Reklama

Logo WP WP program TV na 2018-06-15 - ramówka, emisje

2018-06-15 Pokaż dziś

05:00

Rodzina wielkiej wagi, sez. 1, odc. 9

serial dokumentalny ( Kanada )

Serial porusza kwestię otyłości wśród dzieci, skupiając się na przyczynach tego zjawiska. Poznajemy rodziny zmagające się z tym problemem. Rodzice opowiadają o złych wyborach, jakie dokonali.

Godziny emisji Rodzina wielkiej wagi

06:00

Money. To się liczy, odc. 43

program publicystyczny ( Polska 2018 ) Czas: 26min.

Najciekawsze informacje związane z gospodarką i finansami. Do każdego odcinka audycji zapraszani są goście.

Godziny emisji Money. To się liczy

06:25

Z pamiętnika położnej, sez. 2, odc. 12

serial obyczajowy ( Wielka Brytania 2013 ) Czas: 64min.

Historia została oparta na podstawie wspomnień Jennifer Worth. Opowieść dotyczy grupy położnych pracujących we wschodnim Londynie lat 50. XX w. Główna bohaterka Jenny opuszcza rodzinny dom i pracuje w szpitalu sióstr zakonnych w slumsach na East Endzie jako położna. Poznaje wiele ciężarnych kobiet, które w jej oczach są prawdziwymi bohaterkami.

Obsada: Jessica Raine , Bryony Hannah , Helen George , Judy Parfitt

Godziny emisji Z pamiętnika położnej

07:30

Cuda współczesności: Cemeteries, odc. 9

serial dokumentalny ( USA ) Czas: 58min.

Nowoczesna technologia jest obecna w naszym życiu i wpływa na całe społeczeństwo. Twórcy tej fascynującej serii przybliżają jej historię. Pokazują, jak powstały i jak działają wspaniałe konstrukcje jak tamy czy kanały, opowiedzą też o budowie imponujących rozmachem budynków i pojazdów.

Godziny emisji Cuda współczesności

08:25

Śmierć pod palmami, sez. 3, odc. 4

serial kryminalny ( Wielka Brytania 2014 ) Czas: 64min.

Dochodzi do morderstwa stewardessy. Komisarz Goodman i jego zespół uważniej przyglądają się pilotom i załogom samolotów pasażerskich.

Obsada: Sara Martins , Gary Carr , Kris Marshall , Danny John-Jules

Godziny emisji Śmierć pod palmami

Reklama
09:30

W pogoni za metrażem, odc. 7

reality show ( Kanada 2015 ) Czas: 26min.

Po narodzinach drugiego dziecka dom Heather i Grama nagle się skurczył. Największy problem stanowią poddasze oraz suterena, która służy za schowek na wszelkie nieużywane sprzęty. Natomiast parter domu jest doskonale urządzony - mieści się w nim salon oraz otwarta kuchnia. Oprócz tego do budynku należy jedna łazienka, sypialnia (będąca jednocześnie biurem i bawialnią) oraz malutkie pokoje dla dzieci. Żeby zyskać więcej przestrzeni, Heather i Gram mogą wyremontować suterenę albo parter i poddasze.

Godziny emisji W pogoni za metrażem

10:00
Na żywo

Prosto z mistrzostw, odc. 5

magazyn ( Polska 2018 ) Czas: 30min.

Prawdziwa gratka dla miłośników futbolu. Dwie ekipy reporterskie zrelacjonują najgorętsze wydarzenie sportowe tego roku. W programie znajdą się rozmowy z zawodnikami i ekspertami, fragmenty konferencji prasowych i relacje "na żywo" z centrum wydarzeń nadchodzących mistrzostw świata w Rosji. Obok materiałów łączących świat online i offline wystąpią znani komentatorzy m.in. Jacek Gmoch, były selekcjoner Polski. W roli gospodarza m.in. redaktor naczelny WP Sportowe Fakty - Michał...

Godziny emisji Prosto z mistrzostw

10:30

Kabaret na żądanie, odc. 4

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 59min.

Program pokaże najśmieszniejsze skecze i piosenki satyryczne. Gość specjalny wybierze te kabarety, które zaprezentują swoje propozycje. Na życzenie "VIP-ów" wystąpią między innymi: Artur Andrus, Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Łowcy. B, Kabaret Młodych Panów, Jurki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Formacja Chatelet.

Godziny emisji Kabaret na żądanie

11:30

Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3, sez. 3, odc. 19

serial dokumentalny ( Kanada 2015 ) Czas: 61min.

Kolejny sezon programu. Uczestnicy programu nie są zadowoleni ze swoich dotychczasowych domów. Dostają jednak szansę na niepowtarzalną zmianę. Z pomocą specjalistów od remontu i wystroju wnętrz mogą odmienić swój dom nie do poznania. Jeśli jednak w dalszym ciągu nie będzie on spełniał ich wymagań, zamienią go na coś bardziej odpowiadającego ich preferencjom.

Godziny emisji Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 3

12:30

Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2, sez. 2, odc. 10

serial dokumentalny ( Kanada 2014 ) Czas: 60min.

Uczestnicy programu nie są zadowoleni ze swoich dotychczasowych domów. Dostają jednak szansę na niepowtarzalną zmianę. Z pomocą specjalistów od remontu i wystroju wnętrz mają możliwość odmienić swój dom nie do poznania. Jeśli jednak w dalszym ciągu nie będzie on spełniał ich wymagań, będą mogli go zamienić na coś bardziej odpowiadającego ich preferencjom.

Godziny emisji Pokochaj lub sprzedaj Vancouver 2

13:30

Mały dom, wielkie możliwości 2, sez. 2, odc. 9

serial dokumentalny ( USA 2014 ) Czas: 56min.

Eksperci od wystroju wnętrz John Weisbarth i Zack Giffin podróżują przez Amerykę w poszukiwaniu najmniejszych, lecz jednocześnie pomysłowo urządzonych mieszkań. Każdy skrawek przestrzeni jest tam sprytnie i w przemyślany sposób wykorzystany. Pomagają rodzinom w zaprojektowaniu i wybudowaniu minidomów, które liczą nie więcej niż 46 metrów kwadratowych. W trzynastoodcinkowym programie widzowie poznają m.in. rodzinę, która przeżyła huragan Katrina oraz parę marzącą o przytulnym domku zimowym. W...

Godziny emisji Mały dom, wielkie możliwości 2

14:30

Mój koszmarny tatuaż 3, sez. 3, odc. 2

serial dokumentalny ( Wielka Brytania ) Czas: 59min.

Tatuaże mogą wyglądać jak dzieło sztuki i stanowić powód do dumy dla swojego właściciela. Niestety zdarza się, że rysunkowi daleko do ideału i zamiast zdobić jedynie szpeci. Twórcy programu prezentują najgorzej wykonane i najbardziej kompromitujące tatuaże, jakie tylko można sobie wyobrazić. W roli przewodnika po najbardziej nieudanych rysunkach zrobionych tuszem występuje Kevin Paul, tatuażysta m.in. Eda Sheerana.

Godziny emisji Mój koszmarny tatuaż

15:30

Wielkie żarcie, sez. 1, odc. 2

serial dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 31min.

Autorzy programu odkrywają przed miłośnikami gotowania sekrety przygotowywania wielu różnych potraw z całego świata. Widzowie dowiedzą się, jakim składnikom zawdzięczają one swój niepowtarzalny smak. W menu znajdą się przede wszystkim najpopularniejsze, cieszące się powodzeniem dania. Ponadto każdy odcinek wzbogacą zabawne anegdotki na temat jedzenie i ludzi, którzy je przygotowują.

Godziny emisji Wielkie żarcie

16:00

Luksusowym statkiem przez świat, odc. 1

serial dokumentalny ( Wielka Brytania 2017 ) Czas: 57min.

Angielska prezenterka telewizyjna, piosenkarka i aktorka Jane McDonald, prezentuje nowy program podróżniczy. W każdym odcinku wyrusza w serię oceanicznych odysei na pokładzie jednych z największych i najbardziej luksusowych statków wycieczkowych na świecie. Nominowany do Nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej BAFTA w 2017 roku.

Godziny emisji Luksusowym statkiem przez świat

17:00

Mistrzowie Kabaretu 4: Formacja Chatelet, sez. 4, odc. 7

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 59min.

Czwarta odsłona uwielbianego przez widzów programu satyrycznego. Tym razem na scenie Teatru Capitol zaprezentowali się m.in.: Artur Andrus, Kabaret Jurki, Formacja Chatelet i Łowcy B. W gospodarza wieczoru wcielił się Maciej Orłoś.

Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu 4

Reklama
18:00

Ucho Prezesa 3: Jak żyć (bez polityki)?, sez. 3, odc. 3

serial komediowy ( Polska 2018 ) Czas: 23min.

Trzeci sezon serialu. Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, ponownie wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce.

Obsada: Robert Górski , Mikołaj Cieślak , Izabela Dąbrowska , Paweł Koślik

Godziny emisji Ucho Prezesa

18:30

Mistrzowie Kabaretu, sez. 1, odc. 13

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 31min.

W warszawskim Teatrze Capitol wystąpiły największe sławy polskiej satyry, m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, Ani Mru-Mru oraz Grzegorz Halama. Cotygodniowa relacja z tego wydarzenia otworzy nowy cykl kabaretowy. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć osiem niezwykłych spektakli, których gospodarzem będzie Maciej Orłoś.

Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

19:00

Kabaret na żądanie, odc. 5

program rozrywkowy ( Polska 2018 ) Czas: 59min.

Program pokaże najśmieszniejsze skecze i piosenki satyryczne. Gość specjalny wybierze te kabarety, które zaprezentują swoje propozycje. Na życzenie "VIP-ów" wystąpią między innymi: Artur Andrus, Ani Mru-Mru, Kabaret Moralnego Niepokoju, Łowcy. B, Kabaret Młodych Panów, Jurki, Kabaret Skeczów Męczących oraz Formacja Chatelet.

Godziny emisji Kabaret na żądanie

20:00

W głębinach

dramat sensacyjny ( USA 2010 ) Czas: 120min.

Młody i niedoświadczony żołnierz Craig Morrison (Paul Wesley) zostaje wysłany z tajną misją na Bahamy. Jego zadaniem jest pomóc sierżant Gwen Stiles (Ivana Miličević) w śledztwie dotyczącym tajemniczego zniknięcia delfina z jednostki wojskowej. Na miejscu spotyka Alyssę (Caitlin Wachs), 18-letnią, początkującą badaczkę współpracującą z ojcem, naukowcem Hawkiem (David Keith). Opracowali oni system, za pomocą którego ludzie mogą komunikować się z delfinami. Craig wykonując powierzone mu przez...

Reżyseria: Michael D. Sellers

Obsada: Paul Wesley , Caitlin Wachs , David Keith , Michael Ironside

Godziny emisji W głębinach

22:00

Na wysokości

horror SF ( Kanada, USA 2010 ) Czas: 114min.

Sara (Jessica Lowndes) jest początkujący pilotem. Pewnego dnia zaprasza swoich przyjaciół na wspólny lot. Z niewyjaśnionych przyczyn, maszyna przestaje wykonywać jej polecenia i zwiększa wysokość. Wszystko wskazuje na to, że samolot uległ awarii. Życie Sary i czwórki pasażerów znajduje się w niebezpieczeństwie. Wkrótce okazuje się, że w sprawę zaangażowane są siły nadprzyrodzone.

Reżyseria: Kaare Andrews

Obsada: Julianna Guill , Jessica Lowndes , Ryan Donowho , Landon Liboiron

Godziny emisji Na wysokości

00:00

Niezwyciężony

dramat sensacyjny ( USA, Kanada 2010 ) Czas: 144min.

Ringo Duran (Hector Echavarria) jest synem słynnej argentyńskiej kickbokserki Gracie Duran. Mężczyzna również interesuje się walkami i marzy, by stać się profesjonalnym zawodnikiem. Tymczasem pracuje na dwa etaty i staje się coraz starszy. Powoli godzi się z myślą, że nigdy nie zostanie zawodowym bokserem. Wkrótce promotorzy ligi walk pełnokontaktowych ogłaszają konkurs, którego celem jest wyłonienie nieodkrytych dotąd bokserskich talentów. Duran uznaje jednak, że nie jest gotowy, by wziąć w...

Reżyseria: Warren P. Sonoda

Obsada: Hector Echavarria , Steven Yaffee , Nicholas Campbell , Jordan Madley

Godziny emisji Niezwyciężony

02:20

Mistrzowie Kabaretu: Ani Mru-Mru - " Lokomotywa", sez. 1, odc. 10

program rozrywkowy ( Polska 2017 ) Czas: 60min.

W warszawskim Teatrze Capitol wystąpiły największe sławy polskiej satyry, m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju, Jurki, Ani Mru-Mru oraz Grzegorz Halama. Cotygodniowa relacja z tego wydarzenia otworzy nowy cykl kabaretowy. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć osiem niezwykłych spektakli, których gospodarzem będzie Maciej Orłoś.

Godziny emisji Mistrzowie Kabaretu

02:30

Ucho Prezesa: A kiedy w drzwi załomocą, odc. 8

serial komediowy ( Polska 2017 ) Czas: 14min.

Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce.

Obsada: Robert Górski , Mikołaj Cieślak , Izabela Dąbrowska , Paweł Koślik

Godziny emisji Ucho Prezesa

02:40

Ucho Prezesa: Próba ognia, odc. 9

serial komediowy ( Polska 2017 ) Czas: 15min.

Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju, wciela się w tytułowego prezesa, którego pierwowzorem jest lider partii rządzącej. Polityk zasiada w swoim gabinecie, gdzie przyjmuje zarówno przedstawicieli obozu rządowego, by słuchać sprawozdań oraz przekazywać dalsze instrukcje, jak i opozycji. W każdym odcinku zjawia się tam inny gość, a wydarzenia nawiązują do aktualnych spraw, które rozgrywają się na najwyższych szczeblach władzy w Polsce.

Obsada: Robert Górski , Mikołaj Cieślak , Izabela Dąbrowska , Paweł Koślik

Godziny emisji Ucho Prezesa

03:00

Kocham, ale kłamię 2, sez. 2, odc. 5

serial fabularno-dokumentalny ( USA 2016 ) Czas: 55min.

Widzowie poznają historie związków, w których nie wszystko układa się tak, jak powinno. Uczestnicy programu przekonują się, że ich partnerzy nie są wobec nich uczciwi. Nierzadko druga połowa obiecuje wierność i udane życie we dwoje, a w rzeczywistości dopuszcza się zdrad lub manipuluje ukochaną osobą.

Godziny emisji Kocham, ale kłamię 2

Reklama
04:00

B&B Słowa i słówka, sez. 1, odc. 23

serial obyczajowy ( Hiszpania 2014 ) Czas: 53min.

Pablo Balboa (Gonzalo de Castro) jest dziennikarzem o światowej sławie, który wraca do Hiszpanii, aby objąć kierownicze stanowisko w podupadającym czasopiśmie. Zamierza uczynić z niego najbardziej poczytny tygodnik w kraju. Jego sukces zależy od relacji z podwładnymi, zwłaszcza z Candelą Bermejo (Belén Rueda), z którą łączyło go niegdyś uczucie. Pablo przed laty opuścił ją bez słowa. Od tamtej pory ani razu ze sobą nie rozmawiali. Zawodowe życie dziennikarzy przeplata się z prywatnym.

Obsada: Belén Rueda , Gonzalo de Castro , Luisa Martín , Adolfo Fernández

Godziny emisji B&B Słowa i słówka

O programie TV stacji WP

Na stronie stacji telewizyjnej WP umieszczony jest program telewizyjny dla wybranego dnia, w typ przypadku na 2018-06-15. Domyślnie prezentowany jest program dla bieżącego dnia, za pomocą kalendarza i linkow z datą można wybrać dowolny inny dzień, dla którego dostępne są informacje o emisjach.

Wyświetlana strona zawiera program TV dla WP. Poza ramówką na stronach znajdują się informacje na temat emitowanych programów, filmów i seriali oraz osób, które są związane ze stacją.

Dodatkowo na stronie programu telewizyjnego na 2018-06-15 dla kanału WP można znaleźć informacje na temat programów i transmisji emitowanych na żywo oraz najbliższych premier. Program TV WP umożliwia również przełączenie na widok tygodniowy zawierający tabelę z programem dla siedmiu dni.

Przewodnik telewizyjny po ramówce stacji WP. Sprawdź w programie co możesz obejrzeć dziś i w kolejnych dniach.

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info