Reklama
Program na dziś od do
17.07 18.07
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
14:10
Postaw na milion - odc. 154
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga
Obsada: Łukasz Nowicki

Czas: 46min.
14:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
14:40 Trwa... 
Dlaczego ja?, odc.416
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Łodzi mieszka doradca ubezpieczeniowy Szymon Bartkowiak (40 l.) wraz ze swoją żoną, Beatą (37 l.). Zostali parą we wczesnej młodości, są małżeństwem z prawie dwudziestoletnim stażem. Bartkowiakowie mają dwoje dzieci: 14-letnią Ewelinę i o rok starszego, Bartosza. Niestety, życie 40-latka zmienia się całkowicie, kiedy żona oznajmia mu, że chce się z nim rozwieść. Świat mężczyzny rozpada się na kawałki w momencie, gdy dowiaduje się, że Beata ma romans z młodszym od siebie mężczyzną. Kobieta... (Polska 2013)

Reżyseria: Khamidov Okił
15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 10min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 2min.
15:15 Trwa... 
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reporterski program telewizyjnej Jedynki, w którym pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa, opowieści o realnych problemach Polski i Polaków. (Polska 2019)


Czas: 16min.
15:35
Okrasa łamie przepisy - Kuchnia Borów Tucholskich
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Każdy odcinek cyklu jest poświęcony określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2015)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski
Obsada: Karol Okrasa

Czas: 24min.
15:10 Trwa... 
Doktor z alpejskiej wioski - nowy rozdział - odc. 137 Ostatnia podróż, część 1
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Martin znowu mieszka w rodzinnym domu. Anne wynajęła mieszkanie. Wszyscy, oprócz Martina, pracują razem w gospodarstwie. Susanne otrzymała propozycję pracy w Wiedniu w dobrej szkole kucharskiej. (Niemcy 2008)

Reżyseria: Axel de Roche
Obsada: Hans Sigl, Heiko Ruprecht, Monika Baumgartner, Siegfried Rauch

Czas: 43min.
15:05 Trwa... 
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.I - odc. 60
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Davud pasza wyznaje miłość sułtance Dilrubie. Książę Mehmed jest zauroczony Angelą, sprowadzoną do haremu przez księcia Osmana. Niczego nieświadoma Kösem wysyła dziewczynę do alkowy starszego z braci, co wywołuje konflikt. (Turcja 2015)

Reżyseria: Zeynep Günay Tan, Deniz Kolo, Mert Baykal, Yaz Alp Akaydn
Obsada: Anastasia Tsilimpiou, Beren Saat, Hülya Avar, Ekin Ko, Tülin Özen

Czas: 47min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:00 Trwa... 
Kuchenne rewolucje, sez. 8, odc. 9/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Imperium Smaku (Łódź). Na łódzkim, robotniczym osiedlu swojego szczęścia postanowił szukać Mateusz. U podnóża wysokich bloków buduje swoje Imperium Smaku, które ma kusić smaczną, domową kuchnią i przyjazną atmosferą. Za wszystko Mateusz ręczy tylko swoją głową. Niestety, żeby ciąć koszty właściciel zatrudnia tylko jedną osobę – siebie. Sam robi dostawy, gotuje, zmywa, sprząta oraz pilnuje dokumentów. I tak dzień w dzień. Bez chwili odpoczynku. Ale niestety też bez większych sukcesów. To... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
15:00 Trwa... 
Policjantki i Policjanci, odc.526
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kolejny dzień służby patrolu siódmego rozpoczyna się zgłoszeniem o próbie gwałtu. Policjanci są zaskoczeni takim wezwaniem przed południem, bo podobne sytuacje zdarzają się zazwyczaj w nocy lub wieczorem. Na miejscu okazuje się, że podejrzanym o napaść jest właściciel sex shopu. Poszkodowana zeznaje, że od razu rozpoznała winnego. Do tych zeznań dołącza się jej mąż poszkodowanej, który szczególnie naciska na ujęcie wskazanego sprawcy. Problem w tym, ze domniemany gwałciciel ma mocne alibi,... (Polska 2019)

Reżyseria: Gawek Aleksander, kolski piotr, Miszczak Jakub, Smoczyński Sławomir, Zańczak Jakub
Obsada: Honorata Witańska, Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Magda Szczepanek
16:05
Wieczna miłość s.II - odc. 217 (seria 2. odc. 103)
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Leyla wpada na trop tajemniczej działki i organizacji ekologicznej, która badała grunty należące do współpracownika Emira. Fehime odwiedza Emira i każe mu trzymać się z daleka od Zeynep. Mujgan wyprawadza się do domu córki. (Turcja 2015)

Reżyseria: Hilal Saral
Obsada: Burak Özivit, Neslihan Atagül Doulu, Kaan Urganclolu, Orhan Güner, Zerrin Tekindor, Melisa Asl Pamuk

Czas: 44min.
16:00
Koło fortuny - odc 466 ed. 6
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej "Koło fortuny" znany jest widzom Programu 2 z lat 1993 - 1998 i 2007 - 2009. Obecną edycję programu prowadzi Rafał Brzozowski, a towarzyszy mu Izabella Krzan, Miss Polonii 2016. (Polska 2019)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 30min.
16:35
Familiada s.I - odc. 2229
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2015)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Karol Strasburger

Czas: 23min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2019)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 17.07 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 1min.
16:30
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 12min.
16:45
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2019)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja odc.4191
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 16 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Michał Bebło - prowadzący magazyn reporterów „Interwencja”, wraz z zaangażowanym i dynamicznym zespołem reporterów jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zgłoszone sprawy są przez niego analizowane, a żadna prośba nie jest lekceważona. Dzięki „Interwencji” widzowie poznają dramatyczne historie. Także i w najnowszych odcinkach reporterzy... (Polska 2019)

16:40
Gliniarze, odc.263
Godziny emisji
Rozwiń opis
Młody piłkarz, nadzieja klubu, zostaje pobity. Podejrzenia padają na kiboli wrogiej drużyny, którzy wielokrotnie mu grozili. Okazuje się jednak, że cała sprawa może mieć charakter osobisty, a za pobiciem stoi zaufana osoba z najbliższego otoczenia piłkarza… Ojciec Krystiana próbuje odbudować relacje, spędzając czas z synem. Przynosi to jednak więcej szkody niż pożytku, gdy policjantowi wpada w oko piękna Greta.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2018)

Reżyseria: Strzyżewska Anna
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
16:00
Szkoła, odc. 440
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do licealnej 2 a dołącza Matylda, która niebawem urodzi dziecko. W tej samej szkole uczy się jej były chłopak, którego dziewczyna bardzo się boi. Nowe koleżanki postanawiają ją wspierać . Jedna z nich prosi swojego chłopaka o pomoc, jednak ten uważa, że nastolatka wyolbrzymia sprawę. Jacek Jurasik kończy 18 lat i postanawia przestać być grzecznym chłopcem. Pije piwo przed szkołą i kupuje samochód, którym następnie bez prawa jazdy jeździ po mieście. Jego matka i wychowawczyni próbują... (Polska)

16:00
Gliniarz i prokurator, odc.18
Godziny emisji
Rozwiń opis
Popularny serial sensacyjny, pełen akcji, intrygujących zagadek kryminalnych i humorystycznych akcentów, którego bohaterowie podbili serca widzów na całym świecie. Prokurator okręgowy J.L. „Fatman” McCabe i prywatny detektyw Jake Styles są jak ogień i woda, ale w rozwiązywaniu zagadek kryminalnych nie mają sobie równych. Szorstki twardziel, prokurator McCabe, to były gliniarz, przebiegły i przenikliwy, którego nic nie powstrzyma przed dotarciem do prawdy, nawet jeśli wymaga to działania na... (USA 1988)

Reżyseria: Swackhamer E.W.
Obsada: Campbell Alan, Conrad William, Joe Penny, Leonard Lu, Penny Joe, William Conrad
Reklama
17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 2min.
17:30
Jaka to melodia? - odc. 4016
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Quiz muzyczny propagujący muzykę rozrywkową. Prowadzenie Norbi. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 42min.
17:10
Więzień miłości - odc 101
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koray wyznaje Yasemin miłość i tłumaczy nieporozumienie z filmem. Za radą lekarza Zehra przez najbliższą dobę nie pozwala Omerowi zasnąć, co wywołuje wiele nieporozumień. Szef odbiera Leyli projekt holdingu Omera. (Turcja 2016)

Reżyseria: Mahir Aktas
Obsada: Erkan Meri, Hazal Subasi, Yaprak Durmaz

Czas: 40min.
17:00
Operacja Zdrowie! - /21/ Neurochirurgia
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Praktycznie każda osoba po 40. roku życia ma kłopoty z kręgosłupem. Choroby kręgosłupa, czym są spowodowane? Jak im zapobiegać i jak je leczyć? Najnowocześniejsze metody operacji kręgosłupa. Rozmowy z wybitnymi neurochirurgami. (Polska 2019)


Czas: 25min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
17:40
Sekrety rodziny, odc.87
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mariusz Konopka jest żołnierzem zawodowym. Wraca do swojej żony Joanny z kolejnej misji wojskowej. Kobieta zauważa, że mąż zachowuje się nieswojo i w tajemnicy utrzymuje kontakty z podejrzanymi osobami. Czy mąż przeszedł na stronę wroga? A może prawda jest zupełnie inna?   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2019)

Reżyseria: Bielska Hanna, Fidler Kamila, Majewski Jacek, Olejarczyk Tomasz, Strzyżewska Anna, Średniawa Tomasz, Zańczak Jakub
17:00
SOS Ekipy w akcji, odc. 32/60
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policjanci zostają wezwani do awantury między kontrolerem biletów i dziewczyną, która jechała autobusem na gapę… Inny patrol interweniuje w sprawie usiłowania kradzieży w centrum handlowym. Podejrzany twierdzi, że zasnął na ławce, a gdy się obudził, zorientował się, że został zamknięty w obiekcie... Pogotowie ratunkowe dostaje wezwanie do ogłuszonego mężczyzny. Na miejscu okazuje się, że podczas oglądania meczu mogło dojść do bójki między kibicami dwóch rywalizujących drużyn piłkarskich… (Polska)

17:00
Przeklęta, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aurora po egzaminie musi jak najprędzej wracać do domu, więc mają z Rodrigiem tylko chwilę by nacieszyć się spotkaniem. Chłopak jest zawiedziony, że Aurora nie może poświęcić mu więcej czasu – orientuje się, że sama nie ma go zbyt wiele dla siebie, bo jest wykorzystywana przez ciotkę, ale nie daje mu spokoju myśl, czy w jej życiu nie ma jakiegoś mężczyzny. Luis uświadamia mu, że jest – i zawsze był – zakochany w Aurorze i powinien przemyśleć swój związek z Pilar.   Dla małoletnich od lat 12 (2018)

18:25
Jeden z dziesięciu - 19/108
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składa się z 3 etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać. (Polska 2018)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński
Obsada: Tadeusz Sznuk

Czas: 26min.
18:55
Jeden z dziesięciu - 20/108
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składa się z 3 etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać. (Polska 2018)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński
Obsada: Tadeusz Sznuk

Czas: 26min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2019)


Czas: 20min.
18:25
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 2min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2019)


Czas: 2min.
18:40
Na dobre i na złe - odc. 715 Gdzie nasz dom?
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Do szpitala trafiają agresywni kibole, wśród nich nastoletni Jędrek z domu dziecka. Wiktoria zauważa, że nastolatek ma problem, którego bardzo się wstydzi. Tego samego dnia doktor Consalida odkrywa, że Oliwia chce sprzedać działkę Adama. (Polska 2018)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Filip Bobek, Piotr Garlicki - Tretter, Katarzyna Dąbrowska - Wiktoria, Iwona Bielska - Lilka, Ilona Ostrowska - Kasia Smuda, Elżbieta Jaroszek - instrumentariuszka, Marcin Zacharzewski - Borys, Piotr Głowacki - prof. Bart, Michał Żebrowski - Falkowicz, Amelia Czaja - Matylda

Czas: 48min.
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ukryta prawda, odc. 697
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika (39) od dwóch lat żyje w konkubinacie z Adamem (40). Chociaż na początku zgodzili się, że nie chcą mieć dzieci, Adam zaczyna się wahać i namawia Monikę na spłodzenie potomka. Kobieta jest jednak nieugięta i uparcie twierdzi, że są za starzy na zakładanie rodziny. Adam nalega, robi badania nasienia i okazuje się, że ma świetne wyniki. Tymczasem 39-latka wciąż wymyśla różne sposoby, żeby odwieść partnera od posiadania dziecka: roztacza wizję wad rozwojowych i problemów, jakie sprawiają... (Polska)

18:00
Septagon, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dorota kłóci się z mężem, żeby ochłonąć rusza na przejażdżkę konną. Za nią podąża Joanna, kobieta wystrzałem z broni płoszy konia. Dorota upada, doznaje obrażeń głowy. Skutkiem wypadku jest amnezja Doroty. Po akcji w podmiejskim terenie detektywi natykają się na błąkającą się bez celu kobietę z rozbitą głową, ubraną w strój do jazdy konnej. Okazuje się, że nie wie jak się nazywa, ani gdzie mieszka. Zostaje przez nich odwieziona do szpitala, a kilka dni później kontaktuje się z nimi z prośbą o... (Polska 2018)

Reżyseria: Wrzosek Robert
19:25 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Codzienny serwis sportowy. (Polska 2019)


Czas: 3min.
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2019)


Czas: 30min.
19:35
Rodzinka.pl s.V - odc. 115 "Rywalizacja ojciec - syn"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
(AD) (N) Kacper szykuje się do sprawdzianu, wizualizując dobrą ocenę. Kuba nie uczy się języka polskiego i sadzi byki w hasłach manifestacyjnych na WOS. Tomek wymiguje się od zakupów dla Natalii, ale ukradkiem wyżera zapasy z lodówki. (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Tomasz Karolak, Małgorzata Kożuchowska, Adam Zdrójkowski, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Agata Kulesza

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.502
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pewnego dnia Ferdek otrzymuje od Badury stary kolorowy turban. Po założeniu go na głowę Ferdek śni dziwne sny. Okazuje się, że turban ten jest połączony magiczną więzią z dywanem, w którego posiadaniu przypadkowo znajduje się Marian Paździoch. W kamienicy przy ul. Ćwiartki 3 zaczynają się dziać dziwne rzeczy, m.in. pojawiają się przepiękne kobiety Wchodu, wśród nich zobaczymy m.in. Annę Iberszer.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2016)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Mularczyk Barbara, Kotys Ryszard, Pałys Renata, Gnatowski Dariusz, Gałła Andrzej, Kurowska Joanna, Dyblik Lech, Cnota Jerzy, Czerwińska Zofia, Iberszer Anna
19:00 Na żywo
Fakty, odc. 7868
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35 Na żywo
Sport, odc. 7851
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7848
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5737
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.527
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zuza Kowal, w związku z tajną misją w szkole tańca, ma dla swojego służbowego partnera zadanie specjalne. Wojtek nie spodziewa się, jakie wrażenie zrobi na nim jego policyjna partnerka. Na komendzie patrol ósmy otrzymuje wezwanie do awantury. Jakaś kobieta twierdzi, że nie może dostać się do własnego domu. W trakcie interwencji okazuje się, że dom na którego budowę wyłożyła pieniądze, nie jest jej. Narzeczony zaś, który pobrał od niej okrągłą sumę, rozpłynął się w powietrzu. Policjanci... (Polska 2019)

Reżyseria: Gawek Aleksander, kolski piotr, Miszczak Jakub, Smoczyński Sławomir, Zańczak Jakub
Obsada: Honorata Witańska, Mariusz Węgłowski, Magda Malcharek, Wojciech Sukiennik, Paweł Monsiel, Magda Szczepanek
20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 3min.
20:10 Na żywo
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reporterski program telewizyjnej Jedynki, w którym pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa, opowieści o realnych problemach Polski i Polaków. (Polska 2019)


Czas: 16min.
20:35
Zniewolona - odc. 11
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katia poznaje matkę Aleksieja, ze zdenerwowania mdleje. Ta jednak przyjmuje ją bardzo życzliwie. Lidia zaprasza Aleksieja i oferuje mu pieniądze na wykup Katii. Stawia jednak warunek, którego Aleksiej nie może zaakceptować. (Ukraina 2019)

Reżyseria: Felix Gerchikov, Maksym Lytvynov
Obsada: Kateryna Kovalchuk, Oleksiy Yarovenko, Stanislav Boklan, Olha Sumska, Mark Drobot

Czas: 48min.
20:10
Kino relaks - Facet z odzysku
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Protagonistą tej miłosnej opowieści jest Owen, który próbuje uporać się z utratą dziewczyny. Na początku wydawało się, że tworzą idealna parę. On przystojny, ona atrakcyjna początkująca aktorka. Ale Chloe jedzie do Los Angeles za karierą. (USA, Niemcy 2008)

Reżyseria: Brian Burns
Obsada: William Baldwin, Denise Richards, Milla Jovovich, David Krumholtz, Michael A. Nickles

Czas: 90min.
20:00
Okrasa łamie przepisy - Smaki Czesława Miłosza
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Tym razem Karol Okrasa zaprasza na potrawy z kaczki. Będzie gotować we dworze w Krasnogrudzie, w którym Czesław Miłosz spędzał wakacje w dzieciństwie i w latach młodości. (Polska 2013)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski
Obsada: Karol Okrasa

Czas: 23min.
20:30
Ukryte skarby - Żnin
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2019)


Czas: 22min.
20:10
Wykiwać klawisza
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doskonała komedia w gwiazdorskiej obsadzie. Do jednego z najcięższych więzień, Allenville, trafia za jazdę po pijanemu była gwiazda amerykańskiego futbolu, Paul "Wrecking" Crewe (Adam Sandler). Naczelnik więzienia Warden Hazen (James Cromwell) postanawia wykorzystać jego talent. Namawia go do zorganizowania drużyny futbolowej, w skład której wejdą sami więźniowie. Powołany przez Crewe'a zespół ma zamiar zmierzyć się z przeciwnikami, grupą strażników. Na czele drużyny stanie... (USA 2005)

Reżyseria: Segal Peter
Obsada: Sandler Adam, Rock Chris, Burt Reynolds, Fichtner William, James Cromwell, Nelly, Austin Steve, Goldberg Bill, Irvin Michael, Nash Kevin, Schneider Rob
20:10
Doradca smaku 10-Chłodnik na kefirze z awokado, odc. 40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, odc. 2911
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa postanawia się zabić!!! Po wypadku spowodowanym przez Ewę, Elżbieta jest nieprzytomna! Jej stan lekarze określają jako bardzo ciężki. Oszalały z bólu Igor w dość ostry sposób próbuje się dowiedzieć od matki, co się stało?! Ewę to wszystko przerasta – wieczorem Ostrowski znajduje ją w wannie z podciętymi żyłami… Marta znowu pije! Marta nie może dojść do siebie po wczorajszym pijaństwie. Dzwoni do Romy – prosi o przekazanie, że się spóźni. Producent jest wściekły, a Lenarska zaciera ręce…... (Polska)

Obsada: Grażyna Wolszczak, Tomasz Schimscheiner, Anna Korcz, Renata Dancewicz, Zbigniew Stryj, Jakub Wesołowski, Ewa Gawryluk, Waldemar Obłoza, Kazimierz Mazur, Joanna Jabłczyńska, Bożena Dykiel, Mieczysław Hryniewicz
20:55
Milionerzy, odc. 178
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poprzedni sezon dostarczył widzom sporej dawki adrenaliny! Po raz drugi w historii programu Hubert Urbański wręczył uczestniczce wygraną w postaci czeku o najwyższej wartości! Prowadzący ma jeszcze wiele milionów do rozdania! Może jeden z nich już tej jesieni trafi właśnie do Ciebie? Długo wyczekiwaną zwyciężczynią ostatniej edycji teleturnieju została Maria Romanek z Bezmiechowej Dolnej. Przesympatyczna emerytowana nauczycielka języka polskiego zaskoczyła widzów nie tylko ogromną wiedzą z... (Polska)

Obsada: Hubert Urbański
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.287
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oficerowie Górska i Jawor zajmują się sprawą śmierci pani Marii, starszej kobiety dokarmiającej bezpańskie koty z okolicznych piwnic. Jak każda „kociara” pani Maria miała swoich zaprzysięgłych wrogów – czy któryś z nich mógł jednak posunąć się tak daleko? Na ciekawy trop wpada Bolek Kowalski, który odnajduje w piwnicy rzadki gatunek pająka. Stawonóg na pewno nie znalazł się tam przypadkiem. W biurze Bolka pojawia się nowa pani patolog. Bolek usiłuje zrobić na niej wrażenie swoją wiedzą o... (Polska 2019)

Obsada: Dariusz Karpiński, Marek Włodarczyk, Weronika Lewoń, Michał Mrozek, Kamila Ścibiorek
Reklama
21:35
Rolnik szuka żony seria V - odc. 12
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielki Finał. Ponad dwa miesiące po wydarzeniach przedstawionych w poprzednim odcinku, bohaterowie spotykają się znowu. Jak potoczyły się losy ich związków? Czy podtrzymywali znajomość? Kto odnalazł miłość, a kto nadal szuka? (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska
Obsada: Marta Manowska

Czas: 45min.
21:55
Mocne Kino - W cywilu 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater filmu sierżant Jake Carter na przepustce pojawia się w rodzinnym domu. Dowiaduje się, że jego siostra została uprowadzona przez bandę ekstermistów. Postanawia ją ratować i w tym celu szturmuje bazę operacyjną porywczy. (USA 2013)

Reżyseria: Scott Wiper
Obsada: Mike Mizanin, Neal McDonough, Michael Eklund, Camille Sullivan

Czas: 86min.
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:35
Twój Wybór
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 23min.
21:35
Hulk
film przygodowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja niezwykle popularnego amerykańskiego komiksu o naukowcu zamieniającym się w potężną istotę, Hulka. Naukowiec Bruce Banner podczas nieudanego eksperymentu zostaje napromieniowany - wkrótce zaczyna odczuwać dziwne efekty promieniowania na swój organizm - staje się niezwykle silnym i potężnym stworem, Hulkiem, który jest w stanie bosą stopą rozdeptać czołg… Film wyreżyserował zdobywca Oscara, Ang Lee, a w roli głównej wystąpił australijski aktor Eric Bana (znany później z filmów Troja... (USA 2003)

Reżyseria: Ang Lee
Obsada: Eric Bana, Jennifer Connelly, Sam Elliott, Josh Lucas, Nick Nolte, Lou Ferrigno
21:00
Cyborg
Godziny emisji
Rozwiń opis
Akcja filmu rozgrywa się w Ameryce przyszłości. Po całkowitym upadku ekonomicznym kraj jest wstrząsany licznymi aktami przemocy. Dodatkowo pogrążoną w chaosie ludność dziesiątkuje śmiertelna plaga. Jedynym ratunkiem dla tego świata jest Pearl Prophet, piękna pół kobieta, pół robot, która posiada dostateczną wiedzę, by przygotować szczepionkę. Do jej ochrony zostaje przydzielony Gibson Rickenbacker (w tej roli Jean-Claude Van Damme).   Dla małoletnich od lat 16 (USA 1989)

Reżyseria: Pyun Albert
Obsada: Klyn Vincent, Richter Deborah, Van Damme Jean-Claude
22:35
Lampedusa. Za horyzontem - Część 3
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ośrodku dla uchodźców wybucha bunt. Jednocześnie mieszkańcy Lampedusy protestują przeciwko zalewowi nielegalnych imigrantów. Kapitan Marco Serra i Viola zmagają się z niełatwą sytuacją i rosnącym napięciem po obu stronach. (Włochy 2016)

Reżyseria: Marco Pontecorvo
Obsada: Claudio Amendola, Carolina Crescentini, Venji Liam, Allessandro Servina

Czas: 50min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2019)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2019)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 17.07 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2019)


Czas: 1min.
22:45
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 12min.
22:35
Zoolander
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zwariowana komedia wyreżyserowana przez Bena Stillera w gwiazdorskiej obsadzie. Derek Zoolander (Ben Stiller), trzykrotny zdobywca tytułu Modela Roku, zostaje zdetronizowany przez Hansela (Owen Wilson) znienawidzonego, młodszego rywala. Derek porzuca Nowy Jork i wraca do rodzinnego miasteczka, gdzie zostaje górnikiem. Niestety, praca w kopalni jest pomyłką. Delikatne dłonie nie są przyzwyczajone do ciężkiego kilofa. Co gorsza, nowi koledzy coraz trudniej znoszą jego, dziwne ich zdaniem,... (USA, Australia 2001)

Reżyseria: Ben Stiller
Obsada: Ben Stiller, Wilson Owen, Duchovny David, Ferrell Will, Jerry Stiller, Jon Voight, Milla Jovovich, Taylor Christine
22:50
Punisher
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filmowa adaptacja „Punishera”, kultowego komiksu amerykańskiego. Rodzina policjanta Franka Castela (Dolph Lundgren) zostaje brutalnie zamordowana przez mafię. Castel, któremu udało się przeżyć zamach, poprzysięga gangsterom zemstę i sam postanawia wymierzyć im sprawiedliwość. Jego nielegalne akcje, powodują, że staje się celem polowania prowadzonego zarówno przez policję, jak i bezwzględnego szefa mafii...   Dla małoletnich od lat 16 (Australia, USA 1989)

Reżyseria: Goldblatt Mark
Obsada: Lundgren Dolph, Gossett Jr. Louis, Jeroen Krabbe, Kim Miyori, Marshall Bryan, Nancy Everhard
23:40
Kiedy Harry poznał Meghan - ślub jakiego nie było
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument przygotowany specjalnie z okazji ślubu księcia Harrego i Meghan Markle, przedstawiający zarówno biografie narzeczonych, jak i zmiany obyczajowe i społeczne, dzięki którym ich ślub stał się możliwy. (Kanada 2018)

Reżyseria: ADRIAN MUNSEY, VANCE GOODWIN

Czas: 51min.
23:35
Anatomia zła
dramat
Godziny emisji
Rozwiń opis
(AD) (N) 65 - letni Lulek, płatny zabójca warunkowo wypuszczony na wolność, dostaje ofertę pracy oraz snajperski karabin od prokuratora, który kilka lat wcześniej go zamknął. Ma sprzątnąć komendanta CBŚ. Lulek rozpoczyna treningi. (Polska 2015)

Reżyseria: Jacek Bromski
Obsada: Krzysztof Stroiński - Lulek, Marcin Kowalczyk - Stasiek, Piotr Kowalczyk, Andrzej Seweryn, Magdalena Kuta, Anna Dereszowska, Krzysztof Czeczot, Łukasz Simlat, Marcin Perchuć, Michalina Olszańska

Czas: 116min.
23:00
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reporterski program telewizyjnej Jedynki, w którym pojawiają się dziennikarskie interwencje, śledztwa, opowieści o realnych problemach Polski i Polaków. (Polska 2019)


Czas: 16min.
23:20
W tyle wizji
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczno - satyryczny, stanowiący codzienne podsumowanie wydarzeń przez grupę czołowych satyryków i felietonistów z różnych opcji, wyróżniających się poczuciem humoru. (Polska 2019)


Czas: 35min.
00:40
wojsko - polskie.pl - odc. 61
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, w którym pokazujemy jak zmieniają się polskie siły zbrojne, jakim sprzętem dysponują, a przede wszystkim zależy nam na przedstawieniu żołnierzy i ich pasji, zaangażowania. (Polska 2019)


Czas: 19min.
00:00
Czarna Perła - Odc 27/67
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Yrmak po zapaści ląduje w szpitalu, jej stan jest cięższy, niż przypuszczano. Melek robi Halilowi awanturę i wyrzuca go z domu. Yrmak wyznaje Kenanowi dozgonną miłość. Melek i Aziz wyjaśniają sobie szczegóły rozstania. (Turcja 2017)

Reżyseria: Erol Özlevi
Obsada: Huseyin Anvi Danyal, Yesim Buber, Tolgahan Sayisman, Hande Ercel, Berk Hakman

Czas: 42min.
00:50
Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii s.I - Pomniki historii - Gdynia
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Śródmieście to największy w kraju zespół zaprojektowany wg zasad modernizmu. Gdyński Szlak Modernizmu to popularna oferta turystyczna. Świetna okazja, by zajrzeć do ukrytych wnętrz kamienic imiejsc, o których nie wiedzą zwykli ludzie. (Polska 2015)

Reżyseria: Tomasz Drozdowicz

Czas: 5min.
00:35
Nasz Nowy Dom, odc.90
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wielopokoleniowa rodzina straciła dach nad głową w jednej chwili. Wichura zerwała dach i zaniosła go aż na drogę przed posesją. Pani Monika i Pan Robert, rodzice Julki i Bartka, musieli zabrać dzieci i przenieść się do mieszkania socjalnego. Zamieszkała z nimi także mama pani Moniki, Elżbieta. Rodzina ciężko pracowała, by jak najszybciej położyć nowy dach i wrócić do domu. Udało się to, ale przy skromnych zarobkach nie mogło być mowy o dalszym remoncie. Przemoczone pomieszczenia nie nadają... (Polska 2017)

Reżyseria: Gwardys Jolanta, Olejnik Agnieszka, Samborski Rafał, Toporowska Olga, Zaleszczuk Karolina
Obsada: Katarzyna Dowbor
00:20
Norbit
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Nazywam się Norbit Albert Rice i byłem sierotą ..." Tak zaczyna się historia Norbita (Eddie Murphy) wychowanego przez pana Wonga (Eddie Murphy) w sierocińcu i restauracji Golden Wonton. To właśnie tam Norbit poznał swoją bratnią duszę, uroczą Kate (Thandie Newton). Tych dwoje było nierozłącznych do momentu, kiedy Kate została adoptowana i opuściła Norbita, aby rozpocząć nowe życie. Samotny i zastraszony dziewięcioletni Norbit zostaje pewnego dnia uratowany na szkolnym boisku przed... (USA 2007)

Reżyseria: Brian Robbins
Obsada: Eddie Murphy, Thandie Newton, Terry Crews, Cuba Gooding Jr., Eddie Griffin
00:40
Transakcje za milion dolarów: Los Angeles, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterami programu są trzej młodzi i przebojowi agenci nieruchomości - każdy z wielkim ego i jeszcze większymi ambicjami, które sprawiają, że nawet tak wielka metropolia jak Los Angeles potrafi okazać się dla nich za mała. W spektakularnej scenerii okolic Hollywood, Beverly Hills czy Malibu, pełnej bajecznych rezydencji z luksusowymi wnętrzami i zapierającymi dech w piersiach widokami na ocean i góry, śledzimy ich pogoń za rynkowymi okazjami i sukcesem, nie tylko na polu zawodowym. Madison... (USA 2013)

01:05
Terytorialsi - odc. 6
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Misja, cele i zadania WOT, działania poszczególnych brygad, procedury powołania do TSW, uprawnienia żołnierzy, szkolenia w których biorą udział terytorialsi. (Polska 2019)


Czas: 11min.
01:20
Pogrom czy mord?
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Na podstawie nowych badań IPN film o przebiegu mordu na kieleckich Żydach 4 lipca 1946 r. Impulsem do wybuchu pogromu była plotka o porwaniu polskiego chłopca Henia Błaszczyka, który bez wiedzy rodziców zatrzymał się w domu kolegi. (Polska 2016)

Reżyseria: Artur Janicki

Czas: 31min.
01:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
01:40
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
01:00
Operacja Zdrowie! - /21/ Neurochirurgia
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Praktycznie każda osoba po 40. roku życia ma kłopoty z kręgosłupem. Choroby kręgosłupa, czym są spowodowane? Jak im zapobiegać i jak je leczyć? Najnowocześniejsze metody operacji kręgosłupa. Rozmowy z wybitnymi neurochirurgami. (Polska 2019)


Czas: 25min.
01:40
Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem s.I - odc. 61
serial kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Kösem organizuje zamach na Yasemin. Kiedy dziewczyna umiera, spadając z konia, sułtanka dowiaduje się, że to jej siostra. Książę Mehmed jest zazdrosny o Osmana i podczas wizyty w koszarach janczarów poniża brata. (Turcja 2015)

Reżyseria: Zeynep Günay Tan, Deniz Kolo, Mert Baykal, Yaz Alp Akaydn
Obsada: Anastasia Tsilimpiou, Beren Saat, Hülya Avar, Ekin Ko, Tülin Özen

Czas: 46min.
01:35
Nasz Nowy Dom, odc.91
Godziny emisji
Rozwiń opis
Śmiechowice to mała, przepięknie położona wieś niedaleko Sandomierza. Mieszka tu pan Arek, który od wielu lat, powoli, gdy miał fundusze, remontował stary dom po wuju. Miał nadzieję zamieszkać w nim z mamą swojej córeczki, niestety ta podjęła inną decyzję. Gdy mała Malwinka miała nieco ponad rok, mama zostawiła ją u pana Arka i odeszła. Zaskoczony ojciec z dnia na dzień został sam z maleńkim dzieckiem, bez możliwości zarabiania pieniędzy, bez opału. W domu kompletnie nieprzygotowanym na... (Polska 2017)

Reżyseria: Gwardys Jolanta, Olejnik Agnieszka, Samborski Rafał, Toporowska Olga, Zaleszczuk Karolina
Obsada: Katarzyna Dowbor
01:15
Transakcje za milion dolarów: Los Angeles, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterami programu są trzej młodzi i przebojowi agenci nieruchomości - każdy z wielkim ego i jeszcze większymi ambicjami, które sprawiają, że nawet tak wielka metropolia jak Los Angeles potrafi okazać się dla nich za mała. W spektakularnej scenerii okolic Hollywood, Beverly Hills czy Malibu, pełnej bajecznych rezydencji z luksusowymi wnętrzami i zapierającymi dech w piersiach widokami na ocean i góry, śledzimy ich pogoń za rynkowymi okazjami i sukcesem, nie tylko na polu zawodowym. Madison... (USA 2013)

Reklama
02:35
Podróże z góralem seria VI - odc. 5
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 12min.
02:50
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2019)


Czas: 12min.
02:35
Tajemnice losu, odc.3348
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2019)

02:25
American Horror Story: Asylum, odc. 12/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grace obsesyjnie wspomina swoje doświadczenia z obcymi, co uniemożliwia Kitowi rozpoczęcie nowego życia, z dala od Briarcliff. Prałat opuszcza szpital, by objąć pozycję Kardynała w Nowym Jorku. Obiecuje jednak, że powróci po siostrę Jude, zanim wyjedzie. Briarcliff zostaje przekazany władzom stanowym, które osadzają w ośrodku przestępców. Szanse Jude na uwolnienie maleją, gdy do jej pokoju zostaje przydzielona więźniarka. Przeszłość zaczyna prześladować Lanę. (USA)

02:40
Disco Polo Life, odc.1081
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas... (Polska 2019)

03:05
W Innym Świetle
talk-show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ciekawe osobowości świata muzyki, sportu, kultury, mediów i nauki. Program będzie miał charakter rozmowy z zaproszonym gościem. Sfera zawodowa to jednak tylko punkt wyjścia do rozważań na temat życia, świata, ludzi. (Polska 2018)


Czas: 11min.
03:20
Ukryte skarby - Żnin
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program reportażowy o tematyce historyczno - społecznej z elementami geografii, przyrody i ekologii, pokazuje miejsca z cennymi zabytkami, pełne tajemnic i wyjątkowych historii. (Polska 2019)


Czas: 22min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2019)


Czas: 15min.
03:25
Uwaga!, odc. 5737
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:50 Na żywo
NOC Magii, odc. 17/110
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:40
Top 10 lista przebojów, odc.1316
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2019)

04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2019)


Czas: 18min.
04:30
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2019)


Czas: 21min.
04:55
Szlakiem miejsc niezwykłych - Pomniki Historii - Pomniki historii - Łańcut
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program prezentuje najciekawsze pomniki i zabytki polskiej kultury. W tym odcinku jest to Łańcut. (Polska 2016)

Reżyseria: Tomasz Drozdowicz

Czas: 7min.
04:55
Disco gramy
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2019)

04:40
Top 10 lista przebojów, odc.1320
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2019)

05:00
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
(JM) Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2019)


Czas: 21min.
05:30
Okrasa łamie przepisy - Smaki Czesława Miłosza
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(N) Tym razem Karol Okrasa zaprasza na potrawy z kaczki. Będzie gotować we dworze w Krasnogrudzie, w którym Czesław Miłosz spędzał wakacje w dzieciństwie i w latach młodości. (Polska 2013)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski
Obsada: Karol Okrasa

Czas: 23min.
05:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:40
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
05:45
Telezakupy TV Okazje
Godziny emisji
Reklama
© 2016-2019 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info