Reklama

Nowa elita brytyjskiej stolicy godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Najbliższe emisje Nowa elita brytyjskiej stolicy

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Nowa elita brytyjskiej stolicy będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-28

11:35 Nowa elita brytyjskiej stolicy Logo TTV
Ten dokument prezentuje nową grupę bogaczy z Nigerii, którzy osiedlają się z najzamożniejszych dzielnicach Londynu. To oni tworzą nową wspólnotę brytyjskiej stolicy. Podejrzymy fascynujący i barwny świat tej populacji, która podbija Londyn. Przez ostatnie 15 lat sytuacja ekonomiczna w Nigerii radykalnie się poprawia. Jej mieszkańcy szukają nowych możliwości. Spełnieniem marzeń dla większości z nich jest stolica Anglii. Wydają tu bajońskie sumy na nieruchomości, wykształcenie dzieci w najlepszych szkołach i inne luksusowe potrzeby. Odpoczywają w weekendy na mega wypasionych jachtach, czy dworskich posiadłościach. Następnie wracamy z bohaterami do Lagos by zderzyć się z rzeczywistością, w której widzimy, jak to jest być miliarderem w kraju, gdzie, pomimo sukcesów gospodarczych, wciąż ponad 90% ludzi żyje za mniej niż dwa dolary dziennie.
/ Wielka Brytania / dokument
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Nowa elita brytyjskiej stolicy. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Nowa elita brytyjskiej stolicy w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Nowa elita brytyjskiej stolicy.

Poprzednie emisje Nowa elita brytyjskiej stolicy

Emisja Nowa elita brytyjskiej stolicy miała miejsce:

2018-09-02, 06:35 Nowa elita brytyjskiej stolicy Logo TTV
Wielka Brytania / dokument

Emisje archiwalne Nowa elita brytyjskiej stolicy

Emisja Nowa elita brytyjskiej stolicy miała miejsce:

2018-01-14, 11:00 Nowa elita brytyjskiej stolicy Logo TTV
Wielka Brytania / dokument
2017-08-07, 09:10 Nowa elita brytyjskiej stolicy Logo TTV
Wielka Brytania / dokument

Emisja w stacjach

Nowa elita brytyjskiej stolicy można obejrzeć w:

Emisje w: TTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info