 - 1945 wydarzyła się w tym małym, niemieckim, podalpejskim miasteczku...

Reżyseria: Leszek Ciechoński

Godziny emisji Konzentrationslager Flossenburg

13:05

Trzy wyspy - trzy światy

film dokumentalny ( Polska 2006 ) Czas: 8min.

Filmowa wizyta na trzech wyspach Pacyfiku: Robinsona Cruzoe (Juan Fernandez), Madre de Dios (w archipelagu chilijskiej Patagonii) i Rapa Nui (Wyspie Wielkanocnej). Film przedstawia pierwszą polską ekspedycję, która otrzymała prestiżową flagę The Explorers Club. Wyprawą kierował Andrzej Ciszewski.

Reżyseria: Andrzej Ciszewski , Prof. Zdzislaw Jan Ryn , Grzegorz Gaj

Godziny emisji Trzy wyspy - trzy światy

13:15

Premiera Kartka z kalendarza

program edukacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej.

Godziny emisji Kartka z kalendarza

13:20

Koncert życzeń

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 50min.

Telewizyjny koncert życzeń to wspaniała okazja, do złożenia życzeń w wyjątkowy sposób. Prowadzący: Monika Kordowska, Przemysław Szymczyk

Godziny emisji Koncert życzeń

14:10

Serce bohatera

film fabularny ( USA 2011 ) Czas: 103min.

Jest to historia chłopca, którego pasją są wyścigi małych samochodów tzw. mydelniczek. Tę pasję rozpalił w chłopcu jego ojciec, który zginął jako rezerwista wkrótce po stawieniu się do wojska. Nastolatek bardzo przeżywa przedwczesne odejście ojca, jednak się nie poddaje i kontynuuje swoją pasję. Zaprzyjaźnia się ze starszym mężczyzną - strażakiem, którego syn zginął w tragicznych wydarzeniach z 11 września. Strażak przekazuje chłopcu tajniki wiedzy o wyścigach, sam jednak nie potrafi...

Reżyseria: Corbin Bernsen

Obsada: Bailee Madison , Timothy Omundson , Brad Raider , Rolonda Watts , Michael Tucker

Godziny emisji Serce bohatera

15:50

Premiera Ma się rozumieć

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 8min.

Program odpowiadający na szerokie spektrum pytań związanych z wiarą imoralnością Prowadzący: o. Leonard Bielecki OFM, o.Franciszek Chodkowski OFM

Reżyseria: Anna Zakrzewska

Godziny emisji Ma się rozumieć

16:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Informacje dnia

16:10

Premiera Sanktuaria polskie

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Sanktuaria polskie

Reklama
16:30

Premiera Zew natury

program edukacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 22min.

Godziny emisji Zew natury

16:55

Premiera Świadkowie

reportaż ( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Godziny emisji Świadkowie

17:20

Święty na każdy dzień

program religijny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Godziny emisji Święty na każdy dzień

17:25

Kartka z kalendarza

program edukacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 5min.

Kartka z Kalendarza to program przedstawiający wydarzenia historyczne, przybliżajacy sylwetki i czyny wielkich Polaków, mających wpływ na kształtowanie się Rzeczpospolitej.

Godziny emisji Kartka z kalendarza

17:30
Na żywo

Spotkanie Rodziny Radia Maryja w sanktuarium pw. Św. Antoniego w Radecznicy.

transmisja ( Polska 2018 ) Czas: 135min.

Godziny emisji Spotkanie Rodziny Radia Maryja w sanktuarium pw. Św. Antoniego w Radecznicy.

19:45

Jay Jay Odrzutowiec - Zimowa parada Jay Jaya

serial animowany dla dzieci ( USA 2001 ) Czas: 14min.

Jay Jay Odrzutowiec to mały samolocik, któremu przydarzają się niezwykłe przygody, a w lataniu to niezwykły mistrz…

Reżyseria: Hugh Martin

Godziny emisji Jay Jay Odrzutowiec

20:00
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Informacje dnia

20:20
Na żywo

Różaniec

audycja modlitewna ( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Codzienna modlitwa z udziałem Widzów Telewizji TRWAM i Słuchaczy Radia Maryja rozważających wspólnie najważniejsze wydarzenia z życia Chrystusa i Maryi.

Godziny emisji Różaniec

20:50

Premiera Myśląc Ojczyzna - prof. zw. n. med. Krzysztof Bielecki

felieton ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

prof. zw. n. med. Krzysztof Bielecki - chirurg, pełnomocnik ds. Pacjenta w Szpitalu na Solcu

Godziny emisji Myśląc Ojczyzna

21:00
Na żywo

Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

transmisja ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Nabożeństwo poświęcone Maryi w intencji Kościoła i Polski w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej z udziałem pielgrzymów.

Godziny emisji Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze

21:20
Na żywo

Informacje dnia

program informacyjny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Godziny emisji Informacje dnia

21:40
Na żywo

Polski Punkt Widzenia

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 20min.

Program publicystyczny realizowany na żywo z udziałem wybitnych gości ze świata nauki, polityki, mediów i religii oceniających najważniejsze wydarzenia z życia Kościoła, Polski i świata.

Godziny emisji Polski Punkt Widzenia

22:00

Premiera Stan bezpieczeństwa państwa

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 10min.

Bezpieczeństwo państwa, to także bezpieczeństwo każdego z nas. Aby skutecznie chronić państwo przed zagrożeniem zewnętrznym, należy podjąć działania, aby zagwarantować ład i porządek w kraju. W programie analizujemy stan bezpieczeństwa państwa polskiego w kontekście bieżących wydarzeń w kraju i na świecie.

Reżyseria: Paweł Kania

Godziny emisji Stan bezpieczeństwa państwa

22:10

Premiera Mojżesz - 10 przykazań odc. 74

serial fabularny ( Brazylia 2015 ) Czas: 51min.

Ramzes poślubia Nefertari. Niebawem na jaw wychodzą zbrodnicze czyny, jakich od początku pobytu w pałacu dopuściła się Junet. Ona i Disebek, jej wspólnik, zostają wygnani z pałacu. Młoda królowa załamana niegodziwością matki nie okazuje jej litości. By ją pocieszyć, Ramzes stara się spełnić wszelkie jej pragnienia. Brak zainteresowania władcy warunkami pracy niewolników sprawia, że ich los staje się coraz bardziej nieznośny. Tymczasem daleko na pustyni Mojżesz poślubia Seforę i zaczyna nowe...

Reżyseria: Alexandre Avancini

Obsada: Roberta Santiago ,  Mel Lisboa ,  Zécarlos Machado

Godziny emisji Mojżesz - 10 przykazań

23:05

Jestem gotowy na wszystko…

film dokumentalny ( Polska 2002 ) Czas: 41min.

„Jestem przekonany, że to co robię, jest słuszne, i dlatego jestem gotowy na wszystko" - to słowa wypowiedziane przez bohatera filmu. Dokument poświęcony księdzu Jerzemu Popiełuszce, jego drodze kapłańskiej zakończonej męczeńską śmiercią. Autor filmu wykorzystał fragmenty kazań z archiwalnych nagrań oraz część prywatnych zapisków księdza.

Reżyseria: Paweł Woldan

Godziny emisji Jestem gotowy na wszystko…

23:50

Chingola

film dokumentalny ( Polska 2010 ) Czas: 10min.

Godziny emisji Chingola

00:00

O programie TV stacji TV Trwam

Na stronie stacji telewizyjnej TV Trwam umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-05-21. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla TV Trwam. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-05-21 dla kanału TV Trwam można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV TV Trwam umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji TV Trwam. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Premiery w TV Trwam

Na żywo w TV Trwam

  • 21.06, 15:45 Podróż apostolska Papieża Franciszka do Genewy - Spotkanie Ekumeniczne w Centrum Światowej Rady Kościołów - Homilia Ojca Świętego Franciszka Godziny emisji
  • 21.06, 17:30 Podróż apostolska Papieża Franciszka do Genewy - Msza Św. w Pałacu Wystaw i Kongresów Palexpo pod przewodnictwem Ojca Św. Franciszka. Godziny emisji
  • 21.06, 20:00 Podróż apostolska Papieża Franciszka do Genewy - Oficjalne pożegnanie Ojca Św. Franciszka Godziny emisji
  • 21.06, 20:20 Różaniec Godziny emisji
  • 21.06, 21:00 Apel Jasnogórski z kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze Godziny emisji
  • 21.06, 21:20 Informacje dnia Godziny emisji
  • 21.06, 21:40 Polski Punkt Widzenia Godziny emisji
  • 22.06, 08:00 Informacje dnia Godziny emisji
  • 22.06, 10:00 Informacje dnia Godziny emisji
  • 22.06, 12:00 Anioł Pański Godziny emisji
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info