Reklama
Program na dziś od do
18.09 19.09
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
21:50 Trwa... 
Kompania X s.I - odc. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czasie akcji wysadzania mostu pod Villemarie zaginął Rene, dowódca grupy. Alianccy szpiedzy próbują go odnaleźć nad rzeką w okolicach miasta. Drugim zadaniem grupy przerzuconej do Francji jest dotarcie do sejfu dowództwa Luftwaffe w Chartres. (Kanada 2015)

Reżyseria: David Frazee
Obsada: Évelyne Brochu, Jack Laskey, Warren Brown, Dustin Milligan, Connor Price, Hugh Dillon, Lara Jean Chorostecki, Torben Liebrecht

Czas: 42min.
21:55 Na żywo Trwa... 
Magazyn Ekspresu Reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program społeczno - publicystyczny. (Polska 2018)


Czas: 50min.
21:05
Ślad, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Centralny Wydział Śledczy (CWŚ) wciąż usiłuje rozwikłać zagadkę zabójstwa 17 dzieci. Wszystkie ofiary zostały wcześniej porwane. Nieznana jest przyczyna ich śmierci. Wyjątek stanowi ostatnia ofiara, o której wiadomo, że została zastrzelona. Śledztwo w tej sprawie kieruje zespół CWŚ na ślepy tor. Okazuje się, że grupa przestępcza trudniąca się handlem organami postanowiła wykorzystać fakt istnienia Organisty. I to oni, podszywając się pod psychopatę, dokonali ostatniego – 17. zabójstwa. Tak... (Polska 2018)

Reżyseria: Khamidov Okil
Obsada: Jancia Anita, Jakus Mariusz, Hamkało Aleksandra, Łukaszewicz Cezary, Szeptycki Kamil, Wach Krzysztof, Starostecki Wojciech, Witkowski Piotr, Kawiorska Agnieszka, Jaryczewska Marta, Gadomski Michał, Mikuśkiewicz Paulina, Malcolm James, Pawlak Zuzanna
21:30
Diagnoza, sez. 3, odc. 3/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bogna wymusza na Artmanie zaangażowanie się w leczenie pacjenta VIP. Jan nie może jej odmówić... Michał przekonuje Annę, że nowa ordynator pozbyła się go ze szpitala celowo. Uważa, że jego "śledztwo" w sprawie pacjenta z wyciętym fragmentem wątroby, miało z tym związek. Leśniewska podchodzi ostrożnie do tej spiskowej teorii. Jednak w szpitalu zaczepia Bognę i pyta wprost skąd ta wiedziała o chorobie Michała. Mróz, zaskoczona pytaniem, nieprzyjemnie zbywa Annę. Od pracownicy... (Polska)

21:00 Trwa... 
Chappie
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Johannesburgu przyszłości do walki z gwałtownie rosnącą przestępczością władze wykorzystują najnowsza generację robotów. Ich twórca, Deon Wilson, pracuje nad prototypem myślącego i czującego droida, ale jego przełożeni nie zgadzają się na rozwijanie projektu. Deon postanawia pracować nad nim poza firmą, ale jego dzieło dostaje się w ręce przestępców, którzy chcą je wykorzystać do własnych celów.   Dla małoletnich od lat 16 (RPA, USA, 2015)

Reżyseria: Blomkamp Neill
Obsada: Copley Sharlto, Jackman Hugh, Patel Dev
22:45
Generał MacArthur
dramat wojenny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia amerykańskiego generała armii, Douglasa MacArthura, naczelnego dowódcy sił alianckich w czasie II wojny światowej oraz głównodowodzącego siłami interwencyjnymi ONZ w wojnie koreańskiej. Film przedstawia niezwykłą karierę legendarnego wojskowego. (USA 1977)

Reżyseria: Joseph Sergent
Obsada: Greagory Peck, Marj Dusay, Ed Flanders

Czas: 124min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
22:20 Trwa... 
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2018)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 18.09 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
22:45
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Stefaniak

Czas: 12min.
22:05 Trwa... 
W dolinie Elah
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat w gwiazdorskiej obsadzie. Młody amerykański żołnierz, Mike Deerfield, powraca z misji w Iraku. Wkrótce po przybyciu do bazy w Nowym Meksyku, chłopak znika bez śladu. Jego przełożeni utrzymują, że wcześniej wzorowo pełniący służbę Mike, dopuścił się dezercji. W tę wersję nie wierzą jego rodzice, emerytowany lekarz wojskowy Hank (Tommy Lee Jones) i jego żona Joan (Susan Sarandon). Hank na własną rękę rozpoczyna poszukiwania syna. Z pomocą przychodzi mu miejscowa policjantka, Emily... (USA, 2007)

Reżyseria: Paul Haggis(1)
Obsada: Charlize Theron, James Franco, Jason Patrick, Susan Sarandon, Tommy Lee Jones
22:30 Trwa... 
Kuba Wojewódzki, sez. 13, odc. 3/13
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Panosząca się „dobra zmiana” nie sięgnęła po Kubę Wojewódzkiego. To opoka show-biznesu, człowiek instytucja, solidna firma, która niezmiennie trzyma poziom, o czym świadczy rekordowa oglądalność ostatniego sezonu jego talk-show! Jesienią widzowie mogą spodziewać się gości z pierwszych stron gazet, arcyciekawych rozmów oraz przezabawnych anegdot i żartów. Kto tym razem znajdzie się w ogniu pytań dociekliwego prowadzącego? Na jego skórzanej kanapie ponownie zasiądą największe gwiazdy – aktorzy,... (Polska)

23:00
Świat bez fikcji - Doktor "Dobre Samopoczucie": - Elvis i dr Nick
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zawierzamy doktorom nasze życie, a oni leczą nas. Co się jednak dzieje, gdy działania osoby, której ufamy, przynoszą więcej szkód niż pożytku? Michael Jackson i Elvis Presley, ich relacje z lekarzami są przedmiotem analizy w tym dokumencie. (Wielka Brytania 2015)


Czas: 44min.
23:55
Rodzinka.pl - odc. 240 "Może by tak żetem?" sezon 13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filip pokazuje Kubie sztuczkę, która kończy się demolką. Paula nadal nie chce rozmawiać z byłym chłopakiem. Viola pragnie odkryć, co myślą o niej ludzie. Kuba chce zamieszkać w mieszkaniu Tomka. Kacper dostaje karę, Ludwika gryzą wyrzuty sumienia. (Polska 2018)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Sikora, Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
23:00
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
23:20
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
23:50
Cios w plecy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film przedstawia podłoże, przebieg i następstwa napaści ZSRR na Polskę 17 IX 1939 r. Ukazuje propagandę i antypolskie działania podjęte zaraz po przegranej wojnie 1920 r. , a następnie zbrojną agresję i represje wobec obywateli Rzeczpospolitej. (Polska 1997)


Czas: 49min.
23:30
Superwizjer, odc. 1135
magazyn reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Superwizjer” jest obecny na antenie TVN od 2000 roku. To jeden z najlepszych programów śledczych, skupiony wokół tematów, które elektryzują opinię publiczną. Wiosną widzowie po raz kolejny usłyszą o głośnych i kontrowersyjnych sprawach, które wymagają tego, aby mówić o nich jak najwięcej… Afery gospodarcze, skandale, nadużycia władzy, błędy wymiaru sprawiedliwości czy poruszające historie zwykłych ludzi – to znaki rozpoznawcze programu „Superwizjer”. Na antenie TVN oraz TVN24 widzowie... (Polska)

23:35
Zaginiony batalion
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat wojenny. Oparta na faktach historia amerykańskiego batalionu, który w ostatnich tygodniach I wojny światowej, w październiku 1918 roku, został uwięziony między siłami wroga w lasach Argonne we Francji. Ponad 500 żołnierzy znalazło się w sytuacji bez wyjścia - poza niebezpieczeństwem ze strony nieprzyjaciela zagrażała im także amerykańska artyleria, której ostrzał trafiał również we własne oddziały. Batalionem dowodzi major Charles Whittlesey (Rick Schroder), który przed wstąpieniem do... (USA, 2001)

Reżyseria: Russell Mulcahy
Obsada: Schroder Rick, McKee Phil, Harris Jamie, James Adam, Rodan Jay
Reklama
00:30
Zemsta o jasnych oczach s.II - odc 3/3
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kapitan Caradec podejmuje próbę schwytania Olivii, która nadal się ukrywa. W jego ręce trafia jednak pendrive z nagraniem, na którym Penelope Delisle zleca radcy Grimaud zabicie całej rodziny Fortunych. Policja otrzymuje też ekspertyzę balistyczną. (Francja 2017)

Reżyseria: David Morley
Obsada: Latitia Milot, Claire Borotra, Bernard Yerls, Gautry Lannick

Czas: 96min.
00:45
Polska z Miodkiem - (105) Hrubieszów
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalnych programów telewizyjnych poświęconych etymologii znanych miejsc w Polsce. Profesor Jan Miodek w przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 1min.
00:55
Pożyteczni.pl
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów. (Polska 2018)


Czas: 22min.
00:50
Gliniarz z Beverly Hills 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jedna z najlepszych hollywoodzkich komedii sensacyjnych wyprodukowana przez Dona Simpsona i Jerry'ego Bruckheimera ("Top Gun", "Bad Boys", "Twierdza"). Po śmierci swojego przyjaciela Axel Foley (Eddie Murphy, który dzięki temu filmowi zyskał sławę), policjant z Detroit podąża za tropem domniemanego mordercy. Poszukiwania doprowadzają go do Beverly Hills. Niestety na miejscu spotyka się z brakiem zrozumienia lokalnej policji, która więcej wagi przykłada do... (USA, 1984)

Reżyseria: Martin Brest
Obsada: Murphy Eddie, Judge Reynolds, Ashton John, Eilbacher Lisa, Ronny Cox, Reiser Paul
00:05
Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 3, odc. 3/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

01:05
1968MM - Rok 68 w formacie 8 milimetrów cz. 3.
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o roku 1968. 2018 rok to rok rocznicowy. 50 lat temu miały miejsce wydarzenia tego jednego z najbardziej burzliwych i wpływowych lat XX w.. W tej unikatowej serii zatytułowanej 1968mm poznamy historie z tego jako osobiste wspomnienia świadków. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Felix Kriegsheim, Stefano Strocchi, Jerry Rothwell

Czas: 52min.
01:35
Ostoja - odc. 152
magazyn przyrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze. (Polska 2015)


Czas: 25min.
01:05
36,6, sez. 4, odc. 2/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Menopauza to ciężki czas dla każdej kobiety. Uderzenia gorąca, poty, drżenie rąk, wahania nastroju, czy nerwowość, z takimi objawami musi zmierzyć się większość z Pań. Z pomocą przychodzi im hormonalna terapia zastępcza. Czy jest skuteczna, jak działa i czy powinniśmy się jej bać, sprawdziła Jola, której 3 miesiące towarzyszyliśmy z kamerą w trakcie trwania terapii. Jaki był rezultat? Zobaczcie już w najbliższą sobotę! Jeżeli na co dzień starasz się zdrowo odżywiać, to na pewno hasło:... (Polska)

01:30
STOP Drogówka, odc.183
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2018)

02:10
Spokój
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film czekał na premierę cztery lata. Głównym bohaterem jest Antoni Gralak - robotnik z kryminalną przeszłością. Po wyjściu z więzienia Gralak przekonuje się, że nie ma już dlań miejsca w rodzinie. Nie jest też nim zainteresowana dawna narzeczona. (Polska 1976)

Reżyseria: Krzysztof Kieślowski
Obsada: Jerzy Stuhr, Izabela Olszewska, Jerzy Trela, Michał Sulkiewicz, Danuta Ruksza, Elżbieta Karkoszka, Stanisław Gronkowski, Jerzy Fedorowicz

Czas: 82min.
02:20
Paradoks - odc. 8 Profil
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ciągu dwóch tygodni zostają zamordowane cztery atrakcyjne kobiety w różnym wieku. We wszystkich przypadkach morderstw pojawia się kilka powtarzających się motywów. Dodatkowo wychodzą na jaw inne szczegóły, które łączyły ofiary. (Polska 2012)

Reżyseria: Borys Lankosz
Obsada: Bogusław Linda, Anna Grycewicz, Cezary Łukaszewicz, Arkadiusz Jakubik, Witold Dębicki, Jakub Dmochowski, Ewa Skibińska, Gabriela Muskała, Sebastian Pawlak, Mariusz Ostrowski

Czas: 40min.
02:00
Las bliżej nas s.II - odc. 1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bieszczadzcy leśnicy Kazimierz Nóżka i Marcin Scelina odkrywają tajemnice lasu. (Polska 2018)


Czas: 19min.
02:40
Turystyczna Jazda - odc. 88 Orawa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Turystyczna Jazda odwiedza Orawę - region położony na pograniczu polsko - słowackim. Zajrzymy do skansenu w Zubrzycy Górnej oraz poznamy walory turystyczne Orawy po stronie naszych południowych sąsiadów. (Polska 2018)


Czas: 10min.
02:05
Niewierni, odc. 7/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial w słodko-gorzki sposób opowiada o skomplikowanym życiu małżeństwa z długim stażem. Przy okazji pokazuje także różne sposoby radzenia sobie z kryzysem wieku średniego. Czy głównym bohaterom Neilowi i Grace uda się wrócić do małżeńskiej stabilizacji i rozpalić wygasłe uczucie? Głośna kłótnia między Lawrencem i Renee prowadzi do awantury między Neilem i Grace. Co gorsza, Neil oznajmia, że nie będzie mógł wybrać się w odwiedziny do Aniki, która właśnie rozpoczęła studia. Wolny czas... (USA)

02:30
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze... (Polska 2018)

02:50
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze... (Polska 2018)

03:45
Oddam dziecko w dobre ręce
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nie chcesz już dziecka, które wcześniej adoptowałeś/aś? Nie ma problemu! W Ameryce można po prostu umieścić ogłoszenie i pozbyć się "kłopotu". Nazywa się to re - adopcja, a oświadczenie podpisane przez adwokata w zupełności wystarcza, by oddać dziecko. (Francja 2016)

Reżyseria: Sophie Przychodny

Czas: 53min.
03:15
Magazyn Ekspresu Reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program społeczno - publicystyczny. (Polska 2018)


Czas: 50min.
03:00
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2018)


Czas: 20min.
03:25
Drewniane czary - mary
Godziny emisji
Rozwiń opis
W reportażu Waldemara Wiśniewskiego o swej rzeźbiarskiej pasji i miłości do rzeźby oraz pięknych przedmiotów opowiada artysta rzemieślnik - Dariusz Bergier. (Polska 2014)


Czas: 12min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2018)


Czas: 15min.
03:05
Tajemnice losu, odc.3107
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

03:05
Uwaga!, odc. 5437
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

03:30
Moc Magii, odc. 254/300
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:05
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2018)

03:25
Magazyn Atleci
Godziny emisji
03:55
Trans World Sport
Godziny emisji
04:45
Notacje - Jerzy Kawalerowicz.
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy Kawalerowicz, polski reżyser i scenarzysta ormiańskiego pochodzenia, urodził się 19 stycznia 1922 r. w Gwoźdźcu koło Kołomyi, zmarł 27 grudnia 2007 r. w Warszawie. (Polska 2007)


Czas: 3min.
04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:15
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2018)


Czas: 19min.
04:30
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
04:45
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Życie jest jak bana
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Blues Bana wyjeżdża na tory raz w roku. Linia łączy cmentarze w Bytomiu. Drogi konduktów pogrzebowych i tramwaju krzyżują się. Realizacja wykorzystuje ten komunikacyjny układ, tworząc paralelę, w której tramwaj, wypełniony dźwiękiem, jest jak życie. (Polska 2015)


Czas: 23min.
05:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.4165
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:00
SuperLudzie, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwszym bohaterem ósmego odcinka programu „Super Ludzie” będzie grupa Młodzi Migają Muzykę. W jej skład wchodzą uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Głuchych w Warszawie. Zajmują się oni interpretowaniem tekstów piosenek w polskim języku migowym i nagrywaniem teledysków. Starają się pokazać, że muzykę czuje się sercem, a przedstawiona w języku migowym wygląda pięknie. W programie towarzyszymy grupie podczas nagrywania teledysku do jednej z piosenek wokalistki, Kasi Moś, która... (Polska 2017)

05:30
SuperLudzie, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dziewiątym odcinku programu „SuperLudzie” przybliżymy widzom sylwetki kolejnych bohaterów. Pierwszym z nich jest Łukasz Krasoń. Łukasz jest mówcą motywacyjnym i pierwszym niepełnosprawnym trenerem rozwoju osobistego w Polsce. Z powodu zaniku mięśni od siódmego roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. Jednak mimo ogromnych trudności spowodowanych chorobą nie poddaje się i swoją postawą motywuje innych do działania oraz czerpania z życia pełnymi garściami, o czym opowiada podczas swoich... (Polska 2017)

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info