Reklama

Na ratunek restauracjom godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Na ratunek restauracjom będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-09-04

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 1/26: Brownstone Bistro Logo Food Network
Brownstone Bistro potrzebuje wielkich zmian. Niestety, właściciele - ojciec i syn nie mogą dojść do porozumienia. Derek Minkensky i Paula Velez z programu "Na ratunek restauracjom" podejmują ostateczną próbę ocalenia rodzinnej firmy. Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-05

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 2/26: Królewskie Karaiby Logo Food Network
Ainsley, szef kuchni w Royal Caribbean jest równie niefrasobliwy, co doświadczony. Niestety, prace budowlane dekonstruują okolice restauracji. Czy program "Na ratunek restauracjom" sprawi, że Ainsley zacznie przykładać się do pracy? Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-06

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 3/26: El Fogon Logo Food Network
Znawcy smaków peruwiańskich, Jorge i Paolo, mają wspólne marzenia, jednak ograniczenia czasowe i finansowe utrudniają im rozwój. Czy program "Na ratunek restauracjom" udzieli 'El Fogon' potrzebnego wsparcia? Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial
Reklama

2018-09-07

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 4/26: Modna dzielnica Logo Food Network
Właściciel restauracji Piraba marzy o radykalnych zmianach, jednak o ciekawe pomysły jest równie trudno, co o stałych klientów. Czy program "Na ratunek restauracjom" ocali podstarzałą restaurację? Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-08

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 5/26: Vindaloo Logo Food Network
Vidaloo grozi zamknięcie po roku złych pomysłów, bezdusznej biurokracji i serii pozbawionych skrupułów kontraktorów. Czy program "Na ratunek restauracjom" jest w stanie pomóc rodzinnej firmie? Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-11

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 6/26: Village Pizza Logo Food Network
Lokal Village Pizza był niegdyś popularnym miejscem, jednak po latach zamiłowanie właścicielki - Bernice do starzyzny pogrążyło pizzerię. Specjaliści z naszego programu pozbędą się kiczu i skoncentrują na ekscentrycznym stylu restauracji. Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-12

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 7/26: Curry i Roti Logo Food Network
Curry+Roti, karaibska restauracja w drugim pokoleniu przechodzi kryzys tożsamości - nie wiadomo, czy jest barem z jedzeniem na wynos czy elegancką restauracją. Program "Na ratunek restauracjom" wyrusza na ratunek tonącego statku. Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-13

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 8/26: Peninsula Resort Logo Food Network
Peninsula Resort wkrótce będzie obchodził 50. rocznicę istnienia, lecz cierpliwość prowadzącej go rodziny powoli się kończy. Czy ekspertom programu uda się ożywić ten zmęczony lokal w zaledwie sześć dni? Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-14

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 9/26: 6th Street Pub 'n' Grill Logo Food Network
Mick ma wielkie marzenia, lecz potrzebuje pomocy w ich realizacji. Program "Na ratunek restauracjom" wysyła najlepszego szefa kuchni, Andreę Nicholson i projektantkę Cheryl Torrenueva, aby odmienić podupadły lokal. Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-15

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 10/26: Hillbilly Heaven Logo Food Network
Posiadające przygnębiający jadłospis i tragiczny wystrój Hillbilly Heaven to kiczowaty koszmar. Zakręcony właściciel lokalu, Cameron, będzie teraz testował wytrzymałość zaprawionego w bojach zespołu programu "Na ratunek restauracjom". Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-18

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 11/26: Rap's Logo Food Network
Rap's odczuwa konkurencję ze strony nowych karaibskich restauracji w okolicy. Niestety, menu lokalu nie dorównuje rywalom, a wystrój przypomina krajobraz po tropikalnej burzy. Czy dzięki naszym ekspertom znów zaświeci tam słońce? Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-19

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 12/26: Naan i Kabob Logo Food Network
Afgańska restauracja Naan & Kabob to przedsięwzięcie, prowadzone przez rodzeństwo. Jednak gdy sprzedaż spada, biznes staje w obliczu rozłamu. Czy ekspertom programu "Na ratunek restauracjom" uda się uratować kulejącą restaurację? Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-20

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 13/26: Frankie's Logo Food Network
Frankie's, podupadły, zatłuszczony lokal, dni świetności ma już za sobą. W obliczu malejących zysków, imiennik restauracji gotów jest pożegnać się z zaniedbanym lokalem. Czy dzięki naszym ekspertom znów uwierzy w siebie? Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-21

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 14/26: Golden Pizza Logo Food Network
Golden Pizza jest otwarta codziennie od prawie 30 lat. Czy mistrz kucharski Corbin Tomaszeski i projektantka Montana Burnett pomogą pizzerii tchnąć nowe życie w upadający biznes? Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-22

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 15/26: Italian Garden Logo Food Network
Joe, który otworzył Italian Garden 15 lat temu, czuje, że jego "autentyczny" gorący bufet jest pierwszorzędnej jakości, lecz przynosi straty. Kucharz Adam Hynam-Smith i projektantka Paula Smith z programu przychodzą mu z pomocą. Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial
Reklama

2018-09-25

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 16/26: Brookelynn's Bistro Logo Food Network
Brat i siostra prowadzą zażarty spór na temat należącego do nich baru z jedzeniem na wynos. Nie mając środków na urządzenie ogromnej powierzchni, Eric i Nancy kłócą się o to, jak sprawić, by restauracja zaczęła prosperować. Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-26

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 17/26: Legends Logo Food Network
Reza poświęcił wszystko, by rozkręcić Legends Bar and Eatery, a wszystko to dla wiernych klientów, którzy niestety już się starzeją. Legends potrzebuje pomocy naszego programu, by przyciągać również młode rodziny z okolicy. Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-27

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 18/26: Restauracja Rosey's Logo Food Network
Położona na przemysłowym odludziu restauracja Rosey's Eatery sprawia wrażenie, jakby od lat nie odwiedzali jej klienci. Finansowa niezależność rodziny wisi na włosku, Yusi i Sophie bardzo potrzebują więc pomocy, by przyciągnąć klientów. Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-28

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 19/26: Bar ze świeżymi kanapkami Logo Food Network
Otwierając lokal o nazwie Fresh Sandwich Shop, Kaylea wierzyła, że spełni się jej marzenie o byciu szefem kuchni. Po siedmiu miesiącach brakuje jej pieniędzy, sił i inspiracji. Nasi eksperci muszą na nowo obudzić w niej pasję. Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial

2018-09-29

02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 20/26: Owoce morza u Lucy Logo Food Network
Lucy's Seafood to lokal przyjazny rodzinom, lecz właściciel Len, widząc tłumy młodych, pracujących ludzi odwiedzających restauracje w okolicy, chce przyciągnąć ich również do siebie. Czy nasi eksperci potrafią mu w tym pomóc? Czy dwóch specjalistów z branży będzie w stanie odwrócić złą passę restauracji, które znalazły się na krawędzi bankructwa? Dwójka ekspertów podejmie wyzwanie przekształcenia podupadłych knajpek w kwitnące przedsiębiorstwa. Mając niecały tydzień na przeprowadzenie całej operacji, łącznie z kompletnym remontem i ponownym otwarciem lokalu, nasi bohaterowie muszą zmierzyć się z ryzykowną i pełną niespodzianek przygodą.
/ Kanada / serial
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Na ratunek restauracjom. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Na ratunek restauracjom w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Na ratunek restauracjom.

Poprzednie emisje Na ratunek restauracjom

Emisja Na ratunek restauracjom miała miejsce:

2018-08-01, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 18/26: Restauracja Rosey's Logo Food Network
2018-07-31, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 17/26: Legends Logo Food Network
2018-07-28, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 16/26: Brookelynn's Bistro Logo Food Network
2018-07-27, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 15/26: Italian Garden Logo Food Network
2018-07-26, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 14/26: Golden Pizza Logo Food Network
2018-07-25, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 13/26: Frankie's Logo Food Network
2018-07-24, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 12/26: Naan i Kabob Logo Food Network
2018-07-21, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 11/26: Rap's Logo Food Network
2018-07-20, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 10/26: Hillbilly Heaven Logo Food Network
2018-07-19, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 9/26: 6th Street Pub 'n' Grill Logo Food Network
Reklama
2018-07-18, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 8/26: Peninsula Resort Logo Food Network

Emisje archiwalne Na ratunek restauracjom

Emisja Na ratunek restauracjom miała miejsce:

2018-07-17, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 7/26: Curry i Roti Logo Food Network
2018-07-14, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 6/26: Village Pizza Logo Food Network
2018-07-13, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 5/26: Vindaloo Logo Food Network
2018-07-12, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 4/26: Modna dzielnica Logo Food Network
2018-07-11, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 3/26: El Fogon Logo Food Network
2018-07-10, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 2/26: Królewskie Karaiby Logo Food Network
2018-07-07, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 1/26: Brownstone Bistro Logo Food Network
2018-06-05, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 26: Portugril Logo Food Network
2018-06-02, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 25/26: The Curzon Logo Food Network
2018-06-01, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 24/26: Marky and Sparky's Logo Food Network
2018-05-31, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 23/26: Tajska prostota Logo Food Network
2018-05-30, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 22/26: Duffy's Tavern Logo Food Network
2018-05-29, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 21/26: Classico - Pizza i makaron Logo Food Network
2018-05-26, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 20/26: Owoce morza u Lucy Logo Food Network
2018-05-25, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 19/26: Bar ze świeżymi kanapkami Logo Food Network
2018-05-24, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 18/26: Restauracja Rosey's Logo Food Network
2018-05-23, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 17/26: Legends Logo Food Network
2018-05-22, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 16/26: Brookelynn's Bistro Logo Food Network
2018-05-19, 02:05 Na ratunek restauracjom, odc. 15/26: Italian Garden Logo Food Network

Emisja w stacjach

Na ratunek restauracjom można obejrzeć w:

Emisje w: Food Network

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info