Reklama

Luksusowe zachcianki godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Luksusowe zachcianki


Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Luksusowe zachcianki będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

Program TV na 2019-07-25
01:40 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 1/10 Logo TTV

Opis (streszczenie): Baseny, jachty, pływające domy… Jak powstają najdroższe i najbardziej luksusowe zachcianki, o których większość z nas może tylko pomarzyć? W jaki sposób są projektowane i budowane? W kolejnej serii „Luksusowe zachcianki” odpowiemy na pytania, które zawsze chciałeś zadać. Nowe show, które obnaża ludzkie kaprysy. Dowiemy się na jakie najdroższe i szokujące zachcianki ludzie są skłonni przeznaczyć swoje życiowe oszczędności. Co to jest, jak działa i dlaczego jest takie drogie… a także dlaczego na świecie są tacy, którzy są w stanie zapłacić 8 milionów dolarów, aby popływać w basenie! W nowej serii nie zabraknie pomysłów na najdroższe, najbardziej zwariowane i nadzwyczaj ekstremalne przykłady luksusowych ludzkich fanaberii. Poznaj „Luksusowe zachcianki”, a być może natrafisz na swoją wymarzoną!

/ USA / program
Program TV na 2019-07-27
02:15 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 2/10 Logo TTV
USA / program
Reklama
Program TV na 2019-08-01
01:40 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 3/10 Logo TTV
USA / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Luksusowe zachcianki. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Luksusowe zachcianki w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Luksusowe zachcianki.

Poprzednie emisje Luksusowe zachcianki


Emisja Luksusowe zachcianki miała miejsce:

2019-07-20 02:50 Luksusowe zachcianki, odc. 6 Logo TTV

Opis (streszczenie): Baseny, jachty, pływające domy… Jak powstają najdroższe i najbardziej luksusowe zachcianki, o których większość z nas może tylko pomarzyć? W jaki sposób są projektowane i budowane? W nowej serii „Luksusowe zachcianki” odpowiemy na pytania, które zawsze chciałeś zadać. Nowe show, które obnaża ludzkie kaprysy. Dowiemy się na jakie najdroższe i szokujące zachcianki ludzie są skłonni przeznaczyć swoje życiowe oszczędności. Co to jest, jak działa i dlaczego jest takie drogie… a także dlaczego na świecie są tacy, którzy są w stanie zapłacić 8 milionów dolarów, aby popływać w basenie! W nowej serii nie zabraknie pomysłów na najdroższe, najbardziej zwariowane i nadzwyczaj ekstremalne przykłady luksusowych ludzkich fanaberii. Poznaj „Luksusowe zachcianki”, a być może natrafisz na swoją wymarzoną! "Ekskluzywne barbecue". Nie ma nic przyjemniejszego, niż wspólne grillowanie na świeżym powietrzu z przyjaciółmi. Jednak barbecue to nie tylko pieczenie kiełbasek nad paleniskiem. Zwłaszcza w świecie bogaczy i ich „Luksusowych zachcianek”. Grill ogrodowy to już nie tylko ruszt i ogień na świeżym powietrzu. Dla niektórych jest to forma sztuki – coś, co można tworzyć, ulepszać, sprawiać, że będzie większe, bardziej widowiskowe i zaskakujące. Oryginalność i monumentalne wymiary kosztują. I to bardzo dużo.

/ USA / program
2019-07-18 01:45 Luksusowe zachcianki, odc. 5/6 Logo TTV

Opis (streszczenie): Baseny, jachty, pływające domy… Jak powstają najdroższe i najbardziej luksusowe zachcianki, o których większość z nas może tylko pomarzyć? W jaki sposób są projektowane i budowane? W nowej serii „Luksusowe zachcianki” odpowiemy na pytania, które zawsze chciałeś zadać. Nowe show, które obnaża ludzkie kaprysy. Dowiemy się na jakie najdroższe i szokujące zachcianki ludzie są skłonni przeznaczyć swoje życiowe oszczędności. Co to jest, jak działa i dlaczego jest takie drogie… a także dlaczego na świecie są tacy, którzy są w stanie zapłacić 8 milionów dolarów, aby popływać w basenie! W nowej serii nie zabraknie pomysłów na najdroższe, najbardziej zwariowane i nadzwyczaj ekstremalne przykłady luksusowych ludzkich fanaberii. Poznaj „Luksusowe zachcianki”, a być może natrafisz na swoją wymarzoną! "Pierwszorzędny dom na kółkach". Przyczepy kempingowe były tanią alternatywą dla osób pragnących podróżować za niewielkie pieniądze na dłuższe dystanse. Campery milionerów wyglądają zupełnie inaczej! Są wyposażone w najnowszej technologii sprzęt obsługiwany przy pomocy jednego przycisku, a przytulne i niezwykle przestronne wnętrza są urządzone z gustem za ogromne pieniądze. Jeśli z chęcią wybralibyście się na przejażdżkę tym cudem techniki, oglądajcie „Luksusowe zachcianki”!

/ USA / program
2019-07-13 02:40 Luksusowe zachcianki, odc. 4/6 Logo TTV

Opis (streszczenie): Baseny, jachty, pływające domy… Jak powstają najdroższe i najbardziej luksusowe zachcianki, o których większość z nas może tylko pomarzyć? W jaki sposób są projektowane i budowane? W nowej serii „Luksusowe zachcianki” odpowiemy na pytania, które zawsze chciałeś zadać. Nowe show, które obnaża ludzkie kaprysy. Dowiemy się na jakie najdroższe i szokujące zachcianki ludzie są skłonni przeznaczyć swoje życiowe oszczędności. Co to jest, jak działa i dlaczego jest takie drogie… a także dlaczego na świecie są tacy, którzy są w stanie zapłacić 8 milionów dolarów, aby popływać w basenie! W nowej serii nie zabraknie pomysłów na najdroższe, najbardziej zwariowane i nadzwyczaj ekstremalne przykłady luksusowych ludzkich fanaberii. Poznaj „Luksusowe zachcianki”, a być może natrafisz na swoją wymarzoną! "Luksusowe jachty". Milionerzy wydają fortunę na łodzie, którymi będą mogli się pochwalić przyjaciołom lub zaszyć się na nich w samotności w razie potrzeby. Wyposażają je w sprzęt elektroniczny i gadżety z najwyższej półki, wielkie wanny z hydromasażem, lądowiska dla helikopterów, siłownie, a nawet przesuwane ściany w salonie! I to wszystko kontrolowane przy pomocy telefonu lub iPada. Sprawdź, jak bardzo jacht może przypominać pięciogwiazdkowy hotel. Oglądaj „Luksusowe zachcianki”!

/ USA / program
2019-07-11 01:45 Luksusowe zachcianki, odc. 3/6 Logo TTV

Opis (streszczenie): Baseny, jachty, pływające domy… Jak powstają najdroższe i najbardziej luksusowe zachcianki, o których większość z nas może tylko pomarzyć? W jaki sposób są projektowane i budowane? W nowej serii „Luksusowe zachcianki” odpowiemy na pytania, które zawsze chciałeś zadać. Nowe show, które obnaża ludzkie kaprysy. Dowiemy się na jakie najdroższe i szokujące zachcianki ludzie są skłonni przeznaczyć swoje życiowe oszczędności. Co to jest, jak działa i dlaczego jest takie drogie… a także dlaczego na świecie są tacy, którzy są w stanie zapłacić 8 milionów dolarów, aby popływać w basenie! W nowej serii nie zabraknie pomysłów na najdroższe, najbardziej zwariowane i nadzwyczaj ekstremalne przykłady luksusowych ludzkich fanaberii. Poznaj „Luksusowe zachcianki”, a być może natrafisz na swoją wymarzoną! "Pływające rezydencje". Podczas gdy wielu ludzi marzy o zakupie posiadłości przy jeziorze, bogacze kupują domy na wodzie! Budynki, które wyposażeniem dorównują pięciogwiazdkowym hotelom stają się must-have każdego milionera. Zaopatrzone we wszystkie udogodnienia, z lądowiskami dla helikopterów, kominkami, piwniczkami z winami i doskonale wyposażonymi kuchniami. Brzmi intrygująco? Oglądaj „Luksusowe zachcianki”!

/ USA / program
2019-07-06 02:40 Luksusowe zachcianki, odc. 2/6 Logo TTV

Opis (streszczenie): Baseny, jachty, pływające domy… Jak powstają najdroższe i najbardziej luksusowe zachcianki, o których większość z nas może tylko pomarzyć? W jaki sposób są projektowane i budowane? W nowej serii „Luksusowe zachcianki” odpowiemy na pytania, które zawsze chciałeś zadać. Nowe show, które obnaża ludzkie kaprysy. Dowiemy się na jakie najdroższe i szokujące zachcianki ludzie są skłonni przeznaczyć swoje życiowe oszczędności. Co to jest, jak działa i dlaczego jest takie drogie… a także dlaczego na świecie są tacy, którzy są w stanie zapłacić 8 milionów dolarów, aby popływać w basenie! W nowej serii nie zabraknie pomysłów na najdroższe, najbardziej zwariowane i nadzwyczaj ekstremalne przykłady luksusowych ludzkich fanaberii. Poznaj „Luksusowe zachcianki”, a być może natrafisz na swoją wymarzoną! "Niezwykłe baseny". W dzisiejszych czasach basen stał się symbolem statusu społecznego. Jednak przewidywalny prostokątny kształt odszedł już na zawsze do lamusa. Obecnie jedynym ograniczeniem dla wielkości i wyglądu basenu jest wyobraźnia właściciela. Niektórzy z nich przeistaczają proste przydomowe podwórko w imponujący pięciogwiazdkowe kąpielisko z widowiskowymi wodospadami, niezwykłymi zjeżdżalniami, przytulnymi miejscami do odpoczynku, kuchniami na świeżym powietrzu i cieszącymi oczy fontannami. Zobacz „Luksusowe zachcianki” milionerów i przekonaj się, jak bardzo przydomowy basen może zmienić całą posiadłość.

/ USA / program
2019-07-04 02:05 Luksusowe zachcianki, odc. 1/6 Logo TTV

Opis (streszczenie): Baseny, jachty, pływające domy… Jak powstają najdroższe i najbardziej luksusowe zachcianki, o których większość z nas może tylko pomarzyć? W jaki sposób są projektowane i budowane? W nowej serii „Luksusowe zachcianki” odpowiemy na pytania, które zawsze chciałeś zadać. Nowe show, które obnaża ludzkie kaprysy. Dowiemy się na jakie najdroższe i szokujące zachcianki ludzie są skłonni przeznaczyć swoje życiowe oszczędności. Co to jest, jak działa i dlaczego jest takie drogie… a także dlaczego na świecie są tacy, którzy są w stanie zapłacić 8 milionów dolarów, aby popływać w basenie! W nowej serii nie zabraknie pomysłów na najdroższe, najbardziej zwariowane i nadzwyczaj ekstremalne przykłady luksusowych ludzkich fanaberii. Poznaj „Luksusowe zachcianki”, a być może natrafisz na swoją wymarzoną! "Wyszukane domki z bali". Domki z drewna cieszą się wielką popularnością z powodu niskich kosztów budowy, skromnego wyposażenia i łatwości w ich wybudowaniu. A jak wyglądają domki z drewnianych bali należące do bogaczy? Zdecydowanie nie są ani ascetyczne, ani tworzone małymi nakładami pieniężnymi. Rustykalne wnętrze styka się w nich z najnowszą technologią, która dba o zaspokojenie wszystkich potrzeb milionerów i ich gości. Jako że znajdują się w odosobnionych miejscach, muszą posiadać wszystko, czego potrzeba, by mile spędzić czas – piwniczkę z winami, basen, stoły do gry w karty, sale sportowe, wysokiej klasy sprzęt elektroniczny. I to wszystko w dzikiej głuszy! Chcesz dowiedzieć się więcej o życiu w przepychu? Oglądaj „Luksusowe zachcianki”!

/ USA / program
Reklama

Emisje archiwalne Luksusowe zachcianki


Emisja Luksusowe zachcianki miała miejsce:

2019-03-03 06:45 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 10 Logo TTV
USA / program
2019-02-24 06:45 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 9/10 Logo TTV
USA / program
2019-02-17 06:45 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 8/10 Logo TTV
USA / program
2019-02-10 06:45 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 7/10 Logo TTV
USA / program
2019-02-03 06:45 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 6/10 Logo TTV
USA / program
2019-01-27 07:40 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 5/10 Logo TTV
USA / program
2019-01-20 07:40 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 4/10 Logo TTV
USA / program
2019-01-13 07:45 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 3/10 Logo TTV
USA / program
2019-01-06 06:40 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 2/10 Logo TTV
USA / program
2019-01-03 02:05 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 1/10 Logo TTV
USA / program
2018-12-30 06:45 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 1/10 Logo TTV
USA / program
2018-12-23 06:15 Luksusowe zachcianki, odc. 6 Logo TTV
USA / program
2018-12-16 06:15 Luksusowe zachcianki, odc. 5/6 Logo TTV
USA / program
2018-12-09 06:15 Luksusowe zachcianki, odc. 4/6 Logo TTV
USA / program
2018-12-02 06:15 Luksusowe zachcianki, odc. 3/6 Logo TTV
USA / program
2018-11-25 06:15 Luksusowe zachcianki, odc. 2/6 Logo TTV
USA / program
2018-11-18 06:15 Luksusowe zachcianki, odc. 1/6 Logo TTV
USA / program
2018-06-08 18:40 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 1/10 Logo TTV

Opis (streszczenie):

/ USA / program
2017-12-29 13:25 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 4/10 Logo TTV
USA / program
2017-12-28 13:35 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 3/10 Logo TTV
USA / program
2017-12-27 13:35 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 2/10 Logo TTV
USA / program
2017-12-08 18:40 Luksusowe zachcianki, odc. 6 Logo TTV
USA / program
2017-12-01 18:40 Luksusowe zachcianki, odc. 5/6 Logo TTV
USA / program
2017-11-24 18:40 Luksusowe zachcianki, odc. 4/6 Logo TTV
USA / program
2017-11-17 18:40 Luksusowe zachcianki, odc. 3/6 Logo TTV
USA / program
2017-11-10 18:40 Luksusowe zachcianki, odc. 2/6 Logo TTV
USA / program
2017-11-03 18:40 Luksusowe zachcianki, odc. 1/6 Logo TTV
USA / program
2017-10-29 10:35 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 10 Logo TTV
USA / program
2017-10-28 14:00 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 9/10 Logo TTV
USA / program
2017-10-22 10:35 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 9/10 Logo TTV
USA / program
2017-10-21 14:00 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 8/10 Logo TTV
USA / program
2017-10-15 10:35 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 8/10 Logo TTV
USA / program
2017-10-14 14:00 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 7/10 Logo TTV
USA / program
2017-10-08 10:35 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 7/10 Logo TTV
USA / program
2017-10-07 14:00 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 6/10 Logo TTV
USA / program
2017-10-01 10:35 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 6/10 Logo TTV
USA / program
2017-09-30 14:00 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 5/10 Logo TTV
USA / program
2017-09-24 10:35 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 5/10 Logo TTV
USA / program
2017-09-23 14:00 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 4/10 Logo TTV
USA / program
2017-09-17 10:35 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 4/10 Logo TTV
USA / program
2017-09-16 14:00 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 3/10 Logo TTV
USA / program
2017-09-10 10:35 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 3/10 Logo TTV
USA / program
2017-09-09 14:00 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 2/10 Logo TTV
USA / program
2017-09-03 10:35 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 2/10 Logo TTV
USA / program
2017-09-02 14:00 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 1/10 Logo TTV
USA / program
2017-08-31 13:45 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 1/10 Logo TTV
USA / program
2017-08-27 10:35 Luksusowe zachcianki, sez. 2, odc. 1/10 Logo TTV
USA / program
2017-08-26 14:00 Luksusowe zachcianki, odc. 6 Logo TTV
USA / program
2017-08-25 13:45 Luksusowe zachcianki, odc. 6 Logo TTV
USA / program
2017-08-24 13:45 Luksusowe zachcianki, odc. 5/6 Logo TTV
USA / program
2017-08-20 10:35 Luksusowe zachcianki, odc. 6 Logo TTV
USA / program
2017-08-19 14:00 Luksusowe zachcianki, odc. 5/6 Logo TTV
USA / program
2017-08-18 13:45 Luksusowe zachcianki, odc. 4/6 Logo TTV
USA / program
2017-08-17 13:45 Luksusowe zachcianki, odc. 3/6 Logo TTV
USA / program
2017-08-14 07:15 Luksusowe zachcianki, odc. 5/6 Logo TTV
USA / program
2017-08-13 10:35 Luksusowe zachcianki, odc. 5/6 Logo TTV
USA / program
2017-08-12 14:00 Luksusowe zachcianki, odc. 4/6 Logo TTV
USA / program
2017-08-11 13:45 Luksusowe zachcianki, odc. 2/6 Logo TTV
USA / program
2017-08-10 13:45 Luksusowe zachcianki, odc. 1/6 Logo TTV
USA / program
2017-08-06 10:35 Luksusowe zachcianki, odc. 4/6 Logo TTV
USA / program
2017-07-30 10:35 Luksusowe zachcianki, odc. 3/6 Logo TTV
USA / program

Emisja w stacjach


Luksusowe zachcianki można obejrzeć w:

Emisje w: TTV

Typy audycji


Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji


Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info
Do góry