Piłka ręczna w telewizji, program TV i plan emisji

Najbliższe emisje

Emisja piłka ręczna będzie miała miejsce:

2018-02-24

16:00 Trwa...  Austriacka Bundesliga - FC Flyeralarm Admira - FK Austria Wiedeń Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
17:25   EHF CL - THW Kiel - PGE Vive Kielce Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
Piłka ręczna
18:30   Austriacka Bundesliga - SK Rapid Wiedeń - LASK Linz Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
19:30   EHF Champions League - RK Celje Pivovarna Lasko - Aalborg Handbold Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
20:30   Liga Asobal - Liberbank C. Encantada - BM. Logroño La Rioja Premiera Godziny emisji Logo SportKlub

2018-02-25

01:30   Austriacka Bundesliga - FC Flyeralarm Admira - FK Austria Wiedeń Godziny emisji Logo SportKlub
03:30   Austriacka Bundesliga - SK Rapid Wiedeń - LASK Linz Godziny emisji Logo SportKlub
12:30   DKB Handball Bundesliga - MT Melsungen - TBV Lemgo Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
18:30   DKB Handball Bundesliga - Die Eulen Ludwigshafen - TVB 1898 Stuttgart Premiera Godziny emisji Logo SportKlub

2018-02-26

07:30   DKB Handball Bundesliga - MT Melsungen - TBV Lemgo Godziny emisji Logo SportKlub
14:00   EHF Champions League - RK Celje Pivovarna Lasko - Aalborg Handbold Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna

2018-02-27

02:45   DKB Handball Bundesliga - TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel Godziny emisji Logo SportKlub
07:30   DKB Handball Bundesliga - TSV Hannover-Burgdorf - THW Kiel Godziny emisji Logo SportKlub
14:00   EHF Champions League - THW Kiel - PGE Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna
18:45   Liga Asobal - Liberbank C. Encantada - BM. Logroño La Rioja Godziny emisji Logo SportKlub

2018-02-28

07:30   DKB Handball Bundesliga - MT Melsungen - TBV Lemgo Godziny emisji Logo SportKlub
14:00   EHF Champions League - RK Celje Pivovarna Lasko - Aalborg Handbold Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna
20:30   Liga Asobal - Bada Huesca - Helvetia Anaitasuna Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna

2018-03-01

07:00   Liga Loterias - Bada Huesca - Helvetia Anaitasuna Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
14:00   EHF Champions League - THW Kiel - PGE Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna
19:00   DKB Handball Bundesliga - THW Kiel - MT Melsungen Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna

2018-03-02

02:45   DKB Handball Bundesliga - THW Kiel - MT Melsungen Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
14:00   EHF Champions League - RK Celje Pivovarna Lasko - Aalborg Handbold Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna

2018-03-03

14:00   EHF Champions League - THW Kiel - PGE Vive Kielce Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna
15:55   EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Mieszkow Brześć Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna
16:00   Austriacka Bundesliga - LASK Linz - SK Puntigamer Sturm Graz Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna

2018-03-04

03:30   Austriacka Bundesliga - LASK Linz - SK Puntigamer Sturm Graz Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
06:00   DKB Handball Bundesliga - THW Kiel - MT Melsungen Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
16:55   EHF Champions League - HC Vardar - Orlen Wisła Płock Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 3
Piłka ręczna
18:55   EHF CL - PSG Handball - THW Kiel Na żywo Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 2
Piłka ręczna
23:00   DKB Handball Bundesliga - VfL Gummersbach - HC Erlangen Premiera Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna

2018-03-05

07:30   DKB Handball Bundesliga - THW Kiel - MT Melsungen Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
14:00   EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Mieszkow Brześć Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna

2018-03-06

02:45   DKB Handball Bundesliga - VfL Gummersbach - HC Erlangen Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
07:30   Liga Loterias ASOBAL Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
14:00   EHF Champions League - HC Vardar - Orlen Wisła Płock Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna

2018-03-07

02:30   Liga Loterias ASOBAL Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
07:30   DKB Handball Bundesliga - VfL Gummersbach - HC Erlangen Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
14:00   EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Mieszkow Brześć Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna
19:00   DKB Handball Bundesliga - Füchse Berlin - SC Magdeburg Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
20:45   Liga Loterias ASOBAL Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
22:30   DKB Handball Bundesliga - VfL Gummersbach - HC Erlangen Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna

2018-03-08

14:00   EHF Champions League - HC Vardar - Orlen Wisła Płock Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna
19:00   DKB Handball Bundesliga - Rhein-Neckar Löwen - Frisch AUF! Göppingen Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna

2018-03-09

02:45   DKB Handball Bundesliga - Rhein-Neckar Löwen - Frisch AUF! Göppingen Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
14:00   EHF Champions League - PGE Vive Kielce - Mieszkow Brześć Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna
18:00   Liga Loterias ASOBAL Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna

2018-03-10

14:00   EHF Champions League - HC Vardar - Orlen Wisła Płock Godziny emisji Logo ELEVEN SPORTS 4
Piłka ręczna
16:00   Austriacka Bundesliga - FK Austria Wiedeń - SKN St.Pölten Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
20:30   Liga Loterias ASOBAL Premiera Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna

2018-03-11

00:30   Austriacka Bundesliga - FK Austria Wiedeń - SKN St.Pölten Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
02:45   Liga Loterias ASOBAL Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
06:45   DKB Handball Bundesliga - Rhein-Neckar Löwen - Frisch AUF! Göppingen Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
12:30   DKB Handball Bundesliga - SC Magdeburg - THW Kiel Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
20:30   DKB Handball Bundesliga - TV 05/07 Hüttenberg - HSG Wetzlar Premiera Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna

2018-03-12

07:30   DKB Handball Bundesliga - SC Magdeburg - THW Kiel Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
19:00   DKB Handball Bundesliga - TV 05/07 Hüttenberg - HSG Wetzlar Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna

2018-03-13

07:30   Liga Loterias ASOBAL Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna

2018-03-14

07:30   DKB Handball Bundesliga - TV 05/07 Hüttenberg - HSG Wetzlar Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
20:30   Liga Loterias ASOBAL Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna

2018-03-15

07:30   Liga Loterias ASOBAL Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
16:30   Liga Loterias ASOBAL Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
19:00   DKB Handball Bundesliga - SG Flensburg-Handewitt - Füchse Berlin Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna

2018-03-16

07:30   DKB Handball Bundesliga - SG Flensburg-Handewitt - Füchse Berlin Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna

2018-03-17

16:00   Austriacka Bundesliga - SK Rapid Wiedeń - RZ Pellets WAC Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
20:30   Liga Loterias ASOBAL Premiera Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna

2018-03-18

00:30   Austriacka Bundesliga - SK Rapid Wiedeń - RZ Pellets WAC Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
02:45   Liga Loterias ASOBAL Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
12:30   DKB Handball Bundesliga - VfL Gummersbach - SC DHfK Leipzig Na żywo Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
20:30   DKB Handball Bundesliga - TSV GWD Minden - Die Eulen Ludwigshafen Premiera Godziny emisji Logo SportKlub
Piłka ręczna
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji pozycji z kategorii piłka ręczna. W sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć pasujące do kateogrii programy, seriale i filmy.

Podobne typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowanym typem:

Emisja w stacjach

Pozycję można obejrzeć w:

© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info