Logo WP Program TV WP - ramówka, emisje

2017-03-24

06:00

#dzieńdobryWP 09:00, odc. 34 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska ) Czas: 58min.

W porannym bloku znajdą się wywiady ze znanymi przedstawicielami życia publicznego i bohaterami bieżących wydarzeń. Gośćmi w studiu będą politycy, eksperci, przedstawiciele organizacji pozarządowych, ludzie biznesu, kultury i sportu. Pasmo publicystyczne prowadzą między innymi: Igor Sokołowski, Małgorzata Serafin, Kamila Biedrzycka-Osica i Karolina Jakobsche. Dziennikarzy wspierają zespoły reporterskie, m.in. Leszka Krawczyka, oraz znani z serwisów WP komentatorzy: Sławomir Sierakowski, Jacek...

Obsada: Igor Sokołowski , Kamila Biedrzycka-Osica , Karolina Jakobsche , Małgorzata Serafin

07:00

#dzieńdobryWP 10:00, odc. 34 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska ) Czas: 58min.

Pasmo dla widzów, którzy szukają inspiracji w codziennym życiu. Poświęcone relacjom międzyludzkim, stylowi życia, zdrowiu, urodzie, kondycji fizycznej, rodzinie oraz trendom w polskim i światowym designie architektonicznym oraz modzie. W programie znajdą się porady biznesowe, finansowe i prawne, a także przegląd nowinek technologicznych oraz rankingi gadżetów. Gospodarzami są między innymi: Małgorzata Ohme, Aleksandra Szwed, Katarzyna Krupa, Natalia Nguyen oraz Patryk Ignaczak.

Obsada: Aleksandra Szwed , Katarzyna Krupa , Małgorzata Ohme , Natalia Nguyen

08:00

Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy, odc. 10 Godziny emisji

reality show ( Kanada 2016 ) Czas: 60min.

Uczestnicy tego programu nie są zadowoleni z wyglądu swoich domów. Dostają jednak szansę na niepowtarzalną zmianę. Z pomocą specjalistów od remontów i wystroju wnętrz mogą odmienić swój dom nie do poznania. Jeśli jednak w dalszym ciągu nie będzie on spełniał ich wymagań, będą mogli go zamienić na coś bardziej odpowiadającego ich preferencjom.

Obsada: Elisa Goldhawke , Dan Vickery , Jeff Cole

09:00
Na żywo

#dzieńdobryWP 09:00, odc. 35 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska ) Czas: 58min.

W porannym bloku znajdą się wywiady ze znanymi przedstawicielami życia publicznego i bohaterami bieżących wydarzeń. Gośćmi w studiu będą politycy, eksperci, przedstawiciele organizacji pozarządowych, ludzie biznesu, kultury i sportu. Pasmo publicystyczne prowadzą między innymi: Igor Sokołowski, Małgorzata Serafin, Kamila Biedrzycka-Osica i Karolina Jakobsche. Dziennikarzy wspierają zespoły reporterskie, m.in. Leszka Krawczyka, oraz znani z serwisów WP komentatorzy: Sławomir Sierakowski, Jacek...

Obsada: Igor Sokołowski , Kamila Biedrzycka-Osica , Karolina Jakobsche , Małgorzata Serafin

10:00
Na żywo

#dzieńdobryWP 10:00, odc. 35 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska ) Czas: 55min.

Pasmo dla widzów, którzy szukają inspiracji w codziennym życiu. Poświęcone relacjom międzyludzkim, stylowi życia, zdrowiu, urodzie, kondycji fizycznej, rodzinie oraz trendom w polskim i światowym designie architektonicznym oraz modzie. W programie znajdą się porady biznesowe, finansowe i prawne, a także przegląd nowinek technologicznych oraz rankingi gadżetów. Gospodarzami są między innymi: Małgorzata Ohme, Aleksandra Szwed, Katarzyna Krupa, Natalia Nguyen oraz Patryk Ignaczak.

Obsada: Aleksandra Szwed , Katarzyna Krupa , Małgorzata Ohme , Natalia Nguyen

10:55

Trwa...  B&B Słowa i słówka, sez. 2, odc. 31 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Hiszpania 2015 ) Czas: 55min.

Dziennikarz Pablo Balboa (Gonzalo de Castro) zdobył doświadczenie za granicą. Po powrocie został szefem porannego programu telewizyjnego. Narzucił całemu zespołowi swój sposób pracy i wymagania. Musiał też na nowo ułożyć swoje relacje z Candelą Bermejo (Belén Rueda), z którą kiedyś łączył go romans.

Obsada: Belén Rueda , Gonzalo de Castro , Luisa Martín , Adolfo Fernández

11:55

Milioner na stażu, odc. 4 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania ) Czas: 60min.

24-letnia Juliette Brindak zrobiła fortunę dzięki Internetowi. Teraz zajmuje się parkiem safari w Shepreth w Cambridgeshire.

12:55

Drogi sąsiedzie, odc. 17 Godziny emisji

serial komediowy ( Francja 2012 ) Czas: 6min.

Sąsiedzi nie zawsze żyją ze sobą w zgodzie. Mijają się niemal codziennie, więc nie jest trudno o różnego rodzaju konflikty. Na ten niezwykły serial składają się krótkie scenki z życia takiej właśnie społeczności, której poszczególne elementy tworzą prawdziwą, jedyną w swoim rodzaju mieszankę wybuchową.

13:05

Drogi sąsiedzie, odc. 18 Godziny emisji

serial komediowy ( Francja 2012 ) Czas: 8min.

Sąsiedzi nie zawsze żyją ze sobą w zgodzie. Mijają się niemal codziennie, więc nie jest trudno o różnego rodzaju konflikty. Na ten niezwykły serial składają się krótkie scenki z życia takiej właśnie społeczności, której poszczególne elementy tworzą prawdziwą, jedyną w swoim rodzaju mieszankę wybuchową.

13:10

Magia przedmiotów, odc. 8 Godziny emisji

serial dokumentalny

Seria przybliżająca przedmioty z całego świata, które towarzysza nam na co dzień i bez których nie jesteśmy dziś w stanie wyobrazić sobie naszego życia. W kolejnych odcinkach zobaczymy, jak powstają wybrane rzeczy, od chwili narodzin pomysłu aż po masową produkcję w fabrykach na całym świecie. Przekonamy się, jak wygląda proces produkcyjny m.in. pojemników Tupperware, naczyń szklanych Pyrex, wanny jacuzzi czy scyzoryków szwajcarskich.

13:35

Czworo niemowląt na sekundę: Zestresowane mamy, sez. 2, odc. 5 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Francja 2013 ) Czas: 60min.

W każdym kraju, niezależnie od kultury, zespół medyczny musi się wykazać niezwykłym wyczuciem, by uspokoić zestresowane mamy.

14:35

Włoskie porządki, odc. 8 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Włochy 2015 ) Czas: 65min.

Cosimo potajemnie wraca do miasta, by objąć przywództwo w rodzinie. Jedynie Chiara wtajemnicza go w swoje plany. Anna dowiaduje się, że firma, w której pracuje Lorenzo jest powiązana z mafią. Wychodzi na jaw, że mężczyzna doskonale o tym wiedział. Tymczasem Pozzo angażuje się w budowę galerii handlowej należącego do Russo. Odsunięty od interesów Giannino pragnie zemsty. W Calurze trwają przygotowania do uroczystej procesji z okazji dnia św. Michała. Podczas pochodu ludzie z klanu Cafuero...

Obsada: Violante Placido , Fausto Maria Sciarappa , Antonino Bruschetta , Cristiano Caccamo

15:40

Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy, odc. 10 Godziny emisji

reality show ( Kanada 2016 ) Czas: 70min.

Uczestnicy tego programu nie są zadowoleni z wyglądu swoich domów. Dostają jednak szansę na niepowtarzalną zmianę. Z pomocą specjalistów od remontów i wystroju wnętrz mogą odmienić swój dom nie do poznania. Jeśli jednak w dalszym ciągu nie będzie on spełniał ich wymagań, będą mogli go zamienić na coś bardziej odpowiadającego ich preferencjom.

Obsada: Elisa Goldhawke , Dan Vickery , Jeff Cole

16:50
Na żywo

#dziejesię 16:50, odc. 85 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska ) Czas: 15min.

Informacje z kraju i ze świata. Prowadzący Maciej Orłoś przedstawia również reakcje na najważniejsze wydarzenia dnia. Sprawdza też, co się dzieje w sieci. Wszystko po to, by wybrać sprawy najistotniejsze dla każdego Polaka. Program powstaje przy współpracy z redakcyjnymi zespołami serwisów Wirtualnej Polski: dziennikarzami, reporterami, korespondentami zagranicznymi, wydawcami i producentami.

Obsada: Maciej Orłoś

17:05

Jak zarobić na remoncie, odc. 1 Godziny emisji

reality show ( Kanada 2015 )

Wydaje się, że remont starego domu i jego sprzedaż z zyskiem to łatwy sposób na zarobek. Jednak na osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym biznesie, czyha wiele pułapek. Egypt Sherrod, który jest specjalistą od obrotu nieruchomościami, służy im radą i doświadczeniem, pomagając omijać wszelkie mielizny.

18:10

Drogi sąsiedzie, odc. 19 Godziny emisji

serial komediowy ( Francja 2012 ) Czas: 9min.

Sąsiedzi nie zawsze żyją ze sobą w zgodzie. Mijają się niemal codziennie, więc nie jest trudno o różnego rodzaju konflikty. Na ten niezwykły serial składają się krótkie scenki z życia takiej właśnie społeczności, której poszczególne elementy tworzą prawdziwą, jedyną w swoim rodzaju mieszankę wybuchową.

18:20

Drogi sąsiedzie, odc. 20 Godziny emisji

serial komediowy ( Francja 2012 ) Czas: 9min.

Sąsiedzi nie zawsze żyją ze sobą w zgodzie. Mijają się niemal codziennie, więc nie jest trudno o różnego rodzaju konflikty. Na ten niezwykły serial składają się krótkie scenki z życia takiej właśnie społeczności, której poszczególne elementy tworzą prawdziwą, jedyną w swoim rodzaju mieszankę wybuchową.

18:30
Na żywo

#dziejesię 18:30, odc. 61 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska ) Czas: 20min.

Najważniejsze informacje ze świata z akcentem na sprawy polskie. Prowadzący Igor Sokołowski obiektywnie i rzetelnie przedstawia prawdziwy obraz wydarzeń. W programie - transmisje na żywo oraz reporterskie relacje. Dodatkowo także wiadomości ze świata sportu oraz prognoza pogody.

Obsada: Igor Sokołowski

18:50

Pogoda, odc. 105 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska ) Czas: 6min.

Codzienna dawka informacji na temat aury na dziś i jutro. Nikola Zbyszewska i Patryk Ignaczak podpowiedzą, jak odpowiednio przygotować się na każdą pogodę i nie dać się zaskoczyć złym warunkom atmosferycznym.

Obsada: Nikola Zbyszewska , Patryk Ignaczak

19:00

Pokochaj lub sprzedaj - wakacyjne domy, odc. 11 Godziny emisji

reality show ( Kanada 2016 ) Czas: 60min.

Uczestnicy tego programu nie są zadowoleni z wyglądu swoich domów. Dostają jednak szansę na niepowtarzalną zmianę. Z pomocą specjalistów od remontów i wystroju wnętrz mogą odmienić swój dom nie do poznania. Jeśli jednak w dalszym ciągu nie będzie on spełniał ich wymagań, będą mogli go zamienić na coś bardziej odpowiadającego ich preferencjom.

Obsada: Elisa Goldhawke , Dan Vickery , Jeff Cole

20:00

Z pamiętnika położnej 4, sez. 4, odc. 7 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Wielka Brytania ) Czas: 65min.

Do Nannatus House trafiają dwie ciężarne kobiety. W przeszłości uczęszczały do tej samej szkoły. Teraz los znów je połączył. Obie rodzą córki.

Obsada: Vanessa Redgrave , Jessica Raine , Helen George , Jenny Agutter

21:05

Z pamiętnika położnej 4, sez. 4, odc. 8 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Wielka Brytania ) Czas: 63min.

Trixie i siostra Mary Cynthia opiekują się głuchą kobietą spodziewającą się dziecka. Ciężarna obawia się, że nie nawiąże kontaktu z niemowlakiem. Jej poranne nudności okazują się być sporym wyzwaniem dla personelu.

Obsada: Vanessa Redgrave , Jessica Raine , Helen George , Jenny Agutter

22:10

Connected - połączeni, odc. 24 Godziny emisji

reality show ( Węgry 2015 ) Czas: 60min.

Intymny dziennik wideo pięciu mężczyzn oraz pięciu kobiet, którzy szczerze i odważnie dzielą się swoim życiem z widzami. Uczestnicy programu, w różnym wieku i o różnym statusie społecznym, otrzymali kamery, za pomocą których mieli dokumentować swoje życie. Postawiono przed nimi zadanie nagrywania przez niemal rok co najmniej jednej godziny dziennie materiału.

23:10

Most nad Sundem, sez. 1, odc. 5 Godziny emisji

serial kryminalny ( Szwecja/Dania 2011 ) Czas: 76min.

Saga i Martin trafiają wreszcie na właściwy trop. Elementy układanki zaczynają do siebie pasować. Dochodzi do konfrontacji z mordercą, podczas której wybucha strzelanina. Saga zostaje ranna. Martin usiłuje powstrzymać zabójcę przed popełnieniem kolej zbrodni, ten jednak zręcznie mu się wymyka.

Reżyseria: Charlotte Sieling

Obsada: Sofia Helin , Kim Bodnia , Magnus Krepper , Dag Malmberg

00:30

Więźniowie wojny, sez. 2, odc. 6 Godziny emisji

serial sensacyjny ( Izrael 2012 ) Czas: 65min.

Haim i Iris doprowadzają do konfrontacji z Ze'evem. Nurit musi zmierzyć się z poczuciem winy w związku z podjętą przez siebie decyzją. Nimrod spędza miły wieczór z Michaelą, z którą miał romans przed laty. Talia usiłuje wrócić do równowagi poprzez ćwiczenia jogi. Spotyka się też z pewnym młodym mężczyzną. Abdullah nuci Yussufowi hebrajską pieśń. Obaj szykują się do przeprowadzenia zamachu. W trakcie przygotowań Abdullah poznaje prawdziwe motywy, którymi chłopak się kieruje.

Reżyseria: Gideon Raff

Obsada: Gal Zaid , Jonathan Uziel , Sendi Bar , Yael Eitan

01:35

#dziejesię 18:30, odc. 61 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska ) Czas: 20min.

Najważniejsze informacje ze świata z akcentem na sprawy polskie. Prowadzący Igor Sokołowski obiektywnie i rzetelnie przedstawia prawdziwy obraz wydarzeń. W programie - transmisje na żywo oraz reporterskie relacje. Dodatkowo także wiadomości ze świata sportu oraz prognoza pogody.

Obsada: Igor Sokołowski

01:55

Connected - połączeni, odc. 24 Godziny emisji

reality show ( Węgry 2015 ) Czas: 60min.

Intymny dziennik wideo pięciu mężczyzn oraz pięciu kobiet, którzy szczerze i odważnie dzielą się swoim życiem z widzami. Uczestnicy programu, w różnym wieku i o różnym statusie społecznym, otrzymali kamery, za pomocą których mieli dokumentować swoje życie. Postawiono przed nimi zadanie nagrywania przez niemal rok co najmniej jednej godziny dziennie materiału.

03:00

#dzieńdobryWP 09:00, odc. 34 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska ) Czas: 55min.

W porannym bloku znajdą się wywiady ze znanymi przedstawicielami życia publicznego i bohaterami bieżących wydarzeń. Gośćmi w studiu będą politycy, eksperci, przedstawiciele organizacji pozarządowych, ludzie biznesu, kultury i sportu. Pasmo publicystyczne prowadzą między innymi: Igor Sokołowski, Małgorzata Serafin, Kamila Biedrzycka-Osica i Karolina Jakobsche. Dziennikarzy wspierają zespoły reporterskie, m.in. Leszka Krawczyka, oraz znani z serwisów WP komentatorzy: Sławomir Sierakowski, Jacek...

Obsada: Igor Sokołowski , Kamila Biedrzycka-Osica , Karolina Jakobsche , Małgorzata Serafin

03:55

#dzieńdobryWP 10:00, odc. 34 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska ) Czas: 58min.

Pasmo dla widzów, którzy szukają inspiracji w codziennym życiu. Poświęcone relacjom międzyludzkim, stylowi życia, zdrowiu, urodzie, kondycji fizycznej, rodzinie oraz trendom w polskim i światowym designie architektonicznym oraz modzie. W programie znajdą się porady biznesowe, finansowe i prawne, a także przegląd nowinek technologicznych oraz rankingi gadżetów. Gospodarzami są między innymi: Małgorzata Ohme, Aleksandra Szwed, Katarzyna Krupa, Natalia Nguyen oraz Patryk Ignaczak.

Obsada: Aleksandra Szwed , Katarzyna Krupa , Małgorzata Ohme , Natalia Nguyen

04:55

B&B Słowa i słówka, sez. 2, odc. 31 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Hiszpania 2015 ) Czas: 58min.

Dziennikarz Pablo Balboa (Gonzalo de Castro) zdobył doświadczenie za granicą. Po powrocie został szefem porannego programu telewizyjnego. Narzucił całemu zespołowi swój sposób pracy i wymagania. Musiał też na nowo ułożyć swoje relacje z Candelą Bermejo (Belén Rueda), z którą kiedyś łączył go romans.

Obsada: Belén Rueda , Gonzalo de Castro , Luisa Martín , Adolfo Fernández

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej WP umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV WP. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału WP można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV WP umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji WP. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info