Reklama
Program na dziś od do
18.09 19.09
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
15:35
Opole 2018 na bis /22/
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przypomnimy największe przeboje z festiwalu piosenki Opole 2018, z koncertu "Ja to mam szczęście piosenka kabaretowa i literacka". (Polska 2018)


Czas: 21min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 586
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uczennica klasy 8a Hania Rodowicz marzy o tym, by zostać aktorką. Pragnie zdobyć rolę w serialu i dlatego postanawia być bardziej kobieca. Dziewczyna zmienia styl i robi mocny makijaż. Kradnie obcasy koleżanki, ale ponieważ nie potrafi w nich chodzić, przewraca się i skręca kostkę. Przez tę sytuację staje się pośmiewiskiem całej szkoły… Licealista Konrad Wojcieszko nagrywa kolegę płaczącego z powodu śmierci ukochanego psa. Konrad liczy, że gdy dziewczyna Kamila zobaczy nagranie, rzuci go.... (Polska)

16:05 Trwa... 
Wieczna miłość - odc 17
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Leyla ostrzega Kemala twierdząc, że ktoś go obserwuje. Emir oddaje zagubiony przez Zeynep telefon jej starszemu bratu - Tarikowi. Rodzina dowiaduje się, że Zeynep podpisała kontrakt z agencją aktorską. Ozan nie może zapomnieć o Zeynep. (Turcja 2015)

Reżyseria: Hilal Saral Ünalan
Obsada: Burak Özivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancolu, Zerrin Tekindor, Kürat Alnak, Nee Baykent, Bar Alpaykut, Gökay Müftüolu

Czas: 45min.
16:00 Trwa... 
Koło fortuny - odc. 275 ed. 5
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl

Czas: 30min.
16:35
Familiada - odc. 2427
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł

Czas: 24min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 18.09 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
16:30 Trwa... 
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Stefaniak

Czas: 12min.
16:45
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3718
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze... (Polska 2018)

16:30 Trwa... 
Na ratunek 112, odc.252
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marek w wolny weekend, wspólnie z synem Kacprem, robi domek z drewna. Kiedy tnie deskę na kolanie, piła wypada mu z ręki, a upadając na ziemię obcina dwa palce Kacprowi. Krzyk ojca i syna alarmuje Edytę, która dzwoni pod numer alarmowy 112… Druga opowieść w tym odcinku. 18-letni Hieronim nie dogaduje się ze swoimi rodzicami, którzy, według niego, są zbyt wymagający. Ciągle zmuszają go do nauki, chcą, aby studiował prawo. On ma artystyczną duszę i dużą potrzebę wolności. Ucieka z domu i... (Polska 2018)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Molak Adam, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin
16:30 Trwa... 
19 +, odc. 287
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Frodo obiecał Ali i Sebastianowi, że przepisze na nich umowę najmu lokalu, w którym mieści się szkoła tańca. Jednak nie pojawia się na spotkaniu umówionym z właścicielem - Seba i Ala są wściekli. Okazuje się, że Frodo zapomniał o spotkaniu, ponieważ dowiedział się, że jego żona jest w ciąży, a on wkrótce zostanie ojcem… W Scarface Szymon i Monika wciąż udają przed Sarą, że są sobą zainteresowani. Sara jest wściekła. Szymon wykorzystuje sytuację i uwodzi Sarę, ale nie udaje mu się nagrać ich... (Polska)

16:00 Trwa... 
Maria z przedmieścia, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria, dziewczyna ze slumsów, marzy o miłości i księciu z bajki, który w jej snach ma twarz przystojnego młodego człowieka, jakiego widziała kilka razy na ulicy. W dniu piętnastych urodzin dziewczyny jej jedyna opiekunka dostaje ataku serca w kościele. Przed śmiercią błaga księdza, by pomógł Marii, kiedy jej zabraknie. Ksiądz prosi bogatego dobroczyńcę parafii, Don Fernanda de la Vegę, by przyjął dziewczynę do pracy w swojej rezydencji, a ten wielkodusznie postanawia ją adoptować. To nie... (1995)

16:55
Światło twoich oczu, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Luis Ocaranza nie może doczekać się syna, który odziedziczy jego fortunę i przedłuży nazwisko ich znakomitego rodu. Nie wie, że jego żona, Prudencia, nosi pod sercem córeczkę, która urodzi się tak słaba, że odbierająca poród na ranczu wiejska akuszerka, Damiana, uzna ją za martwą. W obliczu tej tragedii i faktu, że Prudencia nie będzie mogła mieć więcej dzieci, jej niania, słysząc, że kilka godzin wcześniej w pobliskiej wsi Damiana pomogła przyjść na świat zdrowemu chłopcu, którego matka... (2017)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 15min.
17:15
Kalendarium Powstania Warszawskiego
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 1min.
17:15
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 2min.
17:30
Jaka to melodia? - odc. 3877
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Quiz muzyczny propagujący muzykę rozrywkową. Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach polega na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Prowadzenie: Norbi. (Polska 2018)

Reżyseria: Marek Bik

Czas: 25min.
17:10
Łzy Cennet - odc. 14
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cengiz postanawia pozbyć się Cennet z firmy, żeby nie przez nią nie stracić Selima. Orhan przekonuje Cennet, że powinna jechać z nim do Dubaju. Przyjaciółka Cennet Beste bezskutecznie szukała w sierocińcu śladów Alego... (Turcja 2017)

Reżyseria: Sadullah Celen
Obsada: Almila Ada, Berk Atan, Esra Ronabar, Zehra Yilmaz

Czas: 45min.
17:00
Pożyteczni.pl
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów. (Polska 2018)


Czas: 22min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
17:00
Gliniarze, odc.242
Godziny emisji
Rozwiń opis
W zakładzie poprawczym dochodzi do serii otruć, wychowankowie placówki padają ofiarami arszeniku. Kuba i Natalia wyczuwają brak zaufania ze strony kierownictwa zakładu. Podejrzewają, że mają oni sporo do ukrycia. Przypuszczenia potwierdza jeden z wychowanków, a policjanci odkrywają coraz więcej mrocznych tajemnic… Tymczasem Zarębski znajduje w swoim mieszkaniu podsłuch, gdy ekipa budowlana kończy remont. Ktoś chce znaleźć haka na naczelnika wydziału? Natalia pomaga Zarębskiemu rozwikłać tę... (Polska 2018)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Szpital, odc. 823
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pacjentem doktora Wójtowicza jest mężczyzna, który został zaatakowany przez męża swojej kochanki. Narzeczona pacjenta nie ma pojęcia, że ukochany ją zdradza. Niestety bardzo szybko zdrada wychodzi na jaw. Narzeczona pacjenta zrywa zaręczyny… Dr Robert Szewczyk zajmuje się 18-latkiem, który produkował amfetaminę i zatruł się niebezpiecznymi oparami. Do zrobienia narkotyków namówił go przyjaciel, któremu bardzo zależy na akceptacji szkolnego kolegi. , napisy (Polska)

Reklama
18:00
Klan - odc. 3334
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grażynka nie może zrozumieć, jak ktoś mógł chcieć ich tak oszukać! Żądać tyle pieniędzy za ogródki, które niedługo zostaną zlikwidowane. Wpada Bolek, jedzie z wydziału architektury i potwierdza te informacje. Całe szczęście, że się wczoraj spóźnili. (Polska 2018)

Reżyseria: Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski, Jarosław Marszewski
Obsada: Barbara Bursztynowicz, Andrzej Grabarczyk, Marcin Błaszak, Krzysztof Janczar, Dariusz Lewandowski, Tomasz Stockinger, Zbigniew Suszyński, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Karolina Kominek

Czas: 21min.
18:30
Korona królów - odc 94
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cudka martwi się o Jolentę i jej bezpieczny powrót do domu. Od dawna nie ma żadnych wieści od córki. Egle ma krwawe wizję i jest tym wyraźnie zaniepokojona. Czy panience podąąającej do Gołczy grozi niebezpieczeństwo? (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz, Jerzy Krysiak, Wojciech Pacyna, Jacek Sołtysiak
Obsada: Andrzej Hausner, Aleksandra Przesław, Marta Wiśniewska, Tomasz Sapryk, Marcin Rogacewicz, Wenanty Nosul, Karina Seweryn, Wiktoria Wolańska, Paulina Lasota, Joanna Osyda

Czas: 22min.
18:55
Jeden z dziesięciu - 12/107
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2018)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński

Czas: 27min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 21min.
18:25
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 2min.
18:35
Rodzinka.pl s.VII - odc. 161 "Zależności" sezon 7
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ludwik namawia Kubę do zrobienia prawa jazdy. Kuba zakłada się z ojcem o wysoką stawkę, że napisze wypracowanie na dobrą ocenę. Chłopcy kłócą się o pilota, Ludwik rozwiązuję ten spór definitywnie. Zosia pomaga Markowi znaleźć pomysł na biznes. (Polska 2015)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Sikora, Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Witek Sosulski

Czas: 24min.
18:00
Pierwsza miłość, odc.2721
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nikt z weselników nie wie, co dzieje się z Kaliną i Krystianem. Młodzi tymczasem dojeżdżają na porodówkę. Okazuje się, że życie dziecka jest zagrożone. Lisowski dotrzymuje słowa i bierze się za wyburzanie kamienicy. Przerażony Kaśka informuje o wszystkim Miksera. Mikser i Dorota muszą znaleźć sposób, by ocalić budynek. Tomek z Pawłem obserwują podejrzanego mężczyznę. Zszokowani odkrywają, że mają do czynienia z mordercą. Powiadamiają policję. Zjawia się Melka.   Dla małoletnich od lat 12... (Polska 2018)

Reżyseria: Klimkiewicz Katarzyna
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gawryluk Ewa, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Herbuś Edyta, Ilczuk Anna, Jakubowicz Ewa, Jedlikowski Piotr Gawron, Kojro Dominika, Konopka Łukasz, Koterski Michał, Kozłowska     Diana, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Malinowski Michał, Matuszczak Włodzimierz, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Olszewski Kacper, Opozda Joanna, Pakulnis Maria, Pniewski Patryk, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Romanowska Elżbieta, Różańska Magdalena, Sawczuk Katarzyna, Sowińska Katarzyna, Strasburger Karol, Suchora Agnieszka, Tomaszewski Maciej, Wieczorek    Magda, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Wróbel Magda, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ukryta prawda, odc. 934
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa jest żoną Zygmunta i matką Dawida (14). Od jakiegoś kobieta ubolewa, że syn jej sąsiadów, Olek (12), ciągle przebywa sam w domu. Sąsiadka Karolina i jej mąż Tomek bardzo dużo pracują i nie mają czasu dla dziecka. Ewa postanawia pomóc sąsiadce i coraz częściej zaprasza chłopca do siebie. Któregoś dnia Karolina zwierza się Ewie, że rozwodzi się z Tomkiem, od którego oddaliła się z powodu trybu życia, jaki prowadzą. Na domiar złego musi jeszcze więcej pracować, a Tomek się wyprowadza. Ewa... (Polska)

18:00
Septagon, odc.10
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do detektywów zwraca się o pomoc zamożna, bezdzietna Eleonora, która właśnie przyleciała z Kanady, gdzie żyje od dwudziestu lat. Kobieta chce przepisać na swoją ukochaną siostrzenicę dom rodzinny, ale zamiast Izy, która miała odebrać ją z lotniska, przyjechał ojciec dziewczyny z żoną. Wyjaśnili, że Iza miała załamanie nerwowe i trafiła na oddział obserwacyjny do prywatnej kliniki psychiatrycznej, ale nic więcej nie chcą jej powiedzieć. Wie tylko tyle, że jej siostrzenica jest na zamkniętym... (Polska 2018)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:05
Wszystko przed nami - odc. 46
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Luca wyznaje Agacie, że chce odbudować ich związek, bo wciąż ją kocha. Paweł jest przekonany, że Pavoni tylko gra na emocjach żony, by nie stracić majątku przy rozwodzie. Szawarski odwiedza ostatnią żyjącą krewną Kusińskiego. (Polska 2012)

Reżyseria: Jose Iglesias
Obsada: Michał Malinowski, Aleksy Komorowski, Julia Pogrebińska, Paweł Ciołkosz, Jowita Budnik, Piotr Nowak, Mariusz Bonaszewski, Magdalena Łaska, Monika Krzywkowska, Renato Raimo

Czas: 21min.
19:35
Barwy szczęścia - odc. 1899
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agata chce walczyć o film i zainwestowane w niego pieniądze, jednak po obejrzeniu "Zaginionej kobiety" zaczyna wątpić, czy dzieło Pawła trafi do dystrybucji. Po całonocnej nieobecności Piasecki wraca do domu i wtedy dochodzi do awantury. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski
Obsada: Anna Popek, Michał Krasiuk, Marek Kossakowski, Monika Dryl, Sebastian Skoczeń, Natalia Zambrzycka, Marek Molak, Jakub Wieczorek, Elżbieta Romanowska, Mateusz Banasiuk

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.270
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kocham biurokrację Ferdek dowiaduje się z telewizji, że bezrobocie w kraju spadło do zera. Ten fakt komplikuje jego sytuację, gdyż jako ostatni bezrobotny zostaje zasypany ofertami pracy i coraz trudniej jest mu się od niej wykręcić. Na szczęście wśród ofert z pośredniaka jest i taka, która Ferdkowi się podoba.   Dla małoletnich od lat 12              Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2007)

Reżyseria: Khamidov Okił
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Mularczyk Barbara, Smoleń Bohdan, Łapiński Jerzy, Dracz Krzysztof, Gąsowski Piotr
19:00
Fakty, odc. 7566
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” to w 2017 roku najchętniej wybierany przez Polaków program informacyjny. Codziennie punktualnie o godzinie 19:00 Anita Werner, Justyna Pochanke, Grzegorz Kajdanowicz oraz Piotr Marciniak przedstawiają rzetelne i najważniejsze informacje z kraju oraz ze świata. Relacje z sejmu, istotne reformy, sprawy zdrowotne, wydarzenia międzynarodowe oraz wszystko to, co warte jest uwagi i wpływa na życie każdego z nas – tak w skrócie można podsumować tematy, którymi na co dzień zajmują się... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7549
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7546
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5437
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.441
Godziny emisji
Rozwiń opis
Znika nieletnia koszykarka. Policjanci z piątego patrolu trafiają do trenera, który widział ją, jako ostatni. Gdy dziewczyna zostaje odnaleziona, okazuje się, że instruktor zrobił jej krzywdę. Zdesperowany trener grozi samobójstwem. Mikołajowi jest głupio, że posądził Kamila o symulację choroby. Tymczasem Kamil znika z mieszkania. Rachwał i Białach wszczynają poszukiwania. Juliusz nie może przestać myśleć o uroczej Nadii. Jest zaskoczony, gdy w jej torebce znajduje broń.   Dla małoletnich od... (Polska 2018)

20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 2min.
20:10 Na żywo
Siatkówka mężczyzn - Mistrzostwa Świata: Bułgaria - Polska
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 23min.
20:10
Barwy szczęścia - odc. 1900
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piotr jest zazdrosny o zaangażowanie Zosi w sprawy Chowańskiego. Wkrótce do kobiety dzwoni Ernest z informacją o próbie samobójczej ojca. Walawski ma dość, że życie ukochanej wciąż kręci się wokół Artura. Amelia dowiaduje się o zlikwidowaniu noclegowni. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski
Obsada: Hanna Klepacka, Henryk Gołębiowski, Stanisława Celińska, Piotr Jankowski, Joanna Moro, Monika Dryl, Hanna Bieluszko, Zofia Zborowska, Marcin Perchuć, Tomasz Błasiak

Czas: 24min.
20:40
Kulisy serialu Barwy szczęścia - odc. 44
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kulisy serialu "Barwy szczęścia". (Polska 2018)

Reżyseria: Michał Czerwonka, Katarzyna Lesisz
Obsada: Marek Molak - Hubert, Natalia Zambrzycka - Agata

Czas: 4min.
20:55
M jak miłość - odc. 1382
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur odkrywa, że Iza ma telefon, dzięki któremu kontaktuje się z Marcinem i - wściekły - zmusza "ukochaną", by wyjechała z nim do Niemiec. Po kilku godzinach Skalska jednak od męża ucieka i próbuje wrócić do Polski. W drodze ma groźny wypadek. (Polska 2018)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Paweł Deląg, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy, Mikołaj Roznerski - Marcin, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Adrianna Kalska - Iza Lewińska, Mariusz Laskowski, Teresa Lipowska

Czas: 44min.
20:00
Życie jest jak bana
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Blues Bana wyjeżdża na tory raz w roku. Linia łączy cmentarze w Bytomiu. Drogi konduktów pogrzebowych i tramwaju krzyżują się. Realizacja wykorzystuje ten komunikacyjny układ, tworząc paralelę, w której tramwaj, wypełniony dźwiękiem, jest jak życie. (Polska 2015)


Czas: 23min.
20:30
Pożyteczni.pl
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów. (Polska 2018)


Czas: 22min.
20:05
Ślad, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Ślad” - nowość w jesiennej ramówce Polsatu! Nowy serial kryminalny przeniesie widzów w mroczny, ale jakże fascynujący świat zagadek kryminalnych. Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad! Bywa widoczny gołym okiem, czasami można go odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych lub dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości ekspertów ze specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego. I to właśnie tam osadzona jest dynamiczna... (Polska 2018)

Reżyseria: Khamidov Okil
Obsada: Jancia Anita, Jakus Mariusz, Hamkało Aleksandra, Łukaszewicz Cezary, Szeptycki Kamil, Wach Krzysztof, Starostecki Wojciech, Witkowski Piotr, Kawiorska Agnieszka, Jaryczewska Marta, Gadomski Michał, Mikuśkiewicz Paulina, Malcolm James, Pawlak Zuzanna
20:10
Doradca smaku, sez. 9, odc. 10/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2747
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Synek Marka zabrany przez pogotowie! Marek, w pośpiechu przewijając synka, spuszcza go z oczu – maluszek spada na twardą podłogę. Zimiński jest przerażony! Widząc, że Szymek krwawi – natychmiast wzywa pogotowie. Lekarze zabierają niemowlę na obserwację. Marek jest zdruzgotany tym, co się stało. Roma ma nadzieję, że jej mąż stracił pamięć. Maciej odzyskał przytomność ale ma poważny niedowład lewej strony ciała i trudności z mówieniem. Roma liczy, że mąż stracił pamięć. Tymczasem Kinga ma dość... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Milionerzy, odc. 181
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dwanaście pytań z różnych dziedzin, trzy koła ratunkowe oraz dwa progi gwarantowane – brzmi znajomo? Teleturniej „Milionerzy” ponownie dostarczy widzom sporej dawki adrenaliny w wiosenne wieczory! O wielkie pieniądze może grać każdy. Do tej pory niełatwą walkę o główną wygraną stoczyli studenci, prawnicy, artyści, stomatolog, a także mistrzyni świata w wioślarstwie. Widzowie obejrzeli 113 odcinków, usłyszeli 1266 pytań oraz śledzili zmagania 174 uczestników, spośród których zaledwie kilku... (Polska)

20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.218
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paulina Wach ruszyła w teren szukać swojej córki. Kieruje się podsuwanymi jej przez policyjną informatyczkę, Nadię, tropami, które jednak są dość nikłe i Paulina nie posuwa się do przodu. Wach nie zamierza jednak rezygnować. Niespodziewanie znacznie ciekawsza informacja na temat losów Agaty trafia do Kuby Walczaka. Lokalna policja w niewielkim przygranicznym mieście odkryła napis pozostawiony przez córkę Pauliny, który jasno wskazuje, że dziewczyna wpakowała się w poważne tarapaty. Walczak, w... (Polska 2018)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
21:50
Kompania X s.I - odc. 2
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
W czasie akcji wysadzania mostu pod Villemarie zaginął Rene, dowódca grupy. Alianccy szpiedzy próbują go odnaleźć nad rzeką w okolicach miasta. Drugim zadaniem grupy przerzuconej do Francji jest dotarcie do sejfu dowództwa Luftwaffe w Chartres. (Kanada 2015)

Reżyseria: David Frazee
Obsada: Évelyne Brochu, Jack Laskey, Warren Brown, Dustin Milligan, Connor Price, Hugh Dillon, Lara Jean Chorostecki, Torben Liebrecht

Czas: 42min.
21:45
Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 1115
Godziny emisji
Rozwiń opis
Relacja z planu serialu, ciekawostki o postaciach i aktorach. Zapowiedź następnego odcinka serialu. (Polska 2018)

Reżyseria: Magdalena Klecel
Obsada: Teresa Lipowska, Robert Moskwa, Małgorzata Pieńkowska, Radosław Krzyżowski

Czas: 4min.
21:55 Na żywo
Magazyn Ekspresu Reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program społeczno - publicystyczny. (Polska 2018)


Czas: 50min.
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:35
Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii. - Tajemnice jeziora
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie są podejmowane zatarte, zagubione bądź zakłamane wątki polskiej historii. Autor poszukuje odpowiedzi na pytania o naszą wspólną przeszłość. Wiele odpowiedzi znajduje się w rodzinnych archiwach, zdjęciach, dokumentach i wspomnieniach ludzi. (Polska 2016)


Czas: 23min.
21:05
Ślad, odc.2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Centralny Wydział Śledczy (CWŚ) wciąż usiłuje rozwikłać zagadkę zabójstwa 17 dzieci. Wszystkie ofiary zostały wcześniej porwane. Nieznana jest przyczyna ich śmierci. Wyjątek stanowi ostatnia ofiara, o której wiadomo, że została zastrzelona. Śledztwo w tej sprawie kieruje zespół CWŚ na ślepy tor. Okazuje się, że grupa przestępcza trudniąca się handlem organami postanowiła wykorzystać fakt istnienia Organisty. I to oni, podszywając się pod psychopatę, dokonali ostatniego – 17. zabójstwa. Tak... (Polska 2018)

Reżyseria: Khamidov Okil
Obsada: Jancia Anita, Jakus Mariusz, Hamkało Aleksandra, Łukaszewicz Cezary, Szeptycki Kamil, Wach Krzysztof, Starostecki Wojciech, Witkowski Piotr, Kawiorska Agnieszka, Jaryczewska Marta, Gadomski Michał, Mikuśkiewicz Paulina, Malcolm James, Pawlak Zuzanna
21:30
Diagnoza, sez. 3, odc. 3/13
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bogna wymusza na Artmanie zaangażowanie się w leczenie pacjenta VIP. Jan nie może jej odmówić... Michał przekonuje Annę, że nowa ordynator pozbyła się go ze szpitala celowo. Uważa, że jego "śledztwo" w sprawie pacjenta z wyciętym fragmentem wątroby, miało z tym związek. Leśniewska podchodzi ostrożnie do tej spiskowej teorii. Jednak w szpitalu zaczepia Bognę i pyta wprost skąd ta wiedziała o chorobie Michała. Mróz, zaskoczona pytaniem, nieprzyjemnie zbywa Annę. Od pracownicy... (Polska)

21:00
Chappie
Godziny emisji
Rozwiń opis
W Johannesburgu przyszłości do walki z gwałtownie rosnącą przestępczością władze wykorzystują najnowsza generację robotów. Ich twórca, Deon Wilson, pracuje nad prototypem myślącego i czującego droida, ale jego przełożeni nie zgadzają się na rozwijanie projektu. Deon postanawia pracować nad nim poza firmą, ale jego dzieło dostaje się w ręce przestępców, którzy chcą je wykorzystać do własnych celów.   Dla małoletnich od lat 16 (RPA, USA, 2015)

Reżyseria: Blomkamp Neill
Obsada: Copley Sharlto, Jackman Hugh, Patel Dev
Reklama
22:45
Generał MacArthur
dramat wojenny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Historia amerykańskiego generała armii, Douglasa MacArthura, naczelnego dowódcy sił alianckich w czasie II wojny światowej oraz głównodowodzącego siłami interwencyjnymi ONZ w wojnie koreańskiej. Film przedstawia niezwykłą karierę legendarnego wojskowego. (USA 1977)

Reżyseria: Joseph Sergent
Obsada: Greagory Peck, Marj Dusay, Ed Flanders

Czas: 124min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2018)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 18.09 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
22:45
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Stefaniak

Czas: 12min.
22:05
W dolinie Elah
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat w gwiazdorskiej obsadzie. Młody amerykański żołnierz, Mike Deerfield, powraca z misji w Iraku. Wkrótce po przybyciu do bazy w Nowym Meksyku, chłopak znika bez śladu. Jego przełożeni utrzymują, że wcześniej wzorowo pełniący służbę Mike, dopuścił się dezercji. W tę wersję nie wierzą jego rodzice, emerytowany lekarz wojskowy Hank (Tommy Lee Jones) i jego żona Joan (Susan Sarandon). Hank na własną rękę rozpoczyna poszukiwania syna. Z pomocą przychodzi mu miejscowa policjantka, Emily... (USA, 2007)

Reżyseria: Paul Haggis(1)
Obsada: Charlize Theron, James Franco, Jason Patrick, Susan Sarandon, Tommy Lee Jones
22:30
Kuba Wojewódzki, sez. 13, odc. 3/13
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Panosząca się „dobra zmiana” nie sięgnęła po Kubę Wojewódzkiego. To opoka show-biznesu, człowiek instytucja, solidna firma, która niezmiennie trzyma poziom, o czym świadczy rekordowa oglądalność ostatniego sezonu jego talk-show! Jesienią widzowie mogą spodziewać się gości z pierwszych stron gazet, arcyciekawych rozmów oraz przezabawnych anegdot i żartów. Kto tym razem znajdzie się w ogniu pytań dociekliwego prowadzącego? Na jego skórzanej kanapie ponownie zasiądą największe gwiazdy – aktorzy,... (Polska)

23:00
Świat bez fikcji - Doktor "Dobre Samopoczucie": - Elvis i dr Nick
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zawierzamy doktorom nasze życie, a oni leczą nas. Co się jednak dzieje, gdy działania osoby, której ufamy, przynoszą więcej szkód niż pożytku? Michael Jackson i Elvis Presley, ich relacje z lekarzami są przedmiotem analizy w tym dokumencie. (Wielka Brytania 2015)


Czas: 44min.
23:55
Rodzinka.pl - odc. 240 "Może by tak żetem?" sezon 13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Filip pokazuje Kubie sztuczkę, która kończy się demolką. Paula nadal nie chce rozmawiać z byłym chłopakiem. Viola pragnie odkryć, co myślą o niej ludzie. Kuba chce zamieszkać w mieszkaniu Tomka. Kacper dostaje karę, Ludwika gryzą wyrzuty sumienia. (Polska 2018)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Sikora, Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Emilia Dankwa, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
23:00
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
23:20
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
23:50
Cios w plecy
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film przedstawia podłoże, przebieg i następstwa napaści ZSRR na Polskę 17 IX 1939 r. Ukazuje propagandę i antypolskie działania podjęte zaraz po przegranej wojnie 1920 r. , a następnie zbrojną agresję i represje wobec obywateli Rzeczpospolitej. (Polska 1997)


Czas: 49min.
23:30
Superwizjer, odc. 1135
magazyn reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Superwizjer” jest obecny na antenie TVN od 2000 roku. To jeden z najlepszych programów śledczych, skupiony wokół tematów, które elektryzują opinię publiczną. Wiosną widzowie po raz kolejny usłyszą o głośnych i kontrowersyjnych sprawach, które wymagają tego, aby mówić o nich jak najwięcej… Afery gospodarcze, skandale, nadużycia władzy, błędy wymiaru sprawiedliwości czy poruszające historie zwykłych ludzi – to znaki rozpoznawcze programu „Superwizjer”. Na antenie TVN oraz TVN24 widzowie... (Polska)

23:35
Zaginiony batalion
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dramat wojenny. Oparta na faktach historia amerykańskiego batalionu, który w ostatnich tygodniach I wojny światowej, w październiku 1918 roku, został uwięziony między siłami wroga w lasach Argonne we Francji. Ponad 500 żołnierzy znalazło się w sytuacji bez wyjścia - poza niebezpieczeństwem ze strony nieprzyjaciela zagrażała im także amerykańska artyleria, której ostrzał trafiał również we własne oddziały. Batalionem dowodzi major Charles Whittlesey (Rick Schroder), który przed wstąpieniem do... (USA, 2001)

Reżyseria: Russell Mulcahy
Obsada: Schroder Rick, McKee Phil, Harris Jamie, James Adam, Rodan Jay
00:30
Zemsta o jasnych oczach s.II - odc 3/3
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kapitan Caradec podejmuje próbę schwytania Olivii, która nadal się ukrywa. W jego ręce trafia jednak pendrive z nagraniem, na którym Penelope Delisle zleca radcy Grimaud zabicie całej rodziny Fortunych. Policja otrzymuje też ekspertyzę balistyczną. (Francja 2017)

Reżyseria: David Morley
Obsada: Latitia Milot, Claire Borotra, Bernard Yerls, Gautry Lannick

Czas: 96min.
00:45
Polska z Miodkiem - (105) Hrubieszów
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalnych programów telewizyjnych poświęconych etymologii znanych miejsc w Polsce. Profesor Jan Miodek w przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 1min.
00:55
Pożyteczni.pl
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterski o działalności organizacji pożytku publicznego i formach aktywności obywatelskiej. Pokazujemy energię i kreatywność ludzi, którzy sami postanowili zmienić rzeczywistość wokół siebie i pomóc w rozwiązywaniu trudnych problemów. (Polska 2018)


Czas: 22min.
00:50
Gliniarz z Beverly Hills 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jedna z najlepszych hollywoodzkich komedii sensacyjnych wyprodukowana przez Dona Simpsona i Jerry'ego Bruckheimera ("Top Gun", "Bad Boys", "Twierdza"). Po śmierci swojego przyjaciela Axel Foley (Eddie Murphy, który dzięki temu filmowi zyskał sławę), policjant z Detroit podąża za tropem domniemanego mordercy. Poszukiwania doprowadzają go do Beverly Hills. Niestety na miejscu spotyka się z brakiem zrozumienia lokalnej policji, która więcej wagi przykłada do... (USA, 1984)

Reżyseria: Martin Brest
Obsada: Murphy Eddie, Judge Reynolds, Ashton John, Eilbacher Lisa, Ronny Cox, Reiser Paul
00:05
Ślub od pierwszego wejrzenia, sez. 3, odc. 3/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

01:05
1968MM - Rok 68 w formacie 8 milimetrów cz. 3.
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o roku 1968. 2018 rok to rok rocznicowy. 50 lat temu miały miejsce wydarzenia tego jednego z najbardziej burzliwych i wpływowych lat XX w.. W tej unikatowej serii zatytułowanej 1968mm poznamy historie z tego jako osobiste wspomnienia świadków. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Felix Kriegsheim, Stefano Strocchi, Jerry Rothwell

Czas: 52min.
01:35
Ostoja - odc. 152
magazyn przyrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze. (Polska 2015)


Czas: 25min.
01:05
36,6, sez. 4, odc. 2/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Menopauza to ciężki czas dla każdej kobiety. Uderzenia gorąca, poty, drżenie rąk, wahania nastroju, czy nerwowość, z takimi objawami musi zmierzyć się większość z Pań. Z pomocą przychodzi im hormonalna terapia zastępcza. Czy jest skuteczna, jak działa i czy powinniśmy się jej bać, sprawdziła Jola, której 3 miesiące towarzyszyliśmy z kamerą w trakcie trwania terapii. Jaki był rezultat? Zobaczcie już w najbliższą sobotę! Jeżeli na co dzień starasz się zdrowo odżywiać, to na pewno hasło:... (Polska)

01:30
STOP Drogówka, odc.183
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2018)

02:10
Spokój
film TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film czekał na premierę cztery lata. Głównym bohaterem jest Antoni Gralak - robotnik z kryminalną przeszłością. Po wyjściu z więzienia Gralak przekonuje się, że nie ma już dlań miejsca w rodzinie. Nie jest też nim zainteresowana dawna narzeczona. (Polska 1976)

Reżyseria: Krzysztof Kieślowski
Obsada: Jerzy Stuhr, Izabela Olszewska, Jerzy Trela, Michał Sulkiewicz, Danuta Ruksza, Elżbieta Karkoszka, Stanisław Gronkowski, Jerzy Fedorowicz

Czas: 82min.
02:20
Paradoks - odc. 8 Profil
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ciągu dwóch tygodni zostają zamordowane cztery atrakcyjne kobiety w różnym wieku. We wszystkich przypadkach morderstw pojawia się kilka powtarzających się motywów. Dodatkowo wychodzą na jaw inne szczegóły, które łączyły ofiary. (Polska 2012)

Reżyseria: Borys Lankosz
Obsada: Bogusław Linda, Anna Grycewicz, Cezary Łukaszewicz, Arkadiusz Jakubik, Witold Dębicki, Jakub Dmochowski, Ewa Skibińska, Gabriela Muskała, Sebastian Pawlak, Mariusz Ostrowski

Czas: 40min.
02:00
Las bliżej nas s.II - odc. 1
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bieszczadzcy leśnicy Kazimierz Nóżka i Marcin Scelina odkrywają tajemnice lasu. (Polska 2018)


Czas: 19min.
02:40
Turystyczna Jazda - odc. 88 Orawa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Tym razem Turystyczna Jazda odwiedza Orawę - region położony na pograniczu polsko - słowackim. Zajrzymy do skansenu w Zubrzycy Górnej oraz poznamy walory turystyczne Orawy po stronie naszych południowych sąsiadów. (Polska 2018)


Czas: 10min.
02:05
Niewierni, odc. 7/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial w słodko-gorzki sposób opowiada o skomplikowanym życiu małżeństwa z długim stażem. Przy okazji pokazuje także różne sposoby radzenia sobie z kryzysem wieku średniego. Czy głównym bohaterom Neilowi i Grace uda się wrócić do małżeńskiej stabilizacji i rozpalić wygasłe uczucie? Głośna kłótnia między Lawrencem i Renee prowadzi do awantury między Neilem i Grace. Co gorsza, Neil oznajmia, że nie będzie mógł wybrać się w odwiedziny do Aniki, która właśnie rozpoczęła studia. Wolny czas... (USA)

02:30
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze... (Polska 2018)

02:50
Interwencja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze... (Polska 2018)

Reklama
03:45
Oddam dziecko w dobre ręce
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nie chcesz już dziecka, które wcześniej adoptowałeś/aś? Nie ma problemu! W Ameryce można po prostu umieścić ogłoszenie i pozbyć się "kłopotu". Nazywa się to re - adopcja, a oświadczenie podpisane przez adwokata w zupełności wystarcza, by oddać dziecko. (Francja 2016)

Reżyseria: Sophie Przychodny

Czas: 53min.
03:15
Magazyn Ekspresu Reporterów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program społeczno - publicystyczny. (Polska 2018)


Czas: 50min.
03:00
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2018)


Czas: 20min.
03:25
Drewniane czary - mary
Godziny emisji
Rozwiń opis
W reportażu Waldemara Wiśniewskiego o swej rzeźbiarskiej pasji i miłości do rzeźby oraz pięknych przedmiotów opowiada artysta rzemieślnik - Dariusz Bergier. (Polska 2014)


Czas: 12min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2018)


Czas: 15min.
03:05
Tajemnice losu, odc.3107
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

03:05
Uwaga!, odc. 5437
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

03:30
Moc Magii, odc. 254/300
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:05
Graffiti
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska, 2018)

03:25
Magazyn Atleci
Godziny emisji
03:55
Trans World Sport
Godziny emisji
04:45
Notacje - Jerzy Kawalerowicz.
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jerzy Kawalerowicz, polski reżyser i scenarzysta ormiańskiego pochodzenia, urodził się 19 stycznia 1922 r. w Gwoźdźcu koło Kołomyi, zmarł 27 grudnia 2007 r. w Warszawie. (Polska 2007)


Czas: 3min.
04:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:15
Zakończenie programu
Godziny emisji
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2018)


Czas: 19min.
04:30
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
04:45
Nic straconego
Godziny emisji
05:00
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Życie jest jak bana
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Blues Bana wyjeżdża na tory raz w roku. Linia łączy cmentarze w Bytomiu. Drogi konduktów pogrzebowych i tramwaju krzyżują się. Realizacja wykorzystuje ten komunikacyjny układ, tworząc paralelę, w której tramwaj, wypełniony dźwiękiem, jest jak życie. (Polska 2015)


Czas: 23min.
05:55
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
05:00
Disco Gramy, odc.4165
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:00
SuperLudzie, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pierwszym bohaterem ósmego odcinka programu „Super Ludzie” będzie grupa Młodzi Migają Muzykę. W jej skład wchodzą uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Głuchych w Warszawie. Zajmują się oni interpretowaniem tekstów piosenek w polskim języku migowym i nagrywaniem teledysków. Starają się pokazać, że muzykę czuje się sercem, a przedstawiona w języku migowym wygląda pięknie. W programie towarzyszymy grupie podczas nagrywania teledysku do jednej z piosenek wokalistki, Kasi Moś, która... (Polska 2017)

05:30
SuperLudzie, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
W dziewiątym odcinku programu „SuperLudzie” przybliżymy widzom sylwetki kolejnych bohaterów. Pierwszym z nich jest Łukasz Krasoń. Łukasz jest mówcą motywacyjnym i pierwszym niepełnosprawnym trenerem rozwoju osobistego w Polsce. Z powodu zaniku mięśni od siódmego roku życia porusza się na wózku inwalidzkim. Jednak mimo ogromnych trudności spowodowanych chorobą nie poddaje się i swoją postawą motywuje innych do działania oraz czerpania z życia pełnymi garściami, o czym opowiada podczas swoich... (Polska 2017)

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info