Logo WP Program TV WP - ramówka, emisje

2017-05-20 Pokaź dziś

05:35

#dzieńdobryWP 8:35, odc. 9 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

W ze znanymi i ważnymi osobistościami życia publicznego oraz bohaterami bieżących wydarzeń. Gośćmi w studiu będą wiodący politycy, eksperci, przedstawiciele organizacji pozarządowych, ludzie biznesu, kultury i sportu.

06:00

Z pamiętnika położnej 2, sez. 2, odc. 9 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 60min.

Cynthia daje zastrzyki z insuliny Johnowi Laceyowi. Wkrótce okazuje się, że pacjent jest domowym tyranem i znęca się nad żoną Anną.

Obsada: Jessica Raine , Bryony Hannah , Helen George , Judy Parfitt

07:05

Witajcie w naszym zoo, odc. 6 Godziny emisji

serial obyczajowy ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 63min.

George i Lizzie początkowo postanawiają opłacić najlepszego prawnika, który pomoże mu uzyskać zgodę na powstanie ogrodu zoologicznego. Potem jednak mężczyzna chce sam reprezentować w sądzie swoje stanowisko. Problemy z utworzeniem zoo mają zły wpływ na relacje rodzinne. Dochodzi do spięć między Mottersheadem a żoną, która obstaje przy wynajęciu adwokata. George wykorzystuje też zatrudnioną na państwowej posadzie Mew do pozyskania informacji na temat sprawy zoo. Jej interwencja wywołuje...

Reżyseria: Andy De Emmony

Obsada: Lee Ingleby , Liz White , Honor Kneafsey , Anne Reid

08:15

Pudelek Show, odc. 42 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Najświeższe i najgorętsze informacje ze świata gwiazd. W programie znajdą się też wywiady z celebrytami. Prowadzący odkryją ich największe tajemnice i nie przegapią żadnych wpadek. Wszystko jest okraszone odpowiednim komentarzem. Nie zabraknie też różnego rodzaju rankingów. Gratka dla tych, którzy chcą być na czasie.

08:40

Infoteka, odc. 26 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 28min.

Magazyn pełen niecodziennych historii i nietypowych sytuacji to propozycja dla ludzi ciekawych życia. Twórcy zaprezentują nietuzinkowe osobowości, nowe technologie i będą gościć na najważniejszych czerwonych dywanach. Zaproszą widzów w najodleglejsze zakątki świata i pokażą, co interesującego dzieje się kraju.

09:10

Luksusowe rezydencje, odc. 7 Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 20min.

Twórcy cyklu prezentują domy z najwyższej półki. Ich właściciele nie muszą liczyć się z kosztami. Dla nich ważny jest jedynie oszałamiający efekt końcowy. To trzeba zobaczyć na własne oczy.

09:30

Luksusowe rezydencje, odc. 10 Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 30min.

Twórcy cyklu prezentują domy z najwyższej półki. Ich właściciele nie muszą liczyć się z kosztami. Dla nich ważny jest jedynie oszałamiający efekt końcowy. To trzeba zobaczyć na własne oczy.

10:00

Jak zarobić na remoncie 2, sez. 2, odc. 7 Godziny emisji

reality show ( Kanada 2016 ) Czas: 57min.

Wydaje się, że remont starego domu i jego sprzedaż z zyskiem to łatwy sposób na zarobek. Jednak na osoby, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym biznesie, czyha wiele pułapek. Egypt Sherrod, który jest specjalistą od obrotu nieruchomościami, służy im radą i doświadczeniem, pomagając omijać wszelkie mielizny.

11:00

Wielkie przeprowadzki, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 60min.

Kulisy przenoszenia ogromnych budynków i konstrukcji. Inżynierowie z Kanady transportują między innymi drogą wodną i lądową ogromną, zbudowaną w Wielkiej Brytanii łódź podwodną. W Quebecu przyjrzymy się, jak przebiegnie przeniesienie 170 domów mieszkalnych, które dziś stoją na złożach złota. Z włoskiej Genui do Fort Lauderdale na Florydzie wyruszy flotylla ogromnych jachtów o wartości ponad 160 milionów dolarów. Natomiast dwie ekipy ekspertów budowlanych planują przeniesienie dwóch...

12:00

Czworo niemowląt na sekundę: Trudny poród, sez. 2, odc. 2 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Francja 2013 ) Czas: 58min.

W różnych zakątkach świata cztery specjalistki przyjmują skomplikowane porody. W tym odcinku widzowie poznają pacjentki z trojaczkami, wcześniakami oraz wadą rozwojową łożyska. Cztery zespoły medyczne muszą zachować spokój w każdej sytuacji.

13:00

Pudelek Show, odc. 41 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Najświeższe i najgorętsze informacje ze świata gwiazd. W programie znajdą się też wywiady z celebrytami. Prowadzący odkryją ich największe tajemnice i nie przegapią żadnych wpadek. Wszystko jest okraszone odpowiednim komentarzem. Nie zabraknie też różnego rodzaju rankingów. Gratka dla tych, którzy chcą być na czasie.

13:25

Z teściową do ślubu, odc. 4 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Kanada 2012 ) Czas: 59min.

Ashley i Andrew są razem od sześciu lat. Mają już dziecko, więc chcą się pobrać, tym bardziej, że trzykrotnie się zaręczali i przekładali ślub. Organizacją ceremonii zajmie się mama jednego z nich.

14:30

Młodzi lekarze, sez. 1, odc. 3 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2011 ) Czas: 60min.

Młody lekarz Jon Barclay jest kapitanem drużyny rugby i członkiem zespołu muzycznego. Nie wiadomo, czy te dodatkowe zajęcia nie będą negatywnie wpływać na jego pracę w szpitalu. Mężczyzna musi też podjąć decyzję dotyczącą wyboru specjalizacji. Poważnie rozważa zostanie chirurgiem. Natomiast Adama nachodzą wątpliwości, czy leczenie ludzi to w ogóle zajęcie dla niego.

15:30

Milioner na stażu, odc. 3 Godziny emisji

serial dokumentalny ( Wielka Brytania ) Czas: 73min.

Młodzi prezesi podejmują incognito zatrudnienie jako praktykanci w podupadających firmach. Przez ten czas znajdują się na samym dole pracowniczej hierarchii. Do ich obowiązków należy np. kserowanie dokumentów i parzenie kawy nowym szefom. Równocześnie obserwują i poznają problemy przedsiębiorstwa. Na koniec swojej praktyki ujawnią przełożonym prawdziwą tożsamość. Na bazie zgromadzonej wiedzy przygotowują innowacyjne pomysły, które ich zdaniem poprawią kondycję bankrutujących przedsiębiorstw.

16:50
Na żywo

#dziejesię 16:50, odc. 136 Godziny emisji

program informacyjny ( Polska ) Czas: 15min.

Informacje z kraju i ze świata. Prowadzący Maciej Orłoś przedstawia również reakcje na najważniejsze wydarzenia dnia. Sprawdza też, co się dzieje w sieci. Wszystko po to, by wybrać sprawy najistotniejsze dla każdego Polaka. Program powstaje przy współpracy z redakcyjnymi zespołami serwisów Wirtualnej Polski: dziennikarzami, reporterami, korespondentami zagranicznymi, wydawcami i producentami.

Obsada: Maciej Orłoś

17:05

Największe wydarzenia lat 80.: Gadżety, odc. 3 Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 55min.

Postępująca miniaturyzacja i szybki postęp technologiczny przyczyniły się do powstania i spopularyzowania w latach osiemdziesiątych m.in. komputerów osobistych, konsol do gier oraz przenośnych odtwarzaczy do słuchania muzyki i telefonów komórkowych. Twórcy programu przypominają najważniejsze gadżety tamtych lat.

18:00

Pudelek Show, odc. 40 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 26min.

Najświeższe i najgorętsze informacje ze świata gwiazd. W programie znajdą się też wywiady z celebrytami. Prowadzący odkryją ich największe tajemnice i nie przegapią żadnych wpadek. Wszystko jest okraszone odpowiednim komentarzem. Nie zabraknie też różnego rodzaju rankingów. Gratka dla tych, którzy chcą być na czasie.

18:30

Megafabryki: Jaguar, odc. 4 Godziny emisji

serial dokumentalny ( USA 2012 ) Czas: 59min.

W odcinku fabryka luksusowych samochodów w Castle Bromwich, gdzie poznamy techniczne tajemnice nowego modelu XJ.

19:30

Magia przedmiotów, odc. 3 Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 29min.

Seria przybliżająca przedmioty z całego świata, które towarzysza nam na co dzień i bez których nie jesteśmy dziś w stanie wyobrazić sobie naszego życia. W kolejnych odcinkach zobaczymy, jak powstają wybrane rzeczy, od chwili narodzin pomysłu aż po masową produkcję w fabrykach na całym świecie. Przekonamy się, jak wygląda proces produkcyjny m.in. pojemników Tupperware, naczyń szklanych Pyrex, wanny jacuzzi czy scyzoryków szwajcarskich.

20:00

Rodzina Krupp - wojna i pokój, odc. 1 Godziny emisji

serial historyczny ( Niemcy 2009 ) Czas: 55min.

Rok 1957, willa rodziny Kruppów. Seniorka rodu Bertha nie chce uznać 19-letniego Arndta, swojego wnuczka, za spadkobiercę rodzinnego biznesu. Kłótnia z synem, Alfriedem, doprowadza ją do ataku serca. Odtąd jest przykuta do łóżka. Z sowieckiego łagru wraca młodszy brat Alfrieda. Chce wiedzieć, co zaszło między nim a matką. Rok 1901. Bertha jest jeszcze panną, mieszka z ojcem, matką i siostrą w Essen. Fritz jest bliskim przyjacielem księcia Wilhelma II i szanowanym przedsiębiorcą. Na jaw...

Reżyseria: Carlo Rola

Obsada: Barbara Auer , Benjamin Sadler , Iris Berben , Valerie Koch

20:55

Rodzina Krupp - wojna i pokój, odc. 2 Godziny emisji

serial historyczny ( Niemcy 2009 ) Czas: 62min.

Rok 1957. Stan Berthy się pogarsza, a Alfried wciąż nie zdecydował się na pogodzenie z matką. Rok 1920. Rodzina chroni się w Zagłębiu Ruhry, gdzie spędza całe lato. Bertha rodzi tam szóste dziecko, Waltrauda. Po zakończeniu wojny Gustav musi zrezygnować z produkowania broni, co oznacza zwolnienia. Alfried, który zaznał wolności z dala od Villi Hügel, chce iść do szkoły. Rok 1932. Pierworodny Kruppów wraca ze studiów w Munich. Ojciec chłopaka zaczyna wspierać partię Hitlera, widząc w tym...

Reżyseria: Carlo Rola

Obsada: Barbara Auer , Benjamin Sadler , Iris Berben , Valerie Koch

22:00

Kto ją zabił, odc. 4 Godziny emisji

serial kryminalny ( Niemcy 2015 ) Czas: 59min.

Morze wyrzuca na brzeg zwłoki 14-letniej Jenni Broder (Annika Schrumpf). Sprawę bada komisarz Hella Christensen (Barbara Auer), która mieszka w sąsiedztwie rodziny ofiary. W kręgu podejrzanych szybko znajduje się kilku mężczyzn, w tym nieoczekiwanie syn policjantki. Wkrótce okazuje się, że do podobnej zbrodni doszło w tej okolicy czternaście lat wcześniej. Śledztwo coraz bardziej się komplikuje.

Reżyseria: Thomas Berger

Obsada: Heino Ferch , Barbara Auer , Anja Kling , Hinnerk Schönemann

23:00

Więźniowie wojny, sez. 1, odc. 6 Godziny emisji

serial sensacyjny ( Izrael 2010 ) Czas: 50min.

Talia i Nimrode udzielają wywiadu w telewizji. W czasie jego trwania Talia orientuje się, że wcale nie zna partnera tak dobrze, jak jej się wydawało. Dana musi udać się na spotkanie z psychologiem.

Reżyseria: Gideon Raff

Obsada: Gal Zaid , Jonathan Uziel , Sendi Bar , Yael Eitan

00:10

Największe wydarzenia lat 80.: Piłka nożna, odc. 1 Godziny emisji

serial dokumentalny Czas: 55min.

Lata osiemdziesiąte przyniosły popularyzację piłki nożnej. Zmagania najlepszych zespołów na mistrzostwach świata śledziły miliony osób, a rozgrywki klubowe przyciągały coraz większe rzesze kibiców. O największych zawodnikach tamtego okresu, słynnych kontrowersjach, wielkich meczach opowiadają m.in. gwiazdy ówczesnego Liverpoolu Ian Rush i Bruce Grobbelar, a także eksperci i dziennikarze sportowi.

01:30

Pudelek Show, odc. 44 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Najświeższe i najgorętsze informacje ze świata gwiazd. W programie znajdą się też wywiady z celebrytami. Prowadzący odkryją ich największe tajemnice i nie przegapią żadnych wpadek. Wszystko jest okraszone odpowiednim komentarzem. Nie zabraknie też różnego rodzaju rankingów. Gratka dla tych, którzy chcą być na czasie.

01:55

Infoteka, odc. 29 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Magazyn pełen niecodziennych historii i nietypowych sytuacji to propozycja dla ludzi ciekawych życia. Twórcy zaprezentują nietuzinkowe osobowości, nowe technologie i będą gościć na najważniejszych czerwonych dywanach. Zaproszą widzów w najodleglejsze zakątki świata i pokażą, co interesującego dzieje się kraju.

02:25

#dzieńdobryWP 8:00, odc. 24 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 35min.

Na program składają się wywiady ze znanymi i ważnymi osobistościami życia publicznego oraz bohaterami bieżących wydarzeń. Gośćmi w studiu będą wiodący politycy, eksperci, przedstawiciele organizacji pozarządowych, ludzie biznesu, kultury oraz sportu.

03:00

#dzieńdobryWP 8:35, odc. 9 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

W ze znanymi i ważnymi osobistościami życia publicznego oraz bohaterami bieżących wydarzeń. Gośćmi w studiu będą wiodący politycy, eksperci, przedstawiciele organizacji pozarządowych, ludzie biznesu, kultury i sportu.

03:25

#dzieńdobryWP 8:00, odc. 22 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 35min.

Na program składają się wywiady ze znanymi i ważnymi osobistościami życia publicznego oraz bohaterami bieżących wydarzeń. Gośćmi w studiu będą wiodący politycy, eksperci, przedstawiciele organizacji pozarządowych, ludzie biznesu, kultury oraz sportu.

04:00

#dzieńdobryWP 8:35, odc. 7 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 23min.

W ze znanymi i ważnymi osobistościami życia publicznego oraz bohaterami bieżących wydarzeń. Gośćmi w studiu będą wiodący politycy, eksperci, przedstawiciele organizacji pozarządowych, ludzie biznesu, kultury i sportu.

04:25

Infoteka, odc. 28 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 25min.

Magazyn pełen niecodziennych historii i nietypowych sytuacji to propozycja dla ludzi ciekawych życia. Twórcy zaprezentują nietuzinkowe osobowości, nowe technologie i będą gościć na najważniejszych czerwonych dywanach. Zaproszą widzów w najodleglejsze zakątki świata i pokażą, co interesującego dzieje się kraju.

04:50

#dzieńdobryWP 8:00, odc. 25 Godziny emisji

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 35min.

Na program składają się wywiady ze znanymi i ważnymi osobistościami życia publicznego oraz bohaterami bieżących wydarzeń. Gośćmi w studiu będą wiodący politycy, eksperci, przedstawiciele organizacji pozarządowych, ludzie biznesu, kultury oraz sportu.

O programie TV stacji

Na stronie stacji telewizyjnej WP umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV WP. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego dla kanału WP można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV WP umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji WP. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Na żywo

© 2016 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info