Reklama

Jej Szerokość Afrodyta godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Jej Szerokość Afrodyta będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-22

06:10 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 1, odc. 12 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Modelka Christy Talbot zostaje aresztowana po tym, jak zaatakowała sprzedawcę w butiku. Jane postanawia ją bronić. Dobrze zna swoją klientkę i wie, że irracjonalny wybuch agresji spowodowany był problemami w życiu prywatnym. Mąż Christy, Donald Spanger, jest milionerem oskarżonym o oszustwa. Gdy wyszedł z więzienia, zniknął, pozbawiając żonę dostępu do konta. Wkrótce mężczyzna zostaje znaleziony martwy. Główną podejrzaną o morderstwo jest Christy. Jane i Stacy wierzą w jej niewinność i postanawiają udowodnić to przed sądem. Tymczasem Kim i Grayson zajmują się sprawą Millie Carlson, której władze miejskie do spółki z deweloperem chcą odebrać dom. Starsza kobieta nie zamierza się go pozbywać, gdyż z nim wiążą się jej najpiękniejsze wspomnienia. Kim nie rozumie postępowania staruszki i w imieniu kupca oferuje jej za tę nieruchomość rekordowo wysoką kwotę. Z kolei Kenta nie dziwi postawa Millie. Dla niego również uczucia są ważniejsze od pieniędzy.
Czas trwania: 42min. / USA / 2009 / serial komediowy

2018-10-23

06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 1, odc. 13 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Pracownicy kancelarii z niecierpliwością czekają na wieść o tym, kto dostanie awans. Wydaje się, że jedynie Jane nie zależy na bardziej prestiżowym stanowisku. Tymczasem modelka Lina Martinez potrzebuje pomocy. Niedawno podpisała kontrakt reklamowy z firmą produkującą ekskluzywną bieliznę. Na tydzień przed pierwszą sesją ukazał się wywiad, w którym Lina opowiedziała o swojej walce z rakiem piersi. Natychmiast zerwano z nią kontrakt, twierdząc, że okłamała pracodawcę. Grayson podejmuje się jej obrony, Stacy pomaga mu jako konsultantka. Jane z kolei zajmuje się sprawą Erica Hayesa, bejsbolisty, który oskarża lekarzy ze szpitala, w którym miał operację, o błędy w sztuce lekarskiej. W ich wyniku już nigdy nie wróci on na boisko. Tony próbuje sprawić, by Jane choć na chwilę zapomniała o pracy i zaprasza ją na romantyczny wyjazd tylko we dwoje.
Czas trwania: 41min. / USA / 2009 / serial komediowy

2018-10-24

06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 2, odc. 1 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Jane nie może dojść do siebie po informacji o tym, że ma męża. Zastanawia się, dlaczego Ethan wrócił po siedmiu latach nieobecności. Chcąc poznać powody jego decyzji, umawia się z nim na lancz. W wyniku przekrętów jednego z klientów Bingum grozi usunięcie z listy adwokackiej. Do momentu ogłoszenia wyroku przez sąd może jednak pracować w zawodzie. Postanawia zająć się sprawą ośmioletniej Jackie Williams i jej matki, Wandy. Dziewczynka musi jak najszybciej poddać się operacji serca, w przeciwnym razie umrze. Firma ubezpieczeniowa nie chce jednak wypłacić pieniędzy z funduszu, zasłaniając się procedurami. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia dziecka, proces rozpoczyna się jeszcze tego samego dnia.
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial komediowy
Reklama

2018-10-25

06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 2, odc. 2 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Jane reprezentuje przed sądem Lindsey, byłą żonę Daniela Portera, którego awionetka dziewięć lat temu rozbiła się na odludziu. Mężczyzny do tej pory nie odnaleziono. Nie uznano go jednak za zmarłego. Lindsey chce, by to w końcu nastąpiło. Wówczas jej obecny mąż mógłby oficjalnie adoptować jej syna z pierwszego małżeństwa. Marion, matka Daniela, sprzeciwia się uznaniu go za zmarłego. Ciągle bowiem wierzy, że się odnajdzie. Tuż przed ogłoszeniem wyroku w tej sprawie w budynku sądu niespodziewanie zjawia się... zaginiony Daniel Porter. Okazuje się, że mężczyzna od momentu wypadku cierpi na amnezję.
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial komediowy

2018-10-26

06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 2, odc. 3 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Maria Ellis chce rozwieść się z mężem Charlesem, gdyż czuje się przez niego zaniedbywana. Wkrótce odkrywa, że mężczyzna miał w innym mieście drugą... żonę, Emily Parcells. Dotąd obie kobiety nie wiedziały o swoim istnieniu. Teraz postanawiają razem wnieść do sądu sprawę przeciwko Charlesowi. Ich reprezentantką zostaje Jane. Na sali rozpraw okazuje się, że obrońcą oskarżanego o bigamię mężczyzny jest Tony Nicastro, były chłopak Bingum. Tymczasem Kim obawia się, że może być w ciąży. Mimo tego zgadza się reprezentować przed sądem przyjaciółkę, Caitlin Tanner. Chce ona odzyskać dziecko, które urodziła dla niej surogatka, Lana Dooley. Dziewczyna dostała pieniądze, a następnie porwała niemowlę z domu Caitlin. Kim podejrzewa, że za uprowadzeniem nie kryją się wcale rozbudzone uczucia macierzyńskie...
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial komediowy

2018-10-29

06:10 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 2, odc. 4 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Helen Wakefield publicznie policzkuje Jacka Bryanta, trenera szkolnej drużyny koszykówki. Mężczyzna doznaje poważnej kontuzji szyi i domaga się odszkodowania za utratę zdrowia. Helen uderzyła szkoleniowca, gdyż dyskryminował jej córkę, nie pozwalając ośmiolatce grać w pierwszym składzie zespołu. Zamiast niej wystawiał swoje dziecko. Sprawa wydaje się przesądzona, gdyż wina Helen jest bezsprzeczna. Jane postanawia jednak wykorzystać przed sądem pewne informacje o Bryancie, które zdobyła jeszcze jako Deb. Wkrótce Teri wzywa Bingum na posterunek policji. Razem z kuzynem Edwardem została bowiem aresztowana za zakłócanie porządku publicznego. Sprawa jest jednak poważniejsza, gdyż Edwardowi grozi deportacja do Korei Płd. Mężczyzna jest w szoku, gdyż całe życie spędził w USA. Jedyną szansą, by go ocalić jest wyjawienie mu rodzinnej tajemnicy związanej z jego urodzeniem. Tony dostaje awans. W związku z tym musi przeprowadzić się do Waszyngtonu. Bingum zastanawia się, czy wyjechać razem z nim.
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial komediowy

2018-10-30

06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 2, odc. 5 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Elaine, matka Jane, zostaje aresztowana pod zarzutem napaści na stróżów prawa i obnażania się w miejscu publicznym. Sędzia decydująca w jej sprawie okazuje się wyjątkowo wyrozumiała i Elaine wychodzi na wolność. Jane, która wie niewiele o swojej przeszłości, dopiero teraz odkrywa, że jej matka ma bogatą policyjną kartotekę. Zaczyna zastanawiać się, czy zawsze była ona taką ekscentryczką, czy może powodem jej dziwnego zachowania jest zupełnie co innego. By rozwiązać tę zagadkę Jane składa wizytę swojemu ojcu Henry'emu. Próbując pomóc matce, Bingum odkrywa rodzinny sekret. Tymczasem Grayson zostaje obrońcą nauczycielki Joan Finer. Powierzyła ona swoje oszczędności finansiście Maksowi Adamsowi, który okazał się oszustem. Joan straciła dorobek całego życia. Odzyskać pieniądze będzie trudno, gdyż oficjalnie Adams także wszystko stracił. Na dodatek jest poważnie chory i wkrótce umrze. Joan zaczyna mieć obiekcje moralne, czy składać pozew przeciwko Adamsowi. W przeciwieństwie do Graysona...
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial komediowy

2018-10-31

06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 2, odc. 6 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Jane i Grayson zostają obrońcami piosenkarki Tiny Orlando z duetu Confetti. Ona i jej siostra są oskarżone o zabójstwo swojego menedżera, Chrisa Fabrikanta. Grayson szybko ulega urokowi atrakcyjnej celebrytki. Nie ułatwia mu to koncentracji nad sprawą. Tymczasem Kim i Preston znów przychodzą razem do pracy, co wywołuje lawinę plotek i spekulacji. Oboje zajmują się sprawą właścicielki hotelu, któremu grozi bankructwo. Wszystko przez niepochlebne opinie o jej pensjonacie, które pojawiają się ostatnio w internetowym przewodniku turystycznym. Kobieta jest przekonana, że jego autorzy mszczą się w ten sposób za to, że zrezygnowała z zamieszczenia reklamy na ich stronie. Właścicielka żąda finansowego zadośćuczynienia za zniesławienie. Rozpoczyna się proces, podczas którego na jaw wychodzi wiele interesujących faktów...
Czas trwania: 40min. / USA / 2010 / serial komediowy

2018-11-01

06:10 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 2, odc. 7 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do kancelarii przychodzi Bibbi Dawkins, mama Deb. Jane nie może ukryć wzruszenia. Kobieta również czuje, że łączy ją z prawniczką dziwna bliskość, ale nie domyśla się prawdy. Jest natomiast przekonana, że może powierzyć jej swój największy sekret. Bobbi chce, by Jane reprezentowała przed sądem jej oddaną przed laty do adopcji córkę Samanthę. Dziewczyna jest oskarżana o kradzież dysku z laboratorium kosmetycznego, na którym była zapisana ściśle tajna receptura nowego preparatu. Tymczasem pewna kobieta zgłasza uprowadzenie dziecka. Kim zostaje obrońcą mężczyzny, który przyznaje się do porwania swojego podopiecznego. Chciał on w ten sposób uchronić go przed wywiezieniem do innego stanu. Wkrótce wychodzi na jaw, że uprowadzony maluch to... szympans.
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial komediowy

2018-11-02

06:10 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 2, odc. 8 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Klientką Jane zostaje Ellie Tannen, jedna z najważniejszych osób w świecie mody. Celebrytka chce wstrzymać publikację książki, którą napisała jej była asystentka, Dawn Lucas. Tannen przedstawiona jest w niej w fatalnym świetle. Bingum wie, że nie może zapobiec wydaniu książki, gdyż oznaczałoby to złamanie zasady wolności słowa. Jedynym wyjściem wydaje się wytoczenie procesu, podczas którego Tannen udowodni, że wszystko co napisała Lucas to bzdury. Wkrótce Jane wpada na genialny pomysł. Podczas rozprawy jej klienta wycofuje się jednak ze stawianych Lucas zarzutów, przez co ośmiesza swoją prawniczkę. Bingum postanawia dowiedzieć się, co się za tym kryje. Kim i Grayson reprezentują przed sądem transseksualistkę Allison Webb. Jeszcze jako mężczyzna zawarła ona związek małżeński. Żona Webb zmarła, nie pozostawiając testamentu. Teraz jej rodzice domagają się od Allison zwrotu rzeczy należących do córki. Nie mogą też zaakceptować faktu, że ich dziecko było związane z transseksualną osobą.
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial komediowy

2018-11-05

06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 2, odc. 9 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Parker przekazuje Kim sprawę, którą miała zająć się Jane. Gdy Bingum dowiaduje się o ich romansie, zaczyna rozumieć tę decyzję. Początkowo otwarcie protestuje, potem jednak zgadza się asystować koleżance. Przypadek, którym się zajmują, jest bowiem bardzo ciekawy. Firma Clasky Phaumacerticals zdegradowała swoją pracowniczkę Charlotte Perkins ze względu na wiek, mimo że kobieta ma dopiero 34 lata. Kim i Jane starają się dowiedzieć, co tak naprawdę się za tym kryje. Tymczasem do Graysona zgłasza się młode małżeństwo, które niedawno kupiło od banku dom. Nie mogą w nim jednak zamieszkać, gdyż budynek jest... nawiedzony. Kent postanawia to sprawdzić. Przychodzi nocą do tego domu i spotyka w nim... Deb.
Czas trwania: 41min. / USA / 2010 / serial komediowy

2018-11-06

06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 2, odc. 10 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Podczas bankietu stróżów prawa Jane odbiera nagrodę za wzorową współpracę z policją. Nagle uroczystość przerywa Hope Prentiss, która zarzuca Bingum, że zniszczyła jej małżeństwo, romansując z jej mężem. Oskarżenia są poważne, ale Jane jest przekonana, że to nieporozumienie. Co prawda nie pamięta nic ze swojej przeszłości, ale nie wierzy, by mogła związać się z żonatym mężczyzną. Hope pokazuje jednak zdjęcia jednoznacznie dowodzące, że Bingum spotykała się z Toddem Prentissem w motelu. Co więcej, ten policjant zniknął bez śladu osiem miesięcy temu, wkrótce po rzekomej randce z Jane. By rozwiązać tę zagadkę, Bingum musi lepiej poznać... swoją przeszłość. Tymczasem Grayson staje do sądowej batalii z byłym narzeczonym swojej obecnej dziewczyny Vanessy, Willem Caseyem. Musi przekonać go, by nie przenosił on fabryki do Meksyku, wskutek czego wszyscy amerykańscy pracownicy jego firmy stracą pracę. Dla Kenta to bardzo ważna sprawa, także ze względów osobistych.
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial komediowy

2018-11-07

06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 2, odc. 11 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Parker zleca Kim obronę A.J. Fowlera, producenta popularnego reality show "Ta jedyna". Formuła programu zakłada, że kawaler wybiera narzeczoną spośród 30 kandydatek. Wendy Simon odpadła w finale, a teraz oskarża Fowlera o spowodowanie cierpień emocjonalnych. Kim i Parker krok po kroku odkrywają tajemnice tego show i trafiają na trop prawdziwej historii miłosnej, która wydarzyła się na jego planie. Tymczasem Grayson i Jane reprezentują Evana Robbinsa, który został zwolniony z pracy z bardzo oryginalnego powodu. Po śmierci żony zaczął bowiem przeobrażać się w klauna, mimo że nie był zatrudniony w cyrku. Przychodził do pracy w kostiumie i w pełnym makijażu. W ten sposób odreagowywał stratę ukochanej. Jego współpracownicy nie potrafili zrozumieć zachowania kolegi i złożyli przeciwko niemu pozew zbiorowy.
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial komediowy

2018-11-08

06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 2, odc. 12 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Zdesperowana matka prosi Jane o pomoc. Odkryła bowiem, że ktoś umieścił w internecie nagie zdjęcia jej córki Abby. Wkrótce wychodzi na jaw, że dziewczyna jest prześladowana przez koleżankę z klasy, Madison Thomas. Mści się ona na Abby za to, że poinformowała władze szkoły o popełnionym przez nią przestępstwie. Matka prześladowczyni popiera działania córki. W efekcie obie nastolatki i ich adwokaci spotykają się w sądzie. Rozpoczyna się batalia, w wyniku której także Jane pada ofiarą cyberprzemocy. Tymczasem w kancelarii zjawia się jej współwłaścicielka Claire Harrison. Potrzebuje ona pomocy przy rozwodzie. Kilka lat temu prawniczka wyszła za mąż za surfera Simona Bella. Dzięki jej wiedzy i pomysłom założył on firmę kosmetyczną, która dziś jest warta fortunę. Teraz Claire chce się rozwieść, ale obawia się, że mąż nie będzie chętny, by oddać jej połowy majątku, mimo że przed laty spisali intercyzę. Problem w tym, że zrobili to na kawiarnianej serwetce...
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial komediowy

2018-11-09

06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 2, odc. 13 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Nowa klientka Jane i Graysona, profesor Kathy Miller (Gloria Reuben), chce, aby ją zamrożono do czasu, gdy naukowcy znajdą lekarstwo na jej chorobę neurologiczną. Musi na to uzyskać zgodę sądu. Prawnicy są wstrząśnięci, bo zdają sobie sprawę, że ich klientka faktycznie prosi ich, by pomogli jej popełnić samobójstwo. Na sali rozpraw Miller przekonuje ich i sędziego, że dla niej zamrożenie to jedyny ratunek. Gdy już dochodzi do precedensowego wyroku na korzyść Kathy, Jane niespodziewane odkrywa, że kobieta wcale nie jest chora. Jane wyjawia Kim, że widziała, jak Parker i Claire się całowali. Kim jest zdruzgotana, bo także Fred przekazał jej informacje na temat Claire, które sugerują, że to ona zaplanowała intrygę, która pozwoliła jej przejąć połowę majątku swojego męża, miliardera. Parker zapewnia Kim, że wciąż są parą, ale ona mu nie ufa. Fred przeżywa ciężkie chwile widząc, jak jego ukochana Stacy na planie reklamy telewizyjnej całuje się z obcym mężczyzną. Wiele wskazuje na to, że Grayson definitywnie rozstał sie z Vanessą. Jane ma nadzieję, że teraz nareszcie mężczyzna dostrzeże, iż ona się w nim kocha i odwzajemni jej miłość. Gdy Grayson prosi ją o prywatną rozmowę, Jane już widzi siebie w sukni ślubnej. Ale życie potrafi zaskoczyć.
Czas trwania: 42min. / USA / 2010 / serial komediowy
Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) oraz obsady (kto występuje) dla Jej Szerokość Afrodyta. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Jej Szerokość Afrodyta w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Jej Szerokość Afrodyta.

Poprzednie emisje Jej Szerokość Afrodyta

Emisja Jej Szerokość Afrodyta miała miejsce:

2018-10-19, 06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 1, odc. 11 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Lisa, nowa sekretarka kancelarii, dzięki testom DNA odkrywa, że prawdopodobnie została podmieniona przy urodzeniu. Kobieta na własną rękę szuka odpowiedzi w szpitalu, gdzie przyszła na świat, ale bez żadnego rezultatu. W końcu zwraca się do Jane o pomoc. Prawniczka zgadza się ją reprezentować. Razem wyruszają na poszukiwania prawdziwych rodziców Lisy. Podążając pewnym tropem, docierają do rezydencji Franka Dodda. Jane podejrzewa, że bogaty wdowiec jest biologicznym ojcem jej klientki. Tymczasem w domu Jane zjawia się obca kobieta, która okazuje się jej matką. Relacje Elaine Bingum z jej prawdziwą córką nie należały do najlepszych i z tego powodu spotykały dosyć rzadko. Elaine bardzo chce być przydatna. Niestety przez swoje zachowanie rujnuje pierwszą rankę Jane z Tony'm. Równie niespodzianie powrócił Fred. Okazuje się, że porzucił swoje anielskie życie dla ziemskiej miłości do Stacy.
USA / 2009 / serial komediowy
2018-10-18, 06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 1, odc. 10 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Sędzia Madeline Summers zaprasza Jane na partię Scrabble'a i zwierza się jej, że potrzebuje dobrej prawniczki. Kobieta została oszukana przez biuro matrymonialne. Od śmierci męża czuje się samotna i liczyła na poznanie kogoś kulturalnego. Zapłaciła firmie 25 tysięcy dolarów, a nie otrzymała żadnej oferty, która odpowiadałaby jej oczekiwaniom. Zanim pójdą do sądu, właścicielka pozwanej agencji, Diana, za radą swojego adwokata, prosi Madeline o drugą szansę i przedstawia jej kogoś, kto wydaje się idealny. Jane wspiera Madeline jako adwokat i nie przeczuwa, że ta sprawa może również odmienić jej życie prywatne.
USA / 2009 / serial komediowy
2018-10-17, 06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 1, odc. 9 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Jane postanowiła zmienić swój wizerunek i razem ze Stacy wybrała się na zakupy do modnego butiku. Okazało się, że w sklepie nie mają sukienki w jej rozmiarze. Gdy Jane zgłosiła skargę, wraz ze Stacy zostały z niego bezczelnie wyrzucone. Prawniczka uważa, że ma prawo robić tam zakupy i chce zaskarżyć całą sieć sklepów. Kim ma reprezentować Jane przed sądem. Kobiety nie dogadywały się zbyt dobrze, więc czeka je burzliwa współpraca. Jane ma wątpliwości, czy znacznie szczuplejsza od niej Kim zrozumie, jakiego upokorzenia doświadczyła w sklepie. Wkrótce sprawa komplikuje się. Wychodzi na jaw, że jeden z najważniejszych klientów kancelarii Jane jest jednym z udziałowców zaskarżonej sieci butików. Szefa Jane również czeka wyzwanie. Zgłosił się do niego kolega, Kevin Hanson, którego córka, Jenna wystąpiła w produkcji porno. Zdesperowany ojciec domaga się zakazu rozpowszechniania filmu, ale jego adwokat uświadamia mu, że nie ma podstaw prawnych, by zmusić do tego producenta.
USA / 2009 / serial komediowy
2018-10-16, 06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 1, odc. 8 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Deb będzie musiała stawić czoła byłym koleżankom i kolegom Jane Bingum. Prawniczka właśnie otrzymała zaproszenie na zjazd absolwentów. Najchętniej zrezygnowałaby ze spotkania, ale zaintrygował ją pewien e-mail. Niejaki Brian chce się z nią spotkać, by podjąć "przerwany wątek". Jane była świadkiem, jak Kim i Grayson całowali się, więc dla Deb nie ma już powrotu do przeszłości. Jednak zanim weźmie udział w balu, czeka ją kolejne wyzwanie w pracy. Jeden z najważniejszych klientów jej kancelarii, ekscentryczny biznesmen Brandon Tharp, nalega, by to ona go broniła. Rada nadzorcza, na czele której stoi jego syn, chce dowieść jego niekompetencji i usunąć z zarządu firmy. Mężczyzna przychodzi do sądu w pidżamie, a podczas rozprawy zakłada królicze uszy i oświadcza się kobiecie, która zeznaje przeciw niemu. Gdy prawniczka usiłuje udowodnić sędziemu i ławie przysięgłych, że pomimo tych incydentów, jej klient nie jest wariatem, Brandon Tharp zwalnia ją.
USA / 2009 / serial komediowy
2018-10-15, 06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 1, odc. 7 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Nowa klientka Claire Porter chce, by Jane reprezentowała ją w sądzie. Kobieta ma zamiar wytoczyć proces Jillian Ford, propagatorce kontrowersyjnej diety, w wyniku której jej nastoletnia córka straciła na wadze i zachorowała na serce. Wcześniej dziewczyna nie miała problemów zdrowotnych. Pani Porter jest załamana, ponieważ nie może nakłonić swojego dziecka do jedzenia. Jej córka głodzi się i mdleje w szkole, a mimo to nie chce słuchać argumentów matki. Claire oskarża Jillian Ford, że w pogoni za zyskiem nie umieściła na swoich preparatach odchudzających ostrzeżenia o zagrożeniach. Jane podejrzewa, że otrzymała tę sprawę ze względu na swoją nadwagę, a nie kwalifikacje zawodowe, mimo to zamierza zrobić wszystko, by wygrać. Nie mogła jednak przewidzieć, że sama zostanie powołana na świadka obrony. Okazuje się, że w przeszłości prawniczka była fanką właśnie tej diety ze względu na jej skuteczność.
USA / 2009 / serial komediowy
2018-10-12, 06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 1, odc. 6 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Do Jane zgłasza się jej dawna klientka, Marianne Nelly. Niestety kobieta nie zdąży nic wyjaśnić, ponieważ do kancelarii wkracza policja i zatrzymuje ją pod zarzutem morderstwa. Okazuje się, że wiele lat temu Marianne towarzyszyła swojemu chłopakowi, gdy ten dokonał napadu na sklep monopolowy. Nieświadoma niczego kobieta czekała na niego w samochodzie, podczas gdy ten zabijał z zimną krwią świadka przestępstwa. Marianne uciekła z Los Angeles i zmieniła nazwisko. Poświęcała się dla innych, pracując jako pielęgniarka. Niedawno od wszystkich pracowników szpitala pobrano odciski palców. Kobieta wiedziała, że jej kłamstwo wyjdzie na jaw, ale nie zdobyła się na odwagę, aby wyznać bliskim prawdę. Jane rozumie doskonale swoją klientkę, gdyż ona także skrywa sekret. Prawniczka postanawia uratować Marianne przed wieloletnim wyrokiem.
USA / 2009 / serial komediowy
2018-10-11, 06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 1, odc. 5 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Szef Jane, Parker, znów ją niemile zaskakuje i zleca jej pracę społeczną. Jako adwokat z urzędu ma ona reprezentować mężczyznę, który w młodości został niesłusznie skazany za napad i morderstwo. Prawdziwy sprawca przyznał się dopiero teraz, a prokurator Callahan uniewinnił jej klienta, który spędził 10 lat w więzieniu. Władze oferują mu kilkanaście tysięcy dolarów odszkodowania. Jane namawia swojego klienta, aby oboje ponownie stanęli przed komisją i zakwestionowali wysokość odszkodowania. Prawniczka reaguje bardzo emocjonalnie, a jej wniosek zostaje odrzucony. Tymczasem jej anioł stróż, Fred, kocha się w Stacy i robi wszystko, by zwróciła na niego uwagę. Kim i Grayson bronią klienta, który został pozwany za to, że czerpie zyski z cudzołóstwa, ponieważ prowadzi portal internetowy dla żądnych nowych wrażeń, żonatych mężczyzn. Kim nie dostrzega nic złego w jego postawie, w przeciwieństwie do swojego kolegi.
USA / 2009 / serial komediowy
2018-10-10, 06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 1, odc. 4 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Kim przyjmuje sprawę psa wabiącego się David Beckham, który zdechł. Jego właściciel polecił go sklonować. Choć kopia jest łudząco podobna do oryginału, to różni się pod względem psychologicznym. Pies nie potrafi się właściwie zachowywać podczas zawodów i nigdy nie zostanie czempionem. Jego właściciel chce odzyskać pieniądze. Tymczasem Jane przeżywa szok na widok kobiety, która zjawia się w kancelarii z wizytą u Graysona. Okazuje się, że to jej matka, Bobbi Dobkins, która nie rozpoznaje w niej swojej córki. Zdecydowała się po jej śmierci na rozwód, aby zacząć nowe życie. Deb upiera się, że podczas rozprawy rozwodowej powinna reprezentować swoją matkę. Dowiaduje się, że Grayson wiedział o problemach małżeńskich jej rodziców i zgodził się, by jej ojciec był jego klientem.
USA / 2009 / serial komediowy
2018-10-09, 06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 1, odc. 3 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Na Deb w ciele Jane czeka w kancelarii nowe wyzwanie. Ma zostać wznowiony proces, który już kiedyś wygrała i tym samym uratowała przed eksmisją rodzinę kierowcy, który zginął w wypadku samochodowym. Dowiodła wtedy, że doszło do tragedii, bo kierownictwo firmy zmusiło go do pracy po godzinach. Teraz musi podjąć raz jeszcze walkę przed sądem o ich byt, a nie jest tak bystra, jak Jane. Musi improwizować i w rezultacie za obrazę sądu trafia do aresztu. Grayson Kent również nie ma łatwego dnia. On i Kim reprezentują zdesperowaną kobietę, która wytoczyła proces o błąd w sztuce medycznej. Skarżą dr psychiatrii, która podjęła się leczenia męża ich klientki, pacjenta o podwójnej osobowości i pozbyła się bezpowrotnie jednej z nich.
USA / 2009 / serial komediowy
2018-10-08, 06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 1, odc. 2 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Jane dostaje sprawę Lucy Tyner, kelnerki, która straciła pracę w barze z powodu nadwagi. W tym samym czasie kancelaria prowadzi sprawę pewnego zdradzonego męża, który nie zgadza się na rozwód. Wciąż kocha swoją żonę i nie może pogodzić się z tym, że chce ona rozpocząć nowe życie u boku innego. Mężczyznę przed sądem reprezentują Kim, rywalka Jane i były chłopak Deb, Grayson. W trakcie rozprawy, zdesperowany klient żąda zwrotu nerki, która kilka lat temu została przekazana jego żonie. Zarzuca kobiecie, że się dla niej poświęcił, a ona tego nie doceniła. Małżeńska historia przygnębia Jane, która wspomina chwile z ukochanym Graysonem.
USA / 2009 / serial komediowy
2018-10-05, 06:15 Jej Szerokość Afrodyta, sez. 1, odc. 1 Logo Nowa TV
Opis (streszczenie): Modelka Deb Dobson ginie w wypadku samochodowym. Z pomocą anioła Freda powraca na ziemię w ciele prawniczki Jane Bingum. Cudownie uzdrowiona ucieka ze szpitala. W domu z zaskoczeniem spostrzega, że jej narzeczony Grayson Kent rozpacza po jej stracie, a przyjaciółka Stacy Barrett na jej obecny widok chce wzywać policję. Deb zdaje sobie sprawę, że musi pogodzić się z tym, że wygląda teraz zupełnie inaczej i że prawdę o nowym wcieleniu musi zachować dla siebie. O swojej tajemnicy mówi jedynie Stacy. Wkrótce okazuje się, że bycie kimś zupełnie innym nie jest dla Deb takie proste. Dużym wyzwaniem okazuje się udział we własnym pogrzebie, podczas którego widzi pogrążonego w żałobie Graysona. Najgorsze jednak jest to, że dołącza on do grona pracowników jej kancelarii, gdzie zaczyna z nim flirtować atrakcyjna i podstępna Kim Kaswell.
USA / 2009 / serial komediowy

Emisje archiwalne Jej Szerokość Afrodyta

Emisja Jej Szerokość Afrodyta miała miejsce:

2018-03-29, 20:00 Jej Szerokość Afrodyta, odc.41 Drop Dead Diva: Home Logo Polsat Romans
USA / 2012
2018-03-29, 05:05 Jej Szerokość Afrodyta, odc.40 Drop Dead Diva: Welcome Back Logo Polsat Romans
USA / 2012
2018-03-28, 20:00 Jej Szerokość Afrodyta, odc.40 Drop Dead Diva: Welcome Back Logo Polsat Romans
USA / 2012
2018-03-27, 20:00 Jej Szerokość Afrodyta, odc.39 Drop Dead Diva: Change of Heart Logo Polsat Romans
USA / 2011
Reklama
2018-03-26, 20:00 Jej Szerokość Afrodyta, odc.38 Drop Dead Diva: Bride-A-Palooza Logo Polsat Romans
USA / 2011
2018-03-25, 15:10 Jej Szerokość Afrodyta, odc.78 Drop Dead Diva: It had to be you Logo Polsat Romans
USA / 2014
2018-03-25, 14:15 Jej Szerokość Afrodyta, odc.77 Drop Dead Diva: Hero Logo Polsat Romans
USA / 2014
2018-03-25, 13:20 Jej Szerokość Afrodyta, odc.76 Afterlife Logo Polsat Romans
USA / 2014
2018-03-25, 12:25 Jej Szerokość Afrodyta, odc.75 Drop Dead Diva: No return Logo Polsat Romans
USA / 2014
2018-03-25, 11:30 Jej Szerokość Afrodyta, odc.74 Drop Dead Diva: Hope and glory Logo Polsat Romans
USA / 2014
2018-03-25, 10:35 Jej Szerokość Afrodyta, odc.73 Drop Dead Diva: Identity crisis Logo Polsat Romans
USA / 2014
2018-03-25, 09:40 Jej Szerokość Afrodyta, odc.72 Drop Dead Diva: Sister act Logo Polsat Romans
USA / 2014
2018-03-25, 08:45 Jej Szerokość Afrodyta, odc.71 Drop Dead Diva: Desperate housewife Logo Polsat Romans
USA / 2014
2018-03-25, 07:50 Jej Szerokość Afrodyta, odc.70 Drop Dead Diva: Cheers & jeers Logo Polsat Romans
USA / 2014
2018-03-25, 06:55 Jej Szerokość Afrodyta, odc.69 Drop Dead Diva: Life & death Logo Polsat Romans
USA / 2014
2018-03-25, 06:00 Jej Szerokość Afrodyta, odc.68 Drop Dead Diva: First date Logo Polsat Romans
USA / 2014
2018-03-24, 15:10 Jej Szerokość Afrodyta, odc.67 Drop Dead Diva: Soulmates Logo Polsat Romans
USA / 2014
2018-03-24, 14:15 Jej Szerokość Afrodyta, odc.66 Drop Dead Diva: Truth & consequences Logo Polsat Romans
USA / 2014
2018-03-24, 13:20 Jej Szerokość Afrodyta, odc.65 Jane's secret revealed Logo Polsat Romans
USA / 2013
2018-03-24, 12:25 Jej Szerokość Afrodyta, odc.64 Drop Dead Diva: Guess who's coming? Logo Polsat Romans
USA / 2013
2018-03-24, 11:30 Jej Szerokość Afrodyta, odc.63 Drop Dead Diva: One shot Logo Polsat Romans
USA / 2013
2018-03-24, 10:35 Jej Szerokość Afrodyta, odc.62 Drop Dead Diva: The kiss Logo Polsat Romans
USA / 2013
2018-03-24, 09:40 Jej Szerokość Afrodyta, odc.61 Drop Dead Diva: Trust me Logo Polsat Romans
USA / 2013
2018-03-24, 08:45 Jej Szerokość Afrodyta, odc.60 Drop Dead Diva: 50 Shades of Grayson Logo Polsat Romans
USA / 2013
Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info