Reklama

Betlejewski. Prowokacje godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Betlejewski. Prowokacje będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-09-21

03:50 Betlejewski. Prowokacje, odc. 4/9 Logo TTV
Czy osoba mdlejąca na ulicy może liczyć na pomoc przechodniów? Jak reagują ludzie, gdy są świadkami przemocy wobec innych? Co skłania ludzi do interwencji, gdy dzieje się coś złego? Znany performer prowokuje! Będziemy świadkami jak Rafał Betlejewski skłania przypadkowe osoby do reakcji w skrajnie emocjonalnych sytuacjach.
/ Polska / program
04:20 Betlejewski. Prowokacje, odc. 5/9 Logo TTV
Polska / program

2018-09-25

02:35 Betlejewski. Prowokacje, odc. 7/9 Logo TTV
Polska / program
Reklama

2018-09-28

03:50 Betlejewski. Prowokacje, sez. 2, odc. 1/10 Logo TTV
Na antenie TTV kolejne prowokacje, które przeprowadzi Rafał Betlejewski. W programie tym prowadzący, wraz z grupą aktorów, stawia przypadkowych ludzi w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania. W pierwszym sezonie, za pomocą ukrytych kamer i mikrofonów zarejestrowaliśmy zarówno bohaterstwo, jak i obojętność ludzi wobec sytuacji, które zostały wykreowane w miejscach publicznych. Teraz dotkniemy jeszcze bardziej gorących i kontrowersyjnych tematów. Przekonamy się, czy ktokolwiek zainterweniuje, widząc, jak kobieta znęca się nad mężczyzną? Jakie reakcje wzbudzą dzieci pijące alkohol na oczach przechodniów? Sprawdzimy, czy ktoś odważy się porozmawiać z człowiekiem w depresji stojącym na krawędzi mostu? BETLEJEWSKI.PROWOKACJE to program, dzięki któremu Polacy mogą przejrzeć się w lustrze – czy spodoba im się ten widok? Czy spodoba im się prawda o nich samych? Pamiętajcie, to sytuacja stwarza bohatera! Alkohol i dzieci – połączenie tych dwóch słów wzbudza w nas sprzeciw. Postanowiliśmy sprawdzić czy tak jest w rzeczywistości. Jak wykazują badania w Polsce po alkohol sięgają już nie tylko dwunasto- i trzynastolatki, ale nawet dzieci poniżej dziesiątego roku życia. Skąd dzieciaki w tak młodym wieku maja dostęp do alkoholu? W tym odcinku sprawdzimy, czy dorośli zaczepieni na ulicy przez dzieci zdecydują się kupić im alkohol. Jakie reakcje wywoła wśród ludzi ojciec częstujący syna piwem. Czy ktokolwiek wesprze zdesperowaną matkę próbująca odciągnąć swoje dziecko od towarzystwa w którym się pije. Czy dzieciaki sięgając po alkohol publicznie spotkają na swojej drodze dorosłych, którzy powiedzą im „nie”? Gościem Rafała będzie 28-letni Damian, który sięgnął po alkohol w wieku 10 lat podczas trudnej rozmowy opowie o konsekwencjach swojego alkoholizmu.
/ Polska / program
04:20 Betlejewski. Prowokacje, odc. 7/9 Logo TTV
Polska / program

2018-10-02

02:50 Betlejewski. Prowokacje, sez. 3, odc. 1/6 Logo TTV
Trzecia edycja programu, który stawia niekomfortowe społecznie pytania. Odpowiedzi dostarczają uczestniczący w prowokacjach przypadkowi ludzie. Tytułowe prowokacje autorstwa Rafała Betlejewskiego to realny telewizyjny test obywatelski i ludzki w najbardziej palących kwestiach społecznych. W tym programie prowadzący, wraz z grupą aktorów, stawia przypadkowych ludzi w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania. BETLEJEWSKI. PROWOKACJE to program, dzięki któremu Polacy mogą przejrzeć się w lustrze – czy spodoba im się ten widok? Czy spodoba im się prawda o nich samych? Pamiętajcie, to sytuacja stwarza bohatera!
/ Polska / program

2018-10-05

03:50 Betlejewski. Prowokacje, odc. 8/9 Logo TTV
Polska / program
04:20 Betlejewski. Prowokacje, odc. 9 Logo TTV
Polska / program

2018-10-09

02:50 Betlejewski. Prowokacje, sez. 3, odc. 2/6 Logo TTV
Polska / program

2018-10-12

03:35 Betlejewski. Prowokacje, sez. 2, odc. 1/10 Logo TTV
Polska / program
04:05 Betlejewski. Prowokacje, sez. 2, odc. 2/10 Logo TTV
Na antenie TTV kolejne prowokacje, które przeprowadzi Rafał Betlejewski. W programie tym prowadzący, wraz z grupą aktorów, stawia przypadkowych ludzi w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania. W pierwszym sezonie, za pomocą ukrytych kamer i mikrofonów zarejestrowaliśmy zarówno bohaterstwo, jak i obojętność ludzi wobec sytuacji, które zostały wykreowane w miejscach publicznych. Teraz dotkniemy jeszcze bardziej gorących i kontrowersyjnych tematów. Przekonamy się, czy ktokolwiek zainterweniuje, widząc, jak kobieta znęca się nad mężczyzną? Jakie reakcje wzbudzą dzieci pijące alkohol na oczach przechodniów? Sprawdzimy, czy ktoś odważy się porozmawiać z człowiekiem w depresji stojącym na krawędzi mostu? BETLEJEWSKI.PROWOKACJE to program, dzięki któremu Polacy mogą przejrzeć się w lustrze – czy spodoba im się ten widok? Czy spodoba im się prawda o nich samych? Pamiętajcie, to sytuacja stwarza bohatera! Przemoc wobec mężczyzn jest w Polsce tematem tabu, a statystyki praktycznie nie istnieją. Mężczyźni wstydliwie ukrywają, że są maltretowani fizycznie, bądź psychicznie przez kobiety. W tym odcinku nasze prowokacje odsłonią, na ile zdajemy sobie z tego sprawę jako społeczeństwo. Jak reagujemy gdy kobieta stosuje przemoc wobec mężczyzny i czy w ogóle reagujemy? Czy bity i poniżany mężczyzna może liczyć na pomoc, czy tylko na kpinę i szyderstwa? Temat przybliży nam także gość programu - Robert Chajczuk, przez lata maltretowany przez swoja partnerkę.
/ Polska / program

2018-10-16

02:50 Betlejewski. Prowokacje, sez. 3, odc. 3/6 Logo TTV
Polska / program

2018-10-19

04:00 Betlejewski. Prowokacje, sez. 2, odc. 3/10 Logo TTV
Na antenie TTV kolejne prowokacje, które przeprowadzi Rafał Betlejewski. W programie tym prowadzący, wraz z grupą aktorów, stawia przypadkowych ludzi w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania. W pierwszym sezonie, za pomocą ukrytych kamer i mikrofonów zarejestrowaliśmy zarówno bohaterstwo, jak i obojętność ludzi wobec sytuacji, które zostały wykreowane w miejscach publicznych. Teraz dotkniemy jeszcze bardziej gorących i kontrowersyjnych tematów. Przekonamy się, czy ktokolwiek zainterweniuje, widząc, jak kobieta znęca się nad mężczyzną? Jakie reakcje wzbudzą dzieci pijące alkohol na oczach przechodniów? Sprawdzimy, czy ktoś odważy się porozmawiać z człowiekiem w depresji stojącym na krawędzi mostu? BETLEJEWSKI.PROWOKACJE to program, dzięki któremu Polacy mogą przejrzeć się w lustrze – czy spodoba im się ten widok? Czy spodoba im się prawda o nich samych? Pamiętajcie, to sytuacja stwarza bohatera! Polska ma niechlubną etykietę kraju złodziei. W tym odcinku stworzymy sytuacje, w których przekonamy się o tym, czy to prawda. Będziemy kusić łatwym a nieuczciwym zarobkiem, sprawdzać uczciwość ludzi wobec siebie, stawiać świadków kradzieży i oszustwa pod presją strachu i dyskomfortu. Jak ludzie zdadzą ten test? Gościem Rafała Betlejewskiego jest Tadeusz, człowiek , który za złodziejstwo zebrał 32 lata wyroku.
/ Polska / program
04:30 Betlejewski. Prowokacje, sez. 2, odc. 4/10 Logo TTV
Na antenie TTV kolejne prowokacje, które przeprowadzi Rafał Betlejewski. W programie tym prowadzący, wraz z grupą aktorów, stawia przypadkowych ludzi w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania. W pierwszym sezonie, za pomocą ukrytych kamer i mikrofonów zarejestrowaliśmy zarówno bohaterstwo, jak i obojętność ludzi wobec sytuacji, które zostały wykreowane w miejscach publicznych. Teraz dotkniemy jeszcze bardziej gorących i kontrowersyjnych tematów. Przekonamy się, czy ktokolwiek zainterweniuje, widząc, jak kobieta znęca się nad mężczyzną? Jakie reakcje wzbudzą dzieci pijące alkohol na oczach przechodniów? Sprawdzimy, czy ktoś odważy się porozmawiać z człowiekiem w depresji stojącym na krawędzi mostu? BETLEJEWSKI.PROWOKACJE to program, dzięki któremu Polacy mogą przejrzeć się w lustrze – czy spodoba im się ten widok? Czy spodoba im się prawda o nich samych? Pamiętajcie, to sytuacja stwarza bohatera! Ludzie podobno dzielą się na miłośników psów i kotów… jednak okazuje się, że z tą miłością do naszych pupili bywa różnie. Jednego dnia kochamy je i przytulamy, innego jesteśmy w stanie wykazać się bezwzględnością wobec nich. W tym odcinku zajmiemy się tematem okrucieństwa wobec zwierząt. Nasi aktorzy przy użyciu specjalnie wyszkolonego psa będą prowokować ludzi do tego aby stanęli w obronie bitego zwierzęcia. Sprawdzimy czy ktokolwiek wskoczy do wody za wyrzuconym w kartonie do rzeki kotem. Dowiemy się jak zareaguje policja gdy stanie przed nią człowiek mówiący wprost, że jedzie wywieźć psa do lasu by go porzucić. Czy agresywne zachowanie naszego aktora przestraszy ludzi? Czy znajdzie się ktokolwiek kto pomimo strachu stanie w obronie katowanego zwierzęcia?
/ Polska / program

2018-10-23

02:50 Betlejewski. Prowokacje, sez. 3, odc. 4/6 Logo TTV
Polska / program
Reklama

2018-10-26

03:50 Betlejewski. Prowokacje, sez. 2, odc. 5/10 Logo TTV
Na antenie TTV kolejne prowokacje, które przeprowadzi Rafał Betlejewski. W programie tym prowadzący, wraz z grupą aktorów, stawia przypadkowych ludzi w ekstremalnych sytuacjach i stara się sprowokować ich do działania. W pierwszym sezonie, za pomocą ukrytych kamer i mikrofonów zarejestrowaliśmy zarówno bohaterstwo, jak i obojętność ludzi wobec sytuacji, które zostały wykreowane w miejscach publicznych. Teraz dotkniemy jeszcze bardziej gorących i kontrowersyjnych tematów. Przekonamy się, czy ktokolwiek zainterweniuje, widząc, jak kobieta znęca się nad mężczyzną? Jakie reakcje wzbudzą dzieci pijące alkohol na oczach przechodniów? Sprawdzimy, czy ktoś odważy się porozmawiać z człowiekiem w depresji stojącym na krawędzi mostu? BETLEJEWSKI.PROWOKACJE to program, dzięki któremu Polacy mogą przejrzeć się w lustrze – czy spodoba im się ten widok? Czy spodoba im się prawda o nich samych? Pamiętajcie, to sytuacja stwarza bohatera!
/ Polska / program
04:20 Betlejewski. Prowokacje, sez. 2, odc. 6/10 Logo TTV
Polska / program

2018-10-30

02:50 Betlejewski. Prowokacje, sez. 3, odc. 5/6 Logo TTV
Polska / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Betlejewski. Prowokacje. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Betlejewski. Prowokacje w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Betlejewski. Prowokacje.

Poprzednie emisje Betlejewski. Prowokacje

Emisja Betlejewski. Prowokacje miała miejsce:

2018-09-18, 02:35 Betlejewski. Prowokacje, odc. 6/9 Logo TTV
Polska / program
2018-09-14, 04:20 Betlejewski. Prowokacje, odc. 3/9 Logo TTV
Polska / program
2018-09-14, 03:50 Betlejewski. Prowokacje, odc. 2/9 Logo TTV
Polska / program
2018-09-11, 02:30 Betlejewski. Prowokacje, odc. 5/9 Logo TTV
Polska / program
2018-09-07, 04:20 Betlejewski. Prowokacje, odc. 1/9 Logo TTV
Polska / program
2018-09-04, 02:30 Betlejewski. Prowokacje, odc. 4/9 Logo TTV
Polska / program
2018-08-28, 02:55 Betlejewski. Prowokacje, odc. 3/9 Logo TTV
Polska / program
2018-08-21, 02:55 Betlejewski. Prowokacje, odc. 2/9 Logo TTV
Polska / program
2018-08-19, 06:30 Betlejewski. Prowokacje, sez. 2, odc. 2/10 Logo TTV
Polska / program

Emisje archiwalne Betlejewski. Prowokacje

Emisja Betlejewski. Prowokacje miała miejsce:

2018-08-14, 02:55 Betlejewski. Prowokacje, odc. 1/9 Logo TTV
Polska / program
2018-08-12, 06:30 Betlejewski. Prowokacje, sez. 2, odc. 1/10 Logo TTV
Polska / program
2018-08-07, 03:10 Betlejewski. Prowokacje, sez. 3, odc. 6 Logo TTV
Polska / program
Reklama
2018-08-05, 06:30 Betlejewski. Prowokacje, sez. 3, odc. 6 Logo TTV
Polska / program
2018-07-31, 02:45 Betlejewski. Prowokacje, sez. 3, odc. 5/6 Logo TTV
Polska / program
2018-07-29, 06:30 Betlejewski. Prowokacje, sez. 3, odc. 5/6 Logo TTV
Polska / program
2018-07-22, 06:30 Betlejewski. Prowokacje, sez. 3, odc. 4/6 Logo TTV
Polska / program
2018-07-18, 08:00 Betlejewski. Prowokacje, sez. 4, odc. 9 Logo TTV
Polska / program
2018-07-17, 08:00 Betlejewski. Prowokacje, sez. 4, odc. 8/9 Logo TTV
Polska / program
2018-07-17, 02:45 Betlejewski. Prowokacje, sez. 4, odc. 7/9 Logo TTV
Polska / program
2018-07-16, 08:00 Betlejewski. Prowokacje, sez. 4, odc. 7/9 Logo TTV
Polska / program
2018-07-15, 06:30 Betlejewski. Prowokacje, sez. 3, odc. 3/6 Logo TTV
Polska / program
2018-07-13, 08:00 Betlejewski. Prowokacje, sez. 4, odc. 6/9 Logo TTV
Polska / program
2018-07-12, 08:00 Betlejewski. Prowokacje, sez. 4, odc. 5/9 Logo TTV
Polska / program
2018-07-11, 08:00 Betlejewski. Prowokacje, sez. 4, odc. 3/9 Logo TTV
Polska / program
2018-07-10, 08:00 Betlejewski. Prowokacje, sez. 4, odc. 2/9 Logo TTV
Polska / program
2018-07-10, 02:45 Betlejewski. Prowokacje, sez. 4, odc. 1/9 Logo TTV
Polska / program
2018-07-09, 08:00 Betlejewski. Prowokacje, sez. 4, odc. 1/9 Logo TTV
Polska / program
2018-07-08, 06:30 Betlejewski. Prowokacje, sez. 3, odc. 2/6 Logo TTV
Polska / program
2018-07-06, 08:00 Betlejewski. Prowokacje, sez. 3, odc. 6 Logo TTV
Polska / program
2018-07-05, 08:00 Betlejewski. Prowokacje, sez. 3, odc. 5/6 Logo TTV
Polska / program
2018-07-04, 08:00 Betlejewski. Prowokacje, sez. 3, odc. 4/6 Logo TTV
Polska / program
2018-07-03, 08:00 Betlejewski. Prowokacje, sez. 3, odc. 3/6 Logo TTV
Polska / program

Emisja w stacjach

Betlejewski. Prowokacje można obejrzeć w:

Emisje w: TTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info