Reklama

Wielka demolka godziny emisji w telewizji, obsada, kiedy leci i gdzie obejrzeć

Przycisk Zapisz przy transmisji pozwala na szybkie dodanie wydarzenia do kalendarza: iCalendar, Google Calendar, Outlook.

Emisja Wielka demolka będzie miała miejsce (premiera, powtórka):

2018-08-16

19:00 Wielka demolka, odc. 13 Logo HGTV
Przystojny pasjonat wnętrzarstwa James Cameron. Trzydzieści sekund na decyzję. Jedno nielubiane pomieszczenie. Wielka demolka. Na koniec udana metamorfoza czy wielkie pobojowisko? Wszystko zależy od ciebie. Jeśli chcesz, żeby Jason Cameron wyremontował choć jeden pokój w twoim domu, najpierw musisz go całkowicie wyburzyć. To nie jest jednak takie proste. Masz na to tylko pół godziny. Jeśli nie zdążysz, nici z remontu i zostajesz z bałaganem. Jeśli zrobisz to szybko możesz spróbować zdemolować kolejne pomieszczenie. W końcu im większa demolka, tym rozleglejszy remont. Wszystko w twoich rękach! Jeżeli miałbyś 30 minut na rozwalenie najgorszego pomieszczenia w swoim domu co by to było? Paul i Heather Frietch nie znoszą pralni i łazienki dla gości. Bez wahania korzystają z oferty Jasona i rozwalają je w 30 minut. Po demolce do akcji wkroczy Jason, który ma za zadanie stworzyć w tym miejscu świetnie zorganizowaną przestrzeń dla Paula i Heather, ale przede wszystkim dla ich czwórki dzieciaków.
/ USA / program
Strona zawiera informacje na temat godzin emisji (czyli kiedy leci) dla Wielka demolka. Jeżeli stacje telewizyjne planują w najbliższym czasie nadać audycję (premiera, powtórki) w sekcji najbliższe emisje umieszczone są informacje na temat jakiego dnia, o której godzinie oraz na jakiej antenie można obejrzeć program. W przypadku braku Wielka demolka w ramówkach jakiekogokolwiek kanału wyświetlona jest lista poprzednich emisji z ostatnich 30 dni. Brak informacji na temat poprzednich i przyszłych wyświetleń oznacza, że żadna z ponad 170 stacji obecnych w programie telewizyjnym naziemna.info, nie nadawała audycji i nie planuje tego w najbliższym czasie. Na stronie znajdują się informacje na temat tego kiedy będą powtórki lub kiedy będzie powtórka audycji Wielka demolka.

Poprzednie emisje Wielka demolka

Emisja Wielka demolka miała miejsce:

2018-08-09, 19:30 Wielka demolka, odc. 12/13 Logo HGTV
Przystojny pasjonat wnętrzarstwa James Cameron. Trzydzieści sekund na decyzję. Jedno nielubiane pomieszczenie. Wielka demolka. Na koniec udana metamorfoza czy wielkie pobojowisko? Wszystko zależy od ciebie. Jeśli chcesz, żeby Jason Cameron wyremontował choć jeden pokój w twoim domu, najpierw musisz go całkowicie wyburzyć. To nie jest jednak takie proste. Masz na to tylko pół godziny. Jeśli nie zdążysz, nici z remontu i zostajesz z bałaganem. Jeśli zrobisz to szybko możesz spróbować zdemolować kolejne pomieszczenie. W końcu im większa demolka, tym rozleglejszy remont. Wszystko w twoich rękach! Brak zmywarki, schowków i porzestrzeni do przygotowywania posiłków sprawił, że Brian i Ashley najchętniej rozwaliliby całą kuchnię młotem. Na ratunek przybywa Jason Cameron, dzięki któremu będą mogli to zrobićć. Jeśli tylko zrobią to w ciągu 30 minut, stworzy im nową, funkcjonalną kuchnię. Przekroczenie czasu to remont na własną rękę!
2018-08-09, 19:00 Wielka demolka, odc. 11/13 Logo HGTV
Przystojny pasjonat wnętrzarstwa James Cameron. Trzydzieści sekund na decyzję. Jedno nielubiane pomieszczenie. Wielka demolka. Na koniec udana metamorfoza czy wielkie pobojowisko? Wszystko zależy od ciebie. Jeśli chcesz, żeby Jason Cameron wyremontował choć jeden pokój w twoim domu, najpierw musisz go całkowicie wyburzyć. To nie jest jednak takie proste. Masz na to tylko pół godziny. Jeśli nie zdążysz, nici z remontu i zostajesz z bałaganem. Jeśli zrobisz to szybko możesz spróbować zdemolować kolejne pomieszczenie. W końcu im większa demolka, tym rozleglejszy remont. Wszystko w twoich rękach! Mike i Christie wiele elementów swojego domu stworzyli sami. Polegli jednak na etapie sypialni i łazienki. Na szczęście Jason jest w stanie im pomóc, wystarczy, że zdążą wyburzyć wszystko czego chcą się pozbyć w 30 minut.
Reklama
2018-08-02, 19:30 Wielka demolka, odc. 10/13 Logo HGTV
Przystojny pasjonat wnętrzarstwa James Cameron. Trzydzieści sekund na decyzję. Jedno nielubiane pomieszczenie. Wielka demolka. Na koniec udana metamorfoza czy wielkie pobojowisko? Wszystko zależy od ciebie. Jeśli chcesz, żeby Jason Cameron wyremontował choć jeden pokój w twoim domu, najpierw musisz go całkowicie wyburzyć. To nie jest jednak takie proste. Masz na to tylko pół godziny. Jeśli nie zdążysz, nici z remontu i zostajesz z bałaganem. Jeśli zrobisz to szybko możesz spróbować zdemolować kolejne pomieszczenie. W końcu im większa demolka, tym rozleglejszy remont. Wszystko w twoich rękach! Michael i LaToya demolują swoją piwnicę. W jej miejscu powstanie dodatkowy pokój, który nie tylko będzie pokojem do rozrywek, ale i pokojem gościnnym, za sprawą ukrytego łóżka.
2018-08-02, 19:00 Wielka demolka, odc. 9/13 Logo HGTV
Przystojny pasjonat wnętrzarstwa James Cameron. Trzydzieści sekund na decyzję. Jedno nielubiane pomieszczenie. Wielka demolka. Na koniec udana metamorfoza czy wielkie pobojowisko? Wszystko zależy od ciebie. Jeśli chcesz, żeby Jason Cameron wyremontował choć jeden pokój w twoim domu, najpierw musisz go całkowicie wyburzyć. To nie jest jednak takie proste. Masz na to tylko pół godziny. Jeśli nie zdążysz, nici z remontu i zostajesz z bałaganem. Jeśli zrobisz to szybko możesz spróbować zdemolować kolejne pomieszczenie. W końcu im większa demolka, tym rozleglejszy remont. Wszystko w twoich rękach! Annie i Mark Drahman podejmują się wyzwania i rozwalają w 30 minut każde pomieszczenie, którego nienawidzą w swoim domu. Jason przemieni je w rodzinny pokój.
2018-07-26, 19:30 Wielka demolka, odc. 8/13 Logo HGTV
Przystojny pasjonat wnętrzarstwa James Cameron. Trzydzieści sekund na decyzję. Jedno nielubiane pomieszczenie. Wielka demolka. Na koniec udana metamorfoza czy wielkie pobojowisko? Wszystko zależy od ciebie. Jeśli chcesz, żeby Jason Cameron wyremontował choć jeden pokój w twoim domu, najpierw musisz go całkowicie wyburzyć. To nie jest jednak takie proste. Masz na to tylko pół godziny. Jeśli nie zdążysz, nici z remontu i zostajesz z bałaganem. Jeśli zrobisz to szybko możesz spróbować zdemolować kolejne pomieszczenie. W końcu im większa demolka, tym rozleglejszy remont. Wszystko w twoich rękach! Kiedy John i Lisa Hilbert demolują trzecie piętro swojego starego domu, Jason Cameron rusza do akcji i zamienia je w przyjazną przestrzeń dla ich trzech synów.
2018-07-26, 19:00 Wielka demolka, odc. 7/13 Logo HGTV
Przystojny pasjonat wnętrzarstwa James Cameron. Trzydzieści sekund na decyzję. Jedno nielubiane pomieszczenie. Wielka demolka. Na koniec udana metamorfoza czy wielkie pobojowisko? Wszystko zależy od ciebie. Jeśli chcesz, żeby Jason Cameron wyremontował choć jeden pokój w twoim domu, najpierw musisz go całkowicie wyburzyć. To nie jest jednak takie proste. Masz na to tylko pół godziny. Jeśli nie zdążysz, nici z remontu i zostajesz z bałaganem. Jeśli zrobisz to szybko możesz spróbować zdemolować kolejne pomieszczenie. W końcu im większa demolka, tym rozleglejszy remont. Wszystko w twoich rękach! Ben i Lynne Adams są rodzicami niedowidzącego chłopca, który mimo przeciwności losu wspaniale radzi sobie z codziennością. Jason Cameron sprawi, że ich dom będzie jeszcze bardziej przyjazny i dostępny dla ich syna.
2018-07-19, 19:30 Wielka demolka, odc. 6/13 Logo HGTV
Przystojny pasjonat wnętrzarstwa James Cameron. Trzydzieści sekund na decyzję. Jedno nielubiane pomieszczenie. Wielka demolka. Na koniec udana metamorfoza czy wielkie pobojowisko? Wszystko zależy od ciebie. Jeśli chcesz, żeby Jason Cameron wyremontował choć jeden pokój w twoim domu, najpierw musisz go całkowicie wyburzyć. To nie jest jednak takie proste. Masz na to tylko pół godziny. Jeśli nie zdążysz, nici z remontu i zostajesz z bałaganem. Jeśli zrobisz to szybko możesz spróbować zdemolować kolejne pomieszczenie. W końcu im większa demolka, tym rozleglejszy remont. Wszystko w twoich rękach! Właściciele domu niszczą zagraconą kuchnię. James Cameron tworzy w jej miejscu przestrzenną kuchnię z jadalnią. Renowacji zostanie też poddana piwnica, w której powstanie domowe biuro.
2018-07-19, 19:00 Wielka demolka, odc. 5/13 Logo HGTV
Przystojny pasjonat wnętrzarstwa James Cameron. Trzydzieści sekund na decyzję. Jedno nielubiane pomieszczenie. Wielka demolka. Na koniec udana metamorfoza czy wielkie pobojowisko? Wszystko zależy od ciebie. Jeśli chcesz, żeby Jason Cameron wyremontował choć jeden pokój w twoim domu, najpierw musisz go całkowicie wyburzyć. To nie jest jednak takie proste. Masz na to tylko pół godziny. Jeśli nie zdążysz, nici z remontu i zostajesz z bałaganem. Jeśli zrobisz to szybko możesz spróbować zdemolować kolejne pomieszczenie. W końcu im większa demolka, tym rozleglejszy remont. Wszystko w twoich rękach! Jak z piwnicy stworzyć angielski pub? James Cameron zna odpowiedź na to pytanie. A co z kuchnią? To jeden z tych odcinków, gdzie uczestnikom nie udało się dokończyć całej demolki i będą musieli sami po niej posprzątać.

Emisje archiwalne Wielka demolka

Emisja Wielka demolka miała miejsce:

2018-07-12, 19:30 Wielka demolka, odc. 4/13 Logo HGTV
2018-07-12, 19:00 Wielka demolka, odc. 3/13 Logo HGTV
2018-07-05, 19:30 Wielka demolka, odc. 2/13 Logo HGTV
2018-07-05, 19:00 Wielka demolka, odc. 1/13 Logo HGTV
2018-05-15, 19:00 Wielka demolka, odc. 9/13 Logo HGTV
2018-05-08, 19:30 Wielka demolka, odc. 12/13 Logo HGTV
Reklama
2018-05-08, 19:00 Wielka demolka, odc. 13 Logo HGTV
2018-05-01, 19:30 Wielka demolka, odc. 11/13 Logo HGTV
2018-05-01, 19:00 Wielka demolka, odc. 12/13 Logo HGTV
2018-04-29, 12:30 Wielka demolka, odc. 13 Logo HGTV
2018-04-24, 19:30 Wielka demolka, odc. 10/13 Logo HGTV
2018-04-24, 19:00 Wielka demolka, odc. 11/13 Logo HGTV
2018-04-22, 12:30 Wielka demolka, odc. 12/13 Logo HGTV
2018-04-17, 19:30 Wielka demolka, odc. 9/13 Logo HGTV
2018-04-17, 19:00 Wielka demolka, odc. 10/13 Logo HGTV
2018-04-15, 12:30 Wielka demolka, odc. 11/13 Logo HGTV
2018-04-10, 19:30 Wielka demolka, odc. 8/13 Logo HGTV
2018-04-10, 19:00 Wielka demolka, odc. 9/13 Logo HGTV
2018-04-08, 12:30 Wielka demolka, odc. 10/13 Logo HGTV
2018-04-03, 19:30 Wielka demolka, odc. 7/13 Logo HGTV
2018-04-03, 19:00 Wielka demolka, odc. 8/13 Logo HGTV
Reklama
2018-03-27, 19:30 Wielka demolka, odc. 6/13 Logo HGTV
2018-03-27, 19:00 Wielka demolka, odc. 7/13 Logo HGTV
2018-03-25, 12:30 Wielka demolka, odc. 8/13 Logo HGTV
2018-03-20, 19:30 Wielka demolka, odc. 5/13 Logo HGTV
2018-03-20, 19:00 Wielka demolka, odc. 6/13 Logo HGTV
2018-03-18, 12:30 Wielka demolka, odc. 7/13 Logo HGTV
2018-03-13, 19:30 Wielka demolka, odc. 4/13 Logo HGTV
2018-03-13, 19:00 Wielka demolka, odc. 5/13 Logo HGTV
2018-03-11, 12:30 Wielka demolka, odc. 6/13 Logo HGTV
2018-03-06, 19:30 Wielka demolka, odc. 3/13 Logo HGTV
2018-03-06, 19:00 Wielka demolka, odc. 4/13 Logo HGTV
2018-03-04, 12:30 Wielka demolka, odc. 5/13 Logo HGTV
2018-02-27, 19:30 Wielka demolka, odc. 2/13 Logo HGTV
2018-02-27, 19:00 Wielka demolka, odc. 3/13 Logo HGTV
2018-02-25, 12:30 Wielka demolka, odc. 4/13 Logo HGTV
2018-02-20, 19:30 Wielka demolka, odc. 1/13 Logo HGTV
2018-02-20, 19:00 Wielka demolka, odc. 2/13 Logo HGTV
2018-02-18, 12:30 Wielka demolka, odc. 3/13 Logo HGTV
2018-02-13, 19:30 Wielka demolka, odc. 13 Logo HGTV
2018-02-13, 19:00 Wielka demolka, odc. 1/13 Logo HGTV

Emisja w stacjach

Wielka demolka można obejrzeć w:

Emisje w: HGTV

Typy audycji

Lista zwiera odnośniki do stron typów związanych z prezentowaną audycją:

Kraje audycji

Lista zwiera odnośniki do stron krajów związanych z prezentowaną audycją:

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info