Reklama
Program dla 2018-10-25 od do
20.11 21.11
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:55
Disco Gramy, odc.4199
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:00
TELEZAKUPY
Rozwiń opis
Telezakupy (Polska)


Czas: 30min.
05:35
Elif s.II - odc. 351
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Veysel dowiaduje się o stanie Zeynep i przychodzi do rezydencji Emiroglu. Zeynep, Selim i Kenan dowiadują się o tym, że Veysel sprzedał dom i restaurację Melek. Po przeszukaniu przez policję domu Cemala, Necdet chce zerwać z nim umowę i zabrać Elif. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Cemre Melis Cinar, Isabella Damla Guvenilir, Volkan Colpan, Selin Sezgin, Altug Seckiner

Czas: 44min.
05:20
Koło fortuny - odc. 12 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej znany telewidzom z lat 1993 - 1998 i 2007 - 2009. Jeden z najlepszych teleturniejów na całym świecie, od 1975 r. nieprzerwanie nadawany w USA. Prowadzi Rafał Brzozowski, a obok niego zobaczymy Izabellę Krzan - Miss Polonia 2016. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 26min.
05:55
Na dobre i na złe - odc. 717 Życie po życiu
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin przekupuje jedną z pielęgniarek i wymyśla sposób na to, by oficjalnie uśmiercić Tomasza w szpitalu. Tymczasem do Leśnej Góry trafia Wojciech, ciężko ranny mężczyzna, który stracił w wypadku całą rodzinę. Pacjentem zajmuje się doktor Wilczewska. (Polska 2018)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Marek Żerański, Marcin Zacharzewski, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Agnieszka Pilaszewska, Robert Koszucki, Marcin Sianko, Filip Bobek, Martyna Bazychowska, Filip Wałcerz, Aleksandra Batko

Czas: 48min.
05:00
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Paciorki himalajskiego różańca
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż przedstawia Jerzego Kukuczkę, jednego z najwybitniejszych himalaistów, drugiego człowieka w historii, który zdobył koronę Himalajów. Życie Kukuczki spina tragiczna klamra. Zdobywanie gór ziemi rozpoczyna się od Lhotse, na którą wchodzi w 1979 r. (Polska 2014)


Czas: 23min.
05:40
05:10
Uwaga!, odc. 5473
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

05:35
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1124
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

06:35
Wieczna miłość - odc 43
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nihan ma pretensje do Kemala o to, ze ukrywał przed nią prawdę o Leyli. Emir po raz kolejny umawia się z Zeynep. Vildan zarzuca siostrze, że ta próbuje nastawić Nihan przeciwko niej. (Turcja 2015)

Reżyseria: Hilal Saral Ünalan
Obsada: Burak Özivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancolu, Zerrin Tekindor, Kürat Alnak, Nee Baykent, Bar Alpaykut, Gökay Müftüolu

Czas: 44min.
06:50
Operacja Zdrowie! - /5/
magazyn medyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn medyczny, który w nowoczesny sposób prezentuje innowacyjne terapie medyczne dostępne w RP. Lekarze i pacjenci opowiedzą o swoich doświadczeniach leczniczych, terapeutycznych. Anna Popek i Piotr Poraj zabiorą nas w głąb ludzkiego organizmu. (Polska 2018)


Czas: 25min.
06:00
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2018)


Czas: 25min.
06:25
Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim zainteresowanym poznaniem świata ciszy. Głusi mówią sami o sobie, o swoim życiu, ale także o barierach utrudniających im codzienne funkcjonowanie. Program nadawany jest w całości w języku migowym. (Polska 2018)


Czas: 23min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:50
Kuchenne rewolucje, sez. 12, odc. 3/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Katowice „Good Father” Restauracja i pizzernia „God father” położona opodal katowickiego „Spodka” wydawała się być świetnym interesem. Tak ją właśnie zarekomendowano Krzyśkowi – dj’owi z Krakowa. Jego żona, Karolina zawsze chciała mieć restaurację, więc kupili ten lokal „z dobrodziejstwem inwentarza”, czyli całym zespołem, menu, wystrojem wnętrza. Jedyną zmianą, którą wprowadzili nowi właściciele była kosmetyczna zmiana nazwy z „God father” na „Good father”. Ponieważ oboje nie mieli... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
06:00
Dragons Den - Jak zostać milionerem, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dragons’ Den - jak zostać milionerem” to niezwykły program w którym drobni i początkujący przedsiębiorcy i wynalazcy otrzymują niezwykłą szansę zaprezentowania swojego pomysłu piątce doświadczonych milionerów biznesmenów, którzy, jeśli pomysł uznają za dobry, gotowi są - w zamian za odpowiedni procent udziałów – wesprzeć go finansowo. Żeby jednak skłonić doświadczonego biznesmena do wyłożenia swoich własnych pieniędzy (oferowane w „Dragons’ Den” środki pochodzą z osobistego majątku... (Polska 2011)

Reklama
07:20
Jaka to melodia? - odc. 3913
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Quiz muzyczny propagujący muzykę rozrywkową. Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach, polega na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Prowadzenie: Norbi. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 24min.
07:55
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2018)


Czas: 2min.
07:20
Na sygnale - odc. 142 "Kurs kolizyjny"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy odpowiadają na wezwania: do bójki w szkole i do kobiety, która panicznie boi się zarazków. Związek Anny i Wiktora przechodzi kryzys. W szpitalu zjawia się pacjent, któremu dr Reiter ocaliła życie, i który teraz chce zaprosić lekarkę na randkę. (Polska 2017)

Reżyseria: Grzegorz Waller
Obsada: Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Anna Haba, Anna Wysocka - Jaworska - Basia, Iga Górecka - Ruda

Czas: 23min.
07:55 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2018)


Czas: 45min.
07:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 120min.
07:50
Doradca smaku, sez. 9, odc. 31/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

07:05
Turbo Fast, odc.26
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

07:35
Przygody Kota w butach, odc.1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kot w Butach, bohater serii przebojowych filmów kinowych - „Shrek”, powraca jako gwiazda serialu animowanego. W najnowszej produkcji wytwórni DreamWorks Animation ten rudowłosy wojownik, zarazem wytrawny znawca płci przeciwnej i miłośnik… mleka przybywa do legendarnego miasta na uboczu - San Lorenzo, gdzie dotąd nie działo się nic nagannego. W tym miejscu dotąd nie dochodziło do żadnych przestępstw, a złoczyńcy je omijali. Wraz z przybyciem nieustraszonego rudzielca życie mieszkańców tego... (USA, 2016)

08:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 10min.
08:10 Na żywo
Pogoda poranna
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienna prognoza pogoda. (Polska 2018)


Czas: 2min.
08:15 Na żywo
Kwadrans polityczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komentarz i podsumowanie najważniejszych wydarzeń polityczno - społecznych w kraju i za granicą. (Polska 2018)


Czas: 15min.
08:30
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 12min.
08:55
Ranczo s.VI - odc. 72 (seria VI, odc. 7) - Przeciek kontrolowany
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wobec klęski poniesionej z powodu zatrudnienia ławeczki jako ochrony na weselu, Więcławska i Hadziukowa chcą skaperować Staśka do roli ochroniarza. Finalnie, wybór pada na piękniejszą połowę straży gminnej, czyli Francescę... (Polska 2012)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Arkadiusz Nader, Artur Barciś, Cezary Żak, Grzegorz Wons, Ilona Ostrowska, Jacek Kawalec, Paweł Królikowski

Czas: 43min.
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 2316
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowsze informacje z kraju i ze świata, ciekawe rozmowy, intrygujące historie, gorące tematy, a do tego dużo humoru od samego rana – tak zaczyna się poranek z „Dzień Dobry TVN”, który każdego postawi na nogi. Moc pozytywnej energii i jeszcze więcej dobrych wibracji to przepis na udany dzień. Wiosną na antenie „Dzień Dobry TVN” pojawią się wyjątkowi goście o wielkim sercu, którzy swoją energią, pasją, optymizmem i chęcią do działania wspierają innych oraz im pomagają. Dorota Wellman, Marcin... (Polska)

08:00
Nasz Nowy Dom, odc.46
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ekipa budowlana pod wodzą Katarzyny Dowbor odwiedza podwarszawskie Marki. Tym razem na ich pomoc liczy pani Danuta, która po śmierci córki wychowuje trzy dorastające wnuczki. Dziewczynki powoli wychodzą z ogromnej traumy, jaką przeżywały przez wiele lat, przyglądając się postępującej chorobie nowotworowej swojej mamy, nad którą opiekę sprawowało domowe hospicjum. W miarę skromnych możliwości finansowych pani Danuta starała się zapewnić wnuczkom wszystko, czego potrzebowały. Niestety,... (Polska 2015)

Reżyseria: Bysiec Ewa, Gałczyński Marcin, Legan Joanna, Olejnik Agnieszka
Obsada: Katarzyna Dowbor
09:50
Komisarz Alex s.XI - odc. 137 (seria XI. odc. 7) - Zagadka czasu
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do klubu golfowego przyjeżdża administrator. Planuje zabić prezesa Rejmana, który odkrył jego przekręty finansowe. Administratora uprzedza zamaskowana postać. Pozbawia życia Rejmana, okładając go kijem golfowym. (Polska 2018)

Reżyseria: Mariusz Palej
Obsada: Krystian Wieczorek, Magdalenia Walach, Karolina Nolbrzak, Beata Fido, Janusz Chabior, Piotr Bondyra, kazimierz Mazur, Aleksandra Justa, Kaja Kozłowska, Daniel Misiewicz

Czas: 43min.
09:05
Piosenka dla Ciebie
koncert życzeń
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 55min.
09:00
Malanowski i Partnerzy, odc.692
Godziny emisji
Rozwiń opis
W biurze Malanowskiego pojawia się Beata Lisowska. Kobieta niepokoi się o swojego męża, który od pogrzebu swojego przyjaciela zaczął się dziwnie zachowywać. Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej, kiedy Beata odbiera telefon z przedszkola. Okazuje się, że jej mąż odebrał stamtąd ich córeczkę i zniknął. Magda ma nadzieję, że dowie się czegoś od wspólnika i zarazem przyjaciela Pawła. Jednak kiedy dociera na miejsce, odkrywa, że mężczyzna nie żyje. W co zamieszany jest mąż klientki? Czy małej... (Polska 2015)

Reżyseria: Jakubowski Szymon
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:30
Malanowski i Partnerzy, odc.693
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dzięki współpracy z biurem Malanowskiego policja trafia na zbiorowy grób ofiar groźnego gangstera o pseudonimie Zwierz. Wśród ciał zamordowanych przez niego ludzi śledczy znajdują tez zwłoki Krzysztofa Hulendy. Detektywi rok wcześniej szukali tego mężczyzny na zlecenie jego narzeczonej Ilony Czapskiej. Malanowski jedzie natychmiast do niej, by zawiadomić o tragicznym znalezisku. Okazuje się, że dawna klientka związała się już z kimś innym. Kobieta prosi jednak Malanowskiego o wyjaśnienie... (Polska 2015)

Reżyseria: Wojaczek Mariusz
Obsada: Cieślak Bronisław, Krupski Marek, Lucińska Anna, Rembacz Magdalena, Mandes Tomasz
09:00
Septagon, odc.31
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Septagonu zgłasza się właściciel stawów hodowlanych ze swoim wspólnikiem. Ktoś zatruwa im narybek, przez co ostatnio przepadł im ważny kontrakt. Podejrzewają konkurenta, który skorzystał na ich kłopotach. Ale nie mają żadnych dowodów. Policja przyjęła ich zgłoszenie, ale nie ma środków, by nocami obserwować stawy, a dwóch wynajętych ochroniarzy też nie jest w stanie upilnować całego terenu. Wkrótce ryby mają być znowu odłowione, a klient detektywów dostał anonim, że ma zerwać kontrakt z... (Polska 2018)

10:50
Jeden z dziesięciu - 17/108
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2018)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński
Obsada: Tadeusz Sznuk

Czas: 26min.
10:05 Na żywo
PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia PolsPAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą wejście 1
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wychodząc naprzeciw potrzebom i aspiracjom polskiego biznesu, 25 X 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie, Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą. (Polska 2018)


Czas: 5min.
10:15 Na żywo
PAIH EXPO 20PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą wejście 2
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wychodząc naprzeciw potrzebom i aspiracjom polskiego biznesu, 25 X 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie, Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą. (Polska 2018)


Czas: 5min.
10:20
Szlakiem drewnianych kaplic - Zborówek odc. 7
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl przedstawia najciekawsze kościoły i kaplice. Nie jest to jednak przewodnik architektoniczny, chociaż wszystkie wymienione obiekty są wpisane do rejestru zabytków i są przykładami cennej architektury drewnianej w Polsce. (Polska 2014)


Czas: 5min.
10:25
Pogoda - 25.10 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
10:30 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2018)


Czas: 12min.
10:45
Sztuka z mięsa, czyli wół z wolna, ale porządnie - 4/18
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
program kulinarno - edukacyjny (Polska 2018)


Czas: 23min.
10:00
Dzień. który zmienił moje życie, odc.150
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia i Andrzej są zgodnym małżeństwem z dwudziestoletnim stażem. Oboje są praktykującymi katolikami, ale to Andrzej jest szczególnie gorliwym parafianinem. Właśnie mija rok od zniknięcia ich córki, Mileny. Natalia nadal nie potrafi pogodzić się z nieobecnością córki. Postanawia wynająć prywatnego detektywa, by ją odszukał. Milena uciekła z domu, bo spotkała się z niezrozumieniem i odrzuceniem przez rodziców, gdy usunęła ciążę w wieku 18 lat. Detektyw Piotr obiecuje zająć się sprawą.... (Polska 2015)

Reżyseria: Bortkiewicz Marcin, Khamidov Okił
10:00
Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia, odc.19
Godziny emisji
Rozwiń opis
Po wielkim sukcesie pierwszej polskiej edycji „Hell's Kitchen” przyszedł czas na drugą odsłonę największego kulinarnego show w Polsce! Nowe kulinarne talenty i pasjonaci gotowania, nowe menu, zaskakujące zadania, spektakularne kary i nagrody oraz jeszcze bardziej bezkompromisowy, bezwzględny i nieobliczalny szef, Wojciech Modest Amaro. Spośród wszystkich śmiałków, którzy walczyli o udział w drugiej edycji „Hell's Kitchen” wybrano grupę, która zostanie całkowicie odizolowana od... (Polska 2014)

Reżyseria: Brożonowicz Michał, Kępiński Jan
Reklama
11:30
Korona królów - odc 115
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biskup Grot dowiaduje się o planach króla o przeniesieniu targu do Sokołowa. Jest wściekły, ponieważ dokumenty są już przypieczętowane. Kazimierz konsekwentnie realizuje swoje plany. Chce przyłączyć do królestwa Wschowę, ostatni kawałek Wielkopolski. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz, Wojciech Pacyna, Jerzy Krysiak, Jacek Sołtysiak
Obsada: Andrzej Hausner, Aleksandra Przesław, Piotr Ligienza, Marcin Rogacewicz, Krzysztof Wrona, Agnieszka Mandat, Karina Seweryn, Hanna Wojak, Karolina Kominek, Agata Bykowska

Czas: 24min.
11:10
Pytanie na śniadanie Extra - (197)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
11:25
Rodzinka.pl s.II - odc. 39 "Wakacje pod Ełkiem"
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy udają się całą rodziną na zasłużony wypoczynek. Wynajmują domek letniskowy. Natalia i Ludwik są zachwyceni. Tomek kręci nosem, zdecydowanie wolałby spędzić kilka dni sam w domu, zamiast z rodziną i to na dodatek bez dostępu do internetu. (Polska 2011)

Reżyseria: Patryk Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Maciej Musiał, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
11:55
Barwy szczęścia - odc. 1926
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Carina zaczyna rodzić, a Waleria i Stefan nie odbierają telefonów. Franek z Cariną ruszają do szpitala, ale akcja porodowa postępuje bardzo szybko. Poród odbiera instruowany telefonicznie przez ginekologa Franek. Agata nadal przeżywa rozstanie z Pawłem. (Polska 2018)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Izabela Zwierzyńska, Olga Jankowska, Marek Molak, Divine Kitenge, Przemysław Stippa, Bartłomiej Nowosielski, Natalia Zambrzycka, Dorota Chwedorowicz, Krzysztof Kiersznowski, Ewa Ziętek

Czas: 24min.
11:15
Rolnik z pasją odc. 6
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Celem wspólnego projektu TVP i ARiMR jest prezentacja zmian, jakie zachodzą na polskiej wsi dzięki środkom z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich i wsparciu ARiMR. Minireportaż będzie pokazywał też tradycję, historię rozwoju naszego rolnictwa. (Polska 2018)


Czas: 6min.
11:20 Na żywo
PAIH EXPO 2018PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą wejście 3
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wychodząc naprzeciw potrzebom i aspiracjom polskiego biznesu, 25 X 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie, Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą. (Polska 2018)


Czas: 5min.
11:25
Witajcie w Trumplandzie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten dokument to film drogi o tych, którzy postanowili wybrać Donalda Trumpa. Ekipa filmowa z Francuską Sophie i operatorem Manon postanowili przejechać 3 tys.km z Detroit do Miami, aby poznać wyborców Donalda Trupa. To ludzie, którzy mają dosyć polityków. (Francja 2016)

Reżyseria: Sophie Przychodny, Manon Heutel

Czas: 55min.
11:00
Dlaczego ja?, odc.763
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kiedy Sylwia Habierska (32 l.) niespodziewanie rodzi ciemnoskóre dziecko, jej jasnoskóry mąż Mikołaj (36 l.) wpada w szał na sali porodowej. Sylwia twierdzi, że była mu wierna i nie umie tego wyjaśnić. Lekarz wyjaśnia rodzinie o możliwości ukrytego genu: Biała para może mieć ciemnoskóre dziecko, jeśli któryś z ich przodków był ciemnoskóry. Jednak Mikołaj i jego matka Krystyna nie wierzą w to. Tylko matka Sylwii, Irena Pieczyńska (60 l.) wierzy swojej córce i przekonuje Mikołaja, żeby razem ze... (Polska 2017)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Khamidov Okił, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska Anna, Matwiejczyk Dominik, Molak Artur, Sarzyński Piotr, Wrzosek Robert, Żmuda Marek
11:00
Ukryta prawda, odc. 960
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Agnieszka właśnie zakończyła dwuletni pobyt w ośrodku dla narkomanów. Od dziesięciu lat walczyła w uzależnieniem od substancji odurzających. Kobieta chce odzyskać swoją córkę Marysię (7), która została umieszczona w rodzinie zastępczej prowadzonej przez kuzynkę jej byłego męża- Dominikę (40). Może liczyć na pomoc terapeuty Maćka (45). Ma wielki żal do swojej mamy Teresy (57), która nie wzięła jej córki do siebie, bo twierdzi, że nie miała siły się nią zajmować. Teresa krytykuje córkę. Uważa,... (Polska)

11:25
Benny Hill, odc.22
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Benny Hill Show” to najbardziej popularny i charakterystyczny angielski program rozrywkowy, produkowany przez brytyjską telewizję Thames w latach: 1969 - 1989. Gwiazdą tego show, jego pomysłodawcą i autorem scenariuszy był, niestety nieżyjący już, angielski komik telewizyjny, Benny Hill, dla którego praca w telewizji była autentyczną pasją jego życia. Największym uznaniem z całej jego obfitej twórczości cieszył się cykl półgodzinnych odcinków, które właśnie prezentujemy. Każdy z tych... (Wielka Brytania 1985)

Reżyseria: Beckett Keith, Bell David
Obsada: Hill Benny, McGee Henry, Wright Jack, Parsons Nicholas, Dawson Anna
12:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 10min.
12:15 Na żywo
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2018)


Czas: 18min.
12:35
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2018)


Czas: 2min.
12:40
Magazyn Rolniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl poświęcony Programowi Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020. Podpowiadamy w jak sposób sięgnąć po unijne pieniądze z PROW? Kto i na jakich zasadach może ubiegać się o środki pomocowe, jakie trzeba spełnić warunki. (Polska 2018)


Czas: 12min.
12:55
Natura w Jedynce - Wiedeńskie bobry
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dokument o dzikim środowisku dla dzikich zwierząt w środku wiedeńskiej aglomeracji. Upalne lato w wielkim mieście. Bobry, które zniknęły tu na długo, znów stały się elementem przyrody miasta. Mieszkają pod trasą metra i pod wiedeńską autostradą A23. (Austria 2015)


Czas: 50min.
12:30
Koło fortuny - odc. 13 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 26min.
12:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
12:00
Gliniarze, odc.44
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przedstawiciel handlowy znika w tajemniczych okolicznościach. Miał przy sobie znaczną ilość gotówki. Czy potwierdzi się podejrzenie policji, że mężczyzna sfingował swoje zniknięcie we współpracy ze swoim szefem? Żona wyjawia mroczne fakty, dotyczące zaginionego, które przerażają detektywów. Równolegle toczy się śledztwo w sprawie aktów wandalizmu na jednym z warszawskich osiedli. Dewastowane są auta, a głównym beneficjentem całego procederu wydaje się być właściciel jednego z warsztatów... (Polska 2016)

Reżyseria: Gorostiza Pedro, Kalisiak Krzysztof, Olejarczyk Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Sufa Maciej, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
12:00
Szpital, odc. 849
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Piotr Wójtowicz przyjmuje na SOR kiboli przeciwnych drużyn, którzy brali udział w ustawce. Łączy ich ta sama kobieta: siostra jednego to zarazem dziewczyna tego drugiego. Kiedy kumple jej brata dowiadują się, że siostra ich przywódcy spotyka się z wrogiem, postanawiają ją ukarać, goląc ją na łyso. Kiedy 23-latka próbuje się sprzeciwić, dochodzi do próby gwałtu. Pacjentką doktora Wojciecha jest 6-latka wychowywana przez babcię. Mama zostawiła ją, gdy dziewczynka była mała. Kobieta... (Polska)

12:00
Detektywi w Akcji, odc.184
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Septagonu zgłasza się kobieta podejrzewająca swojego męża o zdradę. Od jakiegoś czasu mężczyzna prawie nie bywa w domu, zdarza mu się nawet noce spędzać w redakcji, w której pracuje. Żona nie wierzy w jego wyjaśnienia o natłoku pracy - jest pewna, że ma romans, w końcu przez gazetę ciągle przewijają się młode praktykantki, które dla kariery są w stanie zrobić wszystko. Jej mąż jest dla nich łakomym kąskiem, bo mimo młodego wieku wiele osiągnął, o czym świadczą choćby świetne zarobki,... (Polska 2017)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Kubik Krzysztof
13:15
Cena miłości - odc. 64
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cziczek jest szykanowana w szkole, rodzice nie chcą, by ich dzieci uczyła bohaterka skandalu obyczajowego. Jawuz załatwia tę sprawę z dyrektorem szokły. Jawuz znalazł człowieka zamieszanego w zabójstwo, które popełnił Mustafa. (Turcja 2011)

Reżyseria: Kudret Sabanci
Obsada: Nurgül Yeilay, Murat Yldrm, Caner Kurtaran, Belit Özükan, Feride Çetin

Czas: 44min.
13:00
Projekt woda - odc. 3
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o polityce wodnej, o inwestycjach związanych z gospodarką wodną, ochroną przed powodziami i suszą. W odcinku 3: działania podejmowane na rzecz "powrotu ryb do polskich rzek", budowa specjalnych przepławek, udrożnienie górskich rzek. (Polska 2018)


Czas: 12min.
13:15 Na żywo
Dla niesłyszących - Co niesie dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
W programie najważniejsze wydarzenia, którymi będzie żyła cała Polska. (Polska 2018)


Czas: 12min.
13:35
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2018)


Czas: 18min.
13:50
Agropogoda
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody dla rolników, leśników, sadowników, producentów warzyw, kwiatów, a także dla alergików. (Polska 2018)


Czas: 2min.
13:00
Trudne sprawy, odc.830
Godziny emisji
Rozwiń opis
Od paru tygodni Marta (31 l.) jest nękana przez nieznajomego stalkera, który ciągle do niej dzwoni, pozostawia prezenty pod jej drzwiami lub nęka ją w inny sposób. Marta jest wystraszona, gdy pewnego ranka staje przed nią kurier z kwiatami. Natychmiast myśli, że to on ją nęka, więc atakuje go. Kurier nie wie, co się dzieje i broni się przed wzburzoną kobietą. Gdy Marta nie odpuszcza, interweniuje Tomek (35 l.), który siedział z aparatem w zaparkowanym aucie i wszystko obserwował. Tomek... (Polska 2018)

Reżyseria: Jurek Patryk, Kuciński Piotr, Lesień Michał, Maszczyńska-Bąk Anna, Matwiejczyk Dominik, Protokowicz Tomasz, Sarzyński Piotr, Smoczyński Sławomir, Sobociński Marcin, Trzciński Zbigniew
13:00
Szkoła, odc. 612
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Licealista Franek Kos w przyszłości chce zostać charakteryzatorem. Z powodu swoich zainteresowań jest uważany przez kolegów za homoseksualistę. Franek podkochuje się w Adriannie Bielskiej, lecz nie ma odwagi jej o tym powiedzieć. Kiedy chłopak licealistki orientuje się, że Franek podrywa jego dziewczynę postanawia się na nim zemścić… Hania Sobczyk nagrała seks taśmę ze swoim chłopakiem. Siedemnastolatka postawiła jednak warunek – nagranie ma nigdy nie ujrzeć światła dziennego. Zachwycony... (Polska)

13:00
Detektywi w Akcji, odc.185
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szef ze względu na starą znajomość przyjmuje zlecenie swojego dawnego nauczyciela wychowania fizycznego i trenera klubu sportowego. Trener podejrzewa, że jeden z jego najbardziej obiecujących podopiecznych może być na coś chory, ale nie może wysłać chłopaka na dodatkowe badania ze względu na sprzeciw jego ojca. Detektywi rozpoczynają obserwację, ale wygląda na to, że wszystko jest w idealnym porządku, a rodzice wręcz obsesyjnie dbają o zdrowie i rozwój talentu młodego sportowca… W tym odcinku... (Polska 2017)

Reżyseria: Sarzyński Piotr
14:00
Elif s.II - odc. 352
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kenan proponuje Melek pomoc, jednak ona odmawia. Veysel i Cemal zwierzają się sobie przy butelce. Asuman z zachwytem opowiada Ebru o Kenanie. Dziewczyna idzie do domu po swoje rzeczy, wychodząc zapomina telefon, który znajduje Cemal. (Turcja 2014)

Reżyseria: Fulya Yavuzoglu
Obsada: Cemre Melis Cinar, Isabella Damla Guvenilir, Volkan Colpan, Selin Sezgin, Altug Seckiner

Czas: 43min.
14:10
Postaw na milion - odc. 157
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2016)

Reżyseria: Konrad Smuga
Obsada: Łukasz Nowicki

Czas: 46min.
14:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 60min.
14:00
Pierwsza miłość, odc.2747
Godziny emisji
Rozwiń opis
Artur pod pozorem służbowego wyjazdu wyjeżdża z Natalią za miasto. Sielankę zakochanych przerywa pojawienie się dawnej koleżanki Natalii. Artur zostaje uwięziony w hotelowym pokoju. Radek z Jowitą dramatycznie szukają pieniędzy. Okazuje się, że do kraju wrócił wujek Radka, który jest majętnym przedsiębiorcą. Radek umawia się z nim na spotkanie. Jowita musi wdrożyć plan oszczędności w wydawnictwie. Szykuje się redukcja etatów. Na pierwszy ogień idzie najmłodszy stażem Adam. Jednak to nie on... (Polska 2018)

Reżyseria: Klimkiewicz Katarzyna
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gawryluk Ewa, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Herbuś Edyta, Ilczuk Anna, Jakubowicz Ewa, Jedlikowski Piotr Gawron, Kojro Dominika, Konopka Łukasz, Koterski Michał, Kozłowska     Diana, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Malinowski Michał, Matuszczak Włodzimierz, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Olszewski Kacper, Opozda Joanna, Pakulnis Maria, Pniewski Patryk, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Romanowska Elżbieta, Różańska Magdalena, Sawczuk Katarzyna, Sowińska Katarzyna, Strasburger Karol, Suchora Agnieszka, Tomaszewski Maciej, Wieczorek    Magda, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Wróbel Magda, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
14:45
Dlaczego ja?, odc.876
Godziny emisji
Rozwiń opis
Roksana Zakrzewska (23 l.) jest kompletnie zaskoczona, gdy przystojny DJ Maks (27 l.) zaczyna interesować się nie nią, lecz jej niepozorną przyjaciółką, Jolantą Michalczyk (26 l.). Roksanę zżera zazdrość, ponieważ już od dawna miała ochotę na bliższą znajomość z muzykiem. Jolanta angażuje się w związek z przystojnym DJ-em. Roksana zaczyna podejrzewać, że mężczyzna ma jakieś ukryte powody, by spotykać się z jej przyjaciółką – i nie chodzi mu tak naprawdę o nią samą. Te podejrzenia przybierają... (Polska 2018)

Reżyseria: Brzeska Barbara, Jurek Patryk, Korzeniewski Piotr, Lesień Michał, Matwiejczyk Dominik, Moręcki Sebastian, Protokowicz Tomasz, Smoczyński Sławek, Sobociński Marcin, Węgrzyn Michał, Wrzosek Robert
14:00
19 +, odc. 313
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

14:30
Kuchenne rewolucje, sez. 8, odc. 8/15
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zajazd Parada (Kościerzyna). W jednej ze stolic Kaszub – w Kościerzynie, swoją restaurację prowadzi pan Zygmunt. Właściciela wspierają dwie kobiety – żona Basia oraz synowa Kasia. Niestety panie nie zawsze potrafią dojść do porozumienia, a ich brak zgody nie wpływa zbyt dobrze na Zajazd. Choć kusi on domowymi obiadami i najlepszymi kurczakami z rożna, to odstrasza gości brakiem wyrazu i koszmarnym wystrojem. Charakter tego miejsca może zmienić tylko Magda Gessler. Znana restauratorka, tym... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
14:00
STOP Drogówka, odc.188
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2018)

15:00 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 9min.
15:10 Na żywo
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 2min.
15:15
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 12min.
15:35
Leśniczówka - odc. 48
Godziny emisji
Rozwiń opis
Do Leśniczówki przyjeżdżają pierwsi goście Złotego Lasu. Nietypowa rodzina przysparza Ruszczycom wielu emocji. Przyjazd mammobusa staje się sprawdzianem siły przekonywania Magdy. I zwiastuje spore zmiany w jej życiu. Robert zaciąga dług wdzięczności. (Polska 2018)

Reżyseria: Marcin Ziębiński
Obsada: Przemysław Stippa, Jolanta Fraszyńska, Marek Bukowski, Iwona Cichosz, Beata Supeł, Piotr Supeł, Oliwia Supeł, Szymon Supeł, Hanna Wojak, Rafał Pyka

Czas: 21min.
15:05
Na dobre i na złe - odc. 717 Życie po życiu
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Marcin przekupuje jedną z pielęgniarek i wymyśla sposób na to, by oficjalnie uśmiercić Tomasza w szpitalu. Tymczasem do Leśnej Góry trafia Wojciech, ciężko ranny mężczyzna, który stracił w wypadku całą rodzinę. Pacjentem zajmuje się doktor Wilczewska. (Polska 2018)

Reżyseria: Kordian Piwowarski
Obsada: Marek Żerański, Marcin Zacharzewski, Marta Żmuda - Trzebiatowska, Agnieszka Pilaszewska, Robert Koszucki, Marcin Sianko, Filip Bobek, Martyna Bazychowska, Filip Wałcerz, Aleksandra Batko

Czas: 48min.
15:05
Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim zainteresowanym poznaniem świata ciszy. Głusi mówią sami o sobie, o swoim życiu, ale także o barierach utrudniających im codzienne funkcjonowanie. Program nadawany jest w całości w języku migowym. (Polska 2018)


Czas: 23min.
15:35
wojsko - polskie.pl - odc. 33
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, w którym pokazujemy jak zmieniają się polskie siły zbrojne, jakim sprzętem dysponują, a przede wszystkim zależy nam na przedstawieniu żołnierzy i ich pasji, zaangażowania. (Polska 2018)


Czas: 20min.
15:50
Wydarzenia
Godziny emisji
15:30
Szkoła, odc. 613
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Uczeń ósmej klasy podstawówki ukrywa przed rówieśnikami i nauczycielami, że samotnie wychowujący go ojciec znęca się nad nim. Chłopak w obawie przed trafieniem do domu dziecka okłamuje wszystkich, że podbite oko jest wynikiem wypadku. Jednak koleżanka Piotrka nie wierzy w jego tłumaczenia i postanawia odkryć prawdę… Malwina Liszka, ma dość tego, że rówieśnicy uważają ją za nudną kujonkę i postanawia się zmienić. Siódmoklasistka liczy, że pomoże jej w tym zbuntowana koleżanka z klasy. Malwina... (Polska)

15:00
Policjantki i Policjanci, odc.467
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okradziona bogata kobieta wzywa policję. Funkcjonariuszom mówi, że domyśla się, kim był intruz, który wszedł na jej posesję i zabrał cenne rzeczy. Patrol siódmy jest zaskoczony, gdy słowa kobiety tak szybko znajdują potwierdzenie. Zatrzymany mężczyzna ma dla nich szokującą informację. Małecki wyciska z Zielińskiego siódme poty. Morderczy trening staje się na końcu pułapką. Na komendzie zjawia się ojciec z dzieckiem, które zaczęło się dusić. Zatońska biegnie na ratunek. Czy zdąży ocalić... (Polska 2018)

Obsada: Honorata Witańska, Magda Malcharek, Magda Szczepanek, Mariusz Węgłowski, Paweł Monsiel, Wojciech Sukiennik
Reklama
16:05
Wieczna miłość - odc 44
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
W wyniku kolejnej intrygi Emira, ludzie poszkodowani w czasie budowy elektrowni przychodzą pod biuro holdingu i oskarżają Kemala o bezprawne działania. Emir zaprasza Asu do restauracji i próbuje zyskać jej przychylność. (Turcja 2015)

Reżyseria: Hilal Saral Ünalan
Obsada: Burak Özivit, Neslihan Atagül, Kaan Urgancolu, Zerrin Tekindor, Kürat Alnak, Nee Baykent, Bar Alpaykut, Gökay Müftüolu

Czas: 43min.
16:00
Koło fortuny - odc. 312 ed. 5
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 30min.
16:35
Familiada - odc. 2456
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Karol Strasburger

Czas: 24min.
16:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
16:25
Pogoda - 25.10 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
16:30
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Stefaniak

Czas: 12min.
16:45
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 12min.
16:10
16:15
Interwencja, odc.3745
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Telewizji POLSAT „Interwencja” już od 15 lat jest dla wielu widzów ostatnią szansą na sprawiedliwość i pomoc. Zaangażowany i dynamiczny zespół analizuje wszystkie zgłoszone sprawy, a żadna prośba nie jest lekceważona. Magazyn reporterów „Interwencja” prowadzą Michał Bebło i Michał Stela. Emisja od poniedziałku do piątku o godzinie 16:15. Natomiast w soboty o 21:00 na antenie Polsat News emitowana jest „Interwencja. Taka jest Polska”, w której przedstawiane są najciekawsze... (Polska 2018)

16:30
Na ratunek 112, odc.279
Godziny emisji
Rozwiń opis
Irek (24 l.) podczas wakacji pomaga ojcu w rodzinnym biznesie – między innymi przewozi gotówkę pomiędzy kantorami, należącymi do rodziny. Podczas jednego z kursów towarzyszy mu poznana niedawno, dziewczyna – Ewa (19 l.). Irek zostaje napadnięty i dotkliwie pobity przez dwóch napastników. Spanikowany przypadkowo strzela do Ewy z broni gazowej, następnie dzwoni pod 112… Druga opowieść w tym odcinku. Amelia i Jeremiasz chcą spędzać ze sobą jak najwięcej czasu. Jeremiasz spontanicznie wpada na... (Polska 2018)

Reżyseria: Korzeniewski Piotr, Molak Adam, Sarzyński Piotr, Sobociński Marcin
16:30
19 +, odc. 314
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

16:00
Maria z przedmieścia, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria, dziewczyna ze slumsów, marzy o miłości i księciu z bajki, który w jej snach ma twarz przystojnego młodego człowieka, jakiego widziała kilka razy na ulicy. W dniu piętnastych urodzin dziewczyny jej jedyna opiekunka dostaje ataku serca w kościele. Przed śmiercią błaga księdza, by pomógł Marii, kiedy jej zabraknie. Ksiądz prosi bogatego dobroczyńcę parafii, Don Fernanda de la Vegę, by przyjął dziewczynę do pracy w swojej rezydencji, a ten wielkodusznie postanawia ją adoptować. To nie... (1995)

16:55
Światło twoich oczu, odc.37
Godziny emisji
Rozwiń opis
Luis Ocaranza nie może doczekać się syna, który odziedziczy jego fortunę i przedłuży nazwisko ich znakomitego rodu. Nie wie, że jego żona, Prudencia, nosi pod sercem córeczkę, która urodzi się tak słaba, że odbierająca poród na ranczu wiejska akuszerka, Damiana, uzna ją za martwą. W obliczu tej tragedii i faktu, że Prudencia nie będzie mogła mieć więcej dzieci, jej niania, słysząc, że kilka godzin wcześniej w pobliskiej wsi Damiana pomogła przyjść na świat zdrowemu chłopcu, którego matka... (2017)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 15min.
17:15
Ojcowie niepodległości - /4/ Maria Skłodowska - Curie
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Narratorem cyklu i prowadzącym jest Krzysztof Ziemiec. Opiekę merytoryczną nad całym projektem sprawuje historyk, prof. Janusz Odziemkowski. Tym razem przedstawimy sylwetkę Marii Skłodowskiej - Curie. (Polska 2018)


Czas: 1min.
17:19
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
17:30
Jaka to melodia? - odc. 3914
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Quiz muzyczny propagujący muzykę rozrywkową. Rywalizacja trójki zawodników, tocząca się w czterech rundach, polega na bezbłędnym i natychmiastowym odgadywaniu tytułów kolejnych fragmentów muzycznych. Prowadzenie: Norbi. (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 25min.
17:10
Łzy Cennet - odc. 41
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Melisa nakłania Arzu, by dokończyła sprawę Cennet. Cengiz zapewnia Arzu o swoim nieustającym poparciu. Z rozpaczy po zerwaniu z Cennet, Selim podejmuje różne ryzykowne działania. Cennet jeszcze raz próbuje mu wszystko wyjaśnić. (Turcja 2017)

Reżyseria: Sadullah Celen
Obsada: Almila Ada, Berk Atan, Esra Ronabar, Zehra Yilmaz

Czas: 43min.
17:00 Na żywo
PAIH EXPO 2018 - PierPAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą wejście 4
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wychodząc naprzeciw potrzebom i aspiracjom polskiego biznesu, w dniu 25 X 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie, Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą. (Polska 2018)


Czas: 5min.
17:05
Szlakiem drewnianych kaplic - Wola Kopcowa odc. 3
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl przedstawia najciekawsze kościoły i kaplice. Nie jest to jednak przewodnik architektoniczny, chociaż wszystkie wymienione obiekty są wpisane do rejestru zabytków i są przykładami cennej architektury drewnianej w Polsce. (Polska 2014)


Czas: 6min.
17:15 Na żywo
PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą wejście 5
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wychodząc naprzeciw potrzebom i aspiracjom polskiego biznesu, 25 X 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie, Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą. (Polska 2018)


Czas: 5min.
17:20 Na żywo
PAIH EXPO 2018 - PierwszPAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą wejście 6
relacja
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wychodząc naprzeciw potrzebom i aspiracjom polskiego biznesu, 25 X 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie, Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą. (Polska 2018)


Czas: 5min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
17:00
Gliniarze, odc.269
Godziny emisji
Rozwiń opis
Detektywi dostają zgłoszenie, że Margareta Bijou, przebrzmiała gwiazda estrady, od kilku dni nie pojawiła się w swoim domu. Olgierd i Krystian przypuszczają, że piosenkarka została zamordowana przez swojego wnuka, jedynego żywego krewnego, który może odziedziczyć jej majątek. Prawda jednak okazuje się znacznie bardziej zawikłana… Krzysztof, na przyjęciu u bogatego znajomego Niny Kot, zostaje posądzony o kradzież cennej figurki. Detektyw, z pomocą Krystiana, musi udowodnić swojej nowej... (Polska 2018)

Reżyseria: Kalisiak Krzysztof, Mazanek Agnieszka, Olejarczyk Tomasz, Średniawa Tomasz
Obsada: Ruckgaber Ewelina, Mróz Piotr, Krygier Arkadiusz, Skrzypniak Tomasz, Dłużewski Dariusz
17:00
Szpital, odc. 850
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Doktor Piotr Wójtowicz zajmuje się półtorarocznym chłopcem, któremu 20-letnia mama zakładała psią obrożę przeciw kleszczom. Młoda kobieta nie wiedziała, że naraża życie dziecka. W szpitalu obecna jest również matka partnera dziewczyny, która pomaga młodym w wychowywaniu chłopca. Kobieta uważa 20-latkę za złą matkę i chce jej odebrać prawa rodzicielskie. Doktor Wojciech Jarosz przyjmuje na oddział sparaliżowaną po wypadku kobietę, która od kilku dni źle się czuje. Opiekuje się nią 16-letni... (Polska)

18:00
Klan - odc. 3361
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Małgosia chwali talent pisarski brata. Jego blog podróżniczy świetnie się czyta. Miał też fajną ekipę podczas wyprawy. Szczególnie interesuje ją jego kolega Krzysiek. Jasiek usiłuje przekonać Małgosię, żeby wybiła sobie bliższą znajomość z Krzyśkiem. (Polska 2018)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia, Adam Molak, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski
Obsada: Sawa Fałkowska, Dariusz Lewandowski, Tomasz Stockinger, Mirosław Jękot, Renata Pękul, Paweł Grządziel, Anna Powierza, Aleksandra Woźniak, Julian Peciak, Magdalena Wójcik

Czas: 21min.
18:30
Korona królów - odc 116
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas podróży powrotnej do Świdnicy Helena ratuje Guncelowi życie. Rycerz jest zaskoczony i dozgonnie wdzięczny. Adelajda wypytuje Egle o Ligęzę. Dwór huczy od plotek, dlatego chciałaby poznać prawdę. Królowa opowiada historię swojej matki. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz, Wojciech Pacyna, Jacek Sołtysiak, Jerzy Krysiak
Obsada: Andrzej Hausner, Aleksandra Przesław, Krzysztof Wrona, Karina Seweryn, Paulina Kondrak, Karolina Kominek, Marcin Bubółka, Monika Radziwon, Dominik Łoś, Robert Gonera

Czas: 25min.
18:55
Jeden z dziesięciu - 18/108
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej składający się z trzech etapów. W pierwszym zawodnicy otrzymują po dwa pytania. Odpowiedź przynajmniej na jedno z nich umożliwia udział w II etapie. W kolejnej rundzie zawodnicy sami wyznaczają, który z przeciwników ma odpowiadać na pytanie. (Polska 2018)

Reżyseria: Andrzej Dźwierżyński
Obsada: Tadeusz Sznuk

Czas: 27min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 22min.
18:25
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
18:30 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 2min.
18:35
Rodzinka.pl s.IX - odc. 188 "Na dwa fronty" sezon 9
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Chłopcy testują nowy sprzęt audio Ludwika. Testy są tak skuteczne, że pękają szyby w oknach. Ludwik w ukryciu wyjada czekoladki, skutkiem czego jest bolący ząb. Po wielu namowach w końcu dociera do dentysty; okazuje się, że jest to atrakcyjna sąsiadka. (Polska 2016)

Reżyseria: Patric Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Julia Wieniawa - Narkiewicz, Maciej Musiał, Magdalena Stużyńska, Maria Dejmek, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Wiktoria Gąsiewska

Czas: 24min.
18:00
Pierwsza miłość (Pierwsza miłość), odc.2748 Pierwsza miłość
Godziny emisji
Rozwiń opis
Arturowi coraz trudniej ukrywać przed Kingą romans z Natalią. Podoba mu się jednak ta niebezpieczna gra. Przerywa ją niezapowiedziana wizyta Rudego. Piłkarz tymczasem ma dla Artura zaskakującą wiadomość. Radek nie potrafi wybaczy Jowicie tego, że wyrzuciła z redakcji Tymka. Wraz z pracownikami szykuje w „YOLO” akcję odwetową. Melka odwiedza Pawła w pracy. Sabina podejrzewa, że Melka na powrót chce się do niego zbliżyć. Melka, bojąc się zdemaskowania, wymyśla karkołomne kłamstwo. Wciąga w nie... (Polska, 2018)

Reżyseria: Klimkiewicz Katarzyna
Obsada: Aleksandra Zienkiewicz, Aneta Zając, Ankudowicz Katarzyna, Anna Ilczuk, Banasiuk Mateusz, Błach Wojciech, Dębska Urszula, Gawryluk Ewa, Gałązka Paulina, Halejcio Klaudia, Herbuś Edyta, Ilczuk Anna, Jakubowicz Ewa, Jedlikowski Piotr Gawron, Kojro Dominika, Konopka Łukasz, Koterski Michał, Kozłowska     Diana, Krucz Paweł, Kwietniewski Rafał, Lehman Halszka, Malinowski Michał, Matuszczak Włodzimierz, Michalski Błażej, Michał Koterski, Mikołajczak Michał, Okoński Paweł, Olszewski Kacper, Opozda Joanna, Pakulnis Maria, Pniewski Patryk, Pogrebińska Julia, Płoszajski Łukasz, Rogacewicz Marcin, Romanowska Elżbieta, Różańska Magdalena, Sawczuk Katarzyna, Sowińska Katarzyna, Strasburger Karol, Suchora Agnieszka, Tomaszewski Maciej, Wieczorek    Magda, Wielgosz Agnieszka, Wieszczek Krzysztof, Wolszczak Grażyna, Wróbel Magda, Zając Aneta, Zienkiewicz Aleksandra, Łukasz Płoszajski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
Ukryta prawda, odc. 961
program obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Regina (37) jest sekretarką, wspólnie z mężem Ryszardem (40) wychowuje Maćka (16) i Kingę (14). Małżeństwo zaskakuje diagnoza postawiona Ryszardowi – jest ciężko chory, potrzebuje przeszczepu wątroby. Oczywiście NFZ będzie go leczył, ale gdyby rodzinie udało się zdobyć dużą sumę pieniędzy na nierefundowaną operację za granicą, miałby większe szanse przeżycia. Małżeństwo postanawia na razie nie informować dzieci, aby ich nie martwić. Regina zaczyna szukać w fundacjach pomocy dla męża, zamierza... (Polska)

18:00
Septagon, odc.32
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pan Franciszek ogląda telewizję, gdy nagle dzwoni telefon. Mężczyzna w słuchawce przedstawia się jako siostrzeniec, który miał właśnie wypadek samochodowy i przejechał człowieka, a poszkodowany jest nieprzytomny. Rzekomy krewny prosi o pieniądze na odszkodowanie. Starszy pan podejmuje grę i obiecuje oszustowi 30 tys. zł. Oszust ma odebrać pieniądze za pośrednictwem swojego adwokata, za trzy godziny. Starszy pan nagrywa wszystko na dyktafon, który służy mu do zapamiętywania różnych rzeczy. Gdy... (Polska 2018)

19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:05
Wszystko przed nami - odc. 73
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wojtek odmawia Szawarskiemu wejścia w spółkę tłumacząc, że ważniejsza dla niego jest przyjaźń i lojalność wobec kolegów. Olgierd grozi mu, że jeszcze pożałuje tej decyzji i że wpłynie ona negatywnie na jego związek z Olą. Leszek czeka na decyzję sądu. (Polska 2012)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Michał Malinowski, Aleksy Komorowski, Julia Pogrebińska, Paweł Ciołkosz, Jowita Budnik, Piotr Nowak, Magdalena Łaska, Mariusz Bonaszewski, Radosław Pazura, Joanna Jeżewska

Czas: 23min.
19:35
Barwy szczęścia - odc. 1926
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Carina zaczyna rodzić, a Waleria i Stefan nie odbierają telefonów. Franek z Cariną ruszają do szpitala, ale akcja porodowa postępuje bardzo szybko. Poród odbiera instruowany telefonicznie przez ginekologa Franek. Agata nadal przeżywa rozstanie z Pawłem. (Polska 2018)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Izabela Zwierzyńska, Olga Jankowska, Marek Molak, Divine Kitenge, Przemysław Stippa, Bartłomiej Nowosielski, Natalia Zambrzycka, Dorota Chwedorowicz, Krzysztof Kiersznowski, Ewa Ziętek

Czas: 24min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.296
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zacięta płyta Pomiędzy Ferdkiem a Haliną wybucha dzika awantura. Ferdek zarzuca Halinie, że zepsuła kran, ponieważ nie umie go zakręcić zgodnie z instrukcją. W odwecie Halina zarzuca mu, że rozsiewa po całym domu skarpety. Następuje eskalacja konfliktu.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Mularczyk Barbara, Smoleń Bohdan, Podlewska Krystyna
19:00
Fakty, odc. 7603
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” to od wielu lat najchętniej oglądany program informacyjny w Polsce. Stanowi synonim rzetelnego, obiektywnego i profesjonalnego dziennikarstwa. Codziennie o godz. 19.00 Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Diana Rudnik prezentują najważniejsze informacje z kraju i ze świata, przyciągając przed ekrany miliony widzów. Katarzyna Kolenda-Zaleska, Maciej Knapik, Magda Łucyan, Paweł Płuska, Dariusz Prosiecki, Krzysztof Skórzyński, Jakub Sobieniowski i... (Polska)

19:35
Sport, odc. 7586
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Pogoda, odc. 7583
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:50
Uwaga!, odc. 5474
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

19:00
Policjantki i Policjanci, odc.468
Godziny emisji
Rozwiń opis
Patrol piąty ma przeprowadzić akcję informacyjną dotyczącą narkotyków w jednym z wrocławskich liceów. Towarzyszący im pies znajduje narkotyki w torbie jednej z uczennic. Rozpętuje się afera, w którą zamieszanych jest więcej osób. W szatni Mikołaja zjawia się Wład. Bezczelnie usiłuje go sprowokować. Czy policjant da się ponieść emocjom? Między Owcą a Białachem dochodzi do sceny, której świadkiem jest Rachwał. Jaskowska jest niezadowolona z tego, co dzieje się w Akademii. Kowal i Małecki nie... (Polska 2018)

Obsada: Honorata Witańska, Magda Malcharek, Magda Szczepanek, Mariusz Węgłowski, Paweł Monsiel, Wojciech Sukiennik
20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:10
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
20:25 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:35
Ojciec Mateusz s.XX - odc. 258 - Zabójczy instynkt (Ojciec Mateusz XX, odc. 7)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia jest chora i korzystając z wolnego czasu zaczytuje się w kryminałach. Prosi Mateusza, by wypożyczył jej coś nowego. W bibliotece obsługuje go student Jeremiasz. Jego ojciec Waldemar Wach stracił pracę, więc on dorabia tu na życie. (Polska 2018)

Reżyseria: Artur Żmijewski
Obsada: Zbigniew Borek, Andrzej Musiał, Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Rafał Cieszyński, Bartłomiej Firlet

Czas: 42min.
20:10
Barwy szczęścia - odc. 1927
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Łukasz cieszy się z powrotu Kasi do domu, ale nie zna powodu nagłego wyjazdu z Dubaju. Sadowski dzwoni do Anity, by dowiedzieć się, co się wydarzyło. Waleria i Stefan są zachwyceni wnukiem. Tolek z okazji narodzin Juniora organizuje pępkowe. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Dębowski
Obsada: Katarzyna Glinka, Maciej Marczewski, Michał Rolnicki, Divine Kitenge, Mateusz Banasiak, Marek Siudym, Eryk Martyński, Bartosz Gruchot, Krzysztof Kiersznowski, Ewa Ziętek

Czas: 24min.
20:45
Doktor Foster s.I - odc. 4
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na stronie przychodni, gdzie pracuje Gemma, umieszczono niepochlebne opinie na jej temat. Ktoś wnosi oficjalną skargę, więc kierownik zawiesza Gemmę. Gdy Simon odbiera SMS - a i mówi, że musi w pilnej sprawie jechać do biura, Gemma jedzie za nim. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Bruce Goodison
Obsada: Suranne Jones, Bertie Carvel, Clare - Hope Ashitey

Czas: 51min.
20:00
wojsko - polskie.pl - odc. 33
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, w którym pokazujemy jak zmieniają się polskie siły zbrojne, jakim sprzętem dysponują, a przede wszystkim zależy nam na przedstawieniu żołnierzy i ich pasji, zaangażowania. (Polska 2018)


Czas: 20min.
20:30
Astronarium - (37) - "Ekspansja Wszechświata"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 37 "Eskpansja Wszechświata". Nie od dziś wiemy, że Wszechświat jest naprawdę ogromny. Jednak prawdziwym szokiem było odkrycie, że ciągle się rozszerza. W tym programie pokażemy, jak udało się to odkryć ijakie są tego konsekwencje. (Polska 2017)


Czas: 22min.
20:05
Nasz Nowy Dom, odc.126
Godziny emisji
Rozwiń opis
W maleńkim mieszkaniu w bloku mieszka pięcioosobowa rodzina. Dziadkowie: pani Jadwiga i pan Kazimierz oraz ich trzech wnuków: Damian, Marcin i Kuba. Mimo poważnego wieku, dziadkowie podjęli się wychowania wnuków, nie chcieli, żeby chłopcy trafili do domu dziecka. Mama chłopców załamała się po śmierci męża i nie jest w stanie uwolnić się od nałogu alkoholowego. Dzieci mieszkały z nią w tragicznych warunkach, często w nocy uciekały z domu w trakcie alkoholowych libacji. Dziadkowie przyjęli ich... (Polska 2018)

Reżyseria: Łabędziewski Grzegorz
Obsada: Katarzyna Dowbor
20:10
Doradca smaku, sez. 9, odc. 32/40
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

20:15
Na Wspólnej, sez. 16, odc. 2769
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinga wciąż walczy z Romą – do czego to doprowadzi? W dniu kręcenia spotu reklamowego dla Wawrzyniaka, Kinga dowiaduje się, że jej reżyser rezygnuje ze współpracy. Brzozowska dowiaduje się, że reżysera podkupiła Roma! Wściekła Brzozowska wpada do firmy Lenarskiej! Czy kolejna awantura doprowadzi do tragedii? Marta i Olaf całkowicie pochłonięci swoją pracą Po tym jak Marta dowiedziała się o zaniedbaniach podczas procesu Niwirskiego, spotyka się z jego obrońcą sprzed 16 lat. Prawnik pamięta, że... (Polska)

Obsada: Anna Korcz, Bożena Dykiel, Ewa Gawryluk, Grażyna Wolszczak, Jakub Wesołowski, Joanna Jabłczyńska, Kazimierz Mazur, Mieczysław Hryniewicz, Renata Dancewicz, Tomasz Schimscheiner, Waldemar Obłoza, Zbigniew Stryj
20:55
Milionerzy, odc. 203
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poprzedni sezon dostarczył widzom sporej dawki adrenaliny! Po raz drugi w historii programu Hubert Urbański wręczył uczestniczce wygraną w postaci czeku o najwyższej wartości! Prowadzący ma jeszcze wiele milionów do rozdania! Może jeden z nich już tej jesieni trafi właśnie do Ciebie? Długo wyczekiwaną zwyciężczynią ostatniej edycji teleturnieju została Maria Romanek z Bezmiechowej Dolnej. Przesympatyczna emerytowana nauczycielka języka polskiego zaskoczyła widzów nie tylko ogromną wiedzą z... (Polska)

Obsada: Hubert Urbański
20:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.240
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adam pomieszkuje u Latoszek, co jest przyczyną szeregu niezręczności, jak w sytuacji, gdy zastaje ją wychodzącą spod prysznica. To wszystko kosztuje Olę wiele nerwów. Tymczasem policjantka musi rozwikłać sprawę śmierci starszego mężczyzny, uduszonego nad ranem poduszką. Kryminalni szybko odkrywają, że niewiele wcześniej odbył się rodzinny obiad, podczas którego mężczyzna zapowiedział córkom, jak zamierza podzielić pomiędzy nie spadek. Obydwie strony były mocno niezadowolone z deklaracji ojca... (Polska 2018)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
21:30
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2018)


Czas: 47min.
21:50
Starsky i Hutch
film fabularny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Śledztwo w sprawie śmierci Terrence'a Meyersa. Zwłoki woda wyrzuciła na brzeg zatoki. Hutch chce je przepchnąć do innego rewiru i uniknąć kłopotu. Ale Starsky przystępuje do oględzin. Wizytówka znaleziona przy ofierze naprowadza policjantów na trop. (USA 2004)

Reżyseria: Todd Phillips
Obsada: Ben Stiller, Owen Wilson, Snoop Dogg, Carmen Electra, Juliette Lewis

Czas: 96min.
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:35
Twój Wybór
program publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny poświęcony tematyce samorządowej, pozwalający widzowi zapoznać się ze sprawami, o jakich każdego dnia decydują władze samorządowe oraz propozycjami, jakie mają ugrupowania polityczne i komitety wyborcze. (Polska 2018)


Czas: 23min.
21:10
Przyjaciółki, odc.142
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paweł wraca do domu po trzydniowym ciągu alkoholowym. Anka nie wytrzymuje nerwowo, wyrzuca męża z domu. Paweł zatrzymuje się u Żółkowskiego. Franek ma pretensje do Anki, o to jak potraktowała męża. Julka pokłóciła się z Rafałem, w żalu wyznaje Ance, że nie kocha Oliwiera. Zuza po operacji wraca do domu. Jasiek uważa, że powinna bardziej się oszczędzać. Ona natomiast wybiera się z przyjaciółkami na koncert do filharmonii, jak zawsze zgrywa twardzielkę, udaje, że z nowotworem może funkcjonować... (Polska 2018)

Reżyseria: Kuczeriszka Grzegorz
Obsada: Socha Małgorzata, Liszowska Joanna, Sokołowska Anita, Stużyńska Magdalena, Bukowski Marek, Deląg Paweł, Wieszczek Krzysztof, Figurska Pola, Kasprzykowski Bartek, Borowski Antoś, Borowski Kajetan, Bogdanowicz Nicole, Jarosik Elżbieta, Korcz Marcin, Sienkiewicz Agnieszka, Ostałowska Dominika, Gąsiorowska Roma, Mecwaldowski Wojciech, Łukaszewicz Olgierd, Kasprzyk Ewa
21:30
Kuchenne rewolucje, sez. 18, odc. 8/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Białystok „James Bomba – lina” Barman z Białegostoku, Piotr marzył o własnej restauracji. Dlatego kiedy wypatrzył w centrum Białegostoku lokal do wynajęcia od razu zaczął działać – najpierw załatwił kredyt, potem udało się mu wygrać przetarg i tak w piątek 13 restauracja „James Bomba – lina” świętowała swoje otwarcie. Ponieważ Piotr jest człowiekiem wielkiej wyobraźni, dlatego też chciał, żeby nazwa jego lokalu była nieszablonowa i intrygująca. Tak powstało „alter ego” światowca i smakosza –... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
21:00
OKO za OKO, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Anna spotyka się z Janem - synem Marii - na odczytaniu testamentu i odkrywa, że to właśnie on jest nowym właścicielem kancelarii. Kilka godzin później mecenas Zakrzewski–Witt wpada w sądzie na Macieja, a ich rozmowa o mało nie kończy się bójką. Poza tym, prokurator Wysocki dalej prowadzi śledztwo w sprawie śmierci żony policjanta i przesłuchuje Tomasza Króla – skazanego, który mógł obserwować jej dom. Mąż zmarłej zaczyna grozić Monice – dziewczynie, z którą miał romans i która odwiedziła... (Polska 2018)

22:20
Magazyn śledczy Anity Gargas - /87/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2018)


Czas: 25min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
22:20
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2018)


Czas: 15min.
22:40
Pogoda - 25.10 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
22:45
Kryminalna Siódemka
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Stefaniak

Czas: 12min.
22:10
Sprzymierzeni
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zdobywca Oscara Robert Zemeckis (Powrót do przyszłości, Forrest Gump) przedstawia elektryzujący dreszczowiec szpiegowski w doborowej obsadzie. 1942 rok, Afryka Północna. Max Vatan (Brad Pitt) jest oficerem wywiadu, który spotyka na swej drodze działaczkę francuskiego ruchu oporu, Marianne Beauséjour (Marion Cotillard). Para udaje małżeństwo. Ich zadaniem jest zabicie nazistowskiego ambasadora stacjonującego w Casablance. Vatan i Beauséjour spędzają razem kilka dni i zakochują się w sobie.... (Wielka Brytania, USA, 2016)

Reżyseria: Robert Zemeckis(1)
Obsada: Brad Pitt, Camille Cottin, Harris Jared, Lizzy Caplan, Marion Cotillard, Matthew Goode, Simon McBurney
22:35
Last Minute
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pełne słońce, wypoczynek, palmy, piramidy, opaska all inclusive. I do tego wszystko za darmo! Wygrana wycieczka do Egiptu miała być dla Tomka, jego pełnej energii matki, nastoletniej córki i sprytnego syna przygodą życia. Tymczasem na lotnisku gubią ich bagaże, w hotelu dają zły pokój, w kuchni nie dają jedzenia, na domiar złego Tomek w hotelowym lobby przypadkowo spotyka licealną miłość z przyrośniętym do jej boku ideałem mężczyzny. Gorzej być nie może? Może! Organizator wycieczki plajtuje,... (Polska 2013)

Reżyseria: Patryk Vega
Obsada: Wojciech Mecwaldowski, Aldona Jankowska, Klaudia Halejcio, Bartłomiej Świderski
22:00
Świt żywych trupów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oparty na kultowym klasyku horror, którego akcja rozgrywa się kilka dni po wydarzeniach „Nocy żywych trupów”. Grupa ludzi, ocalałych po ataku zombie, uciekając przed coraz większą i bardziej krwiożerczą hordą żywych trupów, chroni się w opustoszałym centrum handlowym na przedmieściach. Czy ostatnim śmiertelnikom uda się odeprzeć szturm przerażających bestii i czy istnieje szansa ucieczki z oblężonego budynku?   Dla małoletnich od lat 16 (USA, Kanada, Japonia, Francja, 2004)

Reżyseria: Snyder Jack
Obsada: Phifer Mekhi, Polley Sarah, Rhames Ving
23:00
Magazyn kryminalny 997
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 40min.
23:50
Ocaleni
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program Rafała Porzezińskiego, który porusza temat uzależnień. Zaproszeni goście, osoby znane i lubiane, ale także te anonimowe, dzielą się swoimi wstrząsającymi historiami dotyczącymi życia z nałogiem oraz sposobami na ich przezwyciężenie. (Polska 2018)

Reżyseria: Jacek Królikiewicz

Czas: 52min.
23:35
Na sygnale - odc. 203 "Pierwsze skrzypce"
serial fabularyzowany TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ratownicy odpowiadają na wezwanie do wypadku, w którym zderzyły się dwa auta. Na miejsce jadą od razu dwie ekipy - Gabi i Artura. Okazuje się, że rannych jest dużo więcej. Wypełniony bus, o którym nikt wcześniej nie wspominał, wjechał do rowu. (Polska 2018)

Reżyseria: Kamila Fidler
Obsada: Iga Górecka - Ruda, Marcin Grzymowicz - Potocki, Tomasz Piątkowski - Góra, Edyta Bełza - Zosia, Lea Oleksiak - Anna, Wojciech Kuliński - Wiktor, Dariusz Wieteska - Piotr, Konrad Darocha - Adam, Monika Mazur - Martyna, Marcelina Zawadzka - Gabi

Czas: 23min.
23:00
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
23:20
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
23:50
Witajcie w Trumplandzie
film dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ten dokument to film drogi o tych, którzy postanowili wybrać Donalda Trumpa. Ekipa filmowa z Francuską Sophie i operatorem Manon postanowili przejechać 3 tys.km z Detroit do Miami, aby poznać wyborców Donalda Trupa. To ludzie, którzy mają dosyć polityków. (Francja 2016)

Reżyseria: Sophie Przychodny, Manon Heutel

Czas: 55min.
00:55
Tanie Dranie - Moroz i Kłopotowski komentują świat. Rosja – przemiany imperium
talk-show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program studyjny prowadzony przez Jakuba Moroza i Krzysztofa Kłopotowskiego. Każdy odcinek programu to autorskie spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość. (Polska 2018)


Czas: 31min.
00:05
Czerwony świt
film akcji
Godziny emisji
Rozwiń opis
Spokane w stanie Waszyngton przeżywa inwazję spadochroniarzy z Korei Płn. W mieście panuje chaos. Znaczna część USA znalazła się pod kontrolą obcych wojsk. W okupowanych miastach internowano mieszkańców odmawiających współpracy. (USA 2012)

Reżyseria: Dan Bradley
Obsada: Chris Hemsworth, Josh Peck, Josh Hutcherson, Adrianne Palicki, Isabel Lucas

Czas: 89min.
00:55
Astronarium - (37) - "Ekspansja Wszechświata"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 37 "Eskpansja Wszechświata". Nie od dziś wiemy, że Wszechświat jest naprawdę ogromny. Jednak prawdziwym szokiem było odkrycie, że ciągle się rozszerza. W tym programie pokażemy, jak udało się to odkryć ijakie są tego konsekwencje. (Polska 2017)


Czas: 22min.
00:55
Chirurdzy, odc.114
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teddy została w Seattle Hospital, ale to tylko kwestia czasu, gdy Cristina dowie się, co naprawdę łączy ją z Owenem… Richard jest uzależniony od alkoholu – Meredith zdradziła mężowi w zaufaniu sekret przyjaciela, a mimo to Derek chce donieść władzom szpitala, że Szef jest alkoholikiem. Co wybierze dr Shepherd: miłość czy chirurgię? Meredith przeżyje tego dnia raz jeszcze szok, gdy odkryje, że jej siostra, Lexie i Alex spędzili razem poprzednią noc. A tymczasem jego żona, Izzy niespodziewanie... (USA, 2009)

Reżyseria: Donna Deitch
Obsada: Capshaw Jessica, Chambers Justin, Chandra Wilson, Dane Eric, Dempsey Patrick, Ellen Pompeo, Heigl Katherine, James Pickens Jr., Jr. James Pickens, Justin Chambers, Leigh Chyler, McKidd Kevin, Oh Sandra, Ramirez Sara, Raver Kim, Wilson Chandra
00:20
Pod powierzchnią, odc. 1/7
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Pod powierzchnią” to serial, który wciągnie widzów pod powierzchnię zagadkowych relacji pomiędzy czwórką głównych bohaterów: Martą Gajewską (Magdalena Boczarska), Bartkiem Gajewskim (Bartłomiej Topa), Maćkiem Kostrzewą (Łukasz Simlat) oraz Olą Kostrzewą (Maria Kowalska). Małżeństwo Marty i Bartka Gajewskich przeżywa kryzys. Kilka lat temu stracili dziecko. Ich dwuletni syn Maks zaginął nad rzeką, ciała nigdy nie odnaleziono. Bartek, dyrektor płockiego liceum, lepiej poradził sobie z traumą.... (Polska)

00:05
Trampolina, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Donald Trump na antenie Czwórki w jednym ze swoich najsłynniejszych do tej pory wcieleń – gospodarza show „Trampolina”, hitu, który doczekał się kilkunastu edycji i zarobił ponad 200 mln dolarów. Trump, owiany sławą ekscentrycznego miliardera i ekstrawaganckiego geniusza biznesu, dał się w nim poznać jako równie niekonwencjonalny pracodawca, w nieszablonowy sposób rekrutując menedżerów ubiegających się o zatrudnienie w którejś z jego licznych firm. Podczas tej , jak ją określano,... (USA, 2010)

01:40
Bez tożsamości - odc. 1 (s. 2)
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jest rok 2014, Maria wróciła do Madrytu, choć nadal dręczą ją złe sny i wspomnienia z Azji. Pierwszą osobą, z którą chce się rozprawić po powrocie, jest Curro. Od niego dowiaduje się, że za jej porwaniem stoi wuj Enrique. Maria zjawia się w domu Pablo. (Hiszpania 2016)

Reżyseria: Joan Noguera, Kiko Ruiz, Jorge Torregrossa, Gracia Querejeta
Obsada: Miguel Angel Munoz, Megan Montaner, Veronica Sanchez, Eloy Azorin, Daniel Grao

Czas: 37min.
01:50
Grupa specjalna "Kryzys" - Odc. 8/10
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Hayashi, informator Saburo, umieszczony w terrorystycznej sekcie ma informacje dotyczące planowanego zamachu. Ale jednocześnie chce skończyć z działalnością agenturalną i uzależnia podanie informacji od gwarancji powrotu do normalnego życia. (Japonia 2017)

Reżyseria: Kosuke Suzuki, Keiichiro Shiraki
Obsada: Shun Oguri, Hidetoshi Nishijima, Tetsushi Tanaka, Toru Nomaguchi, Yuko Araki

Czas: 45min.
01:35
Piosenka dla Ciebie
koncert życzeń
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 55min.
01:55
Chirurdzy, odc.115
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Derek Shepherd został nowym szefem chirurgii w Seattle Hospital. Rozpoczyna swoje urzędowanie od przemówienia do wszystkich współpracowników. Czy spełni się w roli Szefa, gdy oprócz blasków przyjdzie mu też stawić czoła cieniom tej posady? Podczas operacji dochodzi bowiem do niespodziewanego wybudzenia pacjentki na stole operacyjnym. Operuje Miranda, a Meredith jest asystuje. Miranda wpada w panikę, bo takie incydenty zawsze kończą się pozwem. Całą odpowiedzialnością obarcza anestezjologa,... (USA, 2009)

Reżyseria: Swarzc Jeannot
Obsada: Baker Robert, Capshaw Jessica, Chambers Justin, Chandra Wilson, Dane Eric, Dempsey Patrick, Ellen Pompeo, George Jason, Heigl Katherine, James Pickens Jr., Jr. James Pickens, Justin Chambers, Leigh Chyler, McKidd Kevin, Oh Sandra, Pileggi Mitch, Ramirez Sara, Raver Kim, Wilson Chandra
01:45
Kuba Wojewódzki, sez. 13, odc. 8/13
talk show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Panosząca się „dobra zmiana” nie sięgnęła po Kubę Wojewódzkiego. To opoka show-biznesu, człowiek instytucja, solidna firma, która niezmiennie trzyma poziom, o czym świadczy rekordowa oglądalność ostatniego sezonu jego talk-show! Jesienią widzowie mogą spodziewać się gości z pierwszych stron gazet, arcyciekawych rozmów oraz przezabawnych anegdot i żartów. Kto tym razem znajdzie się w ogniu pytań dociekliwego prowadzącego? Na jego skórzanej kanapie ponownie zasiądą największe gwiazdy – aktorzy,... (Polska)

Obsada: Jakub Wojewódzki
01:05
Tuż przed tragedią, odc.5 American Embassy Bombing (306)
Godziny emisji
Rozwiń opis
Poruszający i trzymający w napięciu serial dokumentalny, który za pomocą drobiazgowych rekonstrukcji ukazuje kluczowe momenty największych katastrof naszych czasów. W serialu wykorzystywane są nagrania archiwalne, inscenizacje, dramatyczne relacje naocznych świadków, dowody przedstawione przez specjalistów medycyny sądowej, wypowiedzi ekspertów i najnowsze techniki komputerowe. W odcinkach tego sezonu widzowie poznają. szczegóły do dziś budzącego kontrowersje zatonięcia rosyjskiego okrętu... (2005)

02:30
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2018)


Czas: 47min.
02:50
Art Noc - Europejski Stadion Kultury Rzeszów 2017 - Bovska
koncert
Godziny emisji
Rozwiń opis
Koncert polskiej wokalistki otwierający tegoroczną edycję "Europejskiego Stadionu Kultury". Bovska, właściwie Magda Grabowska - Wacławek, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina i Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. (Polska 2017)

Reżyseria: Halina Przebinda

Czas: 50min.
02:30
Pod Tatrami
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cotygodniowy magazyn informujący o najważniejszych wydarzeniach w Zakopanem i okolicach. Prezentujący walory turystyczne, naturalne i kulturowe. (Polska 2018)


Czas: 7min.
02:40
Jedź bezpiecznie - odc. 718
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
. (Polska 2018)


Czas: 10min.
02:55
Tajemnice losu, odc.3139
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

02:50
Uwaga!, odc. 5474
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

02:10
Polityka na ostro
Godziny emisji
Rozwiń opis
  (Polska 2018)

03:25
Magazyn śledczy Anity Gargas - /87/
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn śledczy Anity Gargas. (Polska 2018)


Czas: 25min.
03:55
Notacje - Maria Fołtyn. Żyłam sztuką, żyłam miłością
cykl dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Maria Fołtyn. Śpiewaczka, reżyser operowy, założycielka Towarzystwa Miłośników Muzyki Moniuszki. Organizatorka i dyrektor Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Moniuszki. (Polska 2010)


Czas: 10min.
03:45
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:00
Sztuka z mięsa, czyli wół z wolna, ale porządnie - 4/18
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
program kulinarno - edukacyjny (Polska 2018)


Czas: 23min.
03:25
Projekt woda - odc. 3
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o polityce wodnej, o inwestycjach związanych z gospodarką wodną, ochroną przed powodziami i suszą. W odcinku 3: działania podejmowane na rzecz "powrotu ryb do polskich rzek", budowa specjalnych przepławek, udrożnienie górskich rzek. (Polska 2018)


Czas: 12min.
03:45
Echa dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najważniejsze wydarzenia dnia ze wszystkich regionów Polski. Wydarzenia w terenie są omawiane i wyjaśniane przez polityków i ekspertów. (Polska 2018)


Czas: 15min.
03:15
Moc Magii, odc. 291/351
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

03:00
Disco Polo Life, odc.875
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas... (Polska 2018)

04:15
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:05
Agrobiznes
Godziny emisji
Rozwiń opis
Aktualne wiadomości z branży rolno - spożywczej, notowania giełdowe oraz prognozy cenowe. Informujemy także o krajowych i zagranicznych wydarzeniach związanych z rolnictwem. (Polska 2018)


Czas: 18min.
04:30
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
04:55
Disco Gramy, odc.4200
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:00
Top 10 lista przebojów, odc.1121
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:00
Dla niesłyszących - Telekurier OPP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
wojsko - polskie.pl - odc. 33
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, w którym pokazujemy jak zmieniają się polskie siły zbrojne, jakim sprzętem dysponują, a przede wszystkim zależy nam na przedstawieniu żołnierzy i ich pasji, zaangażowania. (Polska 2018)


Czas: 20min.
05:55
Polska z Miodkiem - (123) Iłża
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykl dokumentalnych programów telewizyjnych poświęconych etymologii znanych miejsc w Polsce. Prof. Jan Miodek w przystępny sposób opowiada o pochodzeniu najważniejszych polskich nazw rzek, miast i krain geograficznych. (Polska 2016)

Reżyseria: Witold Świętnicki

Czas: 2min.
05:40
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1125
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info