Reklama
Program dla 2018-10-27 od do
17.11 18.11
Logo TVP1 HD
TVP1 HD
Logo TVP2 HD
TVP2 HD
Logo TVP3
TVP3
Logo Polsat
Polsat
Logo TVN
TVN
Logo TV4
TV4
04:55
Disco Gramy, odc.4201
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:15
Klan - odc. 3358
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Jacek, Paulina i dzieci razem spędzili weekend na Helu. Paulina jest zachwycona wyjazdem i nową sytuacją, ale z niepokojem myśli o przyszłości. Jacek ją zapewnia, że nie zamierza przed nikim ukrywać, że są parą i postara się, żeby Paulina nie ucierpiała. (Polska 2018)

Reżyseria: Adam Molak, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski
Obsada: Sawa Fałkowska, Dorota Kamińska, Anna Matysiak, Izabela Trojanowska, Magdalena Wójcik, Pola Zduńczyk, Zofia Gorzęba, Natalia Rewieńska, Tomasz Bednarek, Julian Peciak

Czas: 21min.
05:35
Klan - odc. 3359
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Paulina ma wątpliwości, czy Jacek dobrze zrobił mówiąc o ich związku byłej teściowej. Planując z nim przyszłość, nie może uwierzyć, że takie szczęście ją spotkało. Gabriela skarży się Monice na byłego zięcia. Spodziewała się, że ta kobieta go omota. (Polska 2018)

Reżyseria: Michał Fazlejew, Jerzy Sztwiertnia, Adam Molak, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski
Obsada: Dorota Kamińska, Tomasz Stockinger, Gabriela Całun, Julian Peciak, Anna Matysiak, Izabela Trojanowska, Pola Zduńczyk, Marek Kossakowski, Natalia Rewieńska, Antoni Dąbrowski

Czas: 21min.
05:20
Koło fortuny - odc. 17 ed. 3
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej Koło fortuny. (Polska 2017)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 26min.
05:50
Barwy szczęścia - odc. 1924
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kasia szuka Ksawerego po całym hotelu. Wkrótce z Górką kontaktuje się osoba, która wie, gdzie przebywa jej syn. Aby go odzyskać, Kasia musi podjąć jedną z najtrudniejszych w życiu decyzji. Zenek ma już serdecznie dość Joli w swoim domu. (Polska 2018)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Sławomira Łozińska, Małgorzata Potocka, Jan Pęczek, Aleksandra Spyra, Tochukwu Arinze Nwolisa, Izabela Zwierzyńska, Natalia Zambrzycka, Kulanthai Velu Siva Ananthan, Maciej Marczewski

Czas: 24min.
05:00
Dla niesłyszących - Telekurier
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn reporterów Oddziałów TVP. W programie prezentowane są sprawy o charakterze śledczym i obyczajowym. Sensacyjne zdarzenia, reporterskie interwencje. Ludzkie dramaty i sukcesy. Zwyczajni, ale niezwykli ludzie. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Moja Praca
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program o charakterze magazynu. Program misyjny, finansowany z abonamentu, wypełniający ustawowe obowiązki telewizji publicznej w zakresie prezentacji działań i stanowisk związków zawodowych oraz organizacji pracodawców. (Polska 2018)


Czas: 23min.
05:40
05:25
Uwaga!, odc. 5475
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

05:45
Mango
Telezakupy
Godziny emisji
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1126
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

06:00
Klan - odc. 3360
telenowela TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monika denerwuje się z powodu nowego pomysłu syna. Daniel nie może jechać do Afryki, choćby z powodu stanu zdrowia. A w dodatku w Kongu jest naprawdę niebezpiecznie. Feliks stara się pocieszyć żonę. Skąd Daniel weźmie pieniądze na taką wyprawę? (Polska 2018)

Reżyseria: Jerzy Sztwiertnia, Adam Molak, Paweł Karpiński, Paweł Chmielewski
Obsada: Dorota Kamińska, Małgorzata Ostrowska, Krzysztof Janczar, Dariusz Lewandowski, Tomasz Stockinger, Paweł Grządziel, Anna Powierza, Izabela Trojanowska, Magdalena Wójcik, Jan Piechociński

Czas: 21min.
06:25
Sprawa dla reportera
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o charakterze społecznym, zajmujący się trudnymi sprawami oraz nieprawidłowościami w działalności instytucji, firm i ludzi. W części reporterskiej strona poszkodowana przedstawia swój punkt widzenia, a w studyjnej pokazane są mechanizmy zjawiska. (Polska 2018)


Czas: 46min.
06:25
Barwy szczęścia - odc. 1925
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szymon, szantażując Kasię, że coś złego stanie się jej synowi, zaciąga ją do łóżka. Górka odzyskuje Ksawerego, ale jest kompletnie zdruzgotana. Od polskiego prawnika wie, czym grozi zawiadomienia o gwałcie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. (Polska 2018)

Reżyseria: Jakub Skoczeń
Obsada: Katarzyna Glinka, Maciej Marczewski, Kazimierz Mazur, Marieta Żukowska, Andrzej Niemyt, Patryk Pniewski, Przemysław Stippa, Karolina Porcari, Maciej Czachowski, Bartosz Gruchot

Czas: 24min.
06:00
Sztuka z mięsa, czyli wół z wolna, ale porządnie - 4/18
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
program kulinarno - edukacyjny (Polska 2018)


Czas: 23min.
06:30
Józef robotnik
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program publicystyczny o tematyce społecznej (Polska 2015)


Czas: 13min.
06:45
Kamień, nożyce, papier - Kaligraf
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater reportażu, kaligraf Henryk Kulesza, opowiada o znaczeniu pisma odręcznego. (Polska 2013)


Czas: 9min.
06:00
Nowy dzień z Polsat News
Godziny emisji
06:00
Dragons Den - Jak zostać milionerem, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Dragons’ Den - jak zostać milionerem” to niezwykły program w którym drobni i początkujący przedsiębiorcy i wynalazcy otrzymują niezwykłą szansę zaprezentowania swojego pomysłu piątce doświadczonych milionerów biznesmenów, którzy, jeśli pomysł uznają za dobry, gotowi są - w zamian za odpowiedni procent udziałów – wesprzeć go finansowo. Żeby jednak skłonić doświadczonego biznesmena do wyłożenia swoich własnych pieniędzy (oferowane w „Dragons’ Den” środki pochodzą z osobistego majątku... (Polska 2011)

Reklama
07:20
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2018)


Czas: 20min.
07:45
Rok w ogrodzie Extra
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 10min.
07:00
M jak miłość - odc. 1391
serial TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Policja ustala w końcu tożsamość Izy, choć dziewczyna wciąż jest nieprzytomna. Marcin nadal jest w areszcie, a Skalski postanawia uciec z Mają z kraju. Agnieszka ostrzega Asię, że Michał kontaktuje się z niebezpiecznymi ludźmi - bandytami. (Polska 2018)

Reżyseria: Krzysztof Łukaszewicz
Obsada: Paweł Deląg, Rafał Mroczek - Paweł, Tomasz Ciachorowski - Artur, Chłopak Izy, Mikołaj Roznerski - Marcin, Magdalena Walach - Agnieszka, Małgorzata Pieczyńska - Matka Marcina, Katarzyna Cichopek - Kinga, Barbara Kurdej - Szatan - Joanna, Feliks Matecki - Wojtuś, Marcin Mroczek - Piotrek

Czas: 45min.
07:55 Na żywo
Pytanie na śniadanie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program służy pogłębianiu znajomości i upowszechnianiu kultury w zakresie muzyki, literatury, teatru i tańca. Jest źródłem wiedzy na temat wydarzeń także natury ekonomicznej i społecznej. Porady z dziedziny profilaktyki zdrowotnej, medycyny, prawa i mody. (Polska 2018)


Czas: 45min.
07:05
Astronarium - (37) - "Ekspansja Wszechświata"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 37 "Eskpansja Wszechświata". Nie od dziś wiemy, że Wszechświat jest naprawdę ogromny. Jednak prawdziwym szokiem było odkrycie, że ciągle się rozszerza. W tym programie pokażemy, jak udało się to odkryć ijakie są tego konsekwencje. (Polska 2017)


Czas: 22min.
07:25
Pogoda - 27.10 - 1
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
07:35
Turystyczna Jazda - odc. 84 Park Krajobrazowy Gór Żytawskich
Godziny emisji
Rozwiń opis
Góry Żytawskie - tu stykają się granice Czech, Polski i Niemiec. Będzie sporo informacji dotyczących Parku Krajobrazowego Gór Żytawskich. Przybliżymy też turystyczną perełkę, znajdującą się tuż za naszą granicą, jaką jest...ciuchcia wąskotorowa. (Polska 2018)


Czas: 10min.
07:50
Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim zainteresowanym poznaniem świata ciszy. Głusi mówią sami o sobie, o swoim życiu, ale także o barierach utrudniających im codzienne funkcjonowanie. Program nadawany jest w całości w języku migowym. (Polska 2018)


Czas: 23min.
07:05
Jeźdźcy smoków na końcu świata, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial przygodowy „Jeźdźcy smoków na końcu świata”, wyprodukowany przez wytwórnię DreamWorks, powstał jako kontynuacja przeboju kinowego „Jak wytresować smoka”, a opowiada o dramatycznych wydarzeniach, które rozegrały się na rok przed akcją drugiego filmu kinowego z tej popularnej serii - „Jak wytresować smoka 2”. Wyspa Berk zmieniła się, a wraz z nią jej niezwykli mieszkańcy. Poznamy kolejne przygody grupy nastoletnich smoczych jeźdźców, którzy już po mistrzowsku na swoich smokach... (USA, 2016)

07:35
Turbo Fast, odc.23
Godziny emisji
Rozwiń opis
Animowany serial opowiadający o kolejnych przygodach tytułowego bohatera kinowego hitu „Turbo”, sympatycznego ślimaka, który na przekór wszelkim przeciwnościom zrealizował swoje wielkie marzenie, by rozwijać zawrotne prędkości i wziąć udział w prestiżowym wyścigu. Niesamowity Turbo i jego nieobliczalni przyjaciele znów pokażą nam na co ich stać.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2016)

08:00
Las bliżej nas s.II - odc. 9
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bieszczadzcy leśnicy Kazimierz Nóżka i Marcin Scelina odkrywają tajemnice lasu. (Polska 2018)


Czas: 19min.
08:25
Pełnosprawni - odc. 273
magazyn dla niepełnosprawnych
Godziny emisji
Rozwiń opis
Świat, w którym żyją niepełnosprawni nie jest światem hermetycznie zamkniętym. Oni też mają swoje problemy, troski i oczywiście chwile radości. W przeciwieństwie do innych o wiele mniej wymagają od świata, więcej od siebie. (Polska 2018)


Czas: 20min.
08:50
Studio Raban
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przedstawimy postawy warte naśladowania: młodych, szukających codziennego kontaktu z Bogiem, ale także tych trochę starszych: księży i biskupów będących inspiracją dla młodzieży. Ważną rolą w programie odegra także Internet. (Polska 2018)


Czas: 22min.
08:15
Żywa Lekcja Historii - odc. 3 Żołnierze "Bartka"
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na terenie dawnego majątku Szarfenberg, w gminie Łambinowice, profesor Krzysztof Szwagrzyk wiceprezes Instytutu Pamięci Narodowej przeprowadził lekcję historii dla młodzieży z Zespołu Szkół w Skoroszycach. (Polska 2018)


Czas: 14min.
08:35
Sekrety mnichów - Pokuta i kara
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Judyta Syrek odkrywa kolejne sekrety benedyktyńskich mnichów. Włosienica, umartwienia, pokuta. Jak pokutują mnisi w klasztorze? Czy się biczują? A jak powinni pokutować "zwykli" ludzie? Jakie formy pokutowania są zalecane w klasztorach? (Polska 2018)


Czas: 11min.
08:55
Szlakiem smaków - odc. 6
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny przedstawiający fascynąjący świat produktów kulinarnych: mięsa, mleka, chleba i przypraw. Autorzy podróżują po świecie, od Sahary do Bieguna Płn. , pokazując kreatywność ludzi w w zakresie sporządzania potraw. (Korea Połudn. 2014)

Reżyseria: Wook - Jung Lee

Czas: 59min.
08:00
Dzień Dobry TVN, odc. 1102
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyjemny i ciekawy poranek w wyjątkowym towarzystwie tylko z „Dzień Dobry TVN”! Interesujące reportaże, ciekawe dyskusje i charyzmatyczni prowadzący zapewnią dawkę rzetelnej wiedzy i pozytywnej energii na cały dzień! (Polska)

08:00
Tom i Jerry Show, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Należący do najpopularniejszych bohaterów wszech czasów dwaj zaprzysięgli rywale – kot Tom i mysz Jerry – powracają w nowej serii klasycznej animacji, w jakości HD i wersji tak barwnej jak nigdy wcześniej. W każdym odcinku niezmordowani Tom i Jerry toczą nieustające boje i knują przeciwko sobie intrygi.   Dla małoletnich od lat 7 (USA, 2013)

08:25
Dzielna Mysz, odc.14
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowa wersja popularnej animacji opowiadającej o przygodach Dzielnej Myszy, najlepszego agenta specjalnego na ziemi, który ratuje świat przed coraz to nowymi niebezpieczeństwami. W jego misjach pomaga mu asystent Pimpek i genialna Profesor Kwoczańska oraz cały arsenał niesamowitych gadżetów.   Dla małoletnich od lat 7 (Anglia, 2015)

08:45
Pup Star
Godziny emisji
Rozwiń opis
W konkursie dla śpiewających psów, mała Tiny obdarzona wielkim głosem dostaje się do finału. Niestety zostaje porwana, ale udaje jej się uciec. Rozpoczyna się niesamowita podróż, w jakiej towarzyszą jej nowo poznani przyjaciele, razem z którymi zwiedza najważniejsze miasta w historii muzyki.   Bez ograniczeń wiekowych (Kanada, 2016)

Reżyseria: Vince Robert
Obsada: Jimenez Carla, Moss Makenzie, Wall Susie
09:20
Rodzinny ekspres
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wiara w rodzinnym biznesie Tomasz Sztreker z Polskiej Akademii Biznesu uważa: Celem każdego jest dążenie do miłości Bożej i pomnażanie otrzymanych talentów. Jeśli decydujesz się podjąć wyzwanie, to tą decyzją skazujesz siebie na sukces, życie przy Bogu. (Polska 2018)


Czas: 23min.
09:50
Fascynujący świat - Tajemnice ludzkiego ciała. Nauka
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film dokumentalny BBC Worldwide o sekretach ludzkiego ciała. Za pomocą pionierskiej grafiki i nowych naukowych odkryć poznamy lepiej wewnętrzną mechanikę ludzkiego ciała. Organizm ludzki należy do najbardziej wyrafinowanych na ziemi. (Wielka Brytania 2017)

Reżyseria: Martin Johnson

Czas: 51min.
09:15
MY3, odc.65
Godziny emisji
Rozwiń opis
Zjeździł połowę świata, wygrał najważniejsze konkursy muzyczne na świecie i ma dopiero 14 lat. Krzysztof Michalski - najzdolniejszy Polski wiolonczelista odwiedzi nasze studio, by pokazać, co to znaczy prawdziwa miłość do muzyki. Dowiemy się, co to jest wiolonczela i jak się na niej gra. Podobnie, jak w każdym odcinku będziemy również tańczyć. Ale jak wiadomo, po dużym wysiłku człowiek od razu staje się głodny. Dlatego nauczymy robić spaghetti z cukinii, bez gotowania! Będzie to zdrowe i... (Polska 2018)

Reżyseria: Ryciak Kamila
Obsada: Gefert Karolina, Klewicz Natalia, Trojanowska Julia
09:40
MY3, odc.66
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mając trzy lata, zaczął grać na keyboardzie. Mając cztery - wydał swoją pierwszą płytę i stał się najmłodszym wokalistą w Polsce. Adam Stachowiak odkryję przed nami nie tylko muzyczne talenty, ale pokaże też, na co go stać w kuchni. Ponadto, w najbliższym odcinku Jadźka pomoże, jak rozwiązać problem rodziców, którzy bez uprzedzenia wchodzą do pokoju. Przygotujemy zawieszki na drzwi. A co można zrobić przy pomocy miedzianego drutu oraz baterii, o tym również w najbliższym odcinku?   Bez... (Polska 2018)

Reżyseria: Ryciak Kamila
Obsada: Gefert Karolina, Klewicz Natalia, Trojanowska Julia
10:55
Korona królów - taka historia... - odc. 8 - Pozycja kobiet w średniowieczu
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Królowe, szlachcianki, mieszczki... jaka była ich pozycja w XIV w.? Czy mogły decydować o sobie? Wybrać męża? Być niezależne finansowo? Miały szansę na edukację? Jak żyło się kobietom w czasach Kazimierza Wielkiego? (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz
Obsada: Agnieszka Mandat, Paulina Kondrak, Agata Bykowska, Dagmara Bąk, Dagmara Brodziak

Czas: 24min.
10:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 120min.
10:10
Ewa gotuje, odc.344
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ewa Wachowicz uwielbia sezonowość, więc tym razem potrawy inspirowane będą porą roku. Jesienne gotowanie zacznie się od upieczenia papryki, która trafi następnie do marynaty z czosnku, rozmarynu i oliwy. Na danie główne będzie pieczeń wołowa z sosem grzybowym na piwie oraz musztardą z pigwowca. A po obiedzie figi pieczone z miodem i twarogiem, podane na czekoladowo-orzechowej kruszonce.   Dla małoletnich od lat 7 (Polska 2018)

Reżyseria: Wojtala Dariusz
10:45
Nasz Nowy Dom, odc.114
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pani Agnieszka ma 29 lat. Mieszka w domku pod lasem ze swoją trzyletnią córeczką, Mają i niepełnosprawnymi rodzicami. Wiele lat temu mama pani Agnieszki doznała rozległego wylewu, jest osobą niepełnosprawną - całkowicie zależną od innych. Tata pani Agnieszki jest głuchoniemy. Kobieta z oddaniem opiekuje się rodzicami i wychowuje małą córeczkę, całkowicie rezygnując z własnych potrzeb i marzeń. Dom rodziny nie ułatwia jej zadania. Nie ma tu ciepłej wody ani kanalizacji. Wodę do kąpieli pani... (Polska 2018)

Reżyseria: Samborski Rafał
Obsada: Katarzyna Dowbor
10:40
Policjantki i Policjanci, odc.465
Godziny emisji
Rozwiń opis
W szkole z internatem dochodzi do przemocy. Patrol piąty zjawia się na miejscu. Okazuje się, że poszkodowany nie składa oskarżeń i zaprzecza, że ktoś zrobił mu krzywdę. Gdy jeden z uczniów znika, policjanci postanawiają bliżej przyjrzeć się podejrzanej placówce. Białach nie zaprzestaje treningów. Szybko odkrywa, że jego przeciwnik jest śmiertelnie niebezpieczny. Owca usiłuje odwieść Mikołaja od walki. Białach nie wie, że śledzi go Rachwał. Marysia zaprasza Profosa do teatru. Profos nie ma... (Polska 2018)

Obsada: Honorata Witańska, Magda Malcharek, Magda Szczepanek, Mariusz Węgłowski, Paweł Monsiel, Wojciech Sukiennik
Reklama
11:25
Korona królów - odc 113
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Ligęza wraca na Wawel. Od króla dowiaduje się, że urząd marszałka jest już zajęty i piastuje go Piotr Szafraniec. Gabija w tajemnicy opiekuje się Audre, ukrywającą się przed światem. W Świdnicy panuje poruszenie planowanym przybyciem Heleny na dwór. (Polska 2018)

Reżyseria: Jerzy Krysiak, Wojciech Pacyna, Jacek Sołtysiak, Piotr Fiedziukiewicz
Obsada: Andrzej Hausner, Piotr Ligienza, Marcin Rogacewicz, Violetta Arlak, Karina Seweryn, Karolina Kominek, Agata Bykowska, Ryszard Jabłoński, Sebastian Perdek, Kacper Lech

Czas: 24min.
11:55
Korona królów - odc 114
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Król wraz z wielkorządcą krakowskim Hermanem debatują o dokumentach lokacyjnych. Kazimierz chce, aby w Sokołowie ustanowić targ, który będzie odbywał się w każdą sobotę. Nie wszyscy pochwalają podejmowane przez króla decyzje. (Polska 2017)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz, Jerzy Krysiak, Wojciech Pacyna, Jacek Sołtysiak
Obsada: Andrzej Hausner, Aleksandra Przesław, Tomasz Sapryk, Piotr Ligienza, Krzysztor Wrona, Mateusz Kmiecik, Hubert Wróblewski, Wenanty Nosul, Agnieszka Mandat, Hanna Wojak

Czas: 24min.
11:00
Pytanie na śniadanie Extra - (199)
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 27min.
11:40
To je Borowicz. Podróże ze smakiem. - odc (5)
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Charyzmatyczny vloger ze Śląska Adam Borowicz. Od ośmiu lat zarabia na chleb w Szkocji jako budowlaniec. Zawsze kochał gotować i o tym opowiadać. Najpierw podbił Internet i telewizję śniadaniową, teraz przyszedł czas na autorski program telewizyjny. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Jankowski

Czas: 22min.
11:40
Śpiewajmy razem. All Together Now, odc.8
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy muzyczny program „Śpiewajmy razem. All Together Now” z setką jurorów już jesienią w Telewizji Polsat! „Śpiewajmy razem. All Together Now” to format, jakiego jeszcze nie było, uczestników będzie bowiem oceniać aż 100 jurorów - ekspertów muzycznych, wokalistów, osobowości z wyjątkową charyzmą. To największy panel jurorski w historii telewizji, przed którym wystąpi cała plejada utalentowanych uczestników, prezentujących różne gatunki muzyczne i wszystkie style wokalne. Program zadebiutował... (Polska 2018)

Obsada: Igor Kwiatkowski
11:00
Na Wspólnej Omnibus, sez. 16, odc. 704
serial obyczajowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

11:40
Policjantki i Policjanci, odc.466
Godziny emisji
Rozwiń opis
W szpitalu odzyskuje przytomność mężczyzna z amnezją. Policjanci „szóstki” starają się dowiedzieć kim jest. Trop wiedzie do klubu sportowego, który reprezentował mężczyzna. Wychodzą na jaw informacje o tajemniczej fortunie, której nagle został właścicielem. Ola czuje ukłucie zazdrości, gdy Marek staje po stronie babci. Krzysiek radzi jej bardziej zaangażować się w relację z synem. Wysocka szykuje Markowi niespodziankę. W Akademii Policyjnej zjawia się tajemnicza kobieta. Robi Zatońskiej... (Polska 2018)

Obsada: Honorata Witańska, Magda Malcharek, Magda Szczepanek, Mariusz Węgłowski, Paweł Monsiel, Wojciech Sukiennik
12:30
Korona królów - odc 115
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Biskup Grot dowiaduje się o planach króla o przeniesieniu targu do Sokołowa. Jest wściekły, ponieważ dokumenty są już przypieczętowane. Kazimierz konsekwentnie realizuje swoje plany. Chce przyłączyć do królestwa Wschowę, ostatni kawałek Wielkopolski. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz, Wojciech Pacyna, Jerzy Krysiak, Jacek Sołtysiak
Obsada: Andrzej Hausner, Aleksandra Przesław, Piotr Ligienza, Marcin Rogacewicz, Krzysztof Wrona, Agnieszka Mandat, Karina Seweryn, Hanna Wojak, Karolina Kominek, Agata Bykowska

Czas: 24min.
12:15
Przypadkowy mąż
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Dr Emma Loyd jest ekspertem od spraw damsko - męskich. Prowadzi popularną audycję radiową, udziela porad sercowych. Wkrótce ma wyjść za mąż za Richarda. W urzędzie stanu cywilnego odkrywa jednak, że jest już żoną całkowicie jej obcego mężczyzny. (USA 2008)

Reżyseria: Hugh Wilson, Griffin Dunne
Obsada: Uma Thurman, Colin Firth, Jeffrey Dean Morgan, Sam Shepard

Czas: 86min.
12:05
Niepokonani - MARTIN JUNG
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Andrzej Bury - prawdziwy góral na Śląsk przyjechał ponad 30 lat temu, do pracy w kopalni. Jednak po wypadku w jastrzębskiej Zofiówce do dziś porusza się na wózku. Niepełnosprawność skłoniła go uprawiania sportu, co stało się jego pasją i sposobem na życie (Polska 2018)


Czas: 13min.
12:25
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2018)


Czas: 25min.
12:55
Ostoja - odc. 188
magazyn przyrodniczy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program przyrodniczy, w którym przyroda przedstawiana jest jako źródło kultury, języka i obyczaju. Wymieranie gatunków zwierząt powoduje straty nie tylko w świecie przyrody, lecz również w kulturze. (Polska 2018)


Czas: 25min.
12:50
MasterChef, sez. 7, odc. 7/14
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czterdziestu dwóch kandydatów na polskiego MasterChefa ponownie rozpocznie walkę w najbardziej prestiżowym konkursie kulinarnym na świecie. Kto zostanie następcą Mateusza Zielonki, a dla kogo siódemka nie okaże się szczęśliwą liczbą? W siódmym sezonie kucharze amatorzy staną przed wyzwaniami przygotowania m.in. idealnych perliczek, tortu szwarcwaldzkiego, tournedos ¶ la Rossini, a nawet papki dla niemowląt. Kandydaci na mistrza kuchni będą musieli wykazać się także przed grupą dwustu... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
12:40
Policjantki i Policjanci, odc.467
Godziny emisji
Rozwiń opis
Okradziona bogata kobieta wzywa policję. Funkcjonariuszom mówi, że domyśla się, kim był intruz, który wszedł na jej posesję i zabrał cenne rzeczy. Patrol siódmy jest zaskoczony, gdy słowa kobiety tak szybko znajdują potwierdzenie. Zatrzymany mężczyzna ma dla nich szokującą informację. Małecki wyciska z Zielińskiego siódme poty. Morderczy trening staje się na końcu pułapką. Na komendzie zjawia się ojciec z dzieckiem, które zaczęło się dusić. Zatońska biegnie na ratunek. Czy zdąży ocalić... (Polska 2018)

Obsada: Honorata Witańska, Magda Malcharek, Magda Szczepanek, Mariusz Węgłowski, Paweł Monsiel, Wojciech Sukiennik
13:00
Korona królów - odc 116
telenowela historyczna TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Podczas podróży powrotnej do Świdnicy Helena ratuje Guncelowi życie. Rycerz jest zaskoczony i dozgonnie wdzięczny. Adelajda wypytuje Egle o Ligęzę. Dwór huczy od plotek, dlatego chciałaby poznać prawdę. Królowa opowiada historię swojej matki. (Polska 2018)

Reżyseria: Piotr Fiedziukiewicz, Wojciech Pacyna, Jacek Sołtysiak, Jerzy Krysiak
Obsada: Andrzej Hausner, Aleksandra Przesław, Krzysztof Wrona, Karina Seweryn, Paulina Kondrak, Karolina Kominek, Marcin Bubółka, Monika Radziwon, Dominik Łoś, Robert Gonera

Czas: 25min.
13:35
Okrasa łamie przepisy - Chwasty na talerzu
magazyn kulinarny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Każdy odcinek cyklu jest poświęcony ściśle określonemu tematowi, regionalnej specjalności. Ekipa z kamerą rusza na wyprawy kulinarne do różnych zakątków Polski. Karol Okrasa przygotowuje wybrane dania, podkreśla ich walory smakowe i zdrowotne. (Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Rostworowski
Obsada: Karol Okrasa

Czas: 24min.
13:25
Pogoda - 27.10 - 2
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
13:35
Jak to działa - odc. 165 Port
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku o portach. Porty to prawdziwe okno na świat, a transport morski nie ma sobie równych, jeżeli chodzi o koszty i ilość jednorazowo przewożonych towarów. Radek Brzózka przyjrzał się pracy największego portu w Polsce. (Polska 2018)

Reżyseria: Malgorzata Kosturkiewicz

Czas: 23min.
13:10
World of Dance - Polska, odc.7
Godziny emisji
Rozwiń opis
Światowy show „World of Dance - Polska” w Polsacie! Już we wrześniu na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje rewolucyjne, taneczne widowisko telewizyjne „World of Dance - Polska”. Profesjonalni soliści, duety i formacje zaprezentują wszystkie style taneczne, a oceniać ich będzie jury złożone z zawodowych tancerzy w składzie: Edyta Herbuś, Michał Malitowski i Rafał „Roofi” Kamiński. „World of Dance” to światowy hit amerykańskiej stacji NBC, którego jurorką i producentką jest znana wszystkim... (Polska 2018)

Reżyseria: Lipnicka Agata
Obsada: Karol Niecikowski, Olga Kalicka
13:40
STOP Drogówka, odc.189
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2018)

14:10
Jak to działa - odc. 147 Wytrzymałość
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W tym odcinku o wytrzymałości. Doświadczenie podpowiada nam, że papier czy skorupka jajka są delikatne i trzeba postępować z nimi bardzo ostrożnie. Mogą być niezwykle wytrzymałe! Radek Brzózka pokaże, że zmiażdżenie jajka wcale nie jest takie proste. (Polska 2017)


Czas: 24min.
14:40
Gen innowacyjności s.II - odc. 4
Godziny emisji
Rozwiń opis
magazyn ekonomiczny (Polska 2018)


Czas: 13min.
14:55
Spis treści - Andrzej Bobkowski
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z jakich powodów Andrzej Bobkowski opuścił Europę? Dlaczego zachwycał się Francją i co robił tam podczas II wojny światowej? Odpowiedzi na te pytania udzieli Andrzej Dobosz w kolejnym odcinku cyklicznego programu "Spis treści". (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Jęksa

Czas: 3min.
14:00
Familiada - odc 2486
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Teleturniej, w którym biorą udział członkowie rodzin lub przyjaciele. Każda z drużyn składa się z 5 dorosłych osób. Uczestnicy typują odpowiedzi na pytania zadane wcześniej 100 przypadkowym osobom. W finale gra jedna drużyna. (Polska 2018)

Reżyseria: Grzegorz Warchoł
Obsada: Karol Strasburger

Czas: 25min.
14:35
Koło fortuny - odc. 314 ed. 5
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Tomasz Motyl
Obsada: Izabella Krzan, Rafał Brzozowski

Czas: 30min.
14:00
Niepodległa nieodległa - odc. 6 - Jurczyce
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohaterami tych filmów są ludzie, którzy nie istnieją na pierwszych stronach gazet, platform informacyjnych czy portali plotkarskich. Przedstawiamy ludzi w twórczy sposób czerpiących ze swego dziedzictwa, dla których przodkowie sprzed stu lat są do dziś inspiracją do działań na swoją, lokalną miarę. (Polska 2018)


Czas: 10min.
14:20
Telenowyny
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjno publicystyczny dla mniejszości ukraińskiej w Polsce, prowadzony w języku ukraińskim, z tłumaczeniem na polski. Historia stosunków polsko - ukraińskich, bieżące wydarzenia polityczne, kulturalne. Komentarze do aktualnych spraw. (Polska 2018)


Czas: 23min.
14:50
Astronarium - (37) - "Ekspansja Wszechświata"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 37 "Eskpansja Wszechświata". Nie od dziś wiemy, że Wszechświat jest naprawdę ogromny. Jednak prawdziwym szokiem było odkrycie, że ciągle się rozszerza. W tym programie pokażemy, jak udało się to odkryć ijakie są tego konsekwencje. (Polska 2017)


Czas: 22min.
14:45
The Story of my Life. Historia naszego życia, odc.6
Godziny emisji
Rozwiń opis
„The Story Of My Life - Historia naszego życia” - 2. edycja nowego talk show Telewizji Polsat już jesienią w Polsacie! Po ogromnym sukcesie 1 edycji programu, zapraszamy na kolejne podróże w czasie! W programie wystąpią znane pary, które połączyła miłość. Gośćmi pierwszego odcinka najnowszej, 2. edycji talk show „Historia naszego życia” będą: Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski. Nasi goście będą mieli niepowtarzalną okazję, by podejrzeć swoją wspólną przyszłość. Najlepsi specjaliści od... (Polska 2018)

Reżyseria: Lipnicka Agata
14:20
Ameryka Express, odc. 8/13
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najbardziej emocjonujący program w polskiej telewizji powraca w nowej odsłonie i na nowym kontynencie. Uczestnicy, nauczeni doświadczeniem swoich poprzedników, spodziewali się trudnego i pełnego niespodzianek wyścigu. Jednak to, co przeżyli w Ameryce Południowej, przeszło ich najśmielsze oczekiwania. Do mety dotrą zawodnicy nie tylko najsilniejsi fizycznie i psychicznie, ale przede wszystkim ci, którzy potrafili ze swoim towarzyszem podróży stworzyć najmocniejszy duet. W programie bierze... (Polska)

Obsada: Agnieszka Woźniak-Starak
14:45
Szczęśliwy dzień
Godziny emisji
Rozwiń opis
Komedia romantyczna. Samotni rodzice z sąsiedztwa, Melanie (Pfeiffer), z zawodu architekt i Jack (Clooney), dziennikarz, cenny czas dzielą między pracą ,a opieką nad kilkuletnimi dziećmi. Starannie unikają nowych związków, lecz ten jest im po prostu pisany. Wszystko zaczyna się, kiedy pewnego dnia ich pociechy spóźniają się na szkolną wycieczkę...   Dla małoletnich od lat 12 (USA, 1996)

Reżyseria: Hoffman Michael
Obsada: George Clooney, Michelle Pfeiffer, Mae Whitman, Alex D. Linz, Charles Durning
15:05
Ojciec Mateusz s.XX - odc. 258 - Zabójczy instynkt (Ojciec Mateusz XX, odc. 7)
serial kryminalny TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Natalia jest chora i korzystając z wolnego czasu zaczytuje się w kryminałach. Prosi Mateusza, by wypożyczył jej coś nowego. W bibliotece obsługuje go student Jeremiasz. Jego ojciec Waldemar Wach stracił pracę, więc on dorabia tu na życie. (Polska 2018)

Reżyseria: Artur Żmijewski
Obsada: Zbigniew Borek, Andrzej Musiał, Artur Żmijewski, Kinga Preis, Aleksandra Górska, Katarzyna Burakowska, Piotr Polk, Michał Piela, Rafał Cieszyński, Bartłomiej Firlet

Czas: 42min.
15:15
T jak TEY
program kabaretowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Rozrywkowy program złożony z najlepszych fragmentów występów Zenona Laskowika, znanego satyryka, twórcy kultowego kabaretu TEY. (Polska 1999)


Czas: 60min.
15:25
Projekt woda - odc. 3
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program o polityce wodnej, o inwestycjach związanych z gospodarką wodną, ochroną przed powodziami i suszą. W odcinku 3: działania podejmowane na rzecz "powrotu ryb do polskich rzek", budowa specjalnych przepławek, udrożnienie górskich rzek. (Polska 2018)


Czas: 12min.
15:45
wojsko - polskie.pl - odc. 33
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, w którym pokazujemy jak zmieniają się polskie siły zbrojne, jakim sprzętem dysponują, a przede wszystkim zależy nam na przedstawieniu żołnierzy i ich pasji, zaangażowania. (Polska 2018)


Czas: 20min.
15:45
Kabaret na żywo według Paranienormalnych, odc.48
Godziny emisji
Rozwiń opis
Piąta jesienna edycja programu „Kabaret na żywo” pojawi się we wrześniu w nowej formule i pod nową nazwą. Stałym gospodarzem odcinków będzie kabaret Paranienormalni. Każdy odcinek „Kabaretu na żywo według Paranienormalnych”, podobnie jak dotąd będzie miał zamkniętą fabułę, a gospodarze show będą zapraszać do studia nie tylko kabarety, ale też znanych aktorów. Jesienią pojawią się m.in.: Michał Czernecki, Tamara Arciuch czy Bartek Kasprzykowski. Wśród kabaretowych gwiazd pojawią się m.in.:... (Polska 2018)

Reżyseria: Harasimowicz Beata
Reklama
16:00
Rolnik szuka żony seria V - odc. 6
reality show
Godziny emisji
Rozwiń opis
Obowiązki obowiązkami, ale w wiejskim życiu jest przecież czas na zabawę, rozwijanie własnych pasji i randkowanie Czy gościom rolników spodoba się wiejskie życie? Kto nie wytrzyma, a kto od razu wpisze się w ten klimat? (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga, Anna Więckowska
Obsada: Marta Manowska

Czas: 46min.
16:25
Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę - Nieślepa wiara
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla wierzących i wątpiących. Krótka forma programu ma zachęcić do zapoznania się ze słowami Ewangelii. Program w nowoczesny sposób opowiada o niedzielnych czytaniach i niekonwencjonalnie przybliża widzom słowa Pisma Świętego. (Polska 2018)

Reżyseria: Mateusz Pleskacz

Czas: 4min.
16:35
Rodzinka.pl - odc. 246 "Francuski z winobrania" sezon 13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Boscy są po trzydziestce i mają trójkę dzieci. Poznali się jeszcze na studiach i od tej pory stanowią zgodne i kochające się małżeństwo. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich miłości był Tomek. (Polska 2018)

Reżyseria: Patrick Yoka
Obsada: Adam Zdrójkowski, Agata Kulesza, Jacek Braciak, Maciej Musiał, Magdalena Malicka, Magdalena Stużyńska, Mateusz Pawłowski, Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Tomasz Karolak

Czas: 24min.
16:15
Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim zainteresowanym poznaniem świata ciszy. Głusi mówią sami o sobie, o swoim życiu, ale także o barierach utrudniających im codzienne funkcjonowanie. Program nadawany jest w całości w języku migowym. (Polska 2018)


Czas: 23min.
16:45
Dziennik regionów - tematy dnia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjny prezentujący zapowiedzi najważniejszych tematów z wydarzeń dnia ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 12min.
16:00
Drzewo marzeń, sez. 2, odc. 7/9
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
Mateusz Gessler po raz kolejny wyrusza w Polskę, żeby spełniać dziecięce marzenia. To bardzo przyjemne, ale i niełatwe zadanie! Wyobraźnia najmłodszych bohaterów programu nie zna granic. Czy prowadzący będzie w stanie zrealizować wszystkie pomysły i sprawić przyjemność obdarowanym przez niego osobom? Marzenia mogą być różne. To, co dla jednych jest codziennością, dla innych może wydawać się nierealne i trudne do zdobycia. Dzieci doskonale wiedzą, o czym marzą dorośli. Najpiękniejsze jest to,... (Polska)

17:00 Na żywo
Teleexpress
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny magazyn informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 15min.
17:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 2min.
17:30
Jaka to melodia? - odc. 3916
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 41min.
17:10
O mnie się nie martw - s. IX odc. 7/13
serial komediowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Monice wydaje się, że może dowolnie kontrolować swoją relację z Igorem, a Sylwia ma wrażenie, że Igor znowu się pogubił. Tymczasem zupełnie pogubiony jest Krzysiek, który wraca z wyjazdu i przekonuje się, że poza Martą nikt na niego już nie czeka. (Polska 2018)

Reżyseria: Łukasz Ostalski, Filip Zylber
Obsada: Wojciech Solarz, Marcin Korcz, Hanna Śleszyńska, Stefan Pawłowski, Paweł Domagała, Aleksandra Adamska, Joanna Kurowska, Katarzyna Ankudowicz, Kamil Kula, Marta Żmuda - Trzebiatowska

Czas: 44min.
17:00
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2018)


Czas: 20min.
17:30
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 150min.
17:45
Chłopaki do wzięcia, odc.113
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pochodzą z małych wsi i miasteczek. Pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i nie są zbyt zamożni, mimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie. Poszukiwania kandydatek na żony owiane są dyskrecją. W końcu żaden z nich nie chciałby narazić się na śmieszność czy drwiny. W miarę swoich możliwości próbują znaleźć sposób, aby zaimponować dziewczynom, które wolałyby życie w mieście. W poszukiwaniach tej jedynej odwiedzają dyskoteki, organizują ogniska, a nawet korzystają z... (Polska 2016)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
17:00
Kuchenne rewolucje, sez. 18, odc. 8/14
program kulinarno-rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Białystok „James Bomba – lina” Barman z Białegostoku, Piotr marzył o własnej restauracji. Dlatego kiedy wypatrzył w centrum Białegostoku lokal do wynajęcia od razu zaczął działać – najpierw załatwił kredyt, potem udało się mu wygrać przetarg i tak w piątek 13 restauracja „James Bomba – lina” świętowała swoje otwarcie. Ponieważ Piotr jest człowiekiem wielkiej wyobraźni, dlatego też chciał, żeby nazwa jego lokalu była nieszablonowa i intrygująca. Tak powstało „alter ego” światowca i smakosza –... (Polska)

Obsada: Magda Gessler
17:00
Policjantki i Policjanci, odc.468
Godziny emisji
Rozwiń opis
Patrol piąty ma przeprowadzić akcję informacyjną dotyczącą narkotyków w jednym z wrocławskich liceów. Towarzyszący im pies znajduje narkotyki w torbie jednej z uczennic. Rozpętuje się afera, w którą zamieszanych jest więcej osób. W szatni Mikołaja zjawia się Wład. Bezczelnie usiłuje go sprowokować. Czy policjant da się ponieść emocjom? Między Owcą a Białachem dochodzi do sceny, której świadkiem jest Rachwał. Jaskowska jest niezadowolona z tego, co dzieje się w Akademii. Kowal i Małecki nie... (Polska 2018)

Obsada: Honorata Witańska, Magda Malcharek, Magda Szczepanek, Mariusz Węgłowski, Paweł Monsiel, Wojciech Sukiennik
18:25
Drogi wolności - odc. 8 - Pojedynek
Godziny emisji
Rozwiń opis
Grudzień 1922 r. Siostry Biernackie i cała redakcja idą na koncert skrzypaczki Estery Holtorp. Między Szymonem i Marynią wybucha konflikt, gdy okazuje się, że Szymon - zamiast towarzyszyć narzeczonej - wyjeżdża na szkolenie. Marynia jest niepocieszona. (Polska 2018)

Reżyseria: Maciej Migas
Obsada: Paulina Gałązka, Katarzyna Zawadzka, Julia Rosnowska, Adam Cywka, Izabela Kuna

Czas: 51min.
18:00 Na żywo
Panorama
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis informacyjny. (Polska 2018)


Czas: 16min.
18:20
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
18:25 Na żywo
Sport Telegram
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sportowe wydarzenia dnia w kraju i na świecie, wywiady ze sportowcami, trenerami i działaczami, felietony archiwalne, opinie, wyniki i tabele rozgrywek oraz zapowiedzi programów sportowych. (Polska 2018)


Czas: 2min.
18:35
Postaw na milion - odc. 190
teleturniej
Godziny emisji
Rozwiń opis
Milion złotych w gotówce, dwóch uczestników i tylko 8 pytań do końca gry - zadanie wydaje się proste, ale czy gracze będą w stanie zachować zimną krew i ocalić milion? (Polska 2018)

Reżyseria: Konrad Smuga
Obsada: Łukasz Nowicki

Czas: 46min.
18:20
Chłopaki do wzięcia, odc.114
Godziny emisji
Rozwiń opis
Pochodzą z małych wsi i miasteczek. Pracują dorywczo, mają niewielkie perspektywy i nie są zbyt zamożni, mimo to z niezachwianą wiarą poszukują partnerek na całe życie. Poszukiwania kandydatek na żony owiane są dyskrecją. W końcu żaden z nich nie chciałby narazić się na śmieszność czy drwiny. W miarę swoich możliwości próbują znaleźć sposób, aby zaimponować dziewczynom, które wolałyby życie w mieście. W poszukiwaniach tej jedynej odwiedzają dyskoteki, organizują ogniska, a nawet korzystają z... (Polska 2016)

Reżyseria: Irena Morawska, Jerzy Janusz Morawski
18:50
Wydarzenia
Godziny emisji
18:00
36,6, sez. 4, odc. 8/12
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

Obsada: Ewa Drzyzga
18:00
Policjantki i Policjanci, odc.469
Godziny emisji
Rozwiń opis
Przyjaciółki zgłaszają zaginięcie koleżanki, która umówiła się na randkę przez Internet. Patrol szósty stara się namierzyć komputer podejrzanego mężczyzny. Sprawy przyjmują inny obrót, gdy funkcjonariusze docierają do nagrania z miejskiego monitoringu. Oli nie podoba się, że Doris rządzi się w domu. Zapała wypytuje ją, czy dopełniła procedur adopcyjnych - ma obawy, że Doris może odebrać jej syna. Juliusz nie radzi sobie z nagłym zniknięciem Nadii. Mężczyzna chce za nią nadać list gończy.... (Polska 2018)

Obsada: Honorata Witańska, Magda Malcharek, Magda Szczepanek, Mariusz Węgłowski, Paweł Monsiel, Wojciech Sukiennik
19:30 Na żywo
Wiadomości
Godziny emisji
Rozwiń opis
Wydanie główne codziennego serwisu informacyjnego. (Polska 2018)


Czas: 30min.
19:25
Kulisy - Postaw na milion - odc. 190
Godziny emisji
Rozwiń opis
Krótkie wprowadzenie do programu "Postaw na milion" promujące każdy odcinek cyklu. (Polska 2018)


Czas: 3min.
19:35
Lajk!
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
19:20
19:25
19:30
Świat według Kiepskich, odc.298
Godziny emisji
Rozwiń opis
"Oda do młodości" W trakcie jednej z bardziej refleksyjnych libacji alkoholowych Ferdek i Paździoch dochodzą do wniosku, że mają już swoje lata, ale nie czują się staro, wręcz przeciwnie…. Czują się bardzo młodo i postanawiają tę młodość jeszcze raz zademonstrować światu. Powrót do życia jak za dawnych lat Ferdek zaczyna od odkurzenia starej gitary.   Dla małoletnich od lat 12 Udogodnienia: napisy dla niesłyszących i audiodeskrypcja (Polska 2008)

Reżyseria: Yoka Patrick
Obsada: Grabowski Andrzej, Kipiel-Sztuka Marzena, Kotys Ryszard, Gnatowski Dariusz, Mularczyk Barbara, Pałys Renata, Smoleń Bohdan
19:00
Fakty, odc. 7605
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Fakty” to od wielu lat najchętniej oglądany program informacyjny w Polsce. Stanowi synonim rzetelnego, obiektywnego i profesjonalnego dziennikarstwa. Codziennie o godz. 19.00 Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Marciniak i Diana Rudnik prezentują najważniejsze informacje z kraju i ze świata, przyciągając przed ekrany miliony widzów. Katarzyna Kolenda-Zaleska, Maciej Knapik, Magda Łucyan, Paweł Płuska, Dariusz Prosiecki, Krzysztof Skórzyński, Jakub Sobieniowski i... (Polska)

19:25
Sport, odc. 7588
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:35
Pogoda, odc. 7585
informacje
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

19:45
Uwaga!, odc. 5476
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

19:00
Galileo, odc.710
Godziny emisji
Rozwiń opis
W najnowszym sezonie „Galileo” Paweł Orleański zaprasza na kolejną dawkę niezwykłych wrażeń. Będzie wysoko, szybko, i tłoczno, bo wprost zaroi się od humanoidalnych robotów i sztucznej inteligencji pod najrozmaitszą postacią. Pokażemy też, jak to możliwe, że ciecz może być twarda jak stal, ludzka noga może szczekać jak pies, a z powietrza da się zrobić jedzenie.   Dla małoletnich od lat 12Udogodnienia: napisy dla niesłyszących (Polska 2018)

20:05
Pogoda
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 2min.
20:10
ALARM!
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 15min.
20:25 Na żywo
Sport
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny serwis sportowy. (Polska 2018)


Czas: 3min.
20:30
Dziewczyny ze Lwowa s.III - odc. 35 (seria III odc. 9) - "Wóz albo przewóz"
serial obyczajowy TVP
Godziny emisji
Rozwiń opis
Starcie ochroniarzy Kamyka z Henrulą i jego ludźmi skłania Henryka Pućkę do filozoficznych rozmyślań nad sensem swoich działań a nawet swojego życia. Polina nie ma czasu martwić się stanem gospodarza, bo sama ma problem do rozwiązania. (Polska 2018)

Reżyseria: Wojciech Adamczyk
Obsada: Adrian Zaremba, Stanisław Brejdygant, Sławomir Grzymkowski, Anna Maria Buczek, Anna Gorajska, Magda Wróbel, Katarzyna Ucherska, Marian Dziędziel, Marta Lipińska, Krzysztof Stelmaszyk

Czas: 43min.
20:05
The Voice of Poland IX seria - Bitwa (13)
widowisko muzyczne
Godziny emisji
Rozwiń opis
Za nami etap Przesłuchań w ciemno, podczas którego każdy z trenerów skompletował swoją drużynę. Zaczynamy kolejną, jeszcze bardziej emocjonującą część programu Bitwy! Uczestnicy spotkają się na ringu i stoczą prawdziwe wokalne bitwy. (Polska 2018)

Reżyseria: Rinke Rooyens
Obsada: Barbara Kurdej-Szatan, Maciek Musiał, Tomasz Kammel

Czas: 127min.
20:00
Piosenka dla Ciebie
koncert życzeń
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 55min.
20:05
Shrek Forever
Godziny emisji
Rozwiń opis
Czwarta część wielkie przeboju kinowego. Wszystko zaczęło się od uroczego ogra… który zaprzyjaźnił się z gadającym osłem… i uratował piękną księżniczkę we wspaniałej i niepowtarzalnej bajkowej opowieści, która dała początek całej sadze animacji. Teraz przyszedł czas na przezabawny koniec dekady Shreka w filmie "Shrek Forever", ostatnim rozdziale tego bijącego rekordy popularności, nagrodzonego Oscarem fenomenu filmowego. Tęskniąc za czasami, kiedy żył jak "prawdziwy ogr",... (USA, 2010)

Reżyseria: Mike Mitchell(1)
20:00
Mam talent, sez. 11, odc. 8/13
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Talentów może być wiele: układanie kostki Rubika z zamkniętymi oczami, mężczyzna prezentujący taniec brzucha, niezwykłe głosy, zapierające dech w piersiach umiejętności fizyczne czy nietypowe zdolności. Już po raz jedenasty jury w składzie: Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Agustin Egurrola wyruszy w podróż po Polsce, aby wyłowić te z nich, które wprawiają w zachwyt lub zdumienie, wywołują wzruszenie, uśmiech lub czasem po prostu wciskają w fotel. Na scenie „Mam Talent!” zobaczymy... (Polska)

Obsada: Marcin Prokop, Szymon Hołownia
20:00
Gwiazdy Kabaretu, odc.9
Godziny emisji
Rozwiń opis
Nowy program Czwórki z udziałem największych znakomitości polskiej sceny kabaretowej, takich jak Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru-Mru, Nowaki i Kabaret pod Wyrwigroszem. W roli gospodarza show występuje również jedna gwiazd estrady – lider Kabaretu Młodych Panów, autor i wykonawca wielu cieszących się ogromną popularnością monologów – Robert Korólczyk. Razem z nim program prowadzą cztery piękne, utalentowane i obdarzone ogromnym poczuciem humoru artystki z Kwartetu Obsession: Kamila... (Polska 2018)

21:30
Hit na sobotę - Matylda
film kostiumowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film o burzliwym romansie Mikołaja II Romanowa i tancerki polskiego pochodzenia, Matyldy Krzesińskiej. (Rosja, Niemcy 2017)

Reżyseria: Aleksey Uchitel
Obsada: Michalina Olszańska, Lars Eidinger, Luise Wolfram

Czas: 104min.
21:00
OTV - PASMO LOKALNE
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)


Czas: 30min.
21:35
Polski Biznes za Granicą
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Gala inaugurująca "I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą". 25 X 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie, Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizuje PAIH EXPO 2018 - Pierwsze Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą. (Polska 2018)

Reżyseria: Karolina Ziewiecka

Czas: 11min.
21:45
Kamień, nożyce, papier - Kaligraf
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater reportażu, kaligraf Henryk Kulesza, opowiada o znaczeniu pisma odręcznego. (Polska 2013)


Czas: 9min.
21:55
Siostry
film komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
, napisy (USA 2015)

Reżyseria: Jason Moore
Obsada: Tina Fey, Amy Poehler, Maya Rudolph, James Brolin, Dianne Wiest, John Cena
21:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.237
Godziny emisji
Rozwiń opis
Za jednym z wrocławskich hoteli znalezione zostają zwłoki młodego mężczyzny. Oficerowie oddelegowani do sprawy, Latoszek i Kopczyk ustalają, że zamordowany Kamil był testerem wierności – pracował w agencji detektywistycznej i uwodził kobiety na zlecenie ich małżonków. Lista związków, które w ten sposób rozbił jest długa i Kamil miał wielu wrogów. Na szczęście technik odkrywa, że Kamil miał przy sobie ukrytą kamerę, której używał do rejestracji aktów zdrady. Udało mu się na niej również... (Polska 2018)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
22:15
Sierocki na sobotę - odc. 4
program rozrywkowy
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program zawierający fragmenty występów artystów z Polski i z zagranicy, zarejestrowane podczas Festiwalu Muzyki Tanecznej w Kielcach oraz koncertu Roztańczony PGE Narodowy w Warszawie. Występy opatrzone zapowiedziami nagranymi w studiu. (Polska 2018)


Czas: 59min.
22:00 Na żywo
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
22:25
Pogoda - 27.10 - 3
Godziny emisji
Rozwiń opis
Prognoza pogody. (Polska 2018)


Czas: 1min.
22:35
Sądy, przesądy - Rozróby u Kuby
magazyn publicystyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)


Czas: 40min.
22:00
Twoja Twarz Brzmi Znajomo, odc.95
Godziny emisji
Rozwiń opis
To już dziesiąta edycja jednego z najpopularniejszych i elektryzujących w tej dekadzie muzycznych show w Polsce. Dotychczasowe edycje przyniosły ponad 700 metamorfoz, tysiące godzin pracy charakteryzatorów, treningów wokalnych i choreograficznych. W poprzednich edycjach programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wzięły udział 72 gwiazdy polskiej sceny muzycznej, teatralnej i filmowej, które na wybrane cele charytatywne przeznaczyły już ponad 1,6 miliona złotych! W ciągu pięciu lat artyści... (Polska 2018)

Reżyseria: Pawica Bolesław
Obsada: Maciej Dowbor, Paweł Królikowski, Piotr Gąsowski
22:00
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny, odc.238
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kinga Wilk chce rozpocząć prace nad swoim doktoratem we wrocławskim zakładzie psychiatrii sądowej. Spotyka tam Anię, nastolatkę z zaburzeniami, która – pokrwawiona i uzbrojona w brzytwę – została przywieziona przez patrol policyjny. Kinga prosi Jawora i Górską, aby pomogli odkryć kim jest dziewczyna i jaką ma tajemnicę. Policjantom udaje się ustalić tożsamość Ani – ale kiedy odwiedzają jej dom rodzinny nabierają podejrzeń. Sądzą, że dziewczyna jest ofiarą przemocy domowej, ale ojciec... (Polska 2018)

Obsada: Dariusz Karpiński, Kamila Ścibiorek, Marek Włodarczyk, Michał Mrozek, Weronika Lewoń
23:30
Misja w czasie
film science fiction
Godziny emisji
Rozwiń opis
Kino akcji z elementami science fiction z mistrzem gatunku Dolphem Lundgrenem, śmiało stawiającym czoło największym wyzwaniom. Bohater, któremu niestraszna żadna siła, tym razem odbywa podróż w czasie, by ocalić ludzkość od zagłady. (Luksemburg, Wielka Brytania, Włochy, USA 2004)

Reżyseria: Christopher Kulikowski
Obsada: Dolph Lundgren, Gary Daniels, Silvia De Santis

Czas: 89min.
23:30
Gotówka
thriller
Godziny emisji
Rozwiń opis
Sam Phelan i Leslie to młode małżeństwo z Chicago, które przeżywa kłopoty finansowe. Kiedy Sam jedzie w poszukiwaniu pracy, niespodziewanie na maskę jego samochodu spada z wiaduktu wypełniona gotówką walizka. Wyrzucono ją z auta. (USA 2010)

Reżyseria: Stephen Milburn Anderson
Obsada: Sean Bean, Chris Hemsworth, Victoria Profeta, Mike Starr

Czas: 103min.
23:20
Rok w ogrodzie
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dla miłośników działek, ogrodów i balkonów, w nim informacje na temat uprawy warzyw, owoców i kwiatów. Pokaz nowych odmian i porady, jak osiągnąć na własnej działce większe plony. Najpiękniejsze ogrody i najnowsze sposoby ich pielęgnacji. (Polska 2018)


Czas: 20min.
23:45
Astronarium - (37) - "Ekspansja Wszechświata"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 37 "Eskpansja Wszechświata". Nie od dziś wiemy, że Wszechświat jest naprawdę ogromny. Jednak prawdziwym szokiem było odkrycie, że ciągle się rozszerza. W tym programie pokażemy, jak udało się to odkryć ijakie są tego konsekwencje. (Polska 2017)


Czas: 22min.
23:05
Świt żywych trupów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oparty na kultowym klasyku horror, którego akcja rozgrywa się kilka dni po wydarzeniach „Nocy żywych trupów”. Grupa ludzi, ocalałych po ataku zombie, uciekając przed coraz większą i bardziej krwiożerczą hordą żywych trupów, chroni się w opustoszałym centrum handlowym na przedmieściach. Czy ostatnim śmiertelnikom uda się odeprzeć szturm przerażających bestii i czy istnieje szansa ucieczki z oblężonego budynku?   Dla małoletnich od lat 16 (USA, Kanada, Japonia, Francja, 2004)

Reżyseria: Snyder Jack
Obsada: Phifer Mekhi, Polley Sarah, Rhames Ving
00:15
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
W ub.roku w Polsce zgłoszono zaginięcie blisko 21 tys. osób. Liczba ta stale rośnie. Odpowiedzią na te niepokojące zjawisko jest program reporterski Telewizji Polskiej pt. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie. Został stworzony w 1996 r. przez Andrzeja Minko. (Polska 2018)


Czas: 25min.
00:45
Turystyczna Jazda - odc. 84 Park Krajobrazowy Gór Żytawskich
Godziny emisji
Rozwiń opis
Góry Żytawskie - tu stykają się granice Czech, Polski i Niemiec. Będzie sporo informacji dotyczących Parku Krajobrazowego Gór Żytawskich. Przybliżymy też turystyczną perełkę, znajdującą się tuż za naszą granicą, jaką jest...ciuchcia wąskotorowa. (Polska 2018)


Czas: 10min.
00:55
Moja Praca
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Cykliczny program o charakterze magazynu. Program misyjny, finansowany z abonamentu, wypełniający ustawowe obowiązki telewizji publicznej w zakresie prezentacji działań i stanowisk związków zawodowych oraz organizacji pracodawców. (Polska 2018)


Czas: 23min.
00:00
Życzenie śmierci 4: Pojedynek
Godziny emisji
Rozwiń opis
Film akcji. Czwarta część cyklu o architekcie Kerseyu (Bronson) przekonanym, że obywatel musi wziąć w swoje ręce wymiar sprawiedliwości, nie mogąc liczyć na skorumpowane sądy. Kiedy córka przyjaciół umiera po przedawkowaniu, Kersey rusza samotnie w bój przeciw handlarzom narkotyków.   Dozwolone od lat 18 (USA, 1987)

Reżyseria: J. Lee Thompson
Obsada: Bronson Charles, Bronson Charles, Kay Lenz, Lenz Kay, Lopez Perry, Perry Lopez, Ryan John, Ryan John P.
00:20
Jako w piekle, tak i na Ziemi
film horror
Godziny emisji
Rozwiń opis
01:05
Jaka to melodia? - odc. 3916
teleturniej muzyczny
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Żmijewska
Obsada: Norbert Dudziuk vel Norbi

Czas: 41min.
01:55
Rozumiemy się bez słów
komedia
Godziny emisji
Rozwiń opis
Szesnastoletnia Paula, córka głuchoniemych rodziców, za namową nauczyciela muzyki decyduje się wziąć udział w konkursie wokalnym. (Belgia, Francja 2014)

Reżyseria: Eric Lartigau
Obsada: Louane Emera, Karin Viard, Francois Damiens, Eric Elmonisno

Czas: 100min.
01:30
Ziarno prawdy
film kryminalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Adaptacja powieści kryminalnej Zygmunta Miłoszewskiego. Wiosna, 2013 roku. Prokurator Teodor Szacki nie pracuje już w Warszawie, pożegnał się z przeszłością i karierą, by przenieść się do Sandomierza. Tu zaczyna nowe wspaniałe życie. (Polska 2015)

Reżyseria: Borys Lankosz
Obsada: Robert Więckiewicz, Jerzy Trela, Madalena Walach, Aleksandra Hamkało, Krzysztof Pieczyński, Andrzej Zieliński, Modest Ruciński, Joanna Sydor, Andrzej Konopka, Zbigniew Konopka

Czas: 106min.
01:30
Telenowyny
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program informacyjno publicystyczny dla mniejszości ukraińskiej w Polsce, prowadzony w języku ukraińskim, z tłumaczeniem na polski. Historia stosunków polsko - ukraińskich, bieżące wydarzenia polityczne, kulturalne. Komentarze do aktualnych spraw. (Polska 2018)


Czas: 23min.
01:10
STOP Drogówka, odc.189
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najnowszy sezon najpopularniejszego polskiego programu o funkcjonariuszach Wydziału Ruchu Drogowego, pokazujący codzienną pracę patroli policyjnych w różnych miastach Polski. Uchwycone w nim zdarzenia i zachowania kierowców pokazują, co może spotkać każdego z nas, pozwalają zobaczyć z innej perspektywy niebezpieczne sytuacje na drogach i dają szansę uczenia się na błędach innych. Oprócz wypadków, karamboli i efektownych akcji policjantów, w programie widzimy wiele różnorodnych sytuacji –... (Polska 2018)

02:00
Dla niesłyszących - Spotkania w świecie ciszy
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program dedykowany osobom głuchym oraz wszystkim zainteresowanym poznaniem świata ciszy. Głusi mówią sami o sobie, o swoim życiu, ale także o barierach utrudniających im codzienne funkcjonowanie. Program nadawany jest w całości w języku migowym. (Polska 2018)


Czas: 23min.
02:30
Sekrety mnichów - Pokuta i kara
rozmowa
Godziny emisji
Rozwiń opis
Judyta Syrek odkrywa kolejne sekrety benedyktyńskich mnichów. Włosienica, umartwienia, pokuta. Jak pokutują mnisi w klasztorze? Czy się biczują? A jak powinni pokutować "zwykli" ludzie? Jakie formy pokutowania są zalecane w klasztorach? (Polska 2018)


Czas: 11min.
02:45
Z bliska - Niezniszczalni
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Reportaż jest opowieścią bohaterów walki o wolną Polskę, weteranów II wojny światowej. Przedstawia losy, zarówno z czasów wojny, jak i okresu powojennego, kiedy to w wielu przypadkach nie mogli wrócić do Ojczyzny, o którą przez długi czas walczyli. (Polska 2018)


Czas: 15min.
02:20
Tajemnice losu, odc.3141
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program emitowany na żywo, w którym znane wróżki udzielają porad widzom dzwoniącym do studia. W programie występują eksperci, zajmujący się między innymi tarotem, runami, numerologią, astrologią, jasnowidztwem.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

02:25
Uwaga!, odc. 5476
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
„Uwaga!” to program interwencyjno-śledczy. Jego prowadzący: Zbigniew Łuczyński, Tomasz Kubat, Ryszard Cebula przedstawiają w nim reportaże, które budzą emocje, nikogo nie pozostawiając obojętnym. Bezkompromisowi i rzetelni, zawsze po stronie prawdy. Każdy z widzów może zainteresować redakcję własną historią. Reporterzy „Uwagi!” podejmują tematy, które wymagają interwencji dziennikarskiej. Niejednokrotnie jako pierwsi nagłaśniają ważne społecznie sprawy. Ujawniają skandale i afery, które... (Polska)

02:45
Moc Magii, odc. 293/351
program
Godziny emisji
Rozwiń opis
(Polska)

02:10
Strach ma wielkie kły, odc.4
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto program jakiego dotąd nie było, a którego uczestnicy przenoszą się do upiornego miejsca, gdzie czeka ich koszmar na jawie. „Strach ma wielkie kły” to niezwykłe połączenie horroru, walki o wygraną i rozrywki, które nie pozostawia widzów obojętnymi i gwarantuje pokaźną dawkę emocji. W programie biorą udział ochotnicy, którzy zgłosili się na casting zwabieni szansą wygrania wysokiej nagrody. Pieniądze zamknięte są w skrzyniach ukrytych w pewnej tajemniczej angielskiej posiadłości, położonej... (Wielka Brytania, 2013)

03:45
Spis treści - Andrzej Bobkowski
felieton
Godziny emisji
Rozwiń opis
Z jakich powodów Andrzej Bobkowski opuścił Europę? Dlaczego zachwycał się Francją i co robił tam podczas II wojny światowej? Odpowiedzi na te pytania udzieli Andrzej Dobosz w kolejnym odcinku cyklicznego programu "Spis treści". (Polska 2018)

Reżyseria: Agnieszka Jęksa

Czas: 3min.
03:50
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
03:30
Doktor Foster s.I - odc. 4
serial
Godziny emisji
Rozwiń opis
Na stronie przychodni, gdzie pracuje Gemma, umieszczono niepochlebne opinie na jej temat. Ktoś wnosi oficjalną skargę, więc kierownik zawiesza Gemmę. Gdy Simon odbiera SMS - a i mówi, że musi w pilnej sprawie jechać do biura, Gemma jedzie za nim. (Wielka Brytania 2016)

Reżyseria: Bruce Goodison
Obsada: Suranne Jones, Bertie Carvel, Clare - Hope Ashitey

Czas: 51min.
03:00
Kamień, nożyce, papier - Kaligraf
cykl reportaży
Godziny emisji
Rozwiń opis
Bohater reportażu, kaligraf Henryk Kulesza, opowiada o znaczeniu pisma odręcznego. (Polska 2013)


Czas: 9min.
03:15
wojsko - polskie.pl - odc. 33
reportaż
Godziny emisji
Rozwiń opis
Magazyn, w którym pokazujemy jak zmieniają się polskie siły zbrojne, jakim sprzętem dysponują, a przede wszystkim zależy nam na przedstawieniu żołnierzy i ich pasji, zaangażowania. (Polska 2018)


Czas: 20min.
03:45
Szlakiem smaków - odc. 6
serial dokumentalny
Godziny emisji
Rozwiń opis
Serial dokumentalny przedstawiający fascynąjący świat produktów kulinarnych: mięsa, mleka, chleba i przypraw. Autorzy podróżują po świecie, od Sahary do Bieguna Płn. , pokazując kreatywność ludzi w w zakresie sporządzania potraw. (Korea Połudn. 2014)

Reżyseria: Wook - Jung Lee

Czas: 59min.
03:00
Strach ma wielkie kły, odc.5
Godziny emisji
Rozwiń opis
Oto program jakiego dotąd nie było, a którego uczestnicy przenoszą się do upiornego miejsca, gdzie czeka ich koszmar na jawie. „Strach ma wielkie kły” to niezwykłe połączenie horroru, walki o wygraną i rozrywki, które nie pozostawia widzów obojętnymi i gwarantuje pokaźną dawkę emocji. W programie biorą udział ochotnicy, którzy zgłosili się na casting zwabieni szansą wygrania wysokiej nagrody. Pieniądze zamknięte są w skrzyniach ukrytych w pewnej tajemniczej angielskiej posiadłości, położonej... (Wielka Brytania, 2013)

03:00
Disco Polo Life, odc.877
Godziny emisji
Rozwiń opis
Program muzyczny prowadzony przez Martę Leleniewską oraz Marcina Kotyńskiego. Oprócz muzyki, stałymi elementami Disco Polo Life są m.in. klipy specjalnie wybrane przez Zbyszka Perkowskiego, czyli tzw. „Perełka Disco Polo Life” oraz wywiady z gwiazdami prowadzone przez Piotra Świergalskiego. W każdą środę zaprosimy do studia dziennikarzy i razem z nimi przeszukamy portale internetowe i tytuły prasowe w poszukiwaniu najgorętszych newsów ze sceny disco polo. Na koncertowe life zabiorą nas... (Polska 2018)

04:30
Zakończenie dnia
Rozwiń opisCzas: 1min.
04:55
Disco Gramy, odc.4202
Godziny emisji
Rozwiń opis
  Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

04:00
Top 10 lista przebojów, odc.1123
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

05:00
Dla niesłyszących - Dziennik Regionów
Godziny emisji
Rozwiń opis
Codzienny program informacyjny prezentujący najważniejsze wydarzenia dnia, ze wszystkich regionów Polski. (Polska 2018)


Czas: 21min.
05:35
Astronarium - (37) - "Ekspansja Wszechświata"
magazyn
Godziny emisji
Rozwiń opis
Odc. 37 "Eskpansja Wszechświata". Nie od dziś wiemy, że Wszechświat jest naprawdę ogromny. Jednak prawdziwym szokiem było odkrycie, że ciągle się rozszerza. W tym programie pokażemy, jak udało się to odkryć ijakie są tego konsekwencje. (Polska 2017)


Czas: 22min.
05:40
05:00
Top 10 lista przebojów, odc.1127
Godziny emisji
Rozwiń opis
Najlepsze klipy muzyki dance i disco polo, przedstawia Marcin Kotyński. Widzowie mogą głosować na swoje ulubione klipy drogą smsową i dzięki temu wygrać nagrody przygotowane przez prowadzącego.   Dla małoletnich od lat 12 (Polska 2018)

Reklama
© 2016-2018 - PROGRAM TV - przewodnik telewizyjny naziemna.info