Reklama
Program na dziś od do
24.01 25.01
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
06:00 Trwa... 
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
07:55 Na żywo Trwa... 
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. (Polska 2018)


Czas: 45min.
07:00 Trwa... 
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 120min.
08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2019)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2019)


Czas: 15min.
08:40 Trwa... 
Blondynka s.I - odc. 1/13 - Zatrzasnąć za sobą drzwi
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Sylwia Kubus bierze udział w telewizyjnym programie dotyczącym podupadającego schroniska dla zwierząt, które próbuje ratować razem z kolegą z pracy, Marcinem. W studiu nagraniowym poznaje rzecznika prasowego Prezydenta Miasta... (Polska 2010)

Reżyseria: Mirosław Gronowski
Obsada: Julia Pietrucha, Magdalena Szejbal, Michał Lesień, Paweł Deląg, Piotr Gąsowski, Maria Klejdysz - Bąk, Jacek Lenartowicz, Marta Ścisłowicz, Agnieszka Sienkiewicz

Czas: 44min.
08:00 Trwa... 
Dzień Dobry TVN, odc. 2377
magazyn
Godziny emisji
08:00 Trwa... 
Nasz nowy dom, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pan Krzysztof Goździkowski samotnie wychowuje pięcioro dzieci. Jest niepełnosprawny – od wypadku w 1981 roku ma na stałe usztywnioną nogę. Do wypadku pracował jako kierowca, a potem jako ślusarz i murarz. Od 4 lat nie pracuje, dostaje zasiłek dla samotnego rodzica, a jego rodzina korzysta z opieki Ośrodka Pomocy Społecznej. Pan Krzysztof jest podwójnym wdowcem. Beata, jego pierwsza żona, zmarła nagle 9 lat temu, pozostawiając pana Krzysztofa z dwójką dzieci. Z drugą żoną, Anną pan Krzysztof... (Polska 2014)

Reżyseria: Markiewicz Karolina
Obsada: Katarzyna Dowbor
Reklama
09:35
Komisarz Alex s.V - odc. 53 (seria V, odc. 1) - Lista śmierci
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Ambitna kierowniczka działu w dużej firmie, Jagoda, oskarża szefa dyr. Głowackiego o próbę gwałtu. Prezes firmy Alicja Siedlecka staje po stronie molestowanej kobiety i zwalnia dyrektora. Głowacki nie może się z tym pogodzić, jest załamany. (Polska 2013)

Reżyseria: Krzysztof Lang, Krzysztof Lang
Obsada: Antoni Pawlicki, Magdalena Walach, Ireneusz Czop, Janusz Chabior, Natalia Klimas, Andrzej Konopka, Patrycja Kazadi, Karolina Piechota

Czas: 42min.
09:05
Troskliwi rodzice wśród zwierząt. W pojedynkę
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Serial BBC Worldwide prezentujący najwspanialszych rodziców w świecie zwierząt. Matki i ojcowie zrobią wszystko dla swoich pociech. Poznamy najbardziej niezwykłe strategie wychowywania potomstwa w świecie zwierząt. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Christina Nutter

Czas: 50min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.806
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Bronisława Malanowskiego zgłasza się dyrektor szkoły, który ma problem z dilerami dopalaczy na terenie swojej placówki. Panowie rozmawiają szczerze. Dyrektor przyznaje, że dawniej był spokój. Jeszcze tak niedawno wszystko, czego mógł się spodziewać po swoich uczniach, to ewentualnie to, że przyłapie kogoś na paleniu trawki. Ale czasy się zmieniają i młodzież też. Dopalacze stały się zmorą i przekleństwem jego szkoły. Dwóch uczniów trafiło za sprawą używek do szpitala. Dyrektor ma swojego... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakubowski Szymon, Majewski Jacek
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.807
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do detektywa Malanowskiego zgłasza się 32-letni Grzegorz Urbańczyk. Klient chce pomocy w wyjaśnieniu dziwnych odgłosów, pojawiających się od pewnego czasu w jego domu. Zgadza się na wszystko, ale prosi o to, by detektywi działali tak, żeby jego żona nie dowiedziała się o niczym. Małżeństwo Urbańczyków niedawno wprowadziło się do pierwszego w swoim życiu, samodzielnego domu. Detektywi przyjmują zlecenie. Ania i Marek przekomarzają się ze sobą w sprawie podejrzanych duchów. Marek próbuje... (Polska 2016)

Reżyseria: Jakubowski Szymon, Majewski Jacek
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
Septagon, odc.13
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Septagonu zgłasza się Henryk, emerytowany policjant z wydziału kryminalnego, który ma podejrzenia wobec swojego przyjaciela z podwórka, znanego autora kryminałów, Hamelskiego. Wiele razy opowiadał mu o różnych sprawach, dbając jednak o zachowanie najważniejszych tajemnic, a pisarz w swoich książkach opisywał często zbrodnie, które nigdy nie zostały wyjaśnione, ale zawsze zmieniał na tyle dużo faktów, aby nikt nie mógł skojarzyć fabuły książki z prowadzonymi śledztwami. Tymczasem w nowej... (Polska 2018)

Reżyseria: Jurek Patryk, Protokowicz Tomasz
10:35
Ojciec Mateusz s.II - odc. 17 (Ojciec Mateusz II odc. 4) - Skarb
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(AD) (N) Początek wakacji przynosi dwa ważne wydarzenia w życiu Michała; chłopak rozpoczyna pracę u rzutkiego biznesmena oraz trafia na archeologiczny rarytas - ślady celtyckiego pochówku. Wkrótce cenne znalezisko zostaje zdewastowane i rozgrabione. (Polska 2009)

Reżyseria: Andrzej Kostenko
Obsada: Artur Żmijewski, Piotr Polk, Michał Piela, Artur Pontek, Kinga Preis, Łukasz Lewandowski, Sławomir Orzechowski, Piotr Kozłowski, Rafał Cieszyński

Czas: 44min.
10:00
Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Podróże
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajemnice Książnicy Pomorskiej cykl z audycji Zawsze w piątek z dnia 27.02.2015 r. (Polska 2015)


Czas: 5min.
10:10
e - dukacja przyszłości - odc. 3
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny (Polska 2018)


Czas: 11min.
10:25
Pogoda - 24.01 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
10:30 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2019)


Czas: 12min.
10:45
Rączka gotuje - Młyn Złoty Kłos
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym śląski kucharz Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni regionalnej. Tym razem gotujemy w Karczmie u Karola w WIśle (Polska 2016)

Reżyseria: Remigiusz Rączka
Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 24min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.60
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy Izabella poznaje Marka, zakochuje się w nim bez pamięci. Jej nastoletnia córka cieszy się szczęściem matki. Ale kiedy bezrobotny Marek wprowadza się do ich domu, szybko okazuje się, że ma nieco inne poglądy na wychowanie 17-letniej Julii i nedługo potem dochodzi na tym tle do pierwszych sprzeczek w szczęśliwej dotąd rodzinie. Kiedy Julia próbuje się postawić, Marek zaczyna odgrywać się na jej mamie. Czy zakochana 40-latka przymknie oko na eskalację agresji ze strony swojego nowego... (Polska 2014)

Reżyseria: Khamidov Okił, Sarzyński Piotr
10:00
Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia, odc.17
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po wielkim sukcesie pierwszej polskiej edycji „Hell's Kitchen” przyszedł czas na drugą odsłonę największego kulinarnego show w Polsce! Nowe kulinarne talenty i pasjonaci gotowania, nowe menu, zaskakujące zadania, spektakularne kary i nagrody oraz jeszcze bardziej bezkompromisowy, bezwzględny i nieobliczalny szef, Wojciech Modest Amaro. Spośród wszystkich śmiałków, którzy walczyli o udział w drugiej edycji „Hell's Kitchen” wybrano grupę, która zostanie całkowicie odizolowana od... (Polska 2014)

Reżyseria: Brożonowicz Michał, Kępiński Jan
11:25
Korona królów - odc 162
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Romans króla staje się faktem. Królowa jest wściekła, a ukojenie w tych trudnych dla niej chwilach przynosi brat Wojciech. Kazimierz i Małgorzata obawiają się, że prawda dotrze także do Pełki. Kunegunda nie chce pogodzić się z tym. (Polska 2019)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz, Jerzy Krysiak, Jacek Sołtysiak, Wojciech Pacyna
Obsada: Andrzej Hausner, Aleksandra Przesław, Martyna Dudek, Tomasz Sapryk, Piotr Ligienza, Krzysztof Wrona, Karol Biskup, Hubert Wróblewski, Wenanty Nosul, Agnieszka Mandat

Czas: 25min.
11:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 5min.
11:05 Na żywo
Pogoda Flesz
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 1min.
11:10
Pytanie na śniadanie Extra - (272)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
11:25
Rodzinka.pl s.IV - odc. 97 "Historie samochodowe"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(AD) (N) Natalia i Ludwik uznali, że pora kupić Tomkowi auto. Skomplikowane kryteria wyboru sprawiają, że Tomek staje się posiadaczem minivana. Ludwik uważa to za obciach. Zadowoleni są koledzy Tomka, których od teraz może przewozić w dużej liczbie. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Agata Kulesza

Czas: 24min.
11:55
Barwy szczęścia - odc. 1986
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Szaletowicze próbują reanimować Mię, która po narkotykach straciła przytomność. Justin nie chce wzywać pogotowia, wyrywa Oliwce telefon i przewraca ją. Przerażony Eryk ucieka i mówi o zajściu Kajtkowi, który postanawia przybiec na działkę. (Polska 2018)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Marek Molak, Tomasz Pawlak, Marcel Borowiec, Olga Jankowska, Żaneta Homa, Katarzyna Glinka, Micahł Rolnicki, Patryk Cebulski, Jasper Sołtysiewicz, Natan Gudejko

Czas: 24min.
11:15
Ojciec Brown s.I - odc. 4 Człowiek na drzewie
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy Felicia znajduje nagiego mężczyznę przywiązanego do drzewa, podejrzenie pada na Sida. To on zostaje wskazany jako przestępca. Czy i tym razem ojciec Brown udowodni niewinność podejrzanego? (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Dominic Keavey
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 45min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.823
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mariusz Witkowski (45 l.) jest kompletnie zaskoczony, gdy jego żona, Aneta (40 l.) z okazji 20. rocznicy ślubu daje mu w prezencie członkostwo na portalu randkowym. Aneta uzasadnia to w ten sposób, że nie chce, aby jej mąż z powodu jej zmniejszonej aktywności seksualnej zaczął się rozglądać za innymi kobietami i ją zostawił, woli tę kwestię kontrolować. Prezent budzi nieufność w Mariuszu. Kocha swoją żonę, jest z nią szczęśliwy i nigdy by jej nie zostawił, pomimo że ona nie chce z nim... (Polska 2018)

Reżyseria: Żmuda Marek
11:00
Ukryta prawda, odc. 643
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej i Barbara mieli dwie córki. Gdy dwa lata temu starsza z nich, Dominika, zginęła w wypadku, całą swoją miłość przelali na Kasię, młodą architektkę, która mieszka w Paryżu i pracuje w renomowanej pracowni architektonicznej. Rodzice są zdumieni, gdy Kasia oznajmia im, że rzuca Paryż i wraca do Warszawy. W międzyczasie okazuje się, że młoda kobieta kogoś poznała. Barbara i Andrzej nie są szczęśliwi, gdy na jaw wychodzi, że wybrankiem ich 27-letniej córki jest ich 63-letni przyjaciel... (Polska)

11:25
Benny Hill, odc.20
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Benny Hill Show” to najbardziej popularny i charakterystyczny angielski program rozrywkowy, produkowany przez brytyjską telewizję Thames w latach: 1969 - 1989. Gwiazdą tego show, jego pomysłodawcą i autorem scenariuszy był, niestety nieżyjący już, angielski komik telewizyjny, Benny Hill, dla którego praca w telewizji była autentyczną pasją jego życia. Największym uznaniem z całej jego obfitej twórczości cieszył się cykl półgodzinnych odcinków, które właśnie prezentujemy. Każdy z tych... (Wielka Brytania 1985)

Reżyseria: Beckett Keith, Bell David
Obsada: Hill Benny, McGee Henry, Wright Jack, Parsons Nicholas, Dawson Anna
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 10min.
12:15 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2019)


Czas: 16min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2019)


Czas: 2min.
12:40
Bo ja wybieram zdrowie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 12min.
12:50
Natura w Jedynce - Oszuści wśród zwierząt. Podstępne zaloty
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jeden z największych oszustów wśród zwierząt żyje na trawiastych równinach Rezerwatu Narodowego Masai Mara w Kenii. To antylopa Topi. Niezwykły amant z Afryki. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Holly Spearing

Czas: 52min.
12:30
Koło fortuny - odc. 151 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej "Koło fortuny" znany jest widzom Programu 2 z lat 1993 - 1998 i 2007 - 2009. Obecną edycję programu prowadzi Rafał Brzozowski, a towarzyszy mu Izabella Krzan, Miss Polonii 2016. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 29min.
12:10
Józef robotnik
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny o tematyce społecznej (Polska 2015)


Czas: 13min.
12:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
12:00
Gliniarze, odc.104
Godziny emisji
Rozwiń opis
W lesie na obrzeżach miasta znalezione zostaje ciało zasztyletowanego mężczyzny. Ślady na ciele ofiary wskazują, że może być to dopiero pierwsza z wielu ofiar seryjnego mordercy. Detektywi będą zmuszeni podjąć niewygodną współpracę, żeby dopaść psychopatę. Czempion MMA na kilka dni przed walką życia otrzymuje pogróżki – jego żona zginie, jeśli on nie wycofa się z pojedynku. W trakcie śledztwa okazuje się, że miłość znaczy więcej niż pieniądze i sława.   Dla małoletnich od lat 12... (Polska 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Sufa Maciej, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
12:00
Szpital, odc. 485
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Karetka przywozi do szpitala 22-letnią Malwinę Różycką, którą potrącił samochód. Dziewczyna rozmawiała przez komórkę i niespodziewanie weszła na jezdnię. Kierowca auta nie zdążył wyhamować, jednak to jego kobieta obwinia za wypadek. Pacjentką zajmie się dr Anna Nowicka. W szpitalu okazuje się, że dziewczyna jest luksusową call girl, a kierowca który także trafił na oddział z urazem głowy zakochał się w niej bez pamięci. Dr Robert Szewczyk zajmie się mężczyzną, który miał wypadek na nartach,... (Polska)

12:00
Buffy, postrach wampirów, odc.1 Whe She Was Bad
Godziny emisji
Rozwiń opis
Drugi sezon kultowego serialu o nastoletniej Buffy - za dnia uczennicy szkoły średniej, a nocą pogromczyni wampirów. Buffy chciałaby być po prostu zwykłą nastolatką - chodzi do szkoły i stara się zachowywać jak jej rówieśniczki - jednak jej przeznaczeniem jest ratowanie świata przed wampirami. W nocy zamienia się w mistrzynię sztuk walki, patrolującą ulice Sunnydale, miasteczka położonego nad wrotami piekieł, u których zbierają się demony. Mentorem Buffy jest Rupert Giles, bibliotekarz... (USA, 1998)

Reklama
13:15
Miłosne potyczki - odc. 9
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Didem za poradą Tuval wybiera się do domu Hayat, żeby ją przeprosić. Zastaje tam Sunę, która w panice dzwoni do Hayat. Murat odwozi ją do domu i chce się wprosić, ale dziewczyna mówi mu, że jej ojciec źle się czuje i musi się nim zająć. (Turcja 2016)

Reżyseria: Muge Ugurlar
Obsada: Hande Ercel, Burak Deniz, Ozcan Tekdemir, Demet Gul

Czas: 44min.
13:00
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 12min.
13:15 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2019)


Czas: 12min.
13:35
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2019)


Czas: 16min.
13:50
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2019)


Czas: 2min.
13:00
Trudne sprawy, odc.770
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria Rodzoch (41 l.) z dwójką swoich dzieci - Izabelą (17 l.) i Danielem (17 l.) przeprowadzili się z Lubelszczyzny do Małopolski. Daniel ma duże problemy w swojej nowej szkole. 17-latek zawsze trzymał się z dala od ludzi: chętniej czytał książki, niż bawił się z rówieśnikami. Chłopak jest bardzo mądry i zdecydowanie bardziej niż dziewczynami, samochodami lub imprezami, interesuje się polityką, kulturą i społeczeństwem. Daniel doświadcza mobbingu ze strony szkolnych kolegów, ponieważ nie... (Polska 2018)

Reżyseria: Protokowicz Tomasz
13:00
Szkoła, odc. 386
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uczennice liceum zakładają drużynę piłkarską, żeby udowodnić, że też potrafią grać w piłkę. Chłopcy są przekonani, że wygrają z nimi mecz, tymczasem ponoszą porażkę. Są wściekli i żądają rewanżu. Aby zagwarantować sobie zwycięstwo, jeden z nich wpada na pomysł, żeby posypać koszulki dziewczyn środkiem wywołującym swędzenie. Czy intryga chłopaków wyjdzie na jaw? Szymon Regulski, ma szansę zostać dawcą szpiku kostnego. Chłopak jednak nie chce tego robić, bo przez badania musi wiele poświęcić.... (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.108
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marta „Ruda” Keller i Dawid „Bury” Burski przyjmują zlecenie właściciela firmy komunalnej, która niedawno wygrała przetarg na oczyszczanie miasta. Mężczyzna zauważył, że od pewnego czasu jest przez kogoś śledzony. Obawia się o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, zwłaszcza, że jego synowi ciągle przytrafiają się nieszczęśliwe wypadki, które wydają się nie być przypadkowe. Chłopiec nie chce powiedzieć, o co chodzi. Zachowuje się, jakby był zastraszany. Klient detektywów przypuszcza, że jest... (Polska 2016)

Reżyseria: Gliński Rafał
14:00
Elif s.II - odc. 410
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Gonca i Serdar pobierają się. Arogancja Goncy wobec Erkuta sprawia, że mężczyzna chce rzucić pracę. Rodzina Emiroglu świętuje zakończenie roku szkolnego Tugce i Elif. Ciotka Feride chce sprzedać dom, Melek i Feride muszą znaleźć nowe lokum. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Cemre Melis Cinar, Isabella Damla Guvenilir, Volkan Colpan, Selin Sezgin, Altug Seckiner

Czas: 45min.
14:10
Na dobre i na złe - odc. 728 Chwila prawdy
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Pod opiekę Borysa trafia Iza, pacjentka dra Grabskiego. Gdy ordynator poznaje historię jej choroby, oskarża brata o to, że popełnił błąd. Sytuacja rodzinna Izy jest zawiła, bo w szpitalu są razem z nią ojciec, matka i jej kochanek. (Polska 2019)

Reżyseria: Sylwester Jakimow
Obsada: Julia Chatys, Grażyna Kopeć, Piotr Borowski, Konrad Makowski, Marcin Zacharzewski, Maciej Zacharzewski, Urszula Tylek, Mateusz Janicki, Agnieszka Pilaszewska, Amelia Czaja

Czas: 49min.
14:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2807
Godziny emisji
Rozwiń opis
Radkowi nie podobają się rządy Justyny. Justyna szybko przypiera go do muru. Następnie odwiedza w szpitalu Sylwię. Sylwia chce wiedzieć, kim tak naprawdę jest Justyna? Gdy dziewczyna odkrywa przed nią wszystkie karty, Sylwia doznaje szoku. Krystian musi odzyskać pieniądze za narkotyki. Razem z Piotrkiem udają się na poszukiwania tajemniczego Boba. Na miejscu okazuje się, że plan oszustwa był dopracowany w najmniejszych szczegółach. Zdesperowany Krystian sięga po ostateczne rozwiązanie. Melka... (Polska 2019)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Buttny Sebastian, Klimkiewicz Katarzyna, Miszczak Jakub, Szołtysik Marzena
Obsada: Anna Ilczuk, Łukasz Płoszajski, Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Michał Koterski
14:45
Dlaczego ja?, odc.696
Godziny emisji
Rozwiń opis
Asystentka lekarza Agata Krawiec (30 l.) od dwóch lat jest w związku z byłym pracownikiem budowlanym Robertem Wilczyńskim (34 l.) i jest z nim bardzo szczęśliwa. Robert jest bezrobotny i właściwie nie ma pieniędzy. Ale ponieważ planują razem z Sylwią wspólną przyszłość, kobieta proponuje mu, aby zamieszkał u niej. Robert przystaje na to z radością i wprowadza się do Agaty. Dwa tygodnie po jego przeprowadzce Agata chce mu sprawić niespodziankę i przywozi do domu nową komodę, którą kupiła razem... (Polska 2016)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Lesień Michał, Maciejowska Anna, Minorowicz Marta, Sarzyński Piotr, Trzciński Zbigniew, Wąsiński Piotr, Wrzosek Robert, Żukowski Piotr
14:00
Zakochani po uszy, odc. 3/120
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Asia rozmawia z Piotrem na temat tego, jak ją potraktowano w klinice. Brat Asi prosi ją, aby zapozowała mu do zdjęć reklamujących erotyczne ciuchy z hurtowni cioci Teresy. Jakby mało jej było zmartwień z Piotrem… ten zastaje Asię i Wojtka w dwuznacznej sytuacji. Sylwia dowiaduje się, że Asia będzie pracować w tej samej kamienicy, co klinika dentystyczna. Ze złości rozpuszcza plotki na temat weterynarzy i nasyła na Asię właścicielkę kamienicy – panią Jolę.

14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 15, odc. 14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ostróda, "Fang Youn" Fang jest rodowitą Chinką, przyjechała do Polski w 1997 roku, jako trener tenisa stołowego i do dzisiaj gra i trenuje zawodników w polskiej ekstraklasie. Sport ten uprawia od 6 roku życia i to ukształtowało jej charakter. Nawet jej mama przyznaje, że Fang jest bardzo silną kobietą, odkąd zaczęła edukację mieszkała poza domem w internacie sportowym i ciężko trenowała, żeby osiągnąć sukces. Fang jest także przedsiębiorcza, 2 lata temu otworzyła restaurację, ale... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
14:00
STOP Drogówka, odc.188
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2018)

15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 2min.
15:15
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reporterski program telewizyjnej Jedynki, w którym pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa, opowieści o realnych problemach Polski i Polaków. (Polska 2018)


Czas: 15min.
15:35
Leśniczówka - odc. 80
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Katarzyna składa Karczom nieoczekiwaną wizytę i zaskakuje ich swoją propozycją. Doktor Ździebłowska odbiera w szpitalu wyniki badań, ale boi się je otworzyć. Krzysztofowi grozi niebezpieczeństwo, ratunek przychodzi z niespodziewanej strony. (Polska 2018)

Reżyseria: Radosław Dunaszewski
Obsada: Maciej Dużyński, Ireneusz Dydliński, Marek Bukowski, Jolanta Fraszyńska, Agata Turkot, Julia Kustow, Henryk Talar, Przemysław Bluszcz, Grzegorz Kucias, Arkadiusz Janiczek

Czas: 21min.
15:10
Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 17 Instynkt matki
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hans, brat Martina Grubera, znów jest zakochany. Coraz więcej czasu spędza z Klarą, przez co jego córka, Lilli, jest przygnębiona. W dodatku musi przygotować referat do spółki z Sarą, mało rozgarniętą córką Klary. Lilli ma tego dość. (Niemcy 2008)

Reżyseria: Axel de Roche
Obsada: Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Siegfried Rauch

Czas: 43min.
15:05
Zaklinacze koni - ep. 4 (s. II)
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Kanada 2007)

Obsada: Amber Marshall, Michelle Morgan, Shaun Johnson, Chris Potter, Graham Wardle

Czas: 43min.
15:50
WYDARZENIA
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 387
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin Bednarek z gimnazjalnej 3d dowiaduje się, że jego ojciec ma długi. Komornikiem, który ma je wyegzekwować jest ojciec jego dziewczyny. Chłopak rozpowiada kłamstwa na temat mężczyzny. Tymczasem Kamila broni taty… Czy nastolatkowie rozstaną się z powodu konfliktu rodziców? Patryk Kibało z 1a gimnazjum wstydzi się rodziców, którzy są rolnikami. Uczeń wymyśla, że produkują samoloty i są bardzo bogaci, ponieważ boi się, że koledzy z klasy będą się z niego wyśmiewać. Czy oszustwo chłopaka... (Polska)

15:00
Policjantki i Policjanci, odc.467
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okradziona bogata kobieta wzywa policję. Funkcjonariuszom mówi, że domyśla się, kim był intruz, który wszedł na jej posesję i zabrał cenne rzeczy. Patrol siódmy jest zaskoczony, gdy słowa kobiety tak szybko znajdują potwierdzenie. Zatrzymany mężczyzna ma dla nich szokującą informację. Małecki wyciska z Zielińskiego siódme poty. Morderczy trening staje się na końcu pułapką. Na komendzie zjawia się ojciec z dzieckiem, które zaczęło się dusić. Zatońska biegnie na ratunek. Czy zdąży ocalić... (Polska 2018)

Reżyseria: Kopański Tomasz, Miszczak Jakub, Smoczyński Sławomir, Tunikowski łukasz
Obsada: Honorata Witańska, Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Magda Szczepanek
16:05
Wieczna miłość s.I - odc 102
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Nazif zostaje zastrzelony. Kemal, Emir i Nihan trafiają na posterunek policji. Asu coraz bardziej boi się o własne życie. Zeynep wyprowadza się z domu. (Turcja 2015)

Reżyseria: Hilal Saral Ünalan
Obsada: Burak Özivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancolu, Zerrin Tekindor, Kürat Alnak, Nee Baykent, Bar Alpaykut, Gökay Müftüolu

Czas: 44min.
16:00
Koło fortuny - odc 400 ed. 6
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej "Koło fortuny" znany jest widzom Programu 2 z lat 1993 - 1998 i 2007 - 2009. Obecną edycję programu prowadzi Rafał Brzozowski, a towarzyszy mu Izabella Krzan, Miss Polonii 2016. (Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 30min.
16:35
Familiada - odc. 2411
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Karol Strasburger

Czas: 24min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2019)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 24.01 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
16:30
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 12min.
16:45
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2019)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja
Godziny emisji
16:30
Na ratunek 112, odc.159
Godziny emisji
Rozwiń opis
Henryk pewnego razu podczas spaceru w lesie spostrzega na polanie młodą kobietę oraz dwóch mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich wyciąga nóż sprężynowy. Henryk uderza tego mężczyznę. Na polanie pojawia się policja. Zatrzymuje Henryka. Henryk nie wie, co się dzieje. Sytuacja tak bardzo go zdenerwowała, że dostaje on zawału… Druga opowieść w tym odcinku. Do Krzysztofa i Jolanty przyjechała siostrzenica, 14-letnia Agnieszka. Chce się poopalać na dużym tarasie w ich domu. Agnieszka smaruje się... (Polska 2017)

Reżyseria: Sobociński Marcin
16:30
Szpital, odc. 486
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tomasz Czyż przywozi do szpitala swoją 7-letnia córkę, Lenę. Dziewczynka wpadła do niezabezpieczonego wykopu po robotach drogowych i spędziła tam kilka godzin, dopóki nie znalazł jej ojciec. 7-latka ma dużo rozległych obrażeń i bardzo cierpi. Przyjmuje ja ordynator szpitala dr Piotr Wójtowicz. Mężczyzna samotnie wychowuje córki, odkąd jego żona zginęła w wypadku. 40-latek wpadł wtedy w alkoholizm, ale udało mu się zerwać z nałogiem. Ojciec dziewczynek jest wściekły na starszą córkę, że nie... (Polska)

16:00
Paulina, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
Romantyczna historia młodej kobiety, której życie odmieniło przypadkowe spotkanie. Paulina ima się każdej pracy, by utrzymać siebie i ciężko chorą matkę. W eleganckim klubie, gdzie sprząta toalety, spotyka piękną i bogatą Paolę Bracho, która od razu zauważa wyjątkowe podobieństwo fizyczne między nimi. Zepsuta i pozbawiona skrupułów Paola, bawiąca w Cancun w towarzystwie kochanka, postanawia wykorzystać Paulinę, by na jakiś czas uwolnić się od życia rodzinnego, które ją śmiertelnie nudzi.... (1998)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 15min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 2min.
17:25
Jaka to melodia? - odc. 3998
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Quiz muzyczny propagujący muzykę rozrywkową. Prowadzenie Norbi. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 25min.
17:15
Łzy Cennet - odc. 99
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arzu zjawia się w domu Mukaddes, by porozmawiać Cennet. Cennet nie chce z nią gadać, bo uważa, że Arzu zostawiła ją na śmierć. Kaya postanawia porwać Arzu i zniknąć. Selim i Cennet informują Mukaddes o zamiarze wzięcia ślubu. (Turcja 2017)

Reżyseria: Sadullah Celen
Obsada: Almila Ada, Berk Atan, Esra Ronabar, Zehra Yilmaz

Czas: 44min.
17:00
Astronarium - (77) - Czarne dziury
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
magazyn astronomiczy (Polska 2019)


Czas: 22min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
17:00
Gliniarze, odc.89
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rodzice zgłaszają zaginięcie 19-letniej córki. Dziewczyna dzień przed zaginięciem wyszła z klubu z nieznajomym mężczyzną. Detektywi odkrywają, że zaginiona miała wiele tajemnic, i że w rodzinie trwa nieustający konflikt. Sprawa komplikuje się, kiedy z wycieczki szkolnej znika brat zaginionej. Tymczasem detektywi zajmują się odnalezieniem policyjnej informatorki, prostytutki Nataszy. Zarówno detektywi, jak i koleżanki Nataszy nie mogą się z nią skontaktować. Okazuje się, że kobieta mogła... (Polska 2017)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Sufa Maciej, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:30
Ukryta prawda, odc. 644
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Irena (54) martwi się o swoją jedyną córkę Krysię (30), która po rozstaniu z Markiem (30), mieszka sama w dużym domu odziedziczonym po dziadkach. Irena żałuje, że związek córki się rozpadł, bo Marek wydawał się jej idealnym partnerem dla Krysi. Kobieta spotyka się z matką mężczyzny i obie postanawiają pomóc parze zejść się na nowo, tym bardziej, że Marek także nie rozumie decyzji Krysi o rozstaniu i deklaruje, że nadal ją kocha. W międzyczasie Irena odkrywa, że Krysię prześladuje Hubert (33).... (Polska)

17:00
Światło twoich oczu, odc.96
Godziny emisji
Rozwiń opis
Luis Ocaranza nie może doczekać się syna, który odziedziczy jego fortunę i przedłuży nazwisko ich znakomitego rodu. Nie wie, że jego żona, Prudencia, nosi pod sercem córeczkę, która urodzi się tak słaba, że odbierająca poród na ranczu wiejska akuszerka, Damiana, uzna ją za martwą. W obliczu tej tragedii i faktu, że Prudencia nie będzie mogła mieć więcej dzieci, jej niania, słysząc, że kilka godzin wcześniej w pobliskiej wsi Damiana pomogła przyjść na świat zdrowemu chłopcu, którego matka... (2017)

Reklama
18:00
Klan - odc. 3417
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Bożenka nie może wyjść do pracy. Umówiona do opieki Ali Henia się spóźnia. Kiedy w końcu przychodzi, zaczyna się tłumaczyć. Bliźniacy wyczuli interes z kontrolowanymi wypadkami i chcą w ten sposób zarobić na malucha. (Polska 2018)

Reżyseria: Michał Fazlejew, Adam Molak, Jerzy Sztwiertnia, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski
Obsada: Krzysztof Janczar, Agnieszka Kaczorowska, Dariusz Lewandowski, Tomasz Stockinger, Anna Powierza, Konrad Darocha, Grzegorz Wons, Małgorzata Ostrowska, Małgorzata Sadowska, Mariusz Krzemiński

Czas: 21min.
18:30
Korona królów - odc 163
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Konflikt między Kościołem a królestwem nasila się. Na Wawelu pojawia się legat papieski, co jest wydarzeniem także dla poddanych. Kazimierz obiecuje posłowi, że zabezpieczy zachodnie granice i będzie krzewił wiarę chrześcijańską na Litwie. (Polska 2019)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz, Jerzy Krysiak, Jacek Sołtysiak, Wojciech Pacyna
Obsada: Andrzej Hausner, Aleksandra Przesław, Mkartyna Dudek, Hubert Wróblewski, Wenanty Nosul, Karolina Kominek, Agata Bykowska, Gabriela Chojecka, Monika Radziwon, Adam Bobik

Czas: 23min.
18:55
Jeden z dziesięciu - 13/105
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składa się z 3 etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać. (Polska 2018)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński
Obsada: Tadeusz Sznuk

Czas: 26min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 21min.
18:25
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 1min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 2min.
18:35
Rodzinka.pl - odc. 245 "Kubek z syrenką" sezon 13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(AD) (N) Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2018)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Agata Kulesza

Czas: 24min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2808
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zszokowana Sylwia nie może uwierzyć w historię Justyny. Badania DNA jednak potwierdzają wersję dziewczyny. Sylwia już wie, że musi się zmierzyć ze swoją mroczną przeszłością. Czy Justyna kiedykolwiek jej wybaczy? Krystian zostaje przyłapany na próbie podpalenia mieszkania. Chłopak rzuca się do ucieczki. Kalina jest wściekła na Piotrka, że on nie chce powiedzieć jej prawdy. Zaskoczona dostaje telefon z policji. Melka zwierza się Hubertowi z tego, czego dowiedziała się o Sawczuku. Hubert nie... (Polska 2019)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Buttny Sebastian, Klimkiewicz Katarzyna, Miszczak Jakub, Szołtysik Marzena
Obsada: Anna Ilczuk, Łukasz Płoszajski, Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Michał Koterski
18:50
WYDARZENIA
Godziny emisji
18:30
Zakochani po uszy, odc. 4/120
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pani Jola przekonana, że w gabinecie weterynaryjnym działa porno biznes, grozi Halinie, że wyrzuci Asię z kamienicy. Mała Iza pisze na Instagramie miłosne komentarze do Piotra w imieniu Asi. Sylwia widząc te wyznania jest pewna, że to sprawka Asi. W trakcie kłótni Sylwii i Asi do gabinetu przychodzi Patrycja ze swoim nowym pieskiem. Pech chce, że przestraszona Szelka lekko gryzie Sylwię. Wiki chce pomóc swojej przyjaciółce i tłumaczy Piotrowi ostatnie wydarzenia lekkim kłamstwem…

18:00
Septagon, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Grzebień", fałszerz i bandzior, przygotowuje fałszywe dokumenty dla swojej żony, Anny, która jest wyrachowaną oszustką matrymonialną, bez skrupułów przejmującą majątki poślubianych mężczyzn. Właśnie zamierza upolować kolejną ofiarę. Trwają już przygotowania do wystawnego ślubu, ale Leszek, bogacz i myśliwy, który sparzył się w przeszłości na kontaktach z kobietami, prosi pracowników Septagonu o dyskretne sprawdzenie narzeczonej. Detektywi próbują prześwietlić kobietę, ale na... (Polska 2018)

Reżyseria: Węgrzyn Michał
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2019)


Czas: 30min.
19:05
Na sygnale - odc. 35 "Halloween"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Ratownicy jadą do chłopaka, który spadł ze schodów. Ulubiona dyspozytorka Piotra, Ruda, przekazuje załodze karetki wiadomość, że w okolicy widziano duchy. Kamienica, gdzie był wypadek, jest nazywana "nawiedzonym domem". (Polska 2014)

Reżyseria: Krzysztof Kasior, Leszek Korusiewicz
Obsada: Wojciech Kuliński, Dariusz Wieteska, Konrad Darocha, Monika Mazur

Czas: 23min.
19:35
Barwy szczęścia - odc. 1986
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Szaletowicze próbują reanimować Mię, która po narkotykach straciła przytomność. Justin nie chce wzywać pogotowia, wyrywa Oliwce telefon i przewraca ją. Przerażony Eryk ucieka i mówi o zajściu Kajtkowi, który postanawia przybiec na działkę. (Polska 2018)

Reżyseria: Krzysztof Rogala
Obsada: Marek Molak, Tomasz Pawlak, Marcel Borowiec, Olga Jankowska, Żaneta Homa, Katarzyna Glinka, Micahł Rolnicki, Patryk Cebulski, Jasper Sołtysiewicz, Natan Gudejko

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.370
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ferdynand Kiepski jest wyznawcą spiskowej teorii dziejów. Wpada na trop spisku, który ma na celu przejęcie władzy nad Polską przez Szczury. Chcąc ratować ojczyznę, schodzi do kanału. W akcji pomaga mu znajomy ze złomowiska, pan Badura, który, jak sam twierdzi, jest znawcą psychiki i obyczajów szczurów.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2011)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Żukowski Bartosz, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Pałys Renata, Ilczuk Anna), Smoleń Bohdan
19:00
Fakty, odc. 7694
informacje
Godziny emisji
19:35
Sport, odc. 7677
informacje
Godziny emisji
19:45
Pogoda, odc. 7674
informacje
Godziny emisji
19:49
Raport smogowy - poznaj kolory powietrza, odc. 67/90
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5563
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.468
Godziny emisji
Rozwiń opis
Patrol piąty ma przeprowadzić akcję informacyjną dotyczącą narkotyków w jednym z wrocławskich liceów. Towarzyszący im pies znajduje narkotyki w torbie jednej z uczennic. Rozpętuje się afera, w którą zamieszanych jest więcej osób. W szatni Mikołaja zjawia się Wład. Bezczelnie usiłuje go sprowokować. Czy policjant da się ponieść emocjom? Między Owcą a Białachem dochodzi do sceny, której świadkiem jest Rachwał. Jaskowska jest niezadowolona z tego, co dzieje się w Akademii. Kowal i Małecki nie... (Polska 2018)

Reżyseria: Miszczak Jakub, Smoczyński Sławomir, Tunikowski łukasz
Obsada: Honorata Witańska, Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Magda Szczepanek
20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 3min.
20:10 Na żywo
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reporterski program telewizyjnej Jedynki, w którym pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa, opowieści o realnych problemach Polski i Polaków. (Polska 2018)


Czas: 15min.
20:25 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Codzienny serwis sportowy. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:35
Ojciec Mateusz s.XVII - odc. 214 - Igranie z ogniem (Ojciec Mateusz XVII odc. 2)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(AD) (N) Płonie las. Leśniczy i policjanci mają dowód rzeczowy podpalenia. Trwa przesłuchanie świadków. Józef Zielak zeznaje, że szedł lasem i widział Fabiana Wieczorka, syna mecenasa, który pędził na skuterze. Potem znalazł kanister po benzynie. (Polska 2016)

Reżyseria: Filip Zylber
Obsada: Jan Wieteska, Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Artur Pontek, Rafał Cieszyński, Bartłomiej Firlet

Czas: 44min.
20:10
Barwy szczęścia - odc. 1987
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Kasia z pomocą Amelii stara się namówić Wolana, by został przewodnikiem wycieczek, podczas których goście hotelu Stańskich będą poznawać Warszawę z perspektywy bezdomnych. Ksawery zdradza Walerii i Stefanowi, że jego rodzice wzięli ślub. (Polska 2018)

Reżyseria: Natalia Koryncka - Gruz
Obsada: Patryk Cebulski, Iza Zwierzyńska, Olga Jankowska, Marek Molak, Natan Gudejko, Maria Ruddick, Marcel Borowiec, Michał Witkowski, Krzysztof Kiersznowski, Ewa Ziętek

Czas: 24min.
20:45
The Good Doctor s.II - odc. 24 (sezon 2. odc. 6.)
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Lea się stara, ale perfekcjonizm i natręctwa Shauna są trudne do zniesienia. U młodej skrzypaczki z zanokcicą Shaun chce zrobić biopsję w kierunku martwiczego zapalenia powięzi. Morgan jest przeciwny, bo palec może stać się mniej sprawny. (USA 2018)

Reżyseria: Mike Listo
Obsada: Freddie Highmore, Nicholas Gonzalez, Antonia Thomas, Richard Schiff, Hill Harper

Czas: 41min.
20:00
Kwartet - magazyn regionów Czwórki Wyszehradzkiej - Ludzie zmieniają świat
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reporterzy z Czech, Słowacji, Węgier i Polski przybliżają regiony tych krajów. Pokazują niezwykłych ludzi, miejsca, które warto odwiedzić, sprawy które zainteresują sąsiadów zza granicy. (Polska 2018)


Czas: 23min.
20:30
Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Program dedykowany osobom głuchym i wszystkim zainteresowanym poznaniem świata ciszy. Głusi mówią sami o sobie, o swoim życiu, ale też o barierach utrudniających normalne funkcjonowanie. Program w języku migowym. (Polska 2019)


Czas: 20min.
20:05
Brzydka prawda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna. Katherine Heigl i Gerard Butler w pełnej uroku komedii romantycznej, która udowadnia, że miłość może mieć różne oblicza. Za kamerą twórca niezapomnianej "Legalnej blondynki". Abby (Katherine Heigl) to niezwykle utalentowana i ambitna producentka popularnego programu telewizyjnego. W sprawach sercowych jest bardzo wymagająca i w związku z tym wciąż szuka idealnego mężczyzny. Pewnego dnia spotyka ją niemiła niespodzianka. Zostaje zmuszona przez szefa do współpracy... (USA, 2009)

Reżyseria: Robert Luketic
Obsada: Heigl Katherine, Butler Gerard, Turner Bree, Eric Winter, Searcy Nick
20:10
Doradca smaku 9 - Zupa krem z białej fasoli z salsa, odc. 37/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na WspólnejNa Wspólnej, sez. 17, odc. 2814
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uwięziona Beata zaczyna rodzić?! Ziębowie zamartwiają się o Beatę. Tymczasem dziewczyna jest przetrzymywana w wynajętym mieszkaniu przez ludzi, którym sprzedała swoje dziecko. Beata nie ma swoich kluczy, nie może wychodzić… Nagle dopadają ją skurcze! Przerażona, próbuje dzwonić do Joachima – ale ten nie odbiera!!! Michał szaleje po zniknięciu Kingi! Ignaś wyznaje tacie, że dziadkowie powiedzieli mu o zaginięciu mamy – Michał jest wściekły! Nastroju nie poprawia mu wizyta na komisariacie i...

20:55
Milionerzy, odc. 136
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwanaście pytań z różnych dziedzin, trzy koła ratunkowe oraz dwa progi gwarantowane – brzmi znajomo? Teleturniej „Milionerzy” ponownie dostarczy widzom sporej dawki adrenaliny w wiosenne wieczory! O wielkie pieniądze może grać każdy. Do tej pory niełatwą walkę o główną wygraną stoczyli studenci, prawnicy, artyści, stomatolog, a także mistrzyni świata w wioślarstwie. Widzowie obejrzeli 113 odcinków, usłyszeli 1266 pytań oraz śledzili zmagania 174 uczestników, spośród których zaledwie kilku... (Polska)

Obsada: Hubert Urbański
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.240
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam pomieszkuje u Latoszek, co jest przyczyną szeregu niezręczności, jak w sytuacji, gdy zastaje ją wychodzącą spod prysznica. To wszystko kosztuje Olę wiele nerwów. Tymczasem policjantka musi rozwikłać sprawę śmierci starszego mężczyzny, uduszonego nad ranem poduszką. Kryminalni szybko odkrywają, że niewiele wcześniej odbył się rodzinny obiad, podczas którego mężczyzna zapowiedział córkom, jak zamierza podzielić pomiędzy nie spadek. Obydwie strony były mocno niezadowolone z deklaracji ojca... (Polska 2018)

Reżyseria: Jaszkowski Marek, Miszczak Jakub
Obsada: Dariusz Karpiński, Marek Włodarczyk, Weronika Lewoń, Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek
21:30
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. (Polska 2018)


Czas: 46min.
21:40
Wychodne mamusiek
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Allyson z przyjaciółkami Sondrą oraz Izzy, którą zna jeszcze ze szkoły, rusza w miasto. Mają spędzić wieczór na koleżeńskich pogaduszkach, przy dobrej kolacji, gdy ich mężowie pilnują dzieci. To początek splotu niespodziewanych wydarzeń. (USA 2014)

Reżyseria: Jon Erwin, Andrew Erwin
Obsada: Sarah Drew, Trace Adkins, Sean Astin, Patricia Heaton

Czas: 94min.
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:35
Twój Wybór
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 23min.
21:30
Kuchenne rewolucje, sez. 16, odc. 11/13
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Brańsk, restauracja „Quatro” Barańsk to niewielkie miasteczko położone na Podlasiu, które słynie nie tylko z urokliwych zakątków przyrody i zachowanych fragmentów dawnej puszczy, ale także z kuchni regionalnej, której specjalnością są potrawy z ziemniaka, takie jak kartacze, baby i kiszki ziemniaczane. To właśnie tu Dorota otworzyła swoją restaurację o nazwie „Quatro”. Chociaż Dorota włożyła mnóstwo pracy i serca w schludny, beżowo-biały wystrój „Quatro”, jak i w gotowanie, to gdyby nie... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
21:00
Nieletni/pełnoletni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia twórców bijących rekordy popularności Kac Vegas i Kac Vegas w Bangkoku. Jeff Chang jest wzorowym uczniem. Szykuje się do najważniejszego egzaminu w życiu. Dzień wcześniej koledzy postanawiają uczcić jego urodziny. Za kilka godzin będzie pełnoletni. Ta noc nie może skończyć się na jednym piwie. Nieudany skok z balkonu do basenu, ucieczka przed napalonymi nastolatkami z kijami baseballowymi i sprint po dachach samochodów w bikini z pluszowym misiem w... a do tego żubr na zebrze. Tysiące... (USA, 2013)

Reżyseria: Lucas Jon, Moore Scott
Obsada: Chon Justin, Keltz Jonathan, Teller Miles
22:20
Magazyn śledczy Anity Gargas - /99/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2018)


Czas: 25min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2019)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2019)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 24.01 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
22:45
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 12min.
22:10
Ślad, odc.12
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przedsiębiorca Wojciech Szymański zostaje znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. W pobliżu ciała leży aparat do inhalacji dla astmatyków, chociaż nikt nigdy w rodzinie Szymańskich nie miał problemów z tą chorobą. Eksperci CWŚ nie zdążyli opuścić jeszcze miejsca zbrodni, gdy w mieszkaniu pojawia się ktoś, kogo nikt nie spodziewał się tam zobaczyć. W mieszkaniu biznesmena Wojciecha Szymańskiego znaleziono zwłoki jego brata - Krzysztofa. Zabójca rozciął mu czaszkę poprzez uderzenie ciężkim... (Polska 2018)

Reżyseria: Nowak Wojciech
Obsada: Jancia Anita, Jakus Mariusz, Hamkało Aleksandra, Łukaszewicz Cezary, Szeptycki Kamil, Wach Krzysztof, Starostecki Wojciech, Witkowski Piotr, Kawiorska Agnieszka, Jaryczewska Marta, Gadomski Michał, Mikuśkiewicz Paulina, Malcolm James, Pawlak Zuzanna
22:30
Wredne dziewczyny
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia opowiadająca o perypetiach wychowanej w Afryce nastolatki, która po powrocie do Stanów, odkrywa, że amerykańska szkoła to także rodzaj dżungli. Szesnastoletnia Cady Heron (Lindsay Lohan) do tej pory mieszkała i uczyła się w Afryce. Jej rodzice postanowili jednak powrócić do Stanów i tam wysłać ją do liceum. Już pierwsze dni pokazują nastolatce, że sztuka przetrwania w amerykańskiej szkole jest równie trudna, co sztuka przetrwania w dżungli. Niekwestionowaną królową szkolnej fauny jest... (USA, Kanada 2004)

Reżyseria: Mark Waters
Obsada: Lindsay Lohan, Rachel McAdams, Tina Fey, Tim Meadows, Amy Poehler, Lacey Chabert, Amanda Seyfried
23:00
Panama i jej oblicza przed ŚDM 2019
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż z Panamy przed zbliżającymi się Światowymi Dniami Młodzieży będzie wprowadzeniem w wydarzenia, jakie będą miały miejsce w styczniu 2019 roku, a także zapoznaniem widzów z tym nieznanym w Polsce krajem. (Polska 2018)


Czas: 24min.
23:30
Światowe Dni Młodzieży - Panama 2019 - Uroczystość powitania i otwarcia ŚDM na Campo Santa Maria la Antigua
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
24 stycznia - uroczystość powitania papieża Franciszka i oficjalne otwarcie ŚDM na Campo Santa Maria la Antigua, czyli malowniczym, komunikacyjno - rekreacyjnym pasie nadmorskim. (Polska 2019)


Czas: 120min.
23:20
Na sygnale - odc. 216 "Miało być inaczej"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Anna wraca do pracy, hucznie witana przez kolegów ze stacji. Dr Góra przechodzi kryzys i prosi o pomoc panią psycholog. Szef ratowników proponuje Kubie awans na jego zastępcę i koordynatora grafiku dyżurów. Piotrkowi się to nie podoba. (Polska 2019)

Reżyseria: Kamila Fidler
Obsada: Karolina Kotula - Policjantka, Dariusz Hanczyn - Mężczyzna, Paweł Brzeszcz - Marcin, Marta Alaborska - Urszula, Joanna Różańska - Natalia, Iga Górecka - Ruda, Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Wojciech Zygmunt - Kuba, Lea Oleksiak - Anna

Czas: 23min.
23:50
Do zakochania siedem lat
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jennifer i Kevin byli przyjaciółmi od dzieciństwa. Po ukończeniu studiów Jennifer robi karierę, a Kevin pracuje na polu golfowym i wciąż czeka na wielki przełom. Jennifer przyjmuje go jak wspóllokatora, dopóki on sam nie stanie na nogi. (USA 2012)

Reżyseria: Brandford May
Obsada: Natalie Hall, Darin Brooks, Frances Fischer

Czas: 82min.
23:00
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reporterski program telewizyjnej Jedynki, w którym pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa, opowieści o realnych problemach Polski i Polaków. (Polska 2018)


Czas: 15min.
23:20
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2019)


Czas: 21min.
23:45
Ojciec Brown s.I - odc. 4 Człowiek na drzewie
serial kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy Felicia znajduje nagiego mężczyznę przywiązanego do drzewa, podejrzenie pada na Sida. To on zostaje wskazany jako przestępca. Czy i tym razem ojciec Brown udowodni niewinność podejrzanego? (Wielka Brytania 2013)

Reżyseria: Dominic Keavey
Obsada: Hugo Speer, Kasia Koleczek, Mark Williams, Nancy Carroll, Sorcha Cusack

Czas: 45min.
23:15
Erin Brockovich
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat w gwiazdorskiej obsadzie zrealizowany przez Stevena Soderbergha, twórcy m.in. "Seksu, kłamstw i kaset video", "Co z oczu, to z serca" czy "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra", który stał się wielkim przebojem kinowym. Erin Brockovich (Julia Roberts, która dostała za tą rolę Oskara) jest w sytuacji nie do pozazdroszczenia. Dwukrotnie rozwiedziona samotnie wychowuje trójkę dzieci, nie ma pieniędzy, wykształcenia ani widoków na pracę. Łatwo zraża do siebie... (USA, 2000)

Reżyseria: Steven Soderbergh
Obsada: Roberts Julia, Albert Finney, Eckhart Aaron, Coyote Peter, Marg Helgenberger
23:00
Tuż przed tragedią, odc.2 Mountain Tsunami
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, który za pomocą drobiazgowych rekonstrukcji ukazuje kluczowe momenty największych katastrof naszych czasów. Na pełny obraz wydarzeń składają się nagrania archiwalne, inscenizacje, wstrząsające relacje ocalonych i świadków, dowody przedstawione przez specjalistów medycyny sądowej, wypowiedzi ekspertów i materiały uzyskane za pomocą najnowszych technik komputerowych. Odtwarzając sekunda po sekundzie sekwencję wypadków i wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki i techniki,... (2012)

00:40
Kamień, nożyce, papier - Taniec na rurze
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
W reportażu odwiedzimy szkołę tańca, w której uprawiana jest bardzo modna forma gimnastyki. Już wkrótce dyscyplina olimpijska. (Polska 2013)


Czas: 9min.
00:50
W bok od szosy głównej
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż o podróżniku Witoldzie Stasiewskim, który za zadanie wyznaczył sobie odwiedziny wszystkich miast Polski. Z rozmyze realizuje swój plan. Miast w całej Polsce jest 900, a on odwiedził już 300. (Polska 2013)


Czas: 11min.
00:35
MasterChef, sez. 7, odc. 9/14
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czterdziestu dwóch kandydatów na polskiego MasterChefa ponownie rozpocznie walkę w najbardziej prestiżowym konkursie kulinarnym na świecie. Kto zostanie następcą Mateusza Zielonki, a dla kogo siódemka nie okaże się szczęśliwą liczbą? W siódmym sezonie kucharze amatorzy staną przed wyzwaniami przygotowania m.in. idealnych perliczek, tortu szwarcwaldzkiego, tournedos ¶ la Rossini, a nawet papki dla niemowląt. Kandydaci na mistrza kuchni będą musieli wykazać się także przed grupą dwustu... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
00:00
Tuż przed tragedią, odc.3 Waco Cult
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny, który za pomocą drobiazgowych rekonstrukcji ukazuje kluczowe momenty największych katastrof naszych czasów. Na pełny obraz wydarzeń składają się nagrania archiwalne, inscenizacje, wstrząsające relacje ocalonych i świadków, dowody przedstawione przez specjalistów medycyny sądowej, wypowiedzi ekspertów i materiały uzyskane za pomocą najnowszych technik komputerowych. Odtwarzając sekunda po sekundzie sekwencję wypadków i wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki i techniki,... (2012)

01:35
Bez tożsamości - odc. 22 (13, seria 2)
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Enrique wyjeżdża w delegację. Maria, znając prawdę o śmierci ojca, postanawia zabić wuja. Jest wściekła i sfrustrowana, ucieka w alkohol i narkotyki. Amparo boi się, że będzie kolejną ofiarą Enrique. Swój testament zostawia u notariusza. (Hiszpania 2016)

Reżyseria: Joan Noguera, Kiko Ruiz, Jorge Torregrossa, Gracia Querejeta
Obsada: Miguel Angel Munoz, Megan Montaner, Veronica Sanchez, Eloy Azorin, Daniel Grao

Czas: 37min.
01:25
Szpieg D'83 - ep. 2
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Bonn ma się odbyć konferencja bezpieczeństwa. Moritz i porucznik Alex, syn generała Edela, jadą do Bonn, gdzie mają wszystkiego dopilnować. Wśród gości jest Henrik Mayer, główny analityk NATO. (Niemcy 2015)

Reżyseria: Edward Berger, Samira Radsi
Obsada: Jonas Nay, Maria Schrader, Sonja Gerhardt, Alexander Beyer

Czas: 45min.
01:05
Astronarium - (77) - Czarne dziury
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
magazyn astronomiczy (Polska 2019)


Czas: 22min.
01:40
Troskliwi rodzice wśród zwierząt. W pojedynkę
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Serial BBC Worldwide prezentujący najwspanialszych rodziców w świecie zwierząt. Matki i ojcowie zrobią wszystko dla swoich pociech. Poznamy najbardziej niezwykłe strategie wychowywania potomstwa w świecie zwierząt. (Wielka Brytania 2015)

Reżyseria: Christina Nutter

Czas: 50min.
01:00
Trampolina, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donald Trump na antenie Czwórki w jednym ze swoich najsłynniejszych do tej pory wcieleń – gospodarza show „Trampolina”, hitu, który doczekał się kilkunastu edycji i zarobił ponad 200 mln dolarów. Trump, owiany sławą ekscentrycznego miliardera i ekstrawaganckiego geniusza biznesu, dał się w nim poznać jako równie niekonwencjonalny pracodawca, w nieszablonowy sposób rekrutując menedżerów ubiegających się o zatrudnienie w którejś z jego licznych firm. Podczas tej , jak ją określano,... (USA, 2010)

02:25
Kompania X s.II - odc. 17 (seria 2. odc. 9)
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czasie alianckiego desantu na plażach pod Dieppe agenci Kompanii X mają zaatakować i zniszczyć niemiecką stację radarową Freya. Brakuje im ludzi i uzbrojenia; czekają na pluton kanadyjskiej piechoty morskiej, ale wsparcie nie nadchodzi. (Kanada 2015)

Reżyseria: Jamie Stone
Obsada: Évelyne Brochu, Jack Laskey, Warren Brown, Dustin Milligan, Connor Price, Hugh Dillon, Lara Jean Chorostecki, Torben Liebrecht

Czas: 42min.
02:25
Art Noc - Goran Bregovic i Orkiestra Weselno Pogrzebowa. 55 lat Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu
Godziny emisji
Rozwiń opis
Goran Bregovic wraz z 19 - osobową Orkiestrą Weselno - pogrzebową wykona swoje największe przeboje. Koncert został zorganizowany z okazji 55 - lecia jednaj z najbardziej znanych scen w Polsce - Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu. (Polska 2014)


Czas: 49min.
02:35
e - dukacja przyszłości - odc. 3
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program edukacyjny (Polska 2018)


Czas: 11min.
02:55
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 12min.
02:00
Chirurdzy, odc.131
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chirurdzy ze szpitala Seattle Grace walczą o wielomilionowe granty. Szefowie różnych specjalizacji muszą jak najlepiej zaprezentować się przed ordynatorem Webberem, do którego należy ostateczna decyzja w sprawie przyznania pieniędzy na badania naukowe. Derek, Callie i Owen są tak pochłonięci rywalizacją, że swoich pacjentów powierzają mniej doświadczonym koleżankom i kolegom. Na tym dyżurze los pacjentów spocznie więc w rękach rezydentów. Zazwyczaj wysłuchują poleceń chirurgów, tego dnia będą... (USA, 2010)

Reżyseria: Wilson Chandra
Obsada: Capshaw Jessica, Chandra Wilson, Dane Eric, Dempsey Patrick, Drew Sarah, Ellen Pompeo, James Pickens Jr., Jason George, Justin Chambers, Leigh Chyler, McKidd Kevin, Oh Sandra, Ramirez Sara, Raver Kim, Tupper James, Williams Jesse, Wilson Chandra
02:10
MasterChef, sez. 7, odc. 10/14
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czterdziestu dwóch kandydatów na polskiego MasterChefa ponownie rozpocznie walkę w najbardziej prestiżowym konkursie kulinarnym na świecie. Kto zostanie następcą Mateusza Zielonki, a dla kogo siódemka nie okaże się szczęśliwą liczbą? W siódmym sezonie kucharze amatorzy staną przed wyzwaniami przygotowania m.in. idealnych perliczek, tortu szwarcwaldzkiego, tournedos ¶ la Rossini, a nawet papki dla niemowląt. Kandydaci na mistrza kuchni będą musieli wykazać się także przed grupą dwustu... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
02:00
Trampolina, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donald Trump na antenie Czwórki w jednym ze swoich najsłynniejszych do tej pory wcieleń – gospodarza show „Trampolina”, hitu, który doczekał się kilkunastu edycji i zarobił ponad 200 mln dolarów. Trump, owiany sławą ekscentrycznego miliardera i ekstrawaganckiego geniusza biznesu, dał się w nim poznać jako równie niekonwencjonalny pracodawca, w nieszablonowy sposób rekrutując menedżerów ubiegających się o zatrudnienie w którejś z jego licznych firm. Podczas tej , jak ją określano,... (USA, 2010)

03:20
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. (Polska 2018)


Czas: 46min.
03:30
Jańcio Wodnik
film obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Chłop wygnał ze stajni i skatował chorą klacz. Znajduje ją wędrowny dziad, który rzuca klątwę na wieś, gdy klacz zdycha. W tym samym czasie jeden z jej mieszkańców, Jańcio, odkrywa w sobie niezwykłe zdolności. Jest mu posłuszna woda. (Polska 1993)

Reżyseria: Jan Jakub Kolski
Obsada: Franciszek Pieczka, Grażyna Błęcka Kolska, Bogusław Linda, Katarzyna Aleksandrowicz, Olgierd Łukaszewicz, Wiesław Cichy, Renata Pałys

Czas: 100min.
03:15
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Na wojenne bezdroża
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zagubione wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2018)


Czas: 22min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2019)


Czas: 15min.
03:00
Chirurdzy, odc.132
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa filmowa wkracza do Seattle Grace Hospital, by sześć miesięcy po strzelaninie odwiedzić lekarzy i pacjentów, którzy byli bohaterami tamtych tragicznych wydarzeń. Kamera śledzi kolejno Dereka, Owena, Marka i Callie. Filmowcy towarzyszą chirurgom w pracy. Czy także Meredith i Cristina zmierzą się twarzą w twarz z traumą po tamtym zamachu? Czy przyjaciółki zechcą opowiedzieć, co się wtedy z nimi działo, jak udało im się przeżyć atak szaleńca i jak się teraz czują? Czy Meredith i Cristina... (USA, 2010)

Reżyseria: Cragg Stephen
Obsada: Capshaw Jessica, Chandra Wilson, Dane Eric, Dempsey Patrick, Drew Sarah, Ellen Pompeo, James Pickens Jr., Jason George, Justin Chambers, Leigh Chyler, McKidd Kevin, Oh Sandra, Ramirez Sara, Raver Kim, Tupper James, Williams Jesse, Wilson Chandra
03:35
Moc Magii, odc. 375
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.933
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas... (Polska 2018)

04:15
Magazyn śledczy Anity Gargas - /99/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2018)


Czas: 25min.
04:45
Notacje - Franceska Michalska. Spotkałam dobrego człowieka
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Franceska Michalska ur. w 1923 r. w Kamieńcu Podolskim, lekarka, mieszkała w sowieckiej części Wołynia do 1936 r. Przeżyła dramatyczne chwile związane z głodem. Była świadkiem śmierci głodowej wielu osób i wstrząsających zachowań ludzi. (Polska 2007)


Czas: 10min.
04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:00
Tajemnice Książnicy Pomorskiej - Podróże
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tajemnice Książnicy Pomorskiej cykl z audycji Zawsze w piątek z dnia 27.02.2015 r. (Polska 2015)


Czas: 5min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2019)


Czas: 16min.
04:30
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2019)


Czas: 21min.
04:00
Tajemnice losu
Godziny emisji
04:55
Disco gramy
Godziny emisji
04:00
Top 10 lista przebojów, odc.1186
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:10
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2019)


Czas: 21min.
05:30
Rączka gotuje - Młyn Złoty Kłos
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn kulinarny, w którym śląski kucharz Remigiusz Rączka przygotowuje popularne i mniej znane dania kuchni regionalnej. Tym razem gotujemy w Karczmie u Karola w WIśle (Polska 2016)

Reżyseria: Remigiusz Rączka
Obsada: Remigiusz Rączka

Czas: 24min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1190
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info