Reklama

Pierwszy stopień do piekła godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Pierwszy stopień do piekła będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-10-23

16:05 Trwa...  Pierwszy stopień do piekła, odc. 4 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Tym razem Jared Hasselhoff ma szansę spełnić marzenie wielu chłopców i mężczyzn – przejedzie się samochodem Formuły 1. Będzie to jednak jedynie rozgrzewka przed lotem odrzutowym myśliwcem Hawker Hunter, kiedy to jego ciało zostanie poddane przeciążeniu rzędu 10 g. Zobaczymy, jak zniesie to organizm śmiałka. Ponadto w programie dowiemy się, dlaczego nie warto skakać do wody na brzuch. Twórcy serii odwiedzą też nietypową restaurację w Tajwanie, w której jedzenie serwowane jest w... toalecie. Zobaczymy też jedno z najbardziej zanieczyszczonych miast na świecie – Dzierżyńsk w Rosji.
Czas trwania: 48min. / Niemcy / 2016 / serial dokumentalny

2018-10-24

16:05 Pierwszy stopień do piekła, odc. 5 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Tym razem Jared Hasselhoff przekonuje się, że życie kowbojów na Dzikim Zachodzie wcale nie było tak atrakcyjne, jak się to wydaje wielbicielom westernów. Siedzenie w siodle przez cały dzień i pilnowanie bydła mogło dać się we znaki. Nocowanie pod gołym niebem przy ognisku to też nie musi być frajda, zwłaszcza gdy trzeba się wystrzegać ataku grzechotnika. Poganiacze bydła musi sami zszywać swoje rany, łapać zwierzęta na lasso i znakować cielęta. Ponadto w programie prezentacja możliwości helikoptera Black Hawk. Zobaczymy również przy pracy indonezyjskich rybaków. Jared będzie musiał być naprawdę twardy, gdy zostanie ugoszczony pewnym obrzydliwym daniem.
Czas trwania: 48min. / Niemcy / 2016 / serial dokumentalny

2018-10-25

16:00 Pierwszy stopień do piekła, odc. 6 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Tym razem Jared Hasselhoff bierze udział w rozgrywanym w Oklahomie tradycyjnym turnieju łapania sumów gołymi rękami. Przekonuje się, że ta konkurencja to prawdziwy sport ekstremalny. Ponadto w dzisiejszym odcinku Jared zostanie porażony paralizatorem. W programie wystąpi również Sune Häggmark, który zarabia na... odchodach łosi. Czeka nas także wizyta w Caracas, które według statystyk jest najniebezpieczniejszym miastem na świecie. Mieszkańcy żyją tu w strachu przed złodziejami, porywaczami i wojnami gangów. Zobaczymy również największy wóz strażacki na świecie. Pojazd używany jest na lotnisku w niemieckim Lipsku.
Czas trwania: 49min. / Niemcy / 2016 / serial dokumentalny
Reklama
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Pierwszy stopień do piekła. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Pierwszy stopień do piekła w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 180 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Pierwszy stopień do piekła.

Poprzednie emisje Pierwszy stopień do piekła

Emisja Pierwszy stopień do piekła miała miejsce:

2018-10-18, 16:00 Pierwszy stopień do piekła, odc. 3 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Tym razem Jared Hasselhoff chce uraczyć się najbardziej pikantnymi potrawami na świecie. W tym celu wyrusza w ekstremalną kulinarną podróż. W Meksyku zjada słynne papryczki jalapeno. W Nowym Jorku spotyka się z szefem kuchni, który gotuje w... masce gazowej, ponieważ przyrządza najostrzejsze curry na świecie. Następnie Evil zatrzymuje się w Bristolu, gdzie spotyka się z uczestnikami konkursu jedzenia chili. Otrzymuje od nich wskazówki, które przydają mu się podczas ostatniego punktu podróży – Indii. Poznaje tam kobietę, która trafiła do Księgi rekordów Guinnessa, pochłaniając niesamowite ilości chili. Na dodatek wciera je sobie w oczy. Jared również spróbuje to zrobić.
Niemcy / 2016 / serial dokumentalny
2018-10-17, 16:00 Pierwszy stopień do piekła, odc. 2 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): Tym razem Jared Hasselhoff pozna koszmar związany z ekstremalną deprywacją snu. Celem prowadzącego będzie czuwanie przez 96 godzin. Widzowie przekonają się, co to oznacza dla ludzkiego organizmu. Z powodu braku snu cierpi zarówno ciało, jak i psychika. Pogarszają się czas reakcji, równowaga, zmniejszają się wytrzymałość i koncentracja. Mimo że Jared będzie w nie najlepszej kondycji, czekają go niełatwe zadania. Ponadto w programie lądowanie na najniebezpieczniejszym lotnisku świata – porcie Lukla w Nepalu. Dowiemy się też, jak z kilku zwykłych samochodów stworzyć sportowe auto. W odcinku także chwile grozy podczas wyjątkowego pokazu rzucania nożami.
Niemcy / 2016 / serial dokumentalny
2018-10-16, 16:00 Pierwszy stopień do piekła, odc. 1 Logo FOKUS TV
Opis (streszczenie): W tym odcinku Jared "Evil" Hasselhoff ma do wykonania trudne zadanie – musi zgubić ścigającego go ogara. Stosuje przy tym różne sposoby: wchodzi do lodowatej rzeki, naciera się błotem, aby zniwelować swój zapach, wspina się na strome skały. Gdy wszystko to zawodzi, Evil ma jeszcze jednego asa w rękawie – helikopter. Następnie zgadza się stanąć w ringu z Marie Lang, mistrzynią świata w kick-boxingu. Ponadto w programie zobaczymy laptop i pendrive, które według producentów mają być niezniszczalne. Twórcy programu postanawiają to sprawdzić, używając do testów m.in. kałasznikowa.
Niemcy / 2016 / serial dokumentalny

Emisje archiwalne Pierwszy stopień do piekła

Emisja Pierwszy stopień do piekła miała miejsce:

2018-04-10, 22:00 Pierwszy stopień do piekła, odc. 6 Premiera Logo FOKUS TV
Niemcy / 2016 / serial dokumentalny
2018-04-03, 22:00 Pierwszy stopień do piekła, odc. 5 Premiera Logo FOKUS TV
Niemcy / 2016 / serial dokumentalny
2018-03-27, 22:00 Pierwszy stopień do piekła, odc. 4 Premiera Logo FOKUS TV
Niemcy / 2016 / serial dokumentalny
2018-03-20, 22:00 Pierwszy stopień do piekła, odc. 3 Premiera Logo FOKUS TV
Niemcy / 2016 / serial dokumentalny
2018-03-13, 22:00 Pierwszy stopień do piekła, odc. 2 Premiera Logo FOKUS TV
Niemcy / 2016 / serial dokumentalny
2018-03-06, 22:00 Pierwszy stopień do piekła, odc. 1 Premiera Logo FOKUS TV
Niemcy / 2016 / serial dokumentalny

Emisja w stacjach

Pierwszy stopień do piekła można obejrzeć w:

Emisje w: FOKUS TV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info